Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A novemberi topicból szeretnék ide is csatlakozni hozzátok. Ancsa, Kata, Reni ismerhetnek.

Nekem zárt a méhszájam, de mostanában nem vagyok olyan jól. Tegnap pl 2-3 órán keresztül olyan kemény volt a hasam mint a kő.csak fekvéssel engedett fel este, mondjuk rohangálós napom volt.

Azért is csatlakoznék hozzátok, mert itt nem vagytok sokan, és úgy látom ha egy topicban sokan vagyunk,akkor nem lehet jól megbeszélni dolgokat, nehezen jön a válasz.

Kata: Én is félek a szülsétől, és én is elkövettem azt a hibát, hogy a neten néztem videókat... hát ezt nem ajánlom senkinek. Most inább mindenkit meginterjúvolok hogy az övé milyen volt,és ez hasznosabb.Amúgy gondolj bele,nemlehet olyan szörnyű, hiszen sokan 3x 4x is bevállalják:-)))
Vendég
 


Sziasztok,szép jó reggelt mindenkinek! :D

:cry: :cry: :cry:
gröni, nagyon szomorú vagyok a hírek miatt :cry:
Eddig 1000-el, most aztán ész nélkül drukkolok neked-nektek!+++++++++++++++++++++++++++++
Ne félj,meglátod nem lessz semmi baj.
Minden rendben lessz a kisasszonnyal és veled is.
Azért én nagyon bizakodom, a multbéli történtek miatt,hiszen már most előrébb jársz a terhességben,mint amikor a kisfiad megszületett.
Ez bíztató szerintem és azért nagyon szorítok,hogy ameddig csak lehet maradjatok még egyben!
Tudod a számom,éjjel-nappal bevagyok kapcsolva,írj bátran!
Várni fogom a híreket rólatok!NAGYON!

Aida
Olyasmi,csak ahhoz már mensi szerű fájdalom is társul ami idővel folyamatosan erősödik ,legalábbis nekem így volt mindkétszer :roll:
Dokimhoz majd Okt.3-én megyek,este......jobb is,nem lenne jó nekem annyit buszozni már ilyen méhszájjal ami nekem is van. Bőven elég lessz majd a 36 héttől hetente menni hozzá.

000kata
Ha nem sikerül feltöltened a képet,neked is nagyon szívesen megcsinálom.

Dawn írt nekem tegnap :D
Sajnos még mindíg a kórházban van.
Helyzet változatlan, továbbra is 1 ujjnyira van nyitva :? Szorítok nekik,hogy minden rendben legyen.


Reni
Merre vagy? Mikor lessz internetetek otthon?
Remélem jössz majd a hírekkel,mert ugye te is holnap mész dokihoz :roll:

Üdv az ujaknak!

harivera
Nekem a 16 héten volt C:2100-as a méhszájam.
Dokid mit mondott rá? Gyógyszert kaptál rá? Milyet?
Méhlepényeddel most mi a helyzet? Ha jól emlékszem te írtad,hogy havonta nézik neked Uh-án,nem?
Lehet ám hogy rosszul emlékszem, így terhesen rossz a memóriám, sorry ........

beagle
Ez remek hír,hogy zárt a méhszájad. :D
Viszont ha 2-3 órán keresztül kemény a hasad,mint a kő,az nem jó :? Dokiddal beszéltél erről? Adott gyógyszert a haskeményedésekre?
Hát igen, van benne igazság amit írsz,hogy kevesebb ember jobban megtudja beszélni a dolgokat.

Én is néztem a neten videókat a szülésről,de nekem már nem volt ilyesztő,így 2 szülés után.
Sőt,láttam olyat is,ahol anyuka végig mosolygott :D csodaszép volt így maga szülése, engem nagyon meghatott.

Petra!
Hogy vagytok?

