Új privát üzeneted érkezett!

szilvi én is azt mondom mint csucsu ..nem szabad elkeseredni...beszélges el komolyan a bömivel..hogy ott a kistesója vele is lenni és foglalkozni kell....
ezzel a sírással amit bömi csinál lehet "zsarol"-ni akar téged... :roll:
és tényleg nem vagy elefánt..nézz rám inkább.. :? :(
szóval gyere ki a játszora menj sétálni a gyerekekkel nem szabad otthon maradnod és magadbafordulni......... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hol vagytok lányok igy hétvégén??

Én ma kertészkedek vettem ma egy csomó virágot a kertészetbe most éppen a felét ültettem el de pihenek most.
Meg egy csomó tulipánt akarok még elültetni .

Holnap meg őszi kerty grillpartyt csinálunk a szomszédokkal közösen. Tök jó mindneki készülődik. Már én is bepácoltam a húsikat meg este a salátát megcsinálom. Van aki sütit süt szóval mindneki valamit készül . Nálunk lesz igy még a fűvet is le kell nyirni.
Nehogy már rumlis legyen a kertünk .

Nóri: Atika hogy aludt? Jobban van már?

Bucsek: Kicsi elefántom:) Mi van veled??
Remélem már jobb a kedved?

NIta: ti mit csináltok ilyen szép időben??

Hétágra süt a nap olyan jó kedvem van tőlle:)

Kép
csucsu05
 
 


csumi csajok!
atika alakul,jobb volt kicsit az északa!
Ma elmegyünk az állatkertbe :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

 
 

vagyis nem megyünk állatkertbe,nem induk az autó :shock: :x :x :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: AZóta sem indult? Hátha eltudtatok menni mert csudaszép idő van egész nap.

Nagyon jó ha Atika jobban van és az éhjjelek is jobbak már. :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu: igen most egy kicsit jobb a kedvem, tegnap voltunk alma koncertem szigetszentmiklóson. Jó volt, a Bömivel voltunk ketten, meg az egyik barátnőm a kislányával. Bár kérdéses volt, mert mire odamentünk, közölte a csajszi hogy elfogyott a jegy. De a végére valahogy azért mindenki bekerült. A pasi aki énekelt, tök rendes volt, mondta hogy akinek nincs helye az üljön a színpadra. Bár neki is annál több pénz jut gondolom minél több a néző. Aztán lehet, hogy fix összeget kér, és csak szimplán jófej volt. Na mindegy lényeg az hogy befértünk :)
Apa meg itthon maradt a prüntyikével.
Ma meg a tesóm szülinapját tartottuk, ma 21 éves. Komoly életkor. :) Úgyhogy átjöttek az uncsitesómék is a kisfiukkal, aki annyi idős mint a Bömi. Ment a harc a játékokért szokás szerint :(
Szóval a hétvége szupi volt, de sajna a hétköznapok gázosabbak amikor egyedül vagyok ugye. De ilyenkor amikor jó a hétvége azért tart a lelkesedés még pár napig. Meg még szerdáig az idő is jó lesz ha minden igaz, úgyhogy remélem marad a jókedv. :)
Az elefántosodás meg csak nőtt és csak nőtt a mai nap. Torta süti hegyek stb. :) :) :)
Milyen volt a grillparty? Csak a házszomszédokék voltak, vagy a többi szomszéd jobbról balról is átnézett (vagyis ha jól emlékszem csak jobbról vannak lakók, na mindegy)

Nóri: én is örülök, hogy Attika jobban van. Akkor lassan regenerálódhatsz te is.

Nita: igen az biztos hogy a Bömi részéről ez zsarolás is, csak nehéz megtalálni a középutat, hogy ne érezze, hogy vele nem törődünk, viszont ne is tudjon kijátszani minket a zsarolásával.

Ja és nem is meséltem, hogy mekkora mákom volt a csípőszűrésen. Mentem nagy felvértezve, hogy lesz ami lesz. És ott ültek ezren ahogy vártam, mindenki a kis sorszámával. Akkor megkérdeztem, hogy hol kell sorszámot húzni, és mondták, hogy a babáknak nem kell. Amíg van baba egy felnőtt meg utána pedeg egy baba, és mivel egy baba volt előttem, kb 5-10 perc alatt sorra kerültem. Nem akrtam elhinni, hogy fél óra alatt megjártam az egészet. :)
Rendben volta minden, és a hasi meg koponyaultrahangon is.

