Új privát üzeneted érkezett!

most a szilvi van meg 2 új,ez sem sokkal idösebb szerintem,és egyáltalán nem szimpi,most is inkább a szilvi foglalkozott velünk,annak ellenére,hogy nem is hozzá tartozunk :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megyek folytatom a nagytakaritást :?
holnap jövök :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Elég fúra, hogy még a SZilvi sem tudott beilleszkedni és akkor két új is van. Senkinek nincs túl nagy tapasztalata és rutinja.
Jó nagytakarítást. Én ma csak vasaltam keveset. Délben Szabinával ledülök kicsit fáradt vagyok. Aztán megyünk a Camponába ha Tomi hazaér. Remélem addig a hasmas végleg elmúllik:)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

csuscsu ha még mindíg kel skenel akkor nekünk van..most vettünk.. :wink:
amugy jobban vagy már? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Kell igen mi is ma néztünk de végül nem vettünk mert szerintem sokszor nemigen használnám. Az aranylakodalomra kellene egy pár képet beszkennelni tegnap adták postára a képeket. Esetleg majd oda adom és átküldhetnéd nekem ha megvan.
Zenés vieot akarunk csinálni nekik a lakodalomról és régi 50évvel ezelőtti esküvői képekkel kezdődne utána az aranylakodalom majd a video a buliról.
SZóval egy best of lesz nekik:)

Kép
csucsu05
 
 


szivesen segítek .. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggeltet :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Jó reggelt neked is:)

Kép
csucsu05
 
 


:lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Mit csinálsz ma? Takarítással kész vagy?

Kép
csucsu05
 
 


még a konyha meg az étkeztö van vissza,ma nem csinálok semmit,11:30-ra megyek fodrászhoz (rámfér már nagyon) 3ra meg auchanba :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Na akkor szépülsz ma :) Hú 3-kor mész tesztet irni?? Nyugi nem lesz nehéz (remélem)
Majd ird meg mi volt a tesztben. Kiváncsi vagyok.
Én most gyorsan elmegyek Szabival a közértbe meg a gyógyszertárba mert még mindig hasmasom van. (2napja) és veszek széntablettát.
Jön délután a barátnőm megyünk át Miklósra a ruhás csajhoz. Ma ez a program.

Kép
csucsu05
 
 


3 hónapja nem látott fodrász,de lehet hogy már 4 :lol: :lol: :lol:
holnap beszámolok :lol: a széntabi állítólag jó,én még nem használtam :lol: attól már csak helyrejösz :wink: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Jah. Tegnap itt a babaneten valaki ajánlotta a natúr kakaoport ami nem cukrozott. Egy kanálla. és rá vizet. Na majdnem megfulladtam mert a kicsi apró kakaoposzemek rátapadtak a torkomra meg a hangszálaimra. Gondolhatod majdnem vissz ajöt hiába ittam rá az megtapadt a torkomon. Kemény 1óra volt mire egyéltalán jobban lettem. Hú senkinek nem kivánom. És utána is jártam WC re. A praktikákról ennyit:(
Hát igy ma már megprobálok a gyógyszertárig kocsival elmenni hátha nem jön rám a hasi.

Kép
csucsu05
 
 


az komoly :? :? :? nem hallottam a kakaóporos praktikáról :lol: :lol: :lol:
vigyél bilit :wink: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Köszi a hasznos tanácsot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
csucsu05
 
 


szivesen :lol: :lol: :lol:
vagy adok kölcsön atika pelusából,akkor még a gatyaletolással sem kell bajlódni :lol: :lol: :lol: a kutya sem vogja észrevenni mit csinálsz épp :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Köszi. :) Az igazság, hogy előtte Atika pelusait valahogy össze kéne ragasztani úgy egy 10db-ot , hogy jó legyen rám.
:):)

Kép
csucsu05
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Na megjöttem a gyógyszertárból és a közértből. Megúsztam hasmas nélkül:)
Már be is vettem a széntablettát:):) Remélem hamar használ.Gyorsan szaladok főzni meg még fel kell mosnom aztán 2re jönnek a barátnőmék :) :)
De azért benézek a teszt , hogy sikerült. majd ird meg milyen volt.

Kép
csucsu05
 
 


Hali!

