Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ancsa:Hát most megilyedtem kicsikét :cry: Mert párnapja a vérnyomásom 140/83 körűl mozog :cry: És nem nagyon akar lejjebb menni :cry: Remélem azért nem lessz gáz.De azért a doki szólhatott volna.Na mind1.Bizakodok,hogy nem lessz semmi.Meg azt vettem észre,hogy amikor mérem a vérnyomásomat akkor a kezem zsibbad eléggé :cry: Köszi az infót.Kedden megyek vissza dokihoz remélem csinál megint vizelet vizsgálatot.Mert már másodszor találtak fehérjét :cry:

Kata:Azért jövök ritkán,mert van amikor sajnos reggeltől görcsölgetek és így inkább pihizek.Meg most veszem meg a fontos dolgokat és azok után futkosok és mire hazaérek hulla vagyok :cry: Sajna hamar elfáradok :cry: Tegnap is fél2-től este 7ig úton voltam és mire hazaértem majd le szakadt a pocim :cry:

Timi:Hát elég csúnya a lábad :cry: Szólj a dokidnak!!Pihensz eleget?

lovaszkata:Igen sajna vizesedek is,de nem látványosan hál istennek az arcom nincs megduzzadva meg ilyenek csak a lábam meg a kezem.Sajna védőnő csak időpontra fogad és így hamarabb kerülök dokihoz mint védőnőhöz.De kérek időpontot,mert eléggé beparáztam most :cry: Köszi a drukkot!És te,hogy vagy?Norbika még mindig nem akar jönni? :D Bizti jó neki bent :D

Megyek,mert jön hugom és megyünk vásárolni.Este igérem benézek.

Vigyázzatok magatokra és a babókra!!!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok :D

000Kata
Nem,nem szülök :D Megígértem h szólok akkor, be is fogom tartani a szavam az első adandó alkalommal majd amikor lessz rá lehetőségem h írjak sms-t :D

Te hogy vagy?

Aida
Jól írtad :D tényleg megígértem, és fogok is írni természetesen ha akció van :D
Hogy vagy most? Jobban?

Timi
Azt a mindenit :shock: ilyen volt az én bokám is mind a 2 terhességemnél :( védőnőnek mutattad?
Szerintem többet kéne pihenned :wink: az enyém anno akkor dagadt be így, amikor mászkáltam :wink: plussz mellette vizesedtem is persze :(
Nézesd meg a vizeletedet mindenképpen!
Most h végig feküdtem, nem dagad a lábam :lol: a héten már egy kicsit bátrabb vagyok :lol: és nem fekszem annyit ,de nekem is elkezdett most dagadni a lábam, bevág a zokni és ott marad a nyoma :( de még nem vészes szerintem. Azért persze pihentetem napközben 8)

Reni
Nem akartalak megijeszteni! Neharagudj :cry:
Csak azért néztem ennek utána,hogy tudd mire érdemes odafigyelni ha a vizeletben találnak fehérjét, meg mert te amugy is magas vérnyomásos vagy.Mert így tudsz magadra odafigyelni,vigyázni és akkor nem lessz semmi baj sem!
Sajnos én mindkettó babónál toxémiás lettem a végére :cry: van benne sajnos tapasztalatom /és ugy h közben nem volt magas a vérnyomásom sem / és ezért akartalak megóvni téged, hogy te tudj vigyázni magatokra.
Szóval a vizeletre , a vérnyomásra és a vizesedésre kell odafigyelned. És ha valami szokatlan észlesz,inkább menyj el a védőnőhöz h megnézze a vérnyomásod,meg a vizeleted, és akkor nyugodtabb leszel te is.
Anno én is hetente 2-szer is mentem a végefelé ezeket ellenőriztetni, de én ugy dagadtam /vizesedtem/ akkor mint most Timi a bokájával :cry:
Szóval nem kell megijedni,csak figyelj oda magatokra és akkor nem lessz semmi baj sem, hidd el.

Megjártam én is a vérvételt :( kedden megyek az eredményért,mert akkor ugyis kell mennem NST-re is, és így 1 utat megspórolok magamnak :D
Éjjel megint kukorékoltam :? egy jó dolog volt benne , ettem palacsintát málnalekvárral :lol: azt nagyon szeressem :lol: :lol: :lol:

LKata
Hogy vagy? Én még mindíg várok az sms-edre ám :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa még kár várni az Sms-emre! :? Még semmi!

