Új privát üzeneted érkezett!

Nita: Vagy kérdezd meg a munkanélküli központot hátha rajtuk kereszetül mégha fizetős is de olcsóbb. Ki tudja.

Kép
csucsu05
 
 


Tényleg tegnap voltunk az Aldiban. A múlt héten is voltunk már. Ti már voltatok? Hát én annyira nem voltam elájulva tőle.

Kép
csucsu05
 
 


mi a nyitónapon voltunk az aldiba..hát nem nagyszám..ugyanolyan mint a lidl..árba is meg mindenhogy...
megnézzük zoli mire jut..de tényleg egyszerűnn őket flhívni..többet tudnak... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita: Igen hivd fel aztán előrébb leszel. Amúgy zserintem a lidl még jobb is. Nekem az jobban bejön.

Kép
csucsu05
 
 


Hali!

Csucsu: te mindíg kiszúrod a Bömit :D :D :D :D :D Feltűnő egyéniség :D :D :D :D :D
Képzeld, ma motorozott a Bömi, és egyszer csak megállt és kérdezte: a Szabina hol van?
Én is voltam már aldiba, de budaörsön. Gondolom egy kaptafára mennek ezek is. Én sem voltam elájulva tőle. Olyan kihaltnak tűnt az egész, meg üresnek.

Nita: ma jó lett volna a séta. De ma meg mi aludtunk 9-ig. Azt hittem elromlott az óra mikor megláttam mennyi az idő :D Nem akartam elhinni. Mire összeszedtem magam meg már volt 11 óra.
De jövő hétre jobb időt mondtak, úgyhogy összehozunk valamit.

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi semmi baj..inkább pihenj amikor van rá lehetőséged... :lol:
majd akkör kövőhéten sétálunk egyet... :wink:
Máténak is hiányzik Szabina...sokszor emlegeti.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szilvi : Jó lenne már játszózni is nem? Vagy neked az messze van a kicsivel? Max ha alszik kaja után akkor mehetnénk nem?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: igen jó lenne!!!
Jövő héten jobb időt mond, úgyhogy mindenképp csináljunk valamit ha ráértek, mert a Bömi is kezd befordulni és én is.
Hál istennek van kocsim, úgyhogy mehetük játszózni is akár :)
A kocsiba tudok még szoptatni is ha úgy alakul :wink:
Itt felénk is amit csinálnak teret meg lehet nézni, jó kis motorpálya egyenlőre a gyerekeknek. :)

Ja Csucsu most jut eszembe, hogy a Gábor mondta tegnap, hogy ha még mindíg lehet menni a tomival focizni, akkor szívesen megnézni. Mostmár jön a rossz idő, nem tud evezni.

Kép

Kép
bucsek
 
 


majd nekünk is szoltok ha mentek játszóra? :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


persze nita

Kép

Kép
bucsek
 
 


köszi.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szilvi: Igen mi is az Iskola utcában lévő térhez járunk. A Szabina imádja száguldozika motorjával. Amúgy az egyik fele park a másik játszótér lesz. a park még idén meglesz még szökőkút is lesz benne és öntőzőrendszer van beépitve. A jásztótét pedig tavasszal lesz kész.
Addig a gyerekek bicajoznak meg motoroznak. Azóta mióta megvan annyi gyerek szokott ott lenni.

Kép
csucsu05
 
 


tényleg nagyon jó ötlet az a játszótér meg park oda....végre valami jót is csinálnak... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na csajok, akkor indulhatnak a nagy közös motorversenyek :D

Kár hogy a játszóteret most nem csinálják meg :( Remélem tavasszal belehúznak abba a project-be is. És még tudjuk élvezni amíg itt lakunk. Jó lenne, ha nem kéne mindíg elmenni a bánatba.

Csucsu mindenképp csörögj meg ha a téren jártok, és van kedvetek dumcsizni egy kicsit, mert két perc alatt ott vagyunk akár 5-10 percre is.
Nita persze te is. Csak nem tudom, hogy te is szoktál-e erre jönni.

Kép

Kép
bucsek
 
 


asszem a csucsuval sétáltunk arra párszor..de azért majd elkél egy kis utbaigazítás..no meg nekünk nem tudom mennyi idő innen míg odaérünk..? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Ez a mi utcánkban van a fő út felé ha megyünk.
A mi utcánkba 5perc alatt értek oda. A térhjez meg akkor 10kb.
Tőllünk a második kereszt útca a tér.


Szilvi: Oké mindenképpen szólok ha megyek. Mondjuk ha ma nem lesz rossz idő akkor délután mi megyünk oda egy kicsit, hogy a gyerek levezesse a feles energiákat.
Délután?? 4-5körül?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: az jóóóóóó!

Majd csörrents azért ránk.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Nita: szerintem neked se lehet olyan messze, most nem emlékszem hányadik utca innen a tietek, de szerintem közelebb van mint a játszótér. :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


ha mentek akkor csörögjetek nekem is? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Jó az új vonalzód. De akartam már máskor is irni: hogy nem fér ki a neve a Máténak? Nem Hargitai Máté?
A régin is igy volt meg most nézem az új vonalzón is igy van.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu köszi..szerintem én hagytam le véletlen az "i" betűt...mindjárt ki is javítom.. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Oké mert rend a lelke mindennek:) Amúgy a régi vonalzódon is i nélkül volt csak mindig elfelejtettem szólni. :(

Kép
csucsu05
 
 


Nóri: Hahó merre vagy?? gyere már most mégcsak a balcsin sem vagy lent. Vagy igen??
Már Atika is megy szépen (láttam a multkor) jöhetnétek ti is motorozni.

Kép
csucsu05
 
 


Szabina oda lenne a gyönyörűségtől, hogy 3pasival motorozhat:)
Tegnap a fürdőkédban kérdeztem kivel motorozott. És mondta Anya csend. Befogta a számat is nem mondhattam ki a fiúk nevét. SŐt az apjával még cukkoltuk is mert zavarban volt. APja kérdezte melyik fiú tetszik?? ZSabina meg egyre mérgesebb lett. Mondta az Apjának APA nem!!
És még el is pirult. Meg is lepődtünk huha még csak ennyi idős de már a pasikat lesi. Mi lesz az oviban Úr isten. Azt hiszem mindig szerelmes lesz valakibe.
És ez igy lesz majd 18éves koráig vag ymég tovább is.:)

Kép
csucsu05
 
 


itt vagyok :lol:
nem tudok mindent visszaolvasni,kiestem itt a pixisből kicsit,azért nem irtam :?
pénteken megyünk balcsira,anyut ma mütötték a szemével!1órája jött ki a mütőböl,nem volt szerencsére semmi komplikáció :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Atika még nem tud motorozni :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nori szia..azértr kijöhettek ti is kicsit levegőzni...
csucsu szilvi délutám motorozás?ugy mint tegnap olyan negyed 5 fele? :roll:
Máté nagyon jol érezte magát... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: Sosoem lehet kiesni a pixisből. :)
És Atika biztos már tud motorozni:9 Szabina hamarabb motorozott mint járt:)
Persze nem száguldó gyalogkakukk lenne mint a nagyok de biztos menne neki. Vagy sétálni is lehet :)
Anyudnak javulást. Jól össze jött neki ebben az évben minden. Most a szemével mi a baj?
Illetve volt mert már túl van a műtéten.

Nita: Lehet róla szó csak éppen nagy ablakpucolásban vagyok de msn-n beszéljünk És Bucseknak meg ha jó küldünk sms-t.

Nóri , Aprooka ?? Ti nem jöttök sétálni dumcsizni stb....
????

Kép
csucsu05
 
 


fözök,mosok takaritok,ati meg ha megjön megyünk vásárolni,szóval ma nem jó :( atika ült motoron,de nem volt oda érte,hiába toltuk :lol:
anyu szemén (mindkettön) szürkehályog van.aug.elején mütötték volna az egyiket,szeptemberbe meg a másikat,de olyan szar lett a vérképe aug.-ba,hogy be kellett feküdnie hogy helyre hozzák,vért kellett hogy kapjon (2litert!!!),és nem mütötték!most szedték le az egyik szeméröl a hályogot,a másikat,ha nem jön közbe semmi,akkor 1-2 hónap múlva!

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: A szürke hályog hálisten jól orvosolható. Azt hittem valami nagyobb baj van.
Atika akkor majd később kap rá a motorozás ízére biztosan addig meg a cipői szépek maradnak :)
DE ha ma nem jó most jó időt mondanak a hétre mikor futunk össze? Játszótér?? Vag yséta vagy valami?? Már olyan rég láttalak!!
Hiányzol nekünk tessék valahogy eljönni játszóra valamikor. Nincs kibúvás:)

Kép
csucsu05
 
 


holnap :lol:
nem nagy cucc a szürkehályog műtét,de anyu esetében nem egyszerü...ezerszer nagyobb a komplikáció eshetösége,meg is modták neki elötte,hogy milyenek következhetnek :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Oké reggel egyeztessünk okés?
Anyud meg egy stram nő és minden simán fog zajlani:) Nem szabad rosszra gondolni csak a jóra:)
Puszi.
Reggel irjál akkor.