Holnap én is megyek UH-ra, :D már nagyon várom.
Kíváncsi vagyok,most hogy fejlődik a kisasszony és volt-e értelme a doki javaslatára kávéznom :roll:
Lányok,olyan sok magnéziumot szedek,hogy megy a hasam tőle :shock: de csökkenteni nem merem,mert anélkül szerintem megszülnék hamar :( így 2 ujjnyira nyitva lévő méhszájjal,folyamatos haskeményedésekkel, na meg a mostanában jelentkező josló fájásokkal, :( nem sokáig huznánk egyben magnézium nélkül :?
Van valami jó ötlete valakinek,hogy mivel mulaszthatom el ezt a fránya hasmenést?
Vasat szedek,de az se fogja meg :?
Szerintem a hasmenésem az oka,hogy nem szívódnak fel a vitaminok,ásványi anyagok,mert azóta lett kissebb a babó,amióta sok magnéziumot szedek és hasmenésem van tőle :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Vera:
Üdv itt! Bár ez nem jó hír. :( De 30. héten már lassan nem is olyan nagy baj ez. :)

Nekem tegnap délelőtt óta voltak megint menszi jellegű fájdalmaim, először méhkeményedés nélkül. Aztán hol jobb, hol rosszabb. Általában sétikálásra jobb, fekvésre rosszabb. Kb. olyanok voltak mint a múltkor is amikor erre panaszkodtam. Aztán amikor lefeküdtünk este aludni, sehogy sem volt jó feküdni. Jöttek-mentek ezek a hülye fájdalmak. :( Éjszaka már nem bírtam és bevettem egy no-spat, nem tudom, hogy hatott-e talán igen. Aztán fel-felébredtem arra, hogy fáj, néha volt mellé keményedés is, néha nem de mégis fájt. Most reggel folyamatos fájdalmam volt a hasamban, bár ez nem menszi inkább bélfájdalomra emlékeztetett. Most felkeltem, sétikálva jobb talán, de nem tudom. Megint érzek mindenféle fájdalmat a hasamban, lassan azonosítani sem tudom. De azt nem mondanám, hogy bármelyik is nagyon erős lenne. Csak úgy van. Jól érezhetően. Apa reggel inkább itthon maradt, innen dolgozik most, ha bármi komolyabb gond lenne menjünk. Nem tudom mikor kéne elindulni kórházba, ha már vérzek, vagy ha tényleg erős fájdalmaim lesznek? Ilyen fájdalmaim azt hiszem voltak már máskor is terhesség alatt. Kicsit tehetetlennek érzem magam. A méhszájamnak se lenne jó ha hetente vizsgálgatnák.. :roll: Röviden ennyi.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!
Már rég voltam. Bár én a Ci:1000-es értékemmel már nem is ide tartoznék, de hiányoznátok! :D
Ma megyek a doki bácsimhoz, remélem megmérjük a kicsit, és mond valamit hogy mire számítsak! Nem is bánnám ha szép lassan elkezdenék kinyílni! a méhlepényemről se tudok semmit, még utobb 0-ás volt, de azóta már tuti 1-es vagy 2-es fokozatú. Nem?
Már nagyon nehéz ez a gyerek! Annyit feszeng bennem, szétnyom! :roll: Nagyon sajnálom őt is , mert mindenki azt mondja hogy keskeny a hasam az alkatomhoz képest,inkább ilyen csúcsos, és nem is értik hogy fér el Norbika! :wink:

Ancsa...ugyan ez a bajom, már 4 napja hasmenésem van! És tuti hogy a sok magnéziumtól van! Mert nem görcsös, és nem puffadok fel, nincs lázam sem, csak rohannom kell....és kész!
Most csökkentettem 750-1000mg-nál többet nem szedek be!
Jövő héten ezt is elhagyom! Akkor már 37 hetesek leszünk! :lol:

De te még valóban nem csökkentheted, mert még van időd! De beszélj a dokiddal, nehogy baj legyen! :?

Gröni :cry: Nagyon aggódom értetek! De talán már elég erős a csemete! Bizzunk benne hogy nem lesz semmi baj! Drukkolok nagyon! :(

Mindenkinek minden jót, puszi!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Aida
Vigyázz magadra! És pihenj!
Remélem azóta már jobban vagy!

