Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Na látom,van pörgés, olyan újra sokat olvasni :):):)!!!!!

Boni

Zsigi bébi szuper ügyes,ezek szt semmi gond nem volt az oltással :).Ez nagyon jó!!!!!Végül adtál kúpot?
Szl vannak vágyak :wink:!Hajrá akkor egy kiscsaj :)!De a fiú lesz,akkor is jó :D!
Nekem mondátk anno,amikor Villővel voltam már terhes,hogy úgyis fiam lesz(kollégák),mert én olyan fiús anyuka vagyok :shock: ... (tudod,oroszlános temperamentum :D)...Mondtam,hogy már csak azért is lányom lesz :D!És az lett :D!Mi alkalmaztuk a megfelelő módszert .... :roll: Bejött :).

Szt is jók a DM termékek,úszópelust is használtunk, meg a törlőt is.Meg vagyok vele elégedve.A Huggys tényleg nem olcsó....De meg tudod nézni,ha oda van írna, h egy db mennyire jön ki....
Nekünk anno mindkettőnél a Libero jött be,de szt nagyon alkatfüggő,melyik gyereknek melyikből nem folyik ki semmi :D!


Athiz

Örülök, hogy derűsebben látod azért a világot :).Tessék magatokra is időt szakítani azért,mert kell az na :D!
A kisember-dologhoz meg csak azt mondom, hogy sok kicsi sokra megy :wink:....és ha már valamit(ha kicsi is!!!) tettél,akkor bizony sokat tettél!!!!


Tonti

Hát elég sajnálatos, hogy nincs elég szelektív gyűjtő nálatok :(.
Nem lehet kérni,hogy oda is tegyenek hozzátok a lakótelepre?Nálunk így telepítettek elég sokat.Van biztos képviselőtök,aki a városházán titeket képvisel,rajta keresztül....
Egyébként nálunk sokan hozzák gyalog vagy biciklivel messzebről a hulladékot ....
Hát hallod,akkorát nevettem párod beszólásán,hogy néztek is rám furin a tanáriban(még délelőtt olvastam) :lol:!Jó fej ezzel a hajóval :D!De lehet,hogy a telekkel jobban jártok :roll:...Bár azt is tudom, hogy a párom cége elad jövőre pár hajót... :wink: Szóljak? :D
A méretekhez annyit,hogy az én 6 éves fiam 110-st hord most....szl ez szt nagyon méretfüggő....Nálunk 116-s van,nem 114-es,de gondolom centire mérik a dolgot.Szl csak azt kell tudni,hány centi a kölök...na és hogy mennyire méreteznek félre :?....
Komolyan meg akarod növeszteni Alex haját? :shock:

Na végül aludtak a babakocsiban?Tényleg,könnyen közlekedsz a babakocsival?

Pusztok,megyek almáspitét sütni :)!

anyapoc
 
 


Anya'mi a módszer? :wink:

ja dokinéni mondta adjak Zsiginek kúpot ha hazaértünk..mondtam neki hogy van homeopátiás erre ő:

homeopátiásat semmi estere sem :roll: :shock:

nyami nyami almáspite :lol: én holnap buktát sütök, meg jó kis cukiborsólevest! :lol:

kislányruha: úgy volt jön hozzánk látogatóba ismerős, akinek a kislánya 1 héttel idősebb mint ZSigmondom, és elmentünk neki ajcsit venni.
hát én olyan jól éreztem magam a válogatás közben! remeélm hugomnak lánya lesz majd ha összehozzák utódot..most kezdtek bele...és akkor elhalmozom minden jóval! :lol:
Vendég
 


Boni

Tudod, hát a jó öreg Czeizel-féle recepet :lol:! Amúgy tényleg működött.... :roll:
Kúp:szt a Viburcoltól nem lett volna baja,azt nyugodtan adhattad volna.Esetleg azért nem tartotta jónak,mert a homeoptiás szerek átmenetileg erősítik a töneteket,ami ebben az esetben nem biztos,hogy jó.De az biztos,hogy ilyenkor a Germicidet teljes nyugalommal add legközelebb (is)!!!Megelőzöl vele egy csomó nyügit :).Anno,emlékszem, Bulcsúnál a DIPERTE után olyan lett szegényem lába,mint egy jól megfőtt debreceni kolbász :?... Tiszta piros, nagy púp rajta, láz, sírás órákon keresztül,mire beájult és jobban lett.Hiába borogattuk :(.Na, Villőnél már nem volt gond :).
Csajos cuccok :D!Jó nekik vásárolni,már ha hajlandók felvenni :?....Én pl cuki szoknyákat vásároltam tavaly, a lányom meg közölte idén is tavasszal, hogy ő nadrágot vesz csak fel :shock: ...erről ennyit :?...
De Bulcsúnak is mindig olyan tuti cuccokat sikerült venni,meg most is :).Olyan vagányul lehet őket öltöztetni :).
Drukk tesódéknak !!!! :) És hogy lányos nagynéni legyél :wink:!Először..... :wink:
Cukorborsó levest majd teleportálhatsz,úgysem lesz időm ebédelni :D!Imádooooooom!

Almáspite kész, most berácsoztam a maradék tésztával a tetejét,tök jól néz ki :).Már éhes is vagyok 8) ...

anyapoc
 
 

 
 

Anya' kinyitottam ablakot! :wink:

nem tudom melyik a Czeizel féle módszer! :oops:

szerencsére kopkopkop Zsiginek semmi baja eddig.. most is alszik :lol: de majd felkelek hozzá 24 körül, megnézem nem e lázasodott be :oops:
Vendég
 


Vendég
 


Anya: :lol: (ez tetszik!)
Orulok hogy vidam perceket szereztunk Neked es a munkatarsaidnak!!! :lol: Birnad az uramat, allandoan bolondozik.
Szemetgyujto: az uram a varoshazan dogzik. :roll: :D Ja, es mondtam mar hogy kornyezetvedelmi felugyelo? :wink:
Amugy csak annyi a dolga hogy ha valahol illegalisan valamilyen hulladekot halmoznak fel feljelent es a veszelyes fakat stb. megnyiratja vagy kivagatja.
A szemetszedes ki van adva egy cegnek, azt nem Ok intezik.
Vegul 114-est rendeltem mert a 102-es mar tuti kicsi lenne, inkabb legyen nagy mint kicsi. Rate 104 cm. volt az utolso meresnel.
Komolyan meg akarom hagyni a hajat, most kell mert ha elkezdem levagni nagyon megerosodik mint Ratenak es akkor mar nem lehet megnoveszteni. Na nem vallig vagy fenekig erore gondoltam hanem ilyen gombasra az olyan edi.
Tenyleg nagyon meno cuccok vannak a fiuknak is, lanyoknak meg tunderiek.
Mikor van idod Neked almaspitet sutni? :roll: :D
Ja, nem aludtak tobbet igy egesz nap fel orat aludtak. :shock: Kozlekedes borzalom de ez van. 1 ev mulva majd setalunk.

Boni: de jo akkor hajra unokahugi! Amugy hugomek is eppen hugiprojectben vannak, nagyon drukkolok Nekik en is!!!

