Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm,a gyerekeim nevében is :D
A fiam focira jár,lehet ott láttad.
A Vivikém 3 lesz dec.29-én,Patrikom pedig 8 éves.
Mi januárban kezdjük az ovit.Ti hová fogtok járni?Mi a Kisiskola Helyén nyíló oviba.
Csepelen,a sétányra hordtam eddig a kinőtt ruhákat(ott dolgoztam),de más vette át az üzletet,és gondoltam keresek más üzletet,ahová majd viszem a rucikat.
Melyik jáccóra szoktatok járni?Mi ide a pályán lévőre :D

Most mennem kell,majd még jövök.

Sziasztok.
kmelinda
 
 


Melinda: Igen focin láttam akkor. Mert a férjem első házasságából a fia járt focira ki a pályára a Laci pácsohoz. Lehet tényleg ott láttam. Mondom annyira ismerős volt rögtön. Tudtam, hoyg már láttam.
Szabina meg dec20-is. És dec29 voltam kiirva anno.
Mi is januárba kezdünk de már decemberben a szünet előtt bemehetünk néha mert lesz mikulás ünnepség meg fenyőfa ünnep hadd szokja. Mi a nagy oviba járunk majd a Bambi csoportba.
Decemberben csak alkalmakkor egy két órára megyünk be, hogy az ünnepekkel hátha hamarabb beszokik.
Nyáron kimetünk a pályára a játszóra meg szoktunk ritkán menni ha jó az idő.
Igy a gyár melletire megyünk. Nem jöttök ki valamikor ti is. Bucsek kisfia, Nita kisfia is hasonló korú mint a lányaink. Ők ellenének. aztán persze vannak a kicsi babák abban meg mi felnőttek gyönyörködünk:)
Amúgy nekem az kis iskolai ovi jobb lett volna mert az Iskola utcában lakunk. Csak ki kellet volna sétálni.
Na de ez van.

Kép
csucsu05
 
 


szilvi szerintem is a 10 ora körüli idő a legmegfelelőbb..
csucsu nektek jó?nóri?aprooka?és még aki jön?
meg akkor játszó legyen?a gyár meletti? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

nekem jó lenne...8tól van doki,de nem akarom hogy atikától elkapják a kicsik,igy csak akkor megyünk,ha a doktornéni rábólint a társaságra :lol: :lol: :lol: ha mehetünk akkor csörgök :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nori reméljük jót mond a doki és jöttök ti is..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: Azért levegőn nehezebben kapják el a betegséget mint zárt helyen. De kérdezz rá persze.

Melinda: Bocs néha hülyeséget írtam csak most láttam. Van benne sok elírás mert a lányom éppen elemében van és nyúz engem.

Kép
csucsu05
 
 


én is remélem hogy mehetünk :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Na akkro ha jó 10kor talizhatnánk a játszón vagy amikor mindenkiodaér. Mert percre pontosan nem lehet ezt megmondani mikorra érek oda. A gyár melletin igaz?

Kép
csucsu05
 
 


nekem a gyár melletti lenne jó :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nekünk a gyár melletti lenne a jó mert az van közelebb..de ha nektek nem jó szoljatok nyugodtan..... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen én is azt írtam a gyár melleti. Csak azért írtam mertsétáról is szó volt de én sétálni nem tudok annyit a Szabinával. Bár a múltkor másfél órát sétált és nem fáradt el.

Kép
csucsu05
 
 


akkor ok a gyár melletti......... :wink: 10-kor :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nekem is Ok a gyár melletti 10-kor

ma így negyed 1-kor persze könnyen mondom. de remélem holnap is jól alakul minden. :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek : Oké akkor 10kor vagy amikor oda érünk.

Kép
csucsu05
 
 


Szilvi.....bizti renben megy holnap is minden :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na ez már durva :x

Dupla családi pótlék és gyes örökbefogadott gyermekek után
2008. 10. 08. 12.08 Hírextra
Dupla családi pótlék járhat azoknak, akik fogyatékkal élő gyermeket fogadnak örökbe - mondta Török Zsolt, az MSZP országgyűlési képviselője az MTI érdeklődésére szerdán.


Dupla családi pótlékot kapnának azok is, akik hosszabb ideje örökbe nem adott gyermeket fogadnak örökbe - közölte a politikus. Török Zsolt elmondta, hogy a három évnél idősebb gyermek örökbefogadása esetén a gyes legalább fél évig járna.

Még vita folyik arról, hogy a gyest a gyermek hány éves koráig lehetne igénybe venni - jegyezte meg. A törvénytervezetekről jelenleg közigazgatási egyeztetés folyik, várhatóan ősz végén kerülhet a Ház elé. A rendelkezések 2009. január elsején lépnének hatályba.

