Új privát üzeneted érkezett!

ZSu buta bacik! :twisted:

hajrá mézes begyúrás! :lol: szerencsére túl vagyok rajta....

MA takarítok, főzök , mert holnap reggel landol sógorom gépe!(legalábbis remélem nem lesz a sztrájk miatt keresztülhúzva) most találkoznak először Zsigmonddal! már gyártom transzparenst neki! :o))))

:lol:

Katám szerintem ha 12 körül megyünk akkor nincsenek sokan.. vagy ha mégis akkor tévedtem :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


basszus ennyi laptetőt! :oops: :lol:
Vendég
 


Boni köszi a hiányolást, jólesik. :D :oops: Megvagyunk, Lali jól van, kicsit még szörcsög az orra, én még köhögök, de majdcsak kilábalunk már ezekből. :roll: Hátam is rendbejött, még gyógyit szedek, de már csak 2 napig.
Tesódnak gratula és jó egészséget nekik! :lol:

Én mézest kihagyom, még sosem sütöttem :oops: , nálunk keksztekercs lesz, anyuékhoz is én csinálom, rögtön 6 vagy 8 tekercset kell készítenem, és hókiflit sütök. Tegnapelőtt próbáltam ki a receptet, hát egy nap alatt megettük a két tepsi sütit. :oops: :D Plusz tyúkhúsleves lesz, sült kacsa, meg a sütik. Aztán csak szenteste leszünk itthon, utána anyuéknál meg sógoroméknál leszünk.

Kata, drukk!!!
Szezso, drukk!!!

Andi, végre megvan a lakás, dejó! :lol: Ha dobozokon is, de sajátban töltitek a karácsonyt! Utána indulhat megint a babaproject? :wink:

Gaby, te még mindig adós vagy!!! :twisted: :lol: :lol: :lol: Grat a 18. héthez!

Karácsonyi bevásárlás félig van kész, takarítás folyamatban, holnap vizsgázom, úgyhogy ááááááááááááááááááááááááá megőrülök. :roll: Mondjuk én minden nap takarítok egy kicsit, így gyakice folyamatosan van mit csinálni. :roll: Hogy a sütiket mikor? Meg hogy? És különben is??? :roll:

Hja 5 napja átalusszuk az éjszakákat. :lol: Igaz, így reggel 6kor riadó van, de odaveszem magunk közé és lehet még egy picit lustizni. És már nem tépi le rólam a ruhát a ciciért, megelégedett a napi 2 szopival. :D

Kép
szilcsi
 
 

 
 

Kép

Kép

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi meg egyébként is! :wink:

örülök, hogy bevállt a módszer... :lol:

ezt a mézeskalácsot tuti nem rontanád el..nem lehet! :wink:

Lalinkó büntiben van a z első képen? :wink:

ja és szép az Adventi koszorúd! :lol:
Vendég
 


Szilcsi
tudom hogy adós vagyok :lol: édes Lali baba még mindig :D

Akkoor eddig keddi tali résztvevők: Kata, Boni, Gaby
többiek??????

Nem tudtam átrakatni 27-i UH időpontot 22-re :? így karácsony előtt már biztos nem tudjuk meg, mije van neki. No mindegy, ez van. Úgy látszik sokan mennek karácsony előtt kukucskára :P :lol:

Kép
gaby25
 
 


gaby ZSU is beirta magát :wink:
Vendég
 


Akkor Marci is jön :D

Kép
gaby25
 
 


Meg Pocaklakótesó is. :lol:

kispiskóta
 
 


zsu még jó! :wink:
Vendég
 


Csak gondoltam meg kell említeni! :)

Andi, de jó lesz az új otthonotokban karácsonyozni!

Szilcsi, drukkolok a vizsgához!!!!

kispiskóta
 
 


KAtám elolvastad az esti mesét repi előtt? :wink: +++++++++++++++
Vendég
 


kölcsönvettem de gyönyörű és igaz

Egy kis történet, hogy ne felejtsük el miről is szól a karácsony.

Karácsony előtt négy héttel egy angyal érkezik a Földre. Égkék ruhában jár-kel az emberek között, de azok annyira el vannak foglalva az ünnepek előtti készülődéssel, hogy észre sem veszik. A vásárlási láz – szebbet, nagyobbat, drágábbat, a pénztárgépek kattogása, a reklámok harsogó zaja elnyomja az angyal szavait, a szupermarketek tarka tömege elrejti törékeny alakját. Minden csillog-villog, zenél, követel: vegyél még, még, még... Színes-fényes papírba rejtik az ajándékaikat, lelkük sivárságát. Pedig csupán egy gyertya fénye s egy kis csend elég lenne ahhoz, hogy az angyal a vendégük lehessen.

