Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi: Még az ovo néni nem hivott ez jó jel:)
Tamásnak holnap nem kell mennie. Márcsak meg kell néznem nyitva van e a nagyker holnap.
És vasárnap 2-re kell mennünk a szölinapra.
Jó szar időben hisz akkor mikro alszika szabina. Na de majd 6kor felkeltem reggel, hoyg ahadd aludjon már 12-kor és akkor nincs hiszti délután.

Kép
csucsu05
 
 


És ahogy látom a kinti sétánk is lemarad ma mert be van borulva. De már hétvégére is rossz időt mondanak. Jön a hideg és az eső. :(
Utálom. Mikor lesz már tavasz???

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: na akkor jó ha tudtad, de akkor mi volt a kérdés, amit mondtam hogy majd megkérdezem :?

Pedig pont most akartam kérdezni, nem mentek-e ki valamerre, mert talizhatnánk.
Hátha 10-11 között kivilágosodik egy kicsit :(

Nem akarsz véletlenül valami könyvet venni, mert én akarok rendelni a Bookline-tól két könyvet de ha lenne még egy akkor csak 199-ft, lenne a postaköltség, így mondjuk 499 az se sok, de ha esetleg pont akarsz te is venne akkor rendelhetnénk együtt. Most nagyon sok könyvből 20 % kedvezményt adnak, és így sokkal olcsóbb mint a boltba

Kép

Kép
bucsek
 
 

 
 

Szilvi: Nem tudom van e olyan könyv, hoyg kertész leszek.
nem a kezdő hanem a haladó. A szomszéd néni szeretne nagyon de drága neki. Igy gondoltam a Jézuska meghozza neki. Úgyis annyi jót kap a Szabina tőle.
De megmondom őszintén még nem néztem meg a neten.
Oké várjunk csak kicsit hátha jobbra fordul az idő.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: megnéztem, itt van de az egy mesekönyvnek tűnik és 760ft. Úgyhogy szerintem nem az :D

Kép

Kép
bucsek
 
 


Annyira álmosító az idő!Pffffffffffff!!!Fúj.Nem szeretem!Egész nap tudnék aludni :lol:

Kép
kmelinda
 
 


Csajok!
Hol lehet előhívatni digitális fényképezőből képeket?Van itt Halásztelken lehetőség rá?

Kép
kmelinda
 
 


Melinda: én is igy vagyok vele. Mindjárt elalszok úgy érzem. Na meg most mintha jönne ki rajtam valami nátha szerű. Kicsit folyik az orrom.- Most gyorsan ettem mézet és főztem teát is.

Bucsek: kakor nem az mert az valami 5000,-*Ft.

Kép
csucsu05
 
 


Vegyél be napi 3-4 C vitamint,vagy:C vitamin ampulla+Calcimusc ampulla!De a legjobb,ha azonnal elkezded a homeopátiát!!(Oscillococcinum)Mi ezt használjuk már 6 éve,az őszi influenzás időben,és nem is estünk bele soha.A gyerekek sem.Az nagyon jó, és elkerülheted vele az influenzát is!!!
Jobbulást neked!

Kép
kmelinda
 
 


Melinda: Ksözi. Bár itt Halásztelken nincs homeos szer a patikában. a Camponában van legközelebb de mostoda nem megyek be.
Most főztem teát. Amúgy szedek egy csomó vitamint. Aloes vitaminokat én sem voltam nagyon beteg sőt SZabina még sosoem volt a 3év alatt. Most sem vagyok nagyon náthás csak érzem hogy valami nem stimmel.

Kép
csucsu05
 
 


Ok :lol:
Most megyek a Sparba,majd még jövök.
Hátha fölébredek a levegőn .... Vagy az autóban. :lol:

Kép
kmelinda
 
 


Melinda: igen azt hiszem lehet előhívatni képeket itt is. Pont a szomszéd mondta tegnap, hogy valahol a cukrázdam meg a zöldséges között hirdették.

Csucsu: na nehogy lerobbanj nekem, mi lesz a gofry partyval
Akkor a jövő hét szerda mondjuk jó lenne?

Kép

Kép
bucsek
 
 


Szilvi: Elvileg jó bár ha náthás leszek akkor nem:(

Kép
csucsu05
 
 


Szilvi: Most néztem hétköznap este 18-ig van nyitva. és szombaton 8-18ig. Tehát már szombaton is nyitva van az ünnepek miatt.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok jó sokat írtatok!!!!!!! :)
megjártam a dokit..hat a closti!!!!!!igaz egy petécském van jobboldalon de legalább vastagodik a nykh-m is!meg mondta hogy később lesz pé-m...de lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
majd ha biztosra tudjátok a gofry partit soljatok...hétfőn tüdőszűrésremegyek kedden sztkba...gyógyszrért!!!ááegyfolytába menne kell vhova.. :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NIta: Egy pete is elég lesz:) Az jó ha vastagodik a nyh.

