Új privát üzeneted érkezett!

Na ezen jól felcsesztem az agyam. :twisted:

http://index.hu/politika/kulfold/vtkn081212/
vovanda
 
 


Vanda!

Hát ezen most én is! :oops:
Mivel egyházi iskolában tanítok,időnként vinni kell a lurkókat templomba.4-500 főnek próbálják sokszor a hülyeséget előadni.Nem idegesítem fel magamat általában,de volt,hogy kimentem.Ezt mondta a pap:-addig nincs igazság a földön....szentségtörés....gyalázat..bla-bla(pontosan már nem tudom,de a lényeg:)amíg embereket hozunk létre mesterségesen!!!!!Na ehez mit szóltok???Ilyenekkel tömni 14-18 éves gyerekek fejét. :oops: :oops: :oops: És ráadásul így vélekedni egy papnak nyílvánosan....

Kép
ani0227
 
 


Hát ez borzalmas. ÉN is egyházi iskolába dolgozom. És ott a pap igen is mellettem áll. Sőt izgul értünk, hogy sikerüljön. Na a pápával nem találkoznék most személyesen.

szmet
 
 

 
 

Vanda :x nem is írok inkább semmit,kicsit szemellenzős ,vallásos dolog...kereszténységről sztem nem is beszélhetünk..

Ani megkaptad a emailt?
Vendég
 


Bocsi, hogy belinkeltem. Az egyháznál jobban csak az apám tud felhúzni. (ezúton is bocs, ha valakinek a meggyőződésébe tapostam).

Ani!
A srácokat ne féltsd. Az én fejemet is próbálták ilyennel tömni, eredmény: a "templom" és "vallás" szavaktól kiver a víz.
vovanda
 
 


aszt hiszem hogy mar mondtam hogy itt meg van tiltva a donnoros inszem vagy lombik, a romai-katolikusok miatt, mert annak idejen mikor referendum volt erol es tobb mindenrol, a papa aszt mondta hogy egy 3-ik szemelynek nincs mit keresni egy csaladban, ezert voltunk mi debibe :evil:
a templomal meg ugy vagyok, hogy, akor megyek mikor nincs ott senki
en meg hogy templomban eskudjunk vallast kellet cserelyek, reformatusbol ortodoxra (hogy ilyesmire kenyszeritik az embert :evil: ), mert ha katolikus lettem volna nem lett volna szukseg erre :roll: :?: na mindegy en ugyis egy ISTENben hiszek :!:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Kincs!
Nem kaptam!Lehet a régi e-mail címemre jött! :( Itt nem lehet átjavítani.A jelenlegi:aniko0227@freemail.hu
Megírod újra?

Kép
ani0227
 
 


Cikkről véleményem: :twisted: :twisted: :twisted: :( :( :(

Móni, nagyon jók a képek. Tudom, hogy neked pont "kétszer" annyi dolgod van mint nekem, de ha felajánlottad, hogy csinálnál pár képet, én elfogadom ezer köszönettel. Ha megadod a mail-címed priviben, küldök képeket Kisatiról. És küldök pár karácsonyost is alapnak, hátha tudod használni. De tényleg csak akkor, ha nem túl időigényes.

Rólunk: A kicsi tegnap este 7-től 11-ig akkora "koncertet" adott, szerintem az egész lakóközösség hallgatta. Fogalmunk sem volt, mi lehetett a baj. Aztán hajnal 2-kor folyt. köv. De szerencsére olyan álmos volt, hogy az elég rövidre sikeredett. Ma napközben ugyan nyugis, de kb. reggel 6 óta alig aludt vagy két órát :?
Én mire eljutottam pedikűröshöz a lábammal, addigra a saját "műtétem" után lassan kezdett helyre jönni az a csúnyaság. Ha mégegyszer ilyen lesz, biztos nem esek neki, egyből irány a pedikűrös. Állítólag ők pár perc alatt profin kivágják a belenőtt körmöt, és pár nap a gyógyulás, nem két hét a makacs gyulladás miatt. Hát igen, csak mikor elkezdett fájni, nem vettem komolyan, a fene gondolta, hogy meg fogok vele szenvedni :x

Kép
mazsi02
 
 


Szió!

Vanda és Pasi!
Itt is nagy köszönet a lemezlovaskodásért! :lol:
Pasi énkicsitnemérteniagigaésmegabitekhez!! :oops: :lol:
Mennyit fizetek????