Karácsony előtt három héttel egy másik angyal érkezik. Feladata, hogy aranyszálból szőtt kosarát telepakolja ajándékokkal, s felvigye a mennybe. A kosár azonban nagyon törékeny; a rengeteg összevásárolt játék, ékszer, parfüm, plazma-tv súlya összeroppantaná. Az angyal nem is ilyen ajándék után kutat. Türelmesen, embertől emberig haladva keresi azt, ami súlytalan, végtelen, nem kerül semmibe, mégis mindennél többet ér. Az angyal a szeretet apró morzsáival tölti meg a kosarat.

Karácsony előtt két héttel újabb angyal látogat a Földre. Végigjár minden házat, minden otthont, néhol elidőzik néhány percre, máshonnan szinte menekül. Tágas tereken sétál, kivilágított parkokban üldögél, figyeli a beszélgető, egymásra mosolygó embereket. A hidegtől kipirosodott ujjak kulcsolódnak a forralt boros poharakra, gyerekek hancúroznak a frissen esett hóban, félrebillent fejű hóember álldogál egy terebélyes fenyőfa oltalmában.
Az angyal örömét leli a látottakban, meg-megérinti az embereket, s azok szívébe békesség, szemükbe ragyogás költözik. A várakozás ünneppé varázsolja a hétköznapjaikat.

Egy héttel karácsony előtt angyalok serege érkezik, elhozzák a dalt, a zenét, a táncot. A várakozás lassan véget ér, a megbocsátás egymásba kulcsolja az emberek kezét. Emberekét, akik nem felejtették el várni az angyalokat, akik nem felejtettek el hinni a csodában, akiknek a karácsony nemcsak a díszes fenyőfát, a finom ételeket, az ajándékokat jelenti, hanem a több mint két évezredes titkot is.
Ők azok, akik a szent éjjelen fürkészve figyelik az eget, s a csillagok fénye a mennybe vitt szeretetet sziporkázza vissza rájuk.phpBB:
Vendég
 


Elolvastam a mesét/ket! :D

Kép
kata05
 
 


tudtam ám :lol:
Vendég
 


Boni, most nincs időm, de valamelyik nap begépelem neked. Puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


reggelt!

minnyá landol a sógorom :lol:

Szép Napot!

Szezsó óriási hatalmasgigaméretű++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Szezso, hatalmas drukk, szilveszter táján meg hatalmas két csíkot kívánok!!!!

Boni, örülök, hogy nem sztrájkolnak.

kispiskóta
 
 


Sziasztok!

Már itthon is vagyunk :-D 3 GYÖNYÖRŰSÉGET kaptunk vissza :lol:

Köszi Mindenkinek a drukkokat! :lol:

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó
hajrá az ikrekhez :D :wink: ++++++++++++++++++++++++++

Kép
gaby25
 
 


Szezsó! DEJÓÓÓÓ! :D

Babim! Nagyon sajnálom!!! :( :( :( :( :cry:
szilbee
 
 


Drága Szezsó! Mi meg az inszemes fórumon vártuk a fejleményeket!:) Gratulálok a három gyönyörű bogyókához és sikeres csatlakozást kívánok nekik a mamihoz!:))))
(néha nézz be hozzánk is)

Puszi
Vendég
 


Szezsó, hipp-hipp hurrá!!!!!!!!!!! Vigyázz magatokra! :D

Kép
kata05
 
 


Sziasztok

Szeretnék csatlakozni hozzátok( ha lehet) és egyből egykis segítséget kérni.

Egy pár hónapja elkezdtem hőmérőzni, és jegyezni a cikluson. A 12. napon voltam dokinál, aki egy 21*18mm. tüszit látott :) , ami szerintem másnap meg is repedt, de a cikluson a 9 cnapra tette az ovut :shock:

Szerintetek a cikluson felesleges jegyezni, vagy esetleg Én nem csinálok jól vmit???
Most beírtam a fertire is az nagyjából jó, mert ott a 14cn-ra tette, de ekkora eltérések lehetnek???

köszi a válaszokat, szép estét

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika, üdv közöttünk!Ha tudod szúrd be nekünk a fertis ciklusod majd megnézzük, mert így elég nehéz mondani bármit is. Szép tüsző a 12. napon, szedtél gyógyszert akkor?