Most értem haza a dokitól, az Nst jó lett, az méhlepény még csak 2 fokban érett, áramlás jó! :) Tök jól érzi még bennt magát!
Szép nagy baba -ennyit mondott, de most nem mérte le :?
A fejecskéje kicsit balra néz, ami annyit tesz hogy még nincs bennt rendesen, nem készül még kifelé!
A méhszáj jó indulattal is fél ujjnyi, és vaskos, de eléggé megkotort így már az ujja hegye befért, :shock: :roll: kis tágítás után rá lehet fogni hogy egy ujjnyi (Ci:2100) Nagyon fáj a puncim most! :(
Tehát én még nem szülök! :(
A doki szerint ebből túlhordás lesz :(
A vérképem jobb lett, a vizelet is jó!
Ennyi!
Én megvárom még leesik az első hó! Nincs olyan vonalzó ami 41 hetes??? Mert ez kevéske lesz nekünk! :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 

 
 

LKata
C:2100? :shock: akkor még csak a külső van neked nyitva és ha még vaskos is, :? Gondolom azért kotort meg, h egy kicsit tágítson rajta :)

Az enyém majdnem 2222 mert bő-bő 1 ujjnyira vagyok nyitva :? cseréljünk? :lol:

Mondjuk nekem is viszonylag vaskos volt a doki szerint, ezért is mondta hogy Okt.10-ig tuti kihúzom egyben :wink: utána már kérdéses meddig :shock:
Te jó ég hiszen ma van 10.-e :shock: :oops:
Jövőhéten szerdán megyek hozzá este , hát kíváncsi leszek akkor mit mondd a méhszájamra :roll:

Ja,akartam mondani, iszod a málnalevél teát???
és arra nem gondoltál h erősebbet csinálj és ugy igyad?? Hátha akkor puhítana a méhszájadon,nem???

Én ugye nem iszom ilyet,de ugy olvastam hogy 1 csészéhez 1 evőkanálnyi kell és 30 percig kell forralni,hogy minél jobban kifőjjön belőle a hatóanyag!!Így csinálod magadnak te is? Vagy hogyan?
csak bocsi h így belepofázok,csak hirtelen áfutott az agyamon h talán túl light-os málnalevél teát csinálsz magadnak és azért nem puhította még fel a méhszájadat :roll:
Na,befogom, csak eszembe jutott :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa...nyugodtan mondd ha van tipped. De a málnalevél tea nem jön be, én elég erőset csinálok. :? Most is azt kortyolgatom! Remélem ez a tágítgatás segít majd!
Cserélnék veled méhszájat ha lehetne! :wink:
Vérnyomásod milyen? Magas még? :roll: Lehet kéne vizelet kontroll, nem?
Kedden megyek Nst-re, remélem akkor már lesz egy kis fájás.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Egy költői kérdés: hogy kell gesztenyét sütni???? :oops: :D

Hozott nekem a barátnőm, de ő se tudta hogy készítik el. most megmostam, és úgy tudom a csúcsos végét bevágják hogy szétnyíljon, nem? Ja, és hány fokon? Meddig sül? :roll:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Babasarkunk:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Aida
Szép a babszoba :lol: :lol: :lol:

LKata
Gesztenyét még nem sütöttem,így sajna nem tudok benne segíteni :?

Most rohanok, most indulunk Pestre 4D UH-ra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jók legyetek, majd jövök a hírekkel :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok Lányok!

Aida: remélem már jobban vagy,igyál sok forrón teát hátha segit.nagyon szép a babasarok :lol:

Ancsa: de ma mozizol :lol: várjuk a hireket és a képeket :lol:

L.Kata: hát sajnizom,hogy nem tágulsz,de eljön a maga ideje biztos nagyon jol érzi bent magát a kis drágád :lol:

Mi jol vagyunk,babó sokat mocorog.Tegnap voltunk cirkuszba tök jó volt

000kata
 
 


Aida...nagyon szép ez a babasarok! Kellemesek a színek is! A kis Noli nagyon fogja szeretni! :lol:

Ancsa...milyen volt az uh??? :D Remélem a vérnyomásod megnézeted! Amúgy hogy vagy?

Timi...te hogy vagy? Vérnyomás, vizelet?

Tegnap este elment az egész nyákdugóm! :shock: Tényleg barnás és undorító! :?
Kicsit meg is ijedtem tőle, mert a Wc-n vettem észre, tele lett vele a betétem!
Hívtam a dokit, mondta hogy azért menjek be ha tudok. Letusoltam,Fecó be is vitt, feltettek Nst-re és fájásmérésre. Nst jó volt, fájás semmi (ilyen 30-as max.) :roll:
A doki megnézett, nem tágultam , és már nem jött több vér...tehát nyákdugó volt!
Kérdeztem hogy ez azért jelent e valamit? Be fog e indulni? Azt mondta -nem, ez csak azért van mert megpiszkált, sajnos ez nem jelent semmit! :(

Mutatok nektek két dinnyelopót! :lol:
Kép
Unokatesómmal, aki november elejére várja a kislányát!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


sziasztok
tünci: remélem igazad lesz a szüléssel kapcsolatban. :wink:
reni24: ezek tényleg nagyon toxéma gyanús jelek
ancsa: irigyellek a 4D miatt, én is úgy elmennék, de ilyenkor már késö van rá. :cry:
aida: szép a baba szoba :lol:
l.kata: hát, ebböl még tényleg lehet túlhordás :roll:

