Új privát üzeneted érkezett!

pingi lemaradtam azthiszem.......gratula a kislányhoz!!!!!!!!!! :lol: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita, a történeted tényleg szörnyű, örülök, hogy szerencsére túljutottál rajta, és remélem, már lelkiekben is megerősödtél ennyi trauma után.... kívánom, hogy minél hamarabb összejöjjön Nektek egy egészséges, aranyos babó!!!

Ranita, remélem, hogy már Te is jobban vagy! Sokat gondolok Rád! Mielőbbi felépülést kívánok!

Vernike, olyan aranyosak itt a lányok, tényleg ne aggódj szerintem se, mindenki azt mondja, hogy nem lehet baj Nálad, amit írtál, az valószínűleg normális velejárója az áldott állapotnak. Tessék megnyugodni!

Légyszi gondoljatok rám holnap, megyek "kukucskálni" dokihoz... :wink: remélem találunk ott egy kis "csomagocskát".... :) mondjuk most még elég vacakul vagyok, nátha, fejfájás, torokfájás..... de túlélem. Tea, vitamin, citrom és homeopátiás bogyó, Homeogene. Remélem holnapra már jobban leszek. Szóval majd jelentkezem, remélem jó hírekkel...Lehet, hogy csak szombaton leszek netközelben, de majd jövök.... és köszi a drukkot!

Mindenki vigyázzon magára, szép napot!

Kép
judi79
 
 


judi megy a drukk neked is!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Judi drukkolok neked én is holnapra, hogy ott legyen az a "kis csomagocska" :lol:

Nita borzasztó dolgon mentél keresztül. Iszonyú lehetett :cry: Még a könnyem is kijött :oops:

Magamról csak annyit, hogy elkezdtem szedni a clostyt :roll: Kicsit aggódok, de lesz ami lesz. Tudjátok mikor néztem nagyot? Mikor elolvastam a tájékoztatójét és az van rajta, hogy pajzsmirigy zavarban szenvedők ne szedjék. :roll: :shock: Na én erre beparáztam, hiszen ezzel kezdtem a múltkor a dokinak, hogy nem e lehet, hogy ettől nem jön össze a baba. Tudta, mikor felírta. De én nem bírtam magammal és felhívtam. Azt mondta nyugodtan szedhetem :roll: Na most akkor ilyenkor mi van?? Most már mindegy, ma vettem be a másodikat, két 3 napig kell szednem. Lesz ami lesz, akkor is akarom azt a babát!!!!!!!!!!!!!!!!
Most totál úgy érzem, hogy closy nélkül nem fog menni :roll: Úgyhogy én már megint átkapcsoltam magam reménykedő üzemmódba, hogy majd hátha most.

Na megyek, ma api szabin van és du. visszük Barnust, hogy találkozhasson Micky egérrel és Hamupipőkével :lol: A Disney on ice szereplői ma du. ugyanis az Aréna plázában fognak tanyázni és lesznek gyermek programok is. Barnus meg nagy Micky rajongó a drágám :lol: Remélem jó lesz.

Puszi és drukk mindenkinek

Kép
nyanya77
 
 


Sziasztok!

Voltunk tegnap 4d-n! Hát a kis zsivány nagyon-nagyon nehezen mutatta meg magát. Végig törökülésben ült. Az arcát is befúrta a lepénybe és végig a hátát és a seggét mutatta. A doktor nő nem győzte nyomkodni a hasam, hogy kimozduljon a helyéről. Illetve nagyon sokat mozgott meg sem állt, csak nem fordult úgy ahogy mi szerettük volna. DE az utolsó percben csak kinyújtotta a lábát, illetve olyan pózt vett fel, amin fél órát röhögtünk és akkor kiderült, hogy tuti kisfiú lesz. Egyébként megvan mindene, és minden rendben van vele. :)

Nyanya: sajnálom a pirit. :evil: Nem tervezel egy hormonvizsgálatot? Szerintem nem ártana!

Pruci: melyik szemészetre vitted Petrát? És mit mondtak? Kendét is el kéne vinnem valahová, mert nekem se jó a szemem és szeretném, ha rendes doki látná őt.

Rantia: örülök, hogy jöttél és pozitívan gondolkodsz!!! Nagyon kemény napod volt hétfőn :( :( Kívánom, hogy soha többé ne kelljen ilyet átélned! Hát azt én nem tudom ki kell-e hagyni 3 hónapot, ebben szerencsére nincs tapasztalatom.