Mesélj egy kicsit mit tudhatunk rólad!

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Kata: ma van a nagy nap!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: élménybeszámolót várunk :-)

Árnika: üdv itt! :-) előfordulhat, hogy a ciklus és a ferti is más szempontokat vesz figyelembe. Ha több cikluson át a ferti tűnik megbízhatóbbnak, akkor nem érdemes a ciklus.hu-n vezetni.
(Mi itt a legtöbben a ferti-n vezettük még régebben :-)

Gaby: dec.27.-ig is már csak 1 hét van :wink:

Szilcsi: remélem az "éjszakaátalvás" most már így is marad :-D

Twist: köszi, aranyos vagy! :-D

Boni: Te most akkor vendégetlátsz, azért nem vagy, ugye?

Zsu: hogy vagy?

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt!

Szezsó annyira de annyira drukkolok.. gyerekek remélem kapaszkodtok!+++++++++++++++++++++ valóüban vendégláttam, most indultak haza szomszédodba férjecske és sógorpajtás...

KATÁM! a mai nap legyen a te szerencsenapod!!!!!! várlak a beszámolóval!

Zsu mi is örültünk, hogy vége a sztrájknak! :wink:

ÁRnika szia..feltennéd a görbédet? úgy jobban szakértjük..

Szép Napocskát!
Vendég
 


Köszi lányok, én úgy örülök hogy eljött a mai nap!
És most repedek, milyen jó hogy én még ezt is érzem! :D Jövök, amint tudok!

Kép
kata05
 
 


Katám várunk!!!!!

én anno egy éve 19 én voltam UH-n a Kaáliban :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Kata sok sok drukk+++++

Szezso neked is drukk, és pocaksimi+++++

Mi már 9 éve próbálkozunk, volt egy pár lombikom, és inszemem, de egy éve derült ki :evil: , hogy pcos vagyok és pm alulmüködésem van.
Most egy pár hónapja már tuti van peteérésem :) , ezért azt ajánlották hogy egy kicsit még spontánkodjunk, mert nagyon esélyes.

Semmi stimulálót nem kapok, és nem is szeretnék még, mert az rontja az Ir-t és a TSH-t is, de elkezdtem inni a cickafark és palástfű teát, de hogy az segít -e........... :? :roll:

Bemásolnám a fertis görbém is, de nagyon) hiányos :oops: angol tudásom miatt, nem találom hogy lehet megosztani, viszont a ciklusos itt van:
[url]http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a150be9b502aa65f5820894cc0216347_081129_081219_1229644800_.png

köszi a megszakértést :) [/url]

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Megjöttem! :D Minden oké volt, nem éreztem semmit!
Igaz arra sem emlékszem amit a doki mondott a végén, hogy mikor mit kell csinálni! :oops: Így kérnék egy kis segítséget.... :D

Kép
kata05
 
 


Árnika: 9 év? :shock: egyébként az szerintem is hülyeség, amit a ciklus mutat.
A ferti-n úgy kell csinálni, hogy belépsz és bal oldalt van egy olyan menü, hogy Sharing, azon belül pedig Home page setup. Alul be tudod állítani, hogy melyik ciklus görbéjét akarod megosztani (a bal oldali oszlopban lévőket mutatja majd a link). Ha valamelyiket ki akarod venni, akkor Delete és amikor rákérdez, hogy biztos-e, Yes.

Ezután a lap tetején találsz egy linket: //http: stb., azt kell ide bemásolni, akár az aláírásodba is beleteheted.


Kata: örülök, hogy rendben ment :-D mire vagy kíváncsi pontosan?

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


egy kis karácsonyi hangulatfokozó

http://www.youtube.com/watch?v=7C8794ZM ... re=related

Katám! yess! már elindult a verseny!

és Szezsó, KAta! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Kép
Vendég
 


Szezso köszi a magyarázatot, úgy látom sikerült betenni, :) sőt a mértékegységváltást is megtaláltam, csak még nem állítom át, mert akkor más hőmérsékletet hoz ki.

Kata szerintem sok folyadék, és pihi :)

Boni tetszett a mese nagyon szép, de Zsigid még annál is sokkal jobban :) :wink:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Vendég
 


Árnika, én is a 14.napra tenném hő alapján! 9 év nem kevés! :shock:

Boni, nagyon jóóóóó!! :D

Én elfelejtettem hőt mérni, és most már nem is fogok.

