Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Tegnap rohangalos napom volt, voltam tobbek kozott dokinal is, aki az osszes idiota ilyeszgetest eloszlatta ismet ("Hu mar nagyon lenn a hasad, tuti csak par heted van" tipusu). Azt O is megerositette, hogy szep nagy babanak tunik, de ezen nem idegesitem magam "nagyon"(baratnom elso babaja 3800, masodik 4800 es siman megszult, bar 1 kicsit magasabb nallam).

Aniko, azt mondod faznak a gyerekek az atmenetiben? Csak, mert Adi meg nem tudja mondani, de ma nem nagyon akart beulni a kocsiba csak szaladgalni akart. Lehet fazott pedig jol alaoltoztettem.
En is keresem az overalt mar, de meg eleg limitalt a kinalat, ugyhogy remelem hamarosan jon a felmelegedes. Ja es ma vegre kaptam 24es gumicsizmat Adinak, mostmar csak az a feladat, hogy megertessem vele, hogy ne huzza le.(mert siman le tudja).

Timi, mondtam dokinak, hogy beszeltunk a szulesznovel arrol, hogy masszirozok, aztan lesz ahogy lesz a gatmetszes. Azt mondta ra, hogy neki az a tapasztalata, hogy elsonel kell, masodiknal altalaban kell, de joval kissebbet, harmadiknal pedig nem kell. Ha kell, hat kell, nem nagyon hadakozok ellene, inkabb most arra probalok majd koncentralni, hogy nehogy begyulladjon a seb.

Ahogy olvasom a szopis hozzaszolasokat mindig eszembe jut, hogy de jo is lenne, ha most menne minden gond nelkul. Hat nagyon bizom benne, hogy most lesz eleg tej es noni is fog tolle a kiscsaj.

Kriszti

Kép
Kép
angelke
 
 


Na tényleg jó kis vonalzól van!! Magától eldöntötte, hogy Karina megszületett. Haha. Na, most hagyom már, háthaberről KArinának is eszébe jut, hogy ideje kijönni.

Köszönöm az öltözési tanácsokat. SZerencsére a barátikör összehordott minden, a gyerekeik által hordott ruhácskát, így 56-os overall is van. (Férjem szerint az síruha :lol: )

Gondoljatok továbbra is ránk. Feszülések egyfolytában vannak, de ezek még nem fájások. Sajnos. Mindenesetre hátha ma éjjel... :)

Anna

Kép
tulli
 
 


Sziasztok!

Szerencsére Lali jobban van. Ma már nem volt láza. Kicsit még
beteges a szeme. Ma már az apukájával fog aludni, mert még
megszokja nálam. Elég nehéz vele az alvás. Remélem nyugodtan
fog éjjel aludni. Nem baj majd sír (ordít) egy kicsit.

Én is síruhának hívom az overállt. :) Én minap vettem a Tescoba
egyet Abigélnek. Viszont Lalira már tavaly sem tudtam ráadni,
mert üvöltött. Most pedig az a gond, hogy nem hajlandó olyan
halózsákba aludni aminek nincs lábrésze, ahol kitudja bújtatni a lábát
pedig jó lenne mert igy mindig beteg lesz. Betakarni meg nem igazán
lehet, mert mindjárt ledobja magáról :(

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 

 
 


Sziasztok!

Ma megkaptuk a 2. oltásunkat :) Boti épp csak szipogott egyet, oyan kis ügyes volt!
A váróban találkoztunk hajnival és Abigéllel :) Abigél az életben még szebb hajasbaba, mint a fotókon!!!!!

NA megyek, mert kajcsi van :)

Anna, továbbra is szurkolunk!!!

Kellemes délutánt nektek!

Melus

Kép
melus79
 
 


Sziasztok!

Melus: gratula Boti fiúnak. Nagyon ügyes és bátor. Mi sírtunk helyette is :) Abigél azóta alszik. Bizony a Boti is szép nagy baba. Nagyon
aranyos volt, és nagyon szép. :)

Lalit csak most sikerült elaltatnom.

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


Sziasztok!

Mindenkit üdvözlök, én most vagyok itt előszőr és dokik terén vagyok nagyon tanácstalan. A sors úgy hozta, hogy a Dr. Fábián Istvánhoz kerültem, aki az uzsokiban vezet szüléseket. Van vki, aki ismeri őt? Mert pácienssel még nem találkoztam, aki nyilatkozni tudott volna róla, csak, azt, hogy a védőnők és szülésznők dícsérték nagyon!

Kérlek, segítsetek! Bármi infó jól jönne róla! :?:
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Szia papillon!

Én véletlenül pont vele szültem, császárral.
Tényleg jó fej, kedves,figyelmes.Nekem picit szétszórtnak tűnt, de szerintem ezer fele járt azokban a napokban az esze.Szerintem jól jársz vele. Fiatal, tehát mai felfogású, figyel a gátvédelmre, ahogy hallottam.

