Új privát üzeneted érkezett!

Irdab,
:D :D :D Jujj, de irigy vagyok, nálunk hétágra süt a nap. Nem bírom felhúzni a rolókat, mert kisüti a szemem. :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ja, elfelejtettem :oops: :oops:
Princzike,
leírod mik voltak az eredmények?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


sziasztok! itt is szépen süt a nap, de én imádom. még a kedvem is jobb!!!
Reggel mondjuk úgy keltem, hogy kinéztem van e hó, de nem volt, csak jó hideg. befagyott a pocsoja.
na megyek kuglófot sütni, mert van egy új receptem. remélem sikerül.majd este jövök.pusz

Kép
kissedi
 
 

 
 

Sziasztok!

Kissedi!
Leírok gyorsan néhány könyvcímet:
1., Boldog Gizella: Vigyázz, a candida fertőz- ez egy könyvsorozat, ami 3 részből áll.
2., Dr. László Mária: Candidiasis

+ a neten is sok érdekességet lehet találni a candidáról

Én azt javaslom, hogy ha elkezded, akkor azt keményen csináld is végig, mert ha csak 1x megszeged a diétát, vagyis pl. cukor kerül be a szervezetedbe, a gombák újra villámgyorsan szaporodni kezdenek. Olyan mint sütésnél az élesztőgomba. Tudom, hogy kemény, de egy idő után, amint elkezdesz tisztulni, a hagyományos ízek már nem fognak hiányozni. Pl. azt mondják, olyan, hogy édesszájú ember nincs. Soha nem mi kívánjuk pl. a cukrot, hanem a bannünk élő gombák.
Egy idő után egyébként rájössz majd, hogy mit mivel tudsz helyettesíteni. Mindent lehet, sőt, sokkal gazdagabb ízekre fogsz bukkanni. Szóval ne ijedj meg tőle, hidd el, segíteni fog. Tudod mit írtam nektek a megérzéseimről. Valamiért nálad is nagyon jókat érzek. Nemsokára babás leszel, legalábbis valamiért mindig ezt érzem, ha rád gondolok. Jó diétázást, ha belevágsz, és mellé sok erőt és kitartást kívánok. Szeretettel ölellek: Bikfy
bikfy
 
 


Bikfy köszönöm az infokat. Apinak épp ma említettem, lehet hogy belevágunk. Örülök, hogy jók a megérzéseid. Remélem bejönnek!! Bízom benne!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok

Megint régen voltam már, ennek az lehet az oka, hogy mióta jogsim van állandóan csavargok, hogy gyakorolni tudjam a vezetést..

Mindjárt visszaolvasok, csak el akartam mesélni, hogy tegnap voltunk a Babamama börzén, ahol volt 4D UH, és elmentünk erre.
Így megtutdtam, hogy kislányunk lesz, mondjuk úgy 99% biztonságal. Gondoltam én, nemhiába álmodtam kétszer is kislányt magunknak, úgy hogy még az arcát is láttam. :lol:

Na megyek kerítek reggelit, meg felkeltem apát...
Kinél milyen idő van? Nálunk verőfényes napsütés, egyetlen bibi csak az, hogy a tegnapi hó megmaradt, és jegesen csillog az út...tehát gyanítom a napsütés ellenére nagyon hideg van kint...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi! Gratula a kis puncishoz!!! De jó! Hát itt is süt a nap, vagyis már csak világít, mert nagyon hideg van.
Én meg megyek apiért. puszi

Kép
kissedi
 
 


Csak egy pár szóra jöttem. Tegnap este megint véreztem :cry: :cry: . Ugyanúgy zajlott le,mint a múltkor, talán enyhébb változatban. Először vérzés, aztán azt felváltotta a barnázás. Most úgy tűnik elmúlt. Kicsit olvasgattam a neten, mi lehet ez. Nem lettem sokkal okosabb. Teljesen kész vagyok, nincs semmihez sem idegzetem, megyek is, fekszek tovább.
Holnap csinálok megint egy tesztet, aztán felhívom a dokit, megkérdezem van e értelem kedden egy UH-nak.
Kérem azokat a drukkokat minden mennyiségbe :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita ne izgulj nem lesz semmi gond!Az egyik ovis anyuka már rendes vérzéssel ment be a kórházba és nála is megtartották a babát,azóta már 3 hónapos.Nagyon drukkolunk, hidd hogy nem lesz baj és csak feküdj,lábakat felpócolni!!!
Megy a DRUKK,DRUKK,DRUKK,DRUKK,DRUKK,DRUKK,DRUKK,DRUKK,DRUKK,DRUKK,DRUKK,DRUKK,DRUKK....!!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Ranita

Én is nagyon drukkolok neked, gondolok rád...
Pl amikro egész nap talpon vagyok,hogy szegénykém neked feküdnöd kell, de nem baj, csak pihenj és ne idegeskedj!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Azt hiszem vagyis tudom, hogy itt a vége. Rendesen vérzek. Felhívtam a dokit, nem igazán tudott mit mondani. Pont Ő az ügyeletes a kórházba, azt mondta, ha gondolom bemehetek, de semmit nem tudnak csinálni, max. adnak görcsoldót, megfigyelnek. Mert ebbe a szaros kórházba még az egyetlenegy hüvelyi ultrahangfej se jó :evil: :evil: :evil: Ez egy röhej.
Görcsoldót itthon is tudok bevenni, feküdni is, úgyhogy megy a franc oda :cry: .
Egyfolytában tudnék bőgni, de apa előtt nem akarok, szegényem még kérdezni se mer. Próbálom magam nem elhagyni, a Hanna végett se tehetem, nem akarom, hogy sírni lásson.
Úgyhogy ennyi volt, nem is tudom, hogy a jövőbe mire számíthatok.

Most megyek feküdni, máshoz úgysincs kedvem.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita! annyira sajnálom. de drukkolok, hogy megmaradjon a baba!!!!! szorítok nagyon!ölellek!

Kép
kissedi
 
 


Ranita mit nem tud tenni az a doki????Engem sima görcsökkel is berendelt azonnal a doki,kapom még mindíg az utrot,meg a magnéziumot....miért nem csinál semmit????Engem se vizsgált meg egyáltalán csak adta a cuccokat,hogy ott maradjon a baba....és ott is van...elmegy ez a francba....(bocsi,lehet,hogy te nagyra tartod,meg így ismeretlenül csak hujjogok rá,de tehetne valamit...infúziót vagy valamit....a fenébe is!!!!!)Attól,hogy vérzel még nem biztos,hogy gondnak kellene lennie,injekció is van,nekem az lett volna a következő lépés,ha az utro nem hat....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Ranita!
Miért nem mentél be a korházba?
A doki is erősködhetett volna, hogy azonnal menj be.
De szoritok, hogy minden oké legyen.

Kép
encike 2
 
 


Raniat, miért nem mentél be, miért adod fel? Egyébként vérzel még?
Igaza van Encikének, hogy az orvos is lehetett volna határozottabb :twisted: :twisted: :twisted:

Volt több ismerősöm is aki így járt, bennt tartták megfigyelésen egy-két napig, gyógyszerrel, vagy inekcióval elállították a vérzést, és most egészséges gyerekeik vnnak.
Ne add fel kérlek, én bízom bennetek. Most hogy vagy? Helyzetjelentést kérek szépen. :?: :roll:
Minden esetre ha ma nem is mentél el a dokihoz holnap mindenképpen menj el kérlek
Ölellek, puszillak, és nem feladni :!: :!: :!: :!:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Pingi, gratlálok a kislányhoz :lol:
Encike, nagyon csini kismami vagy :!:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok!

Ranita, mi a helyezet! Gyere, mondd el, nagyon drukkolunk! Fel a fejjel! Küldöm a pozitív energiákat!++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pingi, gratula a kiscsajhoz! Apa örült neki? Az én Apim nagyon lányra gyúr!:) :)

Encike, szép poci! :) :)

Lányok, köszönöm a segítséget, az infókat! Döntöttem: Nem szedem be az antibiotikumot. Inkább a babáért teszek meg mindent! :) :)
Használok egy kenőcsöt amitől már jobb lett, lelohadta a gyulladás. Ebből jól feltankolok és kibírom! A babának jönnie kell!!!! Nem mondok le róla egy hónapra sem!

Kép

Kép
luli
 
 


sziasztok!ma meglátogatott piri...de nem vagyok ám elkeseredve!!!!!!!!!sőőőőőt..annak is örülök hogy pontosan jött.na de majd köv honap sikerűlni fog!!!!!!!!!!!
ranita miujság van veled??????????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jól van Nita, ez a beszéd! Csak azon röhögök, hogy mi már egy pontosan jött pirinek is mennyire tudunk örülni. :D Na de nem baj, jól van ez így. Mi majd legközelebb. Puszi és ölelés: Bikfy
bikfy
 
 


köszi bikfy!!!!!!!!!!!!!!!tudtam is hogy az első honap nem fog sikerűlni..elég ritkán sikerűl bárkinek is első clostys hoapra a baba!!!!!!!!! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csak lejelentkezem.
A vérzés tegnap elmúlt, most "csak" barnázok. Görcsölés nincs. Próbálok pihenni, amennyit tudok. Csináltam tesztet, ugyanolyan, mint a pénteki, se nem erősebb, se nem halványabb.
Én azt hiszem a doki azért sem hívott be, mert Ö ezt tudta már akkor amikor nem látott UH-on semmit. Mert szerintem kellett volna. Nemhiába mondta, hogy ebbe még ne éljem bele magam, itt még bármi lehet, nagyon fiatal a terhesség.
Próbálom magam szoktatni a gondolathoz, de nem könnyű :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Irdab,
ez nem feladás, hanem egyszerűen ez egy megérzés, hogy itt már semmit nem lehet tenni. Hogy őszinte legyek, már akkor sejtettem, hogy ez nem lesz ok, amikor a 2., 3. tesztet megcsináltam. Sokkal erősebbnek kellett volna lennie és nem is úgy erősödött, ahogy azt vártam volna.
Ha rendben lenne a terhesség, akkor a mainak is még erősödnie kellett volna :cry:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita, mindenesetre az jó jel, hogy nincs vérzés! A gyógyszeredet szeded még?
Persze ne éld bele magad, de a drukkok mennek, hogy ne legyen baj!!!!!!
Esetleg egy vérvételt nem lehetne csinálni, megnézni a HCG szintet? Bocsi nem akarok okoskodni, csak gondolom a bizonytalanság a legrosszabb! :(

Kép

Kép
luli
 
 


Luli,
persze szedem a gyógyszereket. Lehet talán a duphaston is visszatartja ennyire a vérzést.
VV- ha itt nálunk csináltatok, ahol lakom, annak ma nincs eredménye, max. holnap délután. Holnap meg úgyis megyek dokihoz.
Igazad van, beleőrülök a bizonytalanságba. Pont az előbb mondtam anyukámnak, hogy mégha azt is tudnám, hogy biztos nincs baba, ennél még az is jobb lenne.
Hát, lányok, soha nem gondoltam volna, hogy egyszer nekem is átkell esnem ezen. Már bőgni se tudok :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Jaj Ranita, nem akartalak megbántani. De tényleg nem. Az jó, h nincs már vérzés, és a csík is megvan.
Én a helyedben elmennék a dokihoz azért. És azt sem tudtam h az orvosod ezt mondta, illetve, azt, hogy ilyen gyakran tesztelsz.
De én a helyedben biztos elmennék a dokihoz, így legalább azt érezném, h a részemről mindent megtettem.
Tudod amikor nekem a babámnak nem volt szívhangja, én még elmentem egy másik dokihoz is h biztos így van e?! Lehet h. ez így utólag nevetségesnek tünik, de én így tettem akkor. És úgy gondolom, h amíg csak lehet, igen is bízni kell. És nagyon, nagyon szorítok neked!!!!!
Ölellek

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab,
egyáltalán nem bántottál meg. Csak a vérzések ill. barnázás végett teszteltem ma is, különben nem vagyok az a nagy tesztelő.
Holnap megyek a dokihoz, mert a rendelőjébe van hüvelyi UH (ami ritka, mást nem ismerek, akinek lenne), mással meg ugye nem tud megnézni.
Azt mondta amit most megtehetek azok a gyógyszerek a pihenés és a nem emelés. Ez a minden amit most megtehetek. Mert ugye ha ez a terhesség idősebb lenne, akkor biztos lehetne mást is csinálni, de ez igazából még olyan kor, hogy úgy is elmehet, hogy észre sem veszi az ember, ha nem tesztel mindjárt.
Nem tudom, hogy magyarázzam meg, de próbálnék én bízni. Csak könnyebb inkább azt mondogatnom magamnak, hogy vége, mint hogy holnap iszonyatosan pofára essek.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Ranita! Nagyon sajnálom a vérzést, de ne add fel! A barátnőm végig vérzett, kórházban is volt sokat, placenta leválása is volt, és most ott a kezében a 2 hónapos babája. Úhogy egyáltalán nem biztos h nagy a baj, csak bízzál magadban és beszélj a pici babóhoz h igenis jó helyen van és nagyon várjátok h megszülessen! És pihenj nagyon sokat!!! Nagyon sokat gondolok rád és drukkolok h minden renben legyen!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


hello csajok!
Ranita! nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!!! pusz
Én ma hívtam a dokit a szerdai átjárhatósági miatt, de azt mondta hogy hívjam vissza holnap és megmondja pontosan mikor csinálják. Hát eléggé kezdek félni... :?

Kép
kissedi
 
 


Kissedi!

Ne izgulj, nekem teljesen pozitív volt az élményem. A vizsgálat után volt egy kis görcs, meg vérzés, de nem volt rosszabb egy menstruációs görcsnél és rövid ideig tartott.
A vizsgálatnál persze kellemetlen a katéter felhelyezése, de nem fájdalmas.
És ne feledd, sokan gondolunk Rád és szorítunk! :wink:

Kép

Kép
luli
 
 


Köszi Luli!
Neked meddig kellett a kórházban lenni? Mert valaki mindössze fél óráig volt, van akinek meg egy éjszakát ott kellett lennie. remélem én az előbbi leszek.
akkor neked nem volt elzáródva a petevezeték? és nálatok kinél van gond, ha megkérdezhetem? lehet hogy már leírtad, de híg az agyam... :oops: :lol:

Kép
kissedi
 
 


Edi, nekem több mint két évvel ezelőtt volt HSG. Még az exférjem mellett. Nem volt gond. A doki azt mondta, hogy tankönyvi, amit bent lát. :)

Aznap hazamentem. Délelőtt volt a vizsgálat és estig kellett utána bent feküdnöm. És aláírni, hogy saját felelősségre megyek haza. Mert elvileg mánap lehetne csak. De ezt ők sem kérték, csak hogy estig maradjak.

Nálunk még nem tudom. A párommal még csak szeptember óta próbálkozunk. A katincsok nem lettek túl jók. (tudod, 10 M/ml és nyúlós) Jövő héten lesz ismétlés, hátha jobb lesz. Én dec 1-én megyek nődokihoz és kérek hormonvizsgálatot is.

Kép

Kép
luli
 
 


Sziasztok!

Holnap megyek uh-ra. Juhhéé remélem megtudom a nemét.

Judi: mizu? Teszt???

Nita: piri miatt :evil:

Princzike: eredmények megvannak? Ezekhez az hormonarányokhoz nem értek.

Pingi: grat a kiscsajhoz!

Ranita: ne izgulj minden okés lesz!!! Drukkolunk neked!!! Én is véreztem Kendével, de itt van mellettem!!! Nyugi és megagiga drukk holnapra!!!!!!!!! Hányadik ciklusnapodon vagy????

Enci: szép a pocid!!!

Edi: nyugi minden okés lesz szerdán!!! Drukk neked! Nekem a beavatkozás nem fájt. Pár óra múlva nagyon görcsöltem, de kibírható volt. És én csak pár órát maradtam a kórházba, és mehettem haza, a szobatársamat viszont éjjelre is bent tartotta az orvosa. Szerintem ez orvos/kórház függő.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Luli most már emlékszem. bocs :oops: hát igen a kor ezt teszi. majd kérek már nagyapámtól egy kavingtont. :lol: remélem most sem lesz semmi gond!!szorítok értetek!
Encike nagyonszép a pocid!!!
Virág kösz az infót. de jó már holnap uhu :shock: már 18 hetes. azt az eget!. én is izgulnék.simi neked is!

