Új privát üzeneted érkezett!

Timi: örülök,hogy minden rendben van.Vigyázz magadra :lol:

000kata
 
 


tünci: sajnálom :cry:
aida: ezen a babalevesen egy jót mosolyogtam :lol: :wink: :wink:
ancsa: én is imádom a krumplis tésztát :lol: :lol:
ÉN IS ITT VAGYOK!!!!!!
kata: ez tényleg durva :evil:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


köszi. :)
lovasz katáról még mindig semmi hir?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 

 
 

timi:
Örülök a jó értékeknek! Te már annyira közel vagy. :D

kata:
Hát nem semmi, nem irigyellek. :roll:

Kész a "babalevesem". :D Najó csak a bableves. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


000Kata
Én is így jártam először,mint kiderült a munkáltatóm elmulasztotta a 3 napos bejelentési kötelezettségét!!!!!!!
Szerintem nálad is ez történnt :? Lépj a munkáltatód nyakára,én is azt tettem anno :D utána már 5 nap alatt az összes papírom bennt volt az OEP-nél és azóta is leadják rendszeresen a táppénz papírjaimat :lol: :lol: :lol:

Timi
Ez remek hír! :D Örülök neki.
A napi 10-12 keményedést én bőven tullépem :(
Vigyázz magatokra. Szopis melltartót vettél már?

Aida
Akkor jó étvágyat a bableveshez :D

Nem,még nem írt Lovaszkata, én is várom hogy mi van velük meg dawn-al is :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk mi is! Megvagyunk, jól vagyunk. :lol: Minden rendben van!

Aida!
A pulzusom nekem is magas volt és sokat voltam tőle rosszul.
Ahogy megszültem, elmúlt. Visszament a szokásosra.
Jaj, a bablevest imádom! És most a szoptatás miatt nem ehetek! :evil: Irigyellek!

gwini
 
 


Megvolt Ancsa köszi, finom is lett! :) Épp csak ledobnám magam és hallom, hogy kimosott a mosógép. :( Ilyen nincs.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Jaj,LÁnyok most olvastam vissza, amit reggel írt még Aida!
HÁt arra meg gondolni se akarok, hogy lehetett volna valamit tenni és nem tettek és ezért meghalt a kisbabám!!!!!!!!!!!!!!!
Azt már végképp nem bírnám ki, az nem lehet hogy figyelmetlenségből vesztettem el!!!!!
Nem,nem lehet, abba már belehalok!!!!!!! :cry:
tünci28
 
 
 


Gwini
De jó hogy jól vagytok. :lol:
Kistesó hogy fogadta otthon a kicsit?
Majd képet kérünk ám Lauráról :lol: :lol: :lol:

Aida
:lol: Azt meghiszem, én meg benyammogtam a krumplistésztát :lol:
nyami-nyami-nyami :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


tünci:
Valószínű Nálad az orvosod mással próbálkozott. Ő a Te esetedre a Pipolphent (ha jól emlékszem) javasolta. Mindenkinek más válhat be. És abban is biztos vagyok, hogy a kórházban is kaptál megfelelő gyógyszereket. Azonban vannak esetek amikor már tényleg semmilyen gyógyszer nem segít.
Ne rágd magad ezen, biztosan a legjobb kezekben voltál! Mindent megtettél és mindent megtettek a kisbabádért, amit lehetett. Ezzel most nem a lelkedbe akartam gázolni, csak annyira céloztam, hogy az orvosom szerint az én(!) esetemben ezek a gyógyszerek pont megfelelő célt szolgálnának.

Kérlek ne érezd magad rosszabbul, nem a Te hibád, senki hibája!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Gwini: örülök,hogy jol vagytok.Hogy birod az éjszakázásokat?már ugy várjuk a képeket,küldj légyszi.Nem féltékeny a picire a kislányod?

000kata
 
 


gwini:
Örülök, hogy jól vagy! Miért nem ehetsz bablevest a szoptatás miatt? :roll: Valamiről le vagyok maradva?

Nekem alapból tachycardiám van, szóval nálam ez megszokott. :) Mármint a magas pulzus. De ma már nem tudtam mire fogni a szédülést.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Tünci: ilyenekre ne is gondolj,biztos megtettek mindent.Dolgozol már?

