Új privát üzeneted érkezett!

virág igazából én is a hagyományos szánkó felé hajlok!!!!!
ranita ha esetleg darabos lenne menjél azonnal dokihoz!!!
de szerintem ott a baba mert nem görcsölsz nem darabosan vérzel..ezek azért bíztató jelek!!!!!!
naggyon szoritok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita: örülök, hogy megnevettettelek. Most én is röhögök. Mikor írtam nem is tűnt fel :lol: Amúgy lhet téged nem fognak bent, de nincs kizárva! Mondjuk az jó hogy nem görcsölsz!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Bikfy
IR-re tesztel a dokinéni. Hát eléggé felbojgatta a mindennapjaimat :( Reggel éhgyomorra vérvétel, aztán rögtön utána 2-3 dl cukros víz , aztán 2 óra múlva újra levették.

Én azt hiszem viszont nálad lemaradtam valamiről.... :oops: Milyen csodadologról van szó, ami a férfi és női dolgokon segít, ha nem jön a baba?

Nita
Elkezdődött már a tanfolyam?

Ranita
Azt hiszem, hogy nem volt a duplája, de ahogy a prolaktinomat helyre tette, az LH érték magasabb lett az FSH-nál :( De kb egyformák (azt hiszem :oops: )
Én viszont azért még bíznék benne, hogy ott van még a kis pocaklakó. A doki meg igenis vizsgáljon meg! Az a dolga! A sz***t!!
Tessék elmenni dokihoz és tessék utána beszámolni hogy most mi van! Nem feladni!!

Pingi
Gratulálunk a kiscsajhoz :)

Encike
Szép nagy poci :)

Edi
Szorítok az átjárhatóságihoz és hogy ne kelljen bent aludnod. Nekem sajnos bent kellett :(


Nita
Sajnálom :( Pedig azt hittem te leszel a következő...

Kép

Kép
princzike
 
 

 
 

princzike igen már elkezdődött a tanfolyam....3 alkalom volt már....
sajna nem én vagyok a köv babás de majd a köv honap sikerűlni fog!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szóval ma elküldték e-mailen az eredményeket.
Egy kicsit el vagyok kenődve, de legalább lehet, hogy meg van a megoldás.
Írok nektek egy kicsinyke táblázatot:
Mért értékek Ref. tartomány
Glucose terhelés 0 perc - 4,50 mmol/l 3,30 - 5,50
Glucose terhelés 120 perc - 4,41 mmol/l 3,30 - 7,80
Insulin terh 0 perc - 10,06 mIU/l 2,60 - 24,90
Insulin terh 120 perc - 54,61 mIU/l

Beszéltem mással is és a 120 perces az magasnak számit :(
De legalább van valami remény, ha ezt rendbe teszem, akkor lehet valami. De ez megint 2-3 hónap legalább :( Remélem addig nem találnak ki valamit, hogy még az is meg az is szar :evil:

Most valahogy örülök, de el is vagyok kenődve. Nem lesz nagy karácsonyi meglepi a fa alatt :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Most látom, hogy elég bután tette fel az értékekeket a gép.
Remélem azét érthető :roll:

Ranita
Voltál dokinál? Mit mondott?

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike lealább megvan a baj forrása.....meg ghyógyulsz és már jön is a mano baba!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Tök jó :) És eddig hogy tetszik? Jók a csoport társak?

Bocsi, ha valakit esetleg kihagytam, de a melóhelyről most már nem tudok netezni, így csak este tudok írni, mikor apától a géphez férek :lol:

Holnap megyek vissza dokker nénihez és megmondja mi tévők legyünk. Hát kíváncsi vagyok. Ráadásul holnap megint egy babás ismerős család jön látogatóba! Ez nem igazszáááááááááááág!

Ranita
Te meg ezek után nem is mondhatsz mást, csak azt, hogy doki bá megvizsgált és ott a baba! Punk-tum! BRRRRR.....

Kép

Kép
princzike
 
 


Nálunk most délután annyi hó esett :) Tök jó :) Én nagyon szeretem. Bár most voltunk kint havat lapátolni De megéri :)
Azon drukkolok, hogy Karácsonykor is legyen hó!

Kép

Kép
princzike
 
 


itt is esett kb 10 centi ho!!!!!
eddig nagyon tetszik a tanfolyam kivéve az anatómia része..annyira nem érdekel senkit.....
jó fejek a csoport társak!!!!!!!!főleg aki mellettem ül....
amugy 50-en vagyunk! :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De jó :)
Nem is gondoltam volna, hogy ennyien lesztek. Én kb 20 főre tippeltem volna.

Kép

Kép
princzike
 
 


hát igen mi is néztünk án jó nagyot..mikor összeszámoltunk mindenkit........ :shock:
interneten ugy hirdették minél előbb jelentkezzünk mert kis létszám van......
akkor valyon mi náluk a nagy létszám?????????? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt Lányok!

Princzike!
Ez nem csoda dolog, csak egy egyszerű méregtelenítés, amiben én azért hiszek, mert már többször próbáltam és összehasonlíthatatlanul jobban voltam utána, mint előtte. Én ezért hiszek. Sajnos az én szervezetem eléggé le van terhelve, millió adag stressz ér, plusz nem is nagyon egészségeen táplálkozom, szóval eléggé kizsigerelem a szervezetemet. Ezért kell időnként ilyen méregtelenítést beiktatnom.

Tegnap mi történt velem? El sem hinnétek. Most éppen sérült gyerekekkel dolgozom, meg magatartásproblémákkal küzdőkkel is. Tegnap az egyik lány nekirontott a kolléganőmnek és azt mondta, te kis rohadék, ne merj hozzám érni, egy tanár úgysem üthet meg, mert feljelentem. Tudom ám a jogaimat...
Na én erre felkeltem, mert már nem bírtam tovább hallgatni a kolléganőmmel szembeni viselkedését és úgy leüvöltöttem a haját, hogy zengett az iskola. Kis csipszar 12 éves senkiházi lány. Még mindig remegek, ha rágondolok. És annyira ideges voltam, hogy elöntött egy nagy adag vér. Na gondolhatjátok. Meg én is. Ilyen hülyét, mint én... Hormonvizsgálat, vérvétel... Nincs nekem semmi bajom, egyszerűen ezt a cikluszavarodást is a stressz műveli. Biztos vagyok benne. Nem is tudom, mi lesz velem így. Hogy én ilyen körülmények mellett mikor esek majd teherbe? ... :cry:

Amúgy minden rendben, jól vagyunk. Nagyon várom Ranita bejelentkezését. A kismamiknak gratulálok, a többieknek szorítok. Mindenkinek szép napot: Bikfy
bikfy
 
 


Princzike!
Amúgy szerintem ezek nem túl rossz eredmények, ettől még nyugodtan jöhetne a baba. Csak türelem... :wink:
bikfy
 
 


Nálunk nincs ho, csak sár és latyak!!!!
encike 2
 
 


bikfy sajna az ilyen kis hülyék nagyon tudják ám a jogaikat!!! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ranita! Mi van veled???

Encike! Tök jó a pocis fotó!

Nita! Milyen tanfolyamra is jársz? (tudom h már írtad, csak elfelejtettem :oops: )

Virág! Megmutatta magát a kis babó?

Edi! Kitartást az átjárhatóságihoz!

Bikfy! Ismerős helyzet. Én is egyszer leüvöltöttem az egyik gyerek haját, csak még hozzátettem: ha így folytatod, akkor pofon is váglak, aztán mehetsz feljelenteni, én meg szívesebben megyek a börtönbe, m ilyen hülye gyerekekkel szórakozzak. (mindezt azután h a koleganőmnek engem le hülye kurvázott, és egy másik gyerektől hallottam vissza)

Én meg pénteken voltam dokinál rákszűrésen. Azt mondta h minden ok. Mondtam, h lehet h nincs peteérésem, megkérdezte, h honnan veszem, mondtam h nem tudom, de még nem jött össze a baba. Erre ő: mióta próbálkozunk, én: augusztus óta. Ő: Petra mennyi idő után sikerült? én: 3 hónap. ő: akkor ez a hónap a miénk.
Nagyon jó lenne ha így lenne, de nincs olyan szerencsém. Valahogy most azt érzem h nem akar ez a baba összejönni.
:cry:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


És nem mondta a doki, hogy kivizsgál, vagy még korainak tartja?
encike 2
 
 


pruci kéz lábápoló műkörömépítő tanfolyamra járok.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello csajok! itt is nagy hó van. és egy kicsit megolvadt, most megint fagy a latyak. jó lesz a holnap reggel :?
Na hát bennt kell maradnom egy éjszakára a kórházban. ma hívtam a dokit és mondta hogy úgy készüljek, hogy ott alszom. reggel 8-ra megyek. szorítsatok!!!!! megyek pakolni. azt sem tudom mit vigyek, még nem voltam kórházban.

