Új privát üzeneted érkezett!

ki kell bírni addig a kerti és erkélyi levegőzéssel a cél érdekében....de utána bepótoljátok a sétákat játszóterezést..és mindenkinek jó lesz utána!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát igen :lol:
azért kiváncsi lennék,hogy ha most nem visszük be Atikát,akkor meddig szenvedtünk volna az állandó visszasésekkel... :? :? :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri, nagyon sok drukk!
Tegnap elkezdtem írni Neked vmit, de aztán kitöröltem, mert nem akartam rádijeszteni.
De mivel itt tartunk ahol, mégis bepötyögöm:
Egy másik topik mamája nagyon mérges, mert van egy (remélem jól emlékszem) 2 év körüli kisfia, akinél igazából még ilyen tünetek sem voltam, mint nálad, csak annyi, hogy lassabban fejlődött. A finom mozgása sem alakult ki, nem akart elkezdeni beszélni, még most sem ejti tisztán a már megtanult szavakat....mindenki rálegyintett, hogy nincs baj, stb.
Teljesen véletlenül derült ki, (pedig csak egy fülbetekintés kellett volna két év alatt) hogy középfülgyuszija van már hosszú hosszú ideje, ami egy hosszabb influ eredménye, csak annyi volt, hogy nehezebben gyógyult meg, többször visszaesett, de aztán maga a betegség elmúlt, semmi baja sem volt.
Most sajna műteni kell, kis csövecske kerül a fülbe, stb. Pedig mondom, kivülről alig volt vmi érzékelhető, majd kiderült, hogy vmi 70% csak a hallása és emiatt fejlődöttnagyo nehezen.

Szóval csak annyi, hogy tényleg nagyon oda kell figyelni a legkisebb influra, megfázásra is, mert lehetnek maradandó, tünetmentes utóhatások, amik eldurvulhatnak.

Nagyon szuper hogy észrevették, de ott is műtik a Jánosban?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 

 
 

szia aprooka hogy vagytok????
nori kitartás minden meg fog javulni!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Elnézést a zavarásért!
Egy fotoretusálással foglalkozó oldalt szeretnék a figyelmetekbe ajánlani:
http://www.photoretus.mlap.hu/
- régi, megfakult, elszíneződött, rongyos képek felújítása
- képek megyszépítése, rengeteg lehetőséggel
- montázsképek készítése babáról, esküvőről
Kérlek nézz körül nálunk, nagyon korrekt áron dolgozunk!
Kép
photoretus
 
 


sziazstok!szép jó reggelt mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szér reggelt kivánok én is:)

Kép
csucsu05
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nóri és többiek ébresztő!!!!!!!!!!!!!
szilviék merre vannak ?????? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szilviék: Dombóváron vannak a szülöknél. Már lementek szerdán este.

Kép
csucsu05
 
 


Nóriék: Meg balcsin.

Kép
csucsu05
 
 


Mi meg elmegyünk kirándulni nemsokára szerintem. Valahoyg olyan kedvem lett hozzá. GYorsan reggelizünk aztán kitalálom hova mehetnénk el:)

Kép
csucsu05
 
 


aprooka igen,ott is műtik,a doki nagyon normális,minden részletet kérdezés nélkül mondott :lol:
csucsu nem mentünk balcsira...majd talán jövö héten :? de ez Atika állapotától is függ majd :? tegnap egész jól volt,láza sem volt.ma már megint rosszabbul van,megy a láza is felfele...per pill. 37.9 :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Atikának javulást akkor. Szegénykém meggyógyulhatna már.

Kép
csucsu05
 
 


jó reggelt! :lol:
hát én már megőrülök...már inni sem akar :cry: kb 10féle italt kináltam neki tegnap,cumisüvegből,kiskanálból,pohárból,semmit nem fogadott el,sehogyan sem :?
egy kevéske ment a nurofenes fecskendöszerüséggel :?

kiváncsi leszek mit mondanak holnap :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jó reggelt.

Nóri: Biztos fáj a torka azért nem iszik. Pedig olyan jó lenne ha inna mertaz átmosná a szervezetét. DE ha ennyire nem akar inni biztos a torka fáj.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu de nni viszont eszik,darabosat!ha fájna a torka,akkor szerintem azt se enné :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: jah azt értem. Ha fájna akkor tényleg nem enne . Akkor passz nem értem miért nem iszik.

Kép
csucsu05
 
 


eddig enni nem evett,inni viszont sokat!most meg darabosat eszik,inni meg szinte egyáltalán nem...itatni akarom,erre elkezd torkaszakadtából üvölteni... :cry:
lehetne már holnap :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Ha eszik nagy baj nincs. Most ha nem iszik lehet nem szomjas. Holnap a doki biztos megmondja mitől van.

Kép
csucsu05
 
 


enni sem eszik eleget,de kicsit többet,mint eddig :?

milyen volt a hétvége? :lol:
ja,te dolgoztál... :)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Igen:) Dolgoztam:) Viszont kerestem is és igy utólag már jókedvre derit:)

Kép
csucsu05
 
 


Nóri: amúgy tegnap nem dolgoztam akkor elmentünk kirándulni. Nagymaroson a dunakanyarban voltunk:)És ma is hétvégét tartunk mert Tomi ma itthon van. Igy olyan mintha vasárnap lenne:)

Kép
csucsu05
 
 


jó nektek :lol: :lol: :lol:
ati a 7végét is végigdolgozta,hamár nem mentünk balcsira :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Viszont hasznosan töltötte Ati akkora hétvégét.

Kép
csucsu05
 
 


Melcsi: Miért nem jössz közénk? Van valami baj??
Remélem nem mi bántottunk meg esetleg valamivel??

Kép
csucsu05
 
 


az igaz :lol: de jobb lett volna ha itthonmarad a seggén :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Igy igaz de igy pénzt is keresett :)

Kép
csucsu05
 
 


hát ja... :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


sziasztok!
nóri atikán jobbulást..nemsoká tul lesztek az egész torturán és minden jóra fordul!!!
tegna olyan jol sikerűlt a forgatás nov.13-án csütörtökön lesz leadva..
most még anyuéknál vagyunk de mindjárt indulunk.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szia nita :lol:
milyen forgatás? :o

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


kész átvrésnek volt a forgatása... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


és mit csináltatok? :o :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na mit találtam....
A nem megfelelően kezelt középfül-gyulladás következményeként halláscsökkenés, arcidegbénulás, agytályog és agyhártyagyulladás is kialakulhat.

Visszatérő esetekben, ha a háttérben az orrmandula túltengése áll, annak eltávolítása jelenti a végleges megoldást. Gyermekkorban makacs, nehezen gyógyuló, visszatérő középfül-gyulladások esetén a dobhártyába egy ún. Gromet-tubust helyeznek be. Ez a tubus néhány milliméteres, és ezen keresztül biztosítható a dobüreg folyamtatos szellőzése. A beültetett tubust a kritikus időszak átvészelése után el lehet távolítani.
:?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nekünk tapsolni meg rajongani kellett..de majd ha megnézed akkor jobban látni fogod..anyuék fel is veszik!!!!! :lol:
érdekes amit találtál..de ez nálatok nem lesz....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na megnézzük majd :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Ne olvass semmit a neten. Feleslegesen ne idegeskedj. Nyugi.

Kép
csucsu05
 
 


De nem bírom ki :? :? :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: elhiszem nehéz. De tapasztalat, hoyg a netről infót gyűjteni nem lehet. Hamar belegondolunk a legrosszabba is. Holnap kiderül a doki mit mond.

Kép
csucsu05
 
 


az igaz :?

voltunk lent,fociztunk egy kicsit :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na és rugott valaki golt?
egyépként csucsunak igaza van..nem jó a netről olvasni meg ilyenek mert azt is beképzeli után az ember ami tünet nincs is... :( :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: az angyon jó mert addig sem törted az agyad mi lehet a baja a kis Atinak. Holnap meg már mentek dokihoz hátha mond valami okosat.

Kép
csucsu05
 
 


jó éjt!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: te nem tudtál aludni?? 23.48 kor még fent voltál?? Na én akkor már réges régen aludtam:)

Kép
csucsu05
 
 


Hali!

Mi is itt, csak sok vendég volt nálunk hétvégén, meg Levi megint eléggé pocakfájós, szóval akad itthon teendő.
Meg talán most értünk el a 12 hetes fejlődési ugráshoz, mert alig alszik, folyamatosan enne, amitől meg ugye a poci fáj, folyamatosan erőlködik, nyomja ki magát és egy percre sem állna le. Tiszta izomgóc, már most nem bírok vele lépést tartani. :wink:

Atinak jobbulást!Hajrá!

Közben Levi mindjárt átfordul itt a hátam mögött. Suttyomban érik a Kiskrapek! :)

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: Kitartás. Nemsokára kicsit egyszerűbb leszaz életetek. Hisz az eleje olyan nehéz valóban. Ezek szerint van bőven tejed:)

Kép
csucsu05
 
 


aprooka tényleg lsz még jobb is..bár gondolom ezt sokan mondják neked..de igaz.. :lol:
csucsu igen akkor még fennt voltam nem tudtam aludni.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nIta: Hát velem ilyen nem fordult elő sosem, hoyg nem tudok aludni.

Nóri: atika hogy van?

Kép
csucsu05
 
 


sajna nekem többször is van hogy nem tudok elaludni....csak forgolódom..... :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: az nem jó. Én meg a másik fele vagyok. mert én meg nagyon hamar elalszok. Néha Tomi mondana valamit de én már nem veszem az adást.

Kép
csucsu05
 
 


vicces lehet ..szegény tomi mondja a napi élményét te meg már szundizol. :oops: :) :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?