Lovaszkata
Láttam a képet,nagyon csini vagy és szép nagy már a pocid is :lol:
Bezzeg az enyém nem nő semmit :( Ugyhogy nagyon várom már a holnapi Uh-át :D de megfogok fagyni míg a kórházba érek,meg majd haza :?
Látom téged is kínoz a hasmenés! :?
Én napi 3500 mg magnéziumot szedek, és ennél kevesebbet nem is enged a dokim, merthogy így is keményedek,jobban kinyílt a méhszájam is és most már minden nap josló fájásaim is vannak :(
Szóval neked sincs ötleted mi lenne jó hasmenés ellen?
Gratula! :lol: már csak 30 nap!!!!! :lol:
Irigyellek bevallom, én is szeretnék már ott tartani :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


grönni: nagyon drukkolunk nektek hogy minden rendben legyen.Vigyázz magadra.

Ancsa: köszönöm hogy megcsinálod hova küldjem a képet?Sajnizom hogy megy a hasad.egyél sok banánt,állitolag az hasfogó.

Aida:sajnálom hogy nem vagy jol.Nem hivtad az orvosod?nehogy baj legyen ha rosszabbul vagy azzonnal menj orvoshoz!!!!

lovaszkata: dejó már csak 30 nap :lol: izgulsz?

beagle:üdv itt :lol: hát igen és ennek a fájdalomnak megvan a gyümölcse :lol:

ma mégse megyünk az apaságit intézni,nincs kedvem majd jövőhéten.olyan fáradt voltam.fél 11 ig aludtam :lol:

000kata
 
 


reni: remélem jol vagy.Holnap mész orvoshoz majd irj hogy mi volt.Vigyázz magadra.

Én a jövőhéten megyek kiváncsi vagyok mennyit nőtt.Egy honap alatt 2.2kgot hiztam és aztmondta a védőnő hogy Ó ennyit hizott egy honap alatt :cry: :cry: pedig szerintem nem hiztam sokat most nő a baba még csak 6 kgot hiztam összesem

000kata
 
 


000Kata
megy a privi :D

szerintem sem híztál sokat :roll: sőt........

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ansa: elküldtem.köszi szépen

000kata
 
 


aida: ird meg, ha szerepelni fogsz a tv-ben, majd megnézlek és fogok szurkolni
gröni: nagyon szurkolok, hogy még bent tudd tartani a babót!!!!!
ancsa: tényleg korai még a fájás.
kata000: én is csak a hónap végén járok a táppénzes papiromért. elég havi 1x.

bocsi ha nem reagálok mindenre, de kicsit "terhes" az agyam :lol:

üdv az újaknak

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


mi jól vagyunk. Törpe már nem mocorog annyit. :cry: . ö jobban szereti a meleg idöt, akkor mindig aktivabb :lol: .

Férjem tegnap, tegnap elött begyújtott a kandalóba, mert az ö kis családja ne fázzon. aranyos :P . nem? pedig nem is fáztam. :roll:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timiroscika: nekem is begyujtott :P

000kata
 
 


Aida: jobban lettél?irj

000kata
 
 


Most jobban vagyok azt hiszem, ha sétálok, jövök-megyek nem érzek fájdalmat, ha fekszem akkor igen. Nem értem miért pont pihenésre jön elő.. :? Egyelőre nem mentünk még a kórházba, húzom az időt.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: örülök,hogy egy picit jobban vagy.Nem hivod fel az orvost hogy ő mit mond?

000kata
 
 


Ancsa te jol vagy?

irjatok mert uncsizok :cry:

000kata
 
 


Hasmenésre szerintem nagyon jó a normaflore. Nekem világéletmebne gond volt a hasammal, bármi bármikor meghajthat, ezért nálam egy ampulla mindig kéznél van. Babásan is lehet.
A másik a smecta por, recept nélkül lehet kapni, babásan is lehet, de ezt akkor javaslom nektek, ha mondjuk dokihoz kell menni, és be akarjátok magatokat biztosítani, hogy ne legyen hasmas.Én ezt 6 hónapos pocakosan ittam az esküvőm napján,mert hát kicsit ideges voltam :-)nekem ez is bejött.
Vendég
 


beagle: már összekavarodtam.Neked kisfiad vagy lányod lesz?mi lesz a neve?