Megit jól eltüntem...bocsi. :oops:
Továbbra is nehezek a napjaink, Levim most éjjel is éjfélkor elaludt, fél4ig aludt is, aztán üvöltött fél6ig, majd még 1 órát aludt, de már nagyon nyugtalanul, megint le kellett fogni. :?

Közben a cytológiám sem negatív és totál betegek vagyunk, izgulok, hogy Levi ne kapja el, de én tegnap előtt az ágyból sem tudtam felkelni.

MIvrl Levi 24 órás baba, napközben csak kézben van el valahogy, így főzni-takarítani abszolút nem tudok. Annyira gáz, de még párommal sincs 5 percünk egymásra..... :cry:

Remélem az a bűvös 3 hónapos kor könnyít ezen, ha már a 6 hetes nem segített, mert totál kezdnk kikészülni sajnos.

Babakocsiban többé-kevésbbé elvan, szóval játszóterezni szívesen megyünk, legalább megismerlek Benneteket, csak még várok a gyógyulással. Illetve majd irányítsatok, mert fogalmam sincs hol van a tér.

Bucsek, ne harizz a betegség miatt nem jelentkeztem eddig sétizni, de ahogy elmúlik, szólok. Addig meg szorgalmasan ápolom magam.

Csucsu, nekem is hasproblémáim vannak az influ mellett. Én nem szedhetem, de Te már igen, reasec. Receptre kapható, igaz nem gyógyítja meg a betegséget, de tüneti kezelő, totál megfog. Ez meg a szén jó együtt, bár a szén csak fertőtlenít. Normaflor még tuti.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Helló lányok!

Bocsi, hogy így eltűntünk, de lecsábultunk Dombóvárra, a nagymamáékhoz. Szombaton voltunk szüretelni a velencei-tónál a telkünkön ahova jöttek az anyósék is, és onnan együtt mentünk Dombóvárra.
Csucsu én nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk menni a szüreti felvonulásra és az ovodába a játékok felavatására, de hát pont akkor szüreteltünk.

Nóri: sok sikert a tesztíráshoz biztos sikerülni fog. Bár most szerintem már túl vagy rajta.

Aprooka: mielőbb gyógyuljatok meg, aztán jelentkezz ha tudsz.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Nektek igazi szüreti mulatság volt akkor:) Jó is az nagyon:)
Remélem Gábornak fog tetszeni a foci Tomi nemsokára indul érte most öltözik és 3/4 8kor megy is.
Szóval remélem nem csalódik majd.
Ha hazaj9ttök irjatok mikor megyünk sétálni.

Aprooka: gyógyuljatok akkor ti is. Kitartást nemsokára a nehezén túl lesztek. Szabina is ilyen baba volt , hogy folyamatos műszakot kellet 2embernek lenyomnia mellette. Egy perc szabad időnk sem volt annyira vele kellet foglalkozni. És valóban ahogy 3hónapos lett elmúlt minden és tökéletes baba lett belőle:)

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!

Én is remélem, hogy jó lesz a foci. Kíváncsi vagyok mit alakít az uram :D
Mindenképp jelentkezek majd, jövő hétre jó időt mondanak, vénasszonyok nyarát, úgyhogy mehetünk sétálni :D

Kép

Kép
bucsek
 
 


Képzeljétek elvittem itt is orvoshoz az Adélt és azt mondta, hogy az én pici lányom túleszi magát, és folyamatos hasmenése van. Nem nagy hasmenés, hanem folyamatos kicsi, így állandó irritációnak van kitéve a bőre. Írt fel ecsetelőt, meg krémet. Úgy tűnik valami halvány javulás van.

Mi is voltunk már az új védőnőnél, elég lelkesnek tűnik, bár én sem vagyok túl bizakodó egy olyan védőnővel kapcsolatban, akinek még nincs gyereke.
Meg folyamatosan azt mondja a jöttök helyett hogy jösztök. Nem tudom honnan jött, nem annyira gáz, de engem zavar. :?