A bokám egyre dagadtabb, igaz nem nagyon pihenek, de annyi dolgom van. de beosztva csinálom. egy kis pihi, egy kis meló.majd jövö héttöl többet pihenek.
kedden növérke nézte a vizeletemet, negativ volt.
jövö héten kedden megyek CTG-re, akkor beugrom a dokimhoz, megmutatom neki a bokám, nehogy tényleg baj legyen.
most megyek és pihentetem a lábam

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Ma hosszú, hosszú napom volt.. Jól "megkínoztam" a pocakomat. Reggel fél 9-kor elindultunk itthonról. Elmentünk piacra. Utána elmentünk kiváltani a várandós csomagot (barna-sárga szíves cumi volt benne) majd elmentünk egy henteshez húsért ahol lehet apa étkezési jegyével fizetni. Ezután hazaugrottunk, kipakoltunk majd irány vissza a Brendonba. A csomagban lévő kék elenfántos cumi helyett érkező rózsaszín lepkés cumiért reklamáltunk, visszakaptuk az árát és lett kék nyuszis cumink. :D Meg vettünk kuponnal orrszívót meg kuponnal lepedőt meg megvettem a mellszívót is (Tommie Tippie - ilyen cumisüvegünk van). Aztán elmentünk a Tescoba, ahol bevásároltunk minden jót majd még megkajáltunk ott. Éés végre irány haza! Máris 1-kor itthon voltunk. Szóval hosszú nap volt ez. Noel meg éjjel nem hagyott aludni. Most meg a gyomorsavam kínoz. Ettem somlóit is biztos azért.

Ancsa nagyon várom a képeket meg a híreket!!

LKata, aranyosak vagytok így együtt pocakosan. :)

Kata, ma jobban vagyok fáj még a torkom de nem vészes, iszom literszámra a teát!

Képzeljétek tegnap beszélgettem vkivel aki olvasott egy cikket arról hogy a kiságyra való körforgótól a gyerek epilepsziát meg ehhez hasonló betegségeket kaphat. Én még ilyet nem is hallottam!! Én szeretnék olyan forgót. Ki mit tud erről?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Vagyok ám, voltunk Pesten a 4D Genesis-be és nagyon elvagyok kenődve :(
A kisasszony jól van, áramlás rendben,magzatvíz normális és képzeljétek a lepény 0 fokban érett :shock: A nő szerint rossz indulattal is csak 1-es, 1-2 pötyi meszesedés van csak rajta.
DE, állítólag majdnem 2 héttel kisebb a koránál :shock:
Én ezt nem értem, a 32 UH-án is majdnem ugyanilyen méreteket mértek,mint most :shock: Én nagyon beijedtem, nem azért mert kicsit kisebb,hiszen majd kinnt megnő,hanem mert csak nincs valami baja,h alig nőtt valamicskét 3 hét alatt :?: :cry: De hiszen az áramlás is rendben van én ezt nem értem.
A nő nagyon rendes volt, szerinte a kórházi UH-án mérték el nagyobbra :( és azt mondta h a dokim szerinti számítás a jó/ de még annál is kisebb a babó mérete 1 héttel/, mert nem létezik h 36 hetesen 0 foku lepényem lenne.
Ja és állítólag most kb 2500 grammos. +-10% persze
A feje viszont még mindíg nagy a korához képest, 32 cm körbe az átmérője.
Azért 2 hét mulva szeretnék elmenni még 1 Uh-ra, és kíváncsi leszek akkor mit fognak mérni a kórházban :roll:

Az élmény viszont csodálatos volt :D tündéri lábakat láttam amiket kecsesen mutogatott. 4D-be is láttuk végre a puncit,ugyhogy 1000% h kislány :D
Láttam ahogy csuklik,ahogy issza a magzatvizet és ahogy dörzsöli a nóziját :D
Hatalmasakat ásított, tündéri volt :D Sőt kidugta nekünk a nyelvét is :lol: és többszőr is mosolygott miután elaludt :lol: :lol: :lol:
És láttuk amikor kinyitotta a szemét is :D
Az arca nagyon pufika :D a fülét az apjától örökölte és ahogy láttuk a száját is :D Azért remélem valamiben rám is fog hasonlítani :D Megpróbálok majd képeket feltenni.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ugyhogy vissza is csinálom a vonalzómat,mert a nő szerint a mensi számítás a jó 1000% és a dokimnak van igaza, a kórházban rosszul mértek :wink:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Aida
Én erről sose halottam még :shock: passz, nem tudok hozzászólni :roll: Hogy vagy?

Lkata
Engem valakivel összekeversz :shock: nekem inkább sokkal alacsonyabb a vérnyomásom az átlagnál :shock: és nekem nem magas :)
Hogy vagy? Elmennt a nyákdugód! :D Jó jel :)
Aranyosak vagytok együtt az unokatesóddal :lol:

Timi
Hát én is örültem reggel még,de igazából most csak jól megijedtem a méretek miatt :cry: nem baj ha kicsi ,nekem a kicsi baba is jó, akkor is az enyém :lol: csak ne legyen semmi baja, az a lényeg :cry:
Viszont aggódom, vagy tényleg elmérték, vagy nem fejlődött semmit 3 hete :( és rossz ez a bizonytalanág, féltem a babót :cry:
Lábad jobban van már? És vannak még joslóid?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa nagyon várom a képeket! Szerintem semmi baj a babával ha az áramlás rendben csak egyszerűen elmérték tényleg a múltkor. Nem érdemes szerintem most ezen aggódnod! Inkább hozd a képeket! :D

Jól vagyok köszi, csak a gyomorsav van kb. a torkomban. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ancsa: szerintem se aggodj ,biztosan elmérték.nagyon várjuk a képeket :lol:

Aida: most hogy ennyit mentél,pihizz sokat és gyogyulgass

000kata
 
 


Anna alszik :D
Kép

Kép

Anna ásít :D
Kép

Anna itt mosolyog :D bal oldalon az arcánál amit láttok maszatfoltot, az a méhlepényem,sajnos 1-2 helyen takarja a kis arcát,mert ugy látszik azt használja kispárnának :D Mondjuk igaza van,én se tudok párna nélkül aludni :D
Kép

Bizonyíték h kislány :D
Kép

Anna fülecske :D Nem ilyen gyűrött a feje, állítólag a sötét foltok az valójában a haja :D
Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Anna gyönyörű! Szép és pufi, jó húsban van. Nem kell aggódnod, hogy nem nő, egy ilyen pufi lány.. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Anncsa: gyönyörű a kislányod,kis pufó :lol: szerintem ne félj attol hogy kicsi

000kata
 
 


Kicsit bővült az oldal: http://kismami.hu
Ha van időtök nézzetek rá.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ancsa...gratulálok mégegyszer a gyönyörű kis puncishoz!
Szép husis! :D

Jól van mindenki????

Sajnos én is jól vagyok! :? Pedig tegnap nagyon sokat csavarogtam, de az izomlázon kívül nincs bajom! :cry:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Norbi jól érzi magát odabent. :D Bocsi hogy nem tudom fejből de Te végülis miért pötyögsz ebben a topikban (A C:2100-es érték)? Kinyílt a méhszájad ideje korán? Vagy sokat keményedtél? Nem emlékszem.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Reni
Merre vagy?Mi van veled?
Most láttam neked siet a vonalzód :lol: egy napra vagytok kiírva Katával,nem?
Csak mert az övé is mást mutat meg a tied is :lol:

Gröni
Ez nem ér!!!!!Tessék jelentkezni mi van veled!
Csak lenne 1 perced ide is írni h mi van veled ,ha másik topicba meg tudsz írni :(

Gwini,Petra nagyon eltüntek
Pedig azt hittem hoznak nekünk szép baba képeket gyönyörködni :(

Dawn remélem jól van. Nem küldött mostanában sms-t nekem :roll:

LKata
Köszi, tényleg kis pufi az arca,ezen én is meglepődtem, másra számítottam :D Pedig van olyan kép is róla,ahol még ennél is pufibbnak látszik arcra :shock: Lehet h kicsi lessz hosszuságra, és azért ilyen pufók :D
Norbika még mindíg nem készülődik kifelé? :shock:

Aida
Nekem továbbra is tetszik a honlap :D ügyes vagy :D
Gyomorégést sajnálom :? sajnos nekem is van,minden nap :(

beagle
Hogy vagy? Elmúltak már a keményedéseid?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Ancsa:Nincs semmi baj.Nem haragszom így legalább tudom,hogy mire figyeljek.Hál istennek a vérnyomásom lejebb ment :D Kedden megyek dokihoz remélem néznek vizeletet.Nagyon aranyos a kis csaj kis pufók :D Szerintem se aggódj bizti elnézték.Ha jó az áramlás tuti szépen fejlődik.És hát látszik is rajta,hogy minden ok. :D

l.kata:Szurkolok,hogy minnél hamarabb elinduljon kifelé Norbika :D A nyák dugó távozása jó jel.

Aida:Jobbulást!!!Remélem már jobban vagy.

Magunkról:Sajnos mostanában elég sokat mentem és tegnap megis lett az eredménye :cry: Hajnalban mentem párommal meg anyummal piacra és a buszon elég erős fájdalmaim voltak :cry: Nyilalt a hasamba elég dúrván és fájt a picurom minden mozdulata :cry: Párom nagyon megilyedt persze velem együtt.Haza akart rángatni,de persze én nem mentem,mert ugye elég akaratos vagyok :oops: Mire leszálltunk a buszról nagyjából elmúlt,de azért keményedtem rendesen :cry: Aztán haza estem kb.délelőtt 11kor.Persze addigra már szinte azt se tudtam,hogy hol vagyok.Ma reggel meg arra ébredtem,hogy nagyon fáj a hasam alja :cry: Alig bírtam kimenni a wc-re.Fognom kellett a hasamat,hogy ki tudjak menni.Párom persze megilyedt megint :cry: Annyira félt minket.Persze megis kaptam a parancsot,hogy mostantól sokat pihenek.Amit persze betartok,mert nem szeretnék kora babót.Még 2 hetet kikéne bírni egyben,hogy ne legyen kora babó. Picurom hál istennek jól van.Sokat mocorog :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Ancsa:Eddig úgy volt,hogy Katával egyszerre szülünk :D De az UH alapján már holnap 35.hetesek leszünk.Csak most javítottam :D Megpróbálok mostantól sűrűbben jelentkezni.És te hogy vagy?

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni
Ja, értem :) akkor ez olyasmi mint nálam is volt a multkor,h akkor nagyobbra mérték a koránál :)

Örülök,h jó a vérnyomásod! :) Tudom már mondtam,de az alma jó vérnyomáscsökkentő :) egyél sokat ha szereted :)

Az jó lenne ha gyakrabban jönnél :)

Pocim fájdogál, főleg az alja akar leszakadni és néha érzem mintha szurkálná valami a méhszájamat olyan érzés.
Viszont keményedés csak 1-1 van ,de most front sincs, biztosan azért :roll:
Szerdán megyek a dokimhoz,kíváncsi leszek mit mondd majd,meddig huzzuk ki egyben :roll:
2 hét még jó lenne ,ha addig bennt maradna :)

Csak nehogy ugy járjak majd a végén mint szegény Kata :shock:
hogy amikor már kibujhatna, akkor meg majd nem akar kibujni a kisasszony :wink: aztán 3 hét mulva meg itt fogunk tipródni lehet,h bujjanak már ki a babók :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa:Hát igen valami olyasmi :lol: De persze tévedhet az Uh is.A lényeg,hogy bizti a 35.hétben vagyok mensim alapján is jövőhéttől :D Igen nem felejtettem el :D Eszem is elég rendesen :D Csak sajna utánna meg sok a gyomorsav,de bekapok egy Renniet és már jól is vagyok :D Nekem is ilyesmi panaszaim vannak sajna :cry: Én is kíváncsi vagyok rá remélem azért még egy jó darabig egyben maradtok ti is.Én is épp erre gondoltam,hogy nehogy én is így járjak mint Kata :shock: Persze meglehet benne van a pakliban.Jó a kis drágáknak bent :D Hát igen én bizti így leszek vele,mert már nagyon várom,hogy végre a karomban tarthassam a kis drágámat :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Én már most is türelmetlen vagyok :lol: és mi lessz még így velem később :shock: :lol: :lol: :lol:
nem tudom ez miért van, első 2-nél nem voltam türelmetlen még az utolsó pillanatban sem,pedig pont mindkettőnék kórházban is voltam , :( szóval nagyon nem volt jó ott várakozni odabennt :(

Most meg már annyira de annyira várom,hogy magamhoz ölelhessem végre a királylányt :lol: és türelmetlenül számolom visszafelé a napokat is :lol: csak olyan lassan telnek :twisted:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


LKata
Megírtam neked a bábakoktél receptet a másik topicban ,amit kérdeztél :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Hát már én is türelmetlen vagyok eléggé :lol: :lol: Szerintem mindenki az ilyenkor már a vége felé.És természetes,hogy már a karunkban szeretnénk tartani őket :D Igen sajna elég lassan telnek a napok.Én most megyek át anyumhoz,mert varratok vele lepedőt a matracra.Ma még lehet benézek.

Addig is vigyázzatok magatokra!!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Emlékszetek amikor panaszkodtam anyós miatt? A dolog ma tovább durvult:

Ma idejött és kijelentette hogy két hetem van hogy elköltözzek ebből a lakásból.. !? (Aztán még a fejemhez vágot pár nagyon irreális dolgot. Tönkretettem a fiát meg a családját meg stb.)

Ahol most lakunk párom anyukája nevén lévő lakás. És habár páromnak van 13 milliós ingatlanrész a birtokában de az anyja arra holtig tartó haszonélvezeti jogot gyakorol így kb. nem tudunk ezzel a ténnyel mi kezdeni..

Párom azt mondta h ha én megyek, ő is jön. Na de azt is mondta h nem fér most a keretbe pl. albérleti díj.. Azaz szerinte maradjunk. Hogy maradjak egy olyan lakásba ahonnan kiraktak?

Van itt egyáltalán megoldás??

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ancsa: Nagyon jók lettek a baba képek. A mi babánk nagyon hasonlít a tietekre, mi is ilyen szépen láttuk, és az ő pofija is ilyen pufók.
Szerintem ne aggódj, mert a genesisben nekem is kisebb buksit mértek mint előtte héten a magándokim. DE velünk is minden rendben van, veletek is.
keményedéseim vannak, de nemrendszeresen. Általában ha sokat jövök megyek, vagy sokat ülök egy helyben. Szerintem régebben kicsit túlparáztam ezt a keményedés dolgot.Meg az is lehet hogy a baba nyomja ki a popsiját, mert az én hasam inkább a mellem alatt keményedik, nem alul ahol a feje van.

Reni: jó hogy lejjebb ment a vérnyomásod. Renni nekem is nagy barátom mostanában :? pedig lassan múlnia kellene a gyomorégésnek,ahogy csúszik lejjebb a baba.
Képzeld voltam ma a kórházban apával. MIndent megnéztünk, találkoztam a szülésznőmmel,akit meg is fogadtam. Nagyon megnyugtató volt vele mindent átbeszélni. Ja és láttam egy vajúdó kismamát, mert megengedte hogy beszaladjunk a kika szhobát megnézni, ő meg épp ült a labdán, oxitocin infúzióval. Szegény szombat este óta ott volt, mert nehezen tágul,de mosolygott, meg se mondtam volna hogy nagyon fájhat neki, szóval ez is megnyugtatott, hogy azért ki lehet bírni.

Hu Aida: nagyon rossz ezt még olvasni is. :( Én nem tudom hogy van e megoldás, tanácsom sincs, de egy biztos és ezt te is tudod, hogy a pici a legfontosabb aki nem lehet egy ideges,szomorú anyuka pocakjában, szóval próbálj nem stresszelni, mert a babák nagyon érzik ezeket.Kitartás.

Jaj lányok, eddig olyan higgadt voltam, de most már én is hatalmas vágyat érzek, hogy jöjjön Dóri baba. Főleg hogy láttam ma az újszülött babákat.Remélem hamar elmegy ez a hátralévő idő, de a 38.hétig nem szabad Dórinak jönni, meg van vele beszélve.
Vendég
 


Ancsa! :oops:

Írtam ám neked bő egy hete, de még mindig a kimenőben van, nem olvastad el! Lehet az a baj, hogy közben töröltem a kimenőimet és nem is kaptad meg! :roll: Nagyon ügyes vagy, csak így tovább! Olyan édes husis ez a baba, szerintem bőven megvan a súlya, hidd el! :wink:

Aida! :(

Nincs más hátra, gombát anyósnak! :twisted: Örülök, hogy te is egyre jobban vagy! Most mondjam, hogy én megmondtam? :wink:

LKata!

Viccesek ezek a babák! Megértelek, hogy már nagyon várod, Norbika most már bármikor jöhet, ha elment a nyákdugó!

Beagle!

Vigyázz magadra, a busz a mi ellenségünk! Hallgass párodra és húzzatok ki legalább 2-3 hetet! Nektek is Dórátok lesz? :lol: Bár apjuk szerint nálunk Teodóra lesz, de majd még eldöntjük!

Reni!

Ez a gyomorégés nagyon szar, de legalább neked hat a Rennie! Nekem meg asszem visszafordult a leányzó, mert két napja nagy hancur volt odabent és nem égek! Amióta fejvégű volt egész napos volt a gyomorégés, most meg nincs és tudok enni is! Majd meglátjuk, lehet, hogy csak lejjebb ment a poci!

Timi!

Remélem ez tényleg azt jelenti, hogy könnyű szülésed lesz! :wink:

Rólunk nincs semmi új, 4 napja nem nyelem a bogyókat, sem a magnézimot, mert nagyon csúnya allergiás kiütésem lett valamelyiktől! De úgy látszik gyogyó nélkül is remekül vagyunk! Már nem fekszek csak mikor alszok és nem változott odalent semmi! Kb 3 hét múlva lesz a varratszedés és nagy valószínűséggel hamarosan utána babázni fogok! Remélem nem előzök be senkit sem! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


sziasztok

Jó reggelt mindenkinek!

Gröni :shock: elveszett báránykánk,de jó h jelentkeztél :lol:
Örülök a csodás híreknek :lol: NAGYON! :lol: :lol: :lol:
Aztaaaa, már csak 3 hét és mehetsz varratszedésre :lol: :lol: :lol:
Na ugye,megmondtam hogy most sikerülni fog :lol: NAGYON ÜGYESEK VAGYTOK!
Nekem elég sokszor szurkál odalennt a méhszájamnál,legalábbis ehhez hasonló érzés, most Szerdán megyek a dokimhoz, tuti megvizsgál, hát kiváncsi leszek most mit fog mondani :roll:
Arra meg végképp, mit mondd meddig huzzuk még ki egyben :roll:
Gyere sürübben! Izgulok ám érted-értetek ! :oops:

beagle
Meg tudlak érteni :) engem is nagyon elkapott a türelmetlenség :) pedig idő még van bőven hátra, pont ez a bajom :lol: sürgetném a heteket előre :lol:
Tegnap is amikor megláttam egy anyukát tologatta a babkocsit egy édes kis babával :shock: :D át majd megvesztem,ugy elkapott hogy de jó lenne már ha én is tologathatnám a királylányt :lol:
Na de remélem hamarosan eljön a mi időnk is és vigyorogva megyünk majd sétálni a lurkókkal :lol: :lol: :lol:

Aida
:shock: Aztaaaa, ez durva :(
Mi váltotta ezt ki anyósodból ? :roll:
Párod azóta beszélt vele? És sikerült neki megbeszélnie vele a dolgot?


