Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kicsit meg vagyok zuhanva, mert Alexa tegnap reggel 8:15-től éjfélig egyáltalán nem aludt, csak néha bóbiskolt el. Egész nap csak üvöltött és majdhogynem óránként evett. Nem tudom mi van/volt vele, de én éjfélkor már bőgtem Kép
Ráadásul egy percre nem lehet kézből letenni, mert akkor is megy a hiszti. Csak most már jó lenne legalább néha vacsizni vagy fürdeni meg ilyesmi. Végül is Jancsim valahogy elaltatta és aludt 5-ig. Nálatok is voltak ilyen nyűgös időszakok?
Valakinek van babhordozókendős tapasztalata?

A képek a zenebölcsiről nagyon husik! Csak sajna találgatom, hogy ki ki lehet.
Evetke a fiadba viszont még mindig szerelmes vagyok! Szépek vagytok a képeken!

Éreztem, hogy valami nem stimmel a remuska szóval Kép Mi is remoskának hívjuk csak oly keveset használom, hogy már nem is tudom minek nevezzem. De u vagy o tökmindegy. Kép

Cili! HurráKép, grat a regisztráláshoz!
Nagyon klasszak a munkáid! Sokat dolgozol egy-egy ilyen falvédővel? Mikor van erre időd?!

Megyek, szorítsatok, hogy ma jobb napunk legyen és megszabaduljak a fejfájástól is!
Puszi
Tigri
tigribigri
 
 


Csak egy gyors bejelentkezés, később még jövök!


Tigri, nyugi!!!!! Bence is pont ennyi idős volt tavaly ilyenkor, mint Alexa! Akárhányszor esett a hó, ő előtte fél napig üvöltött mint a sakál! A család már minket hívott időjárás-jelenteni!!!

Úgyhogy fel a fejjel, tavaszra elmúlik! Kép

Süti
süti
 
 


Sziasztok lányok!!!
Micsoda reggel!-imádom amikor ilyen igazi télies a hangulata a világnak!-az más kérdés hogy minden megbénul!:-)))Szegény párom ugy ásta ki a kocsit reggel,az előbb hivtam és ki van akadva hogy a városban is áll a hó,semmit nem takaritottak le.Szerintem ma lesz ember aki 3-kor fog ebédelni:-))).Tigrikém ne aggódj,ez a legrosszabb mert félted Alexát,sir és nem tudod miért!-pedig tuti hogy minden okk,csak hát ő tényleng ilyen "fajta".Kitartás,ha téged az megnyugtat hivd fel a gyerek dokit jöjjön nézze meg én mindig ezt csináltam ha a végkimerülés határán voltam!-de hát hallod mik vannak lehet hogy csak tényleng a havat jelezte nekünk a pici lány:-))Ne aggódj,csak légy türelmes főleg magaddal szemben is,és az meg se forduljon a fejedben hogy te csinálsz rosszul valamit,ügyesen telnek a napjaitok,sajna van amelyik ilyen mint amit irtál ,na bumm!:-))
A remoskáért sorry de mostmár mindenki tud mindent:-))
Borcsa tök ari a képek!-és Tigri köszi a dicséretet,most levágtuk Gergő haját olyan kis "varázsceruza"-fejű lett,emlékeztek arra a mesére?:-)))
Cili -nos iskola, hát én már totál kettyós vagyok emiatt,de ez igy hosszú,ha lesz rá alkalom majd beszélünk!
Kati jó kis időben autózik a párod is:-((.Hóláncot vitt?:-))Majd figyelek hátha tudunk ma is dumcsizni.Az esti pizzaparti szupi volt,de bringát nen vettünk,az Ázsiába volt vagy 50 ember őssz.vissz!
Na lépek mert ovi van,és még elég érdekes lesz a két gyerekkel ebben az időben odaérnem! üdv mindenkinek evi
evetke
 
 

 
 

Sziasztok!Kép

Na, ma nem marad el a szánkózás úgy látom!Kép
Olyan szép hogy fehér minden!Kép

Cili: Rendben, majd megbeszéljük holnap. Nekem ráér még áprilisban is.

Borcsa: Sajnos nekem nem nyitja meg a képeket, mert azt írja ki, hogy feldolgozás alatt!Kép
Majd később megpróbálom.

Tigri: Ne idegeskedj, Bence is csinált ilyet!!
Bár én mindig iderángattam a gyerekorvost ha aggódtam.
Babahordozókendős tapasztalatom nincsen,úgyhogy ebben nem tudok segíteni.

Evetke: Nem volt bringa, vagy miért nem tudtatok venni? Pizzázni hol voltatok?

Na megyek mert a fiam most kelt fel és követeli a kakaóját!KépKép

Sziasztok!

Kati
kfk
 
 


Kati! Csak kattints rá, ne törődj a foldolgozással!

Szupi jók a képek, le is menetttem párat. Jó ötlet volt, Bori! Felteszem a linket a zenebölcsis topikba is, legalább lesz valami referencia!

Evetke! A legjobb az utolsó előtti kép, ahol olyan nagy odafigyeléssel játszol Gergővel!

Tigri! Szóval az utolsó előtti kép Evetke és Gergő. Aki meg fekete pulcsiban, csíkos gatyában, szemüvegben hülye pofákat vág, az én vagyok...