Mazsi akadnak ilyen jelenetek is néha :(
Örülök hogy lábad jobb!!

Árnika a pelus nem bántja a popót!
Sőt jobb is,főleg hosszútávon!

Móni próbálsz moshatót??

Ani ment email!

Íme a mosható szuper pelus :) nem tudom meddig tudjuk hordani ,elméletileg leszokásig jó kellene lenni :lol:
Kép
hol a ruha?? dolgozni akarok! :lol: Kép
Vendég
 


Kincs!
Némi vatikáni valuta vagy köszi tökéletesen megfelel. :lol:
Vigyázz, a pelusokkal együtt nehogy Kiskincset is kimosd. :P
vovanda
 
 


kincs: Annyira édi a lurkód így a mosógép előtt. :D

szmet
 
 


Kincs, látom a gyerek mindenbe besegít neked, a múltkor gépelésből vette ki a részét, most meg mosni készül:lol:

Lányok! Nem tudtok valami jó helyet, ahol jó árban lehet fotót előhívatni?

Más. Kisati eddig akkor csócsálta kezét, ha éhes volt. Vagy két hete nyáladzik és emellet akkor is szájba veszi a kezét, ha nem is éhes. Pedig cumizik is. Két napja pedig felfedezte a hüvelykujját is. Most akkor cumizni is fog, meg az ujját is szopja?! :shock: Vagy egyszerűen csak felfedezte a kezét? És a nyálazás nem túl korai? Nem örülnék az ujjszopásnak, a cumi pont elég :?

Kép
mazsi02
 
 


Mazsi!
Fotót mi a DM-ben szoktunk előhícatni, ha sokat rendelsz, a digitális is olcsó (a műltkor 17 Ft volt darabja) és neten is le tudod adni a rendelést.

Ujjszopás: tökmindegy, jogy cumi vagy ez. Úgyis az lesz, ami a gyereknek szimpatikusabb. Az ujjszopi talán annyiból jobb, hogy amikor elkeudi intenzíven használni a kezét, nem ér rá az ujját szopni, tehát legalább játék közben nem lesz.
Nyáladzás: nem csak fogzás lehet az ok. Baja nincs, nyugi. Manó nekem is úgy nézett ki, mint egy veszett kutya kb. 3 hónapos korától, az első foga meg 10 hónaposan bújt ki. Arra vigyázz, hogy ha kimentek, töröld meg az állát-száját és kend be popsikrémmel, hogy ne kezdje ki a bőrét a hideg.
vovanda
 
 


Hali!

Vanda akkor nagyon nagyon köszönöm!! ha találkozunk meghálálom!!!!! :wink:

Mazsi mi is szopiztunk ujjat cumizik is de az ujja elmaradt a cumit csak elalváshoz használjuk! Én is sokat vívódtam,de mna már csak :lol: rajta..első gyerek és minden mozzanatot túlkomplikáltam :oops:
Nyál...mi is kb itt kezdtük, szinte ömlik..nem bizti hogy fogzás a nyálmirigyek beindultak.
Fotót kényelmesen neten rendelek :) rossmann (most naptárt fogunk csináltatni karácsonyra :) )

Árnika!
Vendég
 


Én is rossmannban hivatok elő,habár mostanában sz... a feltöltés.Nem akar csatlakozni a szerverrel,így cd-n adom le a megrendelést.

Kincs!Én is csináltattam naptárt.Azt hittem nagyobb durranás lesz.Sztem ne készülj rá annyira. :shock:

Szmet!Mi újság? :roll:

Mazsi!
Mi is ujjszopiztunk,de elmaradt.Nagyon korán nyáladztak is,de semmi sem tötént.

Vanda!
Lehet a DM-nél is neten rendelni?
Még nem néztem meg amit beszéltünk!Apa nagyon durmol a szobában,nem költöm fel. :?

Kép
ani0227
 
 


Ani!
A DM-né még a program is ugyanaz, amit le kell tölteni. És ahogy figyeltük, pár forinttal mindig olcsóbb. Mondjuk mi 3-4 havonta rendelünk és akkor 100 db felett, úgy a legolcsóbb. Eddig ki vagyunk vele békülve.
vovanda
 
 


Vanda megkaptam!! :)
Pasi naggyon jóóó munka!!! :wink: :D

Ani jó hogy írod a szerveres gondot mert tegnap este9-ig ezzel szórakoztunk :x :evil: nem tudom készen lesz e a naptár még nincs megrendelve :?
Nagyon gagyi?? Melyiket rendeltétek??
Nem tudok mit kitalálni a nagyszülőknek és ugye az unoka most a minden..

szép napot!
Vendég
 


Helló!