Török Zsolt kezdeményezésére az MSZP népesedéspolitikai és ifjúsági szakcsoportja az év elején többször is tárgyalt a civil szervezetekkel, a családok, a szaktárca és a hatóságok képviselőivel.

A kerekasztal-tárgyalások során konszenzus volt az örökbefogadási eljárás gyorsításában, valamint abban, hogy az örökbefogadott gyermek után is járjon családi pótlék és gyes.
Forrás: MTI


és akkor kérdezem én,mennyivel különb az a gyerek akit örökbefogadnak,vagy az a család,aki örökbefogad!
persze semmi bajom velük,nem bántani akaron öket,de milyen jogon jár nekik több???és akkor akinek vér szerinti a gyereke az már megint le van szarva... :x :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakoznék a társasághoz :D
Nemtom hol van az a jáccó,amiről beszéltek :oops:
Én a Nap u.-ban lakom.Elmondjátok,merre van?
Csucsu:Szerinted én is bevihetem a Vivit az oviba?Én még csak egy levelet kaptam az ovitól,és abban is csak az áll,hogy fölvették.Másról nincs szó benne.Majd bemegyek a héten személyesen,és beszélek az Ig.nővel.
kmelinda
 
 


Melinda: Gyere el holnap a játszóra dumálni. A Nap utca a focipályánál van. Gyalog messze van az biztos.
Amúgy az ovóda vezető nő nagyon aranyos persze biztos, hogy beviheted majd. Novemberben már kész lesz az új ovi. Akkor lesz értekezlet is a szülőknek. Nagyon rugalmasak amúgy. Noemberben az is kiderül ki lesz az ovonénitek.Vele megbeszélitek, hogy januárban kezdtek de szeretnéd ha mikulásra vagy fenyőfa ünnepre bemehetnétek. Szerintem az jó nagyona beilleszkedésre.
De holnap dumálunk.

Kép
csucsu05
 
 


szia melinda ..a játszó amire mi megyünk az a gyárnál van..tudod hol van ? :roll:
nori..igazad van..akinek saját gyereke van az már le van szarva. :x :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.

Nem tudom,hogy merre van az a játszótér.Ha messze van,szerintem kocsival megyünk,11 körül.Akkor még ott vagytok?
Jó éjt mindenkinek!!
kmelinda
 
 


Melinda: Hajaj persze, hoyg ott vagyunk. 10kor megyünk és fél 1ig biztos vagyunk de volt, hogy tovább is mire a gyerekeket elrángatjuk a játszóról.
Szóval gyertek nyugodtan ott leszünk.
A játdszótér amúgy a kisgyár utcánál kell jobbra menni ahol a bolgár kerék van. Szóval ott a kisgyáron lemész jobbra és mész a gyár mellet . Aztán lesz egy S kanyad . Ott is mász tovább és szemben lesz a játszótér.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu köszi hogy leírtad melindának..nekem valahogy nem jutott így eszembe..ill nem akartam hülyén leírni... :oops: :D
lányok akkor holnap..puszi.jó éjt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Már mosok,főzök,hogy eltudjunk menni a játszótérre.Megfogom találni! :) .......Remélem! :oops:

Sziasztok!

Melinda
kmelinda
 
 


Melinda: Ha eltévednél itt a zsámom hivf fel és elnavigállak : 06-303403589.

Várunk.

Nóri, Bucsek, Nita és Aproka: gyertek akkor :)

Kép
csucsu05
 
 


Aprooka: remélem olvasod még ezt az üzit. Ha pont két kajálás között vagytok akkor gyertek ki ti is a játszóra. Addig gyönyörködünk a gyerekekbe mi felnőttek és a picik is levegőn vannak.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu mi már lasan készülődünk...... :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Hát én is bár még vizes a hajam mert meg kellet mosni éjjel nagyon leizzadtam.
Na meg a dokimat még felkell hivnom és a fodrászt is.
De mi is készülődünk nemsokára.

Kép
csucsu05
 
 


lányok nagyon jó volt a játszó!!!!!
holnap is megyünk ha ilyen jo az idő??? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Mi később tudunk menni mert fél 10kor kaptunk időpontot a fodrászhoz. Nekem az 1-1,5óra. De utána rögtön oda megyünk. Sőt lehet már 9re oda megyünk a fodrászhoz hátha hamarabb elkezdi a hajam. És akkor fél 11re kint vagyunk. ha nem akkor 11re.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu jolvan... :wink:
mlinda nori szilvi ti kijöttök ahogy ma vagy inkább későb menjünk.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: A Melinda mondta kint , hogy neki a péntek nem jó. :(

De a Nóri reggel biztos ír még.

Aprooka: ha olvasol minket és ráérsz gyere te is ki a játszóra legalább babázhatunk :)

Bucsek: Bömi megnyugodott? Egyem meg a kis szivét annyira aranyosan sirt.
DE ne félj 1-2 hét és ez elmúllik hidd el.
Bár tudom ez most nem vigasztal téged de hidd el ez természetes .


Melinda: Örülök, hogy megismertünk Vivivel együtt:) Remélem oszlopos tagja leszel a kis topocunknak :)

Kép
csucsu05
 
 


Lassan megyek készülődni márcsak én is holnap leszek. 8-ra dokihoz megyek és még fürcsiznem meg öltöznöm kell.
Jó éjt puszi.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu tényleg..jaj de hülye vagyok...elfelejtettem hogy mondta... :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nem baj az a gáz ha én felejtem el. :evil:

Kép
csucsu05
 
 


de te hála égnek nem felejteted el.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon örülök,hogy megismertelek titeket!A gyerekek is nagyon aranyosak!
Rám számíthat ez a kis "közösség" :D
Holnap nem tudok kimenni,temetés lesz.
De legközelebb ott leszünk!

Pusz mindenkinek,a betegeskedőknek jobbulást!!!

Jó éjt mindenkinek!!
kmelinda
 
 


Sziasztok Lányok, Anyucik!

Sürgősen szükségem van egy privát gyermekorvosra itt Halásztelek közelében.

Kérlek, titeket, aki tud segítsen nekem!

Előre is köszönök minden segítőkész hozzászólást!
lbadri
 
 


szia melinda..én is örülök,hogy megismertelek és hogy csatlakozol kis csapatunkhoz...... :lol: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Badri: CSepelen van egy doki aki Tökölönlakik de csepelen dolgozik. Ő hazafelemegy akkor ha a környékenlaksz akkor be tud menni vagy ti mentek be Csepelre hozzá. Állítólag jó doki én még nemmentem el hozzá mert hálistennek alányom még nem volt beteg. Akiitt van Halásztelken azt sokan nem dicsérik bár miis hozzá járunk. Igaz 1X voltunk.
Ha kell a cspeeli doki akkor átküldöm az elérhetőségét.

Kép
csucsu05
 
 


jó reggelt csajok!
azt hiszem a mai napot kihagyom,szétestem!fél 1től fél 4ig fent volt Atika,aztán 5kor megint!hulla vagyok :x persze ö most békésen szunyókál,én meg már nem tudok aludni :?
szóval elpasszolom a mai napot :(

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Pihenj persze. Megértelek. Nem könnyű ez. Hajnalban a ygerekek mindig jobban alszanak. Nem lehet, hoyg a foga miatt nem alszik jól éjjel?

Kép
csucsu05
 
 


nem hiszem...a fogzáskor máshogy szokott viselkedni...
de ez nem normális,hogy órákon keresztül fentvan,és nyügi

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Szabina 1éves koráig nyügi volt minden éjjel. Hidd el lehet ez normális. A kicsit a foguktól, a frontoktól , betegségtől nyügősek. Tudom fárasztó hidd el. Én igazából tudom mert Szabina 2éves kora óta alszom éjjel. Addig 7X fent voltam vele. Sajnos ők mindenre érzékenyek még és éjjel jobban kijön.
Kitartás és kitartás.

Kép
csucsu05
 
 


én csak 2szer kelek fel,de akkor órákra... :evil:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Én sem percekre keltem fel mertSzabinával egy éves koráig ha felkelt sétálnom kellet mert ha nem akkor üvöltött. Nem könnyű. Vigasztalásul irom , hogy lesz ez még jobb is.
Hidd el a kicsik mindenre érzékenyek éjjel.
De sajnos nem tudsz ellene mit tenni.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!...
nori kitartás..szerintem vidd el atikát ahova mondták hogy kell...mert ez neked se jó hogy nem tudod magad kipihenni.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: Mi újság van ? Bömi ma hogy van? Megnyugosott tegnap??

Nóri: Ha alszik ebéd után az atika aéudj. tudom nem tudsz nappal aludni de pihenj le vele. Kitartás.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!

Köszönöm, és igen, kéremszépen az elérhetőségét, illetve a címet, ahol rendel Csepelen.

Köszönöm a segítséged!

Kép
lbadri
 
 


Hali!

Csucsu: hát nem tudom, mikor hazaértünk tegnap nem volt semmi baja. Már mosolygott, mint ha mi se történt volna.
Aztán du. elementünk a pékségbe és akkor mondta, hogy a játszótérre akar menni. Hát elmentem vele a sportpályához. Ott is bepróbálkozott ugyanezzel a hintázáskor. De mondtam neki, hogy egyszer a Bömit lököm, egyszer meg az Adélt tolom, és így mindenkinek jó lesz. És úgy tűnik ezt megértette, mert nem hisztizett és egyfolytában hajtogatta, hogy ez mindenkinek jó lesz.
Ma meg eljött az egyik régi barátnője, de írigykedik egyfolytában. És amikor mondtuk neki, hogy akkor haza mennek a vendégek akkor meg azt mondta, hogy jó menjenek.

Az az igazság, hogy kezdek én is befordulni ettől az egésztől. Pedig még szerintem el se kezdődött a neheze, vagy nem tudom. És ez szomorú, hogy már most kiakadok. Eddig azt gondoltam, hogy a Böminek a régi barátai hiányoznak, de héten voltunk velük, és nem játszott velük sem nagyon. Máshol meg végképp. Tudom, hogy neki most én hiányzom, de akkor most vigyem gyerekek közé vagy ne vigyem. De az se jó gondolom ha itthon ülök vele egész nap.
Mindenki azt mondja hogy csináljak olyan programot ahol csak én vagyok meg ő a kicsi nélkül. De hát kösz, egyrészt pici még az Adél másrészt meg akkor megint csak a dédit tudom terhelni. Mert ugye az apuka 7 fél 8 mire hazaér.
Másrészt meg én is megszoktam eddig, hogy folyamatosan mentem, és szívesen mennék most is, legalább veletek beszélgetni, ez igazán nem sok. De hát ezt sem lehet. :(. És nagyon hozzánk se fognak jönni, mert hát ugye írigykedik egyfolytában és nehéz eset, amit nem mindenki tolerál.
Ráadásul itthon is ferde szemmel néznek rám, ha egy nap véletlenül nem főzök. Mert szegény gábor mit eszik. De könyörgöm ilyen volt amikor nem itt laktunk akkor is. Ha vizsgáztam, vagy amikor a bömi született. Akkor evett a Gábor a Mom parkba és kész.
Egyszerűen még nem tudom beosztani most az időmet, valahogy semmire sincs elég idő.
Ha alszik a kicsi akkor a bömivel foglalkozok hogy ne érezze magát egyedül, akkor nem csinálok mást. Ha fenn van a prüntyi, akkor meg őt abajgatom. Most melyik gyerek idejéből vegyek el.
Este meg már fáradt vagyok. Valamelyik gyerekkel elalszok én is többnyire. Reggel meg káoszos, ma is fél 5-kor kelt a prüntyi, és mire visszaaludt fél 7-körül akkor meg már kelt a Bömi.

A gábor is csak áradozik, hogy neki milyen jó. Hetente legalább háromszor megy biciklivel. Szerdán foci. Ma este céges vacsora. Ezt veszek azt veszek, minden heppy. Nem írigylem tőle, de most hogy én meg egy elefántnak érzem magam, és még a játszótéren sem tudok beszélgetni veletek, nem hogy elmenjek valahova kikapcsolódni. Hát valahogy nem tudok örvendezni neki. Lehet, hogy önző vagyok.

Na mindegy. Tudom, hogy lesz még jobb is, de most biztos nehéz. Sok türelem és önfeláldozás kell az egészhez szerintem.
Bocsi hogy ilyen sokra sikeredtem
:(

Kép

Kép
bucsek
 
 


BAdri: Küldtem privit.


Bucsek: Nehéz ez nagyon. De nem szabad elkeseredni. Hidd el nem csinálsz te semmit rosszul ez természetes, hoyg Bömi most egy kicsit ilyen. Elmúllik hidd el.
Én is ilyne voltam szülés után, hogy nem éreztem jól magam csak azt láttam Tomi ide megy meg oda megy. De hidd el , hogy ez 1-2hét és elmúllik. Össze szoktok a kiscsajjal a Bömivel és kialakul minden.
Kaja: Sosem foglalkozz ki mit mond. Ha nem akarsz főzni ne főzzél. Ha Gábor elvan akkor nincs baj illetve nem lehet mindig mindenkinek megfelelni.
Anyukád nem tud besegiteni? Mondjuk ő főzne.
Vagy főzz meg hétvégén Gáborral együtt egész hétre és csak melegiteni kelljen hétköznap.
Gábort is kérd meg, hogy segitesen be neked. Ilyenkor valahoyg senki nem veszi észre , hogy neked is kell levegő.
Bömi pedig majd meglátod megváltozik csak neki a helyzet még új.
És önző sem vagy mert elszeretnél menni ha másnem sétálni . Nyugi ezen mindenki átesik az eleján tehát nem te csinálsz valamit is rosszul. Két gyerekkel nehezebb ez biztos. De majd Bömi is megszokja , hogy van kistesó és nem lesz ilyen.
Új helyre isköltözött ő is neki ez is nehezebb mint nekünk. Hisz új hely, új családtag. Nem könnyű neki sem. Na de senkinek.
Azon meg jót nevettem, hoyg elefántnak érzed magad:)
Butus vagy:)
Nagyon is csini vagy pedig még nemrég szültél.

Szóval beszélgess Bömivel hátha rákap ha másnem a játszóra és lesz kedve is. ÉS akkor irj és megyünk.
Puszi.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?