Alex naggggggggggggyon rossz kisfiu lesz, mar egnek all a hajam sokszor Tole, folvettem az olembe, elkezdett pofozgatni, mondtam hogy nem szabad de csak csinalta- csinalta aztan en is odautottem Neki egyet a fejere (nem nagyot) es csak rohogott, igy folytattuk es olyan jot rohogott ezen az egeszen hogy majd bepisilt. :lol: Aztan elkezdte razni a fejet es kiabalt hogy nenenenene, ez a gyerek kiakaszt de hogy en mennyire imadom az hihetetlen! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Bonikám

Naggyon ügyi vagy :wink:!
Akkor tessék szépen hőmérőzni és X-elni a napokat,amikor lehet/nem lehet :D!
Egyébként én is így készültem :D!
Nézd is meg Zsigit,az a biztos,bár ha lázas,tuti felébred,mert szomjas is lesz.... :roll:
Meg akartam dicsérni,de elfelejtettem szt,hogy milyen ügyi volt az alvással!!!! :) Na és apája és a felnőtt fia :D!Csak el ne kiabálja :wink:!
Nem érkezett meg a leves :cry: .....

Tonti

Itt Anya beszél :D!
Na szóval....Apának így felvitte az Isten a dóóógát? :D Nem semmi állás :).Akkor tessék csak ügyesen elintézni,hogy legyen szelektív gyűjtés.Itt is más cég csinálja a gyűjtést,mint szinte minden községnél,de az önkormányzat hatásköre, hogy elrendelje szelektív gyűjtők telepítését,amit ugye másik cég tud elvinni.Messze van tőletek a gyűjtő egyébként?
Tök furi,hogy nálatok másfajta számozás van :).Igen,én is egy mérettel nagyobbat szoktam venni,mert abba még mindig bele tud nőni,mint a kicsihez összemenni :D!
Mié' akarsz a tökös kispasidból lányt csinálni???? :shock: Annának növeszd a haját inkább :).A végén meg majd jól összekevered őket :).
Este sütöm a pitét ,drágám,gyorsan megvan :).Ha akarod,megdoblak a recepttel,pillanatok alatt kész,csak legyen reszelt almád :D!
Szl no alvás,te meg hulla vagy :).Fél óra az nudli egy ekkora csemetének,pláne kettőnek :?....


hát,tudod,azért csinálja szt ezt Alex,mert lehet,hogy odaütsz neki,hogy ne csinálja,de a metakommunikatív jeleid mást mutatnak és ő ezt még most jobban veszi.Közben azt érzékeli,hogy anyának ez tetszik azért és csak játszik és igazából nem is mérges,mert nem emeli fel a hangját, nem húzza össze a szemöldökét stbstb..... Ezért nem ér sokat a kicsiknél a kedvesen aranyosan elmagyarázása a dolgoknak,mert logikailag még nincsenek a top-on,bár tény,hogy sok mindent értenek.De jobban értik a meta-jelzéseket,gyorsabban is reagálnak rájuk....
Persze gondolom édi az a kis büdös,ahogy szórakozik veled :lol:!

Apa poénjai jöhetnek,hadd szórakozzunk :D!

Na megyek, elteszem magam holnapra :)!

Puszi

anyapoc
 
 


Anya: ugye milyen nagymeno uram van nekem? :shock: :lol: Mar 35 eve a varoshazan dolgozik :lol: en meg vagyok 29. :roll: :lol:
Persze hogy nem haragszok arra a budos kolokre, halalra rohogtem magam en is. :lol:
Majd kuldjed az almaspite receptet!!!

Off: du. elmentunk a boltba a gyerekekkel es eppen joghurtot vettunk (egy szuk helyen van) amikor is uram ex-je jott velunk szembe, nem tudott kikerulni sem csak hapogott es lattam hogy alaposan szemugyre vette a gyerekeket, en jot rohogtem utana. :lol:
:twisted:

Egy kis izelito Alexembol:
http://s202.photobucket.com/albums/aa19 ... en2787.flv

Meg szeme sem all jol es hogy tartja a szajat figyeljetek majd?! Szerintem nemsokara Annat puffoli majd!
http://s202.photobucket.com/albums/aa19 ... en2777.flv

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Jó reggelt lánykák!

Anya' azé nem ért oda, mert csak ma csinálom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
na de jó lesz megint hőmérővel a szájamban ébredni háhá! bár egyenlőre sok értelme nincs majd ha ismét menstrruálok.. :lol:

Tonti nyomj egy csókot a pofijukra!Alex milyen kis "akaratos" Anna meg csak félreáll szelíden! :lol:

amikor sétálunk, látom ahogy a gyerekek gyűjtik a faleveleket!
és eszembejut amikor kicsi voltam és mennyi mindent csináltunk Anyával hideg borongós napokon...alig várom már, hogy Zsigmondommal is lehessen ezeket a dolgokat mívelni!

imádok Anya lenni vazze!
:lol:

ja egyébként Anya' ha legközelebb Bpen jársz igazán beugorhatnál látogatóba :wink: na majd tavasszal :lol:

Athiz puszi
Vendég
 


oltás után Kép

széles mosoly Anyának Kép

nyelvtologatós Kép
Vendég
 


Boni, de cuki a béjb!

Mi is túléltük a szurikat. :)
Mensi nélkül is be lehet ám babásodni, ugye tudod? Egy ismerősömnek sikerült is jó korán a szülés után. :D

Juj, de trutymó idő van odakinn! Tonti, azért irigyellek, ott gondolom azért jobb az időjárás, meg van tenger, óóóó, de szeretnék én is ilyen helyen élni.

Anyapoc, én vennék szívesen DM-es cuccokat, ha lenne a közelünkben DM, de csak Rossmann van. Azért ott is vannak néha jó cuccosok, de mégsem DM! :lol:

Na cupp
athiz
 
 


Sziasztok!

Na megjártam székes fővárosunkat :D!Szerencsére a város túloldalán van a kórház :?.... 1 óra az út fel és 1 óra városon belül...pedig még a forgalom is kifejezetten jó volt :roll:...csak egyszer mentek vmi fontos mukik,amikor pár percre nem engedett tovább a rendőrmotoros,de az sem volt gáz.... :)
Aztán beestem a suliba,egészen mostanáig ott ültem és a 2,5 évemnek legjobb órái most voltak.Egyrészt a tanácsadás és szakkomunikáció, és természetgyógyászat!!!!!Egy középkorú, tüdőgyógyászból lett természetgyógyász-homeopata tartotta az utóbbit,szuper volt!!!Csupa-csupa hasznos dolgot mondott,de persze a 3 óra nem volt elég.... :(
Szl okosabb lett ma,tutira...végre :)!


Tonti

Nem semmi ez az Alex fiú,meglásd, a fejedre fog nőni :D!Nekem is az jutott eszembe,mint Boninak, hogy Alex egy kis pernahajder,Anna meg egy szelíd lélek :).Azért tényleg nem árt,ha néha komolyabban is megfegyelmezed,mert később nem fogja érteni...
Szl nagy élmény volt találkozni az ex-szel...vele amúgy mi van?Van családja stb???
Receptet majd írom :)!