Alexa: baromi érzékenyek az időjárásra, mi csak "Barométerkének" hívtuk Barnit. Biztos azért üvöltött, mert érezte a havat. Barni akkor csinált ilyet, ha fújt a szél. És képzelhetitek, Dunakeszin, a Duna mellett milyen "ritkán" fúj a szél...

Remélem, mindenki el tud holnap vergődni Újpestig. Egyelőre csak rémülettel nézem a kocsit, le kéne menni kiásni, de minek, ha úgyis ráesik. Na majd ha eláll!
Cili
foltvarró_cili
 
 


Tigri! Igazad van. Oda írhattam volna a neveket, de nem jutott eszembe. Megjegyzem, csak Evetke, Cili, és Klárus nevét tudtam volna odaírni. :o(
A lányod miatt ne aggódj! Vannak ilyen kibírhatatlan időszakok, de elmúlnak. Tényleg, igaz is. A védőnőnk mindig azt mondta, hogy az időjárás változását ilyen nyűgösen élik meg.

Evetke! Hát igen! Nem lehetett számítani erre a hirtelen jött havazásra így január közepén. Ezért nincs eltakarítva a hó a városban. Nem is értem, te miért csodálkozol! Kép

Kati! Igen, a kis képekre nekem is ezt írja még ki, de a nagyképek már nézhetők.

Cili! Örülök, hogy hasznodra válik. Ha nem felejtem el, akkor holnap is viszem a gépet.
borcsa
 
 


Sziasztok! Tigri, nálunk Gellértnél ez volt a "normális" állapot, egyfolytában bőgött, és alig aludt. Pl Karácsony napján már csak bőgtem. Szilveszterkor éjfél előtt 1 perccel ütötte ki az álom. (Élete első évében.) Ma pedig Janka is elég nyűgi, bár tegnap épp nem volt annyira.
Hordozókendőm nekem volt, tapasztalat: Janka szinte egyáltalán nem maradt meg benne, ahogyan a Kenguruban sem. Most már tűri a cipelést, de most meg már nehéz. Kép Gellért viszont imádta. Szóval mielőtt beszereznél ilyesmit, okvetlenül ki kell próbálni, mert vagy bejön, vagy nem. (Na most aztán okosat mondtam, ugye?)
Nálunk is óriási hó van. Annyira nem vagyok lelkes, a közlekedés miatt. Meg szánkózós domb sincs errefelé.
Kati, mélt megkaptam.
Remoskát nem ismerem (!).
Süti, nem tudom, eljutott-e hozzád az a két mél, amelyekben azt kérdeztem, hogy hogy lehet képet kicsinyíteni az ACDSee-vel (ha tudod). A válasz hozzám nem ért el, ezért megkérdezem itt is.
Puszi mindenkinek, Klára
klara
 
 


Evetke!

Nem tudok neked privát írni!

Holnap LESZ zenebölcsi, ha ki kell ásnom magam a hetedikről, akkor is! De nem merek kocsival menni, ezért mindenkinek írtam, hogy hozzon kispárnát a feneke alá, mert nem tudom végigráncigálni a nagy szatyrot a városon!

Cili
foltvarró_cili
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni a mindennapi csevegésetekhez. Egyenlőre írigykedve olvasom a "tapasztalataitokat" és nézegtem az édesebbnél édesebb képeket. Remélem 3. azaz HÁROM hét múlva, már én is büszke anyukaként lehetek jelen köztetek. :-)
betty77
 
 


Klárus!
ACDSee: Menüben keresd a resize menüpontot, vagy a kisképre jobbklikk, és ott resize pictures.

Szia Betty! Örülök neked! Te voltál névtelen? Merre laksz? Írj valamicskét magadról!
borcsa
 
 


Borcsa, hát nem találok ilyet! Gőzöm sincs, hová tűnhetett! A menüben mi alatt keressem? A kisképeknél sincs ilyen pont. Hogy lehet ez? (ACDSee 32 egyébként.) Kép A Microsoft Foto Editorban meg tudom csinálni, de ebben jobb lenne. Itt valami nem stimmel.
Ti is kaptatok vírusos leveleket? Ha bármi gyanús, ismeretlen érkezik, nem szabad kinyitni a mellékletet, ez a lényeg. (Remélem.)
Betty, szia! Üdv itt! Írj pár sort magadról!
Klára
klara
 
 


Sziasztok csajok!!
Üdv Betty miközöttünk!-reméljük szivesen látogatsz majd ide!!Tényleng te voltál a névtelen??-elégitsd ki a kivánságunkat?:-))Mikorra várod a babádat.?-azt irtad három hét,az ilyenkor már holnap is lehet:-)))Irj magadról hogy megismerhessünk,ha olvasgattál minket akkor mi picit tuti képben vagyunk:-))Klárusom én is ugy félek ezektől a vacak virusos levelektől,tényleng óvatosabb az ember!Egyszer majd főzök neked a remoskámban:-)))
Nekünk kengurunk volt/ugy hivják?/-a derekam majd le szakadt,csak végszükségben utaztattam benne a gyerkőcöket,de itthon nem csünggtek benne!
Tényleng ti szánkóztok csajok valamerre?-én azzal hoztam ma Nikit az oviból,hát lazán -1 kg ugy megdolgoztattam magam:-)
A képek tényleng jók,én "veszek belőle".Teljesen átszellemültem azon a bizonyoson mi???:-))-De Gergő tényleng élvezi,akkor holnap viszek plédet!
Nem tudom miért nem tudsz irni, a freemailes cimem is él,csak vacakol a megnyitás azért irtam be a másik cimemet!gyüjtsed holnapra a gondolataidat:-))
Kati a pizza volt a vacsi és a hugomék arra hivtak meg minket!Bringát meg majd inkább máshol mert itt nagyon gyenge volt az eresztés,szombatig van idő még!
Na puszi mindenkinek!Tgrikém ma már jobb volt?????evi
evetke
 
