Új privát üzeneted érkezett!

Virág-One Step amit most csináltam.A Rossmannban vettem. gondoltam nem veszek olcsót mert az hátha nem annyira pontos... :roll: de ami nincs azt nem mutatja egyik sem, nem?Köszi a kérdést, api már jobban van. most a munkába van belebetegve, 1 hétig ugyanis itthon volt (abban a jó időben :lol: )és tegnap kezdett dolgozni. most már azon idegeskedünk, hogy nemsokára számláltatni kell menni... :?
Ja! szted melyik jó teszt? mondjuk nekem fogalmam sincs mik vannak a piacon mostanában. kb másfél éve most vettem csak :oops:

Kutyafüle-hát megsúgom még reménykedem. :wink: hátha mégis csak venni kell még egy tesztet és az már + lesz. Lehet hogy csak nemrég fogant és még nem mutatja? van ilyen? olvastam, hogy valaki járt így, hogy nem félidőben fogant,és az első tesztje negatív lett és ahogy nem jött meg, utánna derült ki hogy terhes, de a doki is mondta neki, hogy csak nem sokkal a ciklus vége előtt foganhatott és azért nem mutatta ki a teszt. Na ez jó hosszúra sikeredett! :)

Kép
kissedi
 
 


Jaj lányok,sose voltam nagy biológus és most bele is keveredtem ebbe a pé-be,segítsetek egy kicsit.Tök ciki,hogy ennyit se tudok :oops: :oops: ,de ha pé után vagyunk együtt apával az még jó baba ügybe,vagy már késő???Bocsi a hülye kérdésért,de erről valahogy lemaradtam a biosz órán :oops:
Én hcg line teszttel teszteltem negatívat és bejött,az 3 nappal beágyazódás után már (elvileg)kimutatja és olyan 700 ft körül volt.A gyógyszertárosok ezt dícsérték,majd most is ilyet veszek szerintem.

Vernike

Kép
vernike25
 
 


kissedi nagyon drukkolok neked!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

HŰHA!!!! még laptetőm is lett. a hónapban asszem a 4. :oops: :lol: és ezek után negatívat tesztelek :roll: :cry:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi: a one step nem rossz teszt. Bár én ezt nem használtam, de van tőle érzékenyebb is. Mondjuk elvileg a beágyazódás követően már mindegyik mutat eredményt. Csak kérdés mikor van a beágyazódás. :) Én Gabrielt használtam és 2 nap késés után halvány + lett. ;)

Felteszem a tesztekről gyűjtött listámat. Hátha valaki mást is érdekel. Ezek érzékenység szerint vanak összegyűjtve. Minél kisebb az érzékenység annál előbb mutatja ki a babát. :)

Qupido: 10 mlU/ml
Pregimax plus 10 mlU/ml
Midstream 10 mlU/ml
Discolor 10 mlU/ml
Gabriel: 20mlU/ml
Medi-lab: 20 mlU/ml
Gravi HCG: 20 mlU/ml
HCG: 20 mlU/ml
MidiStick: 20 mlU/ml
Rapi preg corax: 20 mlU/ml
Rapi preg direct: 20 mlU/ml
One Step: 25 mlU/ml
Plus Qupido: 25 mlU/ml
Lily: 25 mlU/ml
Pregnasens: 25 mlU/ml
Clearblue: 50 mlU/ml

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


HÁt ahogy látom a One Step is elég érzékeny nem?ezen kívül máskor a HCG -t használtam. köszi a listát, ha szükségem lesz rá majd választok :lol: nem tényleg veszek egyet a héten ha addig nem lesz piri(amit nagyon remélek) :)

Kép
kissedi
 
 


vernie a legjobb ha ugye pé körül vayto együtt de utána is megfoganhat a baba...remélem nem írtam hülyeséget.. :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát meg ha nem tudod pontosan mikor van pé, akkor....meg van akinek nem minden hónapban egyformám van nem? mármint lehet hogy egyszer 14-napra, máskor meg 16,vagy kevesebbre. nem lehet ilyen?

Kép
kissedi
 
 


Vernike: próbálom érthetően leírni. Szóval mensi első napjától elkezd érni a pete. Ez a tüszőben helyezkedik el. Szépen növöget a középidődig és utána a tüsző megreped és kiszabadul belőle a pete. Ha a pete kiszabadult onnantól számítva 24 óráig képes megtermékenyülni. (amíg a petevezetőben van) Mikor a méhbe ért, akkor már sajna nem tud. Szóval érdemes még tüszőrepedés előtt együtt lenni, mert a spermák képesek 72 óráig élni és szépen várakozni a petére. ;)

Ha nem így van csajok szóljatok ám!!!

Felteszek egy képet, amit korábban azt hiszem a http://babatervezok.otthona.net/ -ről szedtem. Nem tudom miért, de most nem jön be ez az oldal. Egyébként tök sok dolog van itt fent.

Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kissedi: nekem volt, hogy a 12-13 napom volt pém, de volt hogy a 16-18 napon.... SZóval ez egy nőn belül is változó..

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


milyen érdekes,hogy tényleg nők vagyunk és nem is igazán tudjuk mi zajlik bennünk.meg míg az embernek nincs problémája nem is foglalkozik ilyenekkel.

Kép
kissedi
 
 


Virág! nektek mennyi időre jött össze? bocs de nem igazán olvastam vissza anno az elejéig, meg mindenkiről megjegyezni mindent :oops:

Kép
kissedi
 
 


Köszi kisvirág,én is így emlékeztem rá kb.de nem voltam benne biztos,akkor apával még azért ma összebújunk,úgyis olyan keveset voltunk együtt,nem hiszem,hogy sikerülni fog,holnaptól meg éjszakás lesz,nem nagyon fog működni a dolog.Majd kiderül.De a hasam még mindíg szúrkál és fáj,de nem folyamatosan csak gondol egyet aztán fáj...Igazából egy hete voltunk először együtt,lehet már beágyazódik?De az nem fájhat...vagy igen?Kismamik segítség!!Ti mit éreztetek???

Vernike

Kép
vernike25
 
 


tényleg érdekes a női szervezet... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igazad van Edi,eddig soha nem figyeltem az ilyen dolgokat...most meg csak ezen jár az eszem...
Lányok mennyi idő után és milyen okokkal érdemes katona számolásra menni?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Húúú de sokan vagyunk most itt,mire megírok egy üzit 3 új jön...de jó...
Ja,Edi gratula a laptetőhöz,pedig igyekeztem nagyon...Ezután csak pozitívan...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike szerintem ha hosszu idelye nem jön össze a baba és nálad minden rendben..szerintem akkor jöhet a katona számlálás... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kösz Nitácska...reméelm nem lesz rá szükségünk!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


reméljük bizony..mert nálunk jöni fog a babó!!!!!!!!!! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Így legyen!!!!!Szívből kívánom mindenkinek,aki még nem kismama!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Kissedi: a fiam 18 hó után, a tesó meg 15 hó után. Szóval volt időm jópárszor megfigyelni magam, meg olvasni utána. :)

Vernike: ne úgy állj, hozzá, hogy "nem hiszem hogy sikerülni fog" mert akkor tényleg nem fog! Tessék azt mondani, hogy most igenis sikerülni fog! Én nem éreztem mikor ágyazódott be. Ebbe a hónapban pont semmi extrát nem éreztem, csak a szokásos mensi tüneteimet. Csak mensi nem lett :)
Katincs számlálásra mindkét terhességemnél először több mint egy év sikertelenség után mentünk.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj de ari...
Igazad van kisvirág....sikerülni fog!!!Úgy is szeptemberbe van a szülinapom!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike nem pénteken lesz a szülinapod? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát mi először 1 év próbálkozás után voltunk számláltatni, azzal az okkal,hogy nem jön össze a baba. majdnem kiröhögtek,hogy ennyi rövid idő telt el minek mentünk mi oda.
aztán 0 lett az eredmény. totál elkeseredés. abbahagytuk,nem foglalkoztunk vele.
most áprilisban voltunk újra.most 10millió volt /ml.
api most clostit szed, meg multi macat.
aztán majd egy hét múlva letelik a 3 hónap és újra számlálás.
ha neki rendben lesz az eredménye akkor engem kezdenek el vizsgálni.

Kép
kissedi
 
 


nekünk azt mondták,hogy először a férfiakat vizsgálják.utánna majd engem. de nem kell már engem vizsgálni, mert baby lesz addigra :wink:

Kép
kissedi
 
 


kissedi jol mondod..addigra jön a baby... :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igazad van Edi!A héten úgy is kiderül mi a helyzet,de drukkolok,hogy baby legyen.Piri sehol még ugye?Égyébként észrevettél apán valamit,hogy számláltatni mentetek?
Nitácska vasárnap lesz!!!Csak tudnám párom mire készül,valamit nagyon titkol.... :?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


valami szép meglepetésre gonolom..amugy észrevettél rajta valamit? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike! én semmit nem vettem észre apim mielőtt számláltatni mentünk. eszembe sem jutott volna,hogy nem ok minden. Kíváncsi vagyok a mostani eredményre, mert a múltkori óta kihúzták egy fogát, amelyiknek a gyökerét műteni kellett, és azt mondta a doki hogy szerinte ez befolyásolhatta a rossz eredményt.
Meg most gyógyszert is szed. Hát ennek van hatása. sztem. mondjuk a vággyal eddig sem volt gond, de most olyan étvágya van, meg tovább bírja... :oops: :) hát remélem a katik is szaporodtak...

Kép
kissedi
 
 


Vernike a párod bizti vmi szép meglepire készül. ez olyan izgi nem?
jah amúgy még mindig nincs piri :wink:

Kép
kissedi
 
 


Hát ez úgy volt,hogy tavaly pont ilyenkor költöztünk haza anyósomtól a szép új házunkból és akkor olyan szinten kivoltunk,hogy nem ünnepeltük egyáltalán.Páromon nem veszek észre semmit,csak azt hajtogatja,hogy azt kapok amit tavaly!!Meg ezt mondta:Majd valamikor elmegyünk valahová és veszünk neked valamit :) Jó mi?
Egyébként csak azért érdeklődöm a katona számlálástól,mert egy picit én is félek,hogy apával nem-e lesz gond,mert most ezt itt tök izé leírni,de úgy érzem bennetek megbízhatok, hogy lehet egy kicsit kevés neki a katona....legalább is a mennyiség....vagyhát értitek remélem... :oops: :oops: húúú de kínos....de ez a félelmem....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Edi ez jo, hogy nincs piri!

Tegnap rosszul voltam megint, de nem jött rokakoma.
holnap hivom a belgyogyászatot és időpontot kérek.
encike 2
 
 


Ne izgulj! a mennyiség senkinek sem valami sok. Mi is meglepődtünk. a kis csészécske alján alig lötyögött vmi amikor vizsgálták, holott akkora volt a csésze,hogy egy tojás egészben nem fért bele. ti mióta próbálkoztok? ha a párod hajlik rá sztem vizsgáltassátok meg, jobb előbb és legalább egy felől megnyugodhatsz ha jó az eredmény.

Kép
kissedi
 
 


Encike miért mész belgyógyászatra? menni kell a kismamáknak, vagy a hányás miatt? :oops:

Kép
kissedi
 
 


Amúgy észrevettem,hogy új jó ha fekszem. akkor egyáltalán nem fáj a hasam. hát most lepihizek egy picit, de közben figyelek :shock:

Kép
kissedi
 
 


Edi,mi még nagyon ráérünk ezzel,ez még csak a 2.hónap csak én is meglepődtem ezen a dolgon,eddig nem igen figyeltem,mert nálunk párom védekezett....de most megnyugtattál,meg különben is,már leheta manó a pocakomban van!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Igen kismamiknak menni kell, hogy megvizsgáljanak.
Kandalloba fütünk, de én utálom, mert nekem mindig kialszik.
Persze jo meleget ad.
encike 2
 
 


úgy legyen Vernike!

Kép
kissedi
 
 


jaj lányok valamiért olyan lehangolt letem..valyon mért? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska,ne búslakodj!!Örülj neki kivételesen,hogy megjött és már jöhet a babó bármikor!!Mosolyogj,nem lesz semmi gond.Majd tartjuk egymásban a lelket addig amíg csak kell!!!!Hallgass valami jó zenét,vagy keress valami jó filmet....ne szomorkodj!!Minden oké lesz!!!!Teszek fel mindjárt egy képet,ha megtalálom....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Egy kicsit durva de azért belevaló srác lehet... Kép

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Az igen!
Ezt nem kell félteni semmitől!
encike 2
 
 


Hali!

Nitácska, ne légy lehangolt!!! légy vidám! Lesz szép őszünk, napsütéssel és szép színes levelekkel :wink: Süss valami finomat! Nekem mindig rendbe hozza a lelkemet :D Vagy csak dobj be a sütőbe néhány szelet sütőtököt :D Meleg is lesz tőle, illatozni is fog, meg is eheted, nincs sok baj vele :D:D

Mennyiség kérdése: valahol olvastam, hogy egyáltalán nem a mennyiség a lényeg, hanem, hogy hányan virgonckodnak benne :D Azt pedig nem látni szabad-szemmel. Szóval kevés mennyiségben is lehetnek sokan, és többen is kevesen. Ha értetek :D :oops:

Vernike: ne görcsölj rajta!!! Se a mennyiségen, se azon, hogy figyeled magad. Én úgy vettem észre, hogy gyakorlatilag mindent tudok szimulálni, csak figyelnem kell magamat :D:D Figyelni, hogy vajon fog-e fájni a hasam, vagy szurkálni. Esetleg émelygés? stb. stb. Mindent sikerült reprodukálnom... :roll: Most hagyom az egészet.. csak a hőmet mérem reggelente, de ennyi. Nem is tervezem, hogy mást is fogok figyelni. Majd egy teszt, ha piri késik. Aztán ha negatív lesz, akkor jöhet a következő hónap. Elvégre is minden hónapban van esélyünk :wink:

Edi: kívánom, hogy kerülj le piri listájáról jó pár hónapra!!! :wink: Addig is vigyázz magadra, ne hajolgass, ne emelgess! Csak pihi, semmi más :wink: Mikor tesztelsz legközelebb?

Az újak tényleg jól eltűntek.... :( Lehet kiruccantak vhova a hétvégén.. :roll:

Mindenkinek kellemes estét! Élvezzétek ki a hétvége utolsó napját! :wink:

Bea
abeatrix
 
 


Nitácska! fel a fejjel! még most indul a projekt!! én is küldök nektek vmi jót! Kép
hát nem cuki

Kép
kissedi
 
 


Bea-sztem ha nem jön meg akkor szerda környékén ellövök még egy tesztet. Ha az is nega és nem lenne piri akkor szombaton úgy is megyek dokihoz. szerinted lehet,hogy esetleg van baby és mégis nega? vagy ne reménykedjek?
még egy jópofa kép! Nitácska jókedvéért!!!

Kép
kissedi
 
 


Kép

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok Lányok,
csütörtökön voltam utoljára, és egy fél óra volt amíg visszaolvastam az azóta történteket. hát mindenkinek gratula és kitartás, eredménytől függően.

képzeljétek, nekünk most hétvégén volt az első próbálkozás! én 31 éves vagyok, és még soha nem szeretkeztem védekezés nélkül. ez iszonyú izgalmas. persze nem akarom beleélni magam semmibe, meg pl. én nem is hőmérőzök csak a hüvelynyákot figyelem, meg számolok. a legszarabb, hogy most még két hetet kell várni...

a negatív teszthez annyi, hogy a legjobb barátnőm kb. 70 tesztet vett az első három hónapban, mind negatív volt, pedig ott volt a baba, aki aztán időben egészségesen meg is született... a fene sem érti ezt, de van ilyen.
mimilee
 
 


lányok köszönöm a kedves és cuki képeket..jobb lett a kedvem de mégis rosszabb..egy szegény másfél éves kisfiut sirattam de nagyon...egy gyökér állat elgázolta őt és a nagymamáját a ZEBRÁN...4 hónapja ...undorító... :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mimilee!kösz a történetet, ez nagyon biztató számomra!!!!Hát gratula az első "szabad szexhez" :lol: jó is az, gyakoroljátok sokat!!! :wink:

Kép
kissedi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?