Új privát üzeneted érkezett!

szerintem 11 körül indulnánk anyi bőven elég .. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Atika most fog elaludni,meglátom mikor kel fel!ha megyünk,csörgök :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


jolvan várom csörgésed...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

okéska...még mindig nem alszik :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


altasd el... :oops: :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nincs hozzászokva az altatáshoz,nem tudom hogy fog menni :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


akkor nincs több ötletem.. :oops: :D
csucsu vajon merre van??? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Itt vagyok sziasztok
reggel postán voltam tettem vettem.

Kép
csucsu05
 
 


szia...már hiányoltunk! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: hú de szép autótók lesz:) De ez tervben is volt?? nem lakást akartatok venni? vagy rosszul emlékszem??
Tényleg mi van az Auchannal nem hivtak??

Kép
csucsu05
 
 


Hahó! Csajok hol vagytok??

Melinda, Bucsek, Aprooka??

Kép
csucsu05
 
 


csucsu holnap nem tudok játszóra menni :cry: :cry: :cry: mennem kell a clostiért utána meg a mamámhoz a pénztárcámért mert még tegnap bent hagytam nála. :?
és nagyon nagyon köszönöm a teszteket!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt csajok :lol:

autó lefújva,csábító volt az ajánlat,de meggondoltuk magunkat,mert egy autóra 72hós részlet kicsit necces lett volna,és inkább kecót akarunk!de jó volt 2 napig úgy élni,hogy lehet lesz egy szép kis tütünk :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Hidd el lesz autó is akkor de előbba kecó jön:)
Amúgy hogy jött az ötlet?
És ismerős az érzés, hogy bele élted magad.
DE ha nincs autó akkor lesz más.
Aztán majd az autó is meglesz.
Most állitólag nagyon nehezen adnak kocsira hitelt.
Ti is ezt tapasztaltátok??
Amúgy ha a régi autót beszámitattjátok akkor nem járnátok jobban?
És akkor a régi is el lenne "adva"
Vagy ??


Atika jobban van már?

Kép
csucsu05
 
 


Nita: Akkor majd szerdán megyünk. Mi mondjuk délután kimegyünk bár tegnap sem jutottunk el odaáig mert a lányom a gáton akart motorozni. Most ez a legújabb hobbyja:)

Kép
csucsu05
 
 


Helló lányok!

Itt vagyunk, csak tegnap elmentünk a Bömivel meg az Adéllal a másik dédihez, és a Bömi nem akart hazajönni.
Már múltkor is mondta, amikor oda mentünk, hogy nem jön haza, de amikor kopogtam neki kívülről az ablakon akkor szaladt, hogy ő is jön. Tegnap megint mondta, hogy nem jön haza. A dédi meg, hogy hajam ott nyugodtan, gondoltam kipróbálom mi lesz. Mikor hazaértem az Adéllal, hívtam őket és minden rendben volt. Beszéltem a Bömivel is és mondta, hogy jól érzi magát, nem jön haza és ebédel. Úgyhogy ott volt 4 óráig.
Ma meg voltunk az Adéllal 2 hós oltáson, meg megkapta a pnemomoco..... nem tudom hogy írják oltást is. Szegénykém :(
Remélem nem lesz nagyon bágyadt meg lázas tőle.

Csucsu: a gátas a motorozás jól hangzik. Tegnap mikor elindultunk sétálni a boltba, gondoltam hogy rád csörgök és elmegyünk felétek de otthon hagytam a telefonomat. :(

Nóri: ne bánkódj az autó miatt. Minden jön szépen sorba. Szerintem is most a házatokra koncentráljatok, aztán jöhet az újj kocsi is.
Az egyik barátnőmék is akartak most kocsit venni, de nem kaptak hitelt most, úgyhogy ők is elhalasztották a projectet.

