Új privát üzeneted érkezett!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1220871249.2212.jpg[/img]

Kép

Kép
bucsek
 
 


hú végre sikerült, na gyorsan küldök még egy pár képet

Kép

Kép
bucsek
 
 


Szilvi. elhiszem, hoyg aggaszt ez a szoptatás. Tényleg bántja az emebert. Sajnos nekem sem volt felhőtlen ez az időszak. Úgyanigy engedtek ki akórházból mint téged, hogy nekems ok tejem lesz. Csak szabina éppen nem tudott szopizni. Náha sikerült néha nem. Aztán a mennyiség sem volt elég. Az elejétől kezdve tápszerrel kellet kipótolnom. Majd fejtem reggel délben este egész nap, hoyg legyen két étkezésre való legalább mert nem igen indult be a tejem.
Szóval ez nem könnyű. Átérzem ezt a gondodat. A férfiak ezt nem étik meg akár milyen minta férj is.
Ird ki magadból ami bánt jó ezt megbeszélni.
Amúgy a rossz kedved lehet az időtől van hisz egész éjjel óta esik. Na most éppen nem de nincs túl jó idő.
A lányod tünemény már za iwiwen is megnéztem ám:)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1220874248.7183.jpg[/img] [/img]

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi nagyon helyes kisbaba Adél !!!!!!!!!!!
Én is megnéztem a multkor az iwiwen!!!!!!!!!!!!!gyönyörűűű!!!!!
drukkolok,hogy rendbejöjjön a szopis dolog!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Meséljetek, h. telnek az őszi napok?

Bucsek, szuper képek(de csak ezt az oldalt tudtam átfutni)

Bocsi, eltüntem, Levente totál lefáraszt....hasfájós, plusz most fejlődési ugrás, egyszerűen nem alszik, csak próbál, de a kalimpálástól nem tud, így folyamatosan sír. Én meg vele bőgök, jó kis család!
Szopi, nálunk is nehézkes, fuldoklik, rángat, fáj a pocakja, este meg, amikor 2 óránként kéne cici, mert éhesebb, elfogy a tejci. Az aventes hülye melszívóval meg a tömött ciciből is max 10ml-t tudok kicsikarni. :shock:

Na mindegy....majd lesz jobb is!

Annyira zombi vagyok, h. azt sem tudom, hoztam-e Nektek képet?!

Nem ismertek itt a környéken valakit, aki eladna jó állapotú játszósznyeget, olyat ami kupolás és állatkák, figurák lógnak róla?Ja, és nem rózsaszín... :wink:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


aprooka nagyon szép a Levike!
a játszószenyeget megkérdezem a szomszédtól neki van,kupolás lognak le róla játékok és asszem zöld,sárga szinű! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Aprooka: elhiszem, hogy fáradt vagy.És énis ilyenvoltam, hoyg néha a lányommal együtt sirtam. De ez nem egyedi szerintem ezen mindenki átesik.

Bucsek, Aprooka: Kitartás :)

Bucsek: Tegnap meghozták a várva várt mérleget:) :) El sem hittem szinte :)
De itt van ha kell szólj és viszem:)
Ja és tessék csinálni a kis Adélnak vonalzót lássuk mennyi idős is.Mert most még szülés előtt van a vonalzód:)

Kép
csucsu05
 
 


Kép

Kép

Kép
bucsek
 
 


Szilvi: Jó lett az Adél vonalzója:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: értettem! :D és készítettem vonalzót :D
Nem gondoltam volna hogy visszakapod a mérleget, az a biztos, ha nálad van.

aprooka jó hogy jöttél egy kicsit. Neked mennyit eszik Levi baba?
Olvasom, a másik topicba, hogy nagyon soka sír szegény. Én is csak kitartást tudok kívánni neked.
Nekünk nem volt játszószónyegünk, mert én vettem a baumaxba két polifomcsövet kb 800 forintért abba belehúztam egy vatagabb drótot. Egy deszka szerű fára ráfúrtunk egy henger alakú fát, és arra húztam rá a polifomcsövet. Majd betekertem az egészet anyaggal hogy nehogy megsértse a fa a babát. És ráakasztgattam azokat a játékait amik tépőzárasok voltak. Szóval kb 1000 Ft-ból megvolt az egész. :)

Csucsu, otthon vagytok a héten valamikor, lehet hogy elsétálunk felétek meg a lovakhoz valamikor?