Kép
csucsu05
 
 


én is örülök neki..most 9.5 mm-es a nyálkahártya..azt mondta erre nem a legjobb de még az elején vagyok a ciklusomnak!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Én a 14. napon voltam és nekem 7mm volt. Terhesen 11mm volt. Miről beszél akkor a doki??
A 9,5mm az egy terhességhez is elég.
Van akinek 2mm es volt az uh félidőben. na az a kevés.

Kép
csucsu05
 
 


Hali!

Jó bababoltozást.
Lehetne majd máskor is gofryzni? Mert én április óta várok egy vizsgálatra és pont szerda délre kaptam időpontota Kékgolyó utcai Klinikára... :cry:

Oltást nem kaptunk, majd 3 hét múlva a 3. hóst, a 4. hóst meg közel fél évesen ha nem sikerül meggyőzni a doktornénit. Szóval értem én, h. kell 6 hét pihi a műtét miatt, de mivel szombati nap volt a műtét, lehetne talán 5 hét 6 nap múlva is az oltás, mert így pont beleférne még a 4. hós Karácsony előtt, máskülönben marad az előbbi verzió, ami kicsit késői. Most drukkolok, h. felszívódjanak a belső varratok és működjön ez, amit a védőnővel okoskodtunk ki....na kicsit bonyolult lett, de a lényeg kivehető. :oops:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: Mond meg a dokinéninek, hoyg karácsony előtt kéne az oltás mert utána elutaztok . Akkor be fogja adni.
Ha nem titok milyen vizsgálatra msz a kékgolyó utcába?? Csak mert szomorú arcot tettél ki és a kékgolyótól én mindig félek.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, most semmi komoly, csak tudod anyai ágon mindenkim áttételes rákban halt meg, anyum eléggé fiatalon, nagynéném, nagymamám is eltrehánykodták a dolgot.
Mivel veszélyeztetett vagyok minden évben kell járnom UH-ra, kétévente MR is van. Csak most Levi miatt ki kellett hagynom az MR-t áprilisban, és azóta kergetem a dokinőmet, elérhetetlen. Bátyám ott dolgozik, így szerzett nekem időpontot soron kívül, ezért nem hagyhatom ki.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: iegn tényleg irtad is ezt , hogy anyai ágon mi volt. Elfelejtettem. Igen jól teszed ha jobban oda figyelsz magadra. Hisz csak időben kell észre venni annyi a titka.

Kép
csucsu05
 
 


Aprooka: ha csürötökön tudsz jönni akkor átrakhatjuk csütörtökre, mert beszéltem a Csucsuval aki mondta hogy a Nóri nem tudj jönni, és miatta gondoltam a szerdát. Szóval, ha neked úgy jó átrakjuk, ha nem akkor maradhat a szerda is.

Nita: örülök a jó eredményeknek. Drukk!!!!!!

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi köszi neked is a drukot!!!!
akkor most szerda vagy csütörtökn lesz a gofry parti? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali!

Ha csak miattam tennétek át és másnak nem jó, akkor ne tegyétek, de ha mindegy, akkor megköszönöm, a csütörtök szuper!
Szaladok, mert este mindig megy a hisztike...

puszi

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


aprooka szerintem az a legjobb ha te is jössz!de majd csucsu vagy szilvi mondják meg..nekem igazábol mindegy..hét eleje nem jo! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvégétek?
Mi a párommal szombaton elmentünk,venni egy pár névnapi,szülinapi,mikulás ajándékot!El kell kezdenünk,mert decemberben annyi ünnepünk van,hogy még leírni is horror!!! És kész anyagi csőd!! :lol:
De,hogy értsétek,inkább leírom :lol:
Szóval: dec.2:lányom,és az én névnapom.
dec.6:párom szülinapja++++mikulás
dec.8:házassági évfordulónk.
dec.15:anyukám szül.napja.(50.)
dec.21:öcsém névnapja
dec.23:unoka húg névnapja.
dec.25:Bátyám szüli napja.
dec.25-26:karácsony!!
dec.29:Lányom szülinapja.
dec.31:Szülinapom.
És még:
január 1:anyósom szülinapja,
január 5:öcsém szülinapja,
január 29:apukám szülinapja

NA??Mit szóltok??? Szép egy család!!Erre fel kell készülni!!!!!!

További szép estét.

Kép
kmelinda
 
 


Melinda: Szia. Igen ennyi ünnep kész anyagi csőd. Egész évben készülődtök. akkro én nem is panaszkodok. Mert nekünk is sok van de nem ennyi.
Dec eleje Mikilás. ja dec 4. Keresztfiam szülinapja.
Majd SZabina dec 20-án szülinapozik, Majd karácsony,
nekem még ez is sok. Ja nem Kerianyú szülinapja dec.5. Névnapja dec.12.
Szóval nekübnk is van azért.
Mi is most hétvégén mindent megvettünk szinte.

