Új privát üzeneted érkezett!

Csajok, sajnálom, h így küszködtök a szagokkal meg a rókával! El sem tudom képzelni, h milyen lehet! :roll:
Azért biztos enyhülni fog vagy meg is szűnik pár hét múlva!

Zsu
svs
 
 


Tici: Olyan 7-8. hét környékén környékezett meg először a rosszullét. Az volt az első tünet, hogy éhes voltam, de ezzel egy időben undorodtam mindentől. Még a reggeli kakaómat sem bírtam meginni. Alig várom, hogy újra jóízűen tudjak enni...

Kép

Kép
sildi83
 
 


Nekem a reggeli rosszullét általában este jön. Bár már akkor is egyre ritkábban. Talán mert szedem a béres magnéziumot, amiben van B6 vitamin is. Állítólag a B6 vitamin jó erre.

És még olyat is hallottam, hogy van akinek az Elevittől van hányingere, és ha másra vált (pl. Béres Gravida) akkor el is múlik.

Nekem egyébként az 5. és a 7-8. hét között volt most rosszabb az émelygés. De egyszer sem hánytam szerencsére.
Vendég
 

 
 

Nézegetem ezeket a szoptatós párnákat. Szerintetek milyen töltettel érdemes venni, mikrogyönggyel vagy tönkölypelyvával? EZ utóbbi kicsit drágább.

Kép

Kép
sildi83
 
 


A tönköly természetes anyag, de sokkal nehezebb, mint a mikrogyöngy. Még én is filózom rajta.

De lehet, hogy a súlya miatt és a gyöngyöt fogom választani. Pedig egyéként a tönköly felé húz a szívem.
Bár arról azt is halottam, hogy hangos.
Vendég
 


Hát micsoda dilemma :D Pedig úgy kipróbálnám már, de tényleg nem tudom melyiket érdemesebb kérni.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Olvastam, hogy volt valakinek (sajna nem tudom, hogy milyen töltettel), de a hangja zavarta a párját az alvásban (merthogy ő alváshoz is használta). Érdemes lenne élőben megtapogatni, meg figyelembe venni az alvási szokásokat. Mondjuk az én férjem mellett ágyúdörgés is lehetne, az sem zavarná. :lol:

Kép
tici
 
 


Jaaaj, nekem a szopiparna.hu-n ezek az ágynemű garnitúrák (fejvédővel, zsebessel, baldachinnal is nagyon tetszenek! Még nem nagyon néztem szét az árak tekintetében, de a hat részes szett ára kb ott van, ahol a Brendonban egy szoptatóspárna, és tartalmaz: paplant, párnát, fejvédőt, baldachint, zsebes tartót és szoptatóspárnát. Hú, de belelkesedtem, csak lehet tudni kéne a leendő kiságy méreteit :roll:

Kép

Kép
sildi83
 
 


A lgtöbb kiságyban 70x140 cm-es matrac van.
A kisebb méretűekben 60x120, ha jól emlékszem.
Vendég
 


Sziasztok!

Juhj.. én is fázós vagyok nagyon, tegnap sapit is vettem :)
Elevitet szedek, mást nem (nem félek, hogy ettől lesz óriásbabám, mindenképpen nagy lesz :wink: gének...)

Émelyegni én is émelygek, de ha eszem valamit, akkor utána elmúlik, +borsmenta teát iszom, az tök jól lenyugtatja a pocakom. A szagok szerencsére nem zavarnak, kivéve a kávé, de arról meg teljesen leszoktam.(Fura, el sem tudtam volna képzelni 5-6 kávét ittam "fénykoromban")

Azt elfelejtettem írni, hogy voltunk hétvégén az RS-ben, és nagyon szépek a Faktum bútorok +normálisabb árban, mint a Brendonban.
(Valamelyikőtök írta, hogy ott érdemes megnézni)

Mó! Tábliba:Kórház:István kórház, Bábinszky Á. Dr.nő Köszi!!!

Pusz Csajok!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Nekem nem volt szopipárnám Emmával és nem is éreztem hiányát, de annyira lelkesen írtok róla, h lehet, h ezúttal kipróbálom!
Szopisfotelem sincsen, de az tuti, h nem szükséges (nekem). Az ülőgarnitúra foteljében remekül tudtunk szopizni.
Olyan hamar belejöttök majd Ti is, h bárhol, bármilyen pózban menni fog! :wink:

Jövő 7en talizok a védőnővel! :)

Zsu
svs
 
 


svs
Szeretnék már ott járni. :D
Korábban (még akkor is amikor már terveztük, hogy legyen babánk) teljesen idegenkedtem tőle, hogy szoptassak (még az is megfordult a fejemben, hogy én ugyan nem :oops: ), de amióta babát várok, ez teljesen megváltozott, sőt már várom.