Nita: a hétre még jó időt mondtak, úgyhogy holnap vagy holnapután délelőtt óvoda project?
Vagy egyáltalán de. célszerű menni. Nekem a du egy kicsit jobb lenne, de nem tudom meddig van ott a csajszi.

Pusza
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Az ovoda vezető nő biztos, hogy 4 fél 5ig ott van. Őt kell keresni . Nem muszáj délelőtt menni. Mond azt, hogy most költöztetek ide Halásztelekre azért nem irattad be eddig. És a jó hir ha van kistesó akkor sem kell a gyereket délben haza vinned.Bár ha rám hallgatsz és biztosan akarod, hogy legyen helyetek akkor most az Adélt nem mondod meg. Mert ő ugysem fog rád emlékezni viszont ify nem tesz várólistára és felveszi a fiad. Munkáltatói jó ha van de ha nincs neked meg miért lenne mond azt, hogy megszünika céged és állást fogsz keresni.
Kegyes hazugság de kell.
Akkor a mérleg kell vagy szereztél?
Jó ötlet a séta benne vagyok gyertek csak .

Kép
csucsu05
 
 


jó reggelt csajok! :lol:
BUCSEK GYÖNYÖRÜ A KIS ADÉL!!! :lol: GRATULA :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Bölcsivel kapcsolatban megtudtál valamit?

Bucsek: A heti tali lefújva mert fújjom az orromat. A lagzin megfáztam biztos mikor táncoltam és kimentem utána a levegőre pihizni.
Tegnap óta fújom az orromat. Nem fáj semmim meg nem vagyok lázas csak levegőt nem kapok. MOndjuk ennek sokan örülnének ha tudnák :)

Kép
csucsu05
 
 


Nóri: köszi :)

Csucsu: :( Nem baj majd legközelebb bár hétvégétől jön az ősz, meg a rossz idő :( De hát akkor is ki kell mozdulni.
Ne mondj ilyent, biztos hogy azért nincsenek sokan akik örülnének, aki meg igen az le van ejtve csak hogy ne írjak csúnyát. :)
Egyébként a füled tejesen rendbejött már.
Hol voltatok esküvőbe?

Nita: nagyon eltűntél mizu?

Kép

Kép
bucsek
 
 


SZilvi: Igen a fülem meggyógyult. Most ez a vacak nátha ami lefáraszt. Ózdon élnek apukám unoktesói. Ott voltunk. Eredetileg nyiregyháziak amúgy.

Kép
csucsu05
 
 


Szeretnék segítséget...
most költöztem Halásztelekre és kismama vagyok,de nem tudom hol találom a védőnőt.
Egy címnek és névnek nagyon örülnék.
Előre is köszönöm!
anita07
 
 


anita: hát én csak a keresznevüket tudom. Marika néni is Szilvi. Az hogy kihez tartozol attól függ melyik részén laksz halászteleknek.
Helyileg a gyerekrendelő mellett vannak a postával szemben és az önkormányzat mellett.

Mikor fog megszületni a babód?

Kép

Kép
bucsek
 
 


Köszönöm a segítséget....