Kép
csucsu05
 
 


jaja :lol: :lol: :lol:
mikor jó nektek a séta? :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nori holnap jössz te is..juppííííííííííííí..
csucsu persze egyeztetünk msnen..én is most nagy pakolásba vagyok...azt se tudom hol áll a fejem.. :? :shock:
szilvinek írtam egy smst.hogy jönek e majd de még nem válaszolt... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita: nem találoma telefonomat, úgy el tűntettem valahova, hogy csuda :(

Nekem is jobb lenne a holnap. Ma délután megyünk felköszönteni a dédit, ma van a szülinapja.

Reméljük, holnap is ilyen szupi idő lesz, mint ma.

Nóri, jóóó lenne ha tényleg tudnál jönni, már én is nagyon kíváncsi vagyok a kis Atikára. A Csucsu mindíg áradozik róla, hogy milyen szép. Lemeóznám én is :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi kkor holnap..csucsuék is holnap jönnek meg noriék is..mi azért kimentünk kicsit.... :wink:
akkor majd itt megírjuk mikor és hánykor taliznuk..remélem megtalálod a telcsid...
Sok Boldog Szülinapot a dédinek!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok: Ma este jártunk a tér fele és le van zárva mert fűvesitik vagy nem tudom de szalaggal körbe van keritve. Jó mi?
Na mindegy játzsóra menjünk mert oda jönnek a Nóriék is:)
Egyeztessünk itt akkor reggel.
Mindenkinek puszi:)

Kép
csucsu05
 
 


délután még nem volt körbekerítve... :roll: na nmindegy..
akkor holnap játszó... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csumi csajok :lol: :lol: :lol:
gyüjtöm az energiát,át kell mennem szigethalomra a tak.szöv.-be befizetni,persze busszal,mert atinál van az autó :?
azt sem tudom mikor ültem utoljára buszon... :lol:
jó lesz babakocsi nélkül a gyerekkel,de majd megoldom valahogy :lol: :lol: :lol:
amúgy mikor tali,és melyik játszó?? :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Bucsek egy kis ízelítő atikáról::lol: :lol: :lol:
Kép
Kép

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jó reggelt!

Nóri szivesen elvinnélek hisz Szigethalom nincs messze csak ma várnom kell a postást mert a szomszéd néni megkért vegyem át a virágját amit rendelt és ő nem lesz itthon.
Igy ma ügyeletes vagyok. Elmegy a bankba és ha hazajön én csak akkor tudok menni a játszóra. Irjátok már meg hol lesztek akkor és utánatok megyek kocsival úgy gyorsabb ha hazajön a szomszéd néni.
Már ha jó igy nektek?

Kép
csucsu05
 
 


9kor eszik atika,aztán megyünk sz.halomra.nem tudom ki mikor megy játszóra... :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ja,és amúgy köszi,ari vagy!megoldom valahogy,nem vagyok egy elveszett kislány :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: És mi van a meló hellyel?? Bölcsit végül néztetek??

Kép
csucsu05
 
 


melóhely még nincs,de közben pár helyre beadtam önéletrajzot,
bölcsit nem néztünk,mert télen ati itthon maradhatna a kicsivel,mert olyankor nem sok melója van!tavasztól meg én maradnék itthon,ati meg menne melózni!felhivtam az államkincstárt tegnap,ha a gyerek betölti az 1 évet,onnantól lehet menni rendesen melózni,akár 8 órában is,és a gyes is megmarad!

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Megértelek hisz nem könnyű gyesen lenni anyagilag. Már mi is feléltük az össze tartalékunkat. Kiszúrás ez a családokkal az biztos.

Még nem jött a szomszéd néni nem hozta a pénzt ha jönne a postás. Lehet nem is megy bankba? Na várok fél 10-ig. H anem jön akkor 10-11fele mehetünk játszóra.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok...a gyár melletti jázszó jó nektek?
mi mikor induljunk kb? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


atika most alszik el,igy én késöbb is tudok tak.szövbe menni.

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nori akkor most mikor mész tak.szövetbe?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nekem jó a gyár melleti is. Csak nem tudom mikor mert úgye a néni még nem jött :(
DE a postás még nem is járt erre.
Korén van ahoz. Na meg melegedni is kéne az időnek. Én szerintem 11re megyek ki. Irjátok meg ti hányra mentek és úgy intézem. Még reggelit kell ennie a szabinának mert most kelt fel.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?