Új privát üzeneted érkezett!

Bucsek: oké a gofri partyban benne vagyunk:)
Jujj de jó, hoyg mondod az orvosi táskát. Akarokén is venni a Szabinának. Mia pénztárgépet 2500 Ft ért vettük. Szerintem jopofa és nem is gagyi. De ha netán szombaton már nyitva a Régio lehet én elmegyek. Te mikor akarsz??

Kép
csucsu05
 
 


Lehet, hogy jó a szombat.
Nálad a péntek szóba jöhet?

Kép

Kép
bucsek
 
 


Szilvi: persze itthon vagyok gyesen:)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Na akkor még megkérdezem a Gábort, hogy mit tervez szombatra. Aztán eldöntjük.
Akkor vasárnap mentek szülinapozni? :(

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Sajna még nem tudjuk azt sem. Nem hivtak mikor tartják.
Meglátjuk akkor még. Egyeztessünk. Csütörtökig biztos szól a SZabina kerianyuja.

Kép
csucsu05
 
 


Ok.
Mit csináltatok ma? Mi délután pizzát sütöttünk a Bömivel :) Tiszta liszt volt mint egy kis hóember úgy nézett ki. Aztán meg kérdezte, hogy anya most mi tévők legyünk, ezzel a sok liszttel. :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


Szilvi: De ari lehetett a Bömi:)
MI délelőtt faleveleket gereblyéztünk. Szabina egyenként szedte össze. SZóval sokáig tartott:) Atrán ebéd és alvás. Majd mentünk sétálni illetve motorozni. Elmentünk a Csörgöig majd haza fele még a Piav téren kicsit motorozott Szabina.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

A gofry-val kapcsolatban,:
én is kipróbáltam egy receptet!!Isteni finom,és laktató lett :D Csokiöntet,tejszínhab,puding,fahéjas alma......nyam-nyam :D Jó vacsi volt.

Szép éjszakát mindenkinek.

Kép
kmelinda
 
 


SIKERÜLT A VONALZÓ!!!!!! :D

Kép
kmelinda
 
 


Melinda: De jó lett a vonalzód:)
Na akkor a te gofry receptedet is kipróbáljuk. Persze közösen:)

Kép
csucsu05
 
 


Csajok: valaki ma sétálni nem jön?? Lovakhoz vagy motorozni??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu!Én ma nem tudok menni,mert a leveleket kell összeszednem a kapu előtt.Nagyon sok van,Vivi jön segíteni! :D

Kép
kmelinda
 
 


Melinda. Jó munkát akkor. Mi tegnap megcsináltuk. És nálunk is Szabina segitett szép lassan haladtunk:)

Kép
csucsu05
 
 


cSAJOK: Nita meg én kimentünk a lovakhoz. ha valakinek van kedve és olvassa jöjjön ki utánunk. :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Ma nem kapcsoltam de gépet mert jött az egyik barátnőm hozzánk. 10-körül kijött a szomszéd kisfiú motorozni, aztán megjött a barátnőm a kislányával, majd rámcsörgött Aprooka ( mert tegnap számot cseréltünk) hogy nem sétálunk-e véletlenül. Mondtam neki hogy nem de ha van kedve kinn vagyunk az utcán és jöjjön erre. És hát erre jött, és végül egy régi utcabeli játszótársamnak is van egy kislánya akik itt voltak a szomszédba és kijöttek. Szóval egyés nagy babatalir sikeredett a délelőtt, ahhoz képest, hogy nem szerveztem semmit. :)

Aprooka: ezúton bocsi ha a nagyok :wink: felébresztették Levi babát, remélem nem lett nagyon nyügös. Nem szokott ám ekkora nyüzsi lenni, ez csak véletlen volt most.

Csucsu, Nita: mi volt a paciknál?

Kép

Kép
bucsek
 
 


Csucsu: szerintem menjünk pénteken nem ? akkor talán kevesebben vannak.

Csajok: Mikor csináljuk meg a gofry partyt?

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: nekem mindegy én alkalmazkodok. A többiekhez igazodok. De van neked gofri sütőd?, Mert nekem nincs:(

Kép
csucsu05
 
 


mi is mehetünk gofri partira?kinél és mikor lesz?mit kel vinni? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu: persze van gorfy sütőm :)

Nita: persze hogy jöhettek. :)

Nekem a csütörtök de. nem jó a ficánka miatt egyébként mindegy.
Én szívesen megtartom a fogadást, ha gondoljátok. Bár Csucsut félve merem meghívni mert sajna nálunk most közel sem csilli villi minden :) :) :)
De gondolom, hogy ezt most elnézi nekem :) :) :wink: :wink:

De szívesen is elmegyünk bárkihez.

