Új privát üzeneted érkezett!

Bucsek: Hú én az avivát nem próbáltam pedig nagyon jó állítólag.
Mit intéztél vagyis sok helyre kellet menni vag yegy helyen elintézted a családit , gyedet és a többit??
Hova kellet menned?

Kép
csucsu05
 
 


jó reggelt!
tegnap voltunk doinál,mert már köhög is Atika,és rhinatiol köptetöt mondott,meg sinecod cseppet irt fel...utóbbi tájékoztatójába ez áll:
"köptetővel együtt alkalmazva a köhögési reflex gátlása következtében a hörgőkben nyákpangás alakulhat ki,ami a légúti fertőzések és a hörgőgörcs előfordulásának kockázatával jár!" :?
szóval köptetőt nem adtam neki,ma felhivom a dokit,és megkérdezem,mi legyen!2 helyen is bele van írva,hogy köptetövel együtt nem szabad,mégis ezt adta! :?
tegnap délután váratlanul berobogott az új védőnő! :lol: Marikanéni sosem jött,ezért furi volt,hogy mit keres itt :lol: :lol: :lol:
Atika novemberbe,a 15 hós oltással együtt megkapja a pneumococcust is :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Amit a tájákoztatóra írnak azért nem biztos, hoyg fedi is a valóságot.
A gyógyszererekre mindegyikre rá van írva, hoyg kismamák nem szedhetik. A Czeizel pont erről beszélt, hoyg a több ezer gyóygszer közül 45 nem lehet szedni csakmindent ráírnak mert igy lefedik magukat bármivel szemben. lehet most is ez van , hoyg ráírják. De persze kérdezz azért rá.
Javulást Atikának. Nem ajánlottak valami immunerősitőt amúgy?

Kép
csucsu05
 
 

 
 

na leszaladtam,immunerősítöt nem ajánlottak,de erre meg azt mondta a doki,hogy adhatom mindkettöt,csak ne egyszerre.mármint ne 1 kanálba legyenek összekeverve,hanem egymár után adjam neki :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


úr isten!!:?
Kérlek ha időd engedi, Imádkozz a kis Botondért aki nagyon beteg

és szüleinek már csak Isten csodája maradt és mi, akik együttérzünk velük,

kérlek küld egy üzenetet nekik, lássák, hogy mennyien velük vagyunk ebben a nagy bajban

akár ismerjük, akár nem ismerjük őket.

Szent Katalin a betegek védőszentje

http://picibaba.freeblog.hu/




október 15., 19:47

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: na az jó. reméljük hamar segit a kis Atinak a gyógyszer.

Biztos van valami a levegőben is mert Tomi is ma már sokszor tüsszögött és a Szabina is reggel egy párszor. Remélem itt meg is áll a tüsszögésnél.

Kép
csucsu05
 
 


én már lassan 1 hónapja köhögök :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: akkor te is szedjél valamit . amúgy én is ha elkezdek köhögni akkor olyan lassan múllik el. Tavaly én is több hónapig köhécseltem.

Én ma nagyon ügyes vagyok:)
Kész vagyok mindennel.
Pórszivóztam, felmostam, mostam, portalanitottam. Mindig csili vili. Úgy szeretem ilyenkor a házat:)
Ja és a legjobb, hoyg vettem bőrbútor ápolót. Azzal befújtam a garnitúrát és attól olyan jó illat lett a jázban, hoyg csak na:)
Negyed évente kellene kezelni de az illata miatt én sürübben fogom:)
Főznőm ma nem kell maradt tegnapról. :)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok..nori jobbulást atikának.mostmár biztosan meg fog gyógyulni...... :wink:
csucsu ti se legyetek betegek.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nem vagyunk betegek. csak írtam ha egyszer elkezdek köhögni akkor nehezen múllik el. De most kutya bajom:)

Kép
csucsu05
 
 


tudom h nem vagytok betegek..hála égnek..azt csak írtam hogy ne is legyetek azok.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Oké Nita:)
Nekem most elég volt a betegségből. Mert mióta szedtem az antibiotikumot azóta fáj a hasam. Most néztem meg és antibiotkium után hasfájás lehet meg hasmenés. na nekem 6napig volt hasmasom. Most a hasfájás. Minden nap egy órát fáj. Ma már megvolt az egyszeri hasfájás remélem ma már elkerül engem.
Amúgy meg annyi vitamint szedek, hoyg ha beteg leszek akkor nem tudom mit kell még szedjek.

Kép
csucsu05
 
 


Amúgy sokan a clostitól rosszul voltan vannak. na nekem azt a hatást érte el, hoyg reggel miután bevettem azóta takaritok teszek veszek:)
A gáztűzhelyt is lesikáltam csillog villog. De már az egész lakás szép:)
Na nem mintha nem lett volna eddig is rend de most csili vili minden:) Nekem ha a closti ezt csinálja, hoyg pörgök akkor ez nem is rossz:)
Na de viccet félre téve semmit nem érzek nincs semmi mellékhatásom még amit mondtak sokan.
:)

Kép
csucsu05
 
 


Hali!

Csucsu: be mentem pestre az államkincstárba, meg az oep-be. Oep-et itt is tudtam volna miklóson intézni, de az államkincstárba mikor kértem sorszámot azt mondták, hogy 56-an vannak előttem :?
Na akkor mondom átballagok az oep-ba, mert egy kupacba vannak. Ott is kértem sorszámot, ott csak 25-en voltak előttem, de mivel hat ablaknál dolgoztak elég gyorsabban ment. Úgyhogy úgy döntöttem, hogy ott dekkolok inkább. Elég hamar sorra is kerültem, és még jó hogy ott előbb, mert kértek lemondó nyilatkozatot az államkincsártól, hogy már nem kérem a gyest a bömi után. Úgyhogy visszamentem az államkincstárhoz, amikor is még mindíg 24-en voltak előttem. Hát nem semmi. Végül ott elintéztem a családi pótlékot, meg az anyaságit és a lemondó nyilatkozattal pedig visszarobogtam az oep-be.
Szóval most mindent elintéztem. Még a jogsim lesz majd, az novemberbe jár le. :?

Ja csajok, nem is írtam, hogy Aproo kórházba van vagyis már lehet hogy csak volta a babával. Mert vagy ma vagy holnap hazaengedik őket. (a másik topicban olvastam)
Valami gyomorszűkülete volt a babának, azt hiszem túl izmos volt a vékonybele talán. Kevesebbeket evett meg nagyon sokat bukott. Vasárnap bevitték a kórházba ahol meg is műtötték. Aztán újra kellett kezdeniük az evéstanulást. Először csak 2-4-6 miliket ehetett a baba, de most már eszik 90-100-at is.
Remélem már jól vannak, meg hogy majd jelentkezik azért itt is.

Kép

Kép
bucsek
 
 


ja és csucsu, nagyon ügyes vagy hogy már 10-re ennyi mindent megcsináltál.
Némelyik tisztítószerrel én is így vagyok, pl a prontó általános tisztítóval. Annyira szeretem az illatát, hogy állandóan fújkálom vele a polcokat.
Meg a szappanok illatát is nagyon szeretem, azokat is el tudom szagolgatni fél óráig is. :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Igen a prontót én is mindig fújjom mert szeretem az illatát.
De én egy jó illatú öblitőnek is nagyon tudok örülni:) Ezek az apró örömök.

Hát Aprooka akkor ezért nem irt nekünk. Remélem akkor már jobban vannak.

Aprooka: Gyere majd és mesélj mi újság , hoyg vagytok?

Kép
csucsu05
 
 


aprooka remélem már jol vagytok..... :wink:
csucsu akor remélhetem hogy belőlem is takarítást hoz majd a closti.. :roll: :shock: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: sosem lehet tudni:)
Egy biztos most nálunk ragyog minden:)

Kép
csucsu05
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megnéztük ma a ficákatornát is. Elfelejtettem írni.
Nem rossz, bár a csajnak aki tartja nincs valami fényes hangja, de a még elmegy kategória nálam.
Először a Bömi nem akart semmit csinálni, csak ült az ölembe, de amikor labdát kellett összeszedni, meg ki lehetett próbálni a külömböző eszközöket az már bejött neki, és a végére egyész belejött a dolgokba. Úgyhogy szerintem megyünk máskori is. Ha van kedvetek gyertek ti is.

Csucsu: ha nagyon felpörögsz és otthon már nincs mit takarítani, eljöhetnél hozzánk is :D :D :D

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi örülök,hogy jó volt..
azt megmondod menyi alkalmanként ez a torna? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: 800 Ft

Kép

Kép
bucsek
 
 


az nem sok..megbeszélem papival és lehet majd elmegyünk... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: Tavaly még ezer Ft volt a torna. Úgy látszik náluk nem romlott a ft :)
Hol voltatok tornán Miklóson??
Mert mondtad itt Htelken nincs még.
Szabina is előszőr nem csinált semmit de a második alkalomtól már csinálta. Ő nagyon élvezte. Igen a labda őssze szedés tetszett Szabinának is:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: halásztelken voltunk. Amikor felhívam a csajszit akkor mondta, hogy nem akart halásztelken csinálni, mert angolt is tanít de annyian mondták neki, hogy legyen, hogy akkor elindítja. És 1000Ft lett volna egy alkalom meg 5000 a bérlet, de azt mondta, hogy most még nem csinál bérletet, úgyhogy egy alkalom 800Ft. Aztán majd meglátjuk mennyien lesznek.

Ja és csucsu megnéztem a tétényi művelődési ház programját (az ott van a campónánál azt hiszem), és novamber 9.-én lesz alma koncert. Úgyhogy ha a Szabina is szereti....

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Igen az a Camponánál van. :) A kerianyúnk ott lakik ezért tudom:)
Na akkor lehet elmegyünk mi is :)

Kép
csucsu05
 
 


Na a jó lenne :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


sziasztok!.merre vagytok?
én hétvégén lehet nem leszek :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Itt vagyok:)
Én már délelőtt vásároltam, megfőztem. Minden kész . Délután meg sétálni akarunk elmenni. Lehet most átmegyünk Szigethalomra a dunapartra:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

megint jól eltüntem és még visszaolvasni sincs most időm... :oops:
A lakás úszik, jmosás halmokban, ma két vendégség jön, holnap mi megyünk....

Levit műtötték múlt szombaton pylorussal, ez egy izom, ami megvastagszik és nem engedi át a kajcit, el is záródhat, akkor akkuttá válik és életveszélyes. Általában minden 1000. fiúcskának van, nálunk határérték volt az UH és nem záródott el, ezért tartott sokáig a felismerése, mert általában 4-5 hetesen kialakul teljesen.

1 hétig voltunk benn, mamás szoba a sebin nincs, csak sámli/szék (aki gyorsabb reggel) a kiságy mellett. Így napközben váltott a család, hogy pár órát alhassak itthon, aztán délután, éjjel az enyém volt. Sajna szoptatni sem lehetett, mert szigorú mennyiségeket ehetett meg egyszerre, hiszen teljesen összement a pocija 2 nap nemevéstől.

Mostanra újra elértük a 100/110-ket, gaz, hogy nagyon elapadtam, így csak két ciciből megy fél óra küzdelemmel, de reménykedem, hogy lesz ez még jobb is.

Csak mivel minden 24 órából 3-t sikerült aludni, most alig látok ki a fejemből. Vezetéstől is eltitottak egy darabig, amíg be nem hozom a lemaradást, mert eléggé érdekes mutatványokat műveltem, mivel ugye a kórházból csak kocsival lehetett hazajutni meg vissza.

Most megyek is, összekapom a lakást a vendégségre egy csöppet, illetve megpróbálom Levit is megnyugtatni, mert ma nagyon nyűgös, nagy váltás volt neki hazajönni....azt hiszem lesz még jó pár nap mire helyrerázódunk idehaza megint.
Aztán már tényleg jöhet az a séta....

addig is pusz

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: jajj de jó, hogy írtál. Olvastuk mert Bucsek írta mi történt. Nagyon nehéz lehetett ez az időszak neketek. Dea fő, hogy túl vagytok rajta. Pihenj is azért ha mennek vendégek hisz biztos tényleg nagyon elfáradtál testileg és lelkileg is.
De vigasztaljon az, hoyg innentől csak a jó dolgok következnek:):)
Várunk ám majd sétálni:)

Kép
csucsu05
 
 


hepppppppppppyyyyy bööööööööööörzdéééééééééj túúúúúúúú júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú.CSUCSU! :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Kösziiiiiiiiiiiiii :)
Ari vagy:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: nem is tudtam, hogy ma van a szülinapod. Da most hogy megtudtam, NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK, mindannyian. "Nincs semmi gondom este van az idő napos mindeneki tudja hogy te vagy a szülinapos" :D

Aprooka: örülünk, hogy írtál, és a kis Levinek minnél előbbi gyógulást kívánunk, és hogy mielőbb tudjatok jönni sétálni

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Az Alma legyen veled:)
Köszike:)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!hogy telt csucsu a szülnapod???
aprooka mostmár minden rendben lesz veletek!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Köszi jól telt:):)
És neked a koncert?

Kép
csucsu05
 
 


örülök,hogy jol telt..
nekem is király volt a koncert.jó 2 órás volt..... :lol: :D :D
csak sajna egy hülye szuka a pasijával nagyon elmerűltek a pudingba és szépen rámborították a sört...... :? :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Na az nem semmi. Puding szó szerint? tehát arra gondolsz amit a szó takar itt a babeneten? Nyilvános helyen??
na az szép.
Én nem szeretek ilyen koncertekre járni már. Nagy a füst és sok az iszákos köztük. Na meg a zenekar sem a tűllszoknyás csajokat és az öltönyös pasikat vonzzák.
Persz enem baj az csak valahogy nem vonzz engem .
Régen én is jártam ilyen helyekre de 10perc után én nem éreztem jól magam. De ez a füsstöl is volt ám.

Kép
csucsu05
 
 


jóóóóóóó reggeltet :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


drukkoljatok csajok este,akkor dől el,hogy meglesz-e szerdán a csodaszép álomautónk :lol: :lol: :lol:
ha meglesz,akkor eladó az astra,ha tudtok rá valakit szóljatok :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 



PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nóri gyönyörű az autó!!!!!drukk hogy meglegyen!!!!!
csucsu teljesen nwem jutottal el odáig mert a kidobo kirakta őket miután rámborult a sör..... :)
amugy nagyrész ezen a helyen kulturált emberek vannak..tehát nem csont részegek..jó nem is szomjasak..de türhető..ez jó hely hála égnek..na lesz játszó?vagy menjek el hozzátok a tesztért? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nóri kisatika hogy van? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


már egész jól!láza már napok óta nincs,de az orra még folyik rendese,meg köhög :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


akkor nem jöttök ki kicsit gondolom?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mikor?hova? :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ma gondoltam kicsit kimenni a játszóra.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hány körül?lehet kimegyünk picit :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?