Új privát üzeneted érkezett!

Judi! Jujj de izgi!!! Én is csak halkan, de gratulálok!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok! Na ma jöttem haza. Hát az átjárhatóságin túl vagyok. remélem legközelebb szülésnél érzek ekkora fájdalmat. Nagyon fájt. először kaptam egy szurit amitől beszédültem, aztán fel az ágyra. Felraktak egy vascsövet, vagymit. aztán át a tolóságyra. eltoltak a röntgenre, át a röntgen ágyra. aztán elkezdték nyomni a kontraszt anyagot, de az kifelé folyt. kiderült, hogy kicsúszott a cső, így vissza a kisműtőbe. Ott vastag katétert tettek fel, felfújták a ballont, de az még ott kicsúszott. nagyon fájt, így kaptam a méhszájba egy lidokain injekciót.újabb katéter, aztán mászás fel-le az ágyra. Mire átértek velem a röntgenre már majd szét szakadt a hasam, eszméletlenül feszített. aztán még elkezdte rányomni az anyagot, hát azt hittem össze...magam. aztán vége lett. ez pont 1 óra hosszáig tartott. hát életemben nem éreztem ekkora fájdalmat. még sírni sem tudtam, legszívesebben ordítottam volna.
Röntgenen kiderült, hogy a jobb oldali petevezeték el volt záródva 2 helyen és azért fájt, mert ahogy nyomta az anyagot széttolta maga előtt a petevezetéket. Na de azt biztos, hogy én ezt mégegyszer nem csinálnám.
Aztán megnyugtattak, hogy a szüléssel vetekedett az akció. hát kösz. akarok én szülni??? :lol: de akarok, mert már most nem fáj csak néha bizsereg, és már csak a baba amire gondolok.
visszaolvasok és majd jövök.
köszi a drukkokat!!!pusz

Kép
kissedi
 
 


Kissedi!

Izgultunk érted sokan! Örülök, hogy túl vagy ezen a szörnyűségen, és már csak az lebegjen előtted, hogy jönnie kell a babának!! Remélem, hogy minél előbb sikerül Nektek! Végülis egy szabad petevezetékkel is jöhet a babó, ugye? Legalábbis remélem! Drukk Nektek! Pihenj most már a nagy trauma után.

Pruci!

Neked paptetőd van! Gyanús vagy nekem.... :wink:

Kép
judi79
 
 

 
 

Judi most olvasom a nagy hírt. halkan gratulálok. és remélem hangosan is majd.
Kép
Ranita örülök, hogy jobban vagy. remélem minden rendben lesz. szorítok értetek!

Kép
kissedi
 
 


Judi most már mindkét petevezeték nyitott, úgyhogy elméletileg nálam ezzel nincs gond. majd megyek köv menszi után hormontükörre.

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Halkan köszi mindenkinek a drukkot. Majd jelentkezem a részletekkel.
Üdv,

Kép
judi79
 
 


Judi, én is gratulálok neked, és nagyon örülök, minden rendben lesz!

Kissedi, hát sokat gondoltam rád de f....a csajszi vagy és kibírtad. A babáért mindent! Én úgy hallottam, hogy átjárhatósági után i pikk-pakk összeszokott jönni a baba.

Mimi, nagyon sajnálom, de én bízom benne, hogy hátha még megtudjátok beszélni, és minnél elöbb beindulhat nálatok a projekt.

Ranita, nagyon örülök, hogy jelentkeztél, sokat gondolok rád. Erős az a baba, és akar titeket, meg az életet is hidd el. Nekem van egy ismerősöm (igaz nem tervezék a babát), de akkor jött rá, h babás mikor megmozdult a gyerek, ugyan is végig rendesen mensizet :oops: Mondjuk ez már eléggé morbid szerintem.
De ezzel azt akarom mondani mint a többiek, hogy van akinél így van, hogy megjön. Próbálj nagyon sokat pihenni, és doki után mindenképpen jelentkezz létszi.


Magamról: Most jkicsit kezdek álmosabb lenni, de amúgy semi tünetem nincs. E miatt kicsit aggódom is, mert a múltkór ez nem így volt. Ma megyek dokihoz, igaz nem fog sokat látni még, de azt mondta a dokim, azért megnézne, főleg a múltam miatt :roll: , na meg hogy én is megnyugodjak egy kicsit :wink:
Amúgy az állandó félelem van bennem, nem tudom, hogy ez meddig fog így tartani nálam. Próbálok állandóan pozitív gondolatokat tuszkolni az agyamba, de félóránként tuti elmegyek wc-re megnézni, hogy esetleg nem vérzek-e?!

Ha valakit kihagytam ezer bocsánat, de mindenkit ölelek!!!

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok lányok!

Ranita, továbbra is küldöm a drukkokat!!!!

Judi, csak halkan, de nagyon örülök Neketek és szorítok!!!!

Lányok úgy tűnik, előbb utóbb mindenki zebrásodik itt!!!! Jajj de jó!

Remélem hamarosan mindannyian követünk titeket. Bár nekem a 9. napon már szokott lenni tojásfehérjém. Most vagyok a 10-en és még mindig nincs! :shock: :shock: :shock: Pedig direkt böjtöltünk Pére. :( Remélem, azért még beindul!

Kép

Kép
luli
 
 


Micsoda hirekre jövök!!!
Judi!
Halk gratula, de jelentkezz ám!!!

Kissedi!
Ügyi voltál, a babáért mindenz.

Ranita!
Ott a babo, az a lényeg és pihenj ám!

Mi apával nyilt napon voltunk az oviba, játék, versmondás és foglalkozás volt. Annyira arik voltak.
encike 2
 
 


Kissedi! Annyira sajnálom, hogy ilyen rossz élményed volt. :(
Nekem egyáltalán nem ilyen körülmények között folyt le a vizsgálat és nem maradt rossz emlék.
Végre túl vagy legalább ezen is.

Kép

Kép
luli
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de az utóbbi napokban inkább csak olvasgattalak benneteket.

Ranita nagyon-nagyon szorítok neked és a babónak. :roll: Próbálj minél többet pihenni. Legalább le tudod passzolni Hannát a nagyihoz vagy valakihez? Azt hiszem nagyon sokat fogok rád gondolni a következő napokban.

Edi nagyon drukkoltam neked. Örülök, hogy túl vagy rajta és hogy most megnőttek az esélyeitek. Hidd el nagyon hamar ott lesz az a baba a pocakodban.

Judi ici-pici halk gratula neked. :lol:

Adri ne izgulj minden rendben lesz veled.

Encike, Virág, Pingi, Vernike örülök, hogy minden oké veletek.

Tudom, hogy most sok mindenkinek kellenek a drukkok, de egy kicsit kaphatnék én is? :oops: Ma kell NEM megjönnie és nagyon szeretnék babás lenni. :roll:

Kép
nyanya77
 
 


NYANYA!!!!!!!!!!!!!!!HATALMAS DRUKKHEGYEK NEKED!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Ez nagyon izgi!!!! Tényleg szorítok, hogy ne jöjjön meg!

Kép

Kép
luli
 
 


Sziasztok.Micsodaaaaaaaa hííííírek vannak itt kérem...
Jaj de jó...
KisEdi ezt még olvasni is szörnyű volt,de nagyon remélem,hogy jönni fog most már a picurka....bizzál benne...
Judi én is nagyon drukkolok,pihi pihi pihi és még több pihi...
És Nyanya neked nem is tudom mit írjak ...hát csendbe megy a drukk,de írjál nekünk ha van már teszted....milyen szép lenne 2 új babásunk is lenne...:lol: :lol:
Hát lányok tegnap este visszatért hiányolt róka komám,kellett nekem emlegetnem...de majd csak lesz valahogy,ma még jól vagyok,pedig fél nap Győrbe jártunk az ovisoknak vettünk karis ajándékokat,hát vannak árak lányok.....de nem volt gond,picit fáradtam csak el...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Hát lányok én bízok, de az már kevés.... a doki azt mondta, hogy api eredménye szerint valószínű lombik lesz a vége. de most anyagilag padlón vagyunk így várunk vele egy pár hónapot. vagyis délelőtt még így gondoltuk...aztán délután bejelentették, hogy el kell mennem munkanélkülire mert lejár a szerződésem. hát abból a pénzből meg éhenhalni sem lehet.. úgyhogy babaprojekt leáll. :cry:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Edi: hű akkor neked iszonyatosan fájhatott a hsg. Valószínű a letapadás miatt. :( De túl vagy rajta. A szülés is nagyon fáj, de hama elfelejti az ember. :) Én Kendénél a hsg utána a 2. hónapban teszteltem +at. Kívánom neked is! ;)

Irdab: mi volt a dokinál? Az álomkór jó. :) Aludj ha van rá lehetőséged!

Luli: nem dobsz egy táblát? Már nem tudom ki hol jár a ciklusában. Kinek kell drukkolni?

Nyanya: hatalmas drukk neked!!!

Vernike: na kellett neked hiányolni a vukkot. :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jelentem megjöttem az orvostól. 8,4 mm petezsák, és látszik a szikhóhyag is már. Szóval jó helyen van a babóca, pont ott ahól kell lennie. Olyan boldog vagyok, igazábol csak most fogtam fel, hogy tényleg ott van :lol: Azt mondta a magne B6 is nyomassam még a magzatvédő mellé.
Két hét múlva kell mennem újra (dec 11), akkor már kell látni a szívecskéjét :lol: Védőnőhöz csak utánna fogok menni, habár a doki már megírta a beutalót.

Edi ez nem igasság. Nagyon sajnálom. Remélem minnél hamarabb összejön egy meló, és akkor egyből tudtok babázni. Amin most keresztülmentél nem lehet, hogy a munkahely miatt ne jöjön össze. És sajnálom a lomikot is, de össze fog jönni, nagyon sok mindenkinek elsőre is összejött. Nagyon nagyon nagyon szrukolok Nektek.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Nyanya neked is mennek a megadrukok, kérlek jelentkezz, hogy mi van.

Drága Ranita, ha olvasgatsz minket, csak egy mondat erejéig, hogy vagy? Nagyon sokat gondolok rád.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Virág úgylegyen!!
Adri nagyon örülök hogy minden ok. pocaksimi neked!
Ranita engem is érdekelne hogy mizu? remélem nem vérzel, és nincs semmi gond. szorítok nektek: Nyanya, Ranita pluszz akinek még kell

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Apa most mókolja nekem a netet ide az ágyba,elhoztam anyukáméktól a laptopot, majd
jövök.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Jaj de rendes apa Ranita, várlak, és örülök, h írni fogsz :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Na, itt vagyok :? .

Szóval változás nem sok van. Fekszek, csak wc-re kelek fel, még a kaját is ágyba kapom :) .
Vérzés, barnázás van felváltva, de azért annyi nincs, mint kedden.
Mindenesetre összeszorult a gyomrom, mikor olvastam Adri, hogy láttátok a szikhólyagot is. Mert mi azt nem. Ennyit számítana vajon az a pár nap is?Nemtom.
Megpróbálom, hogy ne minden gondolatom e körül forogjon, próbálok nem idegeskedni, mert az nem fog segíteni. Mikor látom, hogy megint vérzek, esküszöm, én már semmit nem érzek. Csak azt akarom, hogy hétfő legyen már és tudjam meg, hogy mi van, akármi is az.
Tudom,mit mondtatok, hogy bízzak, de nem nagyon tudok. De szerintem senki nem lenne másként az én helyembe. De különben köszönöm a sok pozitív példát :? .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Na, nem akarom ám rontani a hangulatot, de jó volt leírni, milyen gondolatok járnak az agyamba. Azért jól vagyok ám, akármi is lesz nem fogok összezuhanni, csak előre :)

Majd holnap rendesen visszaolvasok és írok mindenkinek.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok

Bocsi hogy csak így bepofátlankodom, de muszáj vagyok ranita reagálni az írásodra.

Először is semmi képpen neadd fel, mert attól hogy vérzel, barnázol még simán lehet egészséges terhességed, gyermeked. Az én barátnőm a 18. hétig minden hónapban vérzett 4-5 napot, és egészséges csodálatos kislánya született.
Nagyon fontos hogy pozitívan gondolkozz, mert az sokat számít. A másik ilyenkor még 1-2 nap is rengeteg számít, ahhoz hogy az uh mit mutat ki. Leírom neked hogy nálam hogy volt, csak hogy megnyugtassalak.
Én is nagyon paráztam az elején mert nekem meg volt egy vetélésem tavaly.
Szóval 4+4 uh petezsák 2 mm.
5+5 petezsák 13 mm benne egy pici pont, akkor még csak sejtettük hogy az talán a szikhólyag lesz.
6+2 már nem hogy szikhólyag de már dobogott a szíve.
És aztán 7+4 akkor már hallottuk is ahogy dobog és akkor már a crl 10-13 mm volt. Szóval ennyit számít 3 nap. Először csak egy pötty volt benne, és rá 3 napra már dobog a szívecske. Úgy hogy nyugi, pihenj, és ne idegeskedj, mert az most árt.

Milyen gyógyszert írt fel a doki?

Remélem hogy megnyugtattalak, és mégegyszer bocsi hogy belekotyogtam.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Szia Gabi, jó, hogy írtál. Annyira kellenek ezek a pozitív példák.
A mostani keddi UH az én számításaim szerint úgy mint neked 4+4-en lehetett.
Csak mindig az jár az eszembe, amit az orvos mondott. Kértem, hogy legyen őszinte, bár nem is szokott kertelni, szóval azt mondta, nem fogadna erre a terheségre. És ez a vérzés lassan már egy hete tart.
Duphastont írt fel meg görcsoldót. Meg feküdni, feküdni, feküdni. Azt mondtan mást nemtud most tenni, a babán múlok, hogy akar e maradni.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita így van, mást nem tud adni, de az is nagy segítség ha te pozitívan gondolkozol, most ne foglalkozz azzal hogy a doki mit mondott te csak koncentrálj arra hogy hogy minden rendben lesz, és megmarad a baba, nagyon erős, kapaszkodik. És pihenj ezerrel.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Ranita, örülök, h jöttél :lol:
Sajnálom, ha rossz érzést okoztam azzal, h leírtam h. mi volt a dokinál :oops: Igaza van Gabi1-nek, hogy már 1-2 nap is sokat számít :roll:
Tudom, hogy nagyon nehéz, de tényleg most pozitívan kell gondolkodnod, és sokat pihenni. Én nagyon sokat gondolk rád, és nagyon drukolok Nektek :!: :!: :!:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Edi! Nem volt semmi amit írtál. Nem lettem volna a helyedben. De egy babáért mindent! A szülés sem kellemes dolog, de azt rögtön el is felejti az ember lánya. A munkát meg nagyon sajnálom. De remélem hamarosan lesz helyette másik.

Ranita! Akkor sem szabad negatívan gondolkodni! Továbbra is nagyon drukkolok h minden rendben legyen!!!

Nyanya! Neked meg drukk h piri elkerüljön!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Lányok! Egy kérdés: szerintetek létezik olyan h a hőm nem ment le, de van a nyúlós izé (bocsi :oops:)? Vagy ez nem is pé? Annyira hülye vagyok ehhez (is), h tényleg abbahagyom a hőmérőzést...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Jó reggelt!

Pruci!
Miért? Olyan létezik szerinted, hogy a PG 53-as mini mikroszkópom mindig menszi előtt páfrányosodik be? Vagyis mindig 1 nappal előtte jelez peteérést? Na ugye...
Az orvosom is kikerekedett szemekkel nézett, amikor ezt meséltem, de azt mondta, hogy nem minden a biológia. Vannak csodás esetek is, amik biológiától függetlenül léteznek. Hát ennyi...
Én úgy vagyok vele, hogy mérem minden reggel a hőmet, de túl nagy jelentőséget nem tulajdonítok neki. A doki viszont kéri, mert azt mondta, hogy neki sokat segíthet. Szerintem ne akard elemezni, mert mi úgysem érthetünk hozzá olyan nagyon. Annak meg nincs értelme, hogy megrémítsen.

Minden újdonsült kismaminak gratulálok, akinek kell, annak meg nagyon-nagyon szorítok. Ölelést és pozitív energiát küld mindenkinek: Bikfy
bikfy
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Megint nagyon vérzek. Tudom mit mondtatok, hogy hány nőnél előfordult ez(de én akkor se hiszem, hogy ennyi vérzés mellett fejlődjön a baba), meg legyek pozitív. Most meg fogtok rajtam botránkozni, de hadd írjam le, mit gondolok. Azt akarom, hogy legyen már végre hétfő és legyen ennek vége.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Ranita, egyáltalán nem botránkozok meg. Nem lehet könnyű, amin keresztülmész. Folytonos aggódás, bizonytalanság. :cry: :cry: :cry:
Remélem azért pozitívan ér véget ez az egész!

Pruci, nem baj ha le nem megy, a lényeg, hogy utána emelkedjen minimum 2-3 tizedet!

Nem tudod feltenni a görbét?Rávetnék egy pillantást! :)

Ja táblát teszek ma, ígérem!

Kép

Kép
luli
 
 


Lulika!
Betennél engem is most már a tábliba? :D
Előre is köszönöm...
bikfy
 
 


Bikfykém, már a legutóbbiban is bennne voltál! :) (nov24)

Kép

Kép
luli
 
 


Ja igen, csak azt valamiért nem töltötte fel a gép! :( Pedig eskü, hogy csináltam hétfőn táblát.

Nyanya! Ugye nem jött meg???? Nagyon szorítok, keresztbe kezem lábam!!!!!!!

Loulou! Remélem nincs gond otthon. Hogy álltok a házasélettel? Gyere, nekünk nyugodtan kisírhatod magad!!!!! Vagy lehet már Te is zebrás vagy azóta???

Jucc???? Régen jelentkeztél!!!!

Judi, remélem nem haragszol, ha egy ici-pici szerencsehozó zebrát betettem melléd!!!

Lányok, csak ilyen picibe engedi. Ezzel szenvedtem már hétfőn is!:(
Kép :lol:

Kép

Kép
luli
 
 


Köszi Lulikám, Tündér vagy. :D

Most elrohanok a dolgozómba, majd este jövök. Mindenkinek puszi: bikfy
bikfy
 
 


Luli, köszi a táblát :wink: Majd kijavítanád a koromat 31-re a következő táblában?

Köszönöm szépen.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Ranita! Nagyon megértelek, nagyon nehéz lehet neked most. A legrosszabb ez a várakozás. De azért nagyon remélem h minden rendben lesz hétfőn!!! És drukkolok h így is legyen!!!

Bikfy! Én viszont nem tudom mi a francért mérem a hőmet. Csak magánszorgalomból.:oops:

Luli! itt a hőm, hátha ki tudsz belőle olvasni valamit:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 30400_.png

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok

Ma szabin vagyok, voltam ugyanis reggel vérvételen. Komolyan mondom, még soha ilyen vastag tűt nem szúrtak belém korábban, és soha ennyi vért nem vettek le tőlem eddig (6 kémcső, abból kettő vastag). De túl vagyok rajta.
Dec 11-én pedig jön a genetikai ultrahang.

Mostanában nagyon kevésszer ugrottam be ide, és komolyan mondom, már annyira hiányzik, hogy nyugodtan végigolvassak mindent, és tudjak érdemben írnin...

Most is csak pár szó, aztán majd déléután jövök, mikor apa nem nyaggat már semmivel... :lol:

Ranita: Emlékszel még nálam mi történt? Amikor a sok-sok pozitív teszt után vérezni kezdtem..nem barnázni, vérezni. Majd arra bíztattatok, hogy menjek be az ügyeletre, mert ha baba, akkor majd segítenek neki, hogy ottmaradjon. Erre az ügyeletes dokinő elküldött, hogy ha vérzek mit keresek ott...és nem lát semmit, felejtsem el hogy baba van... Lógó orral jöttem haza, csak tit tartottátok bennem a lelket. Most pedig a picúr 16 hetes a pocakomban.
Különben képzeljétek...ma jöttem le az emeletről a kórházban, és beszállta a liftbe a dokinő, aki akkor vizsgált...Én nem is tudom, hogy nem tűnik e nevetségesnek, de pont úgy megcsillant a szeme, mint aki megismert...bár szerintem csak annyi lehetett, hoyg látott már valahol...Legszivesebben a fejéhez vágtam volna, hogy na tessék, látja hoyg itt az a baba, akire azt mondta hogy nincsen???!!! Na mindegy, ahogy kiszállt a liftből, elmúltak a rosz emlékek.

kissedi:összeszorult gyomorral olvastam a történeted...és úgy sajnálom, hogy ennyire fájt neked. De teljesen igazat adok a többieknek, hogy mostmár csak a babára kell koncentrálni, hidd el, szabad az út, a baba jönni fog. :D

Most elköszönök, remélhetőleg csak délutánig.
Apa el akar vinni a Bodies kiállításra, készülődnöm kell.