Kép
andaka
 
 


Szia!

És tényleg császár kellett? Ő döntött így? Jaja, szétszórtnak tűnik meRT éjjel-nappal dolgozik és emiatt táskásak a szemei, de így is pontosnak tűnik... remélem...
Kitől és hol hallottad, h figyel a gátvédelemre?
Te direkt őt választottad?

Köszi válaszod:-)

[quote="andaka"]S írta:andakazia papillon!

Én véletlenül pont vele szültem, császárral.
Tényleg jó fej, kedves,figyelmes.Nekem picit szétszórtnak tűnt, de szerintem ezer fele járt azokban a napokban az esze.Szerintem jól jársz vele. Fiatal, tehát mai felfogású, figyel a gátvédelmre, ahogy hallottam.
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


SZiasztok! Úgy látszik Karina jól van odabent, semmi nem sürgeti. Doki is azt mondta, hogy nem kell sietni, minden OK. Így ha előbb nem, hétfő reggel félhétkor meg kell jelennünk a szülészeten és akció kezdődik...
Mi az hogy M6? Eddig 3000 volt írva, azt tudtam. De M6?

Anna

Kép
tulli
 
 


Sziasztok

ma van a házassági évfordulónk és gyertyafényes vacsorára volt ma nálunk.
Na azért ne irigyeljetek egyből, ennyire nem rózsaszín és ráérős az élet nálunk két kis gyerekkel. Néhány "kedves" ember ma úgy gondolta, hogy a lenti központi trafóból kirámol amit tud és azt szinesfémként értékesíti. Nos trafó felrobbant, 300 lakás meg áram nélkül maradt jó pár órára.
Vacsora közben esett le a tantusz és mosolyogtunk rajta, hogy a sors keze azért valamilyen módon csak biztosította ezt a kis "romantikát" számunkra. :)

Kép
Kép
prünty
 
 


Boldog házassági évfordulót :lol:

tudnátok tanácsot adni, hogyan altassam Dorkát délutánonként? egyszerűen ma sem volt hajlandó 15-20 percnél többet aludni.már kivettem a kiságyból is, és a mi ágyunkba tettem,vele aludtam,de ez sem tartott sokáig. így levittem a nappaliba,betettem a bébihordozóba, és aludt majdnem 2 órát :?

Kép
.ivett
 
 


Sziasztok!

Hát a tegnapi oltás nagyon megszenvedte Abigél. Egész este
csak nyöszörgött. Nem sírt csak nyöszörgött. Akkor a láza is kezdett
felmenni. Úgy gondoltuk itt az ideje beadni a kúpot. Hát erre nyitom
ki a kúpot az olyan nagyon büdös volt. Még szerencse hogy
kilencig van nyitva a gyógyszertár. Igy a férjem gyorsan szaladt
kúpért. Szegénykém így sem aludt valami jól. Hajnalba már
a hátán fekve a hasamon vagy inkább az ölemben aludt el.

Ma megyünk Lalinak hálózsákot venni, mert már nagyon
mérges vagyok, hogy direkt kitakaródzik. :( Olyan hidegek voltak
a lábai. Most még nem kell rátenni a betegségre.

Boldog házassági évfordulót!

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk anyóséktól. Jó volt, főleg, hogy egyfolytában gyerekeznének és nekem van egy kis szabadságom 1-2 napig. :-) Egyébként mióta megvan Blanka jobban kijövök anyósomékkal. (Anyává kellett válnom, hogy megértsem a fiaik iránti imádatukat)

Linda!
Boldog házassági évfordulót kívánok!

Anna!
Azt hittem, mire visszajövök már picurka megszületik, biztos azért nem akar kijönni, mert idekint nagyon hideg van :-)

Overál: Nekünk nincsen. De már kinéztem egyet a Minimanóban. Azt hiszem 8ezer forint volt. Az sok érte szerintetek?
Azt hittem, még ilyenkor nem kell, de akkor lehet, hogy a hétvégén megvesszük mert nem szereném, ha megfázna Édeske.
De lehet, hogy aC&A-ban is megnézem, mert ahhoz meg van kedvezményünk.

Na megyek, mert Blanka felkelt.

Ja, igen .... Ivett: Blanka sem alszik többet félóránál délelőttönként. Max. délután 1-2 órát. De az sem mindennapos.

Timi

Timi

Kép
manati
 
 


Jó reggelt!

Szerencsére Botinak nem volt láza, csak többször felébredt éjjel.
Most már ős is csak fél órát alszik délelőtt és a délután sétán 1,5-2 órát!
Ivett, próbáld ki a babakocsit!Nekünk Boti napközben csak abban alszik, mégha a lakásban vagyunk vele akkor is!

Linda, boldog évfordulót nektek Lalival!

Timi, szerintem a C&A-ban jobban jársz az overállal, úgy olcsóbban jön ki!
Én néztem 7végén a brendonban 8ezer a legolcsóbb overáll!

Mi megyünk ma délelőtt a piacra, remélem nem fog esni!

Szép napot nektek!

Melus

Kép
melus79
 
 


Sziasztok!

Linda: Sok boldogságot! Ünnepeljetek egy nagyot!
Anna: M6= 1 ujjnyi méhszáj, ez azért jó mert, ha indításra kerül a sor, akkor már tud zselét felhelyezni a doki. Szorítok, hogy Karina ne várjon hétfőig, mert 2 órát feküdni indításkor a CTG gépnél elég kényelmetlen.

Mi jól vagyunk. Dalma nem egy nagy alvó, de szerencsére nem sír, hanem nézeget. Imádja a játszószőnyegét, na meg Luca is szórakoztatja "Dalmikát" - valamiért így hívja. :lol: Dalma 2,5-3,5 óránként eszik. Luca kezd belerázódni a dolgokba, ma éjszaka csak egyszer próbált átjönni, meg egyszer kellett hozzá bemennem. :lol: Most itt a nagymama, úgyhogy Lucuval kertészkednek, én meg puccba vágom a lakást.

Tündi Kép Tesók

Kép
Kép
tündi76
 
 


Tündi, nagyon cukik a gyerekeid!!!!
Hogy vált be a rácsvédő, amit Dalmának csináltál?

Melus

Kép
melus79
 
 


Tündi!

Aranyosak a lányok!

Melus!
Te már néztél a C&A-ban overállt? Vannak jók?

Timi

Timi

Kép
manati
 
 


Timi, amikor pár hete voltam ott, akkor már voltak jók :) Én a Te helyedben megnézném Dunakeszin, ott van egy nagy C&A a Kenguru mellett. Én ott fogok venni a DM-es kuponra!

Melus

Kép
melus79
 
 


Igen :-) én is oda megyek ... Csak utoljára a kismamanadrágomat vettem ott, szóval elég régen jártam arra :lol: Köszönöm az infót!

Délutáni alvásról jut eszembe, most egész jól alszik Blancika, de anyósoméknál valami van a levegőben. Kezdek hinni ebben a vízerek dologban, biztos hogy jó helyen van az a szoba. Ugyanis délután 1-kor megszopiztattam a gyereket, és fél2-kor letettem aludni ... negyed6-ig aludt. Itthon ilyenre miért nem képes????? :lol:

Timi

Timi

Kép
manati
 
 


Ezt most kaptam mailen, gondoltam beszúrom nektek, hátha valakit érdekel!

Timi

Kedves Látogató!

Idén 7. alkalommal kerül megrendezésre a BABYMARKT Babaruhabörze és Gyerekexpo.

Hagyományainkat megõrizve, országosan egy helyen mutatjuk be a baba-mama és kisgyermek tematikát képviselõ cégek, egyesületek termékeit, szolgáltatásait és ajánlatait.

A helyszín: Hungexpo Vásárközpont "A" pavilon.
Az idõpont: szeptember 27. szombat 8-16 óráig.


A belépõjegy ára: 900Ft. Gyermekeknek 14 éves korig ingyenes.
13h után a belépés mindenki számára díjtalan.

Egy nap, amikor úgy vásárolhat, hogy közben szórakozik, hiszen a helyszín egy napra igazi BabaMama Birodalommá alakul át.

De nemcsak az anyukák és babák igényeire gondoltunk. Nagyobb gyermekeknek és az apukáknak is érdemes kilátogatniuk hozzánk, hiszen igényes, színes, tartalmas színpadi programok várják õket is.

Ízelítõ a programokból:
Fitness bemutatók, koncertek, Bábszínház, Marcipán Cica, Fogi Színháza a "Bambi"-val, Kismama divatshow, Gyerek Divatshow, Apa Pihenõ, Mama-Papa Relax sziget, Babymarkt Baba Mozi (óriás vetítõvásznon a kedvenc meséink), Baby-Bar, Bio Sziget - Szépségfarm Mamáknak - Kozmetikai Tanácsadás


Az EGÉSZSÉGTUDATOS gondolkodás jegyében
változatos programokkal - MAKROBIOTIKAI bemutató és kóstoló - tarkított Családi Napon,

széles szolgáltatói palettát felvonultató vásározással szeretnénk kedveskedni látogatóinknak.

A gyerekeket több játszóház is várja a pavilon három különbözõ pontján, ahol kicsik és nagyok egyaránt hasznos elfoglaltságra lelhetnek (pólófestés, trambulin, gokart verseny).

Igyekszünk minden kényelmi szempontnak eleget tenni, így tágas szoptató, etetõ, pelenkázó helységek várják a hozzánk látogató kismamákat.

A rendezvény háziasszonya Pintácsi Viki lesz.
A Babymarkt folyamatos Babaholmi Árverést tart a kisszínpadon, amelyre a nyitva tartás teljes ideje alatt várjuk a felajánlásokat.