Kép
kata05
 
 


Kata megfosztasz minket a terhesgörbétől? :wink: :lol:

JA Árnika látom nem jelent ,meg amit neked írtam.. hogy szépen felment a hőd és én is a 14.napra tenném..remélem volt akció :wink:
Vendég
 


Boni, igen. Evvan.

Ma nem leszek megyek karácsonyozni a mhelyemre.

Keddi talira jelentkezzetek, gyertek, ez mindenkinek szól. Jelenleg 4-en vagyunk: Gaby, Boni, Kispiskóta és én.

Kép
kata05
 
 


Képzeljétek el kell mesélnem valamit:
Anyósom mindent tud rólunk ( mi a probléma, mit fogunk csinálni-inszem stb...), de utoljára 2 hónappal ezelőtt kérdezte ezeket. Nos a héten Petit megkérdezte mi van velünk, meg a baba üggyel. Peti mondta neki, hogy alakulóban vannak a dolgok, de nem szeretne róla beszélni csak a végén. Erre anyósom kérdi tőle: Természetes úton próbálkozunk? :shock: :shock: :shock:
Én férjem erre a kérdésre rácsapta anyósomra az ajtót.
Nos az én anyósom vagy nem normális vagy nem normális! De a tapintatosságot hírből nem ismeri.
Mondtam Petinek hogy miért nem mondta azt hogy természetes ciklusban történik minden. :(

Kép
kata05
 
 


KAtám nyugiiiiiiiiii vannak emberek, akik nehezen fogják fel a dolgokat, vagy egyszerűen nem gondolkodnak, mielőtt kérdeznének
Vendég
 


Sziasztok!

Kata! ++++++++++++++++
Sok pihi, folyadék, kefír, joghurt! És beszélgetés a picurral! :wink:

Szezso! +++++++++++++++++++++++++++++

Babim! +++++++++++++++++++++++++++++

Ismét fokozódik a helyzet év végére! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok

Köszi a megszakértést. :)
Igazság szerint mindenki a 14. cn-ra teszi az ovut, de Én úgy éreztem, hogy még elöző nap megrepedt.

Mennyire megbízható módszer ez a hőmérőzés?? Ismertek vkit aki ez alapján tudott babásodni, vagy csak arra jó , hogy kb. belőjem az ovu idejét??

Másik, sajnálom hogy leírtam az időt, nem akartam ezzel senkiben rossz érzéseket kelteni :( és hozzátartozik, hogy ebben első év várakozás, plusz a mostani egy év, műtétek , kivizsgálások stb. szóval sok minden volt , amiből összetevődik ez az idő.

Kata fel a fejjel :wink: Mi pl. nem sok embernek mondtuk el(szelektálva értelmi szintet is :) ) mégis volt akinek volt furcsa beszólása, így inkább megtartjuk magunknak ezt.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika baccus akkor is sok a 9 év.. nem lehet könnyű! :roll: én már a 27 hónapot se nagyon bírtam... :oops:
Vendég
 



kispiskóta
 
 


ZSúúúúúúúúúúúúú azonnal ide Nekem Marcit, na majd személyesen megzabálom! Imádom! annyira édes! remélem megtáncoltat :lol: :lol: :lol:

KAta remélem jó volt a buli
Vendég
 


riszálom így is úgy is...és a végén az a grimasz már egy csomószor megnéztem :oops: :lol:
Vendég
 


akkor most addóságom leróvom:
Kép

Kata
anyós :twisted: :evil: :x

Kép
gaby25
 
 


Boni, buli jó volt! Én mindenen elérzékenyültem.....ennyit a lelkivilágomról! :D :oops:

Gaby, szép nagy poci!!!!! Mi lesz itt a 40.hétre?! :shock: Majd élőben jobban megkuksizom!

Kép
kata05
 
 


Kata
be kell valljam, fényképezés előtt fogyaszottuk el párom szülinapi vacsiját :lol: de amúgy tényleg nem kicsi, és amikor sokáig állok, akkor már alul fájt, én is belegondoltam, mi lesz akkor később :shock:

Kép
gaby25
 
 


Kedden jössz ugye??? De szép az a poci!!! ( és a kislány benne)

Akinek pm alulműködése van, lenne egy kérdésem: Mióta szedem minden nap a gyógyit nagyon fogyok?? Ez természetes?? Eljutottam odáig életemben először hogy nem szeretnék már fogyni! :D

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?