Csucsu: és jók az új játékok az oviban, vagy azt nem néztétek meg. Biztos a Böminek is tetszettek volna a lovak.
Bár most mondta az após, hogy a hét végén itt is lesz. De pont rossz időt mondanak holnapra. :(

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Ha rossz időt is mondanak az még változhat addig. Maradtok még lent vagy mikor jösztök :) na csak vicceltem jöttök haza??
Oké a sétában benne vagyok:)

Kép
csucsu05
 
 


csumi csajok!
háááááááááát nagyot csalódtam a tesztben,nagyon nem erre számitottam...tiszta gáz volt,nem tudom hogy sikerült-e,mondták hogy majd értesitenek!

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


sziasztok!
Mi most voltunk sétálni a Mátéval a bolt fele..bár nekem most kínszendvedés volt mert tegnap elkaphattam valamit mert iszonyatosan fáj a torkom..meg ég mindenem..mondtam zolinak hozzon neo citrant hogy kikuráljam magam.. :roll:
remélem azért sétálni mi is mehetünk majd veletek..vagy játszo :roll: :wink:
nori bizti sikerűl a teszt..anyumnak sikerűlt anno csak a tescoba... :wink: :shock:
aprooka jobbulást nektek..az a bizonyos 3 honapos kor nálunk bevált..mintha egy másik Mátét kaptunk volna..kitartás..... :wink:
csucsu remélem elmult már a hasi :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok:)

Nóri: Miért olyan nehéz volt? Ne butáskodj miért ne sikerült volna.?? Ha az én sogornőm meg tudta irni akkro biztos te is. Ő egy -150IQ rendelkezik.


Nita: Javulást neked. Nem múlt még el már 4napja szenvedek vele. Most jöttünk meg a vérvételről meg uh-ról persz eott is rámjött. Pedig 6széntabletta van bennem.
Annyia külömbség, hogy a székletemet nem fogta meg ellenben feketére festette. Na nem részletezem inkább.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu akkor menj inkább el orvoshoz nehogy kiszáradj!!!!!!!!velem meg...tegnap voltam dokinál hogy van e pé-m.nos..sajnos nagyon kicsik a peték nem fognak megérni..tehát nincs pé-m..holnap megyek a gyógyszerkért..kapok clostit meg asszem utrogestant is.. :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita. Az majd helyre teszi. Ezekről a gyóygszerekről hallottam és jók.
A következő hónapban lesz PÉ-d is.

Nekem meg megnézték a szerveimet szépek és a PÉ-m már el is mult már nyoma sem volt mert megvolt . DE az uh azt mondta amit ő lát az minden oké. Tehát csak a prolaktin lehet a bűnős. Hétfőn megtudjuk a véreredményt.
Kiszáradni meg nem fogok mert egész nap iszok pont ezért, hogy ne legyen baj.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu kicsit megnyugtattál most...drukk neked is!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali!

Rajtam alszik, így csak félkézzel...
Csucsu, tényleg irass fel reasecet.Még egy gyomorfertőtlenítő: Bolus adstringens, ez nem receptes és tuti.Én is szaladgálok ma wcre. :?

Sajna képzeljétek a citológiám nem lett negatív, HPV gyanú, de amíg 6 hónap múlva az ismétlő megint nem ezt mutatja, addig nem tenyésztik ki, "csak" gyanú.Pedg ennek 3 altörzse okozza améhnyakrákot....addig azt írták rá,h.helyi hormonkezelés, amit meg nem lehet a szopi miatt....jófejek.Most cidrizhetek fél évet. :? :?

Hajrá pé....kistesó projekt????

Nita, jobbulást!!!!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: Pont most volt a tv-ben, hogy a nők 30% átesik a HPV -n élete folyamán. Persze ez nem nyugtat meg téged na meg most fél évig izgulhatsz. De azt mondom ha nagyobb lenne a baj akkor nem váratnának fél évet. Hiszem csak gyanú. Ne gondolja legroszabbra .

Kép
csucsu05
 
 


Hali!

Rajtam alszik, így csak félkézzel...
Csucsu, tényleg irass fel reasecet.Még egy gyomorfertőtlenítő: Bolus adstringens, ez nem receptes és tuti.Én is szaladgálok ma wcre. :?

Sajna képzeljétek a citológiám nem lett negatív, HPV gyanú, de amíg 6 hónap múlva az ismétlő megint nem ezt mutatja, addig nem tenyésztik ki, "csak" gyanú.Pedg ennek 3 altörzse okozza améhnyakrákot....addig azt írták rá,h.helyi hormonkezelés, amit meg nem lehet a szopi miatt....jófejek.Most cidrizhetek fél évet. :? :?

