Új privát üzeneted érkezett!

Árnika!
Most kezdik egymást igazán felfedezni.Eddig nagy jelentőséget nem tulajdonítottak egymásnak,de most már el szöszmötölnek együtt.Igaz,nem hosszú távon.
Elég nehéz velük ha egyedül vagyok.ill.nem,nem nehéz csak túl sok minden van rajtuk kívül amit el szeretnék végezni.Sosem érek semminek a végére.PÖRGÉS VAN EGÉSZ NAP.

Vanda!
Jól megugrott a súllyuk a picikéidnek! :D Csak így tovább!Szegény te! :shock:
Nem sikerült hívjalak. :(Talán holnap.

Ma voltunk mikulás ünnepségen!Nagyon élvezték a kicsik.A miki kezébe nyomtam őket!Lesz majd fotó is,csak ki kell várni míg ideér. Holnap disznótor. :?

Kép
ani0227
 
 


Hali!

Csak gyors kukk..

Ani grat a fogacskához! Képek tüneményesek!!

Móni :(

Vanda hatalmasat nőttetek! :)

Árnika :)

Többieknek is minden jót!
Vendég
 


Sziasztok

Mi a helyzet????????? Elvitt mindenkit a Mikulás :roll: :lol:
Ezért így utólag küldök nektek egy-egy virgácsot!!!!!!!!


Jók legyetek, puszi
holnap dokizgatok, majd utána jelentkezem

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

 
 

Hahóóóóóóóóóóóóóóó Hol van Mindenki????????????

Itt hagytatok egyedül???????? :( ( csúnyák :twisted: )

Ezért nem név szerint írok senkinek.

Ma voltam a heamotológián, hála minden rendben, legalább ezzel. Nagyon aranyos volt a dokinéni, azt mondta, hogy kizárva mindenféle véralvadási gond.
-Mondtam neki, hogy ok, mert nem tudom hogy viseltem volna, ha még ezzel is baj van. :)

Tegnap felhívott egy kis kaális ismerősöm, akinek ötödikre sikerült, ikrei azaz vegyespárosa van. :) olyan jó volt hallani a hangján, hogy nagyon boldogok!
Azt mondta hogy annak pedig külön örül, hogy ikrek! nagyon nehéz néha, de semmi pénzért nem cserélne senkivel.

Még tudnék írni, de mivel nem tudom hogy csak Árnika olvassa-e , ezért inkább magamban tartom. :wink: :) :twisted:

jók legyetek, Jelentkezzetek!!!!! ne hagyjatok itt egyedül, mert még kicsi vagyok :lol:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Persze, tudom nem hozzám szólnak soraid, mivel hogy jómagam a bp.-i kaális topik lakója vagyok, de mindig szoktalak titeket olvasni, olyan jó hangulatú kis topik, szóval én TUTI olvaslak !!!
........tudom te is be szoktál nézni hozzánk :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


...........és persze bocs a kéretlen belekottyért...... :oops: :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Árnika, örülök, hogy nincs semmi véralvadási problémád.
Kicsit elvitt minket a mikulás, de most már itt vagyunk :)

Én ma voltam a 12 heti uh-on, minden rendben van a babóval, csak én vagyok egy kicsit csalódott, olyan szalagmunka folyik, ripp ropp, aztán tesznek is ki az ajtón, és bennem maradt ezer kérdés :(((
Még annyi jó az egészben, hogy adtak egy képet a babóról, de olyan felületesnek érzem ezeket a vizsgálatokat.
Hétfőn megyek genetikai tanácsadásra, talán ott több idejük lesz rám, mert ha onnan is kiraknak pár másodperc múlva nagyon mérges leszek. Hát ennyi hír van rólam.

Kép
marejke
 
 


Hali!

Árnika én is olvaslak ám!
csak nagyon elfoglalt lettem bár kész férfi segítségemre van! :) most a vasalni való ruhákat rendezi nekem de a teregetésben is segít cserében én a sarkában loholok és ha a mászásból menésbe szeretne váltani ott vagyok :)
Tök jóóó hogy a véreddel minden rendicsek! :wink: :)
Nődoki?
Pusy!!!