Kép
kissedi
 
 


köntöst,papucsot evőeszközt,poharat,ezek a fontosak...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kissedi,
szorítok neked holnap!
vidd azt, amiket Nitácska írt, plusz: wc-papír, zsepi, fogkefe+fogkrém, törülköző.

Ranita, jelentkezz!!!! mindannyian szorítunk neked!
mimilee
 
 


mimilee köszi hogy kijavítottad a hiányz dolgokat.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kösz csajok. igen ezeket betettem, meg betétet. mert mondták, hogy lehet vérzés.de jó lenne ha már túl lennék rajta.... :roll:
Ranita hogy vagy???

Kép
kissedi
 
 


kisedi milyen műtétre is mész? :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kissedi,
ne félj! gondolj arra, hogy jó úton vagytok afelé, hogy legyen babátok. legalább mindketten akarjátok.

nálunk semmi... vagyis eljutottunk az origohoz, ahonnan indultunk. hogy ő tulajdonképpen még nem akar gyereket....

szóval LULI,
kérlek vegyél le az excelről.


fogok jönni, meg olvasni, meg néha belekotyogni, de inkább ne kérdezzetek semmiről :(
majd szólok, ha van valami fejlemény. és remélem, hogy azért fél éven belül már lesz...

sok puszi nektek,
mimi
mimilee
 
 


óóóóóóóóó...mimilee!!!!!!!!sajnálom...... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita Átjárhatóságira megyek.
Mimi :cry:

Kép
kissedi
 
 


kissedi nagyon sok sikert kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kösz Nita.

Kép
kissedi
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Köszi! Így már képben vagyok. :D

Edi! Hamar túl leszel rajta! Azt az egy éjszakát meg ki lehet bírni!

Mimi! Nagyon sajnálom! :cry:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci akkor jo........ :) :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sűrgős!!!!
ha tud valaki kölcsön légzés figyelőt az szoljon nekem!!!!
harivera kislányának délben leállt a légzése...ő kéri ha tud valaki segítsen!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megvolt a nagy uh. Mindent rendben talált a doki néni. A kicsi végiga aludt. Meg sem moccant. A méretei alapján 19. hetes a bébi. ÉS valószínű hogy kisfiú. :) De eléggé takarta magát, és azt mondta a dokinő, hogy még ne vegyük 100%-nak, de ő annak látja.

Edi: gondoltam rád ma!!! Remélem minden rendben zajlott!

Princzike: mit mondott a doki?

Rantia: mizu? Ugye minden okés!!!

Mimi: sajnálom, de legalább most már tisztán látsz, és tudod merre hány méter. Sajnálom, hogy nem a pozitív irányba ment a babadolog!

Nita: hű ez kemény. De ugye minden okés a kislánnyal? Sajna nekem is kölcsön légzésfigyelőm volt, így nem tudok segíteni :(