Na megyek altatni a Bömit
Pusza mindenkinek.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Tök jó, hoyg minden okés volt a vizsgálaton:)
Igen megvolt a grillparty most jöttünk be már nagyon hideg van kint. Igen most mindkét szomszéd volt nagyon jó lett és finomakat csináltam. :) Szabina is élvezte nagyon alig lehetett őt lelőni.
Szép volt Az idő is. :)
Hú az ALma koncert biztos jó lehetett Szabina is imádja.
Amúgy mi is ma szülinapoztunk. Délelőtt a tesómnak volt a szülnapja. Ma született de szegény dolgozott. Ő ugye kocsmában dolgozik és nem mondtam, hoyg megyek illetve megyünk.
Szóval meglepi volt nagyon örült. ÉS olyan sok puszit adott nekem annyira örült.
Na ott a kocsmában pont a haverjai gyültek össze megköszöntötték igy pezsgőztünk.
Na azt látta volna egy gyermekvédelmis valaki mert a Szabina a kocsmában az asztal tetején állt és pezsgőt ivott. Na nem az volt benne neki hanem traubi szóda de azt ő nem tudta:)
Aztán hazajöttünk és délután tartottuk a kerty bulit a szomszédokkal. ami érdekes mert az egyik szomszédunknak 13-án van a szülinapja. Szóval szülinapról szólt az egész nap:)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
jó sokat írtatok..hétvégén azért nem voltam mert apuék itt voltak és betették a vadiuj mosogatot és csapot s hozzá...........utána meg átmentem a barátnőmhöz..nagyon ritkán tudunk beszélgetni mert sokat dolgozik ő is.........
lányok ha megyünk játszóra akor ha lehet valaki csörögjön meg telón ha esetleg nem vagyok net közelbe..sajn a az msnem nem indul el..ujra let telepítve a gép és nem tudjuk lindítani........ :? :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt :)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok..jóreggelt mindenkinek!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mi is jó reggelt kívánunk :) :D

Kép

Kép
bucsek
 
 


szia szilvi.. bömivel jobb már kicsit? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: Remélem a hétvégéből jó sokat töltekeztél és egész hétre kihat a jókedved:)
Na meg a nap is süt :)

Kép
csucsu05
 
 


tényleg olyan szép és kellemes az idő...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vénasszonyok nyara van:) Mi tegnap is egész nap a kertben voltunk. Szabina már most is ott van :)

Kép
csucsu05
 
 


anyu is kivitte a Mátét a lovakhoz meg jó nagyot sétáltak.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mi is kint vagyunk.
Gereblyézzük a faleveleket. Van bőven :x
Prüntyike meg alszik lelkesen. :)
Fél háromra meg megyek nőgyógyászhoz a hat hetes kontrolra.
Igaz hogy már 8 hetes lesz az Adél :?
Du lehet hogy kimegyünk még játszózni a pályához. Még nem biztos, csak ha szép idő lesz, meg összejön ugye minden.
Gondolkozzatok rajta ti is, aztán csörgök ha megyünk esetleg.

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi ha mentek csörögj rám..lehet mi is kimegyünk..csak készüljek el adiogra az itthoni teendőkkel.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: Oké lehet akkor mi is kimegyünk a pályához hisz nagyon szép az idő:)

Kép
csucsu05
 
 


a gyári játszóra gondoltok vagy oda hátra ahol motorpáya van? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: mi a motorpályásra mennénk. Mert úgy tűnik a Böminek az most valahogy jobban bejön

Kép

Kép
bucsek
 
 


akkor mi lehet nem megyünk mert messze van :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Kismamák!

Szeretném felhívni kedves anyukák figyelmét, hogy az Oázisban, Szigetszentmiklóson kismamatorna indult kedden és pénteken 18 órától!

Várom azoknak a terhes anyukáknak a jelentkezését akik szívesen tornáznának egy szakképzet gyógytornász segítségével.

Így együtt sikeresebben fel tudunk készülni a babavárás nehéznégeire, a szülésre és a szülés utáni rehabilitáció időszakára.

Érdeklődés:

Galambos Zsuzsa

70/9417671
galamboszsu
 
 


csumi!
atika megint lebetegedett,39fokos láza van,holnap viszem dokihoz :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


jaj..szegény atika..sok puszi neki...
éjjelek jobbak már?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: Szegény Attika. Gondolom jól le van gyengülve az immunrendszere most, és így könnyebben elkap minden félét.
Kérj valami immunerősítőt is a dokitól ha mész.

Nita: ha gondolod elmegyünk érted én úgy is kocsival megyek.

Csucsu: ezt neked is mondom, valahogy pepréselődünk a kocsiba.
akkor csak a prüntyi ül majd ülésbe. Ti meg az öletekbe veszitek a gyerekeket.

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi akkor azt nagyon megköszönöm.. :lol: esküszöm egyzser neked is meg csucsunak is megköszönöm a sok segítséget!!!!!!!!!!
ha jössz akkor mikor jössz erre? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: Jajj egyem meg Atikát. Nagyon rá jár a rúd mostanában. Javulást neki és ird meg mit mondott a doki.

Kép
csucsu05
 
 


lányok nagyon jó volt a játszó.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt!
nem tudtun menni állatkertbe,tegnap reggel nézte meg a szerelö,szerencsére nem volt nagy baja,csak egy vezeték csúszott szét :lol: :lol: :lol:
most még nem lázas Atika,remélem nem is lesz,de kiváncsi vagyok mit mond a doki :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ja,és itt egy friss kép,lilikéről :lol: :lol: :lol: Kép Kép

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


voltunk dokinál,még ma át kell vinnem Atikát fül-orr gégészetre :shock: 14:30tól 16:30ig van rendelés.
buszozunk,mert Ati vitte az autót :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Hú kiváncsi vagyok mit mondanak mert nem jó ha Atika folyamatosan lázas beteg.
Tényleg kéne valami vitamin vagy immunerősitő neki nem?