Köszi lányok a segítséget :wink:

Én is megnéztem a DM meg a Rossmann lapját, és valóban a DM olcsóbb. Nagyszülőknek szintén naptárt gondoltam, az asztalit.

Ma megyünk 2 hós oltásra. Már előre sajnálom a kis drágámat... Remélem nem fog belázasodni.

Kép
mazsi02
 
 


mazsi! kuldok privit, ne agodj meg csinalom, majd ird meg mejk tipus tetszik

mattia is nyaladzik, de gondoltam en hogy normalis :wink: es neha a kezet is eszegeti 8)
michelle meg tegnap feszt nyugi volt, apa picit ra orolt

kincs! hat neked nincs dolgod, ha kiskincs ki mos neked, meg nem tudom ha ki probalom a moshato pelust, itt 150-200 euroba kerul egy csomag ami 1 eves koraig jo, meg gondolkozom rajta

puszi mindenkinet!

ja, ma voltunk csipo szuresen, aszt mondtak hogy minden ok

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni 1db pelust nem lehet venni kipróbálni,csak csomagban??
Néztem a képeket és annyira kislányos Michelle Mattia meg tipikus fiú pofi! Szopiznak még?
(értékelem mikor egy gyerek tök pirosban van és rákérdeznek,hogy fiú? vagy kékben és azt kérdezik kislány? :evil: )

Mazsi semmi gond nem volt oltások után, remélem nektek sem lesz!
Vendég
 


Sziasztok

Vagyok Én is, csak nem nagyon van semmi különös.

Kincs a képen nekem nem a pelus, hanem az a combi tetszik :lol:

Mi a különbség a nőgyógyász -endokrinológus és a belgyógyász-endokrinológus között???

Azon gondolkoztam, hogy a sok dokimból, el kellene hagyni vkit. Unom hogy ugyanarról a betegségről mindegyik mást mond :roll: szerintetek??

bocsi, hogy nem név szerint, de puszi mindenkinek
megyek, mert dolog van

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


kincs! ezek a pelusok az onkormanyzat tamogatassal kerulnek enyibe es csak csomagra adjak, a netten vannak darabra is de nem tudom ha egyformak az onkormanyzatival :roll:
en is ugy velem hogy michelle nagyon kislanyos es mattia meg kesz kis fetfi :D

arnika! hat a dokik mar csak ilyenek, mind mast mond ezert inkab egyhez jarj legalab egy fele gondolkozas es gyobban lehet kovetni az utasitasokat

mazsi! valami nem mukodik, mar 2-szer probaltam el kuldeni az uzit es nem megy le all a kimenes, mindegy a cimem aa itteni nickem es yahoo.com-on van, remelem ertheto, varom a kepeket

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Megkapta Kisati a kötelező oltást, viszont a prevenárból elfogyott az oltóanyag :evil:
Nagyon tündér volt, nem is sírt, csak pár percig szuri után, aztán aludt egy jót :)

Móni, megkaptam mindkét privit :roll: :wink:
Estére, vagy amikor sikerül, küldöm a képeket. Előre is köszi

Árnika, szerintem a szívedhez közel álló dokit válaszd, akiben inkább bízol. Mikor mi is több dokihoz elmentünk, csak felhúztuk magunkat, hogy mindegyik mást mond...

Kép
mazsi02
 
 


Hali!
Megvolt a mai CTG meg áramlásvizsgálat, mindenki jól van. "B" baba nem fordul, de még reménykedünk.
Jóvő héten újabb vizit.

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.19 20:11-kor.
vovanda
 
 


Vanda!
Szupi az új séró!
Örülök,hogy a babák jól vannak.
Ma nem voltunk itthon,és apa megint alszik. :?

Mazsi!
És most mi lesz,ha nincs elég oltóanyag???Mi egyet kaptunk még csak! :oops: (gondolom most kell a zsebbe nyúlni)

naptár:Annyira nem gáz,de én nagyobbra,és masszivabbra számítottam.Asztalit rendeltem a 3000 ft-at.2 hét volt mire kész lett.

