Új privát üzeneted érkezett!

Ja én meg lemaradtam mint a borravaló:)

Kép
csucsu05
 
 


Nita: Páty Pest megyében van nem? Nincs olyan messze vagy??

Kép
csucsu05
 
 


asszem ign pest megye..annyira nem vészesen van mesze de nincs is közel.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

HAli!

Én Pátyon éltem közel 7 évig. MO-on, ha nincs dugó, max. 30 perc, de volt már 20 is nekem.... :oops: Nagyim amikor beteg volt és éjjel hívtak hozzá...

Mi most nem merjük bevállalni a temetőzést Levivel, majd talán pár hónap múlva. Anyum Rákosfészkesfenén van eltemetve, nem is tudom a pontos nevét, de legalább másfél óra kocsival....Nagyim meg Óbudán, szóval az sem egy köpés.

Bucsek,a Tököli Vukovok, tuti rokonok, mert párom szülei onnan származnak, most is épp méheket pakol nagyatyjánál.
Sajna sztem ma is ki kell hagyjam a sétát.
Csak zárójelben kisbetűvel, tegnap nagyon hajba kaptunk párommal és szeretnék itthon lenni ha hazajön, mert 5kor ment el és még nem volt időnk kivesézni a dolgokat. Nagyon szarul esett nem is bírtam aludni éjjel.
De jövő hétre szép időt mondanak!
Tényleg a park még nekünk is elérhető közelség. A lovakhoz és a játszóra, csak kocsival mernék menni és hordozókendőt kötnék, mert Levi mostanában van, hogy másfél óránként kajál és a egyszer éhes lesz, akkor a parkból 5-7 perc alatt hazaérek babakocsival, de a másik két helyről legalább 20 perc,amit végigordítana.
Szóval akkor jövő hét.
Nem tudom a számaitokat....majd itt értekezzünk?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: Tel: 06-303403589.
A tér nekünk is közel van. De te melyik térre gondolsz?? Az Iskola utca melleti piac térre?
Csak hogy ne legyen félre értés.
Min kaptatok igy össze ha nem titok, hoyg nem tudtál aludni??
Megértem ha otthon akarsz lenni ha megy haza a párod. Bármin is kaptatok össze beszéljétek meg.
Biztos csak fárdat a párod nem?
Édes a vonalzódon Levi:)

Kép
csucsu05
 
 


Hali!

Aprooka: az én számo 06-30-491-6505
Majd egyeztessünk akkor jövő héten.

Ma csináltunk töklámpást apával meg Bömivel. Majd küldök róla képet. :)

Csucsu: mit szólt Tomi, hogy kellett mennie az ásni?
Gondolom felvillanyozta a dolog :)
Tényleg csak két apuka jelentkezett, hát ez csúcs. A többiek nem tudják megemelni a feneküket. Pedig jár oda egy jó pár gyerek.
És minnél többen lennének annál kevesebbet kéne melózni. A lusta mindenségit ezeknek az apukáknak. Pedig most még aránylag jó idő is van.

Na megyek főzni.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Telszámokat, mindjárt felírom.

Csucsu, ha fáradt, akkor nagyon csúnya tud lenni, én meg mindig mondom neki, hogy jó lenne, ha nem viselkedne így, mert doki létére sokx lesz fáradt és ne rajtunk csattanjon. Meg hogy én sem vagyok épp fitt és pihent. Csak ezt ugye csesztetésnek veszi, innen indult, aztán elharapódzott.
Mindegy, már kibékültünk.
Igen, az Iskola u.-ban, ahol most újítanak.
Köszi a vonalzóbókot.

Bucsek, én is főzök.
Párom okt.1től kezdett.

