Új privát üzeneted érkezett!

nita ha felkiel atika,utána átrobogok,aztán mehetünk!mást nem akarok,csak befizetni.(kicsit késésben vagyunk a befizetéssel,ezért sürgös)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nekem is jó akkor a 11...még mi is most keltünk fel..eszünk mi is meg ilyenek.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


akkor én majd máskor 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

 
 

nori ha befizetted utána is kijöhetsz a játszóra szerinem kint leszünk még... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


majd rátokcsörgök ha visszaértem :lol:
de azt sem tudom mikor tudok elindulni :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


jolvan akkor csörögj valamelyikünkre..remélem kitudsz jönni..olyan rég láttunk már... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na ja.jó lenne már összefutni :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na atika nem sokat aludt :?
remélem most eszik,és indulhatunk végre :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na még a végén időbe vissza is jössz... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na ez jól esett :lol: :lol: :lol:
hazaértünk,Atika evett,aztán rögtön be is vádta a szunyát :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


vádta=vágta :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nagyon jó volt a játszó..na és Atika egy tünemény..kezdek belezugni... :oops: :D
remélem holnap se szol közbe az időjárás és ki tudunk menni megint... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: Szabina is mire hazaértünk igaz előtte még boltba mentünk. Na szóval hazaértünk és már ment is be a szobájába de aztán megfűztem menjünk a miénkbe hadd bujjak vele össze. Egy órát én is aludtam. Aztán meg belehúztam a munkába. Még maradt ablakom amit megpucoltam.

Kép
csucsu05
 
 


na akkor mindenki kifáradt a játccástol... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jóó reggelt :lol: mocsadék egy idö van :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: neked is jó reggelt. Hát írtó szar ma az idő. Azt hiszem ma a játszó elmarad:(
Pedig Szabina tükön ül már nem érti, hogy miért nem mehet ki. Itt unatkozik szegény. Még játszani sem akar mert azt hitte ma is mehetünk játszóra.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok...hát kár hogy ilyen szar lett az idő..és esik is...
Máté itt hozza a ruhályát hogy menne ő is.. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


atika megint tiszta kettyó :? :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megin olyan jofiu mint tegnap volt?! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


most mégjobb :? :shock: :evil:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


egyem meg..biztos megviseli a rosszidő is..Máté is kezd zizis lenni ..minenáron ki akar most menni..hiába mondjuk neki,hogy esik az eső most nem tud kimenni... :? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: Kitartást :)

Nita:Szabina is mindig meg yaz ajtóhoz mikor indulunk. Tiszta zizi a bezártságtól:(

Kép
csucsu05
 
 


olyan rossz szegényeknek ilyenkor...de hát nem tudunk mit tenni ha esik az eső.. :( :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


megyek vasalni..mást ugyse lehet nagyon csinálni ebe a szar időbe... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Ja ez van. Nekem menni kéne boltba is a Tomi elvitte a kocsit igy gyalog kéne kimennem. Hát lehet ha egy kicsit még várokés utána elindulok gyalog. Majd Szabinára dok gumicsizmát. Bár félve indulok el na majd meglátom.

Kép
csucsu05
 
 


Na csajok mi elmentünk az eső utána boltba bicajjal. Hát ugye nállunk nincs aszfalt és beragadt a Szabina 3kerekűje. Na de a végén eljutottunk a boltba csak tiszta sáros voltam. De a fő, hogy most süt a nap. :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Hát igazán sajnálom, hogy tegnap nem tudtam kimenni a játszótérre. De mire összeszedtem a Bömit már háromnyegyed 12 volt. :cry: Pedig a Babát itthon akartam hogyni a Dédire addíg. Meg tiszta nyügi volt egyébként is. Bezzeg utána meg egyfolytába hajtogatta, hogy nem megyünk a játszótérre. :evil:

Nóri : Attika tényleg nagyon szép, így fényképen is, milyen lehet élőbe. :) Lehet, hogy már sose látom meg????

Csucsu: Szabina már ilyen hosszú távokat is tud biciklizni? Az tök jó.
Jó kis túra lehetett a boltig eljutni meg vissza.
Kész lettél az ablakpucolással?
Basszus, nekem most még a porszívózás is hatalmas vállalkozás, egyszerűen nem jutok el odáig hogy kiporszívózzak.

ont most akartam írni, hogy bezzeg most már jó idő van, de látom hogy megínt esik az eső :(
Gondoltam motorozunk még egyet, de hát úgy tűnik, hogy nem.

Ma volt kint az új védőnő, nemtudom tudjátok-e, hogy a Marika néni nyugdíjba ment.
Egy fiatal csajszi van helyette.

Nita: köszi, hogy megnézted a rendelési időt, így, hogy tudtam jó sokáig rendel a doki, nem cseszegettem a Bömit, hogy keljen már fel, ráért aludni.
Írtak az Adél fenekére valami kenőcsöt, most kell érte mennem.

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi örülök hogy segíthettem.. :lol:
legközelebb már bizti ki tudtok ti is jönni a játszóra...nórival mondtuk kéne m,ajd csinálni a gyerkőcökről közös képet..ti mit szoltok hozzá?! :roll: :wink:
csucsu az a lényeg hogy sikerűlt eljutnotok a boltba... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: az jó ötlet, bár megnézem mikor tudjuk úgy beállítani az összes gyereket, hogy egy képen legyenek :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


igen érdekes lesz.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: Tényleg még át sem küldtem a képeket:( Na majd pótolom igérem. Bömi édes rajzuk:)
Amúgy úgy tekeri, hoyg azért én rásegitek hátulról . Van neki tólokar olyan amivel a kormáynt is lehet irányitani. Mert néha menne minden irányba:(
Szóval csak ezért bír ki ekkora távot.
Az ablakpucolással nagyjából kész vagyok. anappali is félig megvan a három nagy abalk hiányzik még de tegnap sem volt jó idő csak délután. De akkor már nem kezdtem bele. Majd ma vagy hétvégén. Megvan az hamar. Igaz nekem könyebb mert Szabina már nagyobb és tudok haladni tőlle.
Ne nagyon görcsölja porszivózáson. Ez egy ilyen állapot. Majd sikerül az is meglátod.
Ja szerdán mehetne focira a Gábor. Tomi mondta szóljak nektek. Pláne kevesen is lesznek csere is 1lesz csak szóval elkellene Gábor a csapatba:)
Azt mondta Tomi érte is menne a házatok elé. 9kor lenne ott. Addigra haza érne nem?
Mondjuk ez most késői meccs van korábbi is de ez egy elmaradt meccsük ezért kell majd pótolni.
Na megkérded az ÚRadat??

Kép
csucsu05
 
 


Nóri: Párod nem akar vagy nem szeret focizni? Mert el kell néha a frissités :) (kispályás foci)
Nita: Téged azért nem kérdezlek mert Zoli mindig dolgozik nem igen tudna eljárni szerintem.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu semmi baj..sajna tényleg sokat dolgozik... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Van hátránya sok viszont sok pénzt visz haza igy:)

Kép
csucsu05
 
 


Csajok: senki nem volt tegnap a szüreti felvonuláson:(
Mi voltunk és szuper volt:)
2re mentünk és este 7re értünk haza. Nagyon szupi buli volt:) Lovaskocsikkal mentünk végig Halásztelken . Több megálló volt. Ahol sütikkel , szendvicsekkel, italokkal , meg minden finomsággal kinálgattak. sok egyéni lovas is volt. Minden megállóba volt zene és tánc. Szuper volt. Szabina élvezte de még mi is nagyon:)
SZabina 2lovon is ült hát nagyon élvezte. Este alig akart elaludni annyi élmény érte.
Egy csomó ismerőst láttunk mondjuk titeket nem:(

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok.én azért nem voltam mert verával babaörzén voltam..amit nagyon élveztem...meg az ilyen felvonulás nem nagy szám..viszont látam hazafele mentek azt a köcsög polgármestert is....ott vigyorgott mint az albánszamár....
2 éve voltam ilyen felvonulásoon csak anyuéknál soroksáron ott lovas voltam én is..ana azt én nagyon élveztem.. :) :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Szerintem igenis nagy szám volt. Nekünk is tetszett felnőtteknek a felvonulás. Nagyon jó volt a hangulat is:)

Kép
csucsu05
 
 


lehet tényleg jó volt..majd talán jövöre megkuksizom.. :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szilvi: Veletek mi újság? Jól vagytok? Már rég adtál magatokról hírt .

Kép
csucsu05
 
 


Bucsek! ami késik,nem múlik! :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Szia Nóri:)

Kép
csucsu05
 
 


szia csucsu :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Mit csináltatok a hétvégén?

Kép
csucsu05
 
 


otthon voltunk,nagytakaritottunk anyunál,mivel most ö nem hajolhat,nem emelhet,és nem szabad,hogy por kerüljön a frissen műtött szemébe :)
este jöttünk meg,ma pedig itt álltam neki a nagytakaritásnak!a szobánkba már megpucoltam az ablakot,a szekrény is kész,most várom hogy lejárjon a mosógép.a sötétitö függöny van benne :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ja,és felkért minket Lilikének a keresztszüleinek! :lol:ö pont 1 héttel fiatalabb Atikánál:lol: Kép

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Mármit Andi kért fel :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Kép

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: De édes a kislány:) Andi a barátnőd még Balatonról úgye?

Kép
csucsu05
 
 


ez nem túl friss kép a kis dagikáról ,a frissek még a fényképezöbe vannak:lol: igen,a balatoni barátnőm,ezer éve ismerjük egymást :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri. Ezer éve?, Olyan öreg vagy?? :)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?