Hajrá pé....kistesó projekt????

Nita, jobbulást!!!!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


aprooka köszi..tényleg probálj megnyugodni..csucsunak igaza van..ha komolyabb lenne akkor nem várnának egy percet se... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggeltet :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Neked is szép reggelt:)

Kép
csucsu05
 
 


atika beteg,mort jöttünk a dokitól :?
fül,torokgyuszi!
szegénykém egész reggel üvöltött,csak úgy potyogtak a könnyei,pedig egyáltalán nem sirós...mostkezd felmenni a láza :? ma antibiotikum,holnaptól cataflancsepp,ha nem javul,akkor ügyelet,és küldik tovább :? :? :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Hali!

Atinak jobbulást!

Nem parázok annyira, csak nem értem, miért nem lehet kitenyészteni gyanú esetén a vírust...meg tudjátok, anyai ágon mindenkit rákban vesztettünk el, anyum, nagyin, nagynéném, így nekem is állandó felügyelet kell.... :?
Na,majd megoldódik.....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka fel a fejjel :wink:
drukk,nem lesz baj!bár én sem értem,hogy miért nem csinálják meg :shock: :evil:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Aprooka. És nem iskérdezted meg miért nem tenyésztik ki? Hisz ha oda csapsz az asztalra hátha megcsinálják. Ha ennyire tartasz ettől (jelzem én is ilyen vagyok) akkor igenis tenyésszék ki. Azért fizetsz TB-t, hogy ha kell akkor foglalkozzanak veled.
És akkor
talán meg is nyugodnál nem lenne ennyire bizonytalan a dolog.


Nóri: Hú az nem jó. Atikának jobbulást. Most van virus is biztos azt kapta el. Hátha nem lesz már nagyobb baj és pár napon belül meggyógyul.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
Már én is egy fokkal jobban vagyok de tegnap estére nagyon belázasodtam..hála zoli hozott neo ciitrant és már reggelre jobban éreztem magam.. :wink:
Nori sok gyógypuszit küldök atikának.. :lol:
aprooka szerintem se hagyd magad...inkább keményíts be hogy megnyugodjon a lelked... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.

Nóri: Atika jól van már?

Bucsek: Még mindig lent vagytok a nagyszülőknél? De jó neketek. Hátha ott nem esik az eső mint itt:(
Pocsék idő van:(

Nita: Te jobban vagy már?

Én most a változatosság kedvéért a Hasam fáj illetve a gyomrom. Végre elállt a hasmenésem. 5nap után persze gyógyszerrel és tegnap óta viszont a gyomrom fáj. Nem tudom ez virus vagy mi de már unom nagyon.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok.csucsu már egész jol vagyok viszont most ilyen száraz köhögésem van.. :?
annak viszont nagyon örülök hogy elmult a hasmenésed!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is elág jól vagyok. Már a hasam sem fáj:)
Aminek örülök mert egész délelőtt fájt nagyon.
Talán már elkerül a hasmenés és a hasfájás egy darabig.

Kép
csucsu05
 
 


remélem te is hamar meggyógyulsz teljsen ........ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt!
atikának annó (kb 6hósan)volt virusos torokgyulladása,akkor lázas volt (39C)nem is látszott rajta,úgyanolyan vigyorgós volt mint máskor!
most meg szinte egész nap csak üvölt,persze éjszaka sem alszik,este is majdnem 39 volt a láza!
infralámpázzuk,kapja az antibiotikumot,meg a gyógyszert!pénteken délután az ügyeleten is landoltunk,mert rám jött a frász.atikának úgy vert a szive,azt hittem kiugrik!durva volt nagyon!de szerencsére azt mondta a dokinő,hogy a láztól val,és ha lejjebb megy,a szive is lelassul!hát nagyon megijedtem! :lol:
hétfőn kell visszavinni a dokihoz!

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Javulást Atikának. Remélem hamar kigyógyul ebből a betegségből. Sok sok gyógypuszi neki:)

Kép
csucsu05
 
 


nori..szegény atikának nehéz most....de erős és hamar meg fog gyógyulni.... :lol: sok pusza neki........ :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?