Kép
tici
 
 


Sziasztok,köszönöm lányok az együttérzést,jól esett hogy irtatok.puszi,vigyázzatok magatokra

Kép
kriszti81
 
 


Tici, megértelek, nekem is furi volt belegondolni, de nem sok időm maradt gondolkodni, amikor a kezembe nyomták a bébet, h tegyem cicire. Tök természetes dologgá vált egy pillanat alatt. Hidd el ez így működik, de persze szíve joga bárkinek nem akarni (hú de magyarosan írtam :oops: )! Azzal sincs baj, de sztem ne döntsd el előre, hagyd, h együtt alakítsátok majd ki!

Zsu
svs
 
 


Jaj lányok, hívjatok inkább Zsunak légyszi, ha nem gond!

Zsu
svs
 
 


zsu:

neked felejtettem el írni hogy sütis könyvből sütöm a tortát mert utoljára lassan 2 éve csináltam páromnak.
ha gondolod elküdöm priviben mert elég hosszú.

Kép
Kép
ettike
 
 


Nekem is az ágyneműgarnitúrás szopipárna anyagok tetszenek, de lehet, hogy mégis csak egy különállót veszünk majd. Azt mondják, ezen jó lesz majd aludni is. Szóval én is lemondtam a szopifotelről :D

Én alig várom hogy szoptathassak! Remélem fogok tudni, mert anyukámnak semmi teje nem volt, nagyim hordta mindig nekem az anyatejet (a tápszereket meg bébiételeket nem ettem sose). valahogy úgy érzem, ez olyan fajta kötelék lehet, ami nagyon meghatározó lesz. (bár még nem volt benne részem :D )

Kép
tünemény
 
 


Sziasztok!

Tünemény: akkor bocsi a kórház miatt, azt hittem bezárták a Nyírőt.
Grat a kis 1,5 cm-hez, illetve már a 22,5 mm-shez. . :) Klasszak a képek. :) Helyes a pocid.

Zsu: grat. a 8 mm-s kis csöpphöz. De már azóta tuti sokat nőtt. :)
Kende nehezen alszik, mikor náthás. Ilyenkor nyitott szájjal alszik és veszettül horkol. Az orrszívással nálunk nincs gond. Van, mikor magának csinálja. :lol: Nekem ilyen fakír gyerekem van. Imád hajat mosni, imádja, ha a zuhannyal locsoljuk a fejét, szeret gyógyszert bevenni, orrszívni. Bár zsepibe is már tud orrot fújni, de azért szívom is neki, mert még nem fújja erősen az orrát.
Apának utólag boldog szülinapot! De cuki Emma lány. :)

Mó: akkor azért sokat vártatok a babára. Örülök, hogy az első lombik sikerült. És most egyből két bébis is lesz.

Ettike: tök szép ez a kocsi. Nekem szimpi. :) És hajrá bilire szoktatás ;)

Cat: a fiú nevekkel mi is bajban leszünk. Nehéz döntés. Influenza elleni oltással kapcsolatban nincs tapasztalatom.

Tici: én is a Tamarára szavazok. Nekem az jobban tetszik. Mi volt az uh-n?

Sildi: örülök, hogy jól sikerült az olasz út. :) Szopis párnát rendelhetsz a netről is. Szerintem olcsóbb, mint a brendonba.
Klasszak a képek. És nagyon cuki a te kis pocid is ;) Hű de jó volt ez a videó. Milyen nagy már a pocaklakód. :)

Eda: milyen édes kis pocid van. :) Nekem alapjáraton ekkora. :) Milyen nagy fiad van már. Hogy tetszik neki a suli?

Viktu: neked is milyen nagy már a baba. :) Mi az rs-be vettünk annó a fiamnak kiságyat. És meg vagyok vele elégedve.