Kép

Kép
bucsek
 
 


nálunk sincs csili vili ezért nem nagyon hívok még ide senkit!na de majd ha egyzser a mi házunk is szép lesz idehívom egész halásztelket!!! :)
akkor én mit vigyek????? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: nekem is mindegy hol van. A Dédit nem zavarnánk??
Na akkor te döntsd el mi legyen.
Nálunk csili vili?? Ne butáskodj most épül a szép új házatok:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: majd megkérdezem a dédit. De úgy is fenn lennénk a dédi meg lenn lakik. Max ha kimegyünk a kertbe akkor lehet zavarni, de akkor meg nem jön ki ha nem akar. De azért még megkérdezem tőle.
Csak prüntyőke szempontjából gondoltam, hogy lehet jobb lenne itt, mert a megszokott helyén van, van pihiszéke, meg játszószönyege ahova be meg le lehet rakni, talán jobban elvan.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Na elvitte a férjed az uramat :D

Kép

Kép
bucsek
 
 


Igen most ment nemrég el érte:)

Kép
csucsu05
 
 


Most töltöm át a képeket a nagy gépről. Végre már :) Tegnap egész nap töltöttem mert lemerült az aksi, ma meg akartam velem még fényképezni, mikor kiírta, hogy tele a kártya.
Úgyhogy most már tényleg ki kellett írni a képeket. :)

Na akkor neked jó a péntek, vagy mennyünk szombaton inkább. Vagy megyünk akkor egyáltalán?

Kép

Kép
bucsek
 
 


Szilvi: nekem a szombat jobb lenne mert a Szabinát oda nem akarom elvinni. Szétszedne mindent. Viszont mivel nem tudom kire hagyni ezért csak akkor tudok menni ha a Tomi itthon van.
De az oviban lehet hogy megint kell mennie. Csütörtökön biztos hiv az ovonéni és rögtön szólok jó e a szombat.
Okés igy??

Kép
csucsu05
 
 


lányok most akkor mikor lesz a gofri arty? :oops: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nem tudom mikro is lesz gofri parti pontosan ez még egyeztetés tárgya.
Szilvivel a játéknagykert akarjuk már végre össze hozni de ez sem egyszerű.

Kép
csucsu05
 
 


Hali!

Bucsek, ne viccelj, nem porcelánbaba. :wink:
A múltkor végre kijöttek az egyetemi barátnőim, 3 hónapja nem láttuk egymást és 13-an voltunk, persze két férjet és kér babát is beleszámolva. Nem nagy a lakás, szted mekkora hangzavar volt, amíg mindenki szóhoz nem jutott??? :lol:
Levikém meg hol aludt, hol nem. Más kérdés, hogy utána a sok inger kissé betett neki, de ott nagyon élvezte.

MOSt is ez volt, hazafelé pici nyüszi, de itthon már nem volt semmi gond.

Gofry partyra lehet csatlakozni? Megígérem hogy nem eszem meg az összeset.... :lol: :oops:

Képzeljétek, talán talán ma megvolt reggel az első akaratlagos átfordulásunk hasról hátra. Már csinálta 2x úgy másfél hónapja, de sztem az csak véletlen volt, most meg nagyon igyekezett és úgy örült neki. :D

Emellett folyamatosan a orrában turkálok szegénynek, olyan utálatosnak érzem magam, de nagyon sokat leszívok és még utána is szürcsög. Még mindig nem dőlt el, hogy ez a foga miatt van, vagy náthás. Nem köhög, nem tüsszög, csak annyit mint egyébként és a hőemelkedés is múlóban. Csak folyamatosan szipog.

Ja, és ma éjjel aludt először a kiságyában. Hát, nagyon hiányzott mellőlem, de jól aludtunk viszonylag...

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: De jó hogy csatlakozol a goffri partihoz:)
Nagyon jó, hogy szivod az orrát a kisfiadnak abból baj nem lehet ám. Ha nem köhög és nincs más baja akkor nem gáz ez. És hőemelkedése a fogától is lehet.
Bár nekem a védőnéni mondta hogy az orrfolyás és a fogzás összhangban van egymással.
Gratula az átforduláshoz:)

Kép
csucsu05
 
 


Aprooka: még jó hogy lehet csatlakozni :) :wink: Nagyon örülnénk.

Én is gratulálok az átforduláshoz, meg a külön ágyban alváshoz is.
Prüntyike is már háromszor átfordult, de szerintem nálunk is még véletlen mint nálatok másfél hónapja, de csak ráérez a dologra és akkor már megy neki sűrűbben is.
Használ valamit az orsszívási technika, többet tudsz így leszívni. (Ha egyáltalán kipróbáltad :) )

Gorfy partival kapcsolatosan: kinek mi lenne a jobb? Délelőttre vagy délutánra szavaztok.
Én azon gondolkoztam, hogy lehetne délelőtt mondjuk fél 10-10-től. Főznénk egy gulyás levest, az nem nagy macera meg sütnénk akkor gofryt, és akkor meg lenne mindenkinek az ebédje. :) Mókáznánk ameddig bírják a gyerekek 1-fél kettőig, vagy ki meddig akkar és utána mindenki tud menni a déltutáni szuszókálására.
Na mit szóltok?

Csucsu: lehet hogy ebből a szempontból tényleg jobb lenne a szombat, akkor a bömit én is itthon hagynám, csak a kicsit vinném magammal, ő talán nem szedi szét a boltot, max kikergeti a tömeget az ordításával, az meg nekünk csak jól jöhet. :wink: :)
Akkor még várjuk szólnak-e a Tominak az oviból.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Szilvi: oké akkor megnézem a neten egyáltalán nyitva vannak e már most szombaton.
Ne butáskodj a főzéssel. Minek?? persze főzzél és Gábornak meg a családnak lesz kajája. De csak egy goffriról volt szó. az pont elég tizóraira. Aztán ha elfáradtak a kicsik és nagyok mindenki megy haza ebédelni meg aludni.
Tegnap Tomit kiállitották a focin:( Igy jövő héten nem mehet focizni majd csak utána. Mondtam is neki milesz mostakkor a feleségeddel?? Mármint a focis nejével( GáboR ) :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: :D :D Igen a Gáboris mesélte, hogy a Lompit kiállították :) Nem tudom, hogy a Gábornak szüksége van gardedamra vagy megoldja egyedül is :) Meg egy jó férj, mindenhova elkíséri a feleségét nemde? :D
De azért most aztán fogja vissza magát Tomi a bírokkal való beszélgetésében, mert ha még egy piros lap akkor aztán kizárás, az pedig már válóok :D

Gofry party: Csak azért gondoltam, hogy akkor így többet tudtunk volna együtt lenni talán, nem kellett volna hazarohanni délbe ebédelni, de ez csak egy ötlet volt.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Szilvi: Állítólag igy nem kaptak csak gólt ha vissza húzta a srácot mert nagyon egyedül volt a kapú előtt. Talán igy jobb de utálom ha kiállitják. Mindig mondom neki a bíróval ne vitattkozzon. Állitólag most gól helyzetet mentett igy. Hát nem tudom de haragszom ilyenkor. Bár szerdán legalább itthon lesz velünk:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: ilyen mindenkivel előfordulhat, ne haragudj rá. Főleg ha ilyen önfeláldozó, hogy mindent a csapatért :) Mondjuk az biztos, hogy nem jó ha kiállítják. :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


BUcsek: csak az a baj, hogy ismerem. Imádja ha beszólhat a birónak:(
Szóval szerintem azért nem maradt csöndben:)
Na mindegy.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: küldtem privit.
Na megyünk ficánkára, majd 11-körül jövünk
Pusza

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Oké. Mi meg itthon játszunk. Nóriék jöttek át egy kicsit.

Kép
csucsu05
 
 


Na megjöttünk.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Ma csak ketten voltunk.
Azt hittem meg se tartja a csaj, de aztán megtartotta, mert volt gyerek az ő kettője, meg a másik csajszi is két gyerekkel jött, meg hát ugye a Bömi :)
Csak a felnőttek száma volt egy kicsit kevés

Kép

Kép
bucsek
 
 


Kis Attika meggyógyult teljesen?

Kép

Kép
bucsek
 
 


Hát még folyt az orra egy kicsit. DE nem köhögött meg semmi baja nem volt. Tök jó kedvű volt amúgy:)

Én meg most tettem le a lányomat aludni igy most tudok csak főzni meg takaritani. Most nem porszivozók mert felkelne rá igy gyorsan felsöprök meg felmosok.
Aztán vasalok. :(

Kép
csucsu05
 
 


És mit mondott a Gorfy partyra. Van kedve jönni?

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Van kedve jönni ha nem 13-án tartjuk mert akkor műtik Atikát.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Mit csináltok ma délelőtt?