000kata
 
 


Nem hívom fel az orvosom, mert már múltkor hasonló panaszokra ő azt mondta, hogy ha erősödik akkor kell menni kórházba meg hogy lehet a baba is nyom valamilyen ideget. Meg lehet mondaná hogy szedjem a Cordaflexet, ha görcsölök. De én nem szeretném.

Nolinak kész a body-ja, azért ilyen csúnya, mert elég hímezhetetlen anyag ráadásul a filc is szétkenődött rajta.. :(
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


tök szép ügyes vagy,nekem is kell ilyen :lol: :lol: :lol:

000kata
 
 


Nem csinálsz nekem ilyet?
:lol: :lol: :lol:

000kata
 
 


Timi
Örülök,hogy jól vagytok :D
Aranyos a férjed :D
Nálam központifütés van és majd csak Okt.15-től lessz fütés, :(
Addig megfagyok a lakásban :wink:

Aida
Nekem is tetszik? :D Csinálsz még többet is?
Örülök,hogy egy kicsit jobban vagy.

beagle
Köszi :D Ismerem ezeket,de azt hittem hogy terhesen nem lehet őket alkalmazni :roll:
Banánt eszegetek, de hát vasat is és egyik se fogja meg :wink:

Megyek iszom egy forró teát mert fázom
:?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Kata, szívesen csinálok bárkinek, de csakis jó minőségű anyagra, mert ezzel a body-val meggyűlt a bajom. :)

Ancsa, igen most jön egy kispoló, ami már nagyobb méret, majd kb. nyárra lesz jó neki, arra vmi apás szöveget hímezek, mert olyan body már van, hogy "Én vagyok az anyukám szeme fénye". Ezen vmi olyasmi lesz, hogy "Apa kicsi fia".

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Én is nagyon fázom és a forró tea azt hiszem nem hülyeség. :? Két pléd alatt vagyok itthon..

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Tetszik az ötlet :D majd ha kész lessz,tegyél fel a többiről is képet :D
Tényleg, csajok,nálatok hogy lessz a kicsi? veletek egy szobába? vagy külön?

Én is teázom :D persze gyümölcstea :D
Rajtam is melegítő van itthon,meg zokni és rohadtul fázom,pedig én nem vagyok fázós típus :?
Mondjuk persze,feküdnöm kell,nem mozoghatok,így jóhogy fázósabb vagyok :o

Holnap lehet körülnézek,kéne nekem pulcsit venni,mert semmi nem jön rám a hasam miatt :wink:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Nekem van roiboos teám egyenesen svájcból. :D

Nálunk egyelőre nem is lehetne máshogy van egy nappalink meg egy hálónk. :( Remélem hamar el tudunk költözni ha együtt maradunk. Majd teszek fel képet a pelenkázó már a helyére került még a babaágyikó nincs meg.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: tényled csinálsz nekem?az ugy nem jo hogy megveszed a badyit és meg elküldöm a pénzt postán amennit kérsz a himzéssel együtt.Tök jó :lol: örülök :lol:

Ancsa:egy szobába lesz velünk a pici Kevin :lol:
amugy egyszobásba lakunk de ha több szobás lenne is velünk lenne.nektek?

000kata
 
 


Ancsa:megkaptad a képet?

000kata
 
 


kata:
Belefér a dolog. Mekkora body-ra gondoltál, milyen színűre, hosszú vagy rövidujjú kérem a paramétereket! Ha gondolod priviben írd meg.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: hosszú ujura gondoltam,méret hát passz...pici legyen,hogy születés után tudja használni.Szin?valami kékes vagy nemtudom rád bizom te látod.ja és Kevin felirattal.
Köszönöm, ari vagy :lol: :lol: :lol:

000kata
 
 


Kata: kislányunk lesz, Dóri.
Együtt lesz velünk a baba,a hálóban van babasarok kialakítva neki. Nem szeretném külön tenni,ha zűrős az éjszaka apa fog költözni a nappaliba.
A később gyerekszobába szerintem fél éves kora után fogátkerülni,de majd meglátjuk.
Vendég
 