Ancsa: én egyböl szoltam a munkáltatonak aki nem tudott semmiről,mert a könyvelő csinálja.most én fogom leadni ujra őket és megint várhatok egy csomot mert mire lesz ebböl valami....bosszantóés ha nem mentem volna be az OEP-hez akkor meg várhattam volna a nagy semmit :lol: :lol: :lol:

000kata
 
 


Ancsa: most ez lehet hogy elég hülye kérdés de azt honnan tudod hogy mennyiket eszik a baba?szopi után kell lemérni?

000kata
 
 


Tünci
Ne emészd magad! Biztosan megtettek minden tűlük telhetőt érted is és a kislányodért is.
Ilyenekre ne is gondolj, mi lett volna ha.......!

000Kata
Így van , minden munkáltatónak van 1 könyvelője,aki ezt intézi.
Attól még az ő felelősségük is, hogy rendben legyen minden.
Mi at hogy nem tudott róla? :shock: Tán nem vette észre hogy nem dolgozol hónapok óta és hogy táppénzen vagy? :shock: :lol:
Ugye ezt nem mondta a munkáltatód komolyan,mert ez nevetséges kijelentés volt részéről. Én alapból nyugis típus vagyok,de tuti pofán röhögtem volna.

Hozzád hasonlóan engem is kábítottak sokféle szöveggel,de nem hagytam magam. Ez volt a szerencsém,így gyorsított eljárásban kezelték a táppénzemet és megkaptam, secc-pecc.
:lol:
A munkáltatóm illetve a könyvelőt behívták mulasztásért, és végülis az lett a vége, hogy a következő ilyen alkalommal,amikor nem tartják be a 3 napos bejelentési kötelezettségüket, bírságot fognak fizetni,mégpedig komoly összeget!

Te tudod hogy kezeled ezeket a dolgokaz,de az biztos, hogy a mai világban bepalizzák az embereket,ha hagyja magát
:? Látod, én is így jártam mint te, nekem se adták le a papírjaimat és én is 2 hónap után vettem észre,mint te,amikor bementem az OEP-hez :?

Szopi elött és után leméred a sulyát, így tudod mennyit evett pontosan 1 etetés alkalmával :D

Aida
A szoptatás alatt nem lehet enni olyan ételeket,amik puffasztanak, mert bekerül az anyatejbe és hasfájást okoz a babának!
Ilyen a bableves is, azért írta gwini,hogy most nem ehet.
És még a többi étel is,ami puffaszt.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Hú, azóta már lenyugodtam.korábban erre sosem gondoltam, mostmeg beült a bogár a fülembe...Aztán higgadtan végiggondoltam, hogy milyen nagy adagban kaptam a tabletta mellett a magnézium infúziót minden nap(már minden lehetséges helyen branülöztek, mert annyira szétmentek a vénáim, hogy melléfolyt az infúzió) és a pipolphen tabletta mellett is kaptam azt is injekcióban is olyan sokszor hogy még most is tele van kis csomókkal a fenékizmom.Egyszer el is ájultam a sok gyógyszertől, akkor kis időre kikötötték az infúziót..
Meg tényleg végül már az összes orvos kezelt és biztos nem várták karbatett kézzel hogyha lehetett volna még mit tenni...
Most jól kibőgtem magam, aztán megnyugszom..

Ma voltam benn a munkahelyemen, november 1-től megyek vissza, ami szörnyű mert kb akkor kellene szülnöm...
Nagyon rossz volt benn, most már annyi kedvem sincs visszamenni mint eddig..
A helyemet is betöltötték, nem tudom hová kerülök, talán más osztályra.A régi főnököm engem akar vissza, úgyhogy aki lányt a helyemre felvettek, már utál is...Szuper...

Tényleg nem sokan vagyunk ebben a topikban,lassan mindenki babázik,Aida lesz az utolsó, ha addig nem csatlakozik más...

Dawn nem jelentkezik??Kiváncsi vagyok vele mit tesznek az orvosok, mert pontosan ugyanazok a tünetei voltak, csak nekem 1 héttel hamarabb..Remélem semmi baja!!!!
tünci28
 
 
 


Ancsa: hát igen szomorú hogy ilyen van.Mi szerint adják a táppénzt?vagyis mennyi pénz?tényleg a tavalyi átlagkereset 70%-a?

