Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszi a drukkokat! Most nagyon izgulok h mi lesz!

Irdab! Az izgalmaknak a szüléssel nem lesz vége, sőt... :wink:

SZia naegele! Remélem hamar hozod azt a + hírt!

Vernike! Nekem annó a 20. hét körültől nézett szívhangot, m ez egy elég gagyi gép és előbb nem hallható semmi (legalábbis ezt mondta a védőnéni)

Edi! Nyugi, lesz állásod nemsoká! Csak ne idegesítsd magad emiatt!!!

Nita! Hajrá!

Euo! SZép erős az a csíkocska!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pingi! Ez egy sima uh, és megmérik a babónak mindenét. Szerintem dokifüggő h bemehet-e a párod. De ne izgulj, úgyis minden rendben lesz!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Lányok!

Ranita most írta: "Kórhézban vagyok. Begörcsöltem, elkezdtem vérezni, ki kell zárni még egy m.k.terhességet is. Azt hittem a múltkorinál rosszabb nincs. Nem vagyok magamnál."
Drukjkoljatok nagyon h minden rendben legyen vele!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 

 
 

JAj Istenem,neeeee Ranita minden energimet neked küldöm.Szorítok érted.....ez már nem lehet igaz....
Nálam minden oké,védő néninél...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Jajj Istenem, Ranita!!! Remélem semmi komoly gond nem lesz..... Pruci ha tudsz valamit, légyszi jelezzél! Szegény lány, nagyon rossz szériája van....... :cry: drukkolok érte, hogy rendbejöjjön!!

Pruci, Neked is megy a drukk és még laptetős is vagy!! Most sikerülnie kell! :)

Köszönöm a drukkokat és gratulációkat Nektek, Ti egy nagyon szuper lánycsapat vagytok! Úgy örülök, hogy ennyi jó fej összekerült ezen a fórumon!!
Amúgy megvagyok, jól vagyok,...lekopogom... 6+4-nél még rókakoma nem látogatott meg, bár a gyomrom nem az igazi, és állandóan korog... 2 óránként! A fejem fájt valamelyik nap piszkosul, néha a hasam görcsölget, de csak 1-2 percig, leginkább cicifájdalom van már 4 hete, de az nagyon, meg szaporább légzés és szívverés, és sokat tudnék aludni, mélyen alszom, más egyelőre nem jelentkezett.

Vernike, mesélj majd mi volt a védőnéninél, én is izgulok, hogy mit fog mondani. Mondjuk én majd januárban megyek hozzá, biztos nekem is csóválja a fejét a súlyomra.... nem baj fel a fejjel!

Naegele, üdv közöttünk, pocakosodjál Te is minél hamarabb!

Euno! Gyönyörű a csíkocskád és hogy erősödik!! :) :) :) Határozottan erősödést mutat, nyugodj meg!

Irdab, mi talán a 2009 augusztusi topicban is írogatunk! De ide is írogatni fogok, mindenképpen, minden kismami jelentkezzen ebben a topicban is, mert fontos az összetartás!!

Edi, remélem a munkahelyi kérdés mihamarabb megoldódik, drukkolok, hogy sikerüljön!

Nita, remélem Te is pozitív hírekkel jössz nemsokára!

:) :)

Többiek merre vannak? Bea? Nikole? Szilvia? Anuk? Loulou, Mimi??
Hol vagytok? Légyszi ne tűnjetek el!!

Kép
judi79
 
 


Judi! Úgy legyen! Persze h jelentkezem amint megtudok vmit Ranitáról!

Vernike! Mi volt a védőnőnél?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Jaj, Drága Ranita, nagyon szurkolok neked, hát ez nem lehet igaz. Ilyen már nincs.....
Kérlek Teri ha tudsz valamit írd meg azonnal jó?!
Teri mennek a drukok, mikor nem kellene megjönnie?
Judy, a tünetem nekem is hasonlók, émelygés, korgás, stb, csak egyik másik nap bedurvul az émelygés :oops:
Én most csütörtökön megyek dokihoz, és 15-én megyek védőnőhöz.
Mert persze itt csak hétfőn, és azt is csak de lehet felkeresni, így szabit kell e miatt kivennem.
Szerintem az enyém is falnak megy a súlyomtól, főleg úgy h mikor 2 éve voltam nála 10 kg kevesebb voltam. Vernike nálad mi volt, várom a beszámolót. Köszi amúgy a tanácsot, legközelebb nem küzdök rókakoma ellen :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Naegele üdv közöttünk, mihamarabbi zebrás tesztett kivánok.
Drága Bikfy, Te is merre vagy?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Írok este,most nagyon mennem kell.ígérem pusza