Judi: nem tudom mitől fájt az oldalam, de már elmúlt. Dokinál nem voltam vele.
Drukk holnapra! És ott lesz a babó. Nyugodj meg. Én a mostani terhességem nem hánytam, csak émelyegtem olyan 7-8 héttől. Addig semmi tünetem nem volt, csak a cicim fájt nagyon!

Irdab: te hogy vagy?

Bocsi most nem tudok a többieknek írni.

Most kiért kell drukkolni??? Ki van tesztelés közelében??

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


virág gratula a mostmár tuti kis kukishoz!!!!!!!!
:lol:
nyanya tényleg borzaszto volt de mostmár így 1 év elteltével könnyebb és jobb a lelkemnek!

Ma beszéltem a szülésznőmmel és hoonap megyek uh-ra pé-nézőbe..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ranita! Örülök h "jobban" vagy! Nagyon sajnálom h át kellett ezt élned. Azzal h mennyit kell várni, minden doki mást mond. Nekem 6 hónapot kellett várni, de van aki 3 hónapot ajánl, de hallottam olyat is aki azt mondta h az első mensi után már lehet m akkor a méh még emlékszik h mi a dolga. Hát, nem tudom, de szerintem 1-2 hónapot mindenképpen várjál vele.

Nita! A hideg is kirázott ahogy olvastam a veled történteket. Az ilyen orvostól el kéne venni a diplomáját. Mit képzel h emberi életekkel így játszik??

Virág! Mi Szeghalmon voltunk, elég érdekes volt. Szerencsére nem látják kancsalnak, de fél évente kell járni kontrollra. A másik fórumon nekem a Madarász utcai kórházat javasolták h nagyon jó és alapos. Oda beutalót kell kérni, és időpontot adnak (állítólag 4-5 hét). A másik helyet amit mondtak az valahol a 8. kerületben valami klinika, ha minden igaz szemészeti klinika, de erre nem esküdnék meg. Állítólag az is nagyon jó.

Vernike! A folyás miatt ne izgulj, ez normális, lesz még rosszabb is. Nekem is a vége felé volt ijesztő.

Judi! Ilyen butaságokat kiverni a fejedből! Minden rendben lesz holnap, nyugi!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci....fel akartuk jelenteni.de én lebeszéltem mindenkit mert ugyis ő nyerte volna meg a pert....és a gyerekem nem hozta volna vissza........de azota volt egy kismama nála szűlt volna de lebeszéltem........egyébként Szőczei Beának hívják,,,,néha bene van a reggelibe/csak csajokba

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Hát nem semmi h pont egy ilyet tudnak meghívni oda is. Pedig annyi jó doki van. Az a baj, h az ember teljesen ki van szolgáltatva nekik és van aki ezt ki is használja és vissza is él a hatalmával. Jól tetted h lebeszélted azt a kismamát!
Én csak olyan dokinál voltam az első terhességemnél aki rá akart venni az abortuszra...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


és egy szemét ........gyűlölöm a mai napig.........meg a vizitdijja is sok nagyon.....14.000 ft....
ezt meg is kapta a baba halála előt 2 nappal....ő már akkor is tudta hogy ebből baj lesz de nem érdekelte.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem csodálom h ennyire gyűlölöd! Jó kis tarifája van, nem mondom. Ennyiről én még nem is hallottam, max mindenféle vizsgálattal együtt. Ezt a nőt felejtsd el egy életre! Hihetetéen h mit meg nem enged magának.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


hát sokmindent megenged sajnos.
a mostani dokim ha adok is neki max 1000-t akkor is ellát és ha nem akkor is ugyanugy viselkedik velem!!!!
szeretem...majd ha kismami leszek akkor többet aok majd neki mert szerintem ő megérdemli

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Nem semmi, amin keresztül mentél Januárban :cry: De az biztos, hogy ezzel a dokival BRARARARARRRRR inkább nem is mondom mit csináltam volna. EGy szemét!

