Új privát üzeneted érkezett!

Ja és hozott nekem vezeték nélküli billentyűzetet, hogy amikor írkálok ne kelljen előre hajolnom a géphez. :) Amikor sokat írkálok előrehajolva mindig elkedz fájni a derekam és az szépen lassan átmegy az alhasamba is, így azt hiszem ez jó ötlet. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Szerintem is jó ötlet volt :lol:
Nekem is ilyen van :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ezt most olvastam a 26. hétre:
"Ahogy gyermeked egyre nő, olyan nyomást gyakorolhat izmaidra, szerveidre és idegeidre, amelyek fájdalmasak lehetnek. Hátfájás, medencefájdalmak, bordafájdalmak. A legjobb, amit tehetsz ellenük, ha testhelyzetet váltasz, vagy egy kicsit sétálsz."

Lehet nekem is ilyen fájdalmam van? A séta nekem is mindig használ.:)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

 
 

Nem válaszolt még az orvosom :( elteszem magam holnapra, a párom már bedőlt az ágyba. Bár előre félek, mostanában már akárhogy fekszem nem jó sehogysem. Vagy épp ez a fránya sugározgató fájdalom vagy keményedés. Mikor mi, de sehogy sem jó általában. :D Az előbb meg alig bírtam lehajolni fogmosás közben mert egy pontba benyilalgatott a derekamba. Most meg ahogy ülök és így írok fáj a derekam. Istenem úgy érzem magam mint egy életét leélt öregasszony akinek már minden fáj és minden rossz. Hmm, 23 évesen fura érzés ez. Még jó hogy nekem ez nem tart az életem hátralevő részében. :D Már csak pár hét, mondjuk Noli babának engedélyezem a 37. hét környékén való kibújást és akkor ehhez mértem már csak 11 hét. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Áhhhh,ez nem lehet igaz :twisted: ez már a 7. éjjel,hogy felkelek vagy 20-szor,enni-inni-pisilni,meg itt fáj,ott szúr,vagy éppen zsibbadok.
Sehogy se jó.Pedig álmos vagyok,fáradt vagyok,mégsem tudok aludni egy rendeset :(
Napok óta ugy nézek ki,mint akit kivettek a mosógépből :?

Aida
Lehetséges! Én legalábbis remélem,hogy ,,csak" erről van szó :)
De tutit csak az orvos tud mondani,ha megvizsgál.
Remélem jobban vagy!
Dokid válaszolt? És? Mit mondott?

HIPP-HIPP-HURRÁ :lol: :lol: Bekapcsolták a fütést végre :lol:
Igaz,csak langyos a radiátor,de már nincs annyira hideg a lakásban :lol:
Azért megyek és iszok egy meleg teát,az mindíg jólesik :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


jó reggelt mindenkinek!

Ancsa: de jó fütenek :lol: az apaságira gondoltam,csak ki kell tölteni egy papirt?

Aida: jobban vagy?válaszolt a doki?

Vigyázzatok magatokra

kellemes hétvégét mindenkinek!

000kata
 
 


Helló, jó reggelt!

Szörnyű éjszaka volt megint. :( Ahogy fekszem fáj a derekam, keményedek, a lábba surágzó fájdalom is jön-megy. Csak ha felkelek akkor jobb.

Orvosom nem válaszolt, így felhívtam, azt mondta látatlanba nem akar mondani semmit, inkább menjek be a kórházba ügyeletre és megnéznek. Párom elmegy vásárolni, utána eszünk és bemegyünk. Remélem nem akarnak bent tartani. :( Ha mégis párom szerez majd nekem mobil internetet, hogy tudjak bent netezni és akkor elvileg kapcsolatban tudok maradni.

Jók legyetek!
Aida

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


000Kata

Az attól függ,hol csináltatod meg az apaságit :roll:
Mást kérnek a polgármesteri hivatalban és mást az anyakönyvezetőnél :roll:
Én az anyakönyvezetőnél csináltattam,az volt a legegyszerübb :D
Mert ott csak az orvosi igazolást,személyi igazolványt és a lakcímkártyát kérték :lol:
Bementünk,odaadtuk a papírokat,a nő megírta a papírt amit kell majd vinni a kórházba magunkkal ,aztán visszamentünk aláírni és már készen is voltunk :D Kb 1 óra alatt megvolt.

A polgármesteri hivatalba mindez 2 napot vett volna igénybe :? :twisted: csak azt nem tudom miért :wink:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Aida
Remélem én is hogy nincs semmi komoly ,drukkolok!
de azért jobb ha bementek,megnéz a doki és akkor legalább megnyugszol te is :D
Gyere majd a hírekkel!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Aida
Örülök,hogy bementek.Hidd el,te is megnyugszol,ha megnéz egy orvos és megmondja tutira,hogy mitől vannak ezek a "fájások".Majd írj,hogy mi volt!
Vendég
 


Ancsa én is remélem minden oké lesz.

Köszi Eszti! De ugye sajnos nem fogja tudni megmondani ő sem biztosra, hacsak nem kezdett el nyílni a méhszájam, bár én azt nem hinném mert ennél már durvább görcseim voltak a 15-20 hétig és mégsem nyíltam ki. Én attól tartok, hogy mivel nem tudják majd megmondani tutira, hogy mi is lehet ez, ezért fognak bent tartani. Azért már összecsomagoltam a kórházi csomagot. :) Remélem semmit nem hagytam ki.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Na beindult a fűtés, mintha tudná, hogy én lehet mostantól nem leszek itthon. :?:D

Eddig lefagytam.. Két pléd alatt volt elviselhető.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Voltál már orvosnál?
Várom ám rólad a híreket!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Párom nagy bevásárolt, utána ebédeltünk meg pihentünk fél órát és most indulunk hamarosan be a kórházba. Az meg sokáig fog tartani, mert messze van a kórház (25km) szóval fél óra oda, ott 1 óra min. és utána lehet már tudni mi van.

Amúgy ma jobban vagyok, nem fájdogál mikor jövök megyek és fekve sem csak nagyon ritkán. Ez eddig is ilyen volt, hol rosszabb, hol jobb.

Párom szerint megint nem lesz semmi. Mi ugye már voltunk párszor kórházban a terhességem alatt :) annyi kórházi leletem van mint másnak 3 terhesség alatt összesen és mindig azt mondták hogy minden rendben. Meglátjuk.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Mi volt a dokinál???

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Petra,gwini
Hogy vagytok? És a babócák? :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Helló!

Most jöttünk haza a kórházból. Nem tartottak bent, mert a méhszáj még mindig nem nyílt ki. Viszont a méhnyak tovább rövidült :( (bár szerencsére csak pár mmről van szó, 35 mm->28mm és még így is 2000es az érték) de így azt mondta az orvos, hogy most már kezdjem el szedni a Cordaflexet. Napi 3*1 helyett azt mondta elég napi 2*1 is. Tehát most már elkezdek vérnyomás csökkentőn élni, meglátjuk mi lesz. Annyi pici babócát láttam :D öröm volt. A mi pici Noelünk is jól van, most dec. 18-ra jött ki a várható szülés időpontja.

Most a nagy örömre apa elvisz étterembe, még hét elején lefoglalta, de úgy volt, hogy nem megyünk, viszont így hogy nyugodtabb vagyok, elmerek menni és tele esszük magunkat.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Örülök neki,hogy minden rendben van veletek! :D
Jó étvágyat és jó szórakozást kívánok nektek! :lol:

Nekem meg fáj egész nap a hasam alja, leakar szakadni megint :?
És olyan fájdalmas lett a magzat mozgás is :? Csak azt nem tudom mitől, bár ugy halottam hogyha kevesebb a magzatvíz,akkor szokott fájdalmas lenni a magzatmozgás :roll:
de hát most voltam UH-án,ott nem mondták,hogy kevesebb lenne :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Aida
Örülök,hogy minden rendben és jó étvágyat mindhármótoknak :lol: :lol:
Vendég
 


Köszi szépen! Haza jöttünk. Nem vagyok hozzászokva, a 1,5 órás ülés és a kajcsi betett, eléggé feszülgetett már a vége felé a pocim és haza fele is aztán itthon pihengetésre múlt csak el. Most meg besavazott a gyomrom, dehát ilyen ez. :D Azért jó volt, már rég voltunk ilyen helyen, jó volt picit kimozdulni!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida: örülök,hogy bementél és nincs nagy baj.

Én olyan beteg vagyok. :cry: egész éjjel alog aludtam,fáj a torkom alig birok nyelni, :cry: remélem hamar meggyogyulok.

Vigyázzatok magatokra

000kata
 
 


Kata jobbulást Neked, igyál meleg, de ne forró citromos teát meg kamillateát.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Hú, de el vagytok tűnve.

Én ma megint jobb napomat élem. Ilyen ez, néha jobb, néha rosszabb. A jó napoknak hálás tudok lenni. :D

Ancsa, nálatok már potyognak a topik-babák. :D Vagyis lehet Kata Te is abban a topikban vagy. 34. hétre micsoda makkegészséges kismókus született. :D Ancsa tök jó, hogy 15 hetesen kezdted ezt a topikot most meg Te is a 34. hétben vagy és már nem lehet semmi baj! Úgy örülök Neked. Sőt emlékszem amikor irigykedtem Rád, mert már a 28. hétben jártál. Hú, én meg ma betöltöttem a 26. hetemet és elkezdem a 27. hetet. :shock: Amikor 19 hetesen megijesztettek ezt nem gondoltam volna. És itt vagyunk, még egyben és Nolinak minden nappal jobb esélye van a kinti életre. Ha már a következő héten ki akarna kukucsgálni lenne esélye élni, hisz a novemberi topikban is Écike babája 26+5-re született. Olyan boldog vagyok!! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Hm, most komolyan ilyenkor merre vagytok lányok? Nem az van, hogy nekünk egész nap feküdnünk, pihennünk kell? :roll: Akkor hol vagytok?? Ancsaaa??? Csak nem szülsz? :shock:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


ancsa: itt nálunk a komáromi kórházba
aida: örülök, hogy jobban vagy :lol:
kata: jobbulást

Mi jól vagyunk, bár Törpe egyre kevesebbet mocorog /kicsi a hely/ nálam meg már a héten jelentkeztek a jósló fájások :? .

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


aida: melyik topicba született babuci?te hogy érzed magad?hogy telt a hétvégéd?

Ancsa: hogy vagy?remélem jol.

Reni: merre vagy?

Hát én beteg vagyok :cry: ittam teát,talán már annyira nemfáj a torkom mint éjszaka,remélem jobban leszek.kedden kell mennem orvoshoz már alig várom.

000kata
 
 


Kata az októberi topikban született meg már két pici babó is, egy kisfiú a 34. hétre és egy kislány a 37. hétre. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: megnéztem nagyon cuki :lol: te hogy érzed magad?

000kata
 
 


A méhem ma jó napját éli, én meg rosszat. A gyomrom nagyon savas, enni alig tudok és egész nap csak az alváson járt az eszem. :( De sebaj inkább ez mint a méhgörcs! :D

Ancsaaaa, merre vagy?? Remélem megint csak vmi közbe jött és nem tudtál jönni. Csak nem szülsz? Írj nekünk amit tudsz!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Igen,egyben vagyok még! Nem mentem szülni :lol:
Csak tegnap kora reggel,6-kor elmentünk anyukámékhoz Naszályra, aztán 9:30 körül elindultunk Pestre a Tropicáriumba :D
Meglepi volt apa részéről, mivel imádom a cápákat és mert hónapok óta fekvésre vagyok ítélve,a 4 fal között lassan kezdek begubózni,vagyis már begubóztam, így kibérelt egy autót/ mivel nekünk nincs most/ hogy kitudjak én is mozdulni egy kicsit itthonról :lol: Nagyon élveztem :D Gyönyörüek voltak a cápák és már el is döntöttem,ha meglessz a kisasszony és letelik a gyermekágyas időszak, elmegyünk búvárkodni a cápákkal egy vízben :D Vagyis csak én,apa majd levideóz,mert ő nem mer bemenni a vízbe a cápákhoz.
Jajj,már nagyon várom lányok.
Sok-sok képet készítettünk,nem tudom sikerültek-e,de majd megnézem,és ha igen,teszek fel képet is majd :)

000Kata
Nekem most a kisfiam beteg,nemsokára viszem orvoshoz.
De én is elkaptam szerintem,mert ma reggel már trüsszögtem rendesen :?

Aida
Örülök,hogy jól éreztétek magatokat! :D

Timi
Igen, a végefelé egyre kevesebbet mocorognak, a kevés hely miatt.
Mondjuk nálam ez pont fordítva van :roll:
Nekem most most mocorog többet a kisasszony :shock: igaz csak helyezkedik vagy kinyomja a lábát, de naponta többszőr is bejelentkezik, míg a 32 hétig kb csak naponta egyszer vagy nagy ritkán 2-szer jelentkezett be :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Aida
Ha ugy lenne és megindulna a szülés,akkor küldenék neked sms-t,mert megvan a számod!!! :D
És akkor tudnád értesíteni is a lányokat is a hírekről :)
Azért még pár hetet szeretnék egyben maradni a baba érdekében :D
Remélem így is lessz :)

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Jó reggelt!

Ancsa.... napi 5000g magnézium az k..va sok! :shock: És hidd el azért hajt meg mert nem tud beépülni, tehát úgysem marad benned! Ez nem tudja az orvosod???? :shock: :?
Nekem fennt Pesten mondta a 2 sz. klinikán a főorvos hogy -Kismama, teljesen felesleges beszedni napi 2000 g -nál több magnéziumot, hiszen a szervezet nem használja fel! Ők azt javasolták hogy inkább ha rosszul vagyok akkor pezsgőtablettába igyam meg , mert az jobban felszívódik( de abból is napi max.4-5 db)
A hasmenéssel más fontos értékes ásványi anyag és vitamin is távozik, csak ártassz vele!
Arról nem is beszélve hogy nem épül be a víz és a zsír, fogyni fogsz és a baba nem tud majd gyarapodni :(
Fogadd meg a tanácsom, vagy kérdezz meg mást is! :roll:

Kata...jobban vagy már! Kismamáknak a legjobb gyógymód a forró mézes tej ! :wink:
Vagy valami Homeopátiás szer...a nevét nem tudom!

Szép napot!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


lovaszkata
Igen,napi 5000 mg-ot szedet velem az orvosom,mert a magnezi citritből napi 10-et kell szednem már,mivel vannak josló fájásaim :(
Szerintem is rohadt sok :shock: és tudom,hogy az hajt meg,de félek ha nem eszem meg a napi 10-et, akkor nem huzom ki a 36 hétig se :(
Jó lenne a 37+1 napot valahogy kihuzni,hogy ne legyen koraszülött a babó :roll:
Tanácstalan vagyok, a dokimat már kérdeztem erről,de őszerinte szedjem csak be a napi 10-et,mert anélkül megszülök hamarabb,még lehet hogy így is :(
Szerinted maradjak a napi 4-nél? az lenne a 2000 mg magnézium/nap :?:

A pezsgőtablettás változatot már kipróbáltam, de semmit sem használt :roll:

Te hogy vagy? Telnek a napok szépen! Én meg drukkolok neked továbbra is!!!! :lol: +++++++++++++++++++
Meglessz az a 37+1 nap :D Még több is,majd meglátod :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: de aranyos a párod hogy elvitt,legalább kikapsolodtál egy picit. :lol: majd raksz fel képet?hogy érzed magad?

lovaszkata:köszönöm az ötleteket :lol:

Aida:te hogy érzed magad?

én egy picit jobban vagyok,talán már nemfáj annyira a torkom,csak náthás vagyok.tegnap kaptam szép tortát meg egy könyvet aminek az a cime hogy:terhesség félelem nélkül :lol: tök jo dolgok vannak benne :lol:

000kata
 
 


Hú, Ancsa ez nagyon jó hír!! Remélem is ha olyasmi van akkor írsz! ;) Örülök, hogy jól érezted magad, majd mutass képeket.
Te nem porban szeded a magnéziumot? Mert elvileg úgy fel kéne, hogy szívodjon. Nem úgy van ez a koraszülött dolog, hogy a 37. hétig (36+1) vagy 2500 g alatti babákat tekintik koraszülöttnek? Tehát 36+1-től már nem koraszülött, nem? Vagy ha megszületik 35+1-re, de 2890 g akkor sem, nem? Meg pont múltkor olvastam, hogy az a baba, aki 38 vagy 39. hétre születik 2200 g-nál kevesebb súllyal retardált újszülöttnek és már nem koraszülöttnek számít. Párom nővérének a lánya 39. hétre született 2150 g-mal.. :shock:

Kata, örülök, hogy Te meg jobban vagy, csak így tovább. Nekem is fájdogált tegnap meg éjjel a torkom, de mára már nem érzem. :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ancsa meg is találtam:
"A 36. hétnél korábban született gyermekek koraszülöttnek számítanak..." - azaz ez alapján igaz amit írtam 36+1-nél már nem számít koraszülöttnek. Sőt ez alapján még a 36. hétre jött baba sem, azaz a 35+1.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Egy olyan kérdésem lenne hogy a szülés utáni napokban milyen mértékű vérzés még a normális? Olyan erős menszi jellegű vagy annál is durvább? Óránként számíthatok betétcserére? Császárnál és természetes szülésnél van különbség a vérzést illetően?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


AIDA:én erre nemtudok válaszolni,de majd a többiek.

Ancsa: merre vagy?minden rendbeen?

000kata
 
 


Aida
Persze hogy küldök sms-t,ha lenne valami akció :lol:
De azért még ne legyen. :wink:

Nem,nem, legalábbis mifelénk és elég sok kórházban a betöltött 37 hét, tehát 37+1 napra érkezett babákat már nem számítják koraszülöttnek .

Általában így van mindenhol,de persze ez lehet kórházfüggő is.
Nálunk így működik.

4 hete szült egy ismerősöm, 2700 grammal és a 36+2 napra, és koraszülöttnek vették a kisfiát,mert még nem volt betöltött 37 hetes.

Mondjuk azzal egyetértek,hogy ne a sulyát nézzék, mert attól még hogy valakinek nagy babája van,az még nem egyenlő az érettséggel! :wink:
És a másik oldala is igaz, lehet hogy egy 2700 grammos baba, aki a 38-39 hétre születik, sokkal érettebb,sőt biztos, mint egy 3300 grammos baba,aki a 35 hétre született.
Hiszen nem véletlen,hogy 9 hónap kell a teljes kifejlődésükhöz és érettségükhöz.
Ez legalábbis az én véleményem,de persze orvos nem vagyok
:wink:

A császármetszéshez nem tudok hozzászólni,mert nekem nem volt.
A sima szülésnél én jóval több vérzést tapasztaltam,mint mondjuk mensikor és jóval tovább is tartott nálam.
Lehet ez is egyénfüggő,kinél-kinél másképp van-e, nem tudom. :roll:

000Kata
Igen,aranyos volt tőle. Bár gyakrabban is elmehetnénk valahová :wink: mert nagyon ritkán megyünk sajnos.
Ma egész jó a pocim, de keményedek :?
Viszont eddig tegnap, meg ma még nem volt joslófájásom, ennek örülök :D

Viszont elkaptam a kisfiamtól a náthát, mert reggel sokat trüsszögtem már :? Ugyhogy teázunk és esszük a citromot :D
Plussz tengeri sóoldatot párologtatok a levegőbe a lakásba :D

Te jobban vagy már?

Képeket még nem néztem, éppen papírokat rendezgetek egybe,mert édes párom szétszórta az összeset igazi férfi módjára :? Ugy utálom a rengeteg papírt ilyenkor rendbe tenni :wink:
és a derekam is leszakad ahogy ülök és előrehajolok az ágyon,mert ugye fekve ezt nem tudom csinálni :?
ugyhogy lessz 3 nap mire végzek vele,mert nem tudom egyfolytában csinálni.De nem hajt a tatár,ugyhogy van időm :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Hát nem tudom Ancsa én is orvosi írásból szedtem ki ezt. De lehet hogy kórházfüggő. Szerintem igenis számít a súly. A párom nővérének igen piciny kislánya újszülött kora óta szinte mindig beteg, tehát tipikus beteges kislányka szegény és azt mondják az orvosok mert sajnos nem fejlődött rendesen a méhben. A másik topikban (októberi) meg a 34. hétre született 2480 g-os kisfiú erős és egészséges. Hiába pihen bent az anyaméhbe az a pici ember, ha nem kapja meg a megfelelő tápanyagokat, ellátást.

Én ma megint jó napomat élem, még csak keményedés sincs. :shock: Biztos a szervezetem nem akarja, hogy bevegyem azt a hülye gyógyszert, mert az orvos úgy mondta, hogy azonnal kezdjem szedni ha megint előjönnek a tünetek és onnantól kezdve szedjem. Nekem meg szombat óta mintha elvágták volna, eltűnt minden tünet. Bár eddig is így volt. Voltak jobb és rosszabb napok. :) Kíváncsi vagyok meddig megy ez. Főleg így hogy még csak nem is keményedek! Na ez nálam mókás.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Persze számít a suly is,de a kisbaba érettségét nem a sulya határozza meg :roll:

Nálunk a kórházban nem a sulyt veszik alapul hanem az érettséget.
De ez is kórházfüggő persze.

Örülök neki,hogy jól vagy! Maradjon is így :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa: én is már jobban vagyok,még náthás vagyok meg trüsszögök de torkom már csak picit fáj.örülök,hogy te is jobban vagy :lol:

000kata
 
 


ja, friss pocak fotókat a "hatalmas" pocimról tettem fel a weblapomra, ha valakit érdekel :wink: :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


timi: aranyos a pocid,nekem is ekkora :lol: te mennyit hiztál idáig?

000kata
 
 


Kata
örülök,h jobban vagy valamivel :D

Timi
Megnéztem :D Édi hasad van! :D
És tök vékony vagy még mindíg! :shock: semmi sulyfelesleg! Gratulálok :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


szerintem felfáztam :cry: arra nemtudtok valamit?

000kata
 
 


Kata, felfáztál? Miből gondolod? Kamillás ülőfürdő (azt hiszem te nem vagy kinyílva akkor lehet).

Timi, szép poci!

Én is rakok fel ma friss poci képet. :) Csak előtte apával elintézzük az apaságit, hogy meglegyen.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Cápa
http://kepfeltoltes.hu/080922/K_p_077_w ... es.hu_.jpg
Cápa
http://kepfeltoltes.hu/080922/K_p_071_w ... es.hu_.jpg
Párom és a kisfiam
http://kepfeltoltes.hu/080922/K_p_090_w ... es.hu_.jpg
Gyerekek
http://kepfeltoltes.hu/080922/K_p_093_w ... es.hu_.jpg
Gyerekek
http://kepfeltoltes.hu/080922/K_p_096_w ... es.hu_.jpg

Mivel én csináltam az összes képet,így most rólam nincs, viszont van videóm amin rajta vagyok,majd feltöltöm valahova és akkor megtudjátok nézni :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Dejó képek! :D Édesek a gyerkőcök. Na meg a cápa is! ;)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Pocakfotó
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/ ... _p+042.jpg

A csíkjaimat ne nézzétek :oops:
1 cm-ert nőtt az utolsó képhez képest :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?