Új privát üzeneted érkezett!

jó reggelt!
Atika annyival jobban van,hogy már nem lázas,de gondolom fáj neki,mert nagyon sokszor sir,elég keservesen!ma viszem vissza dokihoz,kiváncsi vagyok mit mond!

Köszi a gyógypuszikat :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Gondolom , hogy fáj a kis Atinak még. Kitartás és 1-2nap múlva biztos jól lesz. Bár ilyenkor nagyon lassan mennek a napok. Az igazság az , hogy bárkivel beszélek valaki biztos, hogy beteg a családban. Ez a hülye idő is felelős mert vagy hideg van vagy meleg vénasszonyok nyara. És ezt bizony nehéz átvészelni betegség nélkül.

Kép
csucsu05
 
 


na most értünk haza,javulgat atika a doki szerint is,csütörtökön még vissza kell mad vigyem

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

 
 

Nóri: Na ez jó hír. Persze az lesza legjobb ha már nem sír és a kedve is jó lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


hát igen...most éjjel is sokszor felébredt sírva,5óta meg vissza sem aludt :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Az kemény. Nagyon tudom ilynekor a gyerekeket sajnálni. Iylenkor annyira elvannak keseredve.

Kép
csucsu05
 
 


nagyon durván tud ilyenkor sírni...szokatlan tőle nagyon...de már kezdem látni ennek az állapotnak a végét :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Az jó. Én is szoktam látni és akkor egy kicsit megnyugszok.

Kép
csucsu05
 
 


mit csináltok ma?
én tegnap fejeztem be a nagytakarítást,úgyhogy ma lazulok :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Nekem ma nem kell főznőm annyi kaja van. Sőt holnap sem. Van még húsleves meg rántott húsi körettel. Jolnapra töltött paprika van.
Ma vasalok. Illetev én mindig vasalok:(
Leszáradtak a ruhák azt vasalom na meg ágynemű csere is volt azt is vasalnom kell.
Fél1kor meg jön a Tomi haza ma hajnalos volt és megyünk a vérvételem eredményéért. Pestre mire a Klinikákhoz beérünk meg vissza nem lesz kis kör. Mire hazaérünk már máshoz nem nagyon fogok tudni kezdeni.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok.eedig hála csak én vagyok/voltam beteg..a Máté ugynézki megussza...kop..kop..kop.... :roll: :wink:
Holnap én se bizti hogy ráérek ..megyek megcsináltatom a csízmáim sarkát...már rájuk fér..... :roll: :wink:
Nóri örülök hogy Atika már jobban van....csak így továbbb.... :lol:
csucsu majd mond meg mi lett az eredmény..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: A véreredményem jó lett. Na akkor nem tudom mi a baj velem:(

Kép
csucsu05
 
 


akkor nem a prolaktín a gond? :roll: de biztos kiderűl mi a probléma....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: lehet nincs is probléma. Nem tudom.


Bucsek: szerdán lesz megint foci. Csak a Tomi még nem tudja mikor. De hivni fogja a Gábort. Amúgy azt mondta a tomi nem is ügyetlen. Erőnlétileg pedig nagyon jó. 1-2meccs és bele jön . Szóval kedden azaz holnap tutti hivni fogja telcsin.
Haza jöttetek már??


Nóri: Atika jobban van már??

Kép
csucsu05
 
 


szép jó éjt mindenkinek!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt!
javulgat atika,köszi!most fent volt 3kor,4kor,5kor,és 6kor is :? de még bisszaaludt,szerencsére!csak én vagyok olyan mint a mosogatórongy,és már nem tudok visszaaludni :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Ismerős ez az érzés nekem is. De azért a legfontosabb, hogy vissza aludt Atika. Minnél többet alszik annál hamarabb gyógyul meg. Bár ismerős ez, hogy fárdat ilyenkor az ember. A délutáni alváskor aludj vele.

Kép
csucsu05
 
 


napközben nem tudok aludni,az a baj :? :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Akkor marad a kávé.
Te és az Auchanból nem jött még válasz?

Kép
csucsu05
 
 


már megittam egy bilivel :lol:
még nem szóltak,a jelentkezési lapra rákellett irni,hogy mikortól tudnék kezdeni,okt.15-ét irtam,úgyhogy még nincs semmi veszve!

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: szerintem nem lesz baj és hivni fognak. bár szerintem nem kapkodják el. majd 13-án hivnak, hogy mehetnél 15-én.

Kép
csucsu05
 
 


majd meglátjuk :lol:
11re megyek fogorvoshoz 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


sziasztok....nori kitartást hogy ne aludj el..... :) és sikerűlni fog az auchan..nincs emberük szóval szerintem tuti kellesz nekik...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


majd elalszom a fogorvosnál szuri közben :lol: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Nem fogsz ne izgulj, Karina nem hagyja :)
De azóta már lehet, hogy a fogorvosi székben horkolsz:)

Kép
csucsu05
 
 


már túl vagyok rajta rég :lol:
pörit főzök :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Az alváson?? he-he:) És kényelmes volt a fogorvosi szék?? :)
Na jó csak viccelek.
Én ma nem főzők mert van még töltött paprikám meg húsgombócom. Csak főzők kis sós vizben krumplit és kész is a kaja:)

Tomi pedig szombattol 2-3 hónapig betegállományban lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu beteg tomi? :o
na ezt már nem bírom...most az ébresztő 2:30kor volt :? :? :? :?
wááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :cry:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nóri: Betegállományban lesz csak:)


Jó reggelt:)

Kép
csucsu05
 
 


jaaaaaaaaaaa,az már!akkor jó nektek :lol: :lol: :lol:
ja igen,elmaradt a "jó reggelt"!hát ó reggelt :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: irtam privit.
Nem azért irtam hogy jó reggelt mert te nem irtad:)

Kép
csucsu05
 
 


na ossza a banya az észt a telóba :x

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri. Korán reggel már hivott telcsin??
Atika jóbban van?

Kép
csucsu05
 
 


jaja!most hívott,hogí kioktasson,hogy öltöztessem a gyereket :x amugy pedig mostanába nem volt vele gond...de úgy tünik nem változik :x
jobban van köszi,csak nem tudom miért nem alszik :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Az időt is lehet megérzi Atika. A gyerekek nagyon érzékenyek ám az időre. Esetleg nem indult be a fúűtés már? És azt érzi ?? Lehet fúra neki a meleg??
Vagy még a betegsége nyomott hagyott és érzékeny.
Hidd el 1-2 nap és nem lesz baja aludni fog mint a bunda.

Kép
csucsu05
 
 


De amúgy most a Banyának, hoyg jutott eszébe, hoyg reggel már az öltözködésről beszéljen veled??

Kép
csucsu05
 
 


nem tudom,de KAPJA BEEEEEEEEEEE! :lol: :lol: :lol: na elszaladok boltba,nemsokára jövök :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Oké szaladj csak el. atikát is viszed vagy ment át a Banya vigyázni rá??

Kép
csucsu05
 
 


Helló csajok

Csucsu: megjöttünk :) Csak most meg ezer dolog van amit el kell intéznünk.
Eddig mostam mint a mosómedve, annyi cucc összegyűlt egy hét alatt.
Ma vinnem kell Adélt hasi meg koponya ultrahangra.
Holnap du meg el kéne vinnem csípőszűrésre. De még ki kéne derítenem mikortól lehet menni, azt tudom hogy délután de.....
Rendes Tomi, hogy nem hurrogta le a Gábor. Ő azt mondta, hogy azért elég béna volt, mert ugye már nagyon rég nem focizott, de egy pár alkalom és belerázódik, ha még felhívja a Tomi. Na és felhívta, úgyhogy van esély
Örülök, hogy jó lett a véreredményed. Most már akkor tessék szugerálni a babót. Csak a pozitív gondolatok. Semmi negatív, hogy miért nem jön össze. Csak arra koncentrálni, hogy összejön :shock:
Ez az 1-2 hónap betegszabi azért nagyon menő dolog.
Iszonyatosan írigykedem rátok.
És mit terveztek erre az együtt töltött időre?