000kata
 
 


A fizetésed után átlagolják ki.
Attől függ mennyi munkaviszonnyal rendelkezel és hogy mennyit voltál táppénzen.
Így lehet 70%, de lehet 65- is :roll:
És mindíg az előző évi átlagkeresete után számítják ki. :roll:

Tünci
Kitartás!
Örülök,hogy sikerült átgondolnod higgadtan a dolgot.
Vigyázz magadra!

Én is kíváncsi vagyok hogy van dawn :roll: remélem jelentkezik :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: köszönöm

Aida: merre vagy?jol vagy?

000kata
 
 


szívesen :D
te jól vagy?

Nekem most a hidegfront előtt éjjel annyira fájt,görcsölt a pocim :?
Ti nem éreztétek meg a frontot?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Na helló!

3/4-től mostanáig üldögéltem a házidokinál. :? A cukoreredményem jó, de vérszegény vagyok azt mutatja a vérkép. :( Erre kaptam most én is vastablettát. Éljen. Már alig vártam, hogy haza érjek és pihengessek. Olyan rossz volt ott ülni ennyit, sokat keményedett a pocakom, ráadásul a folyásom is úgy gondolta, hogy akkor most megindul nagyon. Vagyis remélem hogy a folyásom, mert ilyen vízszerű és olyan lett nagyon az alsóneműm. :( Mind1, eddig sem a magzatvíz volt, azért úgy gondolom most sem az.

No ennyi.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Csak nagyvonalakban, mert az ősbe már írtam egy kisregényt!

Aida!

Én Pipolphent szedek, amire a házidoki azt mondta, hogy nem kéne! Nem foglalkozok vele! :roll: A babának nem árt, nekem jót tesz, mondhatni problémamentes vagyok mióta szedem, nincs szúrkám, görcsöm! Ilyenkor érdemesebb a nőgyogyiban bízni, tapasztaltabb, bajt ő sem akar! Viszont szedem mellé a Verapamilt, mert megemeli a pulzust, így a kettő együtt nagyon jót tesz, merem állítani, hogy a magnéziumra sem lenne szükségem, bár nem fogom kipróbálni! :lol:

Ancsa!

Ez a kisleányzó is csodababa lesz meglátod! Kifogod húzni simán a végéig! :wink: Ha nagy baj lenne, már kórházban lennél! Nyugika! :wink:

Timi!

Örülök, hogy rendben vagy! :wink: Te leszel a következő! :shock: :wink: Felkészültél? :lol:

Kata remélem jól van és a kis Barnabás is! Remélem jelentkezik ha hazaengedik őket!

Mi jól vagyunk, kaptunk megint 4 hetet! Varrat szépen tart, belső méhszáj teljesen zárt! A külső sem nyílt tovább, szóval minden rendben! Pénteken megyünk uhura! Nagyon várom már, aggódom egy kicsit, hogy szépen fejlődik-e a csöppöm! Szar lett a cukorterhelésem, ez állítólag anyagcserezavart okozhat a babánál és nem fejődik rendesen! Én viszont későn mentem vérvételre, fene tudja mióta állhat fenn a magas cukor! :roll: Bár most szépen beállt! Éhgyomri mindig 5 körül van, kaja után sem sokkal magasabb! Asszem a szőlő kavart be! :roll: Amióta számüztem, nincs gond!

Nagyjából ennyire futotta! Olvaslak ám benneteket, csak nem mindig tudok írni!

Vigyázzatok magatokra!

Kép

Kép
gröni
 
 


Ancsa,Te pontosan mikorra vagy kiírva Annával? Október hanyadika?? Olyan jó neked, hogy már rég babázol majd amikor én még várakozok.

Nálunk most hatalmas parti van odabent, kb. oldalt, hátul, elől, fent, lent érzem őt. Nem tudom mi okoz nála ekkora nagy partit. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Gröni
De jó hogy jelentkeztél :lol:
Gondoltam ám rád sokat a héten ,és ezerrel szorítottam értetek, gondolom tudod miért :wink: kezem-lábam keresztbe van :D
Nagyön örülök a jó híreknek,h méhszáj rendben, varratok tartanak :D
Akkor most még nem is fogsz egyenlőre tüdőérlelőt kapni?
Gyere ám sürübben a hírekkel!!!!!! Izgulok értetek.