Na, szaladok Levizni.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: Az a fontos ha már szent a béke. Mondjuk neki sem lehet könnyű. A betegeket azért nehéz elvise4lni és sok köztük az öreg aki igen fárasztó. De meg kell tanulni nem haza vinni a melóhelyi gondokat.
Jó főzést:)

Bucsek: Hát Tomi kész is van már itthon van. 1óra alatt megvolt. És ő volt egyedül apuka meg a gondnok bácsi. azért ez röhej hisz este az ovonéni még felhivott, hogy 6Apuka lesz. De csak a Tomi ment el.
Amúgy ő szivesen megy el segiteni sőt ő felajánlotta, hoyg a fa gyerekszékeket lelakkozza meg lecsiszolja mert már nincs jó állapotban és a kislányok harisnyáját kiaszakitja. Persze csak a Szabin csoprtjában csinálja meg van 26szék. Azért a többi csoportban nem vállalja. Más Apukának is van lánya.
Na mindegy erről ennyit az össze tartásról.
A képet várjuk a töklámpásról:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, nagyon rendi a párod!!!Tényleg csodálom, h. rááldozza a szombat egy részét.

Bucsek, képet kérünk!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: Hát a lányunk is fog ott játszani igy megteszi szivesen. Amúgy ő elég segitőkész. Mindenkinek segiteni szokott. Bezzeg ha nekünk kell segitség akkor sosem segitik vissza. De ez van sajnos nem mindenki ilyen .

Kép
csucsu05
 
 


aprooka az én számom:0670/639/71/34

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt!

Csak bekukk, szép vasárnapot Nektek.
Mi ma megyünk Dunakeszire keresztapumékhoz, sztem későn érkezünk, ha Kisprücsök jól bírja.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: Neked is szép vasárnapot:) Jó család látogatást Nektek:)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
Milyen gyönyörű idő van ma is és tegnap is!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Igen szuper idő. Nem gyözők töltekezni a nappal. Kint ültünk mostanáig a teraszon olyan meleg volt. tegnap meg hatalmasat sétáltunk és szinte egész nap levegőn voltunk:)

Kép
csucsu05
 
 


joltettétek..tegnap mi is egésznap kint hülyűltünk és a temetőbe is gyalog mentünk oda vissza! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Délelőtt ma Corában voltunk bevásárolni utána az aldiba mentünk mert akciósan téli overáll gyerekeknek azért mentünk. Aztán a kertben voltunk. majd Szabian elaludt és én meg elvittem a szomszéd nénit az Auchanba. Szegény mindig busszal megy vagy bicajjal és nem tud venni nagy dolgokat. De ott is szétnéztem azért. Vettem mikulás ruhát a Tominak meg olyan sapitamin szakál is van. Tök jól néz nem is lehet Tomit felismerni. Ő lesz idén a mikulás. Na meg egy csomó szép karácsonyi disz van már. Ott gyönyörködtem és vettem egy világitó lámpást nagyon szép:)
Előre a házra meg van amit tavaly vettünk Mikulás amin mászik fel a házra és világit. Már alig várom , hoyg jöjjön a Mikulás és a Jézuska. Úgy elkapott az ünnepi hangulat a sok szép disz között:)
Szabina meg csak most kelt fel. :)

Kép
csucsu05
 
 


már énis nagyon várom hogy kitegyük az ablakdíszeket..a házra nekünk is van olyan szines égősor.de hogy tesszük fel azt nem tudom .de majd zoli kiügyeskedi!!!!!!

máténak már én is nézegetem az ajádnékokat.... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Igen jó elkezdeni megvenni. Mi már vettünk neki szülinapit és egy keveset karácsonyra is:)

Kép
csucsu05
 
 


ügyik vagytok!mi ha minden igaz ebbe a honpba állunk neki komolyabban a vásárolgatásnak! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor hajrá:)

Kép
csucsu05
 
 


a hajrá el kél :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
Kép
Kép Már nézegetem a dolgokat
Kép
Kép Na ide figyelj
Kép és végül egy bucis kép [/img]

Kép

Kép
bucsek
 
 


Basszus, írtam egy csomót, és utánna feltöltöttem a képeket, és a szöveg sehol :(