Hát most vagyok 14 hetes de még nincs kiskönyvem ami azért már sürgős lenne.A baj csak az hogy még nem vagyunk bejelentkezve Halásztelekre és lehet hogy az még 2 hónap de az orvosom azt mondta hogy a halásztelki védőnőt keressem meg már most mindenképp.Én pedig Halásztelken a Szilárd Leó utcában lakom,még csak 4 ház van ott,ilyen új hely,a nagy Spar bolttól nem messze.Tudnál segíteni hogy most ilyenkor mit tegyek?
anita07
 
 


Anita: Nem baj ha nem vagy bejelentkezve még ide. akkor is foglalkoznak veled. Szerintem a SZilvi nénijé az új rész. Menj el a posta közhöz ahol az orvosi rendelő van mellete van a védőnői szolgálat. Van külön rendelés is de ha felhivod őket és netán dolgozol akkor megbeszélnek veled egy időpontot és délutzán is mehetsz.
Nagyon aranyosak amúgy és segitőkészek.
Gratula a babához :)

Kép
csucsu05
 
 


Köszönöm és a segítséget is :)
anita07
 
 


Anita: Ha van időd gyere sürübben hozzánk. Legalább egy kicsit bővülne a topikunk na meg kell a frissités :)

Kép
csucsu05
 
 


Hali!

Na végre bementünk ma az ovodába. A postára indultunk a Bömivel szokás szerint megint fél egykor amikor mindenki ebédel, de gondoltam lesz ami lesz megpróbálom.
Hát pont ebédelt az emberem, de modnták, hogy várjak egy kicsit és jön. Tényleg nagyon aranyos a nőcike.
Azt mondta, hogy csak áprilisba amikor van a beíratkozás akkor tudja biztosan felvenni, de ne izguljak mert biztos lesz hely, mert csinálják az új ovodát. Hát kíváncsi leszek.
A Bömi ki se akart jönni. Kipróbálta a kis WC-t meg a mosdót. Látta a nőcike, hogy milyen ügyesen pisil meg stb, úgyhogy mondta, hogy lassan tényleg mehet oviba :)
Hát a csúszsa meg a játékok, meg végképp odakötötték volna. Mondták, hogy bármikor be lehet menni, ha akarnak játszani egy kicsit a gyerekek. Kár hogy jön a tél :(
Ha a kicsi Adél megerősödik egy kicsit, nincs kedvetek jönni
tücsökzenére v zenebölcsibe (ki hogy ismeri) majd? Én a Bömivel tavaly is jártam és nagyon szerette :) Gondoltam elviszem most is.

Anita: tényleg nagyon aranyosaka a védőnénik. Ha tudunk valamiben segíteni csak szólj. És tényleg gyere még ha lesz kedved beszélgetni.

Pusza
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Tücsökzene? Mi jártunk a szabinával tavaly ősszel és télen zenés tornára. Nem arra gondolsz? AZ nagyon szupi volt játlékos szórakoztató zenés valami. Nem tudom hogy leirni de még én is élveztem.
Van kedvünk igen hisz kell majd ősszel is a kikapcsolódás.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
szilvi bocs hogy eltüntem de ide oda mentem..koncerten voltam akkor tegnap megkaptam a vérvétel eredményét és ugynéz ki megtudtuk mért halét meg a januári babám :cry: 3 vírusom volt amitől meghalt! :cry: :cry: :cry:
mikor mentek erre a zenés foglalkozásra?érdkelne hátha máté is leköti majd magát!
csucsu jobbulást? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Köszi.

Bucsek: Jó volt ma össze futni. Nagyon szép a kislányotok. Igazi baba. Haza fele a Tomi is azt mondta ilyen babát akar :)
Neki is tetszett pedig ő azért a babákért nems zokott iggy rajongani. Azt mondta úgy megfogta volna meg megpuszilgatta volna. Nagyon szép :)
Na jó a bátyja se egy rosszképű pasi :)

Kép
csucsu05
 
 


anita07 én is üdvözöllek!gratula a babához!
szilvi valamelyik nap ha jóidő van talizhatnánk nem?/kivi vagyok én is Adélra/na meg a bátyóra is mekkorát nőtt! :oops: :roll: :lol:
csucsu jobban vagy már?
én ma megkaptam a gyógyszert /Norclutot/ és zt kell szednem 5 napig aztán megjön a menzim és a 12.napon csinál uh-ot a dokim a pé miatt! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm,nagyon aranyosak vagytok!
Adél baba tényleg egyszerűen tündéri.Nem is tudom mikor láttam ilen szép babát....
Nem szoktam sűrűn netezni,de majd igyekszem félnézni!
anita07
 
 


Anita: Oké várunk. :)

Kép
csucsu05
 
 


Hali!