Kriszti: sok erőt holnapra. :cry:

Egy-két lefutott témához:

Nevek: nálunk a fiú név nincs lejátszva. Még nagyon nem is gondolkodtunk rajta. A lány név pedig valószínű a Bíborka lesz. (de még ez sem tuti)

Alvás: ha Kende nem kelt fel (ami ritkaság) akkor jól alszom. Ha felébreszt akkor vagy másfél óráig nem alszok vissza. :(

Hasméret: szerintem nekem még semmi nem látszik. Simán beleférek minden ruhámba. Hízni se híztam még….

Teszt: Nekem nem is ajánlotta a doki ezt a tesztet. Ezt kérni kell külön, vagy ha indokolt akkor csinálják??? És mindenképp fizetni kell érte???

Vitaminok: én elevitet szedek, meg aloés b12+folsavat. De én olyan link vagyok, hogy van hogy napokig elfelejtem bevenni.

Émelygés: én olyan 6-8 hét között émelyegtem sokat. Most mintha kezdene megszűnni. Hányni meg még egyszer sem sikerült. Remélem így is marad, mert a fiammal hánytam eleget.

Csajok az ekg-ra ki küld el??? És a háziorvos vizsgál valamit? Kell hozzá menni???
És a 12. heti tarkóredő mérést a betöltött 12. hét után csinálják?

Na most pótoltam a lemaradást :) Remélem nem hagytam ki senkit....

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág: Igen, én is a netről szeretnék párnát rendelni, csak még mindig nem tudom eldönteni, hogy mikrogyöngy vagy tönköly töltettel válasszam :roll: :roll:

Nekem az ekg-t a háziorvos fogja csinálni, a jövő héten megyek 12 hetes ultrahangra, de hétfőn a magánorvosom megmérte a tarkóredőt, azt mondta minden rendben.

Mi tegnap átböngésztük az összes nevet, hát elég nagy bajban vagyunk, alig van közös pont...De hogy a nevek többsége mennyire rémes...Komolyan mondom végignevettük az egészet :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sildi83
 
 


Kisvirág!

A védőnő majd elküld a háziorvoshoz. Ha ott van EKG, akkor ő csinálja. Ha nem, akkor ad beutalót. Nekem anno az üzemorvos csinálta. Kellett a jogsim hosszabbításához is, meg a munkahelyemről is küldtek már. Így három legyet ütöttem egy csapásra.

Tarkóredő betöltött 12. hét után van.
Vendég
 


Nem tudjátok, hogy hányadik héttől hall hangokat? Lelkesen hallgatnám a szép zenéket :D

Kép

Kép
sildi83
 
 


Virág csak, h megzavarjalak Emmával a nődoki küldött a házidokihoz, ő meg az sztk-ba EKG-ra.
Most nem tudom, h hogy lesz! :?

Nem semmi, milyen ügyes fiad van, sok energiát takarít meg mindkettőtöknek! :)

Zsu
svs
 
 


Még nem volt időm átolvasni a 2 napi termést, csak azt láttam, hogy
ILDI! Igen, ilyen babakocsink volt, csak éppen ez már sokkal szebb, és jobb, de így nézett ki, és nagyon-nagyon szerettük, praktikus volt!!!
(50%-ban ezt vesszük meg. Mert lehet, hogy azt a többfunkciósat)

Kép

Kép
eda7
 
 


http://www.robertklinika.hu/

Kisvirág ez a kórház linkje, mivel a Nyirőben levő szülészet magánná alakult. Elég húzósak az árak, szeretnék is ide jönni, bár nem tudom, lehet h még megnézünk másik kórházakat is. Egyébként számit az valamit hogy az orvosod az szakorvos vagy főorvos???

Kép
tünemény
 
 


Sildi!

Állítólag a 20. hét környékétől hall hangokat.
Bár van aki az mondja, hogy az elejétől. Úgyhogy nyugodtan hallgass jó zenéket!

Tünemény!