 


Klárus! Nekünk ACDSee 6.0.2 van. A Help menüben te is megtalálod a te verziód számát. (Abaut)
Szóval maradjunk a menüs megoldásnál. Ráklikkelsz a képre és megnyílik nagyban. Akkor a menüsorbol kiválasztod a "Modify"-n belül "Resize..." vagy simán Ctrl+R. Remélem így működik.
Fú egyébként én is most rengeteg vírusos levelet kapok. Megdöbbentő. Ráadásul olyan címre érkeznek, olyan címről, ami nem is létezik.

Evetke! Nem kenguru, hanem kengoro! Kép
Én azt hallottam, hogy cangát csak szakkereskedőnél érdemes venni. Nagyáruházban inkább ne próbálkozzatok. Egyszerűnek tűnik, de túl sok az utánajárás.
borcsa
 
 


Sziasztok!

Klára, én is írtam neked, hogy hogyan kell kicsinyíteni, megkaptad????

Fú, ma jó fárasztó napunk volt! Kétszer is voltunk szánkózni egy kisbarátunkkal, a fiúk még havat is lapátoltak! Kép

Amúgy meg nekünk is jön egy csomó virusos levél, törlöm őket egyből, majd vírus irtás! Remek. És most még kéne is a gép, volna rajta munkám! Bevallás időszak következik!

Kékapu is jól van. Éppen távirányítót szerel, Bence már tönkreteszi lassan az összeset!

Tigri, Alexa megnyugodott már???

Betty szia! Én is csak azt tudom kérdezni, te voltál a névtelenünk??? Amúgy jó babavárást! Most titkon kicsit irigy vagyok, talán ez a legizgalmasabb időszak, mikor jön, milyen lesz! Kép

Na megyek, mert hulla vagyok!

Süti
süti
 
 


Evi!

Bicikli-ügyben mi az OLIMPIA márkára esküszünk, ez a legjobbak közül való. Az Őrsön van egy BIG BIKE nevezetű üzlet (Őrs v. tér 18) ők a MO-i hivatalos forgalmazók.

www.olimpia.hu

Zsombi 16-osát 2 év használat után simán el is tudtam adni, teljesen újszerű, kifogástalan állapotban. Barnának meg már 24-es van, ez 7-8 évig jó lesz neki. 7 évesen úgy ment vele mint az angyal.

Ajánlom!

Cili
foltvarró_cili
 
 


Sziasztok! Most csak röviden: Süti, nem kaptam semmit tőled. Csak egy csomó hülye vírusos küldeményt ismeretlen címekről, de azokat kiirtottam. Nem tudnak tőlük ideérni az igazi levelek. Nekünk szvsz valami régebbi verzió lehet, mert nyoma sincs rajta a Borcsa által javasoltaknak.Kép
K.
klara
 
 


Sziasztok!
Igen, én voltam a névtelen, sajnos "több" napot vett igénybe a regisztrációm. Tegnap pedig írtam pár sort, mint "bemutatkozás", de teljesen meghalt ez az oldal, és nem is látom a sorok között :-(
Szintén kerületi vagyok, elvileg február 22-re várjuk a bébit. Most hírtelen más nem jut eszembe, de szívesen válaszolok a kérdésekre...
betty77
 
 


Sziasztok! Bocs, hogy még mindig ezen tipródok, de továbbra sem műxik. ACDSee 2.42 verziónk van. Modify egyáltalán nincs is benne, a Control R pedig a Rotate mindössze. Eszerint ezzel nem lehet. Mondjuk a programozó párom szerint sem, de reménykedtem, hátha Ti többet tudtok Kép
Betty, szia még egyszer! Hol laktok? Új vagy régi Palota? Hol fogsz szülni? Én is pont febr. 22-re voltam kiírva, aztán febr. 8. lett belőle. Otthon vagy már, esetleg dolgozol? Vagy tanulsz?
Remélem, jó volt mindenkinek a zenebölcsi! Megkuksiztam a képeket, Evetkéék tündériek rajta.
Tigri, mi a helyzet nyűgi-fronton? Nálunk egész jó, Janka néha szinte normális időben elalszik, az éjszakai ébredéseit meg nem tudom, mert nem ébredek fel teljesen a szopira szerencsére.
Képzeljétek, visszaadták a kerékbilincses büntetés felét, szuper! Érdemes volt nyekeregnem. Kép
Puszi, Klára
klara
 
 


Szia Klára!
Foggalmam sincs, hogy igazából hol lakunk.... Pedig már készültem megtanulni. :-) A volt vasutastelep (Mézeskalács tér) az hova tartozik?
Az újpesti szülőotthonba fogok szülni. A február 8. már elfogadott időpont lenne, mert a dokim 5-én jön haza a nyaralásából. Addig azért szeretnék kitartani! December óta itthon vagyok, sajnos nem tartozom a "kis"kismamák közé, ezért már nem volt kedvem bejárni a hideg napokon.
betty77
 
 


Klára! Hát nem tudom. Lehet, hogy azzal a verzióval még nem lehetett kicsinyíteni?
Miféle kerékbilincses büntetés? Megint lemaradtam. Mesélj!
Ma is készítettem zenebölcsis képeket. Majd ugyanoda rakom fel. Nézzétek!
Betty! Ki a dokid? Meg vagy elégedve vele?
A Mézeskalács tér szerintem elvileg még Rákospalota, de sokan vallják Pestújhelynek. Mi arrafelé szoktunk átsétálni a nővéremékhez. Ők a Vág utcában laknak.
borcsa
 
 


Sziasztok!