Aida: majd küld el hogy milyen cimre és hány ftot küldjek. :lol:
nem szoktál uncsizni otthon?jobban vagy?Jó hogy egész nap veled volt ma a párod? :lol:

000kata
 
 


beagle: szép név :lol:

000kata
 
 


Nagyon jó, hogy itthon volt a párom, mert megnyugtat, hogy azonnal tudunk indulni ha baj van, de nem velem volt, végig dolgozott és még mindig. Unatkozni szoktam néha, de azért igyekszem magam lekötni.

Talán úgy érzem jobb. Ha sokat fekszem akkor jön elő megint a fájáska.

A bodyval kapcsolatban akkor írok majd.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Dóri szép név, nővérem is Dóra. ;)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Nekünk 3 szobánk van.
Külön szobába lessz a pici,de természetesen bébiörző éjjel-nappal menni fog nála,így hallani fogom a nap 24 órájában a szuszogását is :lol: Ja és persze én használni fogom a légzésfigyelőt is.
Mindegyiknél használtam.

A lányom, első szülött :D persze hogy velünk került 1 szobába,de ennek meg is lett az erdménye és a végén nem aludt a saját ágyikójában csak mellettem és persze ringatva :?
El lett kényeztetve én meg kipurcantam rendesen.
És utólag nehezebb volt erről leszoktatni,mintha a kezdetektől fogva lett volna saját szobája,saját kis kuckoja :)
Így aztán a fiamnál már másképpen csináltuk a dolgokat,mert ugye tanul az ember a hibájából és külön szobába került.
Ez így nagyon jó volt neki is,meg nekünk is. :D
Kezdetektől fogva így szokta meg,nem volt hiszti,nem volt sírás, és nem kellett éjjel-nappal ringatni sem, nagyon jó baba volt.
Így aztán most a 3. babát sem akarom velünk 1 szobába tenni,neki is meglessz a saját kis kuckója ahol nyugodtan aludhat,pihenhet,és majd felfedezheti a világot és ahol majd játszunk sokat :D
Szóval nálunk a külön szoba jött be mindenféle szempontból.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Aida: oké.Köcike :lol:

Ancsa: én is szertenék légzésfigyelőt.nem szokott téves riasztás lenni?

000kata
 
 


Én a Baby Sense-t vettem meg anno, az a legjobb,legmegbízhatóbb állítólag :roll:
Kb 5 éven keresztül használtam, riasztás volt, de téves soha :roll:
Meg aztán inkább 1 téves risztás,mint hogy légzésfigyelő nélkül ne vegyük észre ha valami baj van,nem? :wink:
Inkább ijedjek meg feleslegesen,minthogy ne veszem észre a bajt.Én legalábbis így gondolom.

A héten én is kipróbálom a miénket, mükszik-e rendesen, mert már több mint 8 éve megvan :shock:
És ha nem,megyek is azonnal és veszek helyette másikat.
Engem megnyugtat a tudat,hogy alatta lessz a picinek és vigyáz majd rá.

Képet küldd el még 1-szer,még nem kaptam semmit eddig :wink:
De csak holnap tudom megcsinálni,oks?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


000Kata
Megkaptam, mennt vissza az email :D
Nézd meg jó-e,ha nem írj :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa: beriasztott?hogy hogy ?miért?és akkor mit kell tenni?

000kata
 
 


Ancsa: megkaptam köszönöm :lol: de jo sajna azt irja hogy nem lehet nagyobb mint 10kbjt :cry:

000kata
 
 


Kata, ha Ancsa már nem tud foglalkozni ma a képpel akkor külddát ide: szaidaeva@gmail.com és megcsinálom még ma este.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Mi is vettünk légzésfigyelőt. Én is nyugodtabb vagyok ha a baba ágyában lesz.
Engem is érdekelne, hogy volt e téves riasztásotok, és ha riaszt mi az első teendő.

Miért van az ha fáj a köldököm 2 napja? Lehet hogymost ezd kifordulni? Ti nem éreztek ilyet?