Aranyosak a képek. Lilike a kerilányod ugye?

Kép
csucsu05
 
 


nori nagyon helyesek a képen..na és az a frizura atikának..nagggyon jóóóóóó. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jobb reggelt!

kezdödik minden elöröl...éjjel 2óta nem aludtunk!
középfül gyulladás!
:x :x :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Az nem jó. És mit mondtak a dokinál? vagy kapott valamit az Ati a középfül gyulladásra??
Hú amúgy az nagyon fáj. Nyáron nekünk is az volt és nehezen viseltem még én is. Ha a fül fáj az nagyon fájdalmas. pláne a kis Atinak hisz ő azt sem tudja mi van most. Meleg sót nehogy rá tegyetek mert az még jobban rátesz. a középfülre az nem jó.

Kép
csucsu05
 
 


Nita: Megjött a csomag. Én mondjuk 130Ft tudtam de most az elszámolásban nem értettem mit hogy számolt az esthajnal.
Na de mindegy. Mert 20X 150 Ft +350+650 Mondjuk a 350nem tudom mi. Szerintem a buborékos tasak. A 650meg a posta. Ezzel szemben a posta ára a pecsét szerint 810FT.
Mindegy az esthajnal elszámolása szerint is 4000 azaz 2000,- És a postai csomagra is az volt írva. Aztán lehet látta az esthejnal, hogy drágább a posta és már nem akarta bekavarni a dolgokat.
Mert úgy 325 lett volna a posta /fő.
Na mindegy itt van megjött 4000 FT. volt. Fejenként 2000Ft . MAjd ha talizunk oda adom.
Ja és tegnap adta fel a csomagot ma meg már itt van!

Kép
csucsu05
 
 


augmentint kapott,ma a gyerekorvoshoz kell visszavinnem,1 hét múlva meg a fül orr gégészetre :?
meleg sót nem is akartam,infrázzuk :?

mit rendeltetek? :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: És az atika az augmentint beveszi?? Azért kérdem, hoyg hogy nyeli le? Az irtó nagy gyóygszer nem??
Csak kiváncsi vagyok, hogy adod neki be?
De az rendbe szedi amúgy.
Az infra lámpa jó nagyon. Azért írtam a meleg sót mert nyáron nekem mindenki azt mondta tegyek a fülemre meleg sót. na attól jobban begyulladt mert az pont középfüll gyulladásra nem jó.
Lh tesztet rendeltünk.

Kép
csucsu05
 
 


szuszpenzió :P por volt az üvegbe,az kellett vizzel összerázni

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Igy már értem. Mert a tablettát nehezebb lett volna beadni neki.

Kép
csucsu05
 
 


na ja..még jó hogy van ilyen :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


sziasztok..ma befizettük a tanfolyamom és vettem pár dolgot is..annyira jó..de sajna két hetet csúszik a tanfolyam kezdete..... :(
csucsu akkor amikor talizunk oda adom a 2000ft-ot is... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: oké én meg majd viszem a teszteket. Reméljük lezs benne zebrás is:)
Az jó a két hét meg hamar eltellik.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu rendben ... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu hogyan és mikortol lehet használni az lh tesztet? :oops: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: Félidőtől illetve előtte 1-2nappal már lehet. Délutáni vizeletből. Mindig egy időben. Ha a két csik egyforma erős akkor van a PÉ. Ha nem egyszinű akkor még nincs PÉ.
Végülis mást nem kell róla tudni.


csajok hol vagytok?? Aprooka, Melinda, Bucsek???

Kép
csucsu05
 
 


csucsu köszi.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nóri: nagyon sajnálom a kis Attikát. Most nagyon sok anyukától hallom, hogy középfülgyulladása van a gyerekének. Nem tudom mi lehet most a levegőben.
Ja és múltkor elfelejtettem mondani, hogy tényleg nagyon szép a kisfiad :) A kis bodri lányzóval meg kifejezetten jól mutatnak egymás mellett :)
Kíváncsi leszek az én Adélomnak is ilyen göndör haja lesz-e majd. Én ugyanik ugyan így néztem ki kiskoromban mint a kislány a képen. (vagyis a hajam)

Csucsu, Nita: hajrááá. Remélem ezzel, hogy tudjátok követni mikor van pé tuti befutók lesztek :wink:

Csucsu: te nem említettél múlkor valami AVIVA tornát. Az egyik barátnőm azt csinálja. Mindtha te is valami ilyesmiről beszéltél volna egyszer. Nem biztos, csak kíváncsi vagyok.

Ma végre elintéztem a családi pótlékot meg társait. Hát nem semmi. A Bömivel is egy napos program volt, és most sem úsztuk meg gyorsabban :( De lényeg az hogy túl vagyunk ezen is.

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi az a lényeg hogy sikerűlt elintézned a dolgot........ :wink:
adél is gyönyörű kislány lesz..de már most is az........ :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?