Betty, üdv a fedélzeten mégegyszer! Hogy viseled a végét?? Megvettetek már mindent? Ha jól vettem ki a szavaidból, ezek szerint most költöztetek ide? Ki a dokid? Ja és a Mézeskalács tér még XV. ker.!Kép

Lányok, bocs, hogy ritkábban jövök, de elhavazódtam kicsit, szalad a háztartás, a csekkjeink össze-vissza (bár ez kedves Kékapu feladata, ő a kasszás nálunk), ezen kivül megtaláltak a T.Ismerősök a bevallásaikkal...ja és persze a havat is ki kell használni!

Klára, nekünk is 6.0-ás van! Úgyhogy sajna én sem tudok segíteni!

A képeket majd megnézem, ha lesz egy kis időm!Kép

Csók, Süti
süti
 
 


Na Bori, szépen becsúsztál elém! KépKépKép

Süti
süti
 
 


Sziasztok!
Azzal az eggyel én is tisztában vagyok, hogy a XV. kerhez tartozunk, csak a pontosításnál vannak hiányosságaim :-) De úgy látom, mindenki ismerős a mézes fele :-) Másfél éve költöztönk, de régebben is a kerületben dolgoztam. A tudatlanságomat már évek óta hordozom :-)
Szunyoghy Jánosnak hívják a dokimat, egyenlőre nincs panaszom rá, sőt a párom kimondottan meg van elégedve vele. A vásárlásról annyit, hogy ma egy hete derült ki a bébi neme, a párom meglepetésként szeretné kezelni, ezért nagyon nehéz úgy vásárolni, hogy nem rohanhatok egyből a lányka-ruhákhoz. Eddig mindent uniszexben vettünk meg...
betty77
 
 


Süti! :o)
A képek fentvannak. http://kep.tar.hu/bolcsi
borcsa
 
 


Betty! Nekem egy fiam van, de mindig sűrű olvadások közt rohanok a lánykaruhákhoz. A férjemnek már egy szava sincs. :o) Nagyon szeretnék egy kislányt.
borcsa
 
 


Sziasztok lányok!
Borcsa nagyon ügyi vagy,ezt a gyorsaságot!!-nagyon jók lettek megint a képek!-Cili jelezni kéne valahol a többieknek hogy láthassák hiszen nem valószinű hogy mindenki olvassa ezt a topikot!Ma elég nyugisak voltak a kölkök,mondjuk az én fiam az ajtóból ma vissza akart fordulni aztán csak megnyugodott!-itthon már csika-csikázott!!!:-))Klárus köszi a dicséretet képileg,ti is látszotok páron csak sajna messziről,a mostanin viszont jól látszik a Bence meg a mi Katalinunk!!Ezek a virusos levelek engem is teljessen felháboritanak naponta 9-10 jön,hihetetlen!-lassan ide erre a gépre ülni se merek mert drága mulatság volt ahhoz hogy elfüstöljön!:-)Gondolom mindenki jó nagyot sétált ma,mi is gyalog jöttünk zenebölcsi után a piactól,legalább levegőztünk egy jót.Tigri ma láttam Borcsán a hordozó kendőt,én nem láttam még ilyet:-)de szerintem picinek jobban tartja a hátukat a kenguru.Aztán lehet hogy csak én gondolom igy.Betty a regisztrálás ezek szerintnem egyszerü mostanság látod Cili is mennyit küzdött de sikerült és ez a lényeg!Én is a szülőotthonban szültem,nekem jók az emlékeim,de kérdezz bátran ha bármit tudni szeretnél!-nekem a pici lányom szülinapja van febr.22.-én:-)))Hogy telnek utsó heteid??Mi az hogy nem tartozol a kis-mamák közé???-nem értem?Na most megyek idő van,majd jövök ha tudok puszi evi
evetke
 
 


Tigri!

Elküldöm neked priviben egy barátnőm emilcímét, ő 3 gyerekkel rendszeresen évek óta rengeteget használja a hordozókendőt. Nyugodtam keresd őt meg, hivatkozz rám, nagyon helyes csaj. egyébként újszülött kortól használható.

Evi! Naná hogy közhírré tettem a képeket!

Egyébként én nem azért reg. nehezen, mert nehéz lenne, hanem mert halál béna vagyok!

Ugye, milyen jók a hangszerek??? Bori tök ari volt, a végén mondta, hogy a jövő héten is hozzam el. NANÁ!!!
foltvarró_cili
 
 


Bori!!!

Marha jók lettek a képek!

Evi!
Most hová küldjem neked a verseket???