Megnéztem a klinikát. Telkiben sokkal húzósabbak az árak. De ez sem semmi, főleg ha belegondolok, ogy mennyi TB-t fizettem eddig. Így maradok a Péterfyben.
Bár volt ott egy ismerő orvos. Abkarovits a Péterfyből ment el. Állítólag jó.
Vendég
 


ildi:

én úgy emlékszem a 16.-hét körül kezd hangokat hallani.de ha előbb elkezdessz neki mozart-ot lejátszani fülhalgatóval a hasadon azzan biztosan nem ártasz neki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
én kaptam ilyen felhúzható altató zenét játszó játékot mikor 13-14 hetes voltam és azt minden este 2-3 szor a végighalgattam úgy hogy a pocimon volt.mikor Patrik megszületett és ezt elindítottam bármilyen keservesen sírt abbahagyta és elaludt.
tehát biztosan jó hatással van rájuk a kellemes zene.
és szerintem abban is van valami hogy ha a pocidban éjjel aktív akkor nehezen fogja az északákat áttaludni.PAtrikkal így jártam.
meg mikor elfeküdtünk és aludtam volna akkor elkezdtem jobra balra billegni az ágyban és akkor megnyudott kicsit.mikor megszületett pedig csak úgy volt hajlandó elaludni este és éjjel ha ringattuk a karunkban.
ezek szerint már a pocakban "el lehet rontani"a gyereket :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nekem is a házidoki csinálja majd az ekg-t.csak jussak már el hozzá :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok kismamik!

Remélem most már rendszeres látogatója tudok lenni az oldalnak.

szeretnék részt venni aktívan a kis csoport életében.

Segítetek vonalzót készíteni? és mi az a táblázat?

A szopipárrnához annyit tudok mondani,hogy én sajnáltam a 4-5ezret,ezért licitáltam és 1800 volt, mikrogyöngy töltetű,mosható huzatú és tök jó állapotban,

nagyon kényelmes ,bár még nincs nagy pocak,de tuti jó szolgálatot fog tenni,sok jót hallottam róla.

A rosszullétek nekem most már enyhültek,pár napja a fáradságon kivül nincs semmi,(lekopogom) de előtte volt minden .

én a gravidát szedek és nem tapasztaltam semmi rosszat tőle,már a terhesség előtt 2 hónappal elkezdtem,(folsavat is)

Pajmirigy alulműködéssel kezelnek,remélem nem lesz semmi gond a terhességem alatt.
békefiné
 
 


békefiné:

vonalzót úgy tudsz csinálni hogy rákattintassz pl. az enyémre és akkor megnyitja azt az oldalt ahol ki lehet választani magát a vonalzót,a kis figurát,és utánna az adatokat beírni.
ha kész kapsz egy kódot az url http-vel kezdődőt kijelölöd és bemásolod itt a segédletek alatt található prfofilodba az aláirásodhoz.

ha valahol elakadsz szólj nyugodtan.

a táblába pedig beírjuk hogy ki hány éves, mikorra van kiírva,hol fog szülni,a baba nevét(ha már van)van e tesó,
a táblit mó csinálja és az előző oldalon megnézheted hogy is néz ki.

Kép
Kép
ettike
 
 


Most értem haza a nőgyógyásztól. Most megvizsgált kézzel is, illetve csinált rákszűrést. Aztán megnéztük ultrahanggal a babát, már 19 mm és nagyon élénken ver a szíve. Nagy öröm volt nézni, illetve hallgatni. :)

Szia Békefiné!
Üdv a csapatban, gratulálok a babához.
Nekem is pajzsmirigy-alulműködésem van, jól beállított gyógyszeradaggal biztos nem lesz semmi gond.

Kép
tici
 
 


Ettike: Már nekünk is van altató zenét játszó kis figuránk, azóta minden este a hasamon zenéltetem, ártani tuti nem árt :D

Tici: Gratulálok a 19 mm-es kis csodához, annyira jó látnbi őket, és hogy milyen hihetetlen mértékben nőnek és fejlődnek. Az előző uh-n még karjai sem voltak, hétfőn meg már ujjacskákat számoltunk. Fantasztikus ez az egész!

Ma megyek a védőnőhöz, tegnap este meg próbafrizurán voltam, sosem gondoltam volna, hogy az én vékony szálú hajamból ilyet lehet készíteni :D

Végül úgy döntöttünk, hogy a szopiparna.hu-ról olyan 6 részes garnitúrát rendelünk majd.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Tici gratulálok a pici babádhoz, ugye milyen megnyugtató, mikor meglátod a monitoron a szivecskéjét! És ahogy Ildi mondja, a következő uh-n még jobban el fogunk csodálkozni! :D :D :D

Ildi van fotód a frizurádról? Ha tudsz, rakj fel ide is! Biztos nagyon szép leszel! Már nem sokat kell aludni!!!