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok lányok, olvasgatlak titeket és szeretnék gratulálni a szép zebrás tesztekhez. Mindenkinek boldog babavárást kívánok. Sajnos nálunk még várat magára, de bizakodom, hogy talán majd most. Én szentestére várom a menzit, hát lenne nagy ajándék azt hiszem.
Ranita: nagyon drukkolok neked és várom a híreket rólad én is. Bízom benne, hogy csak megeröltetted magad és attól vannak ezek a tünetek.

KépKép
csige-bige
 
 


Irdab! Ez a 27. napom. Pirinek még semmi jele(kop-kop-kop). MOstanában olyan 33-34 napra állt be. De volt, h a 29. napon érkezett piri. Nem tudom, legkésőbb egy hét múlva minden kiderül.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

jol vagyunk kivéve agyerköcöket, mert betegek.
Velünk minden oké, szivhang szuper, sőt 20 hét alatt 2 kg-t hiztam.

Később több időm lesz, majd jövfök.
encike 2
 
 


Ranita :cry: :cry: nagyon szorítok! sajnállak, szegénykém.Nem igaz!!! Remélem hamarosan jobban leszel. Gyógyölelés neked
Köszi lányok a drukkot a meló miatt. rámfér. :wink:
Naegele, Csige-bige üdv közöttünk. szorítok nektek ++++++++++++++++++++++++
S.O.S!!!! eléggé fáj a húgycsövem (bocs) ha pisilek, utánna ég. a hasam is fáj reggel óta meg a derekam is. olyan néha mintha megakarna jönni. :cry: de még 9 napon van. (remélem 249 :wink: :lol: ) mit csináljak. Tegnap meleg vízben fürcsiztem és egy darabig jó is volt. Tud valaki valami csodaszert. Köszi előre is.

Kép
kissedi
 
 


Nem lehet hogy húgyuti fertőzésed van Kissedi?! Nekem akkor volt ilyen tünetem. Ha igen, akkor igyál minél több folyadékot és tanácsos a dokitól gyógyszert kérni rá. Én egyszer fáztam úgy fel, hogy sikerült véreset pisilnem és iszonyatosan fájt. Sokat ittam és átmosott. Jabulást neked.

KépKép
csige-bige
 
 


Edi! AZt mondják h a medveszőlőlevél tea nagyon jó felfázásra. Meg valami minural por (ezt doki írja fel).

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


kammilatea, cickafarktea ülőfűrdő.
És nagyon sok folyadékot igyál. Most rohanok.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Hír Ranitáról: "Voltak ma vizsgálatok, de semmit nem tudnak száz százalékra. Holnap reggel t.teszt,ha az poz.-a mai az volt-akkor holnap lesz egy lapar. Gondoljatok rám!"

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Köszi a tanácsokat lányok. Hát este kamillás fürdőt veszek. Próbálok sokat inni.
Csige nekem is volt 3 éve egy nagyon csúnya felfázásom. Nekem is vérdarabos 4+ volt. eszméletlenül görcsöltem. Vesehomokom is lett. De sajna nem iszom eleget, pedig tudom kellene. Próbálok teázni, most hogy itthon vagyok.
Ranita nagyon drukkolok neked holnapra. Puszikállak!!!!

Kép
kissedi
 
 


lányok most ranitának ikrei letek volna vagy lesznek? :roll:
drukkolok neki !!!!!!
nekünk nem tudom mennyire lsz sikeres ez a honap mert kicsit náthás vagyok.....
tegnap lehetet pé-m mert iszonyat görcsölt minkét petefészkem...így nem voltunk együtt mert nagyon fájtam.....
ha ma együüt leszünk az már késő ugye? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú lányok de jó laktam. Héjában sült krumplit ettem, sült szalonnával, és hordós savanyú káposztával. :oops: tiszta update :lol:

Kép
kissedi
 
 


Sztem még ma sincs késő Nita. :wink:
Most a Ranita esetét egyébként én sem igazán értem. :oops: Na az a lényeg, hogy minden rendben legyen!!