Kép

Kép
bucsek
 
 


hát az ötlet úgy jött,hogy ati unokahugájé az autó,aki megy ki a férjével angliába melózni,és egy autó böven elég nekik ott,mivel 1 helyen fognak melózni!
ugy adták volna oda az autót,hogy hitelátvállalással!nem kellett volna elöleget fizetni,szandra nevén ment volna tovább a hitel,hogy ne kelljen a bankokkal szórakozni,és mi fizettük volna a részletet!adott volna kölcsönadási szerzödést,hogy használhassuk az autót,mivel ugye az ö nevén ment volna tovább,és mikor lejárt volna a részlet,akkor átirattuk volna a mi nevünkre!attól nem kellene félnünk,hogy mi fizetjük,aztán meg lelép a kocsival,csak hát belegondoltunk,hogy 6évre havi kb.40ezres kiadást nem tudnánk biztosan vállalni,mert még van más hitel is,és ha már majd úgy lesz hogy bevállalunk nagyobb hitelt,akkor inkább kecóra,mint autóra! :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


amúgy auchanból nem hivtak,szerintem a gyerek miatt,de sebaj!iwiwen már adtam fel hirdetést,hogy gyerekfelügyeletet vállalok,meg beakatjuk az idesüssbe is :lol: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Na igy már értem. Bár igy egyszerübb lett volna autót venni, hogy a hitelt ti fizetitek de nem iratjátokát a nevetekre hisz akkor nemkellkérelmezni a hitelt. nagyon szép az autó bár szerintemjól döntötettek hisz ha nagyons ok a hitel akkor az ember abba meghülyül.

Nyerek a lottón igérem megvezsem az autót nektek ajándékba:)
Bár én ezért nem nyerek mert mindig mindnekinek szétosztom
és közben meg se nyertem:)

A barátnőmnem is mondtam, hogy érzem, hoyg egyszer nyerek és igérem a felét oda adom neki. Na hétvégén nyertem aluxoron. 810Ft ot.
Fel is hivtam és montam nyertem a luxoron a fele jár neki. Kérdi mennyi az mondom 810Ft erre ő : 800000ezer??
Már örült , hogy kap 400000 ft ot. Aztán mondta a 400 foritot inkább lottózzam el hátha nagyobb összeggel hivom fel.
:)

Amúgy én is nézek itthoni melót meg bármit de nincs. :(
Most mondjuk megyek takaritani a renaultba 2napra de az nagyon kevés lesz.
Nyár óta nem hivott a csaj de mostvégre van megint melója.
De ez a gyes nagyon kevés.
Szegény Tomit a haverja jól átvágta igy egy hetet csak itthon volt. Most tegnap már volt dolgozni. Ma is elment. na meg holnapis mehet. De a jövő hetet még nem tudjuk.
Tök jó mert ő 3napot megy aztán csütörtökön egyött vagyunk pénteken szombaton én nem leszek reggeltől estig és vasárnap közös pihi lesz.
Utálom ezt az államot, hogy ilyen helyzetbe hozzák a gyeses anyukákat illetve a családot.

Az auchant nem értem hisz mi közük a gyerekhez??
Az Apukája lesz vele.
na mindegy utálom ezeket a nagy cégeket is.
Az én meló helyemet is hivtam mi lenne ha kirúgnának és kapnák végkielégítést. hisz 5órát kellene utaznom hogy dolgozhassak.
Erre ők akkor lépjek ki vagy talán közös megegyezzéssel kiléphetek.
Jó mi??
Persze ma már fel is adták a hirdetést a helyemre igy , hoyg tudják nem megyek vissza.
December 50-ig van a gyes után két hónap szabit kiveszem. És utána nem tudom mi lesz.

Kép
csucsu05
 
 


800000 :lol: :lol: :lol:
fáj a szivem az autó miatt,de azt hiszem jó is hogy nem vágtunk bele :lol:
a jelentkezési lapra rá kellett írni,hogy hány gyerek van,mikor született...szerintem látták hogy még elég pici,és esetleg tartanak attól,hogy haza kell futkároznom,ha valami történik vele...vagy hát nem is tudom...a teszt sem lett olyan amilyenre számitottam!

Nektek sem könnyü... :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ma kell visszavinnem Atikát a fül orr gégészetre :)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na felébresztem lassa,és indulunk!kiváncsi vagyok mit mond! :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Na én is kiváncsi vagyok mit mond a doki.
Most látom milyen hülyeséget irtam. December 50:) Szóval dec. 20 akart az lenni. :)
Hát nem könnyű az biztos.
De nekünk azért is ilyen nehéz mert semmilyen segitségünk nincs.
Nem csak anyagi. Az én szüleim már nem élnek. A Tamáséi meg szemetek. Mást nem tudok mondani. Mert ha csak hetente a szülők egy tányér kajára hivnak meg az is segitség. vagy néha vigyáznak a gyerekre.Mióta Szabina megvan még senki nem vigyázott rá. Mindenhova visszük magunkkal. Ami pesrze nem baj hisz magunknak akartunk gyereket nem másnak de azért egy fél óra pihi néha jó lenne kettesben a Tamással.
Na meg soha senki nem vett Szabinak semmit. Pelenkát vagy egy egy ruhát. Tehát nekünk ezért is nehéz.
Mert azért már nagyszülők csak vesznek 1kiló gyümölcsöt a gyereknek vagy egy kis ruhát.
De a jó isten odafent biztos látja ki az aki nem akar és ki az aki nem tud adni. mert nagy külömbség van a kettő között.

Na jól kidühöngtem magam. amúgy ez is csak azért jutott eszembe mert láttam az Anyósomat a Tamás huga ggerekéért menni a suliba. Tehát rá van idő és energia is.
Na mindegy.

Tanulság az auchannal: Legközelebb Atit tagadd le!
nem szép dolog tudom de ez van.
Ahol kisgyerek van ott azt hiszik az Anyuka sosem fog dolgozni. Pedig azok az emberek akik ezért nem vesznek fel egy kismamát szégyelhetik magukat hisz ők is voltak anno gyerekek és talán már szülők is.

Kép
csucsu05
 
 


jó reggelt!
atikával minden rendben,fül orr gégészetre már nem kell vissszamennünk!ma még a gyerekorvos látni akarja!köhög még,meg folyik az orra,de jól van :lol: :lol: :lol:

hát nekünk azért anyóssal szerencsénkvan,hogy néha-néha ezzel azzal besegit!
nem irigyellek titeket! :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Az jó ha már a füll orr gágére nem kell menni hisz akkor nincs gáz. Gyerekorvosnál meg tutti sokan lesznek a hosszú ünnep miatt.



Tegnap délután el jött a barátnőm a lányával játszó napra. Szabina nem bírt magával. Igy nem is aludt csak 40percet. Hát elég nyügi volt már este.
Most bezzeg húzza még a lóbőrt:)
De tök jó volt mert a gyerekek elvoltak mi meg csacsogtunk. Olyna rég láttuk egymást és egymás gyerekeit élőben még nem mert elég messze lakunk.
DE megbeszéltük, hogy jó lenne azért sürübben ilyen délutánokat tartani mert jót tett a kicsiknek is.
Kellenek az ilyen talik. Legközelebb mi megyünk hozzájuk már ha oda találok:)

Kép
csucsu05
 
 


kicsit te is kikapcsolódtál :lol:
megint szarakszik a net :x :x :x

ma felhivom az önkormányzatot,hogy adjanak valami lovetát,hamár nincs bölcsi,mert igy nem is tudnék rendesen elmenni melózni!jobb helyeken ha nincs bölcsi,arra az idöszakra fizet az önkormányzat :roll:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


csak nem tudom ez hova tartozik.a szociális és gyámügyi előadót keressem,vagy a családgondozót,vagy kit? :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ezt írtam a halásztelek.hu forumába:

Tisztelt Polgármester Úr!

Kisfiam 14 hónapos,szeretnék elmenni dolgozni,de nem tehetem meg,hiába a sok próbálkozás,bölcsi hiányában nem megoldható,mint ahogy sokak számára sem!
Viszont jobb helyeken,ahol nincs bölcsi,az önkormányzat ad egy bizonyos (havi rendszeres) támogatást a családoknak,a bölcsi idejére!
Itt vajon ez miért nem kivitelezhetö???Ha már nincs bölcsi,legyen támogatás!
Tisztelt Polgármester Úr,és a képviselötestület csak annyit kérek,hogy próbáljanak meg abból az összegből megélni,mint amit mi kapunk a gyermek után!Ez keményen 38000Ft összesen!
Nem tudom hogy jönnének ki belöle!

Fenti kérdésemre várom válaszát!

Tisztelettel Fekete Nóra.

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Megértelek , hogy irtál de hidd el nem fognak adni semmit. A képviselő testületet meg a polgármestret nem érdekli ki mennyiből él. csak az, ők mennyiből élnek meg.
De kiváncsi vagyok mit ir vissza. Már ha vissza ir.
Amúgy ezt a Halásztelek honlapon irtad meg??
Mert én is már 3X irtam oda és ott válaszolnak is.
www.halasztelek.hu ét ott kérdések a polgármesterhez ott van bölcsi topic is.
Oda is irj.
A tesómék a XI kerületben adnak a gyeses anyukáknak havi 8000 Ft ot akkor ha a bölcsibe nem fér be a gyerek. Nem sok de több mint a semmi.

Kép
csucsu05
 
 


igen,odairtam,de majd csak akkor lesz látható,ha jóváhagyják :?
ide irtam
http://www.halasztelek.hu/polgarmester/ ... cs%C5%91de

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


hát a 8ezer is több mint a semmi :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na a 10:42-el átrobogunk szigethalomra befizetni :?
holnaptól kb. 1 hétig nem vagyok :? :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


sziasztok!
nori örülök hogy atika jöban van már...
csucsu voltatok már kint? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita nem lehet,hogy az uradat láttam az elöbb szigethalmon? :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nita: Igen voltunk kint. Most értünk haza az auchanban voltunk. Mert én 2napot megyek dolgozni holnap meg úgye szünnap igy sokan lesznek este. ezért elmentünk reggel. És igy is tök sokan voltak.
Voltál dokinál?


Nóri: Hova mész? mentek le a Balcsira?

Kép
csucsu05
 
 


holnaptol ati tesójáék jönnek,vasárnap meg balcsira megyünk,kb.keddig :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: az jó. akkor jó időt a balcsira.

Én meg dolgozok. Jó mi??
De ez van ezt kell szeretni!

Kép
csucsu05
 
 


majd gondolok rád :wink: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megyek,dolog van,ha addig nem,akkor jövö7 közepén érkezem! :lol:
páááááááááááááá :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Köszi, hogy gondolsz rám:)
Bár legalább ha dolgoznom is kell legalább kapok pénzt utána:)
Én is megyek mert még van itthon mit csinálnom. Na meg előre megfőzők, ne kelljen majd a Tominak ezzel foglalkozni.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
nóri igen láthatad az uramat..halásztelkin volt... :lol:
csucsu jó munkát neked!!!!!!!!voltam dokinál a gyógyszerér amit ki is váltottunk és most várakoznak a polcon.de piri nem jön.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Megjöhetne a piri az biztos, hogy ne kelljen rá várni már.


Én ma egész nap pihiztünk meg délelőtt sétáltunk egy jó nagyot. délután a HBO-t néztük. Kicsit laza nap volt ma:) Persze tv-zés közben vasaltam is:)
Bezzeg holnap már nem lesz az meg holnap után sem.
De sebaj majd vasárnap pihenek.

Kép
csucsu05
 
 


nita úg ycsendesen ráköszöntem,nem voltam benne biztos,hogy ö az :lol: :lol: :lol:

most voltunk ügyeletem,de nincs doki,majd 8 után!Atika az egész éjszakát vévigüvöltötte....az ügyeleten csak aszisztens volt,azt mondta biztos rosszat álmodott a gyerek...mondom biztos... :x :x :x
mintha mozgásra fájna a hasa (nekem úgy tünik) nem bánnám ha beküldenék a kórházba egy jó kivizsgálásra :? mert hát ez az ügyelet....inkább hagyjuk... :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jó reggelt!

Csucsu, most futottam át a lemaradásomat, ISten éltessen utólag is!

Nóri, kecó sztem sokkal fontosabb, mint kocsi, nagyon drukkolok, hogy összejöjjön! Majd írd meg, mit válaszoltak a lébecolók a polgiból.....
sok helyen amikor kisbaba születik, az önkori ad pénzt, vagy ajándékot. Pl. XI. ker-ben valami 40.000 FT-ot, Pomázon meg a polgimester személyesen megy ki a kismamához és visz egy jó értékes csomagot, pelusokkal, kisruhákkal meg egyéb hasznos holmikkal. Jó mi?
Itt meg, amikor bemetnem, hogy van-e ilyen, az előadó kerek szemekkel nézett, hogy csak segély van, rászorultsági alapon és miről beszélek. Amikor elmondtam neki a fenti példákat, közölte, hogy ilyen nincsés ezt nem hiszi el nekem. :?
MOndtam neki, hogy ideje lenne utánanézni....
a kismamák támogatása talán előbbrevaló lenne, mint minden héten újratöltögetni a muskátlisballonokba a virágokat az út mentén....meg kiásni a fagyizó előtti gödröt súlyos pénzért, aztán újra betemetni pár hétre rá.....stb. na jó, nem puffogok tovább, csak kissé furi dolgok történnek errefelé sztem.

Bucsek, hallottam, mondtad a védőnőnek a kórházi sztorit, mert képzeld, felhívott (sajnos őt elfelejtettem értesíteni, csak a dokinak szóltam :oops: ) és kijött még tegnap megnézni minket. Sztem ez nagyon rendi tőle....
Adélról tegyél fel képet!

Nálunk: totál felborult a rend, nem éjfél körül alszik el Levi hanem 7-8 között, de hajnali 1től óránként felsír. Már totál zombi vagyok, pedig még a kórházat sem aludtam ki. Aztán persze napközben pótolja, de effektíve 1 hete nem volt olyan hogy 3 óránál többet aludt volna egyhuzamban. Szóval kicsit húzzuk egymás idegeit.
Borzasztó szar idő van, de azért most már követem az eseményeket és jövök játszózni ígérem!

Ja és teszek fel pár képet is:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


ez még régebbi, de imádom:
Kép

vigyor:
Kép

kismanó apájával:
Kép

anya, mit csinálsz?
Kép

így könnyű aludni:
Kép

kedvencem:
Kép

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: Szia :) De jó, hogy jöttél . És hoztál sok szép képet is:)

Nóri: Az nem jó ha Atika megint sirt éjjel. Remélem a mostani jobb lesz.
A nővérke meg nevetséges: Rosszat álmodott?? Na vicces:)

Kép
csucsu05
 
 


aprooka nagyon csinik és aranyosak vagytok a képen főleg a kis levike!!!!!
gyere a játszóra lehet neked az lesz a pihenés!!!!! :roll: :wink:
nóri legközelebb üvőlcs a fülébe!!!! :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!
Nem túl fényes a helyzet,de végre kiderült miért is esik vissza pár nap után Atika... :?
szóval visszavittem az ügyeletre,ahol a doki közölte,hogy az egyik füle jó atikának,a másik kicsit piros.vegyek nasivin orrcseppet,és ha nem javul,vigyem vissza,aztán "MAJD LESZ VALAMI"!!!
ezt igy adta elö!Gondoltam kösz,ebböl nem kérek!hazajöttünk,körbetelefonáltam,melyik kórházban van fül orr gégészeti ügyelet!
ugrás az autóba,majd irány a János kórház!A doki egy tünemény volt,alaposan megvizsgálta Atikát,majd kiderült,hogy marha nagy Atika orrmandulája,amit minél elöbb ki kell venni!12.ére meg is van az idöpont a mütétre!kapott gyógyszert,kedden kell újra vinni,hogy megnézzék mi változik ettöl a gyógyszertöl.aztán 10-én kell laborba vinni,és ha jó lesz az eredmény akkor 12-én mütik!nem vihetem társaságba,meg sehova addig,nehogy valamit összeszedjen,mert akkor csúszik a mütét!ja,délbe már 39fokos láza volt!tegnap nappal sem aludt semmit,viszont este 7kor elaludt,éjjel 3kor én ébredtem fel,hogy mi ez a nagy csend...békésen aludt,eléggé kifáradt az elözö 24óra alatt.enni egész nap szinte semmi nem evett,éjjel 4kor felébredt,evett,és azóta még mindig alszik szegénykém!de nem érzem hogy most láza lenne :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nóri nagyon remélem hogy a műtét segít rajta és meg gyógyul szegénykém!!!!!!!!
nagyon sok puszi és nagy ölelést küldök neki és nektek is!!!!!!!! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi nita!
a doki szerint 90%,hogy helyrejön,de viszont annak is megvan böven a lehetösége,hogy pár év múlva visszanől neki,mivel ilyen pici korban veszik ki :?
nem mehetünk se boltba,se sehova,nemhogy elkapjon valamit,és azért csússzon a műtét!levegöztetni is csak kertben,vagy erkélyen lehet a műtétig :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?