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


virág egyenlőre már jol van de éjszakára nem adják oda verának hanem megfigyelik!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Most olvasom, hogy csak tegnap szült Vera. Én azt hittem már megvan neki a baba és otthon vannak. De azért jó, hogy még bent vannak a kórházba és megtudják figyelni a kislányt.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok.Vagyogatok néha én is,de sajnos a házunkba nem jól mennek a dolgok,hogy az egész napi idegeskedés után inkább mindg pihengettem egy kicsit.Hétfőn voltam én is Uh,8mm-es volt a baby és már ver a kis szíve is neki.Mindent rendben találtak,remélem így is marad.Viszont (tudom,hogy ennek örülnöm kellene)de 2 napja mindegy mit eszek,még hányingerem is alig van,róka koma semmi...lehet,hogy már elkerül,de ez még csak a 7.hét.Nyugtatom magam,hogy nem a baba jelzi,hogy nincs minden rendbe,hisz hétfőn jó volt minden,se barnázás se piri semmi.Na mindegy,látjátok már a jónak sem tudok örülni :oops: :?
Tegnap elmondtam a munkahelyemen is tök jól fogadták,egész nap azt hallottam:ne rakodj,ne hajolj ne emeld,ne vedd fel....ne fuss....aranyosak voltak nagyon....
Dec.9-én kell mennem a védőnőhöz,adig még elmegyek dokihoz ekg-ra.Nektek is kellett mennetek?
Azt szeretném még megkérdezni tőletek,hogy voltatok-e ti Down-kór szűrésen és ha igen,melyik fajtán?Adot a doki egy szórólapot amit vissza is kellett adnom,sokra nem jutottam vele,csak,hogy az 1-es meg a 2-es csomag között az volt a különbség,hogy a kettesbe benne volt az afp vizsgálata is,de itt 11000-el többe kerülne ez.NEm tudom mit csináljak,majd írjátok meg légyszíves,hogy ti melyiken voltatok?!
Kisvirág nagyon örülök,hogy jól vagytok én már a 12.hetesen szeretnék túl lenni,akkor már biztosabb a dolog talán...
Sajnos nekünk sincs légzésfigyelőnk,de nagyon szeretnék majd ha jön a manó..
Kisedi nagyon sokat fogok ma gondolni rád,és nagyon drukkolok,hogy minden okés legyen veled.
Ranita mizu?Írj nekünk,nagyon aggódom értetek!
Nita sajna piri,de hogy te milyen jólállsz hozzá???!!!Ügyes vagy,kitartás lesz baba...
Holnap meg Jézuskásat játszunk a főnükümmel,megyünk megvenni az ovisoknak az ajándékokat,hát ezt is nekem kell ugyebár 7 hetes tehessen,mert másra nem bízza a főnök.... :?
Na mára ennyit,este próbálok majd ideérni még.
Puszzszszzsi mindenkinek!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike!
De jo, hogy minden oké, tessék cska örülni!!!!

Én 12 hetes uh-n voltam, mikor is néztek tarkoredő vastagságot, ami Downt szüri, de minden oké volt. Sőt 18 hetesen genetikai uh-n is megnézték.
Nekem ezekért nem kellett fizetnem.
encike 2
 
 


Hű milyen pangás van!!! Nem ehhez szoktam :lol: Merre vagytok?

Ranita: remélem minden ok! Vagy max infúzióra fogtak a kórházba. Amint tudsz jelentkezz, mert nagyon izgulok/unk érted!!!

Kisedi: gondoltam ám rád ma délelőtt!!!

Vernike: tessék csak hátradőlni és örülni!!! Egyébként én Kendével olyan 6-7 héttől hánytam meg rosszul voltam, de a mostanival egyszer sem. Úgyhogy nyugi!! Nem feltétlen kell rosszul lenned! Igen Ekg-ra és terhesrutin (vérvétel, pisi) vizsgálatra kell menned első körben. Kb. 7-8 hetesen!
Van alapból a 12. héten egy tarkóredő vizsgálat (uh), elvileg itt már kiszűrik, hogy beteg-e a baba (downkór) De én voltam Down teszten is a kombinált fajtán (vérvétel). Bemásolok egy cikket neked: http://hvg.hu/egeszseg/20080923_down_kor_szures.aspx
Olvasd el, mert valamelyik kórházban ingyenes, ha a te kórházadban nem akkor elmehetsz a Bolgárkerék utcába a magzatdiagnosztikai központba.
http://www.downszures.hu/ ezt is olvasgasd, hátha okosabb leszel.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Csak nagyon gyorsan pár szóra.
Voltam tegnap dokinál, megvizsgált, a méhszáj zárt volt, az UH -on, -hogy a doki szavaival éljek- bármilyen meglepő, de ott volt a petezsák. A korának megfelel, számításaim szerint is 4+pár napos lehet, tehát még mindig nagyon fiatal. DE akkor is nagyon véreztem.A doki azt mondta, hogy a vérzés erősségéből ítélve erre a terhességre nem fogadna.
Gyógyszert kell szednem és feküdni feküdni, feküdni.... Azt mondta, mivel nem tudjuk, hogy ez egy életképes terhesség lesz e vagy az e, ennyi amit megtehetek érte. És biztos vagyok benne, hogy megtenne minden tőle telhetőt, ha tudna, meg is mondta, de ez most a babán múlik.
Most a vérzés csillapodott, de tegnap nagyon durva volt.
Ha nagyon elkezdenék vérezni, kórház, küret.
Ha nem, akkor hétfőn reggel kórház, megnézzük, hogy nőtt e a petezsák, ha nem szintén küret. Nagyon félek :cry: :cry: :cry:
Próbálok bízni benne, de közben reálisan is gondolkodni. Ilyen vérzés mellett hogy fejlődhetne, hogy lenne egészséges babám, normális terhességem????
Nem tudom. Mindenesetre nagyon szorítsatok, biztos vagyok benne, hogy eddig is sokatt segíttett.
Majd még jelentkezem úgyis.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita! De jó h jelentkeztél! Az jó h van petezsák. Nagyon drukkolok h minden rendben legyen. Ne féljél, beszélj sokat a babához h maradjon ott.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