Aida
Hát ez látod jó kérdés :roll:
Eredetileg Nov.11-re voltam kiírva mensi szerint,de még az első 13-16 hétben is azt mondták,hogy a baba előbb fogant, nagyobb volt, és így átírták a szülés várható idejét Nov.4-re
Amit eltudok képzelni,mert nekem mindkettő babó félidő elött fogant és szülés után ki is derült ,hogy nagyobbak voltak,mint a számított terhességi hét, kb 1-2 héttel :roll:
Másrészt én azt is tudom mikor fogant,mert abban a hónapban csak 1-szer voltunk együtt a párommal, és az az időpont megegyezik a Nov 4-el :lol:
Szóval méretek ide vagy oda, mint ahogy mi sem vagyunk egyformák,mert van alacsony- magas, vékony-kövér ember, ugy a babák se egyformák ugyanazon a terhességi héten.
A 2,8 kg-os baba is ugyanugy lehet 40 hétre kihordott terhesség, mint az 4,5 kg-os baba. Szóval nálam a 40. hét utolsó napja az tuti, hogy Nov.4 .És ez attól független,hogy mekkora lessz majd végülis a kisasszonyom. :roll: Ezért nem is változtatom meg a vonalzómat sem, és hagyom így ahogy van annak ellenére mit mondd a dokim a méretekre , mert a vonalzóm is ugy van beállítva,hogy November 4 a szülés napja. :D
Másrészt 1-2 hetet simán eltudnak ám nézni UH-án is, ha nem mérnek pontosan a dokik. Ezt a dokim is mondta,hogy az is lehet,h ő nem mér pontosan és azért számítja ki 1 héttel kisebbnek a babót. :D
Te pontosan mikorra vagy kiírva?

Nekem meg ma reggel sikerült elesnem a lakásban :? kisfiam kiöntött egy kevés szörpöt a járólapra,nem vettem észre és elcsusztam rajta. :? Még szerencse hogy igyekeztem térdre esni,sikerült is, így a hasam nem ütöttem meg, viszont a térdemen nincs bőr,ugy lenyúztam :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Tegnap óta nekem is van vonalzóm megint... :cry: Nagyon haragszom a testemre..most teszi a dolgát... :cry:

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünci:
:( Mit mondtak az orvosok mikor lehet újra próbálkozni az új babóval? Gondolom mindenképp szeretnétek. Nagyon szép vagy a képeden!

Ancsa:
Nekem a pontos dátum a menszi alapján dec.28, de nekem eddig minden orvos, aki UH-n látta a babát nagyobbnak vélte a korát 1 héttel. Tehát 3 orvosnak is rosszul kellett mérnie. :) No mondjuk az orvosom is mindig ezt mondja, hogy babák is mások, egyik nagyobb, másik kisebb és ezért ragaszkodik a dec.28-hoz. Én nem tudom mikor fogant. :roll:
Amúgy párom nővérének a kislánya 2250 g-mal született a 39. hétre. Na ezen még az én szemem is fent akadt. :) Szerinte teljesen átlagos súlyban volt a lánya, szerintem picit kicsike volt. Nővérem ikerlányai 2120 g és 2050 g súllyal jöttek a világra a 37. hétre. No mind1, babája válogatja. :) Ha Noli baba így halad bennem, ő ilyen óriás baba lesz. :shock:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


jó reggelt mindenkinek:

Gröni: örülök hogy jol. :lol:

én nov.21 vagyok kiirva :lol: egymás után fogunk szülni :lol:
Mi is jol vagyunk,este nagyon sokat mocorgott a babó és eléggé fszült a pocim sokszor felébredtem rá,de ez már attol is lehet hogy nő a babó és nem fér el,mert nekem nincs nagy pocim.

Tünci: csini vagy :lol:

000kata
 
 


Az éjszakám nekem sem volt kellemes. Éreztem párszor, hogy már megint nem jól fekszem mert így is keményedek, meg amúgy sem jó, emígy meg a gyerek kapálódzik. :( Meg mentem egymás után legalább 4-szer mellékhelyiségbe is. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Az első 16 hétben nekem is mindíg más-más orvos volt,aki Uh-án nézett :roll: szóval ha elnézték 1 héttel akkor nagyobbnak a kisasszonyt, akkor nálam is 3 doki tévedett :lol: de nem hiszem,hogy 3 ugyