Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bikmakk, Beusmimi
Üdv itt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Euonymus
Jobbulást a gyerekeidnek!
Nálunk is sokan betegek a suliban :cry:

Irdab
Nekem semmiféle tünetem nincsen :roll: :wink:


http://www.papp-szuleszet.hu/pdf/48.pdf
Vendég
 


Bikmakk,
azért idősebb mindenkinek a babája, mert az augusztus végi babák még nem derültek ki :lol: Szerintem leszünk itt még többen is!!!

Visszahívott a dokinéni, vennem kell egy vércukormérőt, mérni kaja előtt, kaja után, és betartani a diétát. Szombaton lesz a lányom szülinapja, olyan tortát rendeltem, amit imádok, és nem ehetek belőle. De másfél évet vártunk PiciPöttyre, mindent megteszek érte.
Remélem növekszik.
Amúgy nekem sincs tünetem. Na azért öklendeztem, mikor a lányomat kiszedtem a kakiból, de ehhez nem kell babásnak lennem.
Már 3 éves lesz Lili holnapután és semmi hajlandóságot nem mutat a szobatisztaságra.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok, és üdvözlöm az új kismamikat is! :lol:

Tegnap voltam a védőnőnél (kicsit furcsa így hívnom mert alig pár évvel idősebb nálam), volt vérnyomásmérés ami sajnos magas ezért ezt mindíg figyelni kell majd a terhességem alatt, és a mérlegre is rá kellett állnom (bár ne tettem volna :? ) Most 87 kg-ot nyomtam amire azt mondta a védőnéni hogy legfeljebb 12 kg-al lehet több, tehát simán leszek 100 mire a babócám végre eléri versenysúlyát :lol:

Anettoo Rákérdeztem a védőnőtől hogy miért mondta azt az orvos hogy csak 5 hetes a babám miközben már a 7. hetet töltöttem be. És azt mondta hogy az utolsó menstruáció kezdetétől számolva az csak egy támpont de leginkább az a mérvadó amit az orvos mond.

Néha mint pl. ma is volt olyan görcsöm mintha megakarna jönni.
Szerintetek ez normális??? Nektek nincsenek ilyen panaszaitok?

A tesztek amiről írtatok nálunk mivel vidék "csak" 16.000 Ft-ba kerülnek.
Valamelyikőtök megcsináltatja majd valamelyiket?

Jó azoknak akik már hallhatták apróságuk szívét én talán leghamarabb jan. 7-én fogom vagy majd csak jan. 21-én a 12. heti UH-on. Nem tudom itt vidéken mindenhová olyan nehéz bekerülni. A belgyógyra+EKG-ra is csak jan. 9-re sikerűlt időpontot kapnom.
:twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Vendég
 

 
 

Linacska -Neked miért kell diétáznod?

Kép
Vendég
 


Rabbe-Gratula a dobogó szívecskéhez!

Kép
Vendég
 


Próba

Kép
melinda81
Szentistván
 
 


Sziasztok! :)

Nővéremtől hallottam rólatok,aki már három gyönyörűség anyukája, és pár hete már én is boldog két csíkos lettem. A későbbiekben szeretnék még ujdonsült anyukákkal beszélgetni.

Orvosnál tegnap voltam, még csak petezsákot látott, de minden rendben.

Üdv.
Melinda

Kép
melinda81
Szentistván
 
 


Melinda,
üdv itt.
De jó, hogy végre valaki, akinek szintén öt hét öt naposan csak petezsák volt látható. Már kezdtem aggódni :lol:

Piroska,
magas a terhelt cukrom. Nem babásan is az. De mióta kiderült, és úgy-ahogy diétázom, meg szedem rá a gyógyszert már 20 kilót fogytam.
Ja, amúgy a kecskeméti kórházban már 3 évvel ezelőtt is ingyen csinálták a 12. héten a vértesztet.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok
Ma voltam dokinál. Még nem sok dolog volt látható, csak a megvastagodott nyálkahártya és egy kis fekete folt. :)
Legközelebb január elején megyek UH-ra.

Kép

brigádi
brigádi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 13:27-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 



Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


:mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára beusmimi 2010.07.26 12:19-kor.
beusmimi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 13:27-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Beusmimi,
hát én meg pont fordítva vagyok. Itt rimánkodom, hogy legyen már egy kis tünetem, hogy tudjam, biztosan nő PiciPötty odabent. Igaz így volt a lányommal is, 10 hetesen úgy mentem vissza, hogy ugye megnőtt, mert én nem érzem. Szó szerint nem volt különbség a terhesség-nem terhesség között. Most se sok van.

Amúgy a terhelt cukrom nekem nem csak terhesen rossz, anélkül is. De azt mondták, lehet, hogy a baba hozza majd rendbe. Nyáron még 10,6 volt, most 9,9

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Én múltkor gyorsan jöttem........aztán el is tűntem :oops: :roll:
Ennek viszont oka volt!
Sajnos 16án este elkezdtem vérezgetni és pánikszerűen berohantunk a II.számú Nőire.
Megvizsgáltak és nagy valószínűséggel a méhszájpolipomat irritálja az utrogestán :cry:
Most érkeztem nemrég haza és azt hiszem ki kell pihennem ezt a 3napot :roll: amit bent töltöttem.
Mostanra már jól vagyok , se görcs se vérzés(pedig csak akkor vizsgáltak meg amikor bementem és semmilyen gyógyszert sem adtak....még jó ,hogy vittem magammal azt is)
Rengeteg baba született ebbe a 3 napba!!!
Nem nagyon értek rá a doki....
Én amúgy a Dr Ács Nándorhoz járok!

Puszi mindenkinek!
Majd megpróbálom visszaolvasni az elmúlt hetek eseményeit :lol:

Azért egy ismerős van :lol: Helló Bikmakk :lol:

Kép
noki&potyi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 13:28-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


sziasztok!
még vagyok, este indulunk németbe a rokonokhoz aztán meg hétfön megyünk tovább luxemburgba a barátokhoz. csak jan 4-én jövünk haza. remélem nem lesz baj, bár a doki azt mondta hogy az utazás nem oszt, nem szoroz.
barnázás még megmaradt, illetve ez nem olyyan inkább, ami szerintem az erös múltheti vérzésböl az alvadt vér távozik, mert nem is barna inkább feket. remélem a babám azért jól van és fejlödik. izgalmas lesz a visszatérés, azon ahéten mehetek ultrahanggal. ha akkor minden rendben akkor reménykedhetünk. azért eléggé félek. de majd csak aljön az a nap is.
anettoo: hát én ehhez atáméhoz nem tudok héoozzászólni mert amikor a fiam születtt végig egyedül voltam az egész emeleten a szülésznövel.én a nyiröben szültem de most a bajcsyban fogok ha minden igaz, mert ugye dokit is váltottam.
mostmár megy3ek is, mindenkinek nagyon boldog ünnepeket, januárban jövök. vigyázzatok a babátokra. puszi mindenkinek.

rabbe1
 
 


Szia Anettoo
Igen csak akkor vizsgáltak meg amikor bementünk....aznap este!
A dokim csak ma tudott bejönni hozzám ,de ő sem vizsgált meg!
Annyit mondott ,hogy ha jól érzem magam,nem vérzek és nem görcsölök akkor elenged haza.....és Én jöttem is :)
Január 8án kell mennem majd hozzá Uh-ra és akkor majd megvizsgál megint.
A Bébikém 6mm és annyira jó volt látni ,hogy szépen ver a pici szíve és a kis kéz és láb kezdeményeződéseket is.....elolvadtam,elérzékenyültem és megnyugodtam :)

Sok kismamit a terhespatológiára azaz oda helyeztek el ahol Én is voltam,mert nem volt már hely a szülészeten és Ők mondták ,hogy mindenképpen legyen fogadott dokink és szülésznő is ,mert nagyon sokat számít!
Engem meggyőztek :lol:

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok! Üdv. az új kismamiknak!
Tegnap én is voltam dokinál. Láttunk egy szép 3 cm-es petezsákot és benne a kb. 2 cm-es babát, akinek szaporán vert a szíve. :D
Csodálatos érzés volt.
A pajzsmirigyemmel nekem is gondjaim vannak. Hétfőn megyek kontrollra. Engem is végigkísér egy életen át ez a betegség és gyógyszereken kell majd élnem.
29-én labor (teljes vérkép+EKG), január 8-án pedig újabb vizsgálat a dokinál. Azt mondta, hogy 8-ától kiír.
Ma elmondtam bent a főnöknek, hogy mi a helyzet. Még jan. 5-től kezdődő héten dolgozok és utána itthon leszek. Nem volt elájulva az örömtől, de nem foglalkozom vele. Most a babám a legfontosabb!
Rabbe! Jó utazást! Kellemes ünnepeket neked! Vigyázz magadra!
Noki! 3 napot voltál bent??? :shock: Ez a kórházi mizéria azért nem semmi... Örülök, hogy minden rendben!
Piroska! A görcsölés ismerős dolog. Nálam gyakori. ..és tényleg olyan menszis jellegű a dolog. Nyugiii! Szerintem természetes.

Kép
i.tak
 
 


Sziasztok!

Anetto: valami bacit kapott el Jázmin ami megtámadta a torkát meg a beleit, szóval elterjedt benne a baci, bölcsisek vagyunk sajna így minden nyavaját elkap. A görcsöléseim már múlnak hála istennek. Január elejét beszéltem meg a dokimmal, ha nem fogok görcsölni. Nem, munkahelyemen dolgozom nemrég mentem vissza mert még nem terveztük a tesót.Köszi a tanácsot.

Linacska: De jó neked én így elég ramatyul érzem magam. Nem marad meg bennem semmi, kicsit aggódom is, hogy így valami baja lesz a babócámnak, De remélem nem lesz és nő rendesen ez így olyan rossz, hogy nem tudni mi van odabent. A cukor probláma nem jó dolog és most diétázol?

Üdv mindenkinek
beusmimi
 
 


Linacska
Lilinek nagyon sok boldog szülinapot!
Szobatisztaság... a nővérem egyszerűen levette a pelenkát a kisfiáról... néhány napig folyamatosan a felmosóval járt a gyerek után...DE... tényleg pár nap kellett, hogy a kicsi teljesen megbízhatóan szobatiszta legyen... alváshoz se kellett akkor már neki pelus...

Melinda
Üdv a csapatban
:lol:

Beusmimi
Jobbulást a lányodnak!

Noki
Sajnálom, hogy kórházban voltál :cry:
A lényeg, hogy most már rendben vagytok!

Anettoo
Kórházbezárás... itt vidéken annyira nem érezhető a hatása...

Rabbe
Nagyon bátor vagy, hogy most bevállalod ezt a hosszú utazást. :roll:
Érezzétek jól magatokat!


Találtam még egy jó anyagot...
http://www.eum.hu/egeszsegpolitika/mino ... -feladatai
Vendég
 


Húúú, az előbb annyira megijedtem, hogy még sírva is fakadtam a lányommal egyetemben. Gyöngyöt fűztünk, és egyszer csak elkezdett köhögni, fulldokolni. Én meg nem tudtam, hogy a szájába vett-e gyöngyöt, vagy sem. Soha semmit nem vett mondjuk még picinek sem, de nem mondta meg. Mikor már ráztam, meg minden, akkor meg kitört belőle a sírás, szegény zokogott, de még mindig nem mondta meg. Szerencsére apa épp hazajött. Mikor megnyugodott, akkor mondta, hogy nem vette a szájába. Lehet, hogy csak a gyomorsav jött vissza, füstölt kenőmájast evett előtte.
Remélem PiciPöttynek nem lett baja a stressztől.
Már annyira szeretném én is látni a dobogó szivecskét. Még 4 nap!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Hát én még így 2 óra felé netezgetek, vendégek voltak nálunk és későn mentek el. És amíg pancsizik a párom addig gondoltam benézek.
Anettoo-I.tak-Megnyugtattatok hogy nem csak nálam vannak ilyen érzések.
De az egyik ismerősöm jól rámijesztett. Ő tapasztaltabb, már 2 gyermek édesanyja. Megkérdeztem mi van ha az orvos kevesebb hetesre saccolja a babát mint amyennyinek kellene lennie. És tudjátok mit mondott? Azt hogy azok álltalában elszoktak vetélni. Na gondoltam magamban hogy kösz szépen :evil:
Linacska-Nem elég a babóca miatt aggódni még a nagylány is ijesztget :lol:
Jó hogy nemsokára hallhatod a szívecskélyét!
Beusmimi-Jobblást a gyerkőcnek, csak nehogy te is elkapd!
Rabbe-Jó utazást, most megspórol a babócád egy utat :lol:

Kép
Vendég
 


Piroska,
Te tudod, hogy pontosan mikor fogant a picibaba? Mert ha nem, akkor lehet, hogy akár egy héttel vagy többel is később volt peteérésed, és csak ezért kisebb a baba.
Nekem tavaly, mikor nem maradt meg Angyalkababa az volt a rossz, hogy tudtam, mikor fogant, és már 5 hetesen 8 nappal kisebbnek mérték, amikor én már Lilivel a Heim Pálban feküdtem, szóval tudtam, hogy nem akkora. Utána egy hét alatt 3 napnyit fejlődött.... Én most mikor mentem UH-ra, akkor is csak azért imátkoztam, hogy a korának megfelelő petezsák legyen, mert most aztán tényleg tudtam, mikor fogant. És pont megfelelő méretű volt. Nekem ez már nagy boldogság. Hát még ha majd kedden látom, hogy fejlődik is szépen.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Na most jól rámisztettetek a méret és a vetélés kapcsolata miatt.
Én is izgulhatok jan 9-ig, hogy megfelelő-e a mérete.

Kép

brigádi
brigádi
 
 


Linacska,
igen én pontosan tudom mert akkoriban még 2 helyen dolgoztam és nem nagyon volt időnk olyasmire a férjemmel :?
Tehát az utolsó menszim első napja okt. 28.-a volt és mi novemberben csak 1etlen 1x voltunk 1ütt ami 10.-e volt. Mással nem voltam :lol:
Azért nem értem a dokit mert a múlthéten amikor meg UH-zott azt mondta 6 hetes körűl vagyok ez igaz is volt, de a papírra amivel a terhesgondozásra mennem kellett arra meg 5 hetest írt???
Véletlen vagy csak nem akart megijeszteni???
A védőnő viszont megnyugtatott, azt mondta ez azért is lehet mert én 5 hetes voltam már amikor elkezdtem szedni a vitamint holott már előtte 1 hónappal kellett volna.
De reméljük 7-én már óriási lesz 8)


Kép
Vendég
 


Brigádi,
ne izgulj mert ez neked sem és a babának sem tesz jót.
Pihenj és örülj hogy egy új élet fogant meg benned a többivel ráérsz később is foglalkozni.

Kép
Vendég
 


Piroska,
akkor félidőben fogant a babóca az tuti. Nekem a 16-17. nap esélyes, 16. napon volt az inszem, de aznap még nem volt megrepedve a tüsző, legalábbis reggel. A 18. napon már biztosan, tehát valamikor ott foganhatott.
Én csak azt nem értem, hogy nekem a 6 mm-es petezsákra 5 hetet mondtak, rabbe-nak a 3 mm-es dobogó szivecskés babára is 5 hetet mondtak. Vagy lehet, hogy a hét elején még petezsák, a hét végén már ekkora.
A lányomat a petezsák után már csak 2,6 cm-esen láttam 11. héten. Amúgy ott is utána 13. nap múlva már 5,6 cm volt, szóval iszonyatos iramban nőnek ezek a kis törpicsekek.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Én teljesen új vagyok itt. Első terhesség... :)
Szóval minden érzés új, de nem izgulok, mert szerintem ahány nő, annyiféle terhesség. Nekem is vannak görcseim, vagyis inkább olyan finom szorítások, ha sokáig ülök. Biztos jelez, hogy helyet kér még. :lol:

Azért is írok, mert kíváncsi vagyok, sikerült-e tickert gyártanom. Számításaim szerint a babónk 08.13-án érkezik, ha a Jóisten is úgy akarja.

Kép
Kép
sanghai
 
 


Szerintetek nekem miért csúsznak el a hozzászólásaim? És csak ebben a topicban?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Munkahely elintézve. Jan. 12-től itthon vagyok. Persze a doki csak 8-án írja meg a papíromat, de fontos volt időben szólnom, nehogy az utolsó pillanatban tudja meg a főnök. Utána gyorsan felhívtam a férjemet, hogy ugye szerinte is biztos a baba, mert mindent felégettem magam mögött a m.helyen, és 12-től már nem megyek dolgozni. :lol: :lol: Jót nevetett.
Üdv. sanghai! Voltál már orvosnál?
Linacska! A diétás étrended érdekelne. Leírsz néhány dolgot, hogy miket és mennyit eszel? A családunkban sok c.beteg volt/van, úgyhogy tartok tőle én is. Te aztán nagy frászt kaphattál a lányod fuldoklása miatt. Még belegondolni is rossz volt, hogy mi történt veletek! Jó, hogy ekkora szerencsével megúsztátok a dolgot! Szegény Lilike!!
Piroska! Nekem 27-én volt meg utoljára a menszim és 10-én volt az inszem. Percre pontosan együtt szülünk!! :lol: :lol:
Most azért aggódunk, hogy milyen kicsi a baba.. utána meg majd azért hogy húúúú, milyen nagy. :D
Nekem nem mondott semmit a 2 cm-es babára a doki. Ez a 7. héten normális? Van valami táblázatféleség a neten a méretekről?

Kép
i.tak
 
 


Hülyeséget írtam az előbb a 2 cm-es babáról. Most néztem meg az uh képet: 1, 23 cm. :)

Kép
i.tak
 
 


Ezt találtam a magzati méretekről :)

Kép

Kép
i.tak
 
 


Sziasztok augusztusi anyukák! :)

Köszönöm kérdéseteket, még jól vagyok! Még nincs hányingerem, de a nővérem szerint ez nem marad így! :wink:
Viszont van álmosság, meg éhesség!

Meglepetés-szerű volt ez a baba (bár tervbe volt véve), ugyanis mi Skóciában dolgozunk, és nyár óta csak most voltunk itthon szabadságon dec. 1-22 között. Erre 12-én teszteltem pozitívat! :)

Az esküvőnk le volt foglalva 2009. szeptember 5-re, ezt a 3 hetet is az esküvő szervezésére fordítottuk volna, de ez a bébi jól átírta a dolgokat! :shock:

Így aztán gyors intézkedés, ami le volt foglalva, visszamondás, új időpont április 18!

Hétfőn már utazunk vissza, kicsit félek, minden rendben lesz -e, de én már január végén végleg hazajövök, és a 12 hetes UH-t itthon akarom végeztetni mindenképp.

Üdv. Sanghai! :)

Röviden ennyit, majd Skóciából jelentkezem!

Melinda

Kép
melinda81
Szentistván
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 13:28-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Linacska,az biztos ahány nő annyi terhesség, és annyiféle babaméret meg minden, még jó hogy különbözőek vagyunk :)
Sanghai,üdvözöllek körünkben! Jártál már dokinál?
i.tak,micsoda véletlenek vannak!!! :o Legalább összetudjuk majd hasonlítani a babócáinkat :lol: A méretről csak annyit most olvastam a kismamán hogy CRL:10 mm. Tehát Te az 1,23-dal nagyon jó vagy!! :lol: :lol:
Melinda,
nekem mostanra úgy néz ki hogy elmúlt az egésznapos hányinger már csak akkor van ha éhes vagyok. Viszont most állandóan éhes vagyok :P
Anettoo,
azaz ismerőröm még nem tudja hogy babát várok, de szerintem már sejti mert elég sokat beszélünk ezekről a dolgokról.

Kép
Vendég
 


Szerettem volna képet feltenni magamról, de túl nagyok. És nem tudom kicsinyíteni sem. Esetleg valaki segítene :wink: :?:

Kép
Vendég
 


v.piroska.

Küldtem Neked priv.üzit :)

Üdv
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Anetto,
úgy értem, hogy elcsúszik a hozzászólásom, hogy szélesebb, mint az oldal, és az alszó gördítősávot is használni kell.
A félrenyelés miatt pedig lassan izgulhatsz, kb. olyan 7 hónaposan már tudnak a babák, addig nem igazán, csak rosszul néz ki, mikor a száján bement tejet az orrából látja viszont az ember :lol:

Hú, már csak két nap, és láthatom PiciPöttyöt, remélem már nem is olyan pici. Tegnap egész nap hajtottam, ugye vendégek jöttek este, és azért éreztem a pocakomat. Úgyhogy megnyugodtam, mert ugye mi mástól éreztem volna...

Melinda,
hidd el, lehet, hogy nem lesz tüneted. Nekem Lilivel még egy kósza émelygés sem volt, most sincs. Szerintem nagyon egyénfüggő.

i.tak
ha küldessz egy e-mail címet, tudok anyagokat küldeni. De fontos, hogy ez a diéta tényleg csak annak jó, akinek olyan betegsége van, mint nekem. Csak úgy nem szabad elkezdeni szerintem, egy vizsgálat nem árt előtte.
Neked mi a baj a pajzsmirigyeddel?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


És akkor néhány kép...
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nagyon jók a képek és nagyon aranyosak vagytok a pizsibe :lol:
Gyönyörű szépséges lányod van, gratulálok hozzá!!!

Képzeljétek Én este megint erős görcsökre ébredtem fel.......elmentem wc-re és megint véreztem.
Most csak fekszem és fekszem......jobb oldalon erősen döfköd a pocakom :cry:
Volt valakinek hasonló tünete esetleg?

üdv
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


noki&potyi,
mégsem tudok felrakni képet, már tök kicsire kicsinyítettem és még mindíg azt írja kia gép hogy nam lehet nagyobb 80x80 pixelnél :twisted: :twisted: :twisted:

Erős görcseim nekem is vannak néha, és szúrás nekem a bal oldalon van főleg ma reggel óta, vérzés még nem volt. Vérzéseid szerintem bármitől lehetnek. Attól függ milyen a vér. Növekszik a méhed és lehet hogy csak elpattant egy ér és attól vérzel. Máskor is volt már hasonló? Ilyenkor legjobb ha egész nap fekszel és meg sem moccansz!!! Egyik ismerősöm is vérzett a terhesség elején ezért vissza kellett költöznie a szüleihez hogy nyugiban legyen, és a terhesség felét végig feküdte. Neked is pihi!!!
Vendég
 


Linacska,
le sem tagadhatnád a lánykádat, kiköpött másod :lol:
Nagyon édes mikor mutatja a 3 kis újjacskáját :lol:
Vendég
 


Piroska
Köszönöm a választ.
Most voltam bent a kórházba emiatt,de ott azt mondták,hogy a méhszájpolip miatt van....
Szerintem akkor nem úgy kezdődne ,hogy görcs és vérzés ha amiatt lenne....bár nem vagyok orvos,de Én így gondolom:roll:
Holnap megyek UH-ra.....na akkor majd kiderül :roll:
Csak aggódom és messze van még a holnap :oops:

Viszont egész nap fekszem!!!

Üdv
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Noki,
nincs valami másik kórház a közeletekben? Ha egyszer vérzel az a minimum, hogy csinálni kellene egy Uh-t, és ma, nem holnap.

Köszönjük a dícséreteket Lili nevében is.