Lányok, képzeljétek,tegnap este rókáztam :shock: :( de olyan,de olyan szarul voltam,h csuda. Mellé még a víz is levert, alig kaptam levegőt és többször is kidobtam a taccsot :( Rázott a hideg is,pedig nem voltam lázas, és ugy legyengültem,h alig bírtam megállni a lábamon amíg letusoltam :(
Utána meg ennyira fájt a hátam alsó része, meg a derekam leakart szakadni, hogy meg se tudtam fordulni az ágyban,csak éjjel 2 körül sikerült :( Borzalom volt :cry:
Most csak egy kicsit fáj a hátam és a derekam már egész jó ahhoz képest amennyire fájt az éjjel.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Bocsi csajok felületesen olvastam, ezért kavarom a neveket! :oops: De már képben vagyok! 8)

Kép

Kép
gröni
 
 


Húha Ancsa! Pihensz eleget? Nekem is van mostanában hidegrázás, bokákolás! De nekem a gyógyszerallergiától van elvileg! :roll: Szerencsére nem párosul mással!

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni
Igen,pihenek :) Sőt mivel éjjelente már nem alszom,mert felkelek vagy 15-ször, így általában nappal elszoktam szundítani ujabban 1 órára is :)
Az az igazság,h éjjel-nappal tudnék aludni :shock: valami álomkór kapott el :? és semmihez sincs már igazán kedvem sem, :?
Már csak egy dolog érdekel, hogy mehessünk szülni és a kezünkbe legyen a babó :arrow: totál befordultam

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Jó reggelt!

Aida...igen én végig keményedtem, s mikor 1000-es méhnyakkal kerültem kórházba a 17.héten, utánna kezdtem el ide írni. Többször úgy volt hogy elvetélek! :cry:
Aztán a pihitől visszament 2000-esre a méhnyak, de keményedések végig voltak,a 29. héten majd újra 1000-es lett, aztán a 33.héten már fájások is voltak, így kerültem Pestre. Majd a 35.héten megint jobban lettem!
Most meg mint látod annyira rendbe jött minden hogy meg se tudok szülni! :roll: Most a méhszáj CI:2100 :wink:

Gröni...de jó hogy jelentkeztél! :lol: :lol: :lol: Na, látod én még itt rontom a levegőt extra nagy babával a hsamban! :lol:
Ilyen az élet!
Nagyon bízom benne hogy most már te is eljutsz a 37.hétig! Drukkolunk! Aztán lehet hogy úgy jársz mint én, hogy nem is fogsz szülni varratkiszedés után! :shock: :D

Ancsa...ne fordulj be! :evil: Ejnye! Akkor én mit szóljak? Én is beforduljak? Látod nekem már rég szülni kéne, és még egy kósza görcsöm sincs! Norbika meg lesz vagy 4 kg! :shock: :?
Már nem sok van hátra, csak a 37.hét végéig húzzad ki, akkor már tuti nem lesz gond! :)

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


aida: erröl még én sem hallottam semmit

ancsa: nagyon jók lettek a fotók, édi a kiscsaj :lol:

gröni: örülök, hogy minden ok veletek :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


tegnap voltunk Párkányban Simon Júda vásárba. vissza fele már alig birtam menni, annyira fájt a lábam. féltem attól, hogy reggelre még jobban be fog dagadni. de pont az ellenkezöje lett. egy kicsit leapadt. :lol: . úgy látszik nálam a sok séta rá a gyógyir.


most megyek bankba, postára, üzletbe, anyumékhoz, délután meg a barátnömhöz.

holnap megyek orvoshoz, meg CTG-re, drukkoljatok, délután jövök a hirekkel. úgy érzem, hogy megúszom és nem kell befeküdnöm. :lol: :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi
örülök h jobb a bokád és leapadt :D feltétlen írj holnap,h mi van veletek! és drukkolok,h ne kelljen kórházba menned!++++++++++

Holnap én is megyek NST-re ,majd jövök a hírekkel én is !