Amúgy délelőtt mentünk soroksárra a Tescoba meg téli zsizmát venni a lányomnak a Deichmannba. És mikro mentünk a 0-ás felüljárójánál ti éppen jötettek haza a féreddel a fehér kocsitokkal. A párod vezetett?, Ti voltatok akkor nem?
Kb 11körül lehetett.

Amúgy miket vetettek??

Kép
csucsu05
 
 


csucsu anyukámék felé voltatok..de jó! :D
azt meg tudnád mondani hogy merre van aza játéknagykereskedés ahova majd mentek vagy voltatok?mert a zolival mi is elmennénk!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Most voltunk szombaton a Bucsek családdal:) A XI, kerületben van a nádorfejárvári úton.

Kép
csucsu05
 
 


köszike! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló!

Csucsu: hát nem igaz, hogy te mindíg mindenkit látsz. :D
Tök sokszor összefutsz az emberekkel, még ha csak így messziről látod is őket. Jössz-mész. :D
Még egyszer köszi a nagykerezést :wink:
Sikerült függyönyt venni?
Mi volt a Deichmanba, meg a Tescoba, volt valami jó?
Szülinap milyen volt?

Mi voltunk az Alma koncerten. Jóóó volt, bár mivel 11-kor kezdődött a Bömi már majdnem elaludt a végén az ölembe, mióta fél 6-kor kel azóta délbe már fáradt.
Apa meg kinn vigyázott a Prüntyire. Szegényt szivatja a kicsi. Most hétvégén háromszor is úgy hagytam rá az Adélt, hogy aludt és tuti biztos voltam benne, hogy alszik még jó sokáig, de ahogy elmentem rá 10 percre már minden esetben fenn volt.

Melinda: tényleg nem semmi ez az eseménysorozat amit felsoroltál. Még leírni is sok. Nálunk is van bőven, de talán nálunk sem ennyi.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Szilvi: nem vettünk függönyt mert nem volt olyan máretű meg ami lett volna az nagyon gagyi volt. A Deichmannba ma délelőtt voltunk vettünk Szabinak téli csizmát.
Motsmár megvan az egész téli szerelése.
A tescóban csak kaját vettünk. Az Auchanban meg a Szabinak megvettük a karira a főzőkonyhát.
A Melindát pedig ma láttuk mikor mentünk cipőt venni szemben jött kocsival. nyitott szemmel járok ennyi a titka:)
A SZülinap jó volt. Bár SZabinát úgy keltettük mert aludt volna még. Átmentünk gyorsan tortáztunk de aztán nem maradtunk 8-9 ig ahogy szoktunk. 5kor eljöttünk. Bár kicsit babaneteztem is met sokan cigiztek a társaságban és mig ők mentek ki cigizni én gépeztem.
De most nem volt oylan nagy szám a szülinap. Majd lesz 22-én is a lányuk szülinapja arra mindig nagyobb buli van :)
Ez csak kicsike volt most.
A baj az, hoyg lesz egy tpoictali nov 22-én és pont akkro mennénk szülinapra is. Igaz a topictali délelőtt lesz délután a szülinap. De valahogy megoldjuk majd.

Amúgy az Alma koncert jó volt?? Ilyenkor ha a kicsivel a Gábor van mit csinál , hoyg ne sirjon??

Kép
csucsu05
 
 


Nita: De ez kevés hogy tudod melyik nagyker. van név amire lehet vásárolni hisz ez nagyker.
Ha kell akkor oda adom a nevet. Már elmenni nem tudok mert mi már voltunk de elég ha bemondod.

Melinda és Aprooka: ha kell nektek is mennétek játékot venni akkor mehettek oda megadom a nevet cimet amire lehet vásárolni.

Bár Melinda lehet lecsúsztam róla mi?? Vagy ha még nem vetettek meg mindent szóljatok és küldöm a cimet.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu ez a játéknagyker mettől meddig van nyitva? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


8-18ig. És szombaton 8-16ig.

Kép
csucsu05
 
 


Na sziasztok!

Csucsu!Jó szemed van.Annyi a bibi,hogy nem én ültem a párom mellett,hanem anyósom :lol:

Egyébként az ajándékokkal kapcsolatban,a többségét megvettük.Vannak benne könyvek,mivel mind 2 gyerkőcöm imádja a könyveket,kirakó,puzzle,legó,ékszerdoboz,kifestő,pénztárgép,ruhák....:lol: Próbálok olyan ajándékokat venni,és kérni :mrgreen: ,ami hasznos a gyerekeknek.Az ilyen robotok,kardok,barbik,pónik nem igazán hasznos játékok,és nem is veszünk ilyeneket.Tele vagyunk könyvekkel.
Na pusz mindenkinek.