Köszi Cat, a klinikás irást! olyan rossz igy elbizonytalanodni, hogy most akkor melyik kórház is kéne, mert hát ugye egy 'átlagos' kórházban is ugyanúgy világrajönnek a picik, és lehet nem kerül ennyibe...meg tényleg, én is fizetem a tb-t, de ott meg a zsebbe kell dugdosni a pénzt :? :roll: nem baj, elhatároztam magam, hogy ezen nem fogok izgulni...úgyis megoldódik majd! :D

vettem Bvitamint, kipróbálom, benttartja-e a kaját, mert tegnap a reggeli kakaóscsigán kivül minden visszajött :(

Kép
tünemény
 
 


Tünemény: sajnos nincs, de az esküvő után teszek fel majd :) Most rendeltem meg a menyasszonyi tortát, már csak a virágok vannak, meg a cipő, amit égen földön nem találok megfelelőt :x
Remélem hamarosan elmúlik a rosszulléted!

Az orvosom összevonta a vérvételeket, levesznek vagy 9 csővel a jövő héten :shock: Remélem kérhetem fekve, mert már a gondolatától is szédülök.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Ildi úgy örülök nektek! A cipő is meglesz, bár sosincs pont olyan, amikor kellene!! :lol: :lol: Hány fős lesz a lagzi?

A vért meg irtó gyorsan leveszik! Pikk-pakk, észre se veszed és már szorithatod le a tű nyomát! Sőt nem is fáj! Pedig én aztán parázok a tűtől, utána meg mindig megdicsérem őket, hogy milyen ügyesek voltak! :lol: :lol:

Kép
tünemény
 
 


sziasztok.

ildi:

jesszus 9 ampulla vért vesznek tőled egyszerre????
bár gondolom a kisebbik fajtábó,mert ha a nagyból akkor annál még egy elefánti is elszédülne utánna.
vigyél magaddal valami édeset.kekszet,csokit,dobozos üdítőt.én is szoktam vinni,bár engem szerencsére nem visel meg.már rutinos vagyok :lol: :lol: :lol:

tünemény:

én legközelebb még köszönni sem fogok nekik......nemhogy megdicsérni őket.
bemegyek köszönök -jónapot. válasz???SEMMI.eggyik megjegyzi a másiknak hogy "a genetikait nem veteti le???"mire a másik:
"látod van ilyen" :twisted: :twisted:
ezek ellenére kifele is köszönök hogy VISZONT LÁTÁSRA
válasz???SZINTÉN SEMMI.
valahogy van egy olyan érzésem hogy megint a korom miat fog lenézni mindenki :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
a kismamák is olyan furcsán néztek rám.akkor meg meglepődve mikor szólítottak hogy Karczagné.
miért olyan nehéz elhinni hogy fiatalon is lehet valaki nagyon jó anya????

ez annyira bántó.a szüléstől már előre félek.mármint attól hogy fognak velem viselkedni.
Patriknál hiába mondtam hogy hívják az orvosom baftak rám.katéterrel vettek vizeletet merthogy nem tudom hogy hogy kell közép sugaras vizeletet adni :twisted: :twisted: (18 éves korom ellenére,töbször pisiltem pohárba én mint az ott dolgozók összesen)
annak ellenére hogy az egekben volt a vérnyomásom,olyan voltam mint egy bálna a víztől,3 keresztes lett a fehérje a vizeletben,nem hívták a dokimat :twisted: :twisted:
összesúgtak a hátam mögött és még folytathatnám.

na bocs a sok panaszkodásért,csak jól esett kiadni.

Kép
Kép
ettike
 
 


tici:

gratu a babudhoz:)

Kép
Kép
ettike
 
 


Helló lányok!
Nagyon ritkán jutok el hozzátok, mert napközben sok a munka, aztán délután már a gépet be sem kapcsolom, látni sem akarom! Inkább a család!!!
Nekem szerencsére már egy hete az émelygés is megszűnt, és már a fáradtsággal is jól bírok, egyre több az energiám!
KRISZTI! Nagyon sajnálom, nem is tudom, hogy mit lehet ilyenkor nektek mondani! Kitartástttttttttttttttttttttttttt!