A másik. Úgy szeretnék nem minden hülyeséget összevásárolni a picinek,dehát a reklámok ugye.....
Szerintetek mennyire hasznosak a játszószőnyegek? Szerelmes vagyok egybe, de félek magamnak venném:-)
Vendég
 


Nővéreim babái imádták, mi is megörököltük a játszószőnyeget. :)

Köldököm nekem kb. a 13. héten kifordult nem éreztem semmit.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: köszönöm küldöm :lol:

000kata
 
 


beagle: hol vettétek a légzésfigyelőt?mennyi volt?én is szeretnék

000kata
 
 


Kata, azzal a képpel mit szeretnél? Ide feltenni? Ahhoz elég kicsi. Mikor írja ezt ki hogy nagyobb mint 10 kb?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ja és egyem meg a kis szívét a pici Kevinnek, hogy milyen tündéri! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Kata, elteszem magam holnapra, így már csak holnap tudunk konzultálni a képedről.

Alig merek lefeküdni, mert ahogy vízszintesbe helyezem magam, elkezdek itt is ott is fájdogálni. :( Jönnek a menszi fájások meg keménykedik a méhem.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Jó reggelt mindenkinek :D

000Kata
Igen,nekem beriasztott sajna.Ez egy hosszu történet,de a lényeg az,hogy a lánomnál elszámították a terhességemet, és elöregedett a méhlepény,amit ha én nem járok a dokik nyakára,hogy valami nincs rendben a kicsimmel a pocakban,akkor észre sem vesznek :?
Ennek következtében kialakult nála egy oxigénhiányos állapot,ami a születése után is megmaradt neki :cry:
3 hetes korában majdnem meghalt ez miatt, szerencsére sikerült megmentenem,bekerültünk a kórházba, ott már adtak alá légzésfigyelőt,megemelték az ágyát,h nem legyen vízszintesben,mert érdekes mindíg akkor jött rá ez a roham :cry:
Aztán mikor kijöttünk,akkor még csak pesten lehetett kapni légzésfigyelőt, így felmentem pestre és vettem egyet :?
Használtuk 3 éves koráig,és sokszor beriasztott, ezzel megmentve a lányom életét,mert így tudtam rajta segíteni :cry:

Én anno 8 éve 75.000. Ft-ért vettem.Akkor még ilyen árban adták,és így is nehezen lehetett kapni.
Most már lehet venni 20.000-ért is, meg 35.000-ért is láttam már.

Nekem van egy videom,ami részletesen megmutatja,hogy mit kell tenni,ha a baba életveszélyben van vagy nem vesz levegőt,amíg a mentő megérkezik. ilyesztő a látvány de nagyon hasznos,nem árt tudni, engem megnyugtat a tudat,hogy tudom mit tegyek ha baj van :roll:
Ha valakit érdekel,nagyon szívesen elküldöm neki skype-on ezt a videot. Csak küldjétek el a skype címet priviben . :roll:

beagle
Neked is a videot tudom ajánlani,mert azt többször megtudod nézni,hogy mit lehet tenni ilyenkor.

Bár én megmondom őszintén, én minden ilyen alkalommal amikor beriasztott, azonnal függőlegesbe emeltem a gyereket és általában ilyenkor rendeződni szokott a légzése :roll: szerencsére ritka volt az az eset, amikor ez nem segített neki :oops:
Így is kék-zöld voltam éveken át,sokan azt hitték,h a párom megver.... :? mert ugye amikor beriasztott a légzésfigyelő én ész nélkül rohantam a gyerekhez és nekimentem mindennek :oops:

Aida
Hogy vagy? Remélem jobban!
Sokat gondoltam rád az éjjel,hogy neked sem jó feküdni. :roll:
Képzeld,vagy 25-ször felébredtem az éjjel,nekem se volt jó sehogyan sem feküdni és itt fájt,meg ott szurt :?
Most meg tiszta koki vagyok,pedig nemsokára indulok el itthonról,megyek UH-ra :lol: csak megfogok fagyni :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?