Törpe jelentés:Jázmin pár napja pápázik mindennek,és mindenkinek,és egyfolytában táncol.Legaranyosabb amikor négykézláb van és billegeti magát,és rázza a popóját. :lol:

Kép
ani0227
 
 


Ani, tündéri lehet a kiscsajod :D :D :D

Vanda, jó a frizkód :wink:

Kép
mazsi02
 
 


Ani!
Készülj, nemsoká hozhatod a lurkókat. Még egy bő hónap és jöhettek babavizitbe. :P

Haj majd megnő, nekem még irtó szokatlan...
vovanda
 
 


mazsi! meg kaptam, most nezek bele

vanda! jo a hajad, igy biztos kenyelmeseb lesz :wink:

ani! ilyen kis csajal biztos teli lesz a haz udvarlokal :P

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


mazsi! kuldtem e-mailt

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.19 20:11-kor.
vovanda
 
 


mazsi! meg kaptad a kepeket? egyszer fel tettem mind a 6-ot es jot uzi hogy nem kuldte el, asztan kuldtem 3+3-at

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Vanda!
Nem semmi! :shock: Én kispiskóta voltam hozzád képest! :shock:

Kincs!
Útban a posta! :wink:

Kép
ani0227
 
 


A kis bohócom! :D :D :D :D
Kép Kép

Kép
ani0227
 
 


Hali!

Vanda nekem nem tűnik óriásinak! De széééép!!

Ani köszönöm a postát!
Bohócod írtó helyes!!!

Mazsi írok privit!!

Minden jót a többieknek is!!

Nekem bedurrant a bal cickóm, nagyon fáj..nem tudom mit lehetne vele csinálni...meleg masszázs nem sokat ért és a cicizés után is úgy fáj mint előtte pedig nem kemény :( dokihoz fogok menni.
Vendég
 


Sziasztok

Kincsi sajnálom nagyon cicifájást :( vigyázz magadra nagyon!!!!menj dokihoz, pedig te már gyakorlottnak számítassz :shock: , azt hittem csak kezdő mamiknál fordul elő.
Ja, és a kis segítségedet küldheted ide is. :)

Ani úgy elfogadnám bohócodat, és táncos csajszidat is :)

Vanda itt is , sok-sok pocaksimi.

Timi Te már megint, mint a mesében :twisted:
Sikerült??? Mizujs?? :roll: :wink:

Móni debibe fogtok jönni esetleg?? :wink: :lol: megnéztem albumot, képet még még még. :)

Mazsi neked is írok, pusz

Én megint szalma. :( de most néztem, már nem bánnám, ha egy jó héttel öregebb lennék, :wink: mert ha nem az lesz amit szeretnék, akkor bólét kell készítenem szilveszterre :( :wink:
egy dokit elhagytam menet közben, eredményem pedig, mint egy szűz leánykáé (na jó csak majdnem)hálisten az rendben

pusz, szép estét

Vanda , Pasi gép MUKOOODJ!!!!!

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok
Árnika most,hogy olvastalak jutott eszembe hogy volt kérdésed dokiilag, jövök olvasok aztán rohanok tovább :( :oops:
ha vmit gyorsan akarok reagálni azt leírom a többit meg elfelejtem :( :oops:

Drukk! Én is várom a 28.cn -od! :wink:
Dokiilag sztem a nőgyógy endokrin jobb mivel baba a cél...valicskó belgyógy és ő azért az elején nem tudta az fsh lh stb dolgokat!

Cicimre dokinénbi írt bogyót..hát én sem gondoltam volna hogy így 8hónap sziopi után durranok be :( írtó rossz!

Vendég
 


Ani!
Cukorfalat!! Imádom!

Kincs!
Gyógyulgass, üzenem Kiskincsnek, hogy csak ügyesen kezelje anyát!

Árnika!
Pasi feltámasztotta a gépet. :lol:
vovanda
 
 


Vanda csak ügyi Pasid van :)

Kincs köszi választ, már nem akartam írni, hogy senki nem akar Nekem válaszolni :twisted: :oops: (de, bocsi Mazsi :) )
Gyógyulj meg hamar!!!!!!