Kép
kmelinda
 
 


melinda én is így vagyok ha lehet inkább olyat veszek a gyereknek ami hasznos..amiket reklámoznaak csupa hülyeség!nincs értelme elég soknak...
csucsu köszike!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


melinda: Mi is vettünk pénztárgépet Szabinának:)
Gyorsan mentünk igy a kocsit láttam és a férjedet. Annyira hasonlit a fiad az apjára. Szinte ugyanolyan a vonásuk. Mivel sosem láttam a férjedet csak képről igy ismertem meg.
Ügyik vagytok hoyg megvetettek szinte mindent:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu!Mind két gyerek inkább az apjukra hasonlít :lol: A szemük az az ENYÉM!!!
A pénztárgépet a Tescóban vettük,volt 4000 ft-ért,és volt 1500 ért.Mi az olcsóbbat választottuk,ugyan azt a célt szolgálja,csak nincs rajta "kód leolvasó",és Tescó márkájú.Nem gagyi,de nem is 4-5000 ft.Ez van.Most az árakat is kell figyelni :oops:

Mindjárt kész a bablevesem :) Ti mit főztök ma?

Kép
kmelinda
 
 


Melinda: Hú de ügyes vagy ha kész a bableves. Nekünk tegnapról maradt húsleves és csinálok mellé pörit +tarhonyát. Páromnak a tarhonyás hús a kedvence. Igy ma hogy itthon van ezt kérte:)
De nem is rossz ötlet a bableves. Lehet akkor most hétvégén azt csinálok. Nálunk általában hétvégén van valamilyen leves mert a párom nem annyira leveses. Mi a lnmyommal annál inkább. :)

Kép
csucsu05
 
 


Hali!

A játéknagyker jó ötlet, bár én már játékból eléggé sokat megvettem, a legtöbb külök a családban meg már kinőtte. de azért nagyon köszi Csucsu, jelzem, ha van vmi ötletem.

Nálunk is brutális a családi ünnepsorozat, elég csak annyit mondani, hogy a szűk család lesz itt jövő szombaton Levi keresztelőjén, és ez 54 ember. Szóval minden hétre jut buli.
Petimék "csak" 7en vannak tesók. :lol:

Én tegnap annyit főztem, hogy 10 emberre is elég lenne, mézzel csurgatott, baconnel sütött oldalas, tökfőzivel vagy spenóttal.
MA lézizek, illetve szívom Levi orrát. Ki sem merek menni, mert mindtha tegnap picit visszaesett volna. Talán majd kora délután, addig meg gyógyulunk. :wink:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: H ilyet nem hallottam még: mézzel csurgatott baconnel sütött oldalas. Jól hangzik nagyon. :)

Kép
csucsu05
 
 


Ugye?

Általában mézes-mustáros oldalast csinálok, az a favorit itthon, de most volt bacon, ezért a mustárt elhagytam, de egy pici mézzel feldobtam. Nagyon kevéssel, negyed annyi kb, mint amikor mézes-mustáros. Fini lett nagyon. :lol:

Én is nagyon leveses vagyok, párom annyira nem, de ha ez elfogy akkor jön a csirkeleves házicsirkéből. Már várom....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: tartotok otthon csirkét? Finom is a házi csirkéből készült leves. teljesen más az ize mint a boltinak:)

Kép
csucsu05
 
 


NA, azért nem mi.
Én sajna tőzsgyökeres városi csaj vagyok, 5 éve lakunk csak itt. :lol:
Szóval párom nagyszülei mindkét ágról tököliek és ők tartanak mindenféle jót, csirka, tyúk, liba, disznó, méh, stb.
Amikor esküvő után menni kellett csirkét vágni, mert ugye meg kell dolgozni azért a kajciért.....hát tartottam tőle egy csöppet, de aztán pikk-pakk megkopasztottunk 120 db csirkét, így jutott mind az 5 családnak belőle.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: Igy már értem. Még jó hogy ők tartanak. Tököl meg nincs is messze bármikor át tudtok ugrani egy kis hátájiért:)

Kép
csucsu05
 
 


Hó, ma extra nyűgösek vagyunk, azt hiszem mégis kimegyünk egy picit sétálni, talán segít....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Hó=HI :wink:
10 perc séta+ordítás, feladtam mára.....melegfront van?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


sziasztok!sajna ha szerdán délelőtt lesz a gofri parti akkor mi se tudunk menni mert akkor dokihoz kell mennem és ezt már nem tudom lemondani.... :( :cry: :cry:
aprooka asszem most pont hidegfront jön... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?