Kép
kissedi
 
 


akkor nem vagyok egyedűl rnaitával kapcsolatba......nagyon sok drukk neki!!!!!! :wink: én most gyrosztálat csináltam és azt ettem.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


HHHMMMM Nita az is fincsi. Na megyek kamillázok egyet.... Utálom az illatát. Remélem nem látom újra a vacsit. :roll:
Na jó éjt neked!
Holnapra szoríts megyek meghallgatásra állásmiatt! Puszi

Kép
kissedi
 
 


Hát én sem igazán tudom, hogy mi lehet szegénnyel, de nagyon drukkolok neki. Szerintem már nem szabadna a tesztjének pozitívnak lenni. Remélem mihamarabb rendeződik minden szegénnyel.
Azért látom nem csak én eszem estére update kaját. Jöttek anyósomék és hoztak disznótorost, nálunk az volt a vacsi. Hát nagyon fincsi volt, meg kell hagyni.
Na megyek, mert most van vagy lesz pém és hát dolgozni kell az ügyön :lol:
Egyébként egyáltalán nem késő még Nitácska. Az hogy fáj a hasad, azt jelenti, hogy nő a tüsző. Az hogy abbamarad a fájdalom, lehet hogy onnantól kezdve 24-48 órán belül van tüszőrepid és akkor eshetsz teherbe. Pont ma olvastam hogy előtte és utána két nappal már lehet próbálkozni. Előtte ki kell hagyni három-négy napot és onnantól kezdve naponta vagy kétnaponta. Hajrá:-)))

KépKép
csige-bige
 
 


Ranita,
nagyon drukkolok, hogy ne legyen még egy műtét! Remélem, csak a megerőltetéstől volt a vérzés!

Edi,
Cran-C, vagy Biocran! Ezek áfonyakivonatok, nagyon jók a húgyúti fertőzésekre, krónikus betegek is használják! És igyál sokat, két és fél-három litert egy nap!

Továbbra is köszi a velemörülést, nagyon jól esik! :)

Bocs, most csak ennyi, nagyon fárasztó estém volt.

E.
euonymus
 
 


Sziasztok Kislányok!

Tudom, hogy nagyon eltűntem, de nem akartalak benneteket a gondjaimmal terhelni. Azért jól esett, hogy Irdab hiányolt. Köszönöm... :D

Az életemről most írnak egy giccses lányregényt, hát nem tudom, hogy 1000 részbe beleférek-e. Mindenesetre remélem, happy end lesz a vége. :D

A lényeg: Voltam 3. napi és 21. napi hormonvizsgálaton, tegnap kaptam meg az első vérvétel eredményét. A progi szint 10 és 80 között a normális, nekem 5. Tehát nincs peteérésem. Hurrá...
A másik, hogy 2 hete voltam üzemorvosi vizsgálaton. Amikor meglátta a doki a pulzusszámomat, azt hitte elromlott a vérnyomásmérője. Mondtam neki, nyugi, nekem mindig ilyen magas. Na brávó. Azt mondta, ennek utána kell járni, mert vagy pajzsmirigy tűlműködés, vagy vastöbblet állhat a háttérben. Úgyhogy újabb vérvétel. Pénteken lesz annak is meg az eredménye. Nagyon rinyálok. Mindenesetre rögtön leállítottak a vitaminokról. A Gravidában ugye van jód, én azt hittem, jót teszek vele, de úgy tűnik, még rontottam is vele. Szóval a jóddal tessék nagyon vigyázni. Lehet ez zavarta meg az amúgy normális ciklusaimat.
1.5 hónapja gombám volt, utána veszekedtünk a férjemmel (mi máson, mint a gyerek dolgon) és most meg beteg vagyok. A szexre még csak gondolni sem tudok. Hogy nálunk mikor lesz gyerek, hát nem is tudom... :?
Remélem, ez után már csak jó jöhet nálunk, nagyon ránk férne.

Úgy gondoltuk, 19-től elmegyünk egy pár napra pihenni a barátnőmékkel, de a férje az anyósomnál dolgozik. A kedves mama viszont egy karácsonyi elköszönés miatt nem engedi őt el. Hát ez is kútba ugrott. Éljenek az anyósok! (de ne túl sokáig!) :D Röviden ennyi.

Minden újat sok szeretettel üdvözlök, jó hogy még mindig van aki csatlakozik hozzánk. :D
A kismamiknak gratula, a tesztelőknek sok pozitív energia, de a legtöbb jókívánság Ranitának megy. :wink:

Mindenkinek puszi, majd még jövök. Addig is jók legyetek, puszi: bikfy
bikfy
 
 


Sziasztok!

Ma még semmi hír Ranitáról. Szerintem leht h méhen kívülije van, csak olyan jhelyre bújt a pici h nem vették észre. Barátnőmnél volt ilyen, majdnem rá is ment. De remélem azért nála nem ennyire komoly a helyzet.

Bikfy! Nem hangzik túl jól amit írtál, de ezután csak jó jöhet! Csak pozitívan!!! És tessék hinni abban h igenis van peteérésed! A gondolatokkal nagyon sokmindent lehet irányítani!!! Ne add fel! Ha el szeretnél menni pár napra, akkor akár egyedül is utazz el, nincs abban semmi gáz!!!

Lányok! Nálam még semmi, de most valahogy nagyon azt érzem h a március lesz a mi hónapunk. Kiváncsi leszek...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Bikfy: és kaptál valamilyen gyógyszert, ami helyrerakja a hormonokat? Nekem is ez volt a gond egy éve. Akkor kaptam rá gyógyszert és terhes is lettem, de sajnos elment a baba. Most ismét voltam hormonvizsgálaton és nekem van spontán pém és teherbe is tudok esni a doki szerint, viszont fenn áll a veszélye hogy elmegy a baba, mert magasabbnak kellene lenni a progiszintnek. Így most ismét szedem a clostit és ha nem javul akkor kapok még gyógyszereket, hogy felhúzzák a progiszintet, hogy baba legyen és ne legyen vele semmi gond. Most bizakodom. Már beszedtem az első adag clostit és tuti csinált jó kis tüszőket, mert majd meghalok annyira fáj a hasam. Nagyon durva, ilyen már ritkán volt. Még a létezés is fáj, de persze legyünk együtt a férjemmel, hogy baba is legyen a dologból. Hát most nem a legkellemesebb az együttlét. :(

KépKép
csige-bige
 
 


Sziazstok!

Először is üdv az újaknak :lol: Remélem hamar fogtok babásodni.

Ranita nagyon aggódom érted :roll: :shock: Szerintem nem jó, hogy azok után, amin keresztül mentél pozi volt a teszted. Drukkolok, hogy ne legyen semmi komoly.

Teri neked is megy a drukk, hátha nem kell kivárnod azt a márciust... :D

Magamról annyit, hogy beszedtem az 5 db clostimat és most várom az eredményt. Ill. megint vettem lh tesztet és lesegetni fogom péntektől magam, hogy tudjam mikor kell apira ugrani... :oops: :lol:

Kép
nyanya77
 
 


Szia Csige-Bige!

Még nem kaptam gyógyszereket, mert a doki még nem látta az eredményeimet. Majd jövő héten megyek hozzá, akkor meglátjuk mi lesz.