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi gyönyörű kislány Adél!!!!!!!!!olyan jó benne gyönyörködni!!!!!!
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szóval
Csucsu: és miket vettél a Szabinának karácsonyra, meg szülinapra?
Hátha adsz egy-két jó öttletet.
Szupi lesz a télapó jelmez. Jöhet hozzánk is Tomi a Bömihez, ha nagyon belelendül a télapósdiba :D
Nekünk, mikor kisebbek voltunk a nagymamám öltözött be télapónak. A kisgyár utcában lakik és biciklivel jött keresztül Halászteleken. Az úton meg mindenki integetett neki, hogy csókolom Lovasi néni. Gondolhatjátok milyen jó lehetett a jelmez. :)
Mikor megláttuk, mi is rögtön mondtuk neki, hogy helló mama.
De jó élmény volt, még ma is emlegetjük. :)

Aprooka: milyen volt Dunakeszi? Nekünk is laknak ott barátaink, egy nemrég épült lakóparkban. Elég kaotikus ott a helyzet. Legalább 50-100 ház. Nemtudom mennyi gyerekkel, és sehol egy játszótér vagy valami. Da az hagyján, még járda sincs. Szóval ha kimész sétálni a gyerekkel kb fél precenkén kell lehúzódni, vagy kiabálni neki, hogy álljon félre mert autó az állandóan jön. Parkoln se lehet persze, szóval elég gáz az egyész.

Ma voltunk kinn a telkünkön, ahol építkezni fogunk. A héten kitűzték a ház helyét, és nemsokára kezdődik a földmunka, ezért el kellett égetni egy pár dolgot, hogy tudjanak dolgozni. Nagyon szép idő volt, egy szál pólóba rohangáltunk. Tegnap is gyalog jöttünk este haza a temetőből, pedig kocsival mentünk. De olyan kellemes volt az idő, hogy rábeszéltem a családot egy kis sétára, a tesóm meg hazadobta a verdát, mert ő tanulni akart.

Még csak a kis fényképezőről töltöttem át a képeket, úgyhogy még lesznek újabb képek is. Csucsu azon lesznek a Szabinás képek is, majd küldöm azokat is.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Nita: köszi :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


akkor már kezdenek beindulni a dolgok..szépen elkezd épülni álmaitok háza!!!!
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát az túlzás. Most idén lealapozunk, aztán tavaszig várakozó állasba leszünk. A Gábor eléggé tart attól hogy ebbe a nagy válságba tönkre megy a cégük, és akkor nem tudom mi lesz :(

Kép

Kép
bucsek
 
 


igaz...most vigyázni kell nagyon!!!nem könnyű időszak áll az emberek előtt! :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az biztos, kíváncsi vagyok mi lesz. Azért én bizakodó vagyok, aztán majd meglátjuk.

Kép

Kép
bucsek
 
 


az jó ha bizakodo vagy!kell is:)
reméljük a legjobbakat! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: De szép baba az Adél:) Olyan más igy látni mert amikor én látom mindig alszik:)
Oké a Tomi akkor majd Bömit is meglátogatja:)
Szabina ma kapott egy kis pónit meg egy szintetizátort. DE a Régió még áll mert akarunk neki azért venni valami normális ajit is.
Szóval egyeztessünk.

Jó, hogy már ki van tűzve a házatok helye:) Ebből még a végén ház lezs nem??? :):)

Kép
csucsu05
 
 


Halihó!

Dunakeszi szuper volt, mi a kertvárosi részében voltunk...
Képzeljétek Levi tenyere-talpa izzad, olyan nyirkos. Ez ismerős Nektek? Olyan furi...
Meg elkezdett eléggé hullani a haja, nem túl későn?

Ja, és ami nagyon aggaszt: tegnap óta szörcsög ezerrel, de alig tudok vmit leszívni, utána is szöri van, folyókban nyáladzik, és 37.6 volt de. Aluszékonyabb, nyűgi.
Most ez betegségkezdet, vagy beindult fogzás??? Főleg szopi közben van szörcsi, és nem tudom, h. orrban, vagy torokban, de nagyon hátul, ha egyszer porszívóval sem jön ki....
Ötlet?
Mindenesetre ma inkább nem levegőzünk, fűtök ezerrel itthon...
:? :cry:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


aprooka azért nagyon ne fűcs be mert az se jó.attol joban bedugulhat az orra....
nyugodtan vidd ki levgőzni lgalább a kertbe..jot fog neki tenni!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Aprooka: Lehet, hogy nagyon száraz a levegő. Tegéyl párologtatót a radiátorra . Az használ. na meg max 21fokra szabad fűteni!!!!!
Bár lehet nem is megy a fűtés nálatok hisz nagyon jó idő van.
De ha a szobában száraz a levegő attól is lehet, hogy bedugul az orra.


Ma voltunk vásárolni és ma is vettünk karira ajit Szabinak:) Az Auchanban tök olcsók mosta játékok. 2500, -FT ért vettem egy pénztárgépet hozzá vonalkód leolvasó van meg zöldségek, üditők, kenyér, hús mindez műanyagból. Nagyon szuper még nekem is tetszik:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Aprooka: szerintem ha fogzana akkor inkább folyos átlátszó mint a víz jönne az orrából.
Nálunk is van hogy szörcsög a kicsi és nem tudom szívni az orrát mert alig jön.
Én voltam egyszer egy fül-orr gégésznél ahol megtanítottak orrot szívni. Leírom, hátha tudod hasznosítani.
Az egyik orrába belefújod a sterimárt és a másikat keded szívni, közbe azt az orrlyukát amelyiket nem szívod azt hol befogod, hol nem gyorsan mintha pumpálnád, majd azon az oldalon ahol szívod az orrát maszírozod egy kicsit az arcüregénél. És orlyukcsere. Az a lényeg hogy át legyen mosva az arcüreg. Ne azt szívd amibe belelocsoldta a sterimárt, hanem mindíg a másikat, és addig amíg teljesen tiszta folyadék nem jön.
Ez egy kicsit hosszadalmas és sír is a baba tudom, de megéri, mert neki lesz jobb.
Ha nagyon nem jön semmi, megpóbálhatod, hogy lábasba forralsz vizet és beleraksz 2-3 maréknyi sót. A babát belerakod a kiságyba mikor alszik az ágy mellé odarakod a gőzölgő sós vizet és letakarod a kiságyat is meg a vizet is egybe egy nagy lepedővel. Így inhalál alvás közben, és egy kicsit fellazítja a dolgokat, utána könnyebb kiszívni.
Bár Levi nem tudom mennyit alszik kiságyba.
A fül-orr gégészeten van egy maszk ami ezt a sós gőzt nyomja, az a legtutibb, de otthoni verzióra ezt ajánlották.
Nekem is volt ilyen a Bömivel is, hogy csak szörcsögött és alig jött valami. Valószínűleg egy idő után megindul az orrfolyás, vagy elmúlik, ha nem és még mindíg nagyon szörcsög akkor érdemes elvinni megnézetni, fül-orr gégészhez, nehogy ráhúzodjon a fülére.

Csucsu: ez a pénztárgépes dolog nekem is tetszik, lehet hogy megnézem. :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Egész jó fajta ez a játék és sok dolog van hozzá. - Csak nem Bömi is imádja??
Mondjuk nem kifejezetten lányos játék ez .
Szabinának biztos nagyon fog tetszeni az biztos. Közben a zsomszéd néni is jött és kérdezte mit veszünk a Szabinak . Mondtuk mi de ő meg mivel akar venni neki valamit karira megfűzőtt azt hadd vegye meg ő azaz kifizette nekünk. Szóval az ő veszi neki. El is vitte mert majd azt ő adja úgye oda. De legalább nem vesz nagyon drága ajándékot. Mert hinta lovat akart venni neki 8000 Ft ért látta. Szabinak az meg van is igy még jó hogy nem vette meg. Na meg a kis nyugdiját ne költse már a lányomra.
Mondjuk nekem irtó fúra hogy egy idegen néni igy készül és ö9rül ha adhat valamit a lányomnak miközben az édes nagyszülei szarnak rá. Na ezt nem is fogom ebben a században megérteni!!!