LKata
Képzeld,azt mondták a lányok,h ez a tegnapi rosszullét a szülés közeledtének a jele :shock: Pláne,h még hasmenés is társult hozzá :(
Hát nem tudom, első 2-nél ilyen tüneteim nem voltak szülés elött ,de attól még meglehet h igazuk van a lányoknak :roll:
nem tehetek róla h befordultam,nekem se jó ez a rossz hangulat :( és bizti a hormonok is játszanak velünk :? gondolom én.........
remélem hamar átlendülök ezen a mélyponton és utána már türelmesebb leszek és vidámabb :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa...pedig még 1 hetet legalább kibírhatnál! :roll: Beszéld meg a kiscsajjal hogy még ne jöjjön! :)

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


beagle,
persze a pici a legfontosabb ezért nem értem hogy teheti ezt meg vki.. főleg egy 30 hetes veszélyeztetett terhes kismamától h 2 hét alatt költözzön el..

Gröni,
igen tényleg jó hogy jobban vagyok de ez a hirtelen költözés nem hiányzik remélem nem lesz baj..

Ancsa,
nem beszéltek ilyenkor anyóssal nem lehet beszélni. Anyósnál soha nem tudni hogy mit mi vált ki. Az irántam érzett gyűlölete gyökerei ott kezdődnek hogy egyáltalán szemet mertem vetni a fiára...

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ancsa:Nálam is ilyen tünetek vannak hajnaltól :cry: Ki mondta neked,hogy ezek szülés közeli jelek? :shock: Ha így van az nagyon gáz lenne kikéne húznunk még 2 hetet.Meg jóslóim is vannak és pisilek kb.10 percenként :shock: :cry: Vasárnap hajnalban meg majd leszakadt a hasam alja :cry: És fáj az egész alsó részem is :cry: Lehet lejebb ment a babó :shock:

beagle:Ez bíztató,hogy ilyen jól viselte a dolgot :D Remélem mi is így fogunk majd mosolyogni :) Hogy hívják a szülésznőt?Nem vagy egyedűl már én is elég türelmetlen vagyok :D

Gröni:Örülök,hogy végre jelentkeztél :D Gyere sűrűbben.És örülök,hogy már nem kell feküdnöd :D Mostmár tuti minden oké lessz.Hát csak nem fordult vissza a kiscsaj ilyenkor már állítólag nem tudnak vissza fordulni.Az én dokim ezt mondta.Reméljük igaza lessz.Nálunk is szokott nagy buli lenni oda bent :lol: Az lehet,hogy a poci ment lejjebb.

Timi:Örülök,hogy lejebb ment a lábad így tovább!!Drukkolok,hogy ne kelljen befeküdnöd!!!!!!!!!!!Azért pihizz sokat,mert a sok jövés-menés is beindíthatja a szülést!!!Pláne ebben a terhességi korban!!Várom a híreket tuti minden oké lessz :wink:

l.kata:Norbika még mindig nem akar jönni?

Aida:Hát nem semmi egy anyósod van :evil: Párod beszéljen vele hátha meg tudja győzni,hogy próbáljon meg téged elfogadni,mert ő szeret téged.Bár én a helyedben elkűldeném jó messzire nyaralni,de csak az oda utat fizetném ki. :evil: Drukkolok,hogy helyre jöjjenek a dolgok.És próbálj meg nem idegeskedni nem tesz jót Noli babának.

Kata:Merre vagy?Hogy vagy?

Asszem én megyek lepihenni,mert elég gázul vagyok :cry: Ma még lehet benézek,ha kicsit jobban leszek.

Szép napot mindenkinek!!!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Párom ezt már elmondta neki kb. 30szor, nem fogja fel sajnos. Én nem vagyoik udeges de sztem az hogy lakás nélkül maradunk épp elég baj ennek a gyereknek sajnos. Meg a költözés, nyíladozó méhszájjal. Pont hiányzik.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Sajnálom, biztosan nincs valami jó megoldás? És akkor most mit fogtok tenni????

Reni
Olyanok mondták,akik már szültek többször,tapasztaltak :roll:
Plussz utánanéztem , és tényleg írják több helyen is ,belinkelem,oks?
Furi,h pont mindketten hasonlóan szarul vagyunk :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 



Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa:Hát igen tényleg furi :shock: És tuti,hogy nem vagyok beteg,mert most meg csak úgy elmúltak a dolgok csak a görcsölés van meg derékfájással :cry: És hajnalban valami nyúlós átlátszó valami folyt ki belőlem :cry: Meg most mondta párom anyukája,hogy szerinte kezdjek el pakolni,mert párom is a 36.hétre született meg :shock: És én is kb.36.hétre születtem meg :shock: Na azért remélem nem lessz igazunk még 2 hetet kikéne bírni.Köszi az infót.Neked van görcs?

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni, Ancsa:nagyon drukkolok, hogy még 2hétig maradjanak a babák. Az arcotok nincs eltorzulva? Sokan írják, hogy szüléselőtt kifodrulnak az ajkak, és meg is dagadnak. Gondolom ez sem mindig jellemző,de ezt is lehet figyelgetni.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?