Nagggggyon gáz volt az elmúlt 7 nap.Tejci el, alvás nuku, akaratlan mozgás durvult....de talán ma kissé rendeződött a dolog, remélem nem esünk vissza.

Bucsek, nagyon ügyi vagy!Sajna én nem tudok barkácsolni, mert szó szerint napi 10-12 órát hordozom kicsi fiam a hasfájás miatt.A porszívózás, főzés is alig fér bele, ha párom munkázik...
Levi 120at evett,aztán múlt héten 80-100ra esett vissza. Most nem mérjük, mert csak stresszelne a dolog. 3200vel született,2970 volt amikor hazajöttünk pont hat hete, most 4610.Szóval összességében szép, és a védőnéni mondta, h. ne stresszeljek, hetente mérjem csak, mert attól is elmehet a tejem.
Ma újra melltartóbetétre volt szükségem, efölött örömünnepet ültem.

Mennem kell,párom rántottát csinált nekem, írtó édes!!!

Nitacska, nagyon köszi, ha megkérdezed!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


aprooka azt mondta a szomszéd megkeresi hol van azt szerintem oda fogja adni! :lol:
magad mert tényleg elmegy a tejed!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csucsu: tényleg jó volt összefutni. :) Tök megörültem amikor megláttalak titeket. :) Nagyon aranyos volt a kis Szabina ahogy feltalálta magát és már futott is be a kertbe.
Tomi is nagyon aranyos. Biztos vagyok benne, hogy nemsokára nektek is lesz egy ilyen kis prüntyögőtök, és akkor tud majd megint babázni éjjel nappal. Addig is meg majd megyünk meg jöttök ti is remélem és dajkálhatja ha lesz kedve. Az én kezembe már úgyis izomláz van az állandó ringatástól. :)

Nita: az jó, hogy sokat mentél ide-oda. Milyen koncerten voltál?
Igen, majd jó lenne talizni. Majd esetleg gyertek át, vagy ha jobb idő lesz egyszer talán akkor sétálhatunk is egyet. Majd megdumáljuk.
Jó hogy kiderült mi volt a baj januárban, talán most akkor nem történik ilyen baj mégegyszer és nálatok is eljön a babaáldás. :)

Aprooka! Nagyon sajnállak, hogy ilyen hasfájós a kis Levente. Reméljük már nem sokáig tart.
Ez a tej dolog nagyon nehéz, néha embert próbáló az biztos. Én is nagyon sokat izgulok miatta, van-nincs elég-e stb.
Még azt akartam mondani neked, hogy én world-be szoktam írni a leveleket és ha több topicba akarok írni és mindenhova kb ugyanazt, akkor csak bemásolgatom és csak kiegészítem egy kicsit ha valamelyik topicocba mást is akarok írni.
Így talán megspórolhatsz egy kis időt. És reméljük többször is tudsz írni nekünk is. :) :wink:

Anita: neked is köszi a bókokat :wink: és tényleg nézz be ide ahogy időd engedi.

Pusza
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi majd írj smst vagy csörögj rám ha ráértek és átugorhatunk és persze ha nem szakad az eső!
a szomszédom koncertjén voltam/zorall/nagyon jo volt!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt lányok! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jóóóóóóóóóóóóó reggeltet csajok :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jó reggelt :) Mi ma 9ig aludtunk:) Ebben az időben másra nem is vágyik az ember. Hideg van hihetetelen , hogy szeptemberben téli idő van. Márcsak a hó hiányzik komolyan mondom:(

Kép
csucsu05
 
 


Halihó!

