Új privát üzeneted érkezett!

Hali csajok!

Délelőtt végre elintéztem a josimat mert már negyedikén lejárt. Még a szülés előtt meg akartam csináltatni el is mentem dokihoz, de már nem jutottam el oda. Most meg épp hogy belefértem még pont négy napig fogadták el az orvosi igazolásomat. Huhh.

Aprooka: leírnád hogy csinálod ezeket az oldalasokat, nagyon jól hangzik mind a kettő. Összefutott a számban a nyál.

Csucsu: nem tudom, járkál vele gügyög neki meg ilyenek elvannak. Nem szokott gond lenni, ha nem éhes a kiscsaj.

Szerintem csináljuk csütörtökön a gorfy partyt az nekem is jobb lenne egy kicsit.
Melinda? Te is tudsz jönni?????

Kép

Kép
bucsek
 
 


josi=jogsi :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi a csütörtök az már nekem is jobb lenne! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok. Sajnos nekem ez a hét nem jó most. De nélkülem is megtarthatjátok a bulit bár kicsit macerás hisz itt lett volna. Na de biztos van valaki aki ezt a szerepet átveszi.Nóri megy műtétre biztos nem jönne hisz szerdán lesz gondolom Atika pihen én kiestem igy lecsökken a létszám és könyebb is megtartani azt hiszem.
De azért majd meséljetek ám:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu ha ennyien nem tunak eljönni akkor el kel halasztani..együtt a jó!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a meghívást,aranyosak vagytok.Itt jön a DE:Holnap kezdik az ablak cserét!4 szoba+konyha.Nem tudom mikor fognak végezni.
Szerintem nem jó a csütörtök nekem :)

További szép estét.

Kép
kmelinda
 
 


Nita: nem baj az ha részletekben van megtartva mert ha mindenki eljönne akkro egy egész házt kicsi. tartsátok csak meg. aztán majd a következő turnusban én is benne leszek.
Meg Melinda is na meg Nóri.

Melinda: Hú nagy melóban lesztek akkor, de szpek lesztek. na meg a fűtés számlátok is olcsób lesz:)
Lezs takaritani valód az biztos de utána szuper lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


Na hát csajok úgy látom a gofry party nem nyert a hétre :(
Meg ahogy látom nehéz lesz összehozni, mert mi valószínű jövő héten elmegyünk dombóvárra aztám meg meg már december amikor mindenki készülődik a mikulásra meg a karácsonyra. Szóval én nem erőltetem, a dolgot. Ha majd lesz kedvetek és időtök egy ilyenre szóljatok és összehozzuk.

Nita: nem tudom, szerintem is jobb ha többen vagyunk, és együtt a jó.

Csucsu: mit csináltok a héten?

Ma át akartam menni szigethalomra ficánkára, mert nem biztos hogy lesz itt csütörtökön de lemerült a kocsiba az aksi :(
Ma jön az egyik barátnőm is és libát sütünk, mert ugye márton nap van ma :)

Melinda: kitartást az ablakcseréhez, meg az utánna való takarításhoz.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Szilvi: Szerdán a szomszéd néninek megigértem hogy elviszem vásárolni. csütörtökön a tesóm jön hozzánk meg pénteken is itt lesz.Pénteken meg elvsizem őt egy állás interjúra.
Megigértem neki. Úgy volt együtt megyünk de nekem hétfőn kell mennem.
Na ha itt van a tesóm akkor meg nem akarom, hogy ennyien nyüzsögjünk körülötte. De szerintem olyan nem lesz hogy mindneki ráér pont egyszerre.
Az jó ha barátnős liba sütés lesz. :) Jó Márton napozást.
:)

Kép
csucsu05
 
 


Szilvi!