Athiz

Szuri :),ügyesek vagytok :).
Szt a Rossmannos dolgok is jók,én is szoktam ott vásárolni és alapvetően jobban is szeretem,mint a DM-et,mert olcsóbb...csak asszem a pelenkájuk műanyag kívülről,legalább is Bulcsú idejéből ez rémeik,mert kaptunk párat barátnőmtől,amikor szobatiszta lett a lánya...
Nekem mára egészen jó időjárás jutott :)..... nem szaladtam bele esőbe,csak kicsit borus volt mindenhol az ég :).Majd holnap.... :)

Boni

Ez a herceg,vagy uralkodó-király :)....Naggyon édi,ahogy mosolyog.A csuklójára tettétek a borostyánkő nyakláncot?
Ja,egész éjjel nyitva volt az erkélyajtó... :? Vártam a levest :D!De reggel becsuktam :).
Tök jó lesz majd a 8-9 hós kortól,amikor már egy csomó minden érdekli,meg lehet neki mutatni és hát másfél -2 éves kortól már maga is akarja majd csinálni :).Annyira sok élményt lehet nekik (és magunknak is) szerezni :).Tényleg csodás dolog :).Én is szoktam azt gondolni, hogy a világ legjobb dolga és erre vagyok a legbüszkébb :)... (és ezért szar,ha esetleg számomra fontos embereknek nem sikerül :(....)

Szl merre is laksz?Megyünk mi még Pestre :wink:!Gyerekestül akarsz,vagy anélkül? :lol:Egyszer tutira beugrok,meglásd :D!
Tök érdekes dolgokat mondott a természetgyógyász az oltásokról... :roll:

anyapoc
 
 


Anya' közel a Vidámparkhoz :lol: Westendhez :lol: a XIII.kerületben! jöhetsz gyerekestül, élőben is megcsodálnám őket!
bár ha kijön a jó idő gfyerekestől állatkertbe is mehetünk..van egy csomó kultúrautalványom :wink:

ja és a fiam tegnap is felnőtt volt, ma is ..4.40kor kel :roll:

jó kis előadás lehetett :lol:

de még az is lehet ám hogy mi eljutunk barátokhoz a közeli fehér arany lelőhelyre és akkor is tudunk talizni ám! :lol:
Vendég
 


ja és elköszönök hétvégére, mert párom nemrég közölte, hogy lemegyünk vidékre mamikhoz, mert üzleti ügye van..és így én is hazajuthatok meg fiam is :lol:
Vendég
 


ja igen csuklóra, mert a nyakán nem merem hagyni, itt meg egyenlőre jó helyen van :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnek tanacsot kerni, egy baratnom nagyon regota szeretne babat es nem jon ossze, mondtam Neki hogy merje a hojet es en kielemezem Neki. Szerintem valami baj van Vele, nagyon magas a hoje, ossze-vissza ugral es 23-24 napos a ciklusa. :cry:
Itt a gorbeje:
Kép
Na mit szoltok?

Bocsi, csak ennyire futotta, le kell fektetnem a nagyfiukat! Tobbit holnap.

Anyapoc, kerem szepen a receptet mert vasarnap szeretnek sutni!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Anyapoc: hogy Te mennyi erdekes dolgot tanulsz! En is akarok!!! :cry:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica

Recept :):

Tészta:
50 dkg liszt, 1 margarin elmorzsolva, 1 csipet só, 4-5 evőkanál cukor, 1 púpos mokkáskanál szódabikarbóna, 2 tojás, 1 tejföl.

Töltelék:
8 reszelt alma, 1/4-1/2 csomag őrölt fahéj, 6 evőkanál cukor, 6 evőkanál búzadara, citromlé (ha édes az alma)

A tölteléket megcsinálod előre, hogy a búzadara szívja magát nedvességgel,amíg a tészta készül.És közben begyújtod a sütőt teljes lángon!!!!

Utána jöhet a tészta,amit jól összegyúrsz.A tészta kb 3/4-ét kinyújtod olyan 1,5 mm-esre,azaz vékonyra és kb akkora méretűre,mint a tepsi alapterülete(a sütőhöz kapható magas tepsi jó). Belefekteted a tepsibe,kibéleled vele(lesznek részek,ahol ugye majd kilóg).A tölteléket elteríted benne,majd a maradék tésztát is kinyújtod és befeded vele a tepsiben lévő cuccot.A tepsi széléhez odanyomkodod a tésztákat,hogy jól bezáruljon a töltelék.Ha körbenyomkodtad,akkor késsel levágod a kilógó maradék tésztát.Aztán villával beszurkálod a tészta a tetejét, és beteszed a sütőbe közepes lángra.
Kb 35-40 perc alatt megvan,de sütőfüggő...ha már barnul a szél,elválik a tepsitől és barnul a teteje,akkor jó.

Megvárod,míg kihűl (minimum 30 perc),utána szabad felvágni,mert akkor nem törik szanaszét a tészta.Ez linzeres tésztával van.... :)



Barátnőd görbéje:Szt annyira nem gáz.Az,hogy magas az alaphője,lehet normális is,nem vagyunk egyformák.Sokkal inkább érdekes a túl rövid ciklus,amit okozhat hormonzavar.Én első körben hormonvizsgálatot csináltatnék,amibe ne csak a nőgyógyászati hormonok legyenek benne,hanem az FSH, TSH (pajzsmirigy-hormonok is),mert az alaphőt az is befolyásolja és a babásodást is,ha nem jók az értékek.

Egyébként ahogy nézem,van PÉ és utána szépen 14 nap neki a ciklus második fele,ami nagyon jó..... :) Szl nagy gáz szt nincs.... De egy vizsgálat nem árt :).

Tanulás:biztos vannak a közeletekben is oktatóközpontok,továbbképzési központok,ott nézz körül!!!!
Egyébként én most megcéloztam ezután a természetgyógyászatot,nagyon szeretném,de nem tudom,hogy a 2 gyerek mellett hogy fogom kivitelezni :(..


Bonikám

Jó utat nektek :):):)!Akkor majd dumálunk,ha visszajöttetek :).
Zsigi továbbra is ügyi :).Jó hétvégét!!!!

anyapoc
 
 


Tonti, javaslom barinődnek a cickafark-palástfű tea keverékét, meglátod, szép lesz tőle a görbicsekje! Ha még ez sem használna, esetleg mellé szedhet Barátcserje kivonatú tablettát, teát, vagy homeos változatát az Agnus Cactust.

Pusz
athiz
 
 


Sziasztok, megjöttem!

nagyon jól sikerült a két nap szülőknél..Szombat este szerelmem elvitt vacsorázni, addig szüleim vigyáztak Zsigmondra.. mondanom sem kell, hogy egyszer sem kelt fel..szóval elvolt nélkülem is napközben sem láttam sokat, csak ha cicire kellett tenni, akkor hozták...
:roll: :lol:

Tonti remélem jól sikerült almáspitéd!

barátnődnek én is egy vizsgálatot javasolnák, illetve a taákat amit Athiz írt
Vendég
 


Jo hetfo reggelt!!!

Hetvegen nem volt idom se irni se almaspitet sutni. :cry: Csak takaritani meg vasalni meg ugy volt hogy vasarnap este moziba megyunk a baratnommel aztan az utolso pillanatban lemondta. :roll:
Na, legalabb a ruhak ki vannak vasalva, kellene nekem valaki aki mos, es vasal es utana be is teszi a ruhakat a helyere. :? :oops: :lol:

Boniko: komolyan mondom gyonyoru es formas kisfiu Zsigi, elhiszem hogy odavagy erte teljesen!!! :D Ahol kidugja a nyelvet az nagyon edes!!! :D
Tenyleg csodallatos amikor mar kinyillik a kis ertelmuk, beszelnek, lehet Oket tanitani, jatszani mindenfelevel, es mar orulnek az olyan dolgoknak mint amit Te mondasz hogy pl. levelgyujtes. :D Tegnap este mi vetitogepeztunk Rateval (kicsikkel meg nem lehet) es mind a ketten nagyon elveztuk!
En is imadok anya lenni vazzeg :lol: csak vannak olyan napok amikor jo lenne kicsit pihenni, egyedul lenni vagy ha neha kitakaritana, megfozne, kivasalna helyettem valaki! :lol:
Gratula Zsigi "atalvos" ejszakaihoz, nagyon nagy szerencsed van Vele tudod-e! :D

Athiz: gratulalok a fiuknak hogy ilyen ugyesen viseltek a szurit!!! En is nem tudom nekunk mikor kell menni. :shock:
Jo ido van de azert mikor mar 5-6 honapja egyfoltaan izzadsz mint a lo inkabb mennek kisse hidegebb eghajlatra. Tengerpartra meg jo ha egyszer eljutunk egy honapban ennyi kicsi gyerekkel. :?

Anyapoc: itt helyben az egyetlen egeszsegugyi iskola vagy inkabb tanfolyam az egy segedapolonoi :roll: es hat, kosznom szepen abbol nem kerek. Inkabb megyek jovore a lakberendezore az is nagyon erdekel!
Ferjem ex-e egy szemet dog, van nekik ket nagy gyerekuk, egy 29 eves lany es egy 26 eves fiu de nem ismerjuk Oket, az apjuknak sincs Veluk kapcsolata jo 15 eve. :( :roll: Nem ismerik a testverjeiket, nem is erdeklik Oket. Ex. ha meglat lesuti a fejet vagy atmegy a masik oldalra.
Almaspitet meg nem sikerult megcsinalni de ami kesik nem mulik!!!

Barinomet elhivom majd hozzank nezze meg a gorbejet es hogy miket irtatok ra! Itt nem ugy mukodik mint otthon, vizsgalatra csak kemeny fizetos nogyogyaszhoz tudna elmenni es nem ugy allnak anyagilag! :(

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tonti akkor marad a tea azt be tudjátok ott szerezni? :roll:

nana másik a vetítőgép..ott porosodik a szekrény tetején :wink: arra vár hogy ZSigi felnőjön hozzá
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is végre,csak kicsit húzós volt a hétvége...Voltam megint suliban (de minek :?),aztán ugye a a tanári kirándulás,ottalvósan,ami szuperül sikerült :)!

Most meg szervezem az elsősavatót,ami megint nem kis munka,de aztán jön a szünet 8) ....

Villő szegényem ma hányt az oviban :(...aztán hazahoztam anyummal, mire itthon végre sikerült kakálni,azt mondta anyum,h nagyon kemény volt neki :(...valószínűleg nem tudott sokáig kakálni,viszont evett sokat,aztán ugye nem ment tovább lfeleé a kaja,így kijött felül :(..... Na de most már semmi baja,de azért oviba még nem engedem :)....

Na és képzeljétek,hogy jártam.... :twisted:
Anyuékat vittük ki a buszpályaudvarra és van ott egy büfé.Vettünk fornettit,Villő egy nyalókát kért.Ki is választotta magának,kibontottam,elkezdte enni és mondja,hogy csíp...megnyaltam,tényleg csípős :shock: ...Kidobtam,aztán mentem,hogy vegyek másikat...KÉrdeztem,hol van,ami nem csípős.A két kiszolgáló csaj furán nézett,mi az ,hogy csípős.Mondtam,h az és ahogy elnézem a papírját,lángnyelvek vannak rajta és rá van írva,hogy "fire".Mondtam,h azért majd legközelebb,ha valaki venni akar,szóljanak neki,hogy ez csíp...De tényleg jóindulatból szóltam.Erre az egyik felcsattan,hogy ők ugyan nem nézegetik,milyen is,meg hogy én választottam,miért nem néztem meg(ezért is akartam venni másikat),és hogy ők nem tudnak angolul... :shock: Mire én annyit mondtam,hogy elég baj az... (megjegyzem,előtte pont angolok akartak ott vásárolni :?)...Mire a csak aszongya: húú,de nagyképü vagy :shock: ". Na erre először köpni-nyelni nem tudtam,de komolyan...Valamint motyogtam rá,hogy nem normális,aztán mondtam,hogy akkor fizetném,amit kiválasztottam.Erre ő jó hangosan azt mondja,nem szolgál ki,mert elment tőle a kedve ,majd a kolléganő :shock: :shock: :shock: :shock: !Mondtam,hogy akkor legyél jó gazdag így,aztán ott hagytam.De nem hagyott nyugodni a dolog,visszamentem és elkértem a vásárlók könyvét!!!Beleírtam mindent.Mikor végeztem,mondtam,hogy vegye ki a másodpéldányt,mert az jár nekem.Valamit visszamotyogott,aztán szorgalmasan úgy csinált,mintha dolgozna rettenetesen(törölgetett).....Akkor vártam két percet,el is ment onnan,akkor újra kinyitottam a könyvet és ezt is beírtam,hogy nem hajlandó odaadni kérésre sem a másodpéldányt és hogy közben munkát imitál.Kérdeztem,hogy odaadja,vagy tépjem ki én?Erre azt mondja,ő ugyan nem foglalkozik velem,majd a kolléganője.Mondtam,h semmi gond,ezt is beleírtam a könyvbe :).
A kolléganő jött és odaadta a papírt minden gond nélkül....

Komolyan azt gondolom,aki a munkája tárgyát,akiből él,nem tudja ennyire sem megbecsülni,az ne dolgozzon,hanem haljon éhen!!!!!!
Elveszi más,normális ember elől a munkát....
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Na mindegy,kíváncsi vagyok,hogy mi lesz belőle.Hozzáteszem,hogy a doboz,amiben a nyalókák voltak,csak szerb vagy jugó felirattal volt ellátva,tehát nem is árulhatták volna!!!!Pláne úgy honnan tudjam,h milyen ízesítésű a nyalóka!

A másik érdekes dolog,hogy még a saját címemet sem mertem beírni,anyumékét adtam meg,nehogy eszébe jusson megkeresni és akármit csinálni :(:(...itt tartunk :?.....

Na ennyit a mai fantasztikus napomról :?....

Boni

Szuper volt a hétvége,tök jó :).Zsigi már tényleg nagyfiú :).

Tonti

Várom a pite-jelentést :).
Ex-feleség :?.... Hát igen,de legalább férjedet kárpótolta az élet :).
A párod nem is akart volna a gyerekeivel kapcsolatot?

anyapoc
 
 


Esteét!

Anya' büféscsaj monnyonle vazze! lángoló nyalóka! :twisted:

Tonti köszike de e sem panaszkodhatsz gyerekeiddel kapcsolatban, meg egyikünk sem :lol: sajnálom, hoyg nem jutottál el moziba

Athiz?
Vendég
 


Jo reggelt!

Anyapoc: en nem is tudom mit csinaltam volna a helyedben, folforrt volna az agyvizem, de bunko a csaj, nem tudom az ilyenek miert mennek eladonak. Tegnap mi is elmentunk kisollot venni Ratenak, vettunk papirt, ragasztot is meg miegymas es a csaj annyira unszimpi es nemtorodom volt, nem is figyelt ram csak unottan csinalta es itthon vettem eszre hogy pont a kisollot nem rakta bele a szatyorba. :evil:
Jol tetted hogy beirtal a vasarlok konyvebe bar nem tudom lesz-e valami foganatja. :roll:
Csipos nyalokarol meg nem is hallottam, egyaltalan miert letezik ilyen, nyalokat a gyerekek esznek altalaban es Nekik minek a csipos?! :evil:
Villovel etess spenotot, nalunk az mindig bejon szorulasra! :)
Milyen az az elsosavato?

En tegnap voltam beszelni a tanitonenivel Raterol az urammal es hat ... Rate reggel hulla faradt es ehes, nincs energiaja dolgozni, a tobbi gyerek mar reg jatszik mikor O meg mindig a feladat folott ul. Ma reggel jol bekajaztattam remelem tobb energiaja lesz. :?
Amugy ugyesen masol, rajzol stb. es latszik hogy foglalkozunk Vele itthon, sajnos az elozo evben a kicsik miatt nem tudtam annyit foglalkozni Vele es kicsit lemaradt a tobbiektol de most behozzuk! :D Megkerdeztuk a szamitogepes jatekot, szerinte nem gaz csak meg kell mondani Neki hogy meddig jatszhat, mindig csak egy kicsit.
A lenyeg hogy tobbet kell Vele rajzolni, festeni, vagni, ragasztani, gyurmazni stb. hogy fejlodjon a kezecskeje.

A parom szeretett volna talalkozni a gyerekeivel de miutan foljelentettek hogy ha nem fizet gyerektartast lecsukatjak (pedig tudtak hogy van kicsi gyerek, Rate 4 honapos volt) es a birosagon atneztek Rajta, meg csak nem is koszontek, ki kellett Nekik fizetni 6 millio ft-nak megfelelo osszeget egy osszegben, ott szetosztottak egymas kozott es elhuztak, szoval ezek utan nem akar roluk tudni semmit!!! Akkor mar felnottek voltak szoval tudtak mit csinalnak!

Boni: talan ezen a hetvegen eljutok moziba da ha oda nem is talan allatkertbe a gyerekekkel, nekem az is csudijo program!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Reggeli huncut:
Kép
Egyutt furdes:
Kép
Huncutka:
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tonti szép kis család hoyg becsukatják ... ( bár a gyerektartás jár a gyereknek még ha közben lett másik is, hiszen ők is tőle vannak de ezt nem bántásból írom csak tesómék is voltak hasonló helyzetben a másik oldalon)) )

fürdőkádas a kedvencem! :lol:
Vendég
 


Helló!

Köszi Boni, hogy hiányolsz! :)

Anyapoc, hihetetlen, annyira bunkók az emberek, nemhogy azt nem mondja, hogy bocsi, de még ő áll neki feljebb! Na tegnap a férjecském is kiakadt a postáscsaj bunkóságán, aki miatt múltkor én is kivoltam bukva. Undorító, mi a francnak dolgozik tényleg ilyen helyen, aki goromba és idióta. Hogy pont ezeket választják ki ilyen munkákra. :evil:

Villőnek remélem nem lett bélcsavarodása, mert állítólag kisgyerkőcöknél az nagyon gyorsan megy. :roll:

Tonti, nagyon édik a picúrjaid, ahogy gyúrják egymást, rögtön az én manóimra asszociáltam. :lol: Csak nálunk rosszabb, mert ha Endi gyúrja Szilit, az sem kispiskóta, ugrál rajta, de amikor Szili gyömöszöli Endit, néha muszáj rászólnom, mert akaratlanul is megnyomja a pociját. :P

Mi lefoglaltuk szombatra a mozijegyet, juhééééj, hát még ha el is jutnék, jó lenne. Remélem, sikerül, anyuékat már iderendeltem babysintérkedni.

Bonika, hogy van Zsigibéjb? Puszi a pocijára! Vannak még balesetek? Nálunk akad, tegnap kipisilt vhogy a pelusból, persze az ágyra, szokás szerint anya pucelválhatta. :lol:
athiz
 
 


Boni: nem ilyen egyszeru a dolog, tudom hogy a gyereknek jar a gyerektartas hisz az en szuleim is elvaltak csakhogy
1. az asszonytartas is benne volt es az uramnak megsugtak hogy az ex feketen dolgozik direkt azert hogy kapja az asszonytartast is
2. az uram fia is dolgozott mar ( 23 eves volt mar), egyedul csak a lany jart meg suliba de O is 25 volt mar. Tehat elvileg mar csak a lanyra kellett volna fizetni mert az anya es a fiu dolgoztak.
3. tudtak hogy uj csaladja van a ferjemnek de szartak ra hogy esetleg nem lesz mit ennunk,
4. semmifele kapcsolatuk nem volt az apjukkal mar vagy 10 eve (mert az asszony nem engedte Oket az apjukhoz)
5. Ok kaptak a majd. 200 nm-es lakast es az uram mehetett a hid ala! :evil: :evil: :evil:
En nem ertem miert kotelezik a volt ferjet hogy fizessen ha nem is akarnak a gyerekei Vele talalkozni, tartani a kapcsolatot, tojnak Ra! Akkor mire fol? Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh ...

En apammal nagyon jo kapcsolatban vagyok es anyam soha semmi rosszat nem mondott Ra de foleg azt nem hogy nem mehetunk el Vele hetvegenkent!

Athiz: naggggggggggyon jo hogy mentek moziba!!!!!!!!!!! Mit neztek meg?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tonti én csak a gyerek részre írtam de az 18 éves korig van, nem?
így hogy eltiltották tőle, meg nem is voltak rá kíváncsiak eléggé szemét húzás.. de sajnos amíg a nő nem nyilatkozik róla, hogy nem kíván gyerektartást addig a törvény kötelezi.. ez egy ördögi kör..egyébként a házdolgot mindig is furcsának találtam, hogy mindig utcára kerül vagy a béka segge alá az elvált férj, mert az ő jogait senki nem védi.. bonyolult a jogrendszer..

ezért írtam apróbetüssel, hoyg bármi van, bármilyen a viszony jog szerint jár a pénz... :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Belestem egy picit,mert mostanában még levegőt venni is alig jut időm :oops: :oops: :oops:
Nagyon szépek a gyerekeke,és nagyot nőttek! :D :D
Mi jól vagyunk,2-án leszünk 1 évesek!Nagyobb leány meg már 4!! lett!
Na puszóka,majd remélem még jut időm egyszer bővebben is írni!
Mindenkit ölelek:Kriszti

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, de jó, hogy végre felénk néztél! Gondolom, hogy nagyon elfoglalt vagy, azért remélem, jössz hamar megint, legalább pindúrka életjel adásáig.

Puszi nektek!

Ja, felteszem a hőgörbémet csak úgy, nosztalgia végett, de tök gagyi, nemtom most megint mi ütött a hőmbe. :o :lol:

Kép
athiz
 
 


Sziasztok!

Húúúú,mennyi téma :roll:!Hát asszem ez a gyerektartás dolog az,ami igen kényes és sokszor sokan nem tudnak minden jogukról...A spanyol törvényeket ugyan nem ismerem,de nekem ezek rémlenek:
- nálunk addig jár a gyerektartás,amíg nappalin tanul a gyerek,de max 23 éves korig
- amennyiben a megállapodott időt nem töltik ott a gyerekek,akkor nem köteles fizetni
- 6 hónapra visszamenőleg lehet kérni az elmaradt gyerektartást.Tehát ha nem léptek időben,az legyen az ő gondjuk
- közösen szerzett vagyon (ha csak nincs házassági szerződés) felezendő....
- újabb gyermek érkezése esetén az apának a fizetése 40 %-át részarányosan osztják,tehát kevesebbet kapnak a többiek onnantól,ha a bíróságon újratárgyalást kér

Szl így hirtelen ennyit, ez van kb nálunk.Szt a férj jogait is megfelelően védik,csak észnél kell lenni és nem szabad engedni az anyai zsarolásnak,miszerint nem engedi majd hozzá a gyereket,mert így megvonhatják tőle a gyerektartást(legalább is a kollégám,aki nemrég kényszerült a vasárnapi apuka szerepbe,ezeket mondta el)....
Sokan azért engednek,mert félnek (szt sokszor joggal),hogy a gyerekeket az anyuka ellenük fordítja... :?


Boni

Tesódéknál is volt hasonló dolog? :roll:

Athiz

Hát a postás némber is monnyon le(hogy Boni szavaival éljek :lol:)!!!!
Köszi a kérdést,Villőnek már semmi gondja :).A barátnőm,aki eü-s, is mondta,hogy hasonló gyakran van a piciknél,hogy a többlet felül megy ki,ha alul nem tud...szerencsére azóta minden nap van kaka,de ezek után pláne figyelek :).

Tontica

Teljesen megértem párod (és a Te) viselkedését...én is óriásit csalódtam volna,mert apaként nem kellett szegény,csak a pénze :(....Én mondjuk nem hagytam volna ennyiben,mert ez rengeteg pénz....persze könnyen pofázok :D!
A kádnyi gyerek naggyon jó :):):)!
Rate és a tanulás...hát nem lesz könnyű,az tuti..
A tantónéninek abban igaza van,hogy behatárolt mennyiségű szg-s játék ok(bár szt minden nap akkor sem jó),nálatok az volt a vészes számomra,hogy más nem érdekelte Ratet...Az már figyelmeztető jel,ha nem elterelhető róla... :roll:
Elsősavató: lényegében egy vetélkedő az osztályok között,ahol a nyertes megkapja azt a lehetőséget,hogy a következő évben ő rendezze az elsősavatót :)...szerencsére csak negyedikek lettünk :).De nagyon élveztük és piszkosul elfáradtam :).


Kriszti

Örülök,hogy jelentkeztél,de azért lehetnél intenzívebb is :D!


Viszont most kezdődik másfél hét szünet!!!!Lesz időm kitakarítani a lakást :?....

anyapoc
 
 


Hello!

Okriszti! ezer eve nem jartal errefele, nagyon orulok Neked!!! :D Micsoda, Dorottya mar mindjart egy eves! Azta! Megy az ido rendesen!!! :D Ha lesz egy kis idod meselj, hogy megy a suli, Lanyok? Kicsi Dorka megy mar? Jo testverek? Te hogy vagy? Egyenlore ennyi kerdes eleg lesz! :lol:

Athiz: szerintem is eleg ugralos a gorbed, kicsit furi de nem baj, ilyen gorbevel is lehet babat gyartani! Es valld be most mar tenyleg hogy akarsz meg egy babat meg ha a parod nem is ugyanolyan hevvel, tudod nalam is volt ilyen idoszak! :lol: Nem kell szegyelni es titkolozni, legalabbis elottunk nem!

Anyapoc: sajna az itteni torvenyek nem ilyenek! Apat kirugjak a lakasbol, fizetnie kell meg akor is ha nem mennek Vele a gyerekei a kijelzett idoben es le van szarva ha van meg egy gyerek! :evil: Eppen ezert van hogy sok ex. megy es elvagja a kedves anyuka torkat igy par evet a bortonben tolt majd hazamegy a lakasaba a gyerekeihez! :? :lol:
Rate tanulas, tuti nem lesz konnyu de kitarto vagyok es minden tolunk telhetot megteszunk. Amugy ez meg nem tanulas csak rajzolni kell meg kezzel ugyeskedni!
Szamitogepes jatek: en most kicsit turelmes vagyok Vele mert ez egy olyan jatek hogy egyik szintrol a masikra kell jutni es nagyon izgalmas mert nem tudni milyen a kovetkezo szint de mar tobb mint a feleig eljutottunk igy ha egyszer megcsinaljuk az osszeset elobb-utobb megunja majd es az tuti hogy tobb ilyen nem veszunk! :lol:
Vetelkedo nagyon jo lehet, kar hogy nem a Te iskoladba jar a fiam! :D Szunet szuper, jo Neked, en itthon vagyok "szuneten" egesz evben megsem tudom kitakaritani a lakast! :lol:

Meg egy kepet muszaly, annyira gyonyoru! :D (Legalabbis nekem!)
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

No,ünnep ide vagy oda,én fullra kitakarítottam a lakást :lol:!
Olyan jól esett,hogy most tudom,még a könyvek mögött is le van törölgetve :wink:!
Már csak egy menet lesz,ha apa hazaér,ugyanis a gyerekszobát kicsit át kell variálnunk,hogy Bulcsú íróasztala (ami még a boltban van :lol:) beférjen :).... Ehhez sajna pár játéktól meg kell válnunk és veszünk egy (életem első!!!!) ikeas tárolót,mert csak az fog beférni :lol:!

Egyébként voltunk biciklizni,kellőképp megfagytam :?...és megnéztük együtt a Hihetetlen családot,ami nagyon tetszett :).És most nézem az Anyád napja-t,ami megint csak jó,szl csupa szuper dolog mára :).

Athiz

Azért még akármi is lehet ebből a görbéből :wink:....
Szili mikor kezdi az ovit?Év közben vagy megvárjátok a szeptembert?

Tontica

Hát hallod,akkor Spanyolo-nak van még mit fejlődnie :?...pedig itt sem maradéktalanul szuperek a törvények....viszont akkor felétek igen bátrak a nők,ha el mernek válni :lol:!
Viszont mint Eu-s tagállam,nem tudom,hogyan engedhet meg magának ilyesmit...és az Eu neki :roll:...
Óóóóó,Rate jöhet hozzánk is :wink:!
Biztos jó az a játék,olyan,mint a Supermario,Bulcsú azzal játszott sokat egy időben :).Mára megbeszéltük,hogy játszathat a Star Wars-szal (playstation játék,nem szeretem :?....),de amint elkezdtem szétbombázni a szobájukat,kikapcsolta és jött "segíteni"... eddig tartott :D!
És én nemtom,mi van velük,de állandóan rajzolnak :shock: ...Már nem tudom hova tenni a sok rajzot :).Ma kaptunk is az óvónénitől feladatot,hogy rajzoljunk Veszprémről olyan jellemző dolgokat... :roll: Szl először felkerekedünk,és megnézzük a nevezetes helyeket,hogy le tudja rajzolni :D!

Anna csodálatos,és látom,megint a telefonon lóg :D!


Boni? :roll:

anyapoc
 
 


Jo reggelt mar akinek jo! :(

Anyapoc: nalunk is kellene takizni! :wink: Majd megmutathatnad Bulcsu szobajat! Akkor igazi nagyfius szobaja lesz! :) Jo Neked hogy mar egyutt tudtok nezni ilyen filmeket, en is ugy varom mar!

Mindket kicsi beteg :cry: :cry: :cry: lazasak es Alex egesz ejjel font volt, sokaig csak rohogott meg ugralt meg beszelt aztan meg hajnalban sirt. :cry: Nem tudom mi van Vele. Anna is lazas de O aludt rendesen. Hulla vagyok! :? De. megyunk dokihoz.
Meg szerencse hogy Rate mar nagyfiu es ellenallobb a szervezete!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Hali!

Hát nálunk is Endinek hőemelkedése volt egész éjjel, meg napközben is, de jókedvű volt aránylag. De tudom, hogy a múlt heti oltásokra reagál most a szervezete szegénykémnek, úgyhogy nem hívogatom ezért a dokkert.

Tonti, gyönyörű a babád, nem csak te látod annak! És jobbulást a kicsikéknek!

Bevallom, hogy tényleg szeretnék babát, csak még nem tudom magam sem, hogy hogy bírnám, meg hogy anyagilag hogy bírnánk, meg a hely is kicsi, na szóval a lényeg, hogy sok minden szól ellene sajna, úgyhogy úgy vagyok vele, hogy szereték is meg nem is, és hogy a jó Istenre bízom a dolgot meg az angyalokra, aztán remélem, hogy jól döntenek helyettünk is. :lol: Férjem meg már nem is mondja, hogy mi van, csak úgy vagyunk. Ő sem tudja, mi tévő legyen szerintem. Várjuk a csodát. :lol:

Anyapoc, én nem akarom év közben betuszkolni Szilit az oviba, megvárom a márciust, akkor megnézzük a kiszemelt ovit/ovikat, és az egyikbe tutira beíratom, úgyhogy szeptembertől már kezdheti is.
Addig meg itthon csüggnek buggyant anyjukon, bár nem szótlanul, mint a versben. :lol:
athiz
 
 


Sziasztok!

Minden kis betegnek jobbulást,reméljük,hogy hamar túl lesznek rajta :)!

Tontica

Mi volt a dokinál?Remélem,jobb éjszakátok lesz ma :).
Ha fizeted a repjegyem,megyek takarítani :D!
Ha bent lesz az íróasztal,akkor majd dobok képet...Illetve megmutathatom most is,hogy tudod..."ilyenvoltilyenlett" :)
Csak tényleg pár dologtól kell megszabadulnunk... :? Bár ez szinte minden évben így van :).Ohhh...és mennyire fosok a sulitól :shock: !Az nekem is kihívás lesz :).


Athiz

Akkor Endinek is jobbulást :).Ez az az oltás,ami kb 5 nap múlva érezteti magát,ugye?Valami ilyesmi rémlik :D!
Nem is gondoltam,hogy be akarod Szilit nyomni az oviba :wink: ,csak mivel 5 évesen óvodaköteles,nem tudom,ez hogy szokás ... :roll: De ezek szt a következő nevelési évben kell kezdenie. :)
Hát nagy dilemmátok van,az biztos.Manapság nem egyszerű a dolog.Bár 3 gyerek anyagilag -legalább is egy darabig biztosan- jobban megéri :).3 után 50% -os étkezési hozzájárulás, ingyen tankönyv :).Szl van segítség...csak elindítani az életben,az nem könnyű :roll:...
Azért én az angyalokban nem hiszek :wink:!

Képzeljétek, gyümitorta alapot sütöttem,életemben először :).És egészen jó lett :):)!Mármint kinézetre,mert még nem kóstoltam :)....de majd tudósítok :D!

anyapoc
 
 


Kicsiknek torokgyulladasa van, antibiotikumot kaptak. Sajnos nem tudnak rendesen pihenni, valamelyik mindig folsir es akkor a masik is folkel. Gondolom fajhat Nekik, szegenykeim! Es en is szegeny mar alig huzom az igat, a mosorongy is jobban nezhet ki nalam most! :lol:

Athiz: sajnalom Endidet, na most ezt szorozd meg kettovel es maris tudni fogod milyen lesz ha lesz meg egy babad! :lol:
Amugy en megertelek mert ha annak idejen az a kisfiam aki elment megszuletik, most lenne ket kisfiam es ugyanugy vagyakoznek egy kislany utan mint most Te! :D Akkor legyen meg Isten akarata es ha sikerul orulni fogunk ha nem sikerul akkor is! :lol:
De nyugi, van idod boven, nem kell rohanni, talan egy-ket ev mulva mar konnyebb lenne Neked ha mar Endike is kicsit nagyobb lenne, talan elobb-utobb anyagilag is helyrejottok!
En most ugy vagyok vele hogy kisbabat meg messzirol sem akarok latni nemhogy megint szuljek! :lol: Orulok ha ezek elerik a 3-4 eves kort es vegre pihizhetek kicsit (talan). :D

Anyapoc: akkor olcsobban kijon ha itt keresek egy takinenit! :lol: Jo, rakjal kepet elotte is utana is, sot Villo szobajarol is es ha nem akarod ide foltenni kuld el privibe vagy e-mail-en! Mi megrendeltuk a haloszobabutort de kb. 2-3 het mire ideer.
En suli kapcsan attol felek hogy kudarcot vallok, en, nem a gyerek!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica

Hát részvétem a kínok miatt,piciknek is,neked is :?... Akkor feltétlenül jobbulást,reméljük,hogy 1-2 napon belül már javulnak a tünetek :)...
Egy szobában laknak a drágáim :)...
Hát én is magamtól tartok kissé iskola-ügyileg,de majd csak belerázódunk :wink:!

anyapoc
 
 


Hello!
A tegnap este remes volt, Alex nagyon lazas volt igy Vele aludtam a nagyagyon, Anna meg vagy fel oran keresztul orditott elalvas elott de (lekopogom) ma ugy latszik jobban vannak! Meg nem voltak lazasak, szepen alszanak napkozben es nem tul nyugosek! :D Gyorsan hatott az antibiotikum!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Hali!

Endi viszont jól belázasodott éjjel, pedig este lefekvés előtt bekúpoztam, de mintha semmi sem történt volna. Végül fél háromkor beadtam neki egy adag Nurofen szirupot, attól szépen lement, onnantól azért én is aludtam valamit.
Végülis elmentünk délelőtt moziba, mert reggel nem volt baja, de mire hazaértem, megint kezdett lázba csapni a hője, adtam szirupot, de most meg arra nem reagált, jól felszökött megint a láza, így végül úgy döntöttem, hogy betekerem egy kis vizes törcsibe. Persze visított szegénykém, viszont nem telt 10 percbe, és csodálatosan helyreállt a hője, azóta rosszcsontkodik, már evett is. Szóval küzdünk. Felhívtam a gyerekdokinkat, aki azt mondta, hogy ez már nem lehet a szuriktól, valószínűleg elkapott vmi vírusos vackot szegény picikém. Lázcsillapítás, igyon sokat, ennyit tehetek, és ha nem boldogulok, vagy bármi van, menjünk be hozzá, mert ügyel a kórházban.

Remélem, hogy a mai éjszaka már nem lesz annyira gáz, meg hogy nem krupposodik be a kincsem!

Pusz mindenkinek

u.i.: Tontiéknak gyógypuszik
athiz
 
 


Athiz!
Koszi a gyogypuszikat es most visszakuldom Neked mert nekunk hasznalt! :lol: Ugyanugy voltunk mi is hogy nem ment le a laza Alexnek aztan vizes torulkozo, egy sz@r ejszaka es hipp-hopp meggyogyult es tegnap este 9-tol reggel 9-ig aludtak egy szo es laz nelkul!
Nektek is ezt kivanom!!! :D

Ja, a kicsik ugy mennek hogy csak az egyik ujjamat fogjak, olyan ugyik! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Na, látod, te meg aggódtál, hogy mikor kezdenek már járni. Hát tessék, nem is kellett sokat várni. Holnapután már szaladhatsz utánuk, mert meglógnak. :lol:

Örülök, hogy a gyógycuppantás használt, nekünk is nagy szükségünk van rá, mert Endinek nem akar elmúlni ez a vacak, de remélem, hogy ez olyan 3 napos láz, mint amilyen már volt, és holnap már nem kell lázcsillapító. És persze egész nap olyan fostos a hangulata, hogy júúúújjjj! :roll:
athiz
 
 


Mindenkinek jobbulást :)!

Majd jövök :)!

anyapoc
 
 


Köszi Anyapoc!

Úgy néz ki, hogy Endi kigyógyul lassan, már éjjel nem volt láza hála az égnek, meg ma sem. Bár éjjel megint vacakul aludtunk, felkelt többször. Nem tudom, miért. Na, majd csak rendeződünk ismét.

Pusza mkinek!
athiz
 
 


Sziasztok :)!

Még van egy kis időm,hogy felébredjenek a csemeték,gyorsan írok :D!
Tegnap apázni voltunk,elmentünk a Csodák palotájába(Nemtom hányadszor...) és a Jövő házába is benéztünk :).Ez utóbbi emeletén az emberi test működéséről van kiállítás,nagyon tetszett.És volt ingyenes állapotfelmérés,ahol -érdekes módon- megállapították,hogy normális a BMI indexem és a testzsír %-om is :D!Bezzeg apáé :wink:!Na meg olyan alacsony volt megint a vérnyomásom,hogy a gép elsőre nem tudta megmérni :lol:!
Ja,és egy gyógytornász megnézte a gerincünket (van :wink:), és szerencsére semmi komoly,csak a laptop használatát kell csökkenteni :?.... Szerencsére Apa vállát is megnézte,azt mondta,csináltasson minimum egy UH-ot,mert nem kizárt,hogy van légyrész sérülés a múltkori elesésből :(.... Itt persze akkor csak legyintettek a dokik rá :evil:!


Athiz

Örülök,hogy jobban vagytok :).Illetve hogy láz nincs,persze attól még nem biztos,hogy jól érzi magát Endi bébi,lehet,ezért aludt rosszul.... :roll: De majd rendbejöttök :D!
Szili akkor rendben van?Lehet,hogy Endiben amúgy is lappangott a vírus,és amíg a kis teste a szurival volt elfoglalva,addig az a dög elszaporodott :(:(....

Tontica

Gratula az ikreknek :):)..mondtam én,hogy nem maradnak úgy :D!Csak vissza ne sírd azt az időszakot,amíg nem tudtak helyet változtatni :wink:!
Szuper,hogy Ti is jól vagytok :)!


Én most nézegettem vissza Villő videoit,amiket a photobucketre tettem fel,amikor még kisebb volt,hát olllyan édi volt :)...most is az :D!
Tettem fel egyet megint,persze azt ne nézzétek,hogy alul semmiben van :lol:!És a "gorillát" énekli végig,mert szt az jó :)....
Azért majd próbálok kicsikarni belőle vmi produkciót,mert ez a felvétel is azzal indult,hogy "olvasott" a drágám :)....
Amúgy újabban az a szokása,hogy mondja nekem: "anya,szeretlek,nagyonnagyonnagyonnagyon....." :):):)

Puszi!


http://s53.photobucket.com/albums/g49/a ... CN5665.flv

anyapoc
 
 


Anyapoc! Gondolom nem légyrész, hanem lágyrészt akartál írni. :lol: Sajna sokszor nem végzik alaposan a dolgukat! :roll: Menjen UH-ra a párocskád!

Nagyon tünci a kis puncisod! Olyan édesek ezek a gyerkőcök, főleg a kislányok! Ilyenkor azért irigyiriiiiigy athiz. :P
De amikor a srácaim rosszcsontok kőkeményen, meg visítanak és hisztérikáznak egyszerre, na olyankor elgondolkodom, hogy valszeg begyogyóznék, ha még egy gyerkőc lenne. :lol:
athiz
 
 


Athiz

Ja,látod,at észre sem vettem :).... Légyrész,hi-hi :)... AZ a baj,hogy német a billentyűzet,így emlékezetből írok :?.... Aztán vagy észreveszem a hibát,vagy nem :lol:...

Az biztos,hogy a lányoknak van egyfajta bája,bár tény,hogy azok a "sztárallűrök",amikről nem hittem,hogy nálunk valaha is lesznek,lemondanék :D!
Azért ha Endi is már nagyobb lesz,könnyebb lesz ám :wink:...akár még hármaska is beleférne :)....

anyapoc
 
 


Sziasztok újra itt!

:lol:

kis betegek remélem jobban vannak!

Tonti gratula ikrecskéknek :lol:

Anya' Villő nagyon édes Gorilla Gorilla :lol: :lol: :lol: :lol:

apácska vállának jobbulást!

Nekünk itt volt anyósom 4 napig, így arany életem volt...főzött unokázott..megjegyzem jól el is rontotta a sok foglalkozással, tegnap fiam követelte hogy énekeljek neki egész nap sétáljunk a lakásban ölben fel-alá.. stb stb.. na mindegy talán leszokik róla

:lol:

mi most kapjuk csütörtökön a meningococcus ellenit ( neis vac-c) és a Rota vírus ellenit..utóbbinak jó kis ára van :roll:

csajok anyatejes babáknál tényleg normális, a heti egy széklet? ZSigim 2 hete kb 2-3 naponta produkál székletet.. csak rotyogtat
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?