Új privát üzeneted érkezett!

Vernike! ez csodás érzés lehetett! bbbrrrr rókakoma. sajnálom.köszönöm a biztatást, nagyon jól esik ám. :oops:
ma mióta hazajöttem csak a neten olvasgatok. Ha kell lombikozunk,de én akkor is leszek terhes, és lesz babánk, babáink!!!!! szupi a vonalzód!!!!!!
Ne haragudjatok, hogy úgy kiadkadtam ma, de ez van. Mostanra kicsit lenyugodtam, és tervezem a jövőt. remélem isten úgy végzi ahogy tervezem.
Na megyek fürcsizni,mert elég nehéz volt a mai nap.
Puszika mindenkinek, jó éjt!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok,
hát hazafele vettem 2 db Gabriel tesztet. Nem bírtam tovább és megcsináltam az egyiket úgy 15 perce, és pozitív :lol: . Fel sem fogtam még :oops:
Ha elmondjátok hogyan kell fel rakom a képet, de sajna nem tudom.
Puszi Mindenkinek

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Na lett egy laptetőm még így estére 8)

Kép
kissedi
 
 

 
 

Irdab, Kicsi Csillagom!

Hadd gratuláljak így elsőnek! Mit szólnátok, ha Bikfy néni szakmát váltana? Ez a jóslás dolog nagyon megy ám nekem. Irdab volt az egyik titkos favoritom, nála 1000%-ra éreztem a babát. Úgy, de úgy örülök!!! :D :D
bikfy
 
 


Köszönöm szépen :lol:
Tudod Drága Bikfy, lehet hogy, megérné szakmát váltanod, mert ha ilyen jól bejönnek a jóslataid szétkereshetnéd magad :lol: Akár másodállásban is.
De ha szóltál volna hamarabb nekem a megérzésedről akkor lehet, hogy nyugodtabb lettem volna :lol:

Tudjátok iszom a teákat. Van esetleg valaki aki úgy lett terhes, h itta a cickát, meg a palástot? És amikor megtudta, h terhes abbahagyta a palástot?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab de jóóóóó
Kép:A képre kattintva jobb egér gombbal,a képszerkesztőbe le tudod kicsinyiíteni egészen 600szor600-ra,aztán mentsd le a kicsinyített képet és mellékletként töltsd fel ide.ha nem megy köld át a simon.vera@gmail.com címre és megcsinálom még most neked.Várlak...
JAJAJAJAJAJAJAJAJJJJ DEJóóóóóóóóóóóó

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Bikfy,szerintem senki se fog a kirohanásodra haragúdni,mindenki örül,hogy itt maradtál velünk.Tudod én is mindíg úgy vigasztalom magam,hogy azokra gondolok akik még nálam sokkal rosszabb helyzetben vannak.....mert nálunk még mindíg itt a rengeteg lehetőség,ha nem jön magától a baba....na de mi van ebből Afrikában pl.?
Ma is így nyugtattam magam,mikor kiderült,hogy mégse lesz határozatlan idejű szerződésem....egyenlőre legalább is...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Irdabom!
Hát nem mondtam neked valamelyik nap? Tudod, még írtam is, hogy milyen rég voltál, én már azt hittem, azért nem jöttél, mert rég terhes vagy. És így is lett. Nem? Akkor már vagy 2 hete az voltál. :D

Akkor most bevallom, a másik akinél babát érzek, az Abeatrix. Nem tudom hol van, de ő is nagyon gyanús. :wink:
bikfy
 
 


Vernike!
Itt valami félreértés lesz, nekem mostanában nem volt kirohanásom. Úgy tűnik, rendeződött az életem. A férjemmel minden oké és a munkahelyemen ma aláírtuk az új szerződésemet. Szerintem kissedivel kevertél. Nem? (Bár nekem is szoktak kirohanásaim lenni.) :oops:
bikfy
 
 