Én nem passzoltam.... :lol:
De igaz, hogy jobb lenne, ha nem ketten lennénk. :wink:
Jó Márton-napozást!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Köszönöm csajok,igyekszem túlélni :D

Csucsu!Milyen álláshirdetésre mész?Hétfőn?Drukkolok :lol:


Szép estét

Kép
kmelinda
 
 


szilvi csütörtökön nekem jó meg ahogy látom aprookának is.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: Egy barátnőm a János kórházban dolgozik a beszerzési osztályon. Őt kinevezték osztályvezetőnek és mellé kéne ember. Már dolgoztunk együtt 9évet tehát tudom jó helyem lenne.
Egy a bibi szerintem azt szeretnék ha rögtön kezdenék. De én csak február 28-tól tudok kezdeni. Gyes dec 20-án lejár + kiveszema szabikat és a Szabinát is be kell szoktatnom. Már az Önéletrajzomat beadtam meg a biziket mosta személyes tali lenne hétfőn.
Ma kellet volna mennem de nem hivtak csak délben hoyg akkor megyek ma? Délben meg már nem tudtam elindulni hisz szabina alszik a férjem meg 2kor ment dokihoz. Igy maradt a hétfő.
De nem tudom milesz. Tényleg akartam kérdezni te voltál a munkaügyiben??
Mert ha nem jön ez az állás össze és nem várnak rám akkor elmegyek a gyes után meg a szabim után munkanélkülire igy nyerek pár hónapot na meg hátha találok melót is addig.

Szépek az ablakok??

Kép
csucsu05
 
 


csucsu kívánom hogy ugy alakuljanak a dolgok ahogy nektek jó!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: ez az a tesód, akit múlkor felköszöntöttetek a szülinapján a melóhelyén?
Ő hova megy állás iterjúra?
Drukkolok majd hétfőn :D Ha egyi ideje ismered a csajszit, és ő lett az osztályvezető talán eltudja intézni neked, hogy akkor kezdj amikor neked jó.

Aprooka, Nita: akkor csütörtök délelőtt kb 10-körül (ahogy tudtok jönni), szeretettel látlak benneteket egy kis gofry evésre.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Szilvi: Igen ez az a tesóm. Egy van:)
Kilépett a munkahelyéről mert tényleg minig ő dolgozott és 3fönököt tanitott be.Most besokallt amit nem is csodálok. Hisz se szabin nem volt 7év alatt. Nyáron is csak egyszer tudott eljönni hozzánk az is macerás volt. Mert este ment zárnia kocsmát mondván neki van kódja a riasztóhoz. Szóval én örülök neki, hoyg ott hagyta.
Ő is a János kórházba megy :) Tök véletlenül alakult igy . Egymástól függetlenül van ismerősünk.
Csak ő Gondnok lenne ami tök jó mert nem kell állnia hisz műtőtték a lábát 30csavar és 2lemez tartja össze. Amúgy festő csak ilyne lábbal nem tud dolgozni. Igy én ennek örülnék. És közalkalmazott lenne és korán végezne. Felügyelné a festőket a villanyszerelőket a karbantartókat. Nem szakadna meg. És egy helyen dolgoznánk mint régen:) Imádtam vele dolgozni:)
Na majd meglátjuk mit hozz az élet.

Kép
csucsu05
 
 


Szilvi: hoyg sikerült a liba ??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: talán egy kicsit sótlan lett a belseje a húsnak, ha mindent az előírás szerint akarok csinálni, akkor jól be kell sózni a húst és 5 órán át kell állni hagyni, majd a mustáros, hagymás pácot rákenni és egy éjszakán át állni hagyni, utána megfőzni, és a végén megint befűszerezni és megsütni.
Mivel vasáranap találtuk ki hogy kéne libát csinálni, és halásztelken hétfőn egy hentes sincs nyitva, csak kedden reggel tudtam venni, így egy-két fázis lerövidült.
De nagyon finom puha lett a husi, meg az íze is nagyon jó volt a mustáros páctól, csak jobb lett volna, ha kicsit jobban beszívja a sót a hús. A lé amibe sült olyan sós volt, hogy mondtam is a barátnőmnek lehet nem tudjuk majd megenni, de hát nem ez lett. :)

Tényleg durukkolok a meló miatt. Ezek szeritnt többszörösen is jó lenne ha ott dolgoznál, olyanokkal lennél körülvéve akiket szeretsz. És ez nagyon jó, szívesen járnál oda dolgozni ami a mai világban már szerencse, szóval tényleg druuuuukkkkk.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Szilvi: az a lényeg hogy jól sikerült a liba akkor. :)Valóban hétfőn nincs hentes. Nem is értem miért?
Na megyek mert haza ért a Tomi megyünk a szomszéd nénivel vásárolni. Puszi.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
csucsu tudod már hogy mész e dolgozni oda? :roll: :wink:
szilvi holnap délelőtt rádcsörrenek....
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Még nem mentem az interjúra :shock:

Kép
csucsu05
 
 


jah...... :D bocsi..ma figyelmetlen vagyok.... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok: Na hirtelen elgondolásból bementünk abarátnőmhöz. Márcsak azért is mert a tesómmal felmentünk a temetőbe és onnan már egy köpés volt a kórház. Dec 1-től kedhetek. tehát ha az ovonó segit és hamarabb meheteünk akor már kezdjük is a beszoktatást. De max jan 1-én kell kezdenem a melót. Tök ari mindenki kiváncsian várom mára munkát. :)

Remélem a tali jó illetve jó volt bár lehet még tart.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: most mentek el a csajok, jól sikerült a tali :)

Gratula a melóhoz, szerintem az ovonénivel sem lesz gond nagyon aranyosnak meg segítőkésznek tűnt.

Aztán ha nagyon beleszeretsz a melóba mi lesz a babaprojektel? :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


csucsu bizti segítenek az ovónök!!!gratula a melóhoz!!!!!!!!ú
szilvi mégegyszer köszi mindent!!!!!!!!!!legközelebb már csucsu nori is ott lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aprooka örülök hogy megismertelek nagyon aranyos és kedves vagy!!!!!!!!!!!!!!a kis levi meg imádnivaló!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szilvi: örülök neki ha jól sikerült a tali. :)

Kép
csucsu05
 
 


Hali!

Csak röviden, mert....szóval kicsi fiam elromlott, otthagyta a jómodorát nálatok Szilvi! :wink: :D

Nagyon szuper volt, máskor is máskor is!!
Babamasszázst meg megkérdezem holnap, ha el nem felejtem!

Köszönöm, Nita, én is örülök hogy megismerkedtünk! :wink:

Na, ennyi jutott, mert morgolódik és a fél oroszlánt már le is nyelte.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


aprooka akkor gyorsan menjetek szilviékhez és akkor ujra tünemény lesz a levike!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, Aprooka. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Majd töltök fel képeket, meg ha adtok e-mail címet akkor elküldöm az összeset amit ma készítettem.

És szerintem is máskor is, máskor is :) :wink:

Csucsu: sok sikert holnapra a tesódnak az állásinterjúhoz.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Szilvi: Köszi :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

CSucsu drága!!GRATULA az álláshoz!!!Ez gyors volt :D És hogy aggódtunk a játszótéren a meló miatt............és tessék már van is!!

SZUPI!!!!!!!!!!!!!Nagyon örülök!!!

Figyi csajok!Ismertek itt a közelben logopédust?Tel számot tudtok adni?


Pusz mindenkinek!!

SZiasztok

Kép
kmelinda
 
 


Jó reggelt!

Csucsu én még buta fejjel nem is gratuláltam, szóval szuper az állás, éljen, éljen!

Logopédust sajna nem ismerek!

Szilvi, én az összes képet kérném, ha lehet, lementeném könyvtárba, mert Leviről én még közeli portrét nem is tudtam csinálni. Vmit állítani kéne a gépünkön, de nem értek hozzá, párom meg....majd ráér holnap embert játszik. Adéllal történt randiról meg szeretnék dicskedni. :-)
cím: r.zsoofi@gmail.com

Megyek visszaaltatom a lurkót!

pusz

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Melinda: Köszi bár azért nem olyan egyszerű ez mint dolgolnám. Hisz mi szeretnénk második babát. És ha összejön a barátnőmet szarban hagyom. Viszont ha itthon maradok március 1ig van munka viszonyom. Na most mit tegyekmi?? Voltál a munkaügyiben?? Mit intéztél??

Logopédust itt nem tudok de az ovódában biztos ajánlanak vagy a védőnők. Kinek kell Vivinek??
Ablakaitok kész vannak??

Aprooka: Köszi. De még filózok ezen.


Nóri: Mi újság van Atikával? megműtőtték gondolom már. Sok gyógypuszit neki.

Kép
csucsu05
 
 


szilvi én is kérném az összes képet:
anita_meszaros@freemail.hu..köszi..
Máskor is máskor is!!!!!!!!!!! :lol:
nori jelentkezz ha tudsz mi van veletek?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csumi csajok!
IDE CSAK MOST TUDOK IRNI,MERT BALCSIN VAGYUNK,OTTHON CSAK PRIVIT TUDOK IRNI :?
Atikát nem tudták müteni,mert taknyos lett,hétfőn labor,és ha jól megy akkor csütörtökön mütik!ma megyünk halásztelekre,kedden leszek gépközelbe,csucsunak majd irok,amint tudok

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nori remélem mostmár sikerűl meg gyógyítani atikát!!!!!várjuk a híreket!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: De jó , hogy jöttél. akkor tolodott a műtét. remélem mostmár csütörtökön sikerülni fog és megműtik ne legyen már a tél a kis Atinak szenvedés.
Addig is kúrálgasd a kicsit. Sok gyógypuszi neki.

Kép
csucsu05
 
 


Én meg ma bent voltama doki néninél, hoyg az influenza védőoltást megkérjem neki. Azt mondta mivel még sosem volt szabian beteg csak max folyt az orra nem indokolt. Hát remélem igaza lesz hisz ha megy viba azért ott jobban kilesz téve . Azt mondta aki kis súlylal születik vagy nem megfelelően fejlődik vagy nagyon beteges annak adják be. Na mindegy igy nem kell szúrira vinnem.

Szabinámat próbálom elaltatni mert sütni akarok valami sütit. Holnap megyünk vendégségbe a szomszédhoz. Most ők hivtak meg igaz nem kinti kajcsi lesz hanem benti. Gondoltam sütök valamit.
Jövő szombaton meg megyünk szülinapi buliba. De délelőtt még elugrok egy babanet talira. :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu sűrű programjaid lesznek!!!!!jó süti sütést..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: a heti egy alkalom az nem is sűrű. Köszi már kész vagyok a sütéssel:)

Kép
csucsu05
 
 


akkor most joillatok vannak a lakásba?! :) melyiknap én is csináltam olyan fini sütit..de hamar el is fogyott..holnap turógombocot csinálok.... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok. nem volt nagy a forgalom ahogy látom.

Mi kint a kertben bográcsoztunk anynira szép idő volt. Nem nálunk hanem a szomszédban:) Úgy volt hogy átmegyünk kajálni meg dumcsizni a két gyerek meg játzsiuk legalább. Aztán a fiúk kitalálták bográcsozzunk. Slambucot csináltak és nagyon fini én mág sosem ettem. De fogok én is főzni az biztos. Most tiszta fűst szagom van de enenk is örülök most tavaszig már biztos nem lesz bográcsozás:(

Kép
csucsu05
 
 


milyen az a slambuc?érdekesen hangzik..bizto finom.... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Szalonnán krumplit kell főzni. majd tésztát tesznek bele. És egy kicsit a bográcsba le is kell kapatni. Olyan ropogós paraszt kaja.
Komolyan mondom én azt hittem nem lesz jó de közben meg isteni. Igy leirva nem nagy szám. De bográcsban főtt kaják amúgy is finomak. Lényegében mint a krumplis tészta csak teljesen más az ize. Nem lehet ezt leirni. Fúrcsa volt mert mi mindenbe teszünk szinte húst ami bográcsos de nem hiányzott komolyan belőle.
Tavasszal kipróbálom én is az biztos:)

Kép
csucsu05
 
 


Ahogy látom nem volt ma nagy forgalom.

Kép
csucsu05
 
 


Hali!

Csak beköszönök, aztán megyek SPAR, zöldséges, pék, posta.
Bucsek, eldobjalak valahova, mert kocsival kezdem a kálváriát. Kb 1 óra múlva indulok, ha addig olvasod, jelezd, ha igényled. Én Levivel megyek persze....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


csucsu istenien hagngzik a slambuc!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Most irt Nóri privit mert ide nem tud irni. Atika belázasodott nem tudni miért de valószínű a csütörtöki műtét igy ugrott.
Csütörtökön mennek vissza a dokihoz.

Nóri: Atikának javulást szegénykémre rá jár most nagyon a rúd. Mondjuk még hétfő van csak lehet csütörtökig meggyógyul a drágám.

Kép
csucsu05
 
 


Hú mi kint voltunk a kertben hát nagyon erős szél van. Azt hiszem megjön a rossz idő nemsokára. Hideg is van már.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?