Sok puszi mindenkinek!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Kicsit kutakodtam a neten és ami nálam lehet azt úgy hívják, hogy befejezetlen vetélés. Minden tünet passzol :cry:

Lányok, én mindig azt mondtam, hogy jól megvagyunk az anyósommal, nem veszekszünk.... Hát most iszonyúan nagyot csalódtam benne. Egy hete már, hogy fekszem, egyszer meg nem kérdezte, hogy van e mit ennünk, ne vigyázzon e a gyerekre, 2 napja még fel sem hívott, hogy egyáltalán élünk e. Biztos gondolja úgyis tudná, ha nem.
Kétszer szóltam neki, akkor vigyázott a gyerekre kétszer 2 órát, de akkor is úgy itthagyott, hogy még ebédet se adott a Hannának.
Kérdem tőle szerdán, hogy csütörtökön 9-12-ig itt tudna e lenni. Tudjátok mit mondott? Nem tud, mert a másik unokájára kell vigyázni (másfél éves), mert az anyja meg az apja mennek fodrászhoz :shock: Ja, köszi, az biztos fontosabb :cry: . Végülis egy fodrászhoz mentek, egyszerre, nehéz lett volna elvinni a gyereket.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ne haragudjatok ám, ha nem írok mindenkinek, visszaolvastam pedig, de nem igazán tudom összeszedni a gondolataimat :( .

Arra gondoltam, ha valaki esetleg elküldi a számát nekem privibe, akkor majd írok Neki hétfőn. Nagyon aranyosak vagytok, hogy ennyire szorítatok nekem, nem szeretném, ha esetleg aggódnátok, ha nem jelentkezem. Mert nem igazán tudom mikor fogok tudni (bírni) jönni. :(

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita! Elküldtem a számomat. Anyósodhoz no comment. :( :? :(

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Ranita az én számom is ment priviben.
Én nagyon szorítok neked továbbra is.

Nálam még semmi piri ügyben :roll: Semmi arra utaló jel, hogy esetleg meg akarna jönni, bár a terhességre sem utal semmi. Egyszerűen nem érzek semmit.


Mindenkinek jó hétvégét kívánok.

Ranita neked piri mentest. Anyósodon megáll az eszem :shock: !

Kép
nyanya77
 
 


RANITA! Nagyon-nagyon gondolok Rád hétfőn, ha tusz, majd írj, hogy mit mondott a doki! Tessék továbbra is pozitívan állni a dolgokhoz, sikerülnie kell!! Imádkozom értetek!

NYANYA! Remélem azért késik nálad a piri, mert pocaklakód van... azért majd teszteljél!

PRUCI! Amiket írtál, és a hőd alapján szerintem mostanában van péd! Úgyhogy hajrá akció!!

LULI! Nagyon szépen köszönöm a mini zebrát, igyekszem nagyobbra növeszteni.... remélem sikerül :wink:

LÁNYOK! EGY KIS SEGÍTSÉG KELLEN! JÓDOS VIZET HOL LEHET BESZEREZNI? NAGYON JÓKAT OLVASTAM RÓLA! HA TUD VALAKI VALAMIT RÓLA,LÉGYSZI ÍRJA MEG! KÖSZÖNÖM

Kép
judi79
 
 


ranita nagyon sajnálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry:
reméljük hétfőn kiderűl az igazság....de ez szerintem se jó...... :cry:
judy gratula a pozi teszthez!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Csak gyors bekukk,Judi-nak egy kis gyors segítségre:www.goldsys.hu itt talán megtalálod a hozzád közelebb lévőt,nekem van tel.számom is de az győri,az neked nem jó.Ha nem megy sehogy veszek neked és póstázom.Én is ezt iszom,amióta megtudtam,hogy van baba.
Mi jól vagyunk reggel már vukot kergettem,kellett ez nekem...
Ranita én megértelek,és nagyon sajnálom,de tényleg nem lehet ezt kónapokig húzni,de kívánom,hogy minden jóra forduljon.Szívből aggódom érted....én nem tudom,hogy viselném....
Legyetek jók,pusz mindenkinek,majd este talán még jövök.

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike ezt mindenki rosszul viseli.... :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok! Most írt Ranita:

"Erősen véreztem, nem vártam tovább, bejöttem a kórházba. A méhszáj még zárt, de a doki nem sok esélyt lát. Még nem tudom mi lesz."

Szorítsatok érte nagyon!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


jaj istenem!!!!!!!!!!!!!!
kezem csuriba értük!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita: az összes energiámmal, meg mindenemmel szorítok nektek!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ranita, sokat gondolok Rád! Nagyon szorítok, keresztben kezem lábam!!!!!!

Kép

Kép
luli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?