Nóri: sajnálom, hogy Attika így lebetegedett. Mondjuk az éjszakázással kapcsoltban együttérzek veled, mi is elég sokat kelünk most. Valami nincs rendben Adél babával sem. Nagyon sokat bukik mostanában, pedig most nem eszik olyan sokat. Múlkor meg már az megemésztett tej jött vissza, nem kis mennyiségben. Azt hittem elkapta a hányós vírust, de azóta nem volt ilyen mégegyszer, csak sokat bukik.

Láttam hogy lesz valami mesenapok. Nem tudjátok mi lesz ez?
Esetleg holnap egy séta vagy valami hasonló????

Kép

Kép
bucsek
 
 


na megjöttem :lol:
vittem vittem atikát magammal :lol:

bucsek az nem jó... :?
holnap viszem dokihoz atikát vissza,meglátjuk mit mond!ha engedi gyerekek közé,akkor mehetünk játszóra!de nem szeretném,hogy esetleg bárkit is megfertőzzön,bár nem tudom,ezt ellehet-e kapni vagy sem,eztért az a biztos,ha megkérdezem :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre,de látom,azért páran látogatjátok az oldalt :)
Egy kérdésem lenne:Nem tudnátok itt a közelben(Szigetszentmiklós,Szigethalom),bababizományis üzletet?Ahová belehet adni a kinőtt rucikat.
Válaszotokat előre is köszönöm!

További szép napot mindenkinek!

Melinda
kmelinda
 
 


Kmelinda: szia. Én sajnos nem tudok. Nekünk fent a padláson zsákokban áll a sok ruha. Egyszer majd kiderül mi lesz vele.
De miért nem hirdeted meg a neten??
Nekem sok ismerősőm ott adta el a ruhákat egyben zsákosan. Vagy nem lesz kistesó és annak jó lesz majd??
Gondolom akkor te itt laksz ha a halásztelki topicba irsz.

Kép
csucsu05
 
 


Bucsek: De jó, hogy irtál. Miért kell Adél babát vinni hasi meg koponya uh-ra??
Mi nem voltunk azt tudom. A csipőficam vizsgálatnál legyél határozott és bunkó. Mert ha nem mész az ajtóhoz akkor bizony nem fognak előre engedni. Én előszőr nem is mertem pofátlan lenni és a sok ember elnézte, hogy a Szabina üvölt mert bizony 3órát vártam már és éhes lett. Haza is jöttünk. Aztán másodjára már az ajtóhoz mentem és mondtam a csajnak aki kijött, hogy a gyerek mindjárt éhes lesz. be is hivott a többiek meg csak néztek. Tehát ha nem akarsz sokat várni állj az ajtóhoz.
Nem is volt béna az úrad. Nagyon sokat futott pl. De pl gólhelyzete is volt a Gábornak:)
A fociba meg bele kell jönni hisz össze is kell szoknia a többiekkel.
Amúgy a focitrsak is kérdezték megy e a Gábor?
SZóval nem kell parázni. Na meg ez játék.
De olyan jót nevettem hisz az egyik srác kérdezte a tOmitól na akkor jön a haverod??
És ezen nevettem hisz a múlt héten taliztak előszőr. :)
Mondjuk azt nem akarta a Tomi mondani, hogy a babanetről ismerjük a családot:) Na nem azért mert ciki de ezek a pasik úgy sem tudják mi az:)


Csajok: Holnapi séta okés:)

Nóri: Atika javuljon csak hadd tudjon jönni sétálni vagy játszóra. :)

Nita: merre van nem jött már rég.

Aprooka: séta ?? vagy a játszóra nem jösztök ki babakocsistul??
Legalább személyesen is megismerhetünk Titeket:)

Kép
csucsu05
 
 


Szia!

Igen,itt lakom én is.
Kistesó már nem lesz,2 gyermekem van.
Eddig Csepelre adtam be a ruhákat,kényelmesebb,mint mindig a neten lógni,figyelni,ki szeretné megvenni a rucit,mérni,alkudozni.... :lol:
....NA mindegy.
Azért köszi:)
Ti mikor kezditek az ovit?

Íme a 2 szemem fénye:) Kép

Sziasztok.
Melinda
kmelinda
 
 


sziasztok it vagyok...ma volt a séta vagy holnap mentek/megyünk..mert nekünk is jó a holnapi séta....de hánykor? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: Nagyon szépek a ygerekek. Viszont a fiad ismerős.
Valahol már láttam. Nem járt régen ki a focipályára? Vagy sokat bicózik azért ismerős . Nem tudom de egy biztos ismerős. Vagy lehet rád vagy az Apujára hasonlit és titeket ismerünk.


Csepelen van ilyen ruhás aki beveszi??
Vagy megszűnt és ezért keresel itt a környéken?
Hány évesek a gyerekek?
Mi majd decemberben kezdjük az ovit. Ti már ovisak vagytok?

Kép
csucsu05
 
 


kmelinda nagyon szépek a gyerkőcök.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kmelinda a nagyobbik gyerkőc hasonlít a szomszéd pasihoz :o :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Kmelinda: sajna én sem tudok ilyen helyet, pedig már én is gondolkodtam, hogy mi a francot csinálok ennyi babaruhával.

Csucsu: Hát nem tudom, a Böminél a gyerekorvos adott beutalót az ultrahangokra a csípőszűréssel együtt. Úgyhogy akkor azt gondoltam alapból ezeket is nézik.
Akkor egyébként a Budai gyerekkórházba kellett mennünk, mert oda tartoztunk, és időpontot kellett kérni. Így is kellett várni, de nem volt az a nagy fejtlenség. Már előre félek a holnaptól. Elég türelmes vagyok, de ha felhúznak akkor aztán....... És hát mivel nem sok jót hallottam a gyártelepi helyzetről gondolom felfognak :( Már két hete minden csütörtökön el akartam menni, de mindíg halogatom pont-e miatt. De most már muszáj lesz, mert lassan lejár a beutaló.
Szóval visszatérve, most meg az Adél zárójelentésén volt rajta, hogy a baba 1 hónapos kora után lehet ezeket az ultrahangokat csinálni, nem kötelező, de ha szeretné valaki akkor az alábbi telefonszámon lehet bejelentkezni, és kell beutaló.
Én meg gondoltam, ha már lehet elviszem, abból baja nem lesz ha megnézik.

Egyébként már nagyon aranyos a kis prüntyi, nagyon érdeklődő. Az autóból is tök sokáig nézelődik kifelé, meg a zenélő forgót is nézi. Ja és ha fütyülök neki, akkor csücsörít és a végén mondja hogy hű. Nagyon édes.
És rendületlenül fujja a nyálbubijait :)

Nita: holnapi a séta vagy játszó. Én nem tudok pontos időt mert az etetések még nem álltak be. De majd úgy öltöztetem be a kisasszonyt hogy ha kell akkor nagyjából tudjunk indulni. Úgyhogy ti beszéljetek meg valamit, és akkor mi csatlakozunk hozzátok remélhetőleg minél előbb. De gondolom kb 10 körül kéne nem?

Nóri: boltold le a kis Attival, hogy tudjatok jönni ti is. Tessék mostmár meggyógyulni :) :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


király a neve...nem rokon? :o

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?