Encike
Neked szorítok a cukros vérvizsgálathoz :) Túl leszel rajta és nem lesz semmi.
Elég ha nekem kell itt közületek diétázni :(

Mimi
Engem most a doki diétára fogott és gyógyszert írt fel. Szerencsére a gyógyszertől nem megy a hasam, mert már többektől hallottam, hogy hasmenésük volt. Egyetlen egy hátulütője van nálam, mikor 5 nap után emelem az adagot (hogy elérjem a felírt mennyiséget.... és még mennyire messzi van :( ), akkor 1-2 napig hányingerem van. Napi 5x-i étkezés és összesen 150g szénhidrát. Hogy legyen mihez viszonyítani, 1 zacskó ropi 45 gramm. :(

Vernike
Nem lesz semmi baj. Ha nem fáj semmid, szerintem akkor minden ok :) Pihizzél :)

Judi
Mennek a drukkok :) Ha kapsz képet tessék velünk is megosztani :) Kíváncsiak vagyunk rátok :)

Nyanya
Ott lesz nálatok is a babó :) Tudom :)
Barnus hogy érezte magát :) Jó volt :)

Viri
Gratulálok a kis pöcsöshöz :) :oops:

Pruci
Azért a te dokid sem volt semmi, ha rá akart beszélni az abortuszra. És most vagy egy kis tündérkéd. Még jó, hogy nem tetted.

Kép

Kép
princzike
 
 


Nita
Örömmel olvasom, hogy ennyire meg vagy elégedve a dokiddal :)
Azért az ritka szeirntem, hogy az ember ilyen jó orvost találjon.

Kép

Kép
princzike
 
 


Hát igen, ez már inkább orvos. Az én dokim is ilyen volt. Ő a 9 hónap alatt egy fillért se látott tőlem, de bármikor felhívhattam, bemehettem hozzá és nem szólt, hanem megvizsgált, foglalkozott a velem. A szülés után kapott először tőlem pénzt, de most 1 év után meglátta h ott vagyok, rögtön be is hívott. Pedig nem lett volna kötelező.
A keresztanyám mondja mindig (Svájcban élnek, keresztapám is orvos), h ti magyarok elkényeztetitek az orvosokat pénzzel és azért viselkednek így a beteggel. És teljesen igaza van.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci
Van benne valami, amit keresztanyud mond. Lehet, hogy ez tényleg hiba. De szerintem ezt nem a mi, hanem a nagyszüleink rontották el és sajnos bunkó módon el is várják az orvosok, hogy csúsztass valamit a zsebükbe. :(

Amikor nekem volt HSG-m, akkor is mondta a doki, hogy mennyi lenne kb az annyi, amit neki kellene adni, hogy ott van és megcsinálja. Hihetetlen.

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike! Az a baba sajnos elment. Azért akart rábeszélni, m egy másik barom megállapította h kétszarvú méhem van és emiatt nem biztos h ki tudom hordani a babát. Aztán kiderült h nincs is kétszarvú méhem, 3 különböző doki vizsgált meg.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Persze h nem mi, hanem nagyanyáink csinálták, csak hát sajnos mi is kénytelenek vagyunk adni, m ha nem akkor nem biztos h rendesen ellátnak.
Azért az se semmi h megmondja h mennyi is kell neki ahhoz h végezze a munkáját.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci szerintem is igaza van a keresztszüleidnek!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pruci
Bocsi, akkor lemaradtam valamiről. Ne haragudj :( Az valahogy elkerülte a figyelmemet, hogy azért akarják az abortuszt mert biztosan elment a baba.

Kép

Kép
princzike
 
 


Az én dokimnál egy magánrendelés 5000 Ft. Szülésnél is, meg a laparnál is adtam neki, de nem volt tarifája :shock: . Szemét az a doki, aki ilyet meg mer csinálni.
Most viszont én nem adtam Neki. Én úgy érzem elég pénzt odahordok hozzá, szinte havonta kell járnom. Azért egy ilyen 10 perces műtétért nem fogok 15000 adni, mert ez alá már nem mennek. Mindennek meg van a határa. De nem hinném, hogy ezért máshogy fog velem viselkedni, most is nagyon aranyos volt.

Az én barátnőm -bár nem ide valósi- az én dokimmal csináltatott abortuszt. Én beszéltem le vele és úgy megcsinálta neki, mintha elhalt terhesség lett volna. 60000 Ft-ot adott Neki, azt mondta ennyit megért Neki. És fél éven belül kettő volt Neki. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Én meg......

Princzike!
Kitartást a diétához, a cél lebegjen a szemed előtt.