A tönköly búzás párnáról én írtam már régebben, nekem és a fiamnak is ilyen van. (persze normál párna, nem szoptatós még!), és imádjuk.
Igen, sajnos hangos, mert csörögnek benne a búzaszemek. Az elején még büdi is, bár én és a fiam kifejezetten szerettük az illatát. Mintha szalma közé feküdtem volna. De az néhány hét alatt elillant.
Azt néztem, hogy ezzel a töltettel sokkal nehezebb.
Én a párnát is a Pólusban az éttermeknél kinti árusnál vettem, esetleg ott meg tudjátok nézni (aki pesti), hogy nagyon hangos-e, és ha tetszik, lehet rendelni. Nekem úgy rémlik, hogy ott is ilyen 7 ezer ft körül volt az ára, de már kb 1 éve néztem, de majd lassan megveszem, és megírom!
A fiamnak azért nem igazán tetszik még a suli, mert azt mondja, hogy túl könnyűűűű!!! Nem bírja kivárni, azt hitte, rögtön tanulnak!! :roll: :roll: :roll:

Én is Elevitet és napi 2 folsavot szedek, kb még 1-2 hétig, aztán majd ritkábban! A fiammal is úgy csináltam, és 3080 gr-al született.
Jajjj majd elfelejtem!! Annyira édes volt Ildi látni, ahogy kapálózott a babusod!!! Én jövő hét szerdán megyek, és a fiam+párom is be fog jönni az UH-ra, már nagyon várjuk, biztos hasonlót fogunk látni, akkor már 12+3 leszek!!!

Kép

Kép
eda7
 
 


jajjj Etti!! De bunkók ezek az orvosok/nővérek! Húúú de beszóltam volna nekik, ha épp olyanom lett volna!! Pont egy kismamival kell igy viselkedni, mikor a sok idős szinte unaloműzésből jár hozzájuk (és milyen agresszivak tudnak lenni, ha valaki előttük megy be)???? és igenis lehet valakiből jó anya fiatalon is! sőt! rossz anya 'normál' korosan!!!!

a szülést azt nem tudom, de én bizom abban, hogy majd jól megy minden...mást nem tudok, mert az biztos be leszek t.jva, ha majd oda kerül a sor!

Kép
tünemény
 
 


tünemény.

itt terhesség alatt nem a rendes laborba kell menni vérvételre hanem a terhesgondozóban van.

érdekes én mikor Patrikkal bekerültem egyátalán nem féltem.még másnap sem mikor előkészítés utánn bekisértek a szülőszobába.
jól elbeszélgettem a szülésznővel(szerencsére nagyon aranyos volt)mindenről kikérdeztem.pl. mivel repesztenek burkot,ülhetek e labdán,sétálhatok e és hasonlók.aztán megjött párom és utánna már ment minden a maga utján.

hidd el csak addig fogsz félni míg oda nem kerülsz.ha már ott vagy minden fontosabb lessz annál hogy parázz :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike! Ez nem semmi!! Szerintem ne foglalkozz velük!!! Az a baj, hogy legtöbbször az aszisztensek csinálnak egy kórházból vagy Sztk-ból rosszat! A párom nem egy beteges, és volt egy pici autós ütközésünk (egy taxis nem akarta megadni a jobb kezet, valahogy nem odafigyelt), és a párom háta kicsit meghúzódott, így elmentünk a balesetire egy röntgenre. Hívta előtte a főnökét, de akkor nem vette neki fel, csak épp akkor hívta vissza, amikor már be kellett mennie. Az nővérke ahogy meglátta, hogy telefonál, akkora bunkón rákibalált!!! Pedig már le akarta tenni, de egy főnököt nem lehet "ledobni"! (eközben a férjem béréből havonta több járulékot vonnak, mint annak a hölgynek a bére!!! És ez sértő, hogy bőven kifizeti az ellátást, és így beszélnek vele.)
Szóval, ez felháborító!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
eda7
 
 


Tünemény!
Ettikének is igaza van, én császáros voltam, de amikor kocsikáztunk a kórház felé elfolyt magzatvízzel (vasárnap este!), még énekeltem a zenékre, pár a papa kicsit izgatottabb volt!!!
Amikor ott voltunk, akkor pedig már olyan felfokozott állapotban voltam, hogy még a gerincembe adott injekciót sem éreztem!!!
Azt sem, ahogy a katétert berakták.
Műtét alatt szólt a zene, direkt akkor megjegyeztem, hogy na erre a számra emlékezni fogok, hogy ilyenkor látta meg Marci a napvilágot.
Ezzel szemben már másnap nem is tudtam, hogy melyik zene szólt éppen. Szóval a szervezetünk szelektál!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Majd meglátod, akkor ott már minden más!!! Erre nem lehet igazán felkészülni, legalább is első alkalommal!!!