Kép
csucsu05
 
 


ezt akis pénztárgépet fiuknk is lehet vennivagy ez inkább lányoknak való?
bocs ha hülyeséget kérdeztem... :oops: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Ki mit szeret. Van olyan fiú aki pl: babázik.
Jajj ma voltam bent az oviban és édesek voltak a gyerekek. Pont aludtak hát tündériek voltak. És mi már megyünk majd délelőttre be . Mondta az ovonéni néha menjünk be délelőtt játszani. Lehet kihasználom hisz nem biztos hoyg kint olyan jó idő lesz már. Bár ma szuper idő volt.
Meg vittem be egy csomó játékot amit Szabina már nem használ. Egy nagy kék zsák lett tele. Irtó sok plüssünk van azokat is szétszortiroztam és ami szép azt bevittem . Nagyon örültek neki. Közben meg kifizettem a decemberi csoprt pénzt is. Mert iyg mehetünk mikulás és fenyőfa ünnepre. Mert a csoport pénzből vesznek nekik kis ajándékot igy SZabina sem maradna ki és jó szájízzel menne majd januártól oviba. :)

Kép
csucsu05
 
 


Persze az ovonéni megint befogta a Tomit. Iyg megint megy szombaton dolgozni. Mondjuk mutatta az ovo néni mit csináltak és annyira jó lett a játszóterük. :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu ez nagyon jó!!!!!
mi a levelet várjuk,hogy melyik csoportba fog járni és ki lesz az ovonénink!azt mondták novemberbe jön a levél!
Már kezdek izgulni én s,hogy máté nemsokár már kis ovis lesz! :shock: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NIta: Igen biztos lassan megérkezik a levél. Bár nekünk egy hónappal később jött meg a levél mint ahogy igérték.

Kép
csucsu05
 
 


SZIASZTOK!!!

Végre van egy kis időm,olvasgatni,írogatni.
Hogy vagytok?Remélem senki sem náthás....beteg....!!
Mi jól vagyunk,az őszi szünetet anyukáméknál töltöttem a gyerekekkel.Vasárnap jöttünk haza:)
Nem nagyon olvasgattam vissza,és az lenne a kérdésem,hogy mire kell munkás apás kéz?Na ezt jól megfogalmaztam
:lol:
Nita:én is várom már a levelet az ovitól.Lehet,egy csoportba fognak járni a gyerekeink :D
Féltem egy kicsit,és az érzéstől is félek,hogy ott kell hagynom,és tudom,hogy nagyon fogok neki hiányozni,mert annyira anyás a drágám :) A fiammal is nagyon nehéz volt az "elválás".Nagyon megviselte szegénykémet.És engem is.
Na mindegy.Majd lesz valahogy.

További Szép napot mindenkinek.

Melinda
kmelinda
 
 


Melinda: De jó, hoyg jöttél. Már hiányoltalak többször is. Azt hittem valamivel megbántottunk.
Munkás kezeket az ovoda utcai oviba kell. Hoztak új játékokat azt kellet kiásni illetve a régieket szétszerelni.
Az Iskola utcai oviba pedig még csinálják a terepet addid a játékokat sem teszik ki.
De az is szépen halad. Mi mindig ott megyünk ki és nagyon jól haladnak. Új ablakok vannak új tető most a kertet rendezik. Aztán gondolom a játékok következnek. Hisz november végén lesz megnyitva.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!!

Megbántottatok???!!!Ugyan már!!!
Csak soha nincs időm :D Mindig van valami tenni való.
Kíváncsi vagyok az ovira :) Lehet,ma arra megyek Vivivel,és megnézzük.
Segítség! :D Hogyan teszitek föl a kis vonalzó képét?Rajta a név,adatok,fénykép.........Mik a lépések?

Melinda
kmelinda
 
 


Hali!

Képzeljétek, ma doki után elaludt Levi, gondoltam sétálunk egyet. Erre kivel futottam össze?
Szilvi, jó volt megismerni Titeket. Aztán azokért a kövekért tényleg vissza kell mennünk, kicsi fiad nehogy csalódott legyen. :wink:

Melinda, válassz oldalt,ahonnan szeretnél vonalzót. HA tudsz angolul, enyém is mehet, bár hidd el, én sem tudok olyan jól és pikkpakk ment. De rákatt valamelyikünk vonalzójára és ott már egyértelműen írja az adott weblap. A végét kidob egy kódot, url-lel kezdődik, azt bemásolod a profilod aláírásába. Kép: az utolsó lehetőségkéntfelajánlja, hogy tölts föl képet a gépedről. Ha túl nagy, akkor azt jelzi. Kicsinyíteni több oldalon is tudsz, de egyszerűbb, ha átküldöd a képet, mert akkor lekicsinyítjük.
Pl.www. photobucket.com, ez is angol, ide fel lehet pakolni ezernyi képet és szerkesztgetheted, ha van időd.
De mivel nincs, itt a címem: r.zsoofi@gmail.com én majd jól lekicsinyítem neked! :-)
Azt hiszem kicsit bonyi így leírva, de tényleg nem nagy cucc.
Vagy: gyere át és megcsinálom az egészet! :wink:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Ja , és a doki:
Oltást nem kaptunk, mert hőemelkedésünk van, szörcsögünk, taknyosak vagyunk.
Már párnapja láttam egy fehér szöszt a felső állkapcsán, de nem tudtam letörölni. Kiderült, hogy az eslő fogacska! :shock: 3 hónaposan kicsit korai, de a dokinő szerint már az alsók is beindultak....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: De jó véletlenül taliztál a Szilviékkel. :)
Szupi. :)
Jön már a fogacskátok?, Lehet azért is van hőemelkedése a kisfiadnak.

Kép
csucsu05
 
 


Hali!

Csucsu: igen képzeld véletlenül taliztunk, elmentünk a csörgőbe két zsömléért a dédinek és gondoltam nem a forgalmas úton jövünk vissza hanem a kossuth l.-on és mivel meg meg álltunk, láttam, hogy egy anyuka jön kisbabát tolva. Valahogy gondoltam hogy Aprooka lesz, nem tudom miért. Lehet, hogy azért mert a védő nő mondta, hogy ezen a környéken csak a mi két babónk van aki ilyen kicsi.
Igen a Bömi is szereti a pénztárgépet. Az egyik barátnőmék kislányának volt egy olyan pultszerűje amivel le lehetett mérni a dolgokat, és utána ki lehetett fizetni amit vettél, és el vihetted egy kosárba. Azzal nagyon jól eljátszottak mindíg.
Egyébként pont most gondoltam rá, hogy elkezdek összeszedegetni dolgokat Pl üres mustáros flakon, tejes doboz, csoki, stb ami az övé lesz megy egy bevásárló táska, és elkezdünk bevásárlósdit játszani. Ahhoz meg jól jönne egy pénztárgép is :wink:
Egyébként mik vannak hozzá? Mert ma elugrottam megvenni a koncert jegyet és beléptem a Tescoba is. Ott is volt de elég gagyinak tűnt, de csak valami 1500 ft volt.
Meg doki táskát akarok venni, mert most mindenki beteg a böminél a macska, a maci mindenki és orvosságot meg injekciót kell nekik adni. :)
Gondoltam, hogy lecsapnak a tomira. Ilyne jó munkaerőt nem engednek ki a kezük közül ha egyszer megkaparintották. :) Ezután alíg ha van megállás.
Ja és nem minden délelőttöt az oviban tölteni ám. 3 évig odajárhat, Szabina. A maradék időben tessék velünk talizni. Pl csütörtökön ficánka torna???
Meg gondoltam csaphatnánk valamelyik nap gofri partyt is. Kaptam egy tuti jó receptet. Süthetnénk a gyerekeknek. Naa??

Apooka: igen tényleg jó volt megismerkedni veletek is :) A köveket meg lemeózzuk, hogy megvannak-e :wink: Aztán növeljük a kupacot :)

Kép

Kép
bucsek
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?