Kép
kissedi
 
 


JJJJJÉÉÉÉÉ itt meg esik a hó.

Kép
kissedi
 
 


itt is esik a hó!!!!!!!!!!!!!fehér már a táj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kinéztem én is az ablakon és jujj milyen trutyi idő van! Havas-eső esik. Ezt utálom a legjobban. Akkor vagy essen az eső vagy a hó és maradna meg.

Edi: köszi, hogy drukkolsz nekünk. ;) :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


itt egyenlőre csak hó esik! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita: kiszámoltam, és te már a 48 napon vagy, ha jól számoltam. És akkor holnap petezsákot már látnia kell a dokinak, sőt esetleg a pár milis babót is!!! Drukkkkk!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nita: Máté szereti a havat?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


imádja a havat!!!!!!!!
de szánkot venni kel mert a régi az eltört..sokat használtam!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem győzöm nektek megköszönni a sok drukkot, nagyon köszi mindenkinek, imádlak Benneteket.
Már 2 napja szinta csak wc-re kelek fel -most még a számítógép előtt es fekszek-, ennek ellenére megint vérzem. Őszintén megmondom, elegem van. Akkor legalább jönne meg, esnék túl rajt és kezdődne a következő hónap. Egyszerűen már elkenődve sem vagyok, mert ha itt nekiállok bőgni, hisztizni, attól aztán semmi nem fog megváltozni.
Lehet, hogy holnap már dokihoz sem kell mennem.

Viri,
nem tudtam, hogy Te is véreztél, de nálam ez már napok óta megy, sőt mióta teszteltem.
Igen, holnap már kellen valamit látnia, de 90%-ra biztos vagyok a dolgomban :cry: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Kende is szereti. Milyen szánkót vesztek? A hagyományos fát, vagy az a bobosat? Szerinted melyik a jobb?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ranita, ha voltál dokinál, gyere és mesélj, nagyon szorítok neked.

Kissedi, szorítok neked és minden rendben lesz :lol:

Virág, holnap gyere, és mondd el nekünk is h pöcsös, vagy puncis a babód :lol:

Nita nagyon sajnálom, de karira tuti babás leszel :lol:

Én ma felhívtam a dokimat, azt mondta csütörtökön megnéz. Nem hiszem, h sokat lát majd, de legalább megnyugszom. Amúgy semmi tünetem nincs idáig :roll:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


ranita darabosan vérzel?????? :roll: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nem tudom milyen szánkot érdemes venni?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Rantia: én egy hétig véreztem / barnáztam. Ez miatt egy hétig kellett kórházba feküdnöm a 6. héten. Ott kaptam egy csomó gyógyszert. És megmaradt a baba!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nita,
nem darabosat. Még.
Szóval, tegnap reggel elmegyek pisilni semmi. Utána megint- vér. Élénk piros. Elég nagy mennyiség. Aztán egész nap barna. Ma eddig egész nap barna, az előbb ugyanaz, mint tegnap- élénk piros vér. Most az előbb elmegyek megint, most megint barnásabb.
Na, hát bocsi a részletezésért, de ez van. Nem görcsölök. Amit érzek, az néha a jobb pf-nél valami szurkálás féle.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nita: nem tudom melyik szánkó a jobb. Mondjuk nekem személy szerint a hagyományos fa szimpibb, mert arra ha rászerelsz egy széket akkor tök jól tud benne ülni. A bobos meg nekem nagyon a földön van. Lehet hülyeség, de ezek miatt a faszán jobbnak tűnik.

Irdab: neked csütörtökre drukk. A petezsákot már kell látnia!

Princzike: gyere és írd mi az eredmény!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ha esetleg holnap látnánk is valamit, gondolom akkor már nekem is kórház.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


faszán - na ez legalább megnevettetett
:P :P :P :P :P :P

Kép

Kép
ranita1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?