Kép

Kép
eda7
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bejelentkezem, mert Apának kell a gép.

Voltam ma Uh-on.
Szabályos petezsák, ép testkontúrok, ábrázolódó végtagok, ritmusos szívműködés, lepénykezdemény a mellső falon. CRL: 37 mm.

És íme Ő:

Kép
Vendég
 


CAT!!!! Gratulálok!!! Nagyon emberi kis babuskátok van!!!!!!!! :D :D :D

Kép

Kép
eda7
 
 


Szia Cat!
Örülök, hogy minden rendben nálatok. 1 mm különbséggel pont duplája az én babámnak. :)

Kép
tici
 
 


Szia Cat! Gratulálok! Már kezd emberke lenni!!! Egyem is meg, olyan kis komoly formája van! :D :D :D

Ti tapasztalt szülésesek! :lol: :lol: remélem igy lesz, amig nem jut oda az ember nézhet filmeket meg, olvashat róla, de akkor se lehet tudni, hogy igazából milyen.. viszont mikor aranyér műtéten voltam, (a második már lézeres volt) a doki elkezdte énekelni a favilla fakanál fatányért!!! hát én ettől teljesen ki voltam! :lol: :lol: :lol:

Kép
tünemény
 
 


Ettike!

Nem irígyellek. Nehéz megküzdeni az előítélekkel. 100 éve még én lettem volna a különleges, most pedig Te vagy az. Nem jó ez így. Miért nem lehet megérteni, hogy mindenki máskor érzi úgy, hogy tudja vállalni a gyereket, mert megvan hozzá a párja az egzisztenciája és minden ami számára fontos?

Utálom azokat akik minden ismeret nélkül ítélkeznek!
Vendég
 


Tünemény!

Én egy filmet sem néztem meg soha a szülésről. Nem akartam, hogy előítéleteim legyenek, vagy olyan elvárásaim amink nem tudok megfelelni, és legfőképpen nem akartam magam riogatni vele.
Így mindent tökéletesnek éltem meg. És egy pillanatig sem féltem soha. Sok mindentől rettegtem a terheség során, de a szülés nem tartozott közé. Nem tudom miért. Arról tudtam, hogy csak jó lehet.
Vendég
 


Ettike: undorító egy hozzáállás, amiről beszámoltál. Ahelyett, hogy tisztelnék, hogy ennyire fiatalon mersz, s mi több. boldogan vállalsz gyermeket, míg sok kortársad rendszert űz az abortuszokból. Ne is foglalkozz velük!!!

Tünemény: hááát, olyan 60 vendégre számítunk összesen. Ami a vérvételt illet, a haematológián rendszeresen megcsapolnak sajnos, de ott csak 1 ampullával szoktak, nem 9-el :roll: :roll: :roll:

Cat: Gratulálok, nagyon jó a kép, teljesen látszik rajta a kicsi Emberke :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat. Úgy látszik mindenkit más utalt be. Na majd rákérdezek a dokimnál. :)

Tünemény: passz, hogy mi a különbség a főorvos és szakorvos között.

Békefiné: üdv. :) Hogy szólíthatunk téged? Mert nekem olyan idegen ez a „né”-zés, már ha nem sértődsz meg.

Tici: szuper, hogy minden okés a babóval ;)

Ildi: mikor is lesz a nagy nap???

Eda: az én fiam is 3080-an született :)

Cat: csodaszép a babucid ;)

Nekem is éjszaka volt aktívabb Kende mikor pocaklakó volt és nekem a mai napig nem alussza át az éjszakát…

Most csak ennyi.... Puszi

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Halihó!

Andinak hívnak ,engem is zavart a békefiné így a beszélgetéseknél.

ezt is tudom valahogy változtatni? Talán a profilba?

Cat: nagyon jó érzés látni a képet,a tudat,hogy az én kisbabám is kb ekkora,hisz egy napra vagyunk kiírva. csak én eddig peches voltam,mert ahánysszor voltam uh,nem volt jó a nyomtató.okt.6 megyek 12,uh-ra remélem akkor már kapok

Mó: szeretnék én is felkerülni a táblázatba.lehetséges?

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


mit rontottam el a vonalzónál,óóóóóóó de béna vagyok

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: