Új privát üzeneted érkezett!

Mimilee, szoktad érezni a peteérést? Ha 24 napos a ciklusod, akkor annak a 10. napon kell lennie. Szóval Neked a 8-11 ciklusnapok a legesélyesebbek. Leaglábbis orvosilag. Persze ezek csak a legesélyesebbek, a többi napon is történhet bármi. A ciklus első fele mindenkinél változó hosszúságú. De a második fele 14 nap. Tehát a ciklushosszból kivonod a 14 napot, akkor megkapod a PÉ napját. Ez a nap és az ez előtti 2 nap a legesélyesebb.
Ezt szerintem érdemes lehet elolvasni: http://www.napfenyes.hu/eletmod_es_gyog ... dszer.html
Én kicsit olvasottabb vagyok a témában a kelleténél. Azért is mert én mindig megérzema PÉ-t és míg nem tudtam mi az, azt hittem valami bajom van. Minden hónapban pár napig feszít az oldalam (petefészkem) és ilyenkor más a hüvelyváladék is. Úgyhogy utánaolvasgattam , dokinál is voltam és kiderült, hogy ez így van jól. Persze szerencsés vagyok, hogy megérzem, csak a gáz az, hogy ilyenkor a szex is kicsit fájdalmas. Feszítő érzés a pociban.Na azért bírhtó. :)

Szerintem ma ugorj rá a párodra feltétlenül!!!!
luli
 
 


Sziasztok!

Ú, de jo ez a tábla!
Kismamik jöhetnek???

Adataim:
Encike-2008. január-ciklus hossz 31-Hajdu-Bihar-30-mj:3. baba

Anno én is áéreztem a pét, de most, hogy kismami vagyok mikor kellene mensziznem, akkor pati jön az államon, de mindig ugyanoda.
encike 2
 
 


Szia Encike!
Sőt, jó látni a pozitív példákat. Egyébként Te hogyan érezted a Pét?
Szóval így állunk most:
Kép .
luli
 
 

 
 

Encike, háromnál megálltok, vagy szeretnétek még? Mi nagyon szeretnénk nagy családot ( 4 gyerkőccel minimum), mad meglátjuk, hogyan sikerül.
luli
 
 


Luli, szuper a link, amit beraktál, köszi. Úgy nagyjából tisztában voltam a dolgokkal, de itt tényleg nagyon pontosan le van minden írva.
mimilee
 
 


Sziasztok!

Húúú, de sokat írtatok! Tényleg hasznos lesz ez a táblázat, mert néha az az érzésem kezdem elveszíteni a fonalat :D

Mimilee téged még nem is üdvözöltelek. Isten hozott köztünk és mielőbbi pozi tesztet kívánok neked :lol: Tetszik a nick-ed. :D
Ha jól látom te is '77-es évjárat vagy. Mikor születtél?

Encike jó téged is erre látni :lol: Hogy telnek babás napjaid? Tesók tudják már, hogy jön a baba?

Luli irigyellek, hogy te érzed mikor van PÉ-d. Én sajnos semmit nem érzek, pedig már 3 hónapja lesegetem magam. :roll:

Nita tényleg egy gyökér lehet az anyósod! Ezek szerint az enyém nem is olyan rossz :wink:

Csajok ha minden igaz ma van PÉ-m :lol: :lol: Most annyira úgy érzem, hogy ez a mi hónapunk lesz :roll:

A hőmérőzést közben teljesen elhagytam. Barnabás beteg és állandóan átrohangálok hozzá éjszaka. Légcső gyulladása van és lázas, tele az orra állandóan szívni kell szegénykémnek. Szóval még véletlenül sem alszom nyugton. :(

Luli én is megadnám az adataimat, tök jó a táblázatod :lol:

Nyanya77, 2008 július, 12., 26 nap, Budapest, 2. baba

Kép
nyanya77
 
 


Szia Nanya, már 31, vagy csak 30 éves vagy? Mindent bele a este!! :)
luli
 
 


szóval ma estét akartam írni. :oops:
Mimilee, örülök, ha segített a link valamit. Vannak benne hasznos dolgok.
luli
 
 


Luli már 31. :(
Most töltöttem aug. 29-én.

Kép
nyanya77
 
 


Szia luli

Én is adnék meg adatokat:

próbálkozunk: 2008. május
ciklusnap: 5. hét 5 vagy 6. nap. Jajj nem is tudom hirtelen, de ciki.
ciklus hossza: 29-30 nap (inkább 30)
lakhely:Budapest XIII ker
életkor: még két héten át 24 éves vagyok :lol:

Köszi a táblázatot mindenki nevében, fantasztikus ötlet.
pingi
Veresegyház
 
 


Azt egyébként hogyan lehet megcsinálni, hoyg a vonalzóm az összes bejegyzésemnél megjelenjen magától?
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!


Lányok, nagyon sokat írtatok, sajna nem tudok most visszaolvasni, talán majd hétvégén, rengeteg a munka, be vagyok havazva.... :?

Mindenesetre üdvözlet az újaknak! ... és hajrá a leendő kismamiknak, jó egészséget a babásodós társainknak! :D :D

Luli, láttam a táblázatot, köszi az ötletet, hasznos. Adataim: próbálkozás: 2008. aug. óta, ma van a ciklus 10. napja, ciklus hossza... :shock: ez tág tartomány lesz: 27-42 nap - eddigi tapasztalatok alapján, lakhelyre csak annyit mondanék: Közép-Mo., életkor 29.

Üdv mindenkinek! És tartsatok ki, jön még nyár, csak talán majd novemberben! :P Ez az idő viszont felettébb elősegíti a családalapítási szándékunkat! :lol: :wink:

Kép
judi79
 
 


Szóval ezután naponta csak egyszer fogom feltenni, ígérem, csak most jó látni, hogy hogy gyarapszunk!:)
Szia Judy!

Sikítsatok, ha valami nem stimmel, vagy egyéb ötletetek lenne.
Kép ..
luli
 
 


luli a megjegyzéshez beirnád hogy 1 baba és az érkezéshez pedig 2006.02.23

a ciklushosszhoz pedig 29-30 nap
köszike! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello mindenkinek!
hát van mit olvasni szó sem róla! látszik rossz idővan, mindenki beindult. tegnap este óta 1 oldal...nem semmi. :lol:
Luli! szupi a táblázat. adom az adatokat.
Nick: kissedi, próbálkozunk (a csapatból legrégebb óta úgy látom) 2006 november. :oops:
ciklusnapom ma a a 28. ciklusom hossza 32 nap. baby még nincs. :cry:

Kép
kissedi
 
 


Lakhely Miskolc mellett, kor 27 év. bocs ez kimaradt.
kösz a táblázatot nagyon jól áttekinthető és legalább tudjuk ki hol tart.

Kép
kissedi
 
 


Én már bizti megint nem vagyok babás :cry: tegnap is meg ma is voltak már menszis görcseim. sztem tuti megjön szombaton. :evil: :cry:
bár feszül kicsit a mellem, néha meg eszméletlen hányingerem van, ma is azt hittem kidobom a munkahelyen a cuccot. :? dehát ez lehet menszi miatt is, nem?
dehát tudom új hónap, új remény, csak már mi átestünk jó pár hónapon.... :( és ez annyira elkeserítő

Kép
kissedi
 
 


Szuper ez atábla!Nagyon jó ötlet, kicsit képbekerülök.
Adataim, 2008. augusztus, 14 (ha van nekem ilyen egyáltalán), 28, Tata, 30 (novembertől 31.), első baba.
Tegnap este nem tudtam az Uramtól elkobozni a szgépet. :twisted: :twisted: :twisted:
Most megyek teljesítem háziasszonyi kötelességemet, fözök (rakotkrumplit).
De ma este mindenképpen jövők! :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Kissedi a tüneteim ugyan ezek, hányinger, cicifájás!
Teganp melóban én is majdnem kitaccsoltam :oops:
De addig ne add fel a reményt! Úgy látom még 4 napod van hátra?!

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


lányok ne keseredjetek el!!!!!!!!! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Adri! akkor ismerős a helyzet neked is. mondjuk baby mellett szólna hogy állandóan éhes vagyok, ami eddig nem igazán volt rám jellemző, sőt... de lehet hogy már csak a tudatalatti vágy produkálja ki belőlem :roll: mindegy majd kiderül szombaton. mert akkor kell (vagyi egyáltalán nem kellene nekem) megjönnie. ha nem jön vasárnap tesztelek :wink: addig is reménykedünk!!!

Kép
kissedi
 
 


megy a drukk minden tesztelőnek!!!!!!!!!!!! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Edi, tényleg nem elkeseredni. Persze tudom, idegölő lehet ez a várakozás. De ha jól látom, akkor haladnak nálatok a vizsgálatok. És így azért mindig van mit várni és nem semmittevéssel telnek el a hónapok. Párod kiskatonáit most nézik meg először? Nálad találtak valamit, hogy clostit szedsz?
Te vagy ell a táblában, szoratunk érted!

Sziasztok lányok, én már csak holnap jövök. Most vár a házas élet. Még dobog egy utsó táblát. Holnaptól dolgozok, úgyhogy nem tudok majd ennyit jönni :( Bár ki tudja. :)
Kép
luli
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezem, hogy még élünk. Benyaltunk egy gépvírust és újra kellett telepíteni a gépünket, de most már jó. Igyekszem visszaolvasni. Remélem van újabb kismami, vagy hamarosan tesztel valaki egy + at ;)

Drukk millió!!!!

Puszi: Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jujjj de jó ez a tábla!!!

Luli: üdv neked. Azt hiszem lesz mit betolnom. Én is bekerülhetek a táblicsekbe?

Adatok: 2007.április óta próbálkoztunk, 8+4 napon vagyok, ciklus hossz 26 nap, bár most több mint 280 nap ;) Pest megye, 33 éves vagyok, és a második baba. Ja és a szülés időpontja: 2009.04.24

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


szia virág...a fene ezeket a vírusokat!... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Luli! kösz a drukkot. apinak a harmadik katonavizsgálata lett. az első 2007-ben volt. ott totál 0 volt az eredmény. aztán nem mertünk újra menni. itt a babaneten beszélgettem és a lányokra hallgatva elmentünk újabb vizitre. akkor oligozospermiát diagnosztizáltak. 10 millió katona van /ml, és kevés mozog és lusták. Most kb 45 napja szedi a klostit a párom, nem én,+multi macat. még van kb két hétre való adagja és utánna megnézzük használtak e valamit. hát remélem igen.
engem még nem igazán vizsgáltak. pé néztek az van. azt mondta a doki addig engem nem kínoz míg a férjem nincs rendben. hát hamarosan kiderül.
ja! és köszönöm az első helyet :lol: remélem felzárkózom az előttem állókhoz, és mindenki követ majd minket :wink:
puszi

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Ejha! Termeltetek Lányok! :D

Az adataim: ABeatrix, 2008 június, 11, 28, Dunántúl, 26, 1. baba

Kissedi, Irdab: ezek a tünetek lehetnek a babától is.. megy a drukk, hogy piri jó messzire elkerüljön titeket! No meg mindenki mást is :lol:

Encike: mikor mész UH-ra?

Luli: nem vehetnénk fel még egy oszlopot, a köv UH időpontjának? A link nagyon tuti!!! :):):)

Csajok, nálunk semmi újság.. még mindig 36.5... várunk és gyakorlunk :D:D

Kellemes estét mindenkinek! :wink:
abeatrix
 
 


mára elteszem magam szépjóéjszakát mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Abeatrix remélem neked lesz igazad. :wink:

Kép
kissedi
 
 


KÉpzeljétek eszméletlenül elkezdett fájni egy rágófogam. nagyon gáz :cry: . jó éjszaka elé nézek. de gyógyszert nem igazán akarok bevenni, nem is nagyon szoktam...
hát remélem elmúlik hamarosan, de most még az agyam is lüktet. :x
na jó éjt nektek, holnap jövök :wink:

Kép
kissedi
 
 


Ejha lányok,nem semmi,alig győztem visszaolvasni!Nagyon jó ez a táblázat.Megadom én is az adataimat.Vernike24, 2008.júl.(de aug.kimaradt),9.nap,27-28,Győr mellett,még 12 napig 24,(Pingi mikor van a szülinapod???)első baba...
Azt hiszem ennyi.
Abeatrix hajrá,nálunk is ez a program :oops:
Hajrá a tesztelőknek!!!
Jó éjt mindenkinek!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Na mire idejutottam, addigra már mindenki alszik :oops:

Edi ezek jó jelek! Én meg egyszer zabálok, egyszer meg hányingerem van! Na már csak két nap aztán kiderül. Én csütörtökre NEM várom, és ha NEM jön meg az nap tesztelek.
Nagyon drukkolok neked, már igazán megérdemelnéd!!!
Remélem ezt az éjszakát kihúzod valahogyan, és holnap meg menj el fogorvoshoz mindenképpen ha elmúlik és ha nem akkor is.

Én mielőtt próbálkozni kezdtünk elmentem fogorvoshoz, hát 3 gyökérkezelés lett az eredménye. A régi rágófogaim amalgán tömései alatt sorra begyulladtak az idegek (valószínú a klímától). A fogorvosom teljes szájrögenre elküldött és látszódtak a gyuladási gócok! Szóval nem fájtak, csak mivel mondtam hogy babázni szeretnénk javasolta, h. előtte ezeket csináltassam meg, mert a hormonoktól beindulhatnak. Nem kevés pénzembe került, na és persze időmbe. A babázást elkezdhettük volna ha ez nincs már hamarabb kb 2 hónappal. Csak azt ajánlotta mivel gyökérkezel (és röggenezet is) addig ne.

Abeatrix bár csak igazad lenne!

Sajnos nap közben nem nagyon tudok jönni, mert ezerrel dolgozom, csak ilyenkor tudok itt lenni :oops: meg délután.

Az uram szerint fincsi lett a rakott krumpli :P

Na én ma estére felhúztam a dunyhámat, és mivel távfűtésünk van, azaz most nincs fűtésünk a klímával nyomatom a meleget.
Minden peteérősnek ++++++++++++++++++++++++++++++ eredményt produkáló, összebújós forró, éjszakát kívánok :D

Adri

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Ja, én is 77-es vok, na pá :P

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


vernike:a szülinapom okt.1-én van, vagyis lesz.

irdab: én látod nem alszom, moziban voltunk az urammal, mert beszürkültek már a napjaink, fel akartuk dobni valamivel...hát egy közepes filmet sikerült választani, és a legrosszabb, hogy a moziban olyan hideg volt, hogy én még ilyet sosem éreztem...pedig tudom hogy a mozikban mindig hidegebb van.

Mostmár én is elteszem magam holnapra.
Jó éjt mindenkinek, és kellemes szerdát annak aki ezeket a sorokat már csak holnap olvassa.
pingi
Veresegyház
 
 


Jó reggelt!

Babások, várom az UH időpontokat!
Pingi mit néztetek a moziban? Mi is tervezzük mostanában.
Edi, hogy van a fogad?
A Macaról sok jót hallottam már. De egyébként is azt mondják, hogy egy vizsgálatból még nem szabad következtetéseket levonni. Ha egy hét múlva újra vizsgálják, teljesen más is lehet az eredmény. Meg különben is, egy erős ügyes katona is elég egy babához. :) csak tényleg minden másnak stimmelnie kell.
Az jó, hogy a párod elment vizsgálatra. A férfiak gondolom nehezebben élik meg ezt.Biztosan meg lesz a jutalma.:)

Na itt a tábla, emélem helyesek az adtaok:

Kép
luli
 
 


Most látom, hogy Kisvirág és Pingi helyet kell cseréljenek. :oops:
luli
 
 


Szia Nyanya77,
igen én is 77 nyári vagyok (júl.22.)

hát tényleg nagyon zajlik itt az élet, azt hiszem, ez nem tesz túl jót a munkamorálnak...

hajrá csajok!
(Luli továbbra is tök jó fej vagy, hogy ezt a táblicskut csinálod :) de tényleg!)
mimilee
 
 


Sziasztok

luli a moziban a Trópusi vihar-t néztük.
Csajok, biztos uncsi hogy állandóan kérdéseim vannak, de hátha ti tudtok segíteni.
1. Szeretnék megtudni egy elérhetőséget egy orvoshoz a MÁV-ban (Gulyás István), szerintetek hogyan fogjak hozzá? Tel. be hogy vele szeretnék beszélni? Esélyt sem látok rá...

2. Szerintetek létezik hogy a hatodik hét derekán nekem már pocakom leygen? No nem nagy, csak egy kis púp ott, ahol amúgy lapos szokott lenni...

3. Sajnos továbbra sem tudom, hogyan kell állandóra beilleszteni a vonalzómat, úgy hogy ha írok valamit annak mindig ott legyen a végén...
Kérlek segítsetek ha tudtok valamelyik gonddomra választ..köszi.

Csajok, ki hogy áll? Történt valami érdekes dolog?
Vagy jól vagytok egyáltalán?
Hogy vannak a babásaink?
pingi
Veresegyház
 
 


Hello csajok!
hát baromi hideg van.
Adri!Kösz a drukkot, viszont!Ma még nem volt hányingerem, csak mindig ennék valamit. :roll: De én is úgy vagyok, hogy majd elh..nytam magam, utánna meg nem tudtam mit ennék, sztem mg a vasat is.....
Nálunk van központi fűtés, családi házban lakunk. de még nem igazán akarnánk fűteni, de ha így megy kelleni fog. már én is elővettem a téli paplanokat. az alatt jó meleg van, csak rossz kibújni alóla. :lol:
Luli! Most figyelem, hogy te is 27 vagy. 1981. mikor születtél? én augusztus 7. :wink:
a fogam per-pillanat ok. érzem,hogy van de most nem igazán fáj. készülődök dokihoz csak akihez eddig jártam messze lett. aki közelebb van, meg akihez tartozunk az nagyon durva. :?
A férjemmel 3 hónapja jártunk fogászatra. beleszakították neki a gyökeret és szájsebészeten voltunk.hát nem nagy élmény volt szegénykémnek. :(
és a fogműtét után 3 héttel lett "jó" eredménye (a nullás után 10 milla) :) remélem most még jobb lesz, meg segít még a maca is :)
na megyek dolgozni is kellene.
képzeljétek beindították itt a fűtést :P hát jól esik szó se róla :)
na további szép napot mindenkinek, majd este visszanézek!!

Kép
kissedi
 
 


Pingi: a profilodnál az aláíráshoz kell bemásolni a kódott amit kaptál amikor elkészítetted a vonalzódat. Csak azt nem tudom már h, melyiket, mert kettőt kaptam. Szóval vagy csak ezt, vagy csak azt.
Dokival kapcsolatban, meg szerintem nyugodtan hívd fe a kórházat, úgy sem egyből orvos veszi fel. ott meg tudsz érdeklődni, h mikor is rendel, meg ilyenek.
Kissedi: Örülök a fogadnak, h. most nem fáj, de akkor keress egy harmadikat, szerintem mindenképpen nézesd meg!
Szegény férjed jól megjárta!

Én már 11-kor megettem az ebédemet, azt hittem éhen halok.
Olyan furcsán érzem magam, remélem nem leszek beteg. Reggel kicsit fájt a torkom, meg a hátam is. Tömöm magamba a C-vitamint, meg a csipkebogyó teát.
Meg alapból is, kiváncsi vagyok, hogy holnap mi lesz.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Pingi, szerintem is hívd fel a kórházat, biztosan segítenek.

Akkor a Tópusi vihart nem nézzük meg.

Edi, és 80-as vagyok, már csak egy hónapom van a 28-ig.

Irdab, akkor te most nem lehetsz a 15 napon, ha 1 napod van a ciklusod végéig.Ezek szerint 27. napon vagy?
luli
 
 


Pingi: a telcsiszáma kell ennek a dokinak? Vagy milyen a rendelési ideje, vagy mire gondolsz? Az én dokim is Mávos. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Luli: nekem a vonalzóm alatt ott van a következő uh ideje ;) 09.30 :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


luli
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, de azért olvasok, csak nagyon rosszul vagyok mostanában, kisvuk folyton velem van, naponta többször is, de ma talán kicsit jobb a helyzet.

Üdv az újaknak, nagyon jó ez a tábla!
Adataim: nikole, 2008. május, 7+3, 26, Kelet-Mo., 29 év, 2. baba, 2008. szept.23., 2009.05.03.

Volt kérdés, hogy milyen gyógyszert lehet bevenni fejfájásra, én először egy könnyű kávét szoktam meginni, és ha nem segít, akkor egy fél algopirint. Ezt a dokim mondta, úgyhogy lehet. A homeos bogyó is jó lehet, bár nekem a hányingerre sem használt semmit, de persze ez nem jelent semmit.

Moziba mi is mennénk már nagyon, de nem játszanak semmi normálisat felénk, hátha hétvégén mégis lesz valami nézhető.

Tegnap reggel már párom nálunk is befűtött, de ma nincs itthon, így én nem kapcsoltam be, de ő elég fázós. Persze Marci miatt nem vacoghatunk, de azért a 23 fok szerintem elég jó. Mondjuk most hozza az olajradiátorrt a gyerekszobába, hogy azért ne kelljen fűteni az egész lakást! Ráadásul a gyerekszoba az egyik leghidegebb rész, de nem nagyon tudunk mit csinálna, csak fűteni...

Húúú, elég sok teszt van kilátásban mostanában, hajrá lányok, szorítok mindenkinek nagyon!!!

Kép
Kép
nikole
 
 


kisvirág: igen elsősorban a telefonszáma érdekelne, ha van mobil, mert el sem tudom képzelni hogy egy dokit a kórházban hogyan lehet elérni, főőleg ha nem is ismer, nem vagyok (még a betege....

csak mert szükségem lenne egy alapos orvosra...ha már az enyém nem csinál semmit....

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Luli: jé amit feltettél link abba nincs benne az én orvosom. Lehet mert onkológus és nőgyógyász egyben.

Pingi: holnap felhívom az egyik ismerősöm, aki a Mávba dolgozik, hátha meg tudja szerezni a kért dokinak a telcsiszámát, meg a magánrendelési idejét, már ha van neki.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Mi is két napja fűtünk. Én fázós vagyok nagyon. Meg a gyerek is egész nap a földön játszik, és nem szeretném ha megfázna...

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Pingi: még egy kérdés? Miért pont ezt a dokit szúrtad ki a Mávból? Ajánlotta valaki őt?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?