Ha neked spontán van peteérésed, akkor mire kapod a Closty-t? Ha spontán teherbe tudsz esni, akkor nem értem. Azt gondolnám, nálad csak akkor kell a progi pótlás, amikor már megfogant a baba. Vagy nem így van?
bikfy
 
 


csige ma reggel együtt voltunk előtte meg jo pár napig nem.... :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Te is szeded a Closty-t? Jól emlékszem?
bikfy
 
 


bikfy igen ....nekem ez volt a második clostis honap........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem azért kell a closti, mert 13-as volt a progiszintem. Emellett szerencsével teherbe lehet esni, de nem biztos hogy elég ahhoz hogy meg is maradjon a baba. Most a clostival próbálják beállítani, úgymond megnövelni a progiszintet. Azt mondta a doki hogy egy pár hónapig jó lenne, ha egy magas, legalább 20-as szintet elérnénk. Ha kevés lesz a closti, akkor kapok még mellé gyógyszert. Sajnos hiába kapsz utrót progipótlásként, akkor már be van ágyazódva a baba. Én is fogok majd utrót kapni már mondta a dokim, de gyógyszerekkel próbáljuk beállítani a progiszintet. Ezt a módszert a sote II-n sok doki csinálja. Nekem is úgy ajánlották. Sajnos ismerek olyat itt a babaneten, aki háromszor vetélt el, majd gyógyszerekkel beállították a hormonszintet, terhes is lett és semmi komplikáció nem volt. Szóval most mi is ezen vagyunk és remélem sikerül is. Egyébként nem olyan nagy adagban szedem a clostit, lényegében önmagában a closti csak kicsit serkenti a petefészkemet hogy működjön.

KépKép
csige-bige
 
 


Akkor hajrá Nitácska :lol: Én is mondta a férjemnek, hogy ha éjjel hazajön, akkor feltétlenül ébresszen fel, mert itt az idő. Iszonyatosan fáj a hasam és a fájdalom nagyságából ítélve, valszínű hogy az éjszaka vagy holnap lesz pém. Mi vasárnap reggel voltunk utoljára együtt és utána szünet, majd tegnap este. Innentől szerintem majd minden este, remélem ezzel nem merítjük ki teljesen a fiúkat és nem használódnak el :?: :!: :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


nekem tegnap előtt volt nagon nagy fájdalmam....menni se tudtam.de csak ma reggel tudtunk gyorsan összebujni :( ......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige!
13-as progi szinttel még mindig gyógyszereznek? Akkor én az 5-ös progival mehetek a sóhivatalba. Ugye? Kíváncsi vagyok, milyen lesz a 21. napi eredményem? Pénteken megyek érte. Már előre izgulok.
bikfy
 
 


bikfy hajrá!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy: az 5-ös hanyadik napon volt? Az nagyon fontos. Nekem kicsit késve csináltuk, mert a ciklusomhoz mértük az időt, de valahogy giga rövid ciklusom volt. Ha a 21.-en vagy a körül, akkor nem igazán van péd szerintem, de ezen gyógyszerrel lehet segíteni. Ne keseredj el, de a doki majd mindent elmond. Én februárban voltam előszőr hormonvizsgálaton, mert nem jött meg a menzim és egy hónap kimaradt. Akkor a progiszintem 0,16 ng/ml volt és azt mondta a doki, hogy nincs pém és két hónapig szedtem clostit. A harmadik spontán hónapban terhes is lettem, de sajnos hét hetesen elment a baba. A dokim nem csinált hormonvizsgálatot és a várakozási idő letelte után is azt mondta, hogy legyek türelmes. Na akkor kerestem másik dokit, aki folyamatosan vérvételre küld, hogy lássuk hogyan változik a progiszintem. Szóval gyógyszerrel szépen rendbe tudják hozni, ne aggódj, minden rendben lesz.
Na megyek pihizni, éjjel jön haza a férjem és van még egy kis dolgunk :oops:

KépKép
csige-bige
 
 


jóéjt!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige!
Gondolom, már alszol, hát pihenj is rá a randira apiddal. Az 5-ös progiszint a mensi 3. napján volt. Ez azért kevés, mert a referencia értékek 12 és 80. Tehát normál esetben ezen értékek között kellett volna hogy legyen. Ehelyett a minimum értéknél is jóval kevesebb.

Amúgy mindenkinek jó éjt! Gondolom, már nincs itt senki.
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bocsi h nem jöttem előbb, de nem voltunk itthon.
Ranitáról: "Nem volt lapar, volt uh. Nem látnak m.k.terhességet, de a hasüregben van egy kis folyadék. Azt kellene tudni, hogy az vér-e. A teszt ma is pozitív, az nem jó."