Várjuk szeretettel!

A Babymarkt Csapata

Timi

Kép
manati
 
 


SZiasztok!

Köszönöm, hogy gondoltok ránk!
Még semmi. Sőt, ma először leszedtek a gépről, hogy járkáljak (félfutólépésben!), egyek, annyira nem mozgott az első felvonásban. (Eddig elég volt a csoki és egy automatázott kávé.)

Viszont úgy megnyugodtam attól, hogy Csapó azt mondta: hétfő. Valahogy lehiggadtam, nem volt az a "jaj bármikor kezdődhet" érzésem és 9 órát aludtam éjjel, egy technikai szünettel.

Overall ügyben: Én is egy bababörzén vett C&A-s overallt kaptam a barátnőmtől. Már nagyon nézegetem, várom, hogy a viselője kijöjjön... Most fel fog menni a nappali hőmérséklet 18 fokra vagy feljebb, ezt mondták a rádióban.

Tündi, köszi, egyszerűen nem találtam semmit. Ha beírom a keresőbe, hogy M6, akkor vagy az M6 autópálya híreit dobja ki az internet, vagy két karakter nem elegendő... CSapó is mondta, hogy haladunk előre, de az M6ot csak utána láttam a kiskönyvben.

Anna

Kép
tulli
 
 


Sziasztok

köszi a gratokat az évfordulóra.
Olyan jó volt tegnap nosztalgiázni gondolatban egy kicsit.

Én ma voltam C&A-ba nagybevásárolni a két gyerkőcnek, mert bajban voltam mit adjak rájuk, mindent kinőttek. Egy vagyont hagytam ott- pedig igyekeztem mindenből a jót, de azért takarékos módon választani, -de nagyon elégedett voltam mert mindent kaptam amit akartam egy helyen és nagyon jó minőségűek. ( kisgatya, trikó, harisnya, zokni, térdzokni, pizsama, Body, nadrágok, hosszú ujjú pólók ) Tegnap meg cipőt vettünk Levinek 15 ezerért. Magamnak nem veszek ennyiért cipőt, Ő meg hordja ezt most 2 hónapig.
De úgy vagyok vele, hogy a cipő az ami mindnekinek legyen saját és nem öröklött, illetve jó minőségű.
Láttam már overálokat. Nagyon nem figyeltem mert nekem van ami volt Levinek ( igaz világos kék, de lányoknál szerintem nem gáz a kék szín, amúgy meg nem hiszem hogy nemi identitás zavara lenne attól, hogy nem lányos színű zsákja lesz )
De szerintem ezek még tavalyi maradékok voltak, mert nem volt olyan széles választékban.
Nekem olyan van ami zsákosnak is meg zipzárral átalakítva nadrágos overálnak is használható. 74-es, remélem kihúzzuk vele a telet. Lányok a vásárlásnál fiygeljetek oda, hogy olyna méretet vegyetek amit még márciusban is használni tudtok és még alá is tudtok öltözni!!! Én zsákosnak fokom használni, mert abba csak beledobom meg ráhúzom a zippzárat és nem kell tuszkolgatni a lábát külön-külön még abba is.

Ja a Westendes-be voltam, nekem az van könnyen elérhető módon, meg annak jóval nagyobb a gyerek részlege.
De nagyon édes ruhák voltak. Viszont igyekeztem ellenállni annak, hogy aranyos és vagány összeállított kollekciókat vegyek, mert bár zabálni valóak benne a gyerekek, de tudom a Levis tapasztalatomból, hogy az ilyen nagyon vagány cuccok alíg voltak rajta, mert azok voltak az elmenős ruhák. De a legritkábban az volt hogy elmentünk valahova. Én kényelemre szavazok gyerekruháknál főleg, így nálunk Vivi bodyban, kispólóban és harisnyában, vagy puha kisnadrágban van mindíg. Én nem szeretem a rugikat mert mindíg elakad a lába benne.
linda

Kép
Kép
prünty
 
 


sziasztok!

ma 1/4 1 től 3/4 5 ig csavarogtunk Dorkával. voltunk az ikeába többek között. teljesen le vagyok rökönyödve (jó értelemben). a földszinten van baba-mama szoba. kényelmesnek tűnő fotel szoptatáshoz, pelenkázó asztal. ha nincs pelenkád, kérhetsz az információban.
fent az étteremnél kérhetsz ingyen bébikaját. mi csak a mikrot használtuk.
viszont a liftet jól ki fogjuk haszálni, 2nél több babakocsi nem fér bele :lol:
a férjem hozott haza ovizenét, most hallgatjuk, de annyira meghat, hogy mindjárt.... :oops:

Kép
.ivett
 
 


ja,megvettem én is a könyvet,az anya taníts engemet :)

Kép
.ivett
 
 


Sziasztok


Ma szornyu napunk volt, rafogtam a hidegfrontra.

Anna, kitartas nincs sok hatra.

Ma delelott mi is vasaroltunk, Ikeaztunk...Ivett, hat ha az ikea nem is minosegrol, de a csaladbaratsagrol elegge hires. Es van gyerekmenu is 245 Ftert, baratnom oda jar ebedelni, ha nincs ideje fozni a gyerkocre. El nem tudom kepzelni mit adhatnak annyiert.

Linda, akkor nektek is olyan overall van, ami osszezipzarolhato, en is olyat keresek 62es meretben, de meg egyszeruen sehol nem talaltam.
Pont erre gondoltam anno mikor kerdeztem, hogy zsak vagy overall, hogy ugye kenyelmesebb, ha nem kell a labat begyomoszni(foleg mig kicsi)?

Kellemes hetveget,

Kriszti

Kép
Kép
angelke
 
 


Kriszti:
http://babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=147

Anna, mozgalmas hétvégét Nektek!

Tündi, aranyosak a lányok!

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt!

Overáll: én is ezen agyaltam idáig, hogy milyen legyen zsák vagy lábas verzió. Mert mi rengeteget megyünk kocsival és ha zsákos akkor nem lehet bekötni a gyereket.

A C&A-ban lehet kapni ilyen zippzáros változatot? (zsákosból - nadrágosat)

Ja igen, ha most a gyerkőc 62-es ruhákat hord akkor szerintetek mekkora overáll-t vegyek?

Köszi, Timi

Timi

Kép
manati
 
 


Ja igen!
Lányok, már van 2009-es Uzsokis topik :-) Olyan fura ... rohan az idő :cry:

Timi

Kép
manati
 
 


Sziasztok,

Aniko, koszi, aranyosnak nez ki es az ara is barati.

Timi, a zsakosat is be lehet kotni, mert a laba kozott at lehet vezetni az also ovet. Az atzipzarozhatonal mondjuk nem tudom, sztem ott is megoldhato.

Na megyek, mert ma vacsit 6 embernek, holnap ebedet szinten 6 embernek kell osszehozzak.

Kriszti

Kép
Kép
angelke
 
 


Kép dzseki
Mi megláttunk a Tescoban egy nagyon olcsó dzsekit, pontosan nem tudom már, hogy mennyi volt, de kb. 3 és 4 ezer között. A célnak pont meg fog felelni. :-)

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


Sziasztok

Tündi: nagyon édesek a lányok

Timi:
Nem figyeltem az overál tipusokat.
Hát mivel Blanka most tart 62 de inkább 68-as méretnél szeptemberben, szerintem minimum a 74-es méret hogy még márciusba is beleférjen.
Kocsiba én nem szoktam őket ebbe berakni, mert besülnek. Amikro nagyon tél volt és Levi már télikabátos volt akkor max 5 percet bírt ki kabátba az ülésben.
Én Levit mindíg levetkőztetem kabátilag és jól betakarom, amit később leemelek róla. Vagy ha süt a hideg a kocsiban, akkor kabárba ül be és megállunk vetkőzni.
A léyneg, hogy a szabásánál azt is nézd meg, hogy a kezét könnyen bele tudd bújtatni.

Kép
Kép
prünty
 
 


Sziasztok!

Melus, jártál ma fél kettő körül az Egressy- Nagy Lajos sarkán a McDonald's- nál?

Anna? Ma még nem voltál.

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Sziasztok!

Anikó, igen :) Mentünk az Adria sétányra Botival a cukrászdába!Te/Ti hol voltál/voltatok?

Egyébként férjem beteg, Boti is nyűgi, nekem is kezd fájni a torkom, szóval nem tudom mi lesz, nem akarok beteg lenni!

Melus

Kép
melus79
 
 


Melus, együtt mentünk át a zebrán. Rohantam Dorináért, mert ott volt a szülinapinapi buszban vendégségben.
Előtted jártam egy- két lépéssel egy szép Lazy Town-os hátizsákkal. :D
Mire átgondoltam a helyzetet és visszanéztem, már tovább mentetek a másik zebrán.
Majd legközelebb.

Férjednek jobbulást!

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Sziasztok!

Hát sajnos még Lali is beteg, csak az a baj hogy én is és
Abigél is nagyon sápadt. Ma benn vannak anyósék segíteni.
Reggelre nagyon rosszul lettem. Igy valószínű elmarad a találka.
Mert nem hiszem, hogy szerdára teljesen meggyógyulnánk. Azt
meg ugye nem szeretnénk, ha ti is elkapnátok. :(

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


Bocs: "meggyógyulnék" :)

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


Sziasztok!
Hajni, jobbulást Nektek is!Nekem meg a szülinap szó nem jött tegnap össze. :D
Nem tudjátok, hogy át lehet-e menni az Árkád és a Sugár közti átjárón? Mármint, hogy össze van-e kötve egyik épület a másikkal lépcsőzés nélkül? Ki szeretném hagyni a babakocsi cipelést az aluljáróban és a trolin is. :roll:

Anna tegnap nem volt itt. :? :roll:

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Anikó. At lehet menni.

Hajni

Kép
Kép
Kép
ajni
 
 


Sziasztok!


Hát nagyon sajnálom, hogy betegeskednek egy páran. Mindenkinek jobbulást!
Egyébként megint fáj az én torkom is és tegnap folyt az orrom. Blanka csak szörcsög, neki már 2x orrszívóztunk :roll:
Remélem nem lesz semmi gáz szerdáig, jó lenne ott lenni.

Tegnap megvettük az overállunkat. Majd lefotózom és megmutatom. Állítólag 9. hónapos koráig tudja hordani :-) Na majd meglátjuk. Ha a telet félig-meddig kihúzzuk vele akkor már jó. Sajnos nem a C&A-ban mert ami ott volt az nekem annyira nem jött be. Duna Plázában vettük, nagyon jól zippzározható teljesen a feneke alá. Meg még vettünk egy kis kabátkát ilyen átmentit (ez már C&A-s), pont amiatt amit Linda is írt, hogy a kocsiba még nagyon melegnek érezném az overállt, azért még nincs olyan hideg. Plusz néhány melegebb cuccot, szóval egy vagyon volt.

Timi

u.i.: szerintem Annának megszületett a babája. :wink:

Timi

Kép
manati
 
 


Sziasztok!

HAjni!Jobbulást nektek!

Anikó, át lehet menni a Sugár II. emeletén azt hiszem :roll:

Annának szerintem is megszületett a BAbája :D

Mi még nem vettünk overállt, mert kaptunk azt is meg bundazsákot is, én szerintem egy kis dzsekit fogok venni meg vastag nadrágot.

Férjem még mindig beteg, én kezdek, de nem akarok BETEG lenni, remélem átvészeljük ezt a pár napot!

Tamara írt sms-t, hogy nem tud szerdán jönni, mert akkor viszi Annát oltásra :(

További szép napot!

Melus

Kép
melus79
 
 


ujra itthon.
tul az eskuvon es keresztelon. jo volt csak gyorsan elment a ido.
majd rakok kepeket.

Aniko: at lehet menni, en mindig arra megyek az arkadba h ne kelljen lepcsozni.


mi meg keressuk a megfelelo zsakot, a tescoban egy kabatkat vettunk addig is. a c& ugy ki van fosztva az arkadba h semmi nincs:(
nekunk sapit kell meg mindenkepp vennunk, meg bodykat, most vagyunk az elso ruhatarcserenel:)
igaz sajna magamra is kell kolysek. semmim nincs csak a hugomtol kapott kolcsonnacim :?

hat mi is igy jartunk mint Timiek Moron ugy aludt Anna mint egy kisangyal, napkozben is, bezzeg itthin....pedig annyira hulla faradt vagyok :twisted:
aaa3
 
 


Sziasztok!

Tamara, örülök, hogy megjöttetek. Majd várjuk a képeket. És most jöjjön a sztenderd kérdés: Milyen a házasélet? :lol:

Látom akkor nem csak mi vagyunk egyedül azzal, hogy idegenben a gyerek sokkal jobban durmol :-)

Kár, hogy nem lesz ott mindenki a találkán :cry: Nem baj, majd a következőn :-)

Na, akkor most jöjjön Blanka overállja:

Kép

Kép

Kép

Jó éjszakát mindenkinek :-)

Timi

Timi

Kép
manati
 
 


Sziasztok!
Tündi - nagyon édes a kis Dalma!
A beteg kisbabáknak és anyukáknak-apukáknak jobbulást! Mi most vagyunk túl a megfázáson (én meggyógyultam, Glória is majdnem).

Viszont nagyon aggódom: Glória 3 napja sír szopi közben. Mint egy őrült úgy cuppan a cicire az elején, szopizik is rendesen, aztán el kezd sírni :cry: , és rángatja fejét, testét :cry: . Nem tudom megvigasztalni, és nem akar tovább enni. Pedig tejem van bőven, mert látom, ahogy bugyog a száján kifelé. Kicist megvigasztalom, pihenünk, aztán megpróbálom újra, de megint sír. Nagyon rossz! Mi lehet a baj? Mindkettő cicinél ez van. Lehet, hogy fáj a torka? Vagy túl sok inger érte, és nagyon ideges? 2 hete adunk neki cumit is, mert amikor fájt a hasa egész nap sírt és csak erre nyugodt meg. Lehet, hogy cumizavar? A héten csak 70 g-ot hízott, ami siralmas. Van valami ötletetek? Nagyon el vagyok keseredve :-(.
A drága picibabám sír evés közben :cry:

Kép
chesther
 
 


Timi: mokas a kerdesed :lol: :P
Masfel eve hazasok vagyunk mar, csak az egyhazi nem volt eddig. De valaszolva kerdesedre, jo. Foleg mert ferjuram a heten itthon van:)

En is overall keresoben vagyok, addig is vettem a tescoban egy kabatot ami le volt arazva egy pulcsi araert egy kabi nem is rossz :wink:

Tegnap este nagyon megijedtem Anna annyira keservesen sirt, mindenhogy- cicin is- es fogalmam nem volt mi a baj. LAzat mertem az nem volt, de biztos vagyok benne valami fajt neki. Vele egyutt bogtem es rettenetesen aggodtam mi lehet a baj. El is hataroztuk ma reggel orvoshoz megyunk elsore. de most felhivtam a rendelot a doktorno csak deltol rendel, a vedono meg azt mondta amig nincs laza ne vigyuk be, foleg mivel szerdan ugyis megyunk, csepegtessem az orrat es szivjam le. de ha megint lesz ilyen lehet nem varok szerdaig. annyira szornyu volt latni. es azert nem hiszem hogy csak a hasa lett volna mert kaki utan is folytatta, es akkor kulonben sem szokott ennyire sirni.
Most reggel jokedvuen ebredt, ejjel sem volt baj, de azert nem mertem berakni a mozesebe a kisagyba aludt bekapcsolt legzesfigyelovel.

Eszter: Gloria szajaban nincs feher lepedek? Lehet faj neki valami a szajaban torkaban. Szerintem cumi zavar miatt nem orditana foleg ha jon rendesen a tej. Anna pont az eskuvo napjan meg epp a cumisuveg miatt orditott pedig tud szepen abbol is inni, es fogalmam sincs miert csinalta. en is rogtan probaltam a szajaba kukkantani, de nem lattam semmit. aztan elmult ez a sirdogalas.
Kitartas!
aaa3
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek. Bár én kezdek lerobbani, a torkom úgy fáj, folyik az orrom. Most iszom a mézesteát. Remélem hat valamit.
Blanka orrát is orrszívózzuk, mert nagyon szörcsög. Ma reggel már nem is mertem megpuszilgatni, mert nem tudom hogy a torokfájás most valami vírus miatt van, vagy csak egyszerűen hideget ettem/ittam.
Ezért én úgy döntöttem, bár nagyon szeretnék menni a találkozóra, hogy lemondom a részvételt. Nem akarok senkit sem megfertőzni, főleg pici babákat.

Tamara: én azt hittem még polgári sem volt. :oops: Mindegy, a lényeg, hogy boldogok vagytok :-)

Eszter, nem lehet, hogy azért sír mert már tele a pocakja és még etetni szeretnéd? Mert nekem Blanka néha 2 perc szopizás után is ugyanezt csinálja.

Rögtön pánikolok, hogy jaj, nem eszik, sír a mellemen biztos nincs tejem ... stb. De megnyomom a mellem, és jön a tej, szóval nem az a baj. Ilyenkor felemelem, sétálok vele egy kicsit, ringatom, beszélgetek vele. Aztán később megpróbálom újra, ha nem akar enni továbbra sem, akkor valószínűleg nem éhes. De ha elfogadja a cicit, akkor eszik szépen még pár percig.

Mondjuk az furcsa, hogy 3 napja ezt csinálja, meg hogy nem is hízott túl sokat. De ha mentek a havi tanácsadásra akkor úgy is lemérik és ha nem látják normálisnak a fejlődést/hízást akkor majd tanácsolnak valamit. Havi kb. 1 kiló hízás normálisnak mondható. Nekem Blanka legutóbb csak 800 grammot hízott. De még az is normális.

Bár tudom mondtátok, hogy az már teljesen normális, ha a cici nem olyan feszes, meg mostanra áll be a kereslet-kínálat. Azért annyira rossz, hogy nincs meg az a tej mennyiség ami régen ... legrosszabb, hogy nem tudok fejni. Pedig én annyit tudtam és olyan gyorsan. Így ha vigyázni kellett Blankára nem volt gond az etetéssel. Sajnos most már ez sincs.

Timi

Timi

Kép
manati
 
 


Sziasztok!

Timi, nekem meg annyi tejem van, hogy megint folyt egész éjjel. :roll: Persze a Szandra annyira nyűglődik egy pár napja, hogy nem csoda, hogy így beindult, mert szinte mindig cicin van. Így jártam. Éjjel is nagyon sokat felkelt és csak sírt. Ha ciciztetni akartam Ő is csak megfeszült és elcsapta a fejét.
Ezt eljátszottuk 4X. Nagy nehezen megnyugodott, de akkor sem cicizni akart, hanem szinte egyből visszaaludt.
Egyébként nálunk is a pocak miatt sír így a legtöbbet, de ha nagyon fáradt, akkor is így csinál.

Azt már írni sem merem, hogy én is beteg vagyok. Nekem a mandulám újra, már láttam az első foltot rajta, tuti, hogy holnapra szép tüszős mandulagyulladássá kerekedik. Pedig aug. elején volt az előző.
Nekem már évekkel ezelőtt gennyes gócként írták le a mandulám, de eddig nem volt begyulladva ennyiszer. Sőt, 2001. óta nem volt most nyárig. Szerintem a szoptatás kiveszi a vitaminokat belőlem és azért betegeskedek többet. Ti szedtek valami vitamint?

Eszter, én nem tudom számokban kifejezni, hogy mennyit eszik a lányom, de havonta 400-550 gr volt, amiket eddig mértek a tanácsadáson. Most is mondták, hogy nem gond, hogy csak ennyi a havi gyarapodása, mert jól néz ki. Szerintem figyeld a pisis pelusokat is, hisz, ha abból van elég, akkor biztos beviszi a kellő mennyiséget. Az anyatej pedig csak tápláló lehet, a múltkor is ezt mondták a TV-ben.
Ja, írtam már, hogy most mérték a Szandrát és 6200gr volt? Szóval szerintem bárki leelőzheti. :D
Tamara, utólag is gratulálok! Akkor Ti két házassági évfordulót ünnepeltek?

Anna férje? Zsuzsa? Nincsennek hírek?

Jobbulást mindenkinek.

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Szia Anikó!

Hát Szandra, tényleg nem hízik sokat. Kis vékonyka lehet :-)
De nagyon jó, hogy nálatok nem pánikolnak (védőnő, orvos) hogy nem hízik eleget a gyerek.

Egyébként szerintem sem súlyban kell gondolkozni, a lényeg, hogy a gyerek jó kedvű, elégedett legyen. Akkor biztos, hogy annyit eszik amennyit ő kíván. Nem egyformák a babák sem.

Hát nem irigyellek a tüszősmandulagyulladás miatt. Nekem egyszer volt, élni is alig éltem. A nyálamat sem bírtam lenyelni. Huh ha belegondolok még a hideg is kiráz!
Nekem sima torokfájásom van, de még ettől is alig bírok nyelni.

Na megyek, mert rendet kéne rakni :evil:

Timi

Kép
manati
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy mi sem megyünk szerdán mert én is beteg lettem :( fáj a torkom és folyik az orrom...remélem Boti nem kapja el!

Eszter, nekünk Botival 2 ilyen hetünk volt. Akkor abbahagytuk az angol vízet is. Szerintem (meg Spock doktor könyvében is erről olvastam)nagyon beindítja nekik a szopi a bélműkődést és ez okoz nekik fájdalmat, sajnos enni sem esznek ilyenkor rendesen. Én lefejtem akkor a tejcit és próbáltuk üvegből adni neki, de nem kellett neki, szóval éhes nem maradt. aztán egyik a napról a másikra elmúlt :D Ne aggódj!

Timi, tök jó az overall!!!Hol is vettétek?És mennyiért?

Mindenkinek jobbulást!

Melus

Kép
melus79
 
 


Sziasztok,

Nagyon jok az overall-ok, mar alig varom en is, hogy shoppingoljak Annanak :).

Az ejjel Adi ugy dontott, hogy 12 es 04 kozott bulit szervez nekunk es zene helyett ordit :). Nem tudom mi volt a baja, nem szokott ilyet csinalni max delutan. Bezzeg most olyan jol elvackolta magat az agyban, hogy jo nezni.

Reggel voltam az Uzsokiban Uhn, minden rendben, Anna 2450 gramm, ugyhogy teljesen meg vagyok nyugodva napra pontosan akkora, mint egy atlagos baba. Kicsit kevesebb a magzatviz, de majd probalok tobbet inni (igaz azt olvastam, hogy nem lehet befolyasolni, de a viz nem art).
Holnap reggel megyek vervetelre plusz az elso CTGre. El se hiszem, hogy igy rohan az ido.

Babak gyarapodasa: en anno Adit azert kezdtem el tapszerezni, mert a vedono szerint "ehezett", mert mikor hazahoztuk meg esett kicsit a sulya, aztan pedig masodik heten csak 8dkg-t hizott. Utanna is csak 600g/honap volt hiaba tapoztam. Igy utolag jo nagy marha voltam, hogy ezt igy csinaltam, de hat elso gyerek volt es hallgattam a szakemberre. Most, ha megvan a havi fel kilo akkor sztem minden rendben es foleg nem a szamokban van a lenyeg, hanem ra kell nezni a gyerekre. Ha egeszsegesnek tunik, akkor mindegy mennyit hizik.

Rossz hallani, hogy megint elojott ez a jo kis torokgyulladas jarvany...en nyaron 3 het alatt labaltam ki, ugyhogy most gyorsan bekapom a kis gravidamat, mert most nagyon nem akarom elkapni. Lehet Adinak is faj a torka azert nem aludt az ejjel? Jo lenne valahogy belenezni a szajaba...

Kriszti

Kép
Kép
angelke
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?