Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!


Gabi1! Jó nagyot nőtt néhány óra alatt a picúrod! :lol: Ennyit az uh-ok pontosságáról. :? Hétfőn már esetleg szívműködés is lesz? :roll:

Moncsy! Azért a decemberben már csinálnak egy uh-ot, ugye? :roll:

Gabi83! Nekem az előző babánál az első 4 hónapban 4 kiló jött fel, pedig akkor még nem is nagy a baba, de nekem is állandóan ehetnékem volt. :oops: Aztán a szoptatási időszak alatt szépen le is ment minden, sőt, még több is. :D Azóta persze visszaállt a "rendes" súlyom és most megint megindult felfelé. :( Próbálom nem izgatni magam emiatt, de már akkora a hasam, hogy csak kigombolva kényelmesek a nadrágjaim. :lol: :oops:

Kép
Kép
*cini*
 
 


Csibe! Az én dokim is azt mondta, hogy a halvány csík, nem csík, amikor panaszoltam neki, hogy milyen megbízhatatlanok ezek az otthoni terhességi tesztek...de ha nem jött meg, akkor ne izgulj, lesz az a csík erősebb is! :wink:

Kép
Kép
*cini*
 
 


Lányok!!!

Most tudtam beszélni a dokival azt mondta hogy 17-én menjek hozzá (és mehet a kórházba is juhéééééééééééé )azért csak akkor hogy már biztosat tudjon mondani és már "kézzel fogható" adatok legyenek. Aranyos volt a doki mert ő is örült . :roll: :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 

 
 

köszi cini a bíztatást,én is ebben reménykedek :oops:

Kép
Kép
csibe83
 
 


Fúú mini, kibírod addig?Pedig biztos jó hogy akkor mész mert akkor már többet lát,de én tuti megőszülnék addig :)

Kép
Kép
csibe83
 
 


Lányok az én tesztjeim ilyenek:

Az első kedd reggeli Kép

hétfő délután rögtön + lett Kép

és a ma reggeli:
Kép

Kép
Kép
minimano74
 
 


Csibi nyugi bizti ott a bébi és a halvány teszt is + teszt :lol: :lol: :lol: :lol:

Kibirom persze mást úgyse tudok csinálni, mondta a doki hogy fogadna előbb is de szerintem is jobb akkor mert tényleg többet tud mondani. :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Én is ezzel nyugtatom magam és a párom is,h a halvány teszt is + teszt,hisz ha nem lenne ott a baba akkor csak egy csíkom lett volna.Lehet,h hülyeség,de én minden este koncentrálok a picurkára és beszélek hozzá,h maradjon velünk és erősödjön,m nagyon vártuk már.Remélem nem tartotok ezért dilisnek.Lehet,h akkor nekem még a jövőhét csütörtök is korai lesz,hisz mini egy nappal idősebb vagy nálam.No mind1,hisz a doki mondta az időpontot.Majd meglátjuk és addig is próbálok pozítivan gondolkozni...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok!

Cini!

Igen decemberben már biztosan csinál uh-ot!
Tudod én magánrendelésre járok,és mindig úgy volt a másik két gyerkőcnél is hogy aztán a kórházban megcsinálta az uht!
Képzeld azt hiszem én is híztam 1kilót,de azaz érdekes hogy alig eszem mert étvágyam abszolút nincsen,az erős hányinger miatt!


Minimanó!

Igaza van a dokidnak én is tegnap voltam először,de én is már múlt héten hívtam,de akkor azt mondta hogy várjunk még,és igaza volt,tegnap már egyértelműen tudta tapintani!

Lányok!
A teszt az elején nekem is halványabb volt!
A második viszont egyszerre 2 csíkos lett és jó erősen látszik!


Nem tudom jó ötlet e de én ma szeretném elmondani a gyerekeknek,hogy jön a kistesó!
Azaz igazság hogy már régóta beszélgettünk róla itthon hogy majd hamarosan lesz!
Meg hát úgyis észrevennék,mert nagyon sokat vagyok rosszul!
20140328174041
 
 


Csibe!

Ne aggódj a + az poztív!
Képzeld nekem az első 2 negatív lett!
De én éreztem hogy valami nemstimmel,ezért vettem egy másik fajta tesztet,és még aznap délelött megcsináltam,aznap kellett volna megjönnie!
És képzeld 5perc után elkezdett halványan látszódni a második vonal!
Pár nap múlva csináltam mégegyet és az már egyszerre +lett,és sokkal erősebb!

Úgyhogy ne aggódj!
20140328174041
 
 


Köszi lányok a bíztatást,már nem aggódom annyira.Majd akkor holnap csinálok újra tesztet,hisz nekem is aznap volt halvány amikor meg kellett volna jönnie,azaz hétfőn.Szóval azóta eltelt pár nap.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok

Cini hát igen, jó sokat nőtt. Ez az uh sokkal jobb volt mint az sztk-s, baromi éles kép volt, és tök jól látszódott a pötty, hát remélem hétfőre már több lesz belőle, hogy szívhang lesz e azt nem tudom

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok lányok!

Csak pár szó, mert megint rengeteget írtatok, alig bírom tartani a tempót. :roll:

Csibe!

MÉg a teszt használati útmutatójára is az van írva, hogy ha halvány, az is pozitív. Úgyhogy nem értem a dokit... :roll: Szerintem csak annyi van, hogy nagyon fiatalka még, azért nem látszódik, de én mondtam is mielőtt elmentél, hogy ez lesz, úgyhogy ne aggódj! :wink:

Gabi1!

Gratula a növekvő petezsákhoz és a benne lévő kis pontocskához.

Moncsy!

Érdekes, hogy ha nem nézett meg uh-val, honnan tudja, hogy méhen belül van... :shock: Ezzel most nem azt akarom írni, hogy nem tudhatja, csak vajon honnan? Ha vagy olyan viszonyban a dokiddal, akkor megkérdezed nekem? :wink:

Manó!

Én is azon a héten megyek legközelebb dokihoz! :D


Rólam meg annyit, hogy ma éjjel sem tudtam aludni és már szinte semmit nem tudok enni, meg nem is merek, mert minden kijön. Úgyhogy ma du. rendel a házidokim, meglátogatom. Mert ha egy vírus, akkor azért jó lenne kigyógyulni belőle, bár lázam nincs, meg a gyomromon kívül nem érzem magam rosszul. Szóval se gyengeség, se semmi. Viszont hányingerem is van már, de az lehet, hogy a nem evéstől. :(

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!
Sejtettem,h korai volt elmennem,de reménykedtem,h hátha mégis fog már látni valamit.Sajnálom,h nem vagy jól.Reméljük a házidokitól megtudod mi lehet a bajod.Aztán lehet,h tényleg csak a babától vagy rosszul

Kép
Kép
csibe83
 
 


Tabati!

Szerintem a bébitől lehet hogy ennyire rosszul vagy, van aki egész terhesség alatt ezzel kínlódik, de remélem neked nem igy lesz :roll: :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Sziasztok Kedves Kismamik.
Ha lehet én is csatlakoznék hozzátok.

Hétfőn lett pozitív a tesztem, azóta szépen erősödik.
Kép

Minimanó üdv neked itt is.
Végül mégis együtt babásodunk.

Gratulálok minden kismaminak és minden jót kívánok nektek.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Sziasztok!

Tabati! Jobbulást kívánok!

Nekem pont az ellenkezője van, székrekedés :( Mondjuk nekem nincs se hányingerem, se rosszullét, remélem így is marad, bár ahogy nézem ti egy héttel előttem jártok. :?

Manó! Ne aggódj, ezek a tesztek tök pozitívak! :)

Csibe! Te nagyon türelmetlen vagy! :)

Én is 13-án megyek csak uh-ra és addig én is megkukulok az izgalomtól, de nincs mit tenni, ha csak akkor lehet látni normálisan :?

Szép , hányingermentes napot mindenkinek!
nellike
 
 


Üdv köztünk picimami!
Jól emlékszem,h mi már leveleztünk?Hát nagy-nagy gratula!!Látod én megmondtam akkor hogy nem kell túl sokat várnunk majd :) ...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Szia Picikém :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Nellike!
Tényleg nagyon türelmetlen vagyok sajnos :oops: :oops: ,de tanultam a hibámból és nem fogok mostantól semmit sem elkapkodni(vagy legalábbis megpróbálom) :) :)

Kép
Kép
csibe83
 
 


Csibe83.
Igen már váltottunk pár szót priviben.
Ürölük, hogy neked is sikerült.
Bár én még nagyon fiatalka vagyok.
Szombaton lenne esedékes a ciklus vége.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Ohh,tényleg...Hogy-hogy mégis teszteltél?Mondjuk szépen látszik :)
És hnap már mész uhura is?

Kép
Kép
csibe83
 
 


Igen megyek, mert kapok hormonpótlást.
És mennem kell.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Te mikor teszteltél legelőször??
Föltetted ide??

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Ja,akkor így érthető.
Csajok én nem tudom ti hogy vagytok/voltatok vele de nekem a cickóm már úgy nő,h nem fér bele a melltartómba és nagyon fáj is.Más tünetem még nem is nagyon van,ja még annyi,h nyilalgat a petefészkem néha.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Én hétfőn teszteltem először,de nem tettem fel,m még a lefényképezése se ment a hülye vaku miatt :oops: :oops: :oops: De próbálom pótolni majd :)

Kép
Kép
csibe83
 
 


Nekem is a mellem volt az első tünet.
Azért is teszteltem.
Mert eres volt és nagyon fájt.

Nekem is rosszminőségűek a képek, nem tudok jól fotózni.

Izgulok a holnap miatt nagyon.
A hasam is fáj néha nekem is.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


te is menszi előtt teszteltél akkor ugye?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Nem.én pont aznap este teszteltem,de ma veszek még teszteket és tesztelek talán még ma,de hnap mindenképpen :)
el is hiszem,h izgulsz a hnap iatt,majd nagyon szorítok érted is.hányra mész?
nekem sztem em mérvadó,h eres a cickóm,m szinte mindig az szokott lenni.kész térkép vagyok :lol: :lol:

Kép
Kép
csibe83
 
 


14.30-ra megyek majd.
Már nagyon várom.
Te mikor mész?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Én tnap voltam,de még korai volt,m még nem látott semmit és így visszahívott jövőhét csütörtökre.Megőszülök addig...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Értem. Nyugi, jövő héten már többet tudsz.
Lehet nekem sem lát még majd semmit.
De akkor is mennem kell

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Na megoldottam a fénykép problémát,de nem lett az igazi.Mondhati borzalmas.Megpróbálom felrakni.Ha nem sikerül akkor tud segíteni vki?

Kép
Kép
csibe83
 
 


Hát sajnos nem tudom felrakni,m a kép mérete túl nagy és fogalmam sincs hogyan tudnám kicsinyiteni,de azért próbálkozom,bár ahogy néztem nincs túl sok értelme felrakni,m alig látszódik vmi[/img]

Kép
Kép
csibe83
 
 


Sziasztok! :)

Már egy ideje olvasom a topikotokat. Gondoltam, én is csatlakozom. Ha minden jól megy, akkor júliusban hozzánk is megérkezik a gólya. :wink: (Tavaly ősszel egyszer már járt erre. Úgy látszik, megtetszett neki a hely, ezért hoz még egy csomagot... :roll: :lol: :lol: :lol: )
Erről most ennyit egyelőre, ha nem haragszotok. Az ominózus 12. hetet szeretném megvárni, és inkább csak azután írnék erről a babavárásról. Nem mint ha bármi különösebb okom lenne rá, csak babonából. Tudjátok... :oops:
A környezetemből is csak a férjem és az anyám tudja, Karácsonyig várunk a Nagy Hírrel.
Most GYED-en vagyok itthon, némi tapasztalattal. Nem azt mondom, hogy én lehetek az "Orvos válaszol" rovat, de ha gondoljátok akkor kérdezzetek, és segítek, ha tudok. :wink:

Kérdezzetek nyugodtan! Hátha... :wink:
200907?
 
 


Sziasztok!

Üdv közöttünk Picimami! És 200907? :lol: Nem szeretnél valami egyszerűbb fantázianevet választani, úgy könnyebb lenne megszólítani! :lol:



Voltam házidokinál, lehetséges, hogy egy enyhe vírus, mert piros a torkom, de megkérdeztem, nem lehet ettől baja a babának. Csak attól, ha nem eszem rendesen, úgyhogy felírt hidratáló port ami olyan mintha infúziót kapnék, csak szájon át. Azért hogy felszívódjanak a nyomelemek. (ezt csecsemőknek is szokták adni, úgyhogy teljesen ártalmatlan, viszont borzasztó íze van. )Meg egy hasfogó port. Mondta, hogy egyek könnyű húslevest kis zöldséggel, meg ehetek még probiotikus joghurtot, meg sajtot is, csak tejet ne igyak. Jelentem, azóta már ettem két kis tányér levest, meg egy joghurtot és egy fél banánt. Plusz megittam egyet mindkét porból. Eddig még jó, majd az éjszaka kiderül, hogy volt e már ennek is hatása. Ja! És ha hétfőre nem javul, akkor nem mehetek dolgozni, meg most is pár napot itthon kell lennem, de az csak a péntek, mert szerencsére hétvége jön.
Sajnálom, mert férjemnek holnap van egy szabadnapja és elmentünk volna valamerre, de így nem mehetünk.

Kép
Kép
tabati
 
 


Jó reggelt!
Üdv köztünk 200907?

Tabati!
Akkor ezek szerint nagyon jól döntöttél,h elmentél a házidokidhoz.Gyógyulgassál és pihenj sokat.

Ma én is itthon vagyok,m elküldött az orvos az sztkba vizelet vizsgálatra.Millióan voltak,azt hittem megőszülök addig.30an voltak még előttem,persze mindegyik vérvételre jött,ezért megkérdeztem a csajt,h a vizelet vizsgálatosoknak is ki kell várni a sort.azt mondta,h igen,de ha gondolom jöjjek vissze 10re a sorszámommal és majd akkor is leadhatom a vizeletem,így gyorsan haza is jöttem és majd 10re visszamegyek.addig meg pihizek kicsit...

Ti nem vagytok állandóan álmosak?Én bárhol bármikor el tudnék aludni.

Picimami remélem jössz még orvos előtt is és után is majd.már úgy izgulok érted.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Jó Reggelt Lányok!

Tabati gyógyulj meg és pihenj sokat.

Üdv köztünk 200907?
Azért gyere addig is.

Kép
Kép
minimano74
 
 


Csibe!!

Én is nagyon álmos vagyok el is aludtam reggl és alig tudom magam vonszolni olyan fáradt vagyok :wink: :roll:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Tnap é is elaludtam,nem is kicsit :oops: :oops:
még az ébresztőt se hallottam meg... :) :roll:

Kép
Kép
csibe83
 
 


Csibe!!

Hát igen ez lesz egy pár hétig az bizti, majd elalszunk mindenhol :roll: :wink: :wink: De utána jobb lesz :wink: Kitartás :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Sziasztok!

Használtak a porok, végre átaludtam az éjszakát és sokkal jobban vagyok. Bár most kicsit hányingerem van, mert ezek a porok nem túl jóízűek, de ez legyen a legkevesebb.

Amúgy én nem vagyok álmosabb, de lehet, hogy azért nem, mert én alapból is bárhol képes vagyok elaludni, hihetetlenül nagy az alvásigényem. Így most nincs különbség. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!!

Én is igy vagyok ezzel én is nagyon sokat tudok és alszok is :roll: :wink:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Sziasztok

Tebati örülök hogy jobban vagy.

Én is álmos szoktam lenni, tegnap délben aludtam egy kicsit, de ettől függetlenül este fél 10-kor már aludtam. És a fejem is fájt tegnap.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Beszéltünk a kombinált 12. heti szűrésről. Utánanéztem és pár kórházban tényleg ingyen megcsinálják, úgyhogy érdemes elmenni. Budapesten a Margit, István, Imre, Rókus, Bajcsy ... hirtelen ennyire emlékszem. Vidéken is van pár helyen. De olvassátok el: www.sejtbank.hu oldalon. Ezt az egészet a sejtbank találta ki, hogy jobban kiszűrhesség a down kórt, cserébe annyi van, hogy ezeken a szűréseken reklámozzák magukat.

Kép
Kép
tabati
 
 


Akkor ha a Bajcsyban is van akkor elmegyek majd.
Lányok apa mondta hogy menjünk el egy 4D-s uh-ra hol megnéznek mégegyszer hogy mi a helyzet. Holnap délelőtt fél12-re kaptam időpontot.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


persze nem 4d-ben látjuk gondolom, de az a gép biztos érzékenyebb mint ami a sima rendelőkben van.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Látom, hogy azért apránként minden tünet megjelenik. :)

Én is álmosabb vagyok a kelleténél, sőt ebéd után szoktam is aludni, ha tehetem. De azért nem vészes. Nagyon ritkán rám tör az émelygés és bár a melleim érzékenyek, meg eresek, azt is ki lehet bírni. Szóval elvagyok. :)
nellike
 
 


Vissza is értem és még ma meglesz az eredmény...úgy izgulok...
én óbudán lakom és a margit kórház 5perc sétára van tőlem,így nem volt nehéz kórházat választanom...

tabati!
köszi a 12.heti szűrésről az infókat,bár nekem még eléggé korai,de jó,h már ezt is tudom.

Kép
Kép
csibe83
 
 


Hát igen, még nekem is azért korai, de előre gondolkodom, meg is említem legközelebb a dokimnak.

Kép
Kép
tabati
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?