Kitty,
még mindig nem érzel semmit? Nekem olyan fura, se rosszullét, se görcs, se semmi. Néha már aggasztóan semmi. Bár tudom, a lányommal is így volt, na de mégis...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Anettoo! Kaptam képet a babáról, majd megpróbálom feltenni. A pajzsmirigyemmel már régóta gond van. Egyszerű vérvétellel derült ki. Alulműködésem van. Pajzsm.hormon tartalmú gyógyszert szedek naponta.
Melinda! Jó utazást!
Linacska! Priviben elküldöm a címemet. Csak kíváncsi vagyok a diétádra. Természetesen az orvos nélkül nem fognék bele. 29-én lesz a vérvétel. Biztos minden kiderül.
A képek nagyon jók! Édes kislányod van! Boldog szülinapot kívánok neki!
Noki! A holnapi vizsgálathoz drukk!! Pihenj sokat!

Kép
i.tak
 
 


Sziasztok! Ha nem bánjátok csatlakozom!

Nekm közel 2 évembe került mire sikerült zebrás tesztet produkálnom! Már azt hittem sosem leszek ilyen felhötlenül boldog! Eddig nem tudtam milyen az ilyen boldogság! Két éve járok dokitól dokiig, hogy mért nem sikerül babás legyek és mindenki elhajtott! Azt tudtam, hogy én mindenképp az Istvánban szeretnék szülni ezért olyan orvost kerestem aki oda bejáratos! Az eggyik kolléganöm ajánlotta nekem Dr Boros Juditot! Felhivtam és időpontot egyesztettünk! Elmentem hozzá! Kiderült, hogy cukros vagyok! nem vészesen magas, de ahoz elég hogy ne legyen babom!Azt mondta, hogy karácsonyig szeretne viszont látni egy pozitiv tesztel! Most pénteken én fel is hivtam, hogy azt hiszem meg van a vágyam! Kérdezett mindenfélét pl utolsó piri idejét! Mondta, hogy hétfön hívjam fel, hogy rendel e 27.-én a korházban és akkor ott tudna fogadni, de lehet, hogy csak 29.-én fog rendelni! Szombaton csináltam egy tesztet és szépen kijött a 2 csíkocska! Nagyon boldog vagyok és azota is rózsaszin ködben járok!
És ha a Jó isten is ugy akarja akkor agusztus 26.-án megszületik első gyermekem!

Bocsi, ha kicsit hosszú lettem!

Mindenkinek csodaszép és örömteli babavárást kívánok! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nócika,
mit jelent nálad a cukrosság? Nekem csökkent glükóz toleranciám van, az éhgyomri cukrom tökéletes, de a 75 g-os terhelt az 9,9. Mondjuk az étkezés utáni terhelt csak 5,4. És mit csináltak veled, hogy így hipp-hopp össze is jött a babócska?
Én most diétázom ezerrel, és próbálom rávenni magam, hogy reggel megszúrjam magam, és megmérjem a cukrom.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok.
Én második babámat várom már van egy 19hós kisfiam Márk.
Dokinákl már voltam uh-ra viszont csak január 14én megyek(sajna ekkora volt időpont)nem is tudom ,hogy birom ki addig.

Már voltam vérvételen ahol minden jó kiv. a cukrom 6,8 lett :( Felhivtam a dokimat ,azt mondta ne izguljak majd megbeszéljük a dolgokat szeméklyesen(igaz ez is vszinű jan. közepén lesz), most megpróbálok diétázni.Már Márknál is volt terhességi cukrom,de akkor csak a 30. hét környékén jött elő.
Az ellenaynag vizsgálatom pozitiv lett, volt már vkinek ilyen?
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs a zavarásért. Eladnám az alig használt Medela Mini Electric mellszívómat.
Jellemzői:
Medela elektromos mellszívó, amit kézinek is lehet használni. Bababoltban vásárolt, 8 hónapos, garanciális, alig használt állapotban, összes tartozékával, dobozában, számlával eladó. Az elektromos részét lehet adapterrel vagy elemmel is működtetni. Az mellszívó motor eredeti ára: 19900 Ft, a kézi szívó és tejtároló résznek 6500 Ft volt. A kézi része egyszer sem volt használva.
Itt egy link, ahol meg lehet nézni a képeket a mellszívóról:
http://www.teszvesz.hu/item512986704_me ... szivo.html

Kép
blani28
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?