Én is itttt :)

Képzeljétek hétfő este tök ránkilyesztett a Bömi, itt volt az egyik barátnőm a kislányával, akivel egész nap játszottak, pörögtek mint a ringlispír. Aztán este mikor elmentek, megvacsoráztunk, és akkor már bújt az apa ölébe. Megnéztük a homlokát, nem volt túl forró, de gondoltuk, lehet hogy belázasodik. Aztán kb 11 körül elkezdett álmában beszélni, összevisszaságokat, de nagyon sokáig. Megnéztük jó meleg volt a homloka. Adtunk neki panadolt. Attól mikor lement a láza úgy felpörgött, hogy hajnal 1 körül nem hagyta békén az apját, rázogatta, hogy ne aludjon. Aztán nagy nehezen visszaaludtak, és azóta kutya baja. Se láz, se semmi. Nem tudom mi lehetett.
Ma meg teljesen készvoltam, el akartam menni vele vásárolni, az apja meg elvitte a kocsiülését :evil: :evil: :evil: :evil:
Mindíg ezt csinálja, átrakja aztán meg hurcibálja hetekig. :evil: :evil: :evil:
Így nem tudtam szegényt elvinni. Hát hisztizett mint a fene, úgy ordított hogy csak na. Már ott tartottam, hogy nem megyek el, de akkor azt mondta, hogy megvár itthon. Gondoltam jó akkor elszaladok. De úgy tűnik nem gondolta át teljesen a dolgot, mert a mamának is háromszoros hisztirohamot adott elő. Szegénynek már égnek állta a haja mikor hazaértem.
Ma nagyon rossza passzban van. Biztos ez az idő is megviseli.
Mondjuk kit nem. Nagyon gáz ez a hideg. Mi teganap már befűtöttünk egy órára az Adél miatt fűrdésnél. Nagyon gáz.
Ti használtatok valaha szélcsövet? Én ma vettem egyett, mert szörnyen sokat szenved a rüntyike a pukizással, meg a kakilással. Nem sír, de órákat küzd, gonoltam kipróbálom. :? :? :? :?
Kíváncsi leszek?

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: nem hazsnáltam szélcsövet de állitólag jó. Szabina is szenvedett a pocakjával és széllel. Mi simogattuk a ahsát meg tornáztattam a lábait feltoltam a hasához és az beinditotta a szeleket is. De ez a szélcső állítólag jó.
A Bömi meg megérzi az időt. De nem is csoda ha hisztis. Szabina is szokott ilyet csinálni ne izgulj. A láz pedig valahol jó mert átment rajta hamar a virus. Mert valami virus lehetett. Gondolom én. Hál istennek jól van ez a lényeg.
Mi is tegnap befűtőttünk de csak azért mert kiváncsi voltam milyen hamar melegszik be a ház. Mivel új még nem tudtuk. Hát ez a ház 5perc alatt bemelegedett és kipróbáltuk a padlófűtést Szabina nagyon élvezte mert mezitláb lépkedet a kövőn és tetszett , hogy meleg. :) De nekünk is csak 20percig ment. Viszont jól esett nagyon:)
Nálatok a kicsi miatt nem is csoda ha a fürdésre bemelegszik a ház.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!MI is befűtöttünk mert Máténak jéghideg volt a keze pedig fel volt öltöztetve rendesen..na meg én is fáztam... :roll:
Szilvi jó az a szélcső csak arra figyelj hogy azért ne sűrűn használd mert rászokik az Adél és akkor nehéz lesz későb neki!keresztanyám lánya rászokott és sokáig csak azzal a szélcső segítségével produkált! :roll:
Nóri mizu veled hogy vagytok?kis atika? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hát úgy tűnik tegnap elszóltam magam azzal kapcsolatban, hogy a Böminek semmi baja. Reggelre elöntötte a takony :(
Ti még szívjátok a gyerekek orrát, vagy már ki tudják rendesen fújni.
A Bömi fújogatja, de hát nem valami erősen. Reggel azt mondta szívjuk ki az orrát. Tök megörültem, de persze amikor sor került rá, már nem tetszett neki, ezerrel tiltakozott. De azt hiszem azrét rászánom majd magam. Mert így nem ürül ki az orra soha.