Kép Teszt

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Az a baj,hogy most nem tudom hol tart Abeatrix..várj csak, ő velem pirizett mindíg és nekem jövő szombaton lenne az ideje.Azt tudom,hogy akkor megjött neki amikor nekem ugye nem,szóval ha babás az jövő héten derül ki.Legalább is elvileg...de nem biztos.
Nekem jucc hiányzik nagyon őneki is a 33.napja volt egy két napja a táblázatban,de csak mert nem tudjuk megjött-e neki.Nagyon hiányzik nekem,mert ő ott dolgozott ahova én is járok és gőzöm sincs hétfőn hova kell mennem uh-ra...
Jucc ha olvasol minket jelentkezz!!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Köszi a segítséget, de még api segítségét is kértem :oops:
Tök béna vagyok az ilyen IT-dolgokban :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


húúúú bocs Bikfy jaj de égő.....ne hari,igen Kisedinek szántam...jaj de hülye vagyok...ááááááááá,de égő..... :oops: :oops: :oops:
Irdab gyönyörű a teszted,gratulálok!!!!!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Bikfy igen igazad van, már emlékszem :lol:
De ez a hónapom tiszta idegbetegeskedés volt, nem gondoltam volna, h pont ebben a hónapban babásodok majd :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Vernike!
Ne hülyéskedj, semmi gáz. Biztos az maradt meg benned rólam, hogy én is szoktam kiakadni, mert ugye szoktam. :oops: Szóval itt ülök és röhögök. Jó kis görbe tükör volt ez nekem. :D :D
bikfy
 
 


Irdab!
Pont ezért sikerült. Azt mondják az idegbetegeskedés segít a babásodásban. Hát ha minden igaz, akkor nekem könnyen fog menni a babásodás. Én mindig tiszta idegbeteg vagyok. :evil:
bikfy
 
 


JAaaaj nem azért írtam,hanem most csak olvastam olvastam a hozzászólásokat amiket kisedi írt aztán egyszer csak bekapcsolódtál és neked írtam vissza... :oops: :oops: enyi eszem van,pedig kirohanásodra nem is emlékszem.....ne hari tényleg...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Amúgy igaziban jobban látszik a csík, nem tudtuk rendesen lefényképezni, így este. Azért esti pisiből elég jó kis csík.
Azért a hőmet is mérem tovább, biztos ami biztos :wink:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab!
Akárhogy nézegetem, gyönyörű ez a teszt. Tiszta irigy lettem... :P
bikfy
 
 


Irdab,
hurrrrrrrráááááááá! :D :D :D

Ez olyan fantasztikus, hogy hirtelen ennyi babás lett! :D Olyan jó kedvem lett, pedig két napja depizek egy rossz hír miatt. Éljenek a pici babszemek! :D

Ranita,
neked továbbra is mennek a drukkok, hogy minden oké legyen, de hát az is lesz! :D

Edi,
nektek meg hajrá lombik, sikerülni fog az a baba, meglásd!

Judi,
nekem csak a középsőmnél volt enyhe barnázás, de az sem a beágyazódásnál, hanem a mensi kezdetének idején (és rá egy hónapra is volt egy kevés). Szóval a beágyazódás nem mindig jár enyhe pirivel! Hátha nálad is baba van, már nem is csodálkoznék, amennyi gólya jár erre mostanában. :wink:

No, megyek, babát kell gyártani! :wink: :oops: :lol:

E.
euonymus
 
 


Judi.Nálam semmi se volt beágyazódásnál,se barna se piri és azóta se semmi...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Lehet, hogy a reggelre hagyott tesztet el sem lövöm, majd csak 1 hét múlva, vagy csináljam meg mégis csak reggel?
Bikfykém, férjecskéddel belelendültök a projektbe, aztán a fa alatt már a zebrás teszt fog fityegni :lol:
Jól alakulnak a dolgaid, uraddal megbeszéltetek mindent, sinen vagytok, véglegesítettek, a mensid is megjött, minden jól alakul :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab!
Ha már itt tartunk, mesélj csak nekem azokról a teákról! Én pont most döntöttem el, hogy ebben a hónapban nem iszom semmit. Előzőben ittam, és csak 43. napra jött meg a mensim, plusz fene tudja volt-e peteérésem. Te hogy ittad őket? Amúgy meg holnap szorítsatok ám nekem, megyek reggel fél nyolcra hormonvizsgálatra, vérvételre a nőgyogyimhoz. Picit izgulózok ám... Jáááájjj!!!
bikfy
 
 


Szorítok nagyon neked holnap, és gyere a beszámolóval :lol:
Amúgy a héten tankoltam be a herbária boltba 3 e ft teákból.
Hát cickát ittam filtereset, reggel egy bögrével a 14. napomig, utánna meg palástot reggel egy bögrével, de azt csak fű formájában kaptam. Egy müanyag kanálal/teás kanálal/ egy bőgrébe. Persze leszűrve :lol:
A teákat kb 10 percig áztattam, és én még melegen ittam őket.
Ja és én mindegyik bögrébe dobtam még egy filter kamilla teát.
De most akartam kipróbálni a málnalevél teát is, ami állítólag olyan mint a cicka. Na ha kedden így bevásároltam, gndolhatod mennyire számítottam arra h babás vagyok.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdab :D :D :D :D
Annyira jóóóóóó, gratulálok, tudtam, hogy be kell még ma néznem :D :D :D . Szép az a teszt. A teákat hagyd abba :!: :!: :!:

Szóval lányok, ki áll még be a sorba ebbe a hónapba???

Én meg délután teljesen bedepiztem. Azt hiszem holnap csinálok még egy tesztet, hogy erősödött e az a csík.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita, Euo, köszönöm a gratulációkat :wink:
Ranita, akkor abbahagyom a teákat.
Lányok el kell mennem aludni, mindjárt lefejelem a klaviatúrát. Pedig azt hittem, h ma le sem fogom tudni majd tenni a fejem. Sajnálom :cry:
Holnap jövök, de nem tudom mennyire tudok majd aktív lenni a melóban.
Puszi Mindenkinek

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdaaaaaaaaaab!! :lol: :lol:
Jaj de jó, gratulálok :lol: :lol: :lol: Nagyon szép a teszted. Főleg, hogy nem is reggeli vizeletből van.

Csajok nagyon beindult a zebrásodás :lol: Látom a jó példa megvan, most már csak követnünk kell titeket. Igaz?

Edi nagyon sajnálom a rossz hírt. De nem szabad feladni!
Az unokatesóméknál ugyanez volt a probléma az apukával. De elmentek lombikra és a második nekifutásra össze is jött nekik. Ráadásul ikrek lettek és fiúk. Egészségesen jöttek a világra úgy, hogy közben az unokatesómnak nem kellett lemondania a várandósság örömeiről és saját gyermekei lettek. Én a fiúkon tanultam meg pelenkázni :D Ennek már 12 éve... :D
Van fény az alagút végén :D

Jó éjt nektek

Kép
nyanya77
 
 


Sziasztok!

Edi! Csak ismételni tudom a többieket! A remény megvan és lesz is kis babótok!!! Lehet h kicsit nehezebben jön össze, de nem szabad feladni! Hány embernek mondták már azt h nem lehet, aztán mégiscsak összejött? A lénjyeg: nem elkeseredni, hanem csak előre nézni és mindent megtenni a célért továbbra is!!!

Irdab! Hatalmas grtatula!!! (most megint irigykedem egy sort...)

Ranita! Neked továbbra is drukkhegyek!!!

Mimi! SZerintem nem kell félned, a férjed szeret téged és babát is szeretne, csak fél tőle m minden férfi aki családalapításra adja a fejét...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Szép jó reggelt Lányok,
hát alig aludtam valamit az éjjel, kb 4-5 órát, de api is egész éjjel fenn volt.
Hát én azon merengtem, hogy tényleg terhes vagyok :lol: És mondtam a babónak, hogy nem állhat az útjába semmi, és jövő nyáron a kezemben akarom tartani :lol: Mert már nagyon vártuk Őt.
Api azt mondta, h Ő azon merengett, h fiú, vagy kislány lesz -e :lol:
Puszi Mindenkinek.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


ADRIKÁM EZ NAGYON JÓ HÍR!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!
nagyon örülök, hogy sikerült.
Tök aranyosak vagytok hogy így izgulatatok éjszaka. én is biztos így lennék. Most nem nagyon tudok visszaolvasni, majd délután.
Puszka

Kép
kissedi
 
 


Csak nem bírtam elnyugodni, csináltam tesztet.

Kép

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Miért nem tudok én olyan éleset csinálni???? :x :x :x Élőben jobban látszik, hogy erősödött.
Az első a vasárnapi (így semmi nem látszik rajt), aztán keddi meg mai.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ezaz Ranita!!!
Tudtam én hogy minden ok lesz! Most már akkor hangosan is gratulálok!!! vigyázz magatokra!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Irdab hatalmas GRATULA! Nagyon örülök Nektek!!!!!!!

Ranita, csak nyugalom! Ezt teljesen pozitív! Lehet örülni!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na én tegnap bementem személyesen.
Az eredmény:
3 ml
10 Millió/ml
40% élénken 60% közepesen mozgó
viszkozitás:nyúlós!

Tudom, hogy 20 Milliónak kellett volna lennie.Na de hát én ennek mégis hogy örültem! :) Tartsatok hülyének, de én akkor is örültem! A lényeg, hogy lehet saját babánk.És egyébként is pozitív vagyok: merthogy: bénáskodtunk, és az eleje nem ment az üvegcségbe. Pedig mint azt tudni való az első felében van a legnagyobb állomány. A másik, hogy csak 2,5 napot hagytunk ki előtte.
Ma lett volna ismétlés, de vissza is mondtuk, mert most meg csak egy napot hagytunk ki. :oops: És úgy szeretnék menni, hogy kihyagyunk 4 napot.És isti-bizti kibírjuk!
1-én megyek nőgyógyászhoz is és kérek hormonvizsgálatot.

Valaki kérdezte, hogy a ciklusom...szóval most vagyok a 4. napon, csak a vonalzót még nem javítottam. :roll:

Kép

Kép
luli
 
 


Szia, Edi,
tegnap már nem is írtam Neked, nagyon örülök neki, hogy így előre tekintesz és hogy mindjárt a tettek mezejére is léptél :D :D :D
Ha lombikkal lehet csak babátok, akkor azzal lesz és kész. Nem tragédia az. Tudom, hogy az odavezető út nem lesz olyan könnyű, de megéri. Ha pedig nálad semmi probléma nincs akkor megvan rá az esély, hogy elsőre sikerül is.
A spontán dolgot se adjátok fel, láttunk már szerintem épp elég csodát, az 1millió pedig nem egyenlő a nullával. Bármi megtörténhet.
Megvan már, hogy mikor lesz az első konzultáció vagy most csak érdeklődtél?

Nálatok is ilyen pocsék idő van???

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Luli,
hát ha az eleje is az üvegcsébe ment volna, akkor lehet meg lett volna a 20millió :D :D :D . És akkor nemhiába mondják, hogy előtte meddig nem lehet szexelni :D

Most nézzetek hülyének, de én nem tudom, mennyinek kellene lenni ennek a számnak? Hány milliónak?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita!
Nyugi, ez szépen erősödött. Megvan ez a baba. Csak ne izgulj, nehogy árts neki. Gratulálok és sok szeretettel ölellek. :D

Én megjöttem a vérvételről. TÚLÉLTEM! Minden oké, api itthon ült és várt rám. Azt mondta, hős vagyok. Majd a 21. napon megyek megint. Olyan jó volt ücsörögni a kismamik között. És biztosan éreztem, hogy hamarosan nekem is nagy pocakom lesz. Remélem a magammal kapcsolatos megérzéseim is bejönnek. De jó lenne!... :wink:

Havazik esetleg már valakinél? Én olyan hülye vagyok, de úgy várom. Percenként rohanok ki az ablak elé. :oops:

Mindenkinek puszi, legyen nagyon szép napotok! Ölelés: Bikfytől :lol:
bikfy
 
 


Sziasztok!

Nagy nagy gratula a kismamiknak! vigyázzatok ám magatokra!!!

A palástot igyátok 12 hetes korotokig, mert véd a vetélés ellen, nyugodtan lehet inni.

És ime a mi kis lánykánk!!!
Kicsit szégyenlős, mert mindig elbujt a méhlepény mögé, alig tudta az uh-s néni lefotozni. Meg van mindene, alkatra tök egészséges!!!
Kép
encike 2
 
 


Teszek agy közelebbit:
Kép
encike 2
 
 


Ranita:
Mondjuk csak kevés ment mellé, de remélem abban volt a nagyja! :)

Tehát a normális értékek:
Normozospermia:

Térfogat: min. 2ml
Koncentráció: min. 20 millió/ml
Totál spermiumszám: min.40 millió
Motilitás: min. 50%
Szerkezet: min. 30% normális

Egyébként a viszkozitás mellé tettek nekünk egy felkiáltójelet. A nyúlós az nem jó? Tudja valaki? Sajnos a recepciós nem nagyon tudott mondani semmit.

Kép

Kép
luli
 
 


encike, édes kiscsaj! Nagyon jó látni! Köszönjük a képet!

Bikfy! Ügyi vagy! :lol:

Kép

Kép
luli
 
 


Virág!
Tudjátok már a nemét?
encike 2
 
 


Luli ez nagyon jó eredmény!!!!!!!! sok a mozgó és a 10 millió elég a spontánhoz, nekünk azt mondták! a viszkozitás nekünk normális úgyhogy nem tudom mit jelent a nyúlós. egyébként nekünk elfolyósodás, viszkozitás ilyenek jók, nincs benne genny, meg baci. csak egyszerűen nincs sok sperma. az anyjuk úristenit :lol:
úgyhogy gyakoroljatok!
Ranita még csak érdeklődtem. de api azt mondta, hogy egy kicsit pihizzünk és ne menjünk már csak januárban... hát nem akarom erőltetni, nehogy gáz legyen. én mennék minnél hamarabb :oops:
Encike nagyon cuki a kislányotok!!
Bikfy! hát tényleg hős vagy!én eléggé tojok a vérvételtől. :oops: de majd hozzászokom. meg ha azon múlna adnék mindennap is :lol:
egyébként nálunk is pocsék idő van, de még hó nem esik.de nem kizárt hogy reggelre lesz.

Kép
kissedi
 
 


Encike,
nagyon édes és milyen szépen megmutatta magát.

Irdab, akkor biztos én tudtam rosszul, hogy abba kell hagyni a teákat :oops: :oops: :oops: . A barátcserjét mondjuk biztos :roll: .

És ígérem nem fogok idegeskedni, de az a mai teszt kellett a lelkemnek :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Bikfy,
olyan jó olvasni, hogy apával minden rendben köztetek. Nagyon örülök neki.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita!
Én is úgy örülök, hogy rendeződtak a dolgaink. Nem tudom, de azóta megszállt valami nyugalom. És a férjem is milliószor elmondja, hogy olyan jó itthon lenni a mi kis kuckónkban. És hála Istennek, én is így érzem. Még a végén a férjemből kis kezes báránykát faragok. Pár hónapja még nem gondoltam. Végre ismét nagyon szerelmesek vagyunk, remélem, úgy leszünk, mint Vernikéék, hogy a nagy lámúrba bekopogtat a gólya. :D
bikfy
 
 


Edi, én egyébként úgy gondolom, hogy ha hetente mennénk, hetente más lenne az eredmény. Úgyhogy hajrá! Nektek is volt már 10 M.

Mondjuk olvastam, hogy a donorhatár: 80Millió/ml. Hát erre úgysem pályáznánk. :lol: De azért ehhez képest a 10 Millió. :(

Lányok nagy dilemmában vagyok. Kb két hónapja a nyakamon csúnya akne szerű gyulladások jöttek ki. Hol belobbannak, hol enyhülnek. Mindkét oldalon. Viszket csíp, stb.
Sosem volt szép bőröm, de a nyakamon sosem volt semmi, meg az arcom sem durva. Ma rászántam magam, hogy elmegyek bőrgyógyászhoz, mert 2 napja nagyon gyulladt. Fáj, viszket.

Antibiotikumot kellene szednem 2-3 hónapig, hogy kezeljük. Na de mellette nem lehet baba. Ti hogy döntenétek! A francba! Most nagyon mérges vagyok.Nagyon szeretnék babát. De ettől a sz@rtól már az utcára sincs kedvem kimenni. És fáj is. :( :(
Nem tudok lemondani 2-3 hónapról.

Ti mit csinálnátok????????

:cry: :cry:

Kép

Kép
luli
 
 


Luli!
Én anno ugyanebben a dillemába voltam.
Csak nekem találtak helycobactert a szervezetmbe. Ezt is antibiotikummal kellett volna kezelni, de mikor ez kiderült már babagyártás alatt voltunk. Megbeszéltem a dokimmal, hogy milyen hatással van rám és eltoltuk a kezelést.
Ha magátol nem megy el, ami biztos, hogy nem akkor szülés, szoptatás után kezeljük.
Namost a te esetedben neked kell döntened, ha zavar kezeltesd ki, de kérdezd meg nincs-e vitamin erre, hogy ne gyogyot szedj!
Esetleg kozmetikus????

Persze gyogyo mellett ne ess teherbe!
encike 2
 
 


Luli,
én a következőt csinálnám, lehet hogy hülyeség, hurrogjatok le nyugodtan.
Elkezdeném szedni az antibiotikumot és mihelyt megtudnám, hogy terhes vagyok, abbahagynám. Én a Hannánál is szedtem, nem tudtam, hogy terhes vagyok. De akkor az orvos azt mondta, hogy semmi baja nem lesz tőle a babának, mert most nem tudom pontosan az 5. vagy 6. hétig az anya és a baba között nincs kapcsolat.
Aztán lehet nagy baromságot írtam, de az biztos, hogy bizonyos hétig a babánál nem teszel kárt vele.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Na, két ellenkező vélemény. A legbiztosabb, ha megkérdezed a nőgyógyászt.

Kép

Kép
ranita1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?