-közben nagy csend lett már megunta a ruhákat a nagyszoba ajtaját meglökve beosont és nézelődött a sötétben -
ja és ha netán itt ül velem akkor meg üti vágja a billentyűket ahol csak éri :lol:

Lois gratulálok!!
ÓÓ micsoda izgi örömteli napokat élsz most! irígy :oops:
jó a hangulat? nem is gondoltam :) gyere máskor is!

Többiek????????????????????????????????????????
Vendég
 


Lois!
Szia! :lol:

Vagyogatok én is, csak még mindig sok, amit rendezni kéne, én egyre lassabban üzemelek, az idő meg fogy. Ma volt CTG, minden rendben, de ha "B" baba nem fordul vissza, akkor tuti a császár. :(

Marejke!
Hova jársz? Mármint dokihoz, UH-ra.
vovanda
 
 


Én is vagyok, váró üzemmódban. Igaz tegnap óta majd le szakad a derekam és nagyon görcsöl a hasam. Ma vagyok a 27.napban és még van 6 nap a vérvételig.

szmet
 
 


Sziasztok!

Móni :(

Ani, gratulálok a kis fogacskához
:wink: Nagyon jók a feltett képek :D

Timi, pocaksimi :D

Vanda, hű már volt CTG. El is hiszem, hogy egyre lassabban üzemelsz

Marejke, hát igen... Ezek a vizsgálatok így mennek. De lényeg, hogy mindent rendben találtak. Magándokid van?

Kincs, Kiskincstől rendes dolog, hogy segít neked írni a topikra :D

Árnika, örülök, hogy jó ez az eredményed :wink: Használtad már a fotóprogramot?

Rólunk: Minimanóm szépen gyarapszik, a szorgalmas fejésnek köszönhetően van tejem (kopp-kopp-kopp). Nagyon rendes gyerek, éjszaka egyre többet alszik. Rengeteget mosolyog és gagyarászik, meg tudnám enni :lol: Ma vagyunk 2 hósak! Hogy telik az idő :? A héten megyünk oltásra.
Nekem egy apróság ugyan, de megkeseríti a napjaimat.. Kb. két hete be van gyulladva egy lábujjam (belenőtt a köröm, amit én megpróbáltam "kiműteni"). Még eddig sose jártam így. Totál be van dagadva, tele van trutyival, és nem akar gyógyulni. Fáj is. Nektek volt már ilyen? Mit lehet vele kezdeni?

Kép
mazsi02
 
 


vááááá van termés! :)

Vanda pocaklakók biztosan szótfogadnak, eddig azt tették!
(pasinak eszébe jutottam már? :oops: )

Mazsi gratula a tejcsihez, soha ne gondold azt hogy nem elég!
Lábadra próbálj patikában vmi gyulladáscsökkentő krémet venni! (én a nagy pocakommal tartottam hogy nem tudom "kiműteni" és begyullad de nem volt semmi hála Istennek)

Szmet+++++++++ még 7nap?? hogy hogy mikor volt punkció hanyadik cn-on?
Vendég
 


Mazsi!
Másik fórumon olvastam ilyen lábkörmös dolgot a csajoktól. Mindenképpen fordulj szakemberhez (pedikűrös, bőrgyógyász).

Kincs!
Hétvégén addig gyötröm, míg meg nem csinálja! :P
vovanda
 
 


kincs: A punkció a 13.nap volt az et pedig a 18.nap és a vérvételt B. doki a 33. napra időzíti.

szmet
 
 


arnika! en tenyleg nem olvastam egy jo darbja, vendegek voltak het vegen, a heten pedig kocsi papirokat inteztem es ma meg holnap a manokakat viszem dokihoz, ma doki, holnap oltas es en is jarom a korhazat mert ujra kel csinaljak minden vizsgalatot a cukkok miatt, remelem ki derul hogy el vitte a miku, orulok hogy minden ok a veredel :D

kincs! edi lehet kiskincs mikozben "segit" :wink:

szmet! mar valahogy csak el telnek ezek a napok 8)

marejke! a fontos az hogy minden ok, talan ha magan dokihoz mennel tobbet foglalkoznanak veletek, az en dokim kb 10 kepet adott minden uh-nal

vanda! januar mar kozel van, de biztos ki fogjak varni a veget hogy meg nezek eszt a vilagot, ha "B" babo nem fordul ne bankodjal nagyon, a fontos hogy jol legyetek mind es bizti hamar helyre josz a csaszi utan :wink:

lois! tehat itt is vannak kukkolok :P es is kukkoltam egy darabig az ikres topikot

arnika! orulok az ismid miatt, en nagyon orulok mikor valakinek sikerul, de gondolom ezzel igy vagyunk mind, mert tudjuk mit jelent varni

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni!
Alapvetően nem a császárral van bajom. Az utána kötelező 12 óra fekvés, katéter, tehetetlenség, kiszolgáltatottság. Na ez nem tetszik. :cry:
vovanda
 
 


Na ma elkezdtem barnázni. :cry: :cry:
Nem tudom van e értelme kivárni a hétfőt lehet inkább pénteken kéne vérvételre mennem az az etvel együtt a 13.nap.
Hát most tanácstalan vagyok.

szmet
 
 


Sziasztok :P

Nagyon örülök, hogy mégiscsak jelentkeztek, úgy látszik, hogy csak egy kis bíztatás kellett.

Én igazán nem bánnám, ha a sunnyogóban olvasók is írnának
igaz ha nekem kellene az összesbe amit olvasok :wink:

Sziiiiiia Lois, nagyon örülök hogy Te is írtál, pláne azért is mivel, regisztrálásom óta olvaslak Benneteket, és a "régi"
csapatot próbálom nyomon követni.
Sok-sok okosságot hallottam Tőletek a topikon, és nagyon boldog voltam, hogy végre sikerült neked is. :)
Gyere sűrűn!!!!

Mazsi sajnálom a lábkörmös dolgot, de vmit olvastam Én is ahogy Vanda , hogy a terhességgel kapcsolatos ez a gyulladás, szerintem is szakember. Kéééééééépet kérek Kisatiról!!!!
A programot használtam, de sajnos még nincs kiről felraknom fotót, de nagyon jó egyébként.

Kincs olyan jó Neked hogy van segítséged :)
Ma megyek este dokinénihez, kiváncsi leszek lát-e vmit Uh, mert kb. ilyenkor van ovum.
De hamarabbra nem volt időpontja már.

Vanda babádnak mond meg, hogy mégsem kellene s....et fordítva a világra jönni, ne alkosson ilyen hamar véleményt :wink: :lol:
már alig várom január végét, hogy babázzak és Baluzzak

Marejke Én ha bizonytalan lennék, a helyedben letámadnék egy dokit, vagy esetleg magándoki??
De nyugalom tuti minden rendben!

Szmet esetleg teszt??? :roll:

Móni remélem csak azért nem írtál, mert sok a dolog!

Kincs, Vanda ha esetleg megírjátok milyen zene, szivesen megcsinálom Pasi helyett, hiszen Kincsi is sokat segít nekem, és Pasinak is sok a dolog.

jók legyetek, és picit drukkoljatok nekem, hogy este jó híreket kapjak

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Hohóóó szia Móni :lol: pusz M&M-nek

Vanda NEM LESZ CSASZI!!!!!!

Szmet kitartás, ez még semmit nem jelent! nyugi

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika: Nem akarok tesztelni babonából, a férjem nem engedi :D

szmet
 
 



"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Csajok a fagyasztott embrikkel hogy működnek a dolgok?

szmet
 
 


Árnika!
Nem is annyira a seggét mutatja, inkább keresztbe van. Próbálok beszélni a fejével.
Baluzni meg most is jöhetsz. :lol: Csak szólj.

Zene: mindenféle gyerekzenék. A hétvégénk már lazább lesz, szerintem meg tudja Pasi csinálni.
vovanda
 
 


Árnika drukk a jó hírekért :wink:

Kép
mazsi02
 
 


Milyen vizsgálatokat javasoltak így a 2.lombik után-?

szmet
 
 


arnika! tenyleg sok a dolog mostanaban, de majd meg tudod te is, drukk igy utolag is a dokinenihez :wink:

szmet! en sem csinaltam tesztet, ki vartam a ver vettelt es tudod 2 babi lett belole :P

mazsi! szerintem is szakember kel ilyesmihez, ne hagyd hogy roszab legyen, kisati hogy alszik?

kincs! milyenek a moshato pelusok? Mattianak nagyon csunya a popsia es moshato pelust ajanlot a doki. az onkormanyzatost meg neztem eleg csunyak, de vegul is biztos az a fontos hogy jo legyen :roll:

vanda! hat igen a csaszi ezel jar (fekves, kateter stb) es a tejcsi is kesob jon sajnos :( hatha babuci meg gondolja magat 8)

na ne kiabaljam el az en kis mamoim reggel 7-ig aludtak, majd picit mocorogtak es majdnem 8-kor ettek (ki hagytak a 4-5 oras kajat) de sajna este eleg nehez oket el altatni, michelle egy csomot sir es vegul csak hason alszik el es mattia meg nem akar el aludni, nagy nehezeh 1/2 12-kor aludt el

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni nekem Monapel pelusom van 2-3órát bír, külső+belső
Most viszont szeretnék új pelust kiprószilni, nagyon dicsérik!
http://www.babamosoly.hu/web/index.php? ... &Itemid=42
kisseb csomag mint ami nekem van és egyben van néha macera a külső belsőt feladni (bár még használok liberót is)

Szmet nem értem a kérdést? kitől kérdezted?
Vendég
 


Megérkezett Ani mama is!

Én is be-be kukucskáltam,de láttam hogy mindenki sztrájkol én is begubóztam egy kicsit.Most alszanak,ide osontam,de lenne mit csináljak... :(

Szmet!
Én is barnáztam,Kincs is,Vanda is,nehogy elkeseredj!

Árnika!
Én örülök az eredményednek.

Csajok!Ma vettem észre,hogy kijött Jázmin első foga,de nem a megszokott helyen!A felül,majdnem a metszőfog helyén. :? Normális dolog?

Kincs!
Ha elküldöd a címed,küldök neked olyat,hogy nem lesz bajod Kiskincsel el darabig,ha meglátja,és meghallja.Nálunk nagyon bevált,imádják.

Móni!
Én is figyeltem az ikres topicot egy darabig,írtam is bele,de mostmár figyelni sem tudom.Örülök,hogyha nektek be tudok jelentkezni. :(

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok

Móni úgy legyen, minél hamarabb szeretném tudni. :wink: cupp az ikreknek, van még segítséged ugye?,
Majd még leírom brokkoli krémlevest, nem felejtettem el.


Mazsi köszi, puszi. :)

Szmet most akkor mi van?? Tuti nem sikerült??? :shock:
Egy pár oldallal ezelött mi már javasoltunk dolgokat, de akkor sem hallgattál senkire :(

Vanda mondanám hogy gyere meghívlak a karácsonyi forgatagban egy fincsi forralt borra, de mégse kellene alkeszokat csinálni babákból. :lol: Szőkémnek azért küldi Árnika néni a puszikat.

No és a lényeg: odabent mondhatni tökéletes leltárt sikerült csinálni :lol: mnyhártya 9,7mm és ami igazán fontos a 21mm tüszim :P
bár a lezárt oldalon van, de doki szerint hátha megtalálják egymást. semminemü stimu nem ajánlott. csak a huncutkodás :lol:
Most nagyon boldog vagyok, kicsit megis ijedtem így magamtól. Félek kicsit hogy beleadunk apait-anyait, és akkorát fogok koppani , hogy belepusztulok, de azt hiszem ezt csak így lehet.
köszönöm a rámgondolást, és a drukkokat, azért még kicsit ha lehet kérnék továbbra is.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Ani!
Először a metszőfogak jönnek, és általában az alsók, de ha nem, akkor sincs gáz. Ha esetleg nem pont a helyén bújt ki, az sem gond, a többi majd helyretolja. Szóval ne izgulj. :lol:
vovanda
 
 


Hali!

Ani küldök mail címet! Nagyon érdekel :lol:
Fogacskához gratula Jázminnak,különleges csajszinak különlegessen nő a foga! mástól is hallottam hogy nem a nagykönyv szerint jöttek a fogak!4 Az jó ha nem vetted észre!

Árnika már írtam privit ide csak most jutottam..padlón vagyok az értékeidtől! :D Tök jóóó!
Megahiperdrukkk!! igen sajnos ezt csak így lehet,minden hónapban reménykedni és aztán egyszer megtörténik!!

Vanda pasinak köszi a hétvégi melót!!
Vendég
 


Húúúúú Árnika! Ez szuper! Hajrá++++++++++++++++++++++
(Ne a koppanáson gondolkodj má!)

Móni, nekem is Kisati egyre többet alszik éjszaka, átalszik újabban 7 órákat :lol: , reggelig. Az elalvás nálunk is nehezen ment, most úgy tűnik, hason kevés sírással hamar elalszik.

Kép
mazsi02
 
 


Vovanda, Miskolcra járok a megyei korházba, hát itt azért más körülmények vannak mint Debrecenben. Van választott orvosom de nagyon elfoglalt, így az uh-ot is más csinálta mert reggeltől délutánig volt a műtőben, utána meg már nem volt ideje mert ezren vártunk rá. Sehogy se jó ez így. Hétfőn megyek legközelebb, remélem sikerűl feltennem a kérdéseimet és választ is kapok rá, ha meg nem akkor orvosváltás következik.

Árnika, örülök, hogy ilyen jó híreid vannak, mindent bele :)

Szmet, nyugi minden rendben lesz, bírd ki vérvételig, ne csinálj tesztet, nincs még semmi veszve, lesz ebből még csoda :)

Ani, gratula a fogacskához.

Kép
marejke
 
 


sziasztok csajok és pasi!

kicsit eltüntem,de annyi dolgom volt mostanában
orvosok,védőnő,vérvétel,ékg...stb...!

remélem mindenki jól van!?

szmet!szerintem egy teljes kivizsgálás nem ártana főleg cukor terén.én és kincs és árnika is írtuk ezt már neked. :shock:

mazsi!remélem jól vagytok kisatival?...biztosan sokat nőtt már.rakhatnál fel róla képet!olyan jó lenne már látni.biztosan nagyon gyönyörű. :D

móni!a te kicsikéid is sokat nőhettek már.ők is annyira szépek!képeket kérünk!biztosan jó,hogy ott van a mama segíteni. :D

ani!gratulálok a kiskirálynőd fogacskájához!szuper.ők is mennyit nőttek már!olyan szépek!apával biztosan oda meg vissza vagytok tőlük.ők a ti szemetek fényei,a büszkeségetek.de ez így is van jól!puszi! :P :D

kincs!annyira édes lehet kiskincs amikor segít neked.ügyes kis fickó.
ő is biztosan sokat nőtt már.képet kérhetnénk?olyan jó lenne!!! :D

marejke!remélem jól vagytok!?orvosváltás...hmmm...én is új dokit keres éppen....az előző nem volt valami segítőkész.még a telefont sem vette fe,és letolt,hogy ne hívogassamm,és sorolhatnám...pedig fizettem neki,mert magánban jártam hozzá.de már nem :D keres egy másikat és jobbat! :wink:

vanda!remélem jól vagytok!?igen megértelek,hogy nem a császártól,hanem a körülményeitől tartassz,a kiszolgáltatottság a legnehezebb.de hidd el nem lesz semmi baj,és "B" baba megfordul időben! :wink: :D

pasi!biztosan sokat dolgozol,mert mostanában nem jössz erre mifelénk!de amikor időd van azért gyere!azért jó egy pasi a topikunknál! :wink:

mindenkinek sok puszi!

Kép
timé&tati
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1229015561.5968.jpg[/img] [/img]

Kép
timé&tati
 
 


tettem fel egy sztárfotót a mi kis életünkről!ez a 19.héten készült.

Kép
timé&tati
 
 


Marejke!
Én sem debrecenbe járok. Balu is Nyíregyházán született, az ikrek is ott fognak. :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok!

Marejke remélem sikwerül megbízható dokit találnod!

Szmet osztom Árnika és Timi véleményét!

Timi jajj írtó jó kép,pocakod is látszik már??
Klinikán fogsz szülni? tök jó,hogy majdnem napra pontosan akkorra vagy kiírva mint én..újraélem a twerhességet..olyan jó volt

Ani meglestem a szépségeid! Szabi sapekos és csajozós képe mnaggyon jóóó! :wink:

Vanda nem tartol két picinyke ellátásától? segítséged lesz?

Timi Árnika írok privit :wink:
Vendég
 


Kincs!
Para van, jó nagy. De megoldom. Anyukám fog segíteni, amennyit tud, meg van bébiszitterünk. Amúgy meg más is megoldotta, én is meg fogom. Illúzióim nincsenek, az első hónapok biztos, hogy nagyon nehezek lesznek.

Marejke!
Esetleg érdemes elmenni privátba 4D-s UH-ra. Nyíregyen is mindig nagy a rohanás, de engem mindig a saját dokim ultrahangoz meg hát én arrafelé protkós beteg vagyok. :oops:
vovanda
 
 


Pálinkás jóóó reggelt :)

Timi nagyon jó kis kép babádról. :) Ez a doki dolog, nem hangzik jól.
A mettel teljesen leálltál?? -és a diétával?


Vanda még nem mehetek , majd csak később, úgyhogy ... :(

Csajok ez a doki dolog nagyon gáz.......... Én úgy vagyok vele, hogyha magánba megyek (amiért fizetek) akkor maximális odafigyelést várok el cserébe. Amit , spec. tegnapelőtt meg is kaptam, annyira hogy kimerem állítani, hogy egy jó ideje ennyire alaposan nem UH. meg senki!
A korházi orvosok igazán túlterheltek, futószalag, tisztelet a kivétel sajnos.

Kincs köszi.

ma még lehet jövök, Apának du. karácsonyi parti

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


[url]http://www.fn.hu/trend/20080926/utat_tudomanynak/

[/url]http://index.hu/politika/belfold/somkaal010/%5B/url%5D

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


sziasztok!

kincs!köszi,írtam privit!
igen mostmár látszik a pocimon.amúgy is volt ssajna,de azért mostmár látszik,hogy babó lakik odabent.igen a klinikán fogok szülni.és az ő ultrahangjuk szeritn április 23 a szülés várható ideje,de már nem akarom átjavítani a vonalzót.az az egy nap már mindegy.de a klinika szerint hivatalosan 2009.04.23-ra vagyok kiírva.te mikor szülted kiskincset?és mikorra voltál kiírva?

árnika!írtam privit!írj amint tudsz!puszillak!

mindekinek nagyon szép napot!

Kép
timé&tati
 
 


Ha már ennyire mondjátok, hogy vizsgáltatssam ki magam, ki milyen vizsgálatokat ajánl? :D

szmet
 
 


baszarabiaba, irtam mindenkinek es el ment kozben a nettem, hogy ne kapjak fraszat :roll: :twisted:

potlasnak kuldok par kepeslapot, ha akar valaki ilyet kuldjetek kepet es meg csinalom
Kép Kép Kép Kép

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Hali!

Árnika 1000hála és köszönet a telefonos segítségért!!! :)

Pelusok nagyon fini puhák, már a mosógépben vannak hamarosan tesztelem őket! :)

Timi 04.28. volt a kiírt időpontom és 04.24-én szültem :)

Móni képek tutu jók!

Szmet barna van még?
Kivizsgálás remélem nem feleslegesen írom le :evil:
Inzulin, cukor terhelésesen!! TSH! sztem ezt feltétlen, hormonok.

szép napot!
Vendég
 


kincs: Köszi szépen. Még mindig barnázok és görcsölök is már 3 napja és héfőn kell csak mennem vérvételre, hát már nem sok remény fűzök hozzá.
Hétfőn ahogy megtudom, hogy nem sikerült rögtök kérek is ezekhez a vizsgálatokhoz beutalókat a házidokimtól.

szmet
 
 


Kincs nagyon szivesen , bármikor. :)

Figyu ezek a pelussok annyira jók, megéri venni, és mosni őket?? -nem pörsen ki tőle a bőre??

Móni nagyon ügyes vagy, nekem Manócskáid borzasztóan tetszenek. :)
no és mit jelent az az első szó????? :shock: :lol:

Timi válaszoltam. :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


kincs, arnika! koszi, melyk szo?

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Móni amit elözőnél írtál.
Bevallom olvastalak másikon :oops: :wink: örülök nektek, egyébként szinte minden nagy szupermarker nyitva van éjszaka is (bocsi tudom nem engem kérdeztél)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


arnika! "baszarabiaba"=baszus :lol: , koszi, nem problema ha olvastal a masikon 8) ott kerdeztem mert ott ajanlotak a sudokremet :wink:

Kép Kép

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?