Nita: ok, majd nem használom sűrűn.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Szilvi: Szabinak már nem szivom az orrát. De ő se fújja valami erősen ki csak játszik szinte.
Szerintem nem baj ha kiszivod az orrát. Mondjuk Szabina orditott akárhányszor kiszivtam pedig van elektromos orrszivú nem is hangos mint a porszivós.
De inkább zsivd ki mint rosszabb legyen.

Kép
csucsu05
 
 


nekünk is van elektromos orszívó de máté se szerett nagyon tiltakozott mindíg..Máté is fuja az orrát de kevls jön ki...a lényeg nehezen vagy egyáltalán nem akar kijönni..csak orszivóval:( :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu: és akkor nektek, nem volt eddig baj belőle, hogy már nem szívod, nem húzodott rá a fülére soha a takony. Engem ezzel riogatnak folyton. Viszont van egy barátnőm aki szinte sose szívja a gyerekek orrát, és nem volt komolyabb baj belőle.
Lehet, hogy hajlam kérdése?
Nem tudom, ez az orrszívás olyan macera, folyamatas üvöltés és hadakozás. :(
Mit csináltok ebben a szar időben?
Már most kezdek készlenni ettől a benti nyüglődéstől, és még hol a tél. Ráadásul jön ez a beteges időszak, amikor még ha mehetnél se tudsz. :(
Már kezdem bánni, hogy nem tavasszal szültem :(

Kép

Kép
bucsek
 
 


szlvi ki kell bírni ezt az időszakot is..és amikor nem esik az eső..kicsit süt a nap ki kell menni levegőzni h csak 5 percre is és akkor nem dilizel be a bezártságtól..én is utálok sokáig a 4 fal közöt lenni...
amugy én most elkezdtem tanulni..szoval nem fogok unatkozni ha kint rossz az idő.. :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szilvi: Láttalak ma sétálni a Bömivel, a Adéllal Anyuddal. A fő úton sétáltatok:)
Kocsival mentünk igy nem láttál. Bömit ismertem meg rögtön:)
Nem volt még baj belőle, hogy nem szivom az orrát. Kifujjuk de való igaz nem igen lehet ennyi idős gyereknek kifújni az orrát. Ha nagyon gáz akkor szivom orrszivóval. Nem kell félni mert ha szivod ha nem ha olyan akkor persze ráhúzodik a fülére. De akkor is ráhúzodna ha mindig szivod. Ez hajlam is szerintem.
Remélem én is hogy nem lesz naygon kemény tél hisz a levegő kell a kicsiknek.

Kép
csucsu05
 
 


nita: mit fogsz tanulni?

Kép

Kép
bucsek
 
 


fodrászatot...bár a párom kicsit felhuzta magát mert a vizsgához való részvétel meg a gyakorlati rész kicsit huzos..
holnap séta ha jó idő van? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Csodálkoztam én, hogy ilyne olcsó. Mennyi lenne a vége?

Kép
csucsu05
 
 


a havi törlesztés az 15 honapon keresztűl 3590 ft...az nem sok azzal nincs gond..hanem a gyakorlati része kerűl 130.000ft-ba és plusz a kelékek és anyagok is kellenek...zoli most azon izél hogy mondjam le és megprobáljuk majd a munkanélkülit..megkérdezi bennt hogy én elmehetek e majd munkanélkülire!.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Na ezért irtam neked mőltkot hogya havi 3500Ft az olcsó. Hihetetlen lett volna ha csak ennyi lenne az ára. Én több százezret tudtam. 300körül. Mert úgye a kellékek sem olcsók és azt magadnak kell megvenni. Nem vehetsz gagyi ollót meg hajszárítót. Szóval nem egyszerű az biztos. A munkanélküli meg gázos hisz nem volt munakviszonyod igy nem mehetsz munka nélkülire. Hiába a sogornőm is akart menni de nem kapott segélyt sőt iskolába sem mehetett. Illetve elmehetsz munkanélkülire csak regisztrálnak de más nem történik. Nem lehet a suliban részlet fizetést kérni? úgy nem lenne sok .

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?