Megyek készülődni, mert megyünk a Mikuláshoz :D . Biztos lesz seggbe bújás :D . Majd hozok Nektek képet, ha egyáltalán tudok csinálni.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Egy gyors kérdés, aki tudja válaszoljon légyszi!
Műtét után írtam, hogy nincs semmi vérzésem meg semmi. De tegnap óta van ilyen rózsaszínes pecsételésem. Ez ugye nem baj? Vagy lehet kicsit megerőltettem magam attól?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Csajoooooooooooooooooook!!!!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

E.
euonymus
 
 


Nagyon horror történeteket írtok, rossz olvasni. Jó dokit nagyon nehéz sajna találni, én már hatot fogyasztottam...

Ranita,
nincsen tapasztalatom vérzés ügyben, de majd biztos felvilágosítanak, akik tudnak. És mihelyt ezen túl leszel, jön a baba hamarosan, az tuti!

Nyanya,
sajnálom a pirit! :( Milyen volt a Disney?

Princzike,
ez a diéta nagyon rosszul hangzik...

Virág,
éljen az egészséges tökös legény! :D (Bocs a kifejezésért, csak annyira adta magát!)

Szép napot! :)

E.
zsizsa
 
 


Euo!!!!!!!! Ugye az van amire gondolok?????????????
Tesztképet kérünk!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
luli
 
 


Ranita, sajnos nem tudok segíteni.

Csajok, ma Api telefonált a katincsvizsgálat eredményéért. És azt mondták, minden a legnagyobb rendben, ezzel semmi teendő nincs! Hát én ennek úgy örülök! A leletért majd bemegyünk valamikor, de egyenlőre ez bőven megnyugtató. Ezek szerint jót tett a 3 napi önmegtartóztatás és ügyesek is voltunk, mert mind az edénykébe ment! :)

Már csak én vagyok gázos. :( Ez viszont nem jó érzés!:(

Kép

Kép
luli
 
 


Virág gratula a kisfiadhoz!!! Név van már?
Euo remélem az van amire gondolok!!!! :wink:
Ranita sztem csak most kezd helyreállni a méhed és ezért van a rózsaszínes folyás. de ez csak az én véleményem.
Nita hát ezek a dokik. Nekem is volt ilyen.... Anyunak azt mondta hogy rossz a rákszűrés eredménye, és ki kell venni mindenét. adott neki 3 havonta más gyogyikat,meg mindenféle kezelést... persze mindig ott hagyott egy tucat pénzt. aztán átment a barátnője dokijához, csinált neki egy méhszájplasztikát,mert kiderült arről volt a baj. szerencsére azóta sincs semmi gondja, és mindene megvan. há ennyit a dokikról. persze vannak jók is.
Én most a hsg után adtam a dokinak 5ezret. ennyit tudtam. de nem ellenkezett, de ha nem adtam volna se, sztem nem mondja hogy márpedig ennyi kell.
Na megyek mert nudlit csinálok :wink:

Kép
kissedi
 
 


Luli gratula a jó eredményhez. De jó nektek. Eddig is jó volt az eredmény? :oops: bocs de nem emlékszem.
mert ha van valami recept akkor kérném.. :lol: én olyan kíváncsi lennék, hogy nekünk most mennyi lenne.... de jó lenne ha megtudnánk nézni itthon is :roll: de apinak mondani sem merem, hogy menjünk már el megnézetni, hogy változott e valami, mert nekem nagyon nem stimmel az az 1 milliós a 10 millió után. de hátha alakul vmi.

Kép
kissedi
 
 


Edi, a múltkor 10 milla volt és nyúlós. Azt mondták nem jó és ismétlést kértek. a min határ 20m. Úgyhogy gondolom, most annál több.
De akkor csak 2 napot hagytunk ki előtte és az eleje bele sem ment az üvegcsébe.

Nem tudom, mi javíthatott rajta ezen kívül. Kisvirág javasolta az ACC-t a nyúlósságra. Azt itta a párom. Ja, meg nem volt szaunába. (Mert azelőtt egy hónapon belül volt és az is tönkrevághatja)

De szerintem akárhányszor megy az ember, annyiszor msá az eredmény.
Én úgy tudom már van otthonra vehető spermavizsgáló. Én olvastam róla. Lehet, hogy csak külföldről tudod megrendelni, de én megtenném. Tegnap egy londoni oldalról rendeltem progeszteron krémet.

Kép

Kép
luli
 
 


Az van, az van! :D Íme:

Kép

Még nem merem beleélni magam, majd pár hét múlva jobban elhiszem, de persze a 13. heti uh után nyugszom meg véglegesen (bár a harmadik gyerekemnél pont akkor kezdődtek a gondok, a 13-dik héttől a 23-dikig vérezgettem és barnázgattam, de most NEM ez lesz, ez egy nyugis kis várandósság lesz, és kész! :) ).

Luli,
nagyszerű, hogy jók lettek a párod eredményei, gondolom, ő is megnyugodott egy picit! Úgy emlékszem, hogy a múltkor megszakítással nyertétek a mintát, az is számíthat ám!

Edi,
tényleg furcsa az 1M a 10M után, lehet, hogy meg kéne mégis próbálni rávenni valahogy a párodat egy kontrollra.

Na, megyek takarítani, jönnek anyósék délután, a ház meg egy borzalom (hála a karácsonyi díszek vágogatásának, nincsen hely, ahol ne lenne papírfecni... :lol: ).

E.
euonymus
 
 


De jó Euo! Micsoda Kárácsonyi ajándék! Szívből gratulálok! :)

Kép

Kép
luli
 
 


Euo! Juj de jó!!! Gratulahegyek!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Princzike! Amikor erre akart rávenni a doki, akkor még vígan élt a baba, aztán kb 2 hétre rá már nem volt szívhangja :(

Edi! A fogamzás alatt van rendelhető teszt az elején, és a csajszi 10000ért tud spermatesztet is rendelni.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Euo, szívből gratulálok :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Egy gyors tábla! Adri, ne haragudj, a következő táblában már átírom a baba korára! :oops:

Kép

Kép

Kép
luli
 
 


Euonymus!
Hatalmas gratula a kis Mikulás-ajándékhoz!
de jó nektek!!!!

:P
mimilee
 
 


euo gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!
sziasztok!!!
nekem is csupa jot mondott a dokim!!!!!
több mint 8 mm-es a nykh-m....azt mondta hogy it már meg tud tapadni a baba és a tüszőm ugyan 12...valahány milis de csütörtökön megnéz megint!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Euo!
Megkapod tőlem a már szokásság vált
Kép ujjongást!!!!! Dejó, gratulálok!!!! Ennél szebb kari ajándék nem is kell!!!
Nitacska akkor hajrá :wink:
Köszi csajok az infot. megpróbálok tesztet szerezni. Meg is nézem.

Kép
kissedi
 
 


remélem hamarosan jövök én is a pozitív tesztel!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.
Euo!Hatalmas gratula,nagyon örülök neked,micsoda ajándék.....igazuk vana többieknek.Pihizz sokat!!
Nitácska!Apára fel,sokat szeretgesd!!!És kari fa ál,majd jön apozi teszt neked is.
Köszönöm lányok a nyugtató szavakat,azóta nem nagyo vettem észre a dolgot,panaszom nincs,bár ma egyedül voltam egész nap a gyerekekkel,akik pörögtek a Mikulástól,és most érem is a hasam,jól elfáradtam.Csak már telne el az a 3 hét,hogy tudjam minden oké-e??!!!
Valaki kérdezte a költözést (ne hari már elfelejtettem,hogy ki),hát kari fánk lehet,hogy lesz egy pici lennt,meg max.lenn alszunk,de még sok minden hiányozni fog...ma például kiderült,hogy az összes fürdőszobai csmpénk gyári hibás.... :evil: :x De nem idegesítem magam rajta....nem ér annyit az egész...
Nézegettem a táblázatot is éppen,szépen tellik az első oszlop,és a végén úgy is igaz lesz amit annyit emlegetünk:Mindenki babás fog lenni!!!
Azt szeretném kérdezni tőletek még,hogy ált.mikor érdemes elmenni 4 D uh-ra?Hány hetesen látható már valami?Minket a neme érdekelne a legjobban,meg hát,hogy minden okés-e vele?!
Pihenjetek sokat a hétvégén,mi holnap du.Szlovákiába megyünk énekelni...jó buli szokott lenni....Pusszantás mindenkinek!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike általába félidő körül érdemes 4d-re menni...előbb nem sok értelme van.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nitácska,én is így gondoltam....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


szivesen!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj omádomezt a dalt,annyit hallgattam mikor berobbant...és képzeljétek nekem az Inti-től van egy igazoló kártyám,akkor focizott kis falunkban mikor apukám volt a sport elnők és hát "véletlenül"nálam maradt mikor már befutott és nem játszott.
Nekem van egy gyönyörű karis power point-os versem meg szeretném osztani veletek de nem tudom,hogy tegyem fel ide.Segítetek??