Tegnap 19-re vittem a fiamat foci edzésre az iskolába,és éppen akkor volt a "vita fórum" a kedves polgármesterünkkel.Tele volt az aula idős nyugdíjasokkal,fiatalok alig voltak :( Sajnálom,pedig ha többen lettünk volna fiatalok,kisgyerekes szülők,összefoghattunk volna...........,Mindenről szó volt.....a nyugdíjas klubokról,a közvilágítás környezet szennyezéséről,a szelektív hulladék gyűjtésről,az új egészségházról,az árkokról,a polgármesterünk új autójáról,a nyugdíjasok világnapjáról,............de ami minket érint,(ovi,bölcsi,járdák hiányossága,játszóterek fejlesztése,építése,posta bővítése,szépítése.....),én nem hallottam ezekről egy szót sem.Lehet lemaradtam róla,vagy ......20-ig voltam ott,lehet utána volt szó róla....Talán....Lehet....Nem tudom.

Mindegy!!Én 2 év múlva nem teszek a neve mellé X-et!!!


További szép napot mindenkinek!!

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Melcsi: nem is tudtam hogy lezs ez a közgyűlés.Érdekes ezt sosem reklámozzák.
Bár én már többször kiosztottam őt, miért nem foglalkozik velünk családosokkal is. És mindig cinikusan válaszolt. Legutóbb azt mondta én felelőtlen szülő vagyok mert aszfalt nálküli utcában vettem házat. Ezt ő eltudja dönteni!! Felháboritó. Ez egy pökhendi ki ha én nem ember. Elszállt mióta polgármester.
Éns em szavazok rá az biztos!!!!

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!

Bölcsire nincs pénz,járható járdákra,kátyú mentes utakra(nem a fő út) nincs pénz,.....és még sorolhatnám.....DE!Arra van pénz,hogy a hivatal állja a nyugdíjasok világnapján tartandó nyugdíjas bulit!Tegnap fölvetették az ötletet a nyugdíjasok,hogy miért nem a hivatal köszönti őket a világnapon,miért nem fizeti a hivatal a buli költségeit....Egyből belement a polgármesterünk!!!
Én 1 éve itthon vagyok Gyesen KÉNYSZERBŐL,kapom a 25000 ft-ot,mert nincs bölcsi,ahová beadhattam volna Vivit.Szar világ van,egyre nehezebb mindenkinek,és megvan kötve a kezünk,itthon kell maradni.....Nekem ki fizet valamit?????????
Nem arról van szó,hogy nem szívesen maradok itthon a drágámmal!!!!Ezt gondolom sejtitek :lol: De 1 fizetésből nehéz....és nem csak az én problémám ez!!!A választás előtt ígért bölcsit!!Mint ahogy sok mindent ígért....és azóta sincs..2 éve :(
Na mindegy!!Nem politizálok!Attól nem lesz jobb nekem :wink:

Sziasztok

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Melcsi: mi is ugyanigy vagyunk hidd el. Ez az utolsó egy éve az utolsó tartalékunkat is felemésztette, Miközben ő igérget.és közebn kap 4Millió Ft jutalmat meg egy terepjárót. nekem azt irta a terepjáró kell az utakhoz. Én meg dögöljek meg a hóban sárban a föld utcánkban. Éns em politizálok de ezt a pökhendi embert utálom. anyugdijasok meg sirni tudnak mindig. És naylják a seggüket mert el van öregedve az ország. csak elfelejtik hogy nem a nyuggdijasok fogják eltartani a mi generációnkat.
Dupla nyugdij van minden évben karácsonykor. Meg minden évebn emelnek nekik. Mi mit kapunk??? 13év munak után kapok 25 ezer ft gyest.nem vagyok rasszista de ezt az is megkapja aki csak szülni tud és nem fehér börű. Én már beszélni sme szeretek erről.

Kép
csucsu05
 
 


Hú csajok, de be lendültetek így ma kora reggel.
Nem tudotatok aludni :)

Ja erről ju eszembe Csucsu, megkérdeztem anyut, és ő azt mondta, hogy az a lényeg ne szűnjön meg a jogviszonyod, és akkor nem a Gyest kapod majd a második baba után. Ha viszont, van kieső idő akkor van esély rá.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Köszi. Ez tudom én is hisz a lányeg hoyg gyes után a szabimat kiveszem. Az két hónap utána ha elmegyek beteg állományba akkro marad a jogviszonyom.
De ha addig nem is jön össze a baba akkor februárban ha lejár a szabim akkor keresek munkahelyet és folyamatos lesz a munkaviszonyom.
Semmiképpen nem akarok 3évig gyest kapni.:(

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?