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Szegény Ranita, nagyon szorítok neked, hogy ne legyen semmi komoly.
Bikfy: hát én 3. napin nem voltam, de majd a 21. napi sokat mond. Az én egykori értékemhez képest nem olyan rossz. Nekem nagyon durva volt az első vérvételem eredménye és látod a gyógyszer melett pikk-pakk terhes lettem. Szóval nyugi, ha jó a dokid, akkor megoldja és gyorsan babásodni fogsz.
Hát nekem mára elmult a hasfájdalom, szerintem megvolt a tüszőrepi. Éjjel kettőkór ért haza a férjem és fél háromkór került ágyba, de nem tétlenkedtünk :oops: Féltem tőle, hogy ha kihagyjuk a tegnapi napot, akkor a mai már későn lesz. Ma és holnap még rágyúrunk és akkor szerintem megtettünk minden tőlünk telhetőt. Majd kiderül.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok

Én végképp nem értem mi lehet Ranitával. :( Nem értem hogy mitőlpozi még mindig...Az nem lehet, hogy a hcg nem ürült még ki? Lehet hogy oltári nagy butaságot kérdeztem, de tanácsatalan vagyok.
Ma szabadásgon vagyok, mert kellett menni genetikai UH-ra,és utána már nem akartam bemenni. Doki szerint minden oké. Nem mondtuk meg, hogy már valaki mondta hogy valószínűleg lányunk lesz, kíváncsiak voltunk, hogy mit mond a doki...És azt mondta, "úgy látom,hogy kislány". Ez így már kezd elég egyértelmű lenni :lol: :lol: Ma megveszem az első rózsaszín rucit.

Amúgy babaruha vásárlás terén nehéz dolga van az ember lányának, mert az újszülöttekre való ruhák méretei közt is sok centinyi különbségek vannak. Azt meg nem tudhatom előre hogy nagyobbacska vagy kisebb babánk lesz :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Gyors hír Ranitáról: "MÉg mindig kórházban és úgy néz ki hétvégén is. Eddig 5 doki látott, volt 2 uh és nem tudják mi van. Röhej. Most hétfőig várunk, aztán lehet akkor lapar.
Ja, a dokik szerint nem valószínű a m.k.terhesség, azt mondják akkor csodaszámba mennék. De hogy én min megyek keresztül az senkit sem érdekel."
Szegény, nagyon ki lehet borulva.

Pingi! Tök jó h minden ok a babóval!!! Ha rám hallgatsz, akkor csak 1-2 db 56-os méretű ruhát veszel, és inkább a 62-esből többet.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Gyors hír Ranitáról: "MÉg mindig kórházban és úgy néz ki hétvégén is. Eddig 5 doki látott, volt 2 uh és nem tudják mi van. Röhej. Most hétfőig várunk, aztán lehet akkor lapar.
Ja, a dokik szerint nem valószínű a m.k.terhesség, azt mondják akkor csodaszámba mennék. De hogy én min megyek keresztül az senkit sem érdekel."
Szegény, nagyon ki lehet borulva.

Pingi! Tök jó h minden ok a babóval!!! Ha rám hallgatsz, akkor csak 1-2 db 56-os méretű ruhát veszel, és inkább a 62-esből többet.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


bocsi, 2szer ment át

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Hát ez hihetetlen ami szegény Ranitával történik. És hogy még a dokik sem tudják mi lehet ez.....?! A hcg elég gyorsan kiürül a szervezetből állítólag. Szokták is mondani hogy vetélés után egy héttel érdemes egy terhességi tesztet megcsinálni, hogy bizti negatív legyen.
Pingi: gratula a kislányhoz és hogy minden rendben van nálatok.

KépKép
csige-bige
 
 


Ranita szegénykém. Hát nem lenne senki a helyedben. Nagyon szorítok, hogy minden helyre jöjjön!!! puszika
Pingi akkor lehet a nevén gondolkodni. vagy már van?
Csige remélem összejön nektek ez a hónap! apira fel!!!

Kép
kissedi
 
 


Oh, már le se szállok róla két napja :oops: és még folytatjuk :oops: és közben bizakodunk

KépKép
csige-bige
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?