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Hát egyre rosszabb amiket írogatok,fele betű nem stimmel,azért remélem érthető... :oops: :oops:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike én is imádom ezt a dalt.........érthető amit írsz.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Drága Luli, nem baj, majd a kövi táblába beírod :lol: Bocsánat a fáziskésésért, de van egy barinőm, januárban fog szűlni + myomája is van. Szóval a II. női klinikán talált egy prof-ot akinek ez a szakspecialitása, ha gondolod elkérem a doki nevét és elérhetőségét, és elküldöm neked. Ők is elég hosszú útat jártak végig imire eljutottak idáig.

Kérdeztétek, hogy vagyok, hát tegnap nem voltam valami jól, küzdöttem róka koma ellen, és sikerrel, azért sem rókáztam. Egy hete gyötört az álomkór is. De ami aggaszt, ma mintha elvágták volna mindent :oops:
Az agyam állandóan pörög, és nagyon félek. Nem lehet semmi probléma, mindig elmondom a babának. Jövő hét csüt (dec 11.) megyek dokihoz, már a perceket is számolom vissza. Csak a 12. hétig huzzam ki. Szerintem utánna fogok megnyugodni.
Ja és a másik, hogy olyan székrekedésem volt, h 5 napig nem voltam wc. Úgyhogy kamilla teát ittam az segített. Ma vettem a gyogynöv. boltam Tamarinlax hshajtó lekvárt, állítólag kismamik is ehetik. Ismeritek esetleg?
Ja és ma egy árpa nőtt a jobb szememre, de nem egy kicsi hanem egy bazisztikus árpa. Délutánra már annyira irritált, hogy folyamatosan fújtam az orrom. Ez kb 4 óra intenzív orrfújás volt, hál isten most már fél órája nem nyúltam zsepihez, és a szememet sem irritálja annyira.

Virág gratula a kis pöcsöshöz, de amúgy is fiút szeretettek volna nem?

Princzike, kitartás a fogyókúrával. Mikor írtad, hogy mi a gondod utánna olvastam, és ha a bogyókkal beállítják amit kell, alapból is fogsz fogyni, és utánna nagyon hamar babásodnak a kezelt emberek. :wink:

Nitácska, ez a történet szörnyű :roll: Bosszantó, h 2008-ban ez még előfordulhat. De amilyen jó hírekkel jöttél a dokitól biztos ez lesz a Ti hónapotok.

Judy, gyere a hírekkel a dokitól, nagyon kiváncsi vagyok :wink:

Ranita próbálj meg minnél többett pihenni, és szerintem nem baj, csak tisztul a méhed. Én véreztem is utánna, írtam is. És főleg azért pihenj sokat, hogy minnél hamarabb beköltözhessen a babótok, erre gondolj mindig.

Vernike, örülök, h jól vagy, és ügyes vagy, h nem idegesíted magad. Mit énekeltek Szlovákiában?

Ha valakit kihagytam,nem direkt volt, azt is ölelem :wink:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab,ne izgulj az eljén nekem is voltak ilyen semmilyen napjaim,ne agyalj csak pihenj sokat.Most meg visszasírom azokat a napokat....
Adventi koncertre megyünk,több énekkar is van ilyenkor ott,és nagyon hangulatos szokott lenni így karácsony előtt.Karis énekeket énekelünk,csak ilyen egyszerűbbeket...

Vernike

Kép
vernike25
 
 



Vernike

Kép
vernike25
 
 


Olyan h.egyik nap menekültél róka koma elől, másik nap meg kerested, mert még a rokonai is eltüntek? Miért írtad, h visszasírod azokat a napokat? Akkor ezek szerint Te is énekkaros vagy :lol: Ez a mondatot úgy írtam mint ha én is az lennék, pedig nem is. Na látszik h fáradt vok :oops:
Jó buli lehet biztos :lol: Egész napos, kajával?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?