Új privát üzeneted érkezett!

Az a baj nekem sincs jobb ötletem :? már én is mindent kipróbáltam,de semmi nem segít :?
Néha már annyira ég a gyomrom,hogy ugy érzem menten találkozóm lessz a rókával is :(

Bari ajánlotta nekem a kölesgolyót, Tescoba vettünk, azt szoktam még eszegetni, próbáld ki te is ,hátha segít :roll:

Várom a képet a ruciról :D

Mit gondoltok mire ébredtem? Hát görcsre :shock: először azt hittem álmodok és szülni fogok,azért fáj annyira ,mire aztán rájöttem,hogy már ébren vagyok vagyis ébredezek, és ez a görcs igaziból fáj :(

Lányok,ti szeretitek a mustot?
Én nagyon de nagyon :lol: mit gondoltok mennyit szabad belőle meginni egy nap? :roll:
Ha nem vagyok terhes, akkor bármennyit benyakalnék belőle :lol: de most azért nem kéne meginnom napi 2 liter mustot :roll: :lol:
Gondoltam napi 2 dl még belefér,nem? Fincsi is,meg hát a vastartalma is magas, nekem az is jó lenne a vérszegénységemre :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Aida: na jobban van a gyomrod?

Ancsa: szerintem napi 2 dl musttal nem ártasz :lol: Görcsöl még a pocid?

Mi jol vagyunk ma megyek a taveutcába még mindig a táppénz miatt a hiányzó papirokkal,már elegem van,és még mindig semmi. :cry: :cry: :cry:

000kata
 
 


Aida: felrakod a képet a ruciról?kiváncsi vagyok milyen.

szakmarinekati: nekem teljesen zárt a méhszájam

000kata
 
 

 
 

1-et, 1-et igen,de rendszertelen hála égnek :roll:
Remélem így is marad és hamarosan elmulik :roll:
Ohh te szegény, miért nem küldöd el nekik levélben,nem egyszerübb,mint mászkálni? :)

Hol a beígért pocakfotód kata ? :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Jó "reggelt"!

Mára sokkal jobb a gyomorégés, bár napközben még visszajöhet olyan durván, mint tegnap.. :( De ma már reggeliztem is. :D

Ruciról fotót majd később, mert beraktam mosóba, ha onnan kikerül megmutizom. :)

Ancsa, remélem nem is válik rendszeressé!! Már csak 2-3 hét és Anna bármikor kibújhat, de addig még tartsd bent. ;)

Kata, nem irigyellek az intézkedések miatt. :(

Szerencsére tegnap majdnem eláztatott minket a víz, de ma még nem volt semmi.. Remélem ma nem jön több büdös csatorna víz felfelé a lefolyóból. :(

Azt álmodtam éjjel, hogy megindult a szülésem, párom ki tudja hol volt, telóztam az orvosomnak és azt mondta estig nem ér rá.. aztán vhogy a kórházban voltam, nem volt ott 1 szülésznő sem, minden káosz volt és senki nem foglalkozott velem és nagyon féltem. :(

Amúgy beléptem a 28. hétbe, ennek a hétnek a betöltése volt a következő célpont. De ahogy telnek múlnak a napok-hetek, egyre inkább úgy érzem, hogy nagy baj már nem lehet. Igazából sokkal nyugisabb vagyok, mint a 20-23. hét környékén. Akkor annyira féltem a vetéléstől.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Gratulálok aida :lol:
Most mi a következő kitűzött cél?

Az én gyomrom most is ég :? csak pár szem kekszet mertem megenni :? azt hiszem ettől a gyomorégéstől én már csak szülés után fogok megszabadulni :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok. végre sikerült minden papir :lol: de még mire pénz lesz egy honap.áhhhh :cry:
Akartam rakni képet a pivi pocimról,de nem tudtam mert bmp-s volt a kép és nem engedte,hogy kell ?

000kata
 
 


Éljen, voltak itt a vízvezeték szerelők (duguláselhárítók) és elvileg megoldották a problémánkat. :) Remélem akkor ma már nem az lesz este 10kor hogy meregetjük ki a vizet! :D

Örülök Kata hogy sikerült elintézni. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Noli cicám hazajövős rucija:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Kata
Örülök,hogy végre sikerült elintézned mindent :D

Timi
Mi volt a dokinál?

Aida
Ez remek, tényleg nem jó esti program vizet meregetni :?
Viszont Noel rucija édes :D mennyiért vetted?
Tényleg,hímzel még?

Én idegileg készen vagyok , 1 hónap alatt 2 csecsemőt találtak megfolytva itt Tatabányán
:cry: :cry: :cry: kb 300 méterre tőlem, iskolánál letéve :oops:
Ha a kezem közé akadna az ilyen nem is tudom minek nevezzem, egy életre megemlegetné,olyat kapna tőlem .
Hogy tehet valaki ilyet, én ezt nem tudom felfogni :cry: :cry: :cry: szegény kisbabák :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa,
2700 Ft volt ez az együttes a H&M-ben. Először egy olyat néztem ki, ami 3600 Ft volt, csak apának nem tetszett - az ára. :D

Hímeznék, amint szerezne nekem apa textilfilcet, mert ez az alkoholosfilc nem elég jó, szétkenődik.

Ezt én sem fogom fel.. Hogy képes vki ilyet tenni? :?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Még mindíg egyben. Látjátok lányok, én vagyok rá a példa hogy ennyi problémával is végig lehet hordani egy babát! :D
Csak pihenni kell sokat! :lol:

Reni...mult héten volt 3 kg és 50 cm Norbika! Azóta már lehet vagy 3,20 kg is! :shock:

Ancsa...szörnyű ez a csecsemő gyilkosság! :cry: Az ilyet halálra kínoznám! :twisted: Más szenved hogy anya legyen, sokaknak csak álom marad....más meg ilyet tesz! :twisted:

Egy kis must valóban jót tesz, csak ha hasmenésed van még mindíg a magnéziumtól, akkor nem biztos hogy szabad innod ilyet!

Aida....hogy vagy? Helyes a hazahozós cucc! :lol:

Nekem meg most bacim van, ez a betadine kúp meg úgy csíp belül! :cry: Pedig legalább egy hétig kell kúrálni magam!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Lovaszkata,
Köszönöm kérdésed, jól. Semmi extra. Telegetnek-mulogatnak a napok. :)

Gyomorégés sem jött most vissza..

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Lovaszkata
Örülök,h jól vagytok :D
Most már tényleg jöhetne Norbika :lol:
Dokid mit mondd? Mikorra várható??
Nst?

Én is a betadine kúpot használom, de utálom.
Nekem mondjuk bacim nincs,csak a sok folyásra adta a dokim.
Én viszont ugy tudom hogy kúraszerüen 2 hétig kell használni.

Aida
Nekem tetszik :D
De jó neked, én minden nap küzdök a gyomorégéssel :?
Enni is alig tudok miatta :?
Pedig ugy kívánom a paradicsomot,ott van a hütőben és nem ehetek belőle :?

Lányok,én ugy sírtam a babákért :cry: :cry: :cry:
Ha már egyszer nem kell neki, miért nem viszi be az inkubátorba, még a személyazonosságát se kérdezi meg senki és akkor legalább nevelő szülőkhöz kerülhettek volna,akik imádták volna őket :cry: :cry: :cry:
Remélem megtalálják az ilyen szutykokat :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Mi lehet az az érzés, hogy lent, kb ott ahol majd a baba készül kijönni :D ilyen feszítő érzésem van. Kb. úgy írnám le mintha a baba nagyon-nagyon neki nyomná a fejét.. Ez most normális 3. trimeszteres terhességi tünet vagy aggódnom kéne?

Ma olyan sokat feszülget a pocim. :( Nem keményedik szószerint csak feszülget.

Megyek felkészítem a csirkecombit fincsi párolt zöldségekkel. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Olyat én is érzek nagyon sokszor :D

Én így voltam tegnap éjjel :?
10 perces elég erős jósló fájásaim voltak, és már-már azon voltam ha nem mulik el,bemegyek a kórházba,mert erösödni éreztem őket :?

Ugy látszik hogy most már nemcsak a hideg,de a meleg frontot is megérzi a pocim :?
Ti hogy vagytok ezzel? Ti pocitok is megérzi a frontokat?

Éppen illatos tasakokat szeretnék csinálni,most jött az ötlet
:roll: szerintetek mivel érdemes megtölteni? van valakinel bevált tippje,aki csinált már ilyet?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa....hát az NST jó, fájás semmi! 7 lakat alatt van a baba, semmi nyílás :( Doki szerint még sehogy se állunk. :roll:
Jó mi???Tök megtréfál ez a gyerek!
Még a frontokat sem érzem! Sajnálom hogy te így megérzed. :( Látod eddig én is érzékeny voltam!
Szerintem feküdj ma, ne csinálj semmit! :? A 10 perces fájás nem játék! Ha meg újra lesz ilyen menjetek be a kórházba, lehet kapnál egy kis infúziót!

Hát valóban 14 db-os a kúp, de én nem szereték még 2 hétig terhes lenni! :? Doki is szerintem ezért mondta az egy hetet, mert annyi talán elég lenne, hogy meggyógyuljak!

Aida...én is érzek néha ilyen nyomást napokig, ott már feszül minden és a baba feje is nagy már. Most nekem még ez is elmúlt!
Pihenni kell, hogy ne húzza őt a gravitáció! :)

Nekem meg lehet ugrálni kéne??? :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata
Lehet :D :D :D
mennyi málnalevél teát iszol 1 nap?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok. megjöttem a terhes gondozásról.

doki mondta, hogy örül, mert már a 37. hetet elkezdtük, nagy baj már nem lehet :lol: . ha tovább hizok /vizesedek/, vagy felmegy a vérnyomásom be kell feküdnöm kórházba :cry:
mert ki van zárva, hogy kihúzzuk a kiirt idöpontig. :?
jövö héten kedden megint be kell mennem /ez miatt/ és akkor már megyek NST-re is. :lol:
voltam ultrahangon, de a doki nem mondott semmit :evil: , csak hogy a babával miden rendbe van :lol: , de még csak nem is láttam :evil: , nem tudom mekkora :evil: .

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok

ma voltam bent a korházba és megnéztem a szölőszobát meg a vajudot. :lol: Egy aranyos szülésznő megmutatta nekem és beszélgettünkk.

Aida: szép a ruci :lol:

Ancsa: 10 perces fájások huuu... pihizz

jó éjszakát mindenkinek

000kata
 
 


Sziasztok!

Ancsa, Aida: nekem is 2-3 napja ég a gyomrom. Igazából a renin kívül mást nem szedtem be rá, az nekem mindig elmulasztotta.

Ancsa 10 perces fájásaid vannak? Lehet hülyeséget kérdezek de ezek jósló fájások, tehát időről időre elmúlnak, majd újra kezdik?Ebben a terhességi szakaszban ez már normális, vagy tévedek?

Kata:Milyen érzés volt mikor láttad a helyszínt? :-) Én megnyugodtam tőle. Láttad azt a szép szobát, ahol sarokkád is van? Én ott szeretnék, de tudom ez nem így működik. KI volt a szülésznő, nem emlékszel a nevére?

Jaj lányok, én 2-3 napja olyat érzek amit eddig soha. A hasamon a köldökömmel egy vonalban egy tenyérnyi helyen fáj, ég a bőröm, mintha szét akarna szakadni. Nem látok rajta brutál csíkokat csak amik eddig is voltak, gondolom belül reped a bőr, azért érzem ezt. Ma már annyira fájt hogy ha álltam végig fognom kellett a hasam,és kicsit megemelni hogy ne húzódjon. Főzés közben is csillagokat láttam annyira, és kenem mindennel, de semmi javulás.

Bejelentkeztem az utolsó 4d ultrahangra péntek estére. Már alig várom. A párom illetve férjem is jön (furcsa leírni, csak nemrég volt az esküvőnk),illetve anyum is elkísér.Kiváncsi az unokára:-) Majd hozom a híreket.

Jó éjt,pihenjetek.
Vendég
 


Sziasztok
Jó reggelt mindenkinek! :D

Remélem jobb éjszakátok volt mint nekem :?
Én borzalmasan aludtam megint és már kész művészet felkelni az ágyból is :?

Timi
Nagyon szépen haladsz előre :D
Én nem láttam a képeiden hogy vizesednél :roll: és ha nem magas a vérnyomásod és nincs fehérje a vizeletben ,akkor nem értem miért kéne befeküdnöd. ? :roll:

Kata
És milyen a szülőszoba? :lol:

beagle
Huuu,de jó neked :D remélem is hogy jössz jó hírekkel és persze majd képekkel is a 4D UH-ról :lol: :lol: :lol:
Mi is terveztük,de nem hiszem,h belefér már a keretbe :?

ilyen feszülésem nekem is van :? többnyire a hasam alján érzek ilyet, és tegnap éjjel is ugy összehuzódtam,mint a süni,mert komolyan mondom fájt :?
biztosan a méh ahogy nő,azért feszül így,ennyire, gondolom :roll:
amikor felkelek,akkor is szokott még nekem ennyire húzodni a hasam alja,aztán pár lépés után elmulik :roll:

igen,10 percesek voltak, és joslók,mert elmultak illetve meleg vizes tusolás hatására enyhülnek :roll:
igen,most már normálisnak számít a josló fájás.
de nekem a 27-28 héten kezdődött először :shock: na az még korai volt, de most már nem izgulok miatta :roll:

neked hogy van a pocid? keményedik még? szeded a magnéziumot?

Aida
Mostanában ritkábban írsz!
Remélem nem azért,mert rohangálsz 8) tessék pihizni amennyit csak lehet, és írni,hogy tudjuk jól vagy-e :wink:

Reni
Remélem rendben volt minden a dokinál! Várunk a hírekkel :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Málnalevéltea: a mult héten csak 5-6 dl-t ittam, most már 1 litert iszom belőle, kis mézzel :)

Jóslófájás: én úgy tudom hogy a jóslófájás nem 10 percenként jön, hanem néha-néha, és nem tart sokáig max 20-30mp!
Ha rendszeres 10 perces fájások vannak, ami 40-50 mp-es és ez egy óra alatt nem múlik vagy csökken, akkor :arrow: KÓRHÁZ!
Nem?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Szép jó reggelt!

Tejóég! Meg fogok azt hiszem halni! :? Két évente egyszer előfordul, hogy nagyon durván elalszom a nyakam, de annyira, hogy egyáltalán nem bírom mozgatni, mert annyira fáj és ilyenkor gyógyszerekkel, fájdalomcsillapítokkal tömöm magam. Na hát ma mire ébredtem.. Sikeresen beállt és egy pózban tudom csak tartani a fejem, icipicit jobbra billentve és még csak gyógyszereket sem akarok rá bekapokodni. Halleluja.

Ancsa most beletaláltál.. :oops: Pár napja mindig tettem-vettem vmit, kimostam még a kisruhákat, takarítottam meg ehhez hasonlók. Tegnap már feszülgetett is sokat a hasam.. :( De ma jobb. :) Most kicsit lepihenek. Ja meg közben "meglepi" készül a decemberi topikosoknak, illetve nem csak konkrétan nekik, de az ő ihletésükre. Remélem hamarosan meglesz kezdetleges állapotban és akkor itt is megmuti ám. :D
Mi újság a görcseiddel?? Visszatértek?

A decemberi topikban az egyik lány most írt, hogy az elmúlt két hetet kórházban töltötte, bementek mert 5 percenként keményedett 1 órán keresztül. :( Kapott rá hördőtágító infúziót, most meg gyógyszerben szedi.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Nekem nincs jósló fájásom! Pedig már jó lenne! :?

Bezzeg a 30.héten volt :arrow: az meg korainak számított! :(
Szivat ez a gyerek! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


LKata
nekem mindegyik babánál rendszeresen jöttek a joslók is :shock:

most is rendszeresen jönnek, általában 10 percenként, de csak 10-20 mp-ig tartanak, és általában 1-1,5 óra után szokott elmulni :roll: nekem.
És tuti josló,mert ha meleg vizzel tusolom a hasam ilyenkor,akkor érzem enyhülni vagy van amikor el is mulik tőle. :roll:

az igazi fájások meg semmitől sem mulnak el, sőt idővel felerösödnek

Semmi joslód sincs? még amikor front van,akkor sem? :shock:
Én bezzeg megérzem a meleg és a hideg frontot is,sajnos.
és ha nem az egyik,akkor persze a másik van éppen. :roll:

Aida
Ugye-ugye,jól éreztem én :D
Tessék pihenni is. Vigyázz magadra.
Kivi vagyok a meglepire, majd mutasd meg :D

Így én is néha elalszom a nyakam,van kézi masszírozóm,azzal szoktam masszírozni magamnak/ de a beszarás kerülget tőle/ :lol: és mentolos-kámforos zselét szoktam belemasszírozni /gyógyszertárban recept nélkül kapható/ mert az enyhe gyulladáscsökkentő,izomlazító, és fokozza a vérellátást.
Plussz ha ez nem elég,akkor szoktam Flectorral még bekenni,de az csak fájdalomcsillapító, és még így is volt,hogy csak 3-4 hét alatt mult el teljesen.
Na meg a nyaktorna, ez muszály ilyenkor,hogy be ne álljon teljesen a szalag,mert akkor annál rosszabb :? napi 10 perc elég,igaz fájdalmas,de muszály. :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa, Kata Ti hamarosan megszültök és én itt tök egyedül maradok. :( Rossz lesz. Jöhetne vki új ide, mert most én vagyok a "legfiatalabb" terhes itt.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Nem maradsz egyedül! :lol:
Én hűséges vagyok, és nem fogok szülés után sem eltünni :lol:
Megvárom Noel babát is, dawn babáját is,mindegyikőtökét :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


De alig lesz időd a fórumra pici babóca mellett!! :(Amúgy belegondoltál már hogy 15 hetesen indítottad a fórumot 2100-es méhszájjal és most meg már a 36. hétben vagy! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Hát, igen ki gondolta volna Ancsa hogy eddig húzzuk! :shock: :lol:

Semmi jósló fájásom nincs! :shock: :( Mintha soha nem is lett volna! Mivel zárt is vagyok, lehet megfűzöm apát egy kis hancúrozásra! Az segít talán! :wink: :lol: De elötte meg kell gyógyulni, mert most a betadine kúp foglalja a helyet! :roll:

Aida, majd én is vissza-vissza nézek! Drukkolni fogok nektek, jó???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ancsa hogy érzed magad?

Beagle: csak pici részt láttam a kádasból mert épp vajudtak bent,de nagyon szép én is ottt szeretnék de ugyse lesz szabad szerintem :cry: Te egyágyasba mész?

L.Kata: huuu neked már csak 16 nap a vonalzó alapján :lol: Izgulsz?félsz?

Aida: én is irni fogok attol hogy megszületik a babó,meg kiváncsi vagyok ám noel babára :lol:

000kata
 
 


Aida
Dehogyisnem,lessz időm írni nektek ide :lol:
Biztosan nem leszek ágyban,ráérősen,mint most,de írni fogok nektek,ne aggódj.
Majd ha nagyon rossz lessz a királylány, max majd besegít a pötyögésbe nekem a lábával :lol:
A baba megszületése után is élni kell,enni,fürödni,főzni, stb.stb.
És idővel kialakul a napirend is,csak következetsnek kell lenni szerintem :roll: és biztosan odafigyelek majd,hogy ne rontsam ugy el a királylányt,mint anno a lányomat. :oops:

Aida,igen, de csak UH szerint vagyok a 36 hétben :lol:
Még 21 nap és akkor a dokim szerint se lessz már koraszülött, akkor jöhet a kisasszony :lol:

000kata
Fájdogál a pocim,meleg front van :( nagyon megérzem
És te?

Lovaszkata
Én ezt nem értem :shock: komolyan
Próbáljátok ki apával a hancurozást :lol: hátha........
De most már semmiképpen ne ülj bele forró vízbe,oké?A végefelé, az utolsó 4 hétben már nem ajánlatos, inkább a tusolás

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Örülök, hogy mindenki így áll hozzá, akkor talán mégsem maradok annyira egyedül. :) Azért irigykedem, sokkal hamarabb babázhattok, mint én. Pont most hajtogattam el babaruhákat, alig várom, hogy Noelt öltöztetgethessem. :D Sőt én pelusozni is szeretek (az igazi nagy szaftos-kakis pelusok az igaziak:D), unokahugijaimat mindig én pelusoztam egész nap, amikor náluk voltam. :) Most kiélhetem magam, talán még rá is fogok unni. :D Várom már nagyon. Van jó pár édes 50-es ruhácskám, annyira szeretném, ha Noli beleférne azokba is, legalább 1-2 hétig.. De ahogy a szeptemberi topikban nézegettem az átlag babaméret azért inkább 55 cm körüli. :( Főleg a fiúk. Azok szép hosszúak.. Bár talán abból, hogy Nolinak a combcsontja mindig kicsike következtethetek arra, hogy ugyan nagyfejű lesz, de nem hosszú? :D Vicc.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: köszönöm én is jol vagyok.csak fáj a hátam,a derekam :cry: és már nehéz a pocim :lol: Amugy minden rendben van.

000kata
 
 


000Kata
Neked a 32 hetes Uh-án,mit mondtak,mekorra a babó? Még mindíg nagy?
Méretei?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa, Te mikor mész megint orvoshoz?? Nekem a következő vizsgálat a 30. hét elején lesz, azaz jövőhét utáni héten hétfőn. Jövőhéten meg kórházban kismama klub és most ha törik ha szakad menni szeretnék .:D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Én most megyek Pénteken este.
Remélem nem most a végén akar majd beküldeni a kórházba :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Ancsa:Írtad hogy a lányod elrontottad. Megkérdezhetem hogy szerinted mit csináltál rosszul? Hátha mi nem esünk bele, de akkor majd lehet másképp rontjuk el :-)

Kata: egyágyasba szeretnék menni, de csak ha igaz, hogy oda a párom bejöhet. Ha nem akkor szerintem nem éri meg.

Ha meglesz Dóri babánk, én sem szeretném itthagyni egyik topicot sem. Anapjaim részévé vált az olvasás, írás:-)
Vendég
 


beagle: ja és Ildi volt a szülésnő.egyágyasba bemehet látogatási időbe.A bébinek nem kell vinni semmit csak majd amibe hazaviszed.

000kata
 
 


Sziasztok Mindenki! Bocs, hogy nem írok külön mindenkinek, de örömmel olvasom, hogy minden rendben veletek!
Én kórházban, és ez így is marad. De jól vagyunk!A 37. hétig 7 hetet kell már csak kibírni és minden ok :lol:
Hétvégén kaptam egy kis kimenőt, így sikerült megismernem a kutyánkat, aki azóta lett, hogy bent vagyok (ez a 7. hetem).
A miómám nem nőtt (sőt szerintem kicsit csökkent), nem tágultam tovább (bár a belső méhszájam továbbra is egy ujjnyira nyitva) és nem görcsölök.
Mindenkinek drukkolok!
Sziasztok! :D
dawn
 
 


Ancsa: BPD: 87mm AC: 278 mm Th: 80mm Fl: 61mm
és a kalkulátor szerint 2100g
neked mekkora volt aa 32es?leirod nekem.Szerinted nagy?

000kata
 
 


Dawn: örülök,hogy jól vagy csak igy tovább.
Milyen kutyusotok lett?Mit tudsz csinálni a korházba?nagyon rossz ugye :cry: De kitartás!!!!!!!!!!!!!!

000kata
 
 


Szia Kata!
Egy méltóságteljes komondor, Andor.
Nem jó itt bent, de most már a lányom (5 éves) is nagyjából hozzászokott a helyzethez és meg van a napi ritmusa apukájával, és ez azért jó.
Meg ha nyafiznék csak, mindenkinek rosszabb lenne. Persze számolom a heteket visszafele.
Lassan megint eltűnök, mert nem lesz internet....
dawn
 
 


Dawn: oké de nagyon vigyázz magadra és már csak 7 hét!!!Kitartás!!!!

000kata
 
 


dawn, örülök, hogy jól vagy!! Ilyenkor honnan netezel? Kitartás, nincs már sok hátra.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


jajj de jó dawn hogy jelentkeztél :lol:
örülök a jó híreknek :lol: csak így tovább! :lol:
KITARTÁS!
és nagyon sajnálom,hogy ilyen sokat kell kórházban lenned :(

000Kata
Ha jól emlékszem, 84-85 volt a BPD, Fl:63-64, AC:300 HC:305
Erre mondtak nekem akkor kb 2200-2300 gr-ot a betöltött 32. héten.
:roll:

Szerintem minden rendben van a babóddal :D
A fejecskéje nagyobb,mint az enyémnek volt akkor :lol:

beagle
Hát ott rontottam el,hogy minden kis hangra felkapdostam,aminek az lett a vége,hogy egyfolytában kézben kellett tartani :( de komolyan, non-stop :(
természetesen nem akart a kiságyban aludni,sírt, így magunkhoz vettem,aminek meg az lett a vége,hogy 2,5 évesen is hisztizett,mert nem akart a saját ágyában aludni :(
a másik,hogy én nagyon sokat sétáltam vele babakocsiba,aminek meg az lett a vége,hogy a végén otthon is tologatnom kellett a babkocsit alatta,mert ha megállt alatta a babkocsi,rögtön felébredt és sírt :(

szóval összeségében mindent szabad,de nem szabad tulzásokba esni. :roll: szerintem :roll:
fel kell venni ha sír,de nem szabad egész nap kézben tartani
lehet vele sétálni babakocsiba,de arra azért jó figyelni,hogy ne sokat,mert hamar megszokja és akkor az van,mint nálunk is volt :roll:
és természetesen odavehetjük magunk mellé,de nem szabad sürün és sokat,mert a végén nem alszik majd a saját kiságyában :roll:

kisfiamnál ezekre nagyon odafigyeltem, és mindenben mértéket tartottam, és nem is lett sem elrontva sem elkényeztetve :)
hiába, a saját hibánkból tanulunk,nem?
És majd most a kisasszonynál is igyekszem odafigyelni.
remélem sikerül is.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa...hát szívesen kipróbálnám apával a hancúrt, de még tart ez a betadine kúra, addig nem merem! Jó lenne meggyógyulni elötte.
Ja, és az én párom nagyon félt, szerintem nem is menne bele!
Már próbálkoztam ez ügyben, azt mondta hogy talán a 39.héten :? .....ha már nagyobb a Norbi! (A doki szerint így is már 38.hét végén vagyok.)
Erre én: ennél nagyobb????És ki fogja megszülni? :roll:

Kata...hát félek már, de nincs mit tenni, elöbb utóbb kijön :roll: bennt nem marad! :wink: És inkább elöbb, mint utóbb, hogy kiférjen a kis buci feje! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata: aranyos amit irtál,hát igen,mindenképp kikell jönnie :lol: hány kg már a babód?

Ancsa: köszönjük hogy leirtad,hátha tanulunk belőle.Csak biztos nem lenne szivem sirni hagyni :cry: de azt se szeretném hogy egész nap ölbe legyen mert amugy sirna.Hát igen nehéz...
Hát a buksija nagyobb picit,de remélem nem nől már mert ki is kéne férnie :shock:

000kata
 
 


000Kata
szívesen :roll: tényleg nehéz ügy megtalálni az arany közép utat :roll:

LKata
hajrá! vedd rá apát,max jól érzitek magatokat :lol: és Norbika is jöhet már nyugodtan :lol:
Drukkolok+++++++++++++++++++++

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?