Én nem Valicskóra gondoltam, Őt isten ments elhagyni, hanem a B. kezdőbetűjű belgyógyász-endokrinológust , ha más nem egy pár évre :wink:
De tegnap voltam háziorvosomnál (Őt is megtartom :lol: ) képzeld piszokul képben van pco és pm dologban :shock: volt nála gyakornok, és majdnem lehidaltam ahogy magyarázott neki, még azt is tudta hogy babásodáshoz az 1 körüli TSH a jó :shock:
De mutizok vmit: :)
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 44800_.png

Többiek?????????????
[/url]

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


hali!

ani! be alhatnatok penzt keresni a cirkuszba, szerintem egy jo csomo penzt szedne osze Szabi :D :lol:

arnika! ha nem tevedek en is irtam doki ugyben, de ki tudja, nehezen fogok fel valamit es hamar feleytek :oops: :P debibe talan februarban megyunk, de meg semmi bizti, mert akor egy csomo papirokat kel intezni a babaknak es akor lesz a keresztelo is... de ha sikerul egy delutant szabadon hagyni jovunk mind a 4M 8)

mazsi! meg lettek a kepeslapok? remelem tudtal valamit csinalni az utolso 3-al

vanda! szerintem nincs akora nagy pocid, de vegul is a benti noves szamit es az nalad nagyon jol megy :wink:

kincs! hat en sem gondoltam hogy ilyesmi meg elofordul enyi szopi utan, remelem segit a bogyo

na megyek, mert sok dolog van erre fele, nem is tudom miert??? :roll:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni visszakerestem, elnézést igazad van, tényleg válaszoltál. :oops:
Sajnálom hogy nem jössztök erre, de érthető is sok elfoglaltság.
Mikor indultok, és akkor ez most azt jelenti, hogy ünnepek alatt nem jössz netre?,

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


arnika! kedden indulunk es vasarnap jovunk visza, bizti nem leszkozben nett, de karis puszit kuldok mielott el megyunk :D

szmet! hova lettel, el vitt a telapo :?: :roll:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


sziasztok

árnika nagggyon szép :wink: ..de én a 13-14.cn tenném a pét...

most csak ennyi mert kiskincs is segít crg cttttttttttttttttt bnnn nbbbbbbbnnnnnnnnnnnnnnnnn ezt í rt,am jm :lol:
Vendég
 


kiskincs! mar nagyon jol tudsz irni, sok sok puszi neked :lol: :lol:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


És egyébként: MEGVAN AZ AUTÓNK!!!! Na elmég nem hozhattuk, de ha mázlink van, még idén itt lesz!

Kincs!
Javulsz már?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.19 20:12-kor.
vovanda
 
 


Nagyon aranyos Manócska!Máris odavan a tesókért a bátyus! :D

Várom,hogy mehessünk hozzátok,de azért remélem,hogy minél később kerül rá a sor!Már Szabit készítem a menyasszonyokra... 8)

Kincs!
Jól vannak a didik? :roll:

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Köszönöm már jól vagyok!

Vanda nagyon sokat segített a tanácsod!!! köszi!
nagyfiad édes!! Milyen autó?

Ani menyasszonyokra?? :shock: :roll:
majd mi is talizunk!!

Jó éjt!
Vendég
 


Ani!
Be kell vallanom, leginkább a cxíkjaim izgatták a fiatalurat. El kellett magyarázni, hogy mi az.

Kincs!
Szívesen, bármikor. :lol:

És ez az autónk: http://www.hasznaltauto.hu/2599530_opel_zafira_2005
vovanda
 
 


Vanda nagyon szép az autó!!
Használjátok egészséggel!! sok sok balesetmentes kilómétert!!
Vendég
 


Kincs!
Hát persze! :wink:

Vanda!
Nagyon szép!

Többiek? :roll:

Timi kismamink???

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok!

Rengeteg dolgom van mostanában évvégi statisztika, tanulónyilvántartás stb.
A lombik ügy áll. Január 8án fogok menni endo... dokihoz kérek mindenféle vizsgálatra beutalót és azt januárban megcsináltatom.
Most nem tudom mi a jobb ha kiderül, hogy van valami bajom vagy minden negatív és ismeretlen eredetű az egész. Valószínű nálam a megtapadással lesz gond.


ani: Tündériek a gyerkőceid.

vovanda: Hú a te pocakod az aztán nagy. Jesszus elképzelem magam ekkora pocakkal. Bizti nehéz így mozogni.Hú már nincs sok hátra. Nagyon drukkolok neked hogy január végégig bent maradjanak a drágák :D


moni: Köszi, hogy hiányoltál. Olyan édik a te babáid is. Megszoktad már a mindennapjaid?


Mindenkinek Kellemes Ünnepeket kívánok!

szmet
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?