C.
foltvarró_cili
 
 


Sziasztok!Kép

Nagyon fellendült a forgalom!!!Kép Alíg bírlak követni benneteket!Kép
Mi is egy jó nagyot sétáltunk még zenebölcsi után. Nagyon jó idő volt!!Kép
A gyerkőcök tényleg nagyon nyugodtak voltak, főleg az én Bencémen tudom lemérni. Rá nem jellemző módon érdekelte a dolog.

Borcsa: Nagyon jók a képek, nagyon gyors voltál. Köszönjük szépen. Jó volt hogy benneteket is megismertelek, Bátor nagyon aranyos kisfiú!!!Kép

Cili: El ne felejtsd az albumodat hozni!!!Kép
Nagyon jó volt ez a mai nap, egyre jobban érezzük magunkat!Kép

Klárus: Gratulálok a "kerékbilincses" végkifejlethez!!Kép Tényleg érdemes volt egy kicsit sírni nekik.
Hogy állsz a fordítással?
Sajnos a képkicsinyítésben nem tudok segíteni.
Vírussal kapcsolatosan itt a babaneten nyitottak egy topicot:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/index.html (Erről-arról)

Ezt ma kaptam (még nem próbáltam) e-mailban.

Van egy (szerintem) egyszerű vírusírtó, ami nem csak a mostani, hanem
a korábbi férgekre is rákeres, és törli is őket.
Ha gondoljátok, futtassátok le:
http://vil.nai.com/vil/stinger/

Betty: Üdv itt közöttünk!!Kép Ha jól emlékszem akkor Tigribigri is a Mézeskalács térnél lakik. Vagy rosszúl tudom?
Milyen izgalmas lehet hogy nem tudjátok fiú lesz avagy leány? De most már 3 héttel a megszületése előtt már tényleg ne kérdezzétek meg. Had legyen meglepetés. Milyen nevet választottatok?
Ha valamiben tudunk segíteni csak szóljál.

Süti: Remélem sikerült kipihenned magad. Jót szánkóztatok?
Bence is odáig volt/van a távirányítókért. Már annyira "féltettük", hogy be kellett szerezni neki egy leselejtezettet mert ha nem igazit kapott akkor azt rögtön kiszúrta.

Evetke: Végre egy kicsit tudtunk ma beszélgetni!Kép Egy picit jobb idő lesz és meglátogatunk Bencével.
Ma voltunk az Asia Centerben és nagy gyerekjáték vásár van. Sok dolog van, bár szerintem semmivel sem olcsóbb mint bármelyik játékbolt.
Vettünk Bencének egy labdát. Olyan nagyot aminek két szarva van és ugrálni lehet rajta. Most azzal játszik állandóan, esik-kel!KépKép

Na megyek mert egy kicsit szerintem hosszúra nyúltam.

Puszi: Kati
kfk
 
 


Halihó!
Cili drága próbáld az indexet de ha nem engedi akkor a régit!!-képzeld a csika-csikát nem tudtam folytatni/minden verset amit eddig kaptam kitöröltem!!!!/-én ennyire értek a géphez:-(((mondom mi is jön ?mi is jön? erre Gergő: anya!-LÚ!- Erre varrjatok gombot!-ott meg ül mint kuka nyúl az ölemben!!
Kati örülnék ha valamelyik jobb napon tényleng átsétálnátok,csak nyugisabb ugy dumcsizni!
Látod Klárus tényleng érdemes néha irogatni,sok kicsi sokra megy!-de tényleng örülök hogy lefaragtak az árból!Rájöttem hogy ez a kicsinyitéses dolog nekem is jól jönne,szeretném kicserélni a profilban a képeket és nem fogadja visszadobja hogy nagy!-te erre keresel megoldást Klárus!!??-segits nekem is!!!!
Na puszi mindenkinek megyek csicsikálni,egész nap fájt a fejem ,most már kezd erősödni.Legyetek jók eviKép
evetke
 
 


Sziasztok!

Szerdán okoztam egy kis izgalmat a családom körében, mert egy durva migrén levett a lábamról. Na de mára már minden oké, bízom benne, hogy több ilyen nem lesz!

Éééééééééén is a Mézeskalács téren lakom! Aranyos vagy Kati, hogy emlékeztél rá! Apropó, képzeld azt álmodtam, hogy Bencével ott vagytok az usziban és egy pirinyó babuci is van a kezedben! Aki a tiéd volt! Kép Különös, mert veled még személyesen nem is találkoztam.

Megnéztem jobban a zenebölcsis képeket és tényleg ott a Klárus is!!! Kép

Még ezer dolgot akartam írni, de mennem kell. Alexa egyébként azóta jól van. Imádom.
Itt vannak a kedvenc öklöcskéim: Kép

Sziasztok
Tigri
tigribigri
 
 


Sziasztok!Kép

Tigribigri: Nagyon aranyos vagy!!!!!!!!!! Annyira szeretném hogy összejöjjön és ez most annyira jólesett!!KépKép
Na akkor megnyugodtam hogy jól emlékeztem arra hogy Te is ott laksz a Mézeskalács téren. Na már is van egy másik kismama akivel tarthatod személyesen is a kapcsolatot!!!Kép
Nagyon aranyos Alexa!!!!Kép Szép kisbaba és a kezeiből ítélve "nincs éheztetve"!Kép

Evetke: Látod milyen ügyes Gergő!Kép Ezt mondtam neked ott is, hogy néha úgy tűnik Bencének se jut el a füléig amit ott tanulunk, de itthon meg kiderűl egy-két óvatlan pillanatban hogy jobban tudja a szöveget mint Te!Kép
Remélem a fejfájásod elmúlt, nincs is annál rosszabb mikor avval ébredsz!Kép

Na megyek, sziasztok!
Puszi: Kati
kfk
 
 


Kati,Evi!

Ne csodálkozzatok! Ez teljesen természetes ebben az életkorban. Látszólag nem figyel oda ott, de otthon kiömlik belőle egy csomó minden. Ezért nem szeretem, ha sok anyuka azt mondja: "nem érdemes idejönnünk, úgysem figyel oda a gyerek!" Dehogynem! Csak máshogy, mint mi! Olyanok, mint a szivacs.
Bori, nálatok mi a helyzet? Bátor a zenebölcsiben úgy csinál, mintha ott se lenne. És otthon?

C,
foltvarró_cili
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!ugy néz ki ma is gyönyörű idő elé nézünk!-mindenkinek szép napot kivánok!Nagyon édes a képen Alexa,olyan kis husi!-látod Katám Tigri megálmodta a jövődet,nincs itt min aggódni!!Sikerült sapit venni!!Betty lehet hogy már találkoztatok is az utcán Tigrivel:-)))??Na ez villám látogatás volt mert ma van csak igazán dolgom.Később jövök puszika evi
evetke
 
 


Cili! Bátor itthon is úgy csinál. Még nem jött bele. Ráadásul beszélni sem tud még, hogy mondókázzon.
Mézeskalács tériek! Tudjátok, hogy nálatok a tanuszodában szombatonként baba-mama-papa úszás van? Érdemes utánaérdeklődnötök.
Na ma asszem nem jövök többet. Estére vendégeket várok, és még ki sincs takarítva. (de utálok takarítani)
Pussz
borcsa
 
 


Én is ÚÚÚÚÚtálok takarítani! De én úrinő vagyok, nem titok, hozzám bizony jár egy hölgy minden pénteken (amíg én boldogítom a gödi dedeket, addig rendbevágja a lakást).

Hajrá lustaság!
foltvarró_cili
 
 


Cili! Én is szeretném, de az uram nem engedi. Azt mondja, hogy olyan kicsi a lakásunk, hogy azt mi is tudjuk takarítani.
Szó se róla, nálunk a párom takarít. De most dolgozik. :o(
borcsa
 
 


Kellemes hétvégét mindenkinek!!-ugy látom lustálkodunk??:-)))én is csak bekukk.tök álmos vagyok, mostanra raktam vigyázba a konyhát igy ebéd után!Most lazulok picit,estére az apósom meghivott minket vacsizni,ugyhogy ma már semmi dolgom:-)))Mindenkit puszilok holnap benézek!Legyetek jók!!evi
evetke
 
 


Na tessék senki még csak nem is járt erre!:-))-én már csak holnap vagyok,megyünk el ithonról!Mindenkinek kellemes további pihenést!puszi evi
evetke
 
 


Mi a fene? Hová mentek?
Jó utat és jó pihenést!
borcsa
 
 


Sziasztok!

Mindenki pihen??
Én ma kelhettem jó korán, nem volt gáz délelőtt a házban - valaki úgy időzítette a gázsszerelőt, hogy vasárnap 10-12-ig jöjjön! Na köszi. Azóta meg egyfolytában fúrnak! Éljen a panel!
Cili, milyen idős kortól érdemes vinni a gyerekeket zenebölcsibe??
Bori, milyen volt a vendégség???
Megyek, mert a gyerek kívánja a társaságom!Kép

Süti
süti
 
 


Süti!

Úgy nézem, Bence Zoltán 13 hónapos, vannak ilyen korúak Újpesten is. Látatlanban nem tudom megítélni, el kell jönni megnézni ha gondolod, és talán kiderül, hogy élvezi-e? Legfeljebb azt mondod, hogy szeptemberben újra megpróbálod, addigra jó fél évvel idősebb lesz.

Cili
foltvarró_cili
 
 


A bulim nagyon jól sikerült. Bár reggelig tudtam volna dajdajozni. A vendégeim mégis hazamentek valamivel hajnal kettő előtt. A férjem készített lazannyát, én meg tortát. Vettünk rágcsát, meg ücsit. Jókat beszélgettünk és lejátszottunk két parti ektivitit. Kép
Valahogy mégis maradt bennem egy kis hiányérzet. Talán a tánc hiányzott. De nem baj, legközelebb elmegyünk valami rokiklubba.
A buli elején még jelen volt a fiam is. Fantasztikus, hogy mennyire élvezi a társaságot. Nem az az anya szoknyája mögé bújó típus. Szóval úgy kilenc óra körül, mikor már minden vendég jól megnézhette magának, elvittük Bátort a nővéremékhez. Kicsit izgultunk, hogy hiányozni fogunk neki és sírva fakad mondjuk az éjszaka közepén, de nem. Sőt. Másnap délután egykor sikerült érte menni, örömmel üdvözölt minket, aztán visszavonult a gyerekszobába játszani. Egyszerűen nem akart hazajönni velünk. Pedig akkor már csak a sógorom volt otthon vele. Kép
borcsa
 
 


Sziasztok, bekukk. Borcsa, kérdezted a múltkor a kerékbilincs-témát. Hát, orvoshoz mentünk a gyerkőkkel, és különféle kavarások miatt (apukámat előtte kórházba kellett vinni) férjuram az autót tilosban hagyta ott nekem. Aztán kuncsorogtam egy sort, és a bünti (15ezer ft) felét visszafizették. Nagyjából ennyi.
Milyen buli volt nálatok?
Süti, messengerem sincs, de végül is más programmal tudok kicsinyíteni, csak én az ACDSee-vel szerettem volna. Kép Evetke, igen, azért kérdeztem, mert nagy képeket nem lehet se iderakni, se levélbe. Neked milyen képnézegető programod van? Attól függ, hogy lehet-e kicsinyíteni és hogyan.
Janka tegnap megint nagyon rosszul aludt, min. 5-6* ébredt. Jó lenne, ha a foga jönne, mert vasárnap 1 éves lesz, és még egy darab foga sincs! Ez azért kínos, mert nagyon szeretne darabosat enni, ami fog nélkül nehéz. A papikból meg elege van. Gőzöm sincs, mitől hízik mégis, mert legtöbbnyire csak szopizik. Kép
Mindenki mást is puszilok, de most mennem kell.
Klárus
klara
 
 


Sziasztok lányok!Klárusom drága csak kibújnak előbb utóbb annak a csöppségnek a fogai!-csak szegényt tényleng nehogy egyszerre kinozza meg a fogzás:-((Mi is vacakolunkmostanság,nyüglődés van minden vonalon.Elég rosszul alszik Gergő is de ő inkább a napközbeni élményeit éli ujra.Hol sir hol veszekszik,aztán meg kuncog!-én meg 5 percenként ugrálok simizni meg takargatni:-))Niki ő hála istennek jó alvó olyan apja fajta!-lefektetem este és reggelig meg se mozdul:-)))
Sajna azt hiszem a nátha kezd beférkőzni ismét a családba,apa már nyüglődik,Gergő taknyos,Niki is taknyosodik!-jelentem egyenlőre kutya bajom,de ki tartaná a frontot ha megfáradok!Szóval igyekszem elkapni a dolgok elejét,meglássuk mi lesz belőle.Addig ugyis irok még,de ha jobban belemennénk akkor kihagyjuk sajna a heti zenebölcsit!:-((-mert ugyebár másra nem szivesen viszem a kórt,én is rühellem ha más kölök köhög ész nélkül.Cili láttam átküldted a versikéket,nagyon köszönöm!-mostanában nem merek megnyitni egy levelet sem:-)))meddig tart ez a virusos mizéria,ennek nem lehet elejét venni? A tegnapi szülinapi buli jól sikerült a pici keresztlányunk nagyon örült a bringának,végülis a metróban vettünk egy bmx-et neki.A hétvégén mennénk haza Nagyimékhoz jó lenne ha nem jönne közbe semmi!Na lépek mert a pici lány ott marad az oviban,legyetek jók!Kati???Tigri???
Betty!!???-csak nem babázol már???
Jó kis hétvégétek lehetett süti?-nem mentetek el valamerre kirándulni inkább??pussz evi
evetke
 
 


Figyu Evi, nem kell parázni a vírusoktól!

Annak idején, amikor elkezdtem netezni, az első dolog, amire az uram megtanított, hogy: HA OLYAN LEVELET KAPSZ, AMINEK GYANÚS/ISMERETLEN A FELADÓJA, ÉS RÁADÁSUL CSATOLT FILE IS VAN HOZZÁ (GYK: GÉMKAPOCS), AKKOR A VILÁGÉRT NE NYISD MEG, HANEM ÉSZ NÉLKÜL TÖRÖLD KI! De ezek általában csak akkor fertőznek, ha megnyitod a csatolt file-t, tehát ha simán kitörlöd, nem valószínű hogy bekerül a vírus a gépbe.
Ez persze nem 100%, csak nagy általánosságban igaz. De én, bár rengeteg vírusos levelet kapok (mostanában napi 15-20 is bejön), még nem fertőződtem meg. És a másik, hogy ha olyasvalakitől kapsz vírust, akit be tudsz azonosítani - én pl. kaptam zenebölcsistől is - akkor szólni kell neki, hogy csináljon egy vírusirtást, mert lehet hogy ő sem tudja, hogy fertőzött.
Ettől még nyugodtan használhatod a leveleződet, csak oda kell figyelni.

A takonykór meg sajna biztos bejön nálunk is, mert most jön a meleg. Még jó, hogy mi már nagyobbak vagyunk, bár az én 2 fiam ebből a szempontból is IGAZI FÉRFI! az apjukról meg már nem is beszélek!

Gyógyulgassatok!

C
foltvarró_cili
 
 


HELLÓ!

ELŐRE IS BOCS A NAGYBETŰKÉRT, DE ÍGY KÖNNYEBB EGY KÉZZEL GÉPELNI, MIVEL ALEXA MEGINT LEFOGLALJA A MÁSIK KEZEM. HIÁBA OSONOK VELE A KISÁGY FELÉ, AKKOR KIPATTANNAK A SZEMEI!

KATI! UGYE MILYEN HUSIK AZOK A KEZEK? TÉNYLEG NEM ÉHEZIK Kép
REMÉLEM TÉNYLEG JÓS VAGYOK Kép
ÉN TAVALY (AMIKOR MÁR NAGYON KÍNLÓDTAM BABAÜGYBEN), ELMENTEM A MÜLLER RÓZSA NEVEZETŰ JÓSNŐHÖZ. TENYÉRBŐL ÉS KÁRTYÁBÓL JÓSOLT ÉS ÁLLANDÓAN KIJÖTT A BÖLCSŐ! AKKOR MÁR TERHES VOLTAM CSAK NEM TUDTAM Kép SZÓVAL HISZEM IS MEG NEM IS A JÓSLÁST, DE AKKOR AZ NAGYON JÓ VOLT!

BETTY! ÍRJ MAGATOKRÓL TÖBBET! MERRE LAKSZ PONTOSAN? ÉN AZ 5-BEN. NEKEM SZUNYOGH DOKTOR ÁLLAPÍTOTTA MEG A TERHESSÉGET, DE UTÁNA NEM MENTEM MÁR VISSZA AZ SZTK-BA.
ÉN IS IMÁDOM A KISLÁNY CUCCOKAT!!!

KLÁRUS! MAJD CSAK JÖNNEK AZOK A FOGACSKÁK! KÉPZELD ÉN MÉG BÖLCS SEM VAGYOK Kép APUD JAVULGAT?

BORCSA! MI NEM TERVEZZÜK A BABAÚSZÁST, DE AZÉRT KÖSZI! ÉN IS ODA JÁRTAM RÉGEN ELSÜLLYEDNI Kép
SZÉPEK VAGYTOK A TOPIKODBAN A KÉPEKEN! ANNO ÉN MÁR NÉZEGETTEM, DE CSAK MOST TUDATOSULT, HOGY AZOK OTT TI VAGYTOK.

CILI, KEDVES VAGY HOGY BABAH.KENDŐ ÜGYBEN SEGÍTETTÉL. MÉG NEM ÍRTAM EMILT. KICSIT PARÁZOK MOST BÁRMIT IS MEGNYITNI, MERT ÉN IS MEGKAPTAM A VÍRUST, DE AMI KÉSIK NEM MÚLIK!

EVETKE, GYÓGYULGASSATOK ÉS EGYETEK SOK GYÜMIT! SZEGÉNY GERGŐ REMÉLEM SIKERÜL NEKI ALUSZIKÁLNI RENDESEN.

LÁNYKÁM JÓL VAN, MÁR VOLT OLYAN NAP, HOGY EGYHUZAMBAN MAJDNEM ALUDT 6 ÓRÁT! EGYRE KEVESEBB KAKINÁL SÍR (KOP-KOP-KOP), TALÁN KI FOGJA NŐLNI A POCIFÁJÁST. ITT VOLT A VÉDŐNŐ ÉS NAGYON MEG VOLT VELE ELÉGEDVE, SŐT AGYON DÍCSÉRTE, HOGY MILYEN KIS SZÉP, MEG ÜGYES, SZÓVAL MOST DAGADOK A BÜSZKESÉGTŐL!

EGYENLŐRE ENNYI, PUSZI MINDENKINEK!
TIGRI
tigribigri
 
 


SziasztokKép

Borcsa hiányolt, hát itt vagyokKép
Mostanság ugyan egyre ritkábban baba- és egyéb netelek, max. a méljeimet nézem meg, azt is heti 1-2x.

Igyexem visszaolvasni, de azt nem ígérem, hogy a millió archívot is...Kép

Betty: mi is már több, mint egy éve itt lakunk a ker.-ben, anyám lakott pár évig Újpalotán, de simán eltévednék pl. a Rákos úti rendelő környékénKép

Borcsa: tényleg klasszak vagytok a fotókonKépBátor pedig egy igazi bátor férfiKép Gondolom, tudod, hogy nem jellemző a kiskrapekokra, hogy csak úgy ott lehet hagyni őketKép
Tigri: A Te Alexád is gyönyörűKép

Magamról most írjak, vagy Ti vagytok oly szorgosak, és visszakerestek?Kép

Puszi:
Jovi

Kép
Kép
Kép
Kép
jovika
 
 


Klára!
Hát valójában egy "csak úgy" bulit szerveztem, mert már nagyon ki voltam éhezve a társaságra. Viszont a hónap elején volt a szülinapom, úgyhogy ráfogtam, hogy azt ünneplem.
Az én fiam mostanában mint említettem alig eszik. Mégis mindenki azt mondja, hogy milyen jó húsban van. Korábban meg egyenesen ducinak mondták, pedig csak szopott. Szóval Klára... elég a cici is. Kép
Evetke! Engem nem zavar a kór! Azért van, hogy megkapjuk, és általa erősödjön a szervezetünk. :o)
Levél bombákat én is kapok. Reggel 53 levelet töröltem. Aztán napközben még háromszor letöltöttem ki tudja, hogy mennyit.
Tigri! Köszi. Aranyos vagy! Köszi, hogy megnéztél minket. Neked is van topikod?

Jovika! De jó, hogy itt vagy! Örülök neked! :o)
Megyek aludni. Jó éjt!
borcsa
 
 


Helló ismét, most már Alexa nélkül 10 ujjal Kép

Szia Jovika! Én amikor beszálltam elolvastam a topikot a legelejétől. Akkor költöztetek ide, ugye? Azért írj magadról mizujs azóta! Egyébként köszi a dícséretet! Kép

Borcsa nekem csak babanetes albumom van itt:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1092

Lányok írjatok, mert olyan jó köztetek kicsit kikapcsolódni!

Na jóccakát!
Tigri
tigribigri
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?