ranita pihnej amennyit csak tudsz......polcold fel a lábad is!!!!!!!!!!!!!
nagyon drukkolok hogy ne legyen semmi ross a vége..........erős az a baba!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita,
azért az jó jel, hogy ott van, és akkora, amekkora kell, hogy legyen.
tényleg pihenj annyit, amennyit csak tudsz!!!!
Gondolom Hannával ez nem könnyű, de esetleg tudsz hívni segítséget? nagyik, barátnők...?
meddig kell feküdnöd, ha nem vérzel?
nagyon-nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!!!!
mimilee
 
 


hajrá ranita. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Rantia: szuper, hogy van petezsák! Nagyon-nagyon vigyázz magadra! Pihizz nagyon sokat. Hannára tud valaki vigyázni??? De kár, hogy ilyen messze laktok. :(
Figyi a vérzés csillapítására nem kaptál rutascorbint??? Megnéztem a kórházi papírom és nekem ezt is szednem kellett a duphaston és a magnézium mellé!!!! Szerintem ártani nem fog, ha elkezded!
Nagyon szorítok nektek!!!! (Egyébként van akinek hónapokig még megjön a mensije és közben terhes. Nem lehet nálad is ez van? Egyik ismerősöm anyukája volt így és az tűnt fel neki, hogy émelyeg, rosszul van és akkor derült ki, hogy közel a 3. hónapban volt.)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


RANITA!

Nagyon szorítok Neked ezerrel!!! Küldöm a sok-sok pozitív energiát!++++++++++++++++++++++++++
A kis manód nagyon erős és ott fog maradni, növekszik majd szépen! Bízz benne! Én is sok emberről hallottam, aki pirizett terhesség alatt. Többek között anyukám, akinek szokásosan jött a havi rendszeres, közben meg én is ott kukucskáltam már! :) Úgyhogy erre gondolj, és pihenj sokat, nagyon sokat!!

VERNIKE! Nagyon örülök, hogy Nálatok is minden rendben, és szépen nő a manód!

KISSEDI! Mi újság Veled?

VIRÁG, ENCIKE! Örülök, hogy Veletek minden rendben!

Többi kismamink? Uh képet kaphatunk?

Többieknek drukk továbbra is!!!

Kép
judi79
 
 


Judy: teszt vagy valami?????? Ugye nem jött még meg!!!
Mi sajna megint nem kaptunk képet. Nem is értem annó Kendéről tök sokat kaptunk, és a mostani babóról összesen egy van, amint korábban fel is tettem. Na majd a 4d-n :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág, köszi az érdeklődést, de csak kisbetűvel írnék, mivel egyáltalán nem biztos még semmi sem és ezért nem is akartam írni róla csak doki után: piri nincs, holnap lesz a 42. nap, teszt erős pozitív, dokihoz jövő pénteken megyek, amúgy jól vagyok. Most egyelőre ennyit - a múltkori csalódás miatt -, részleteket majd dec 5. után szeretnék. Köszi, Judi

Kép
judi79
 
 


Judy: nagyon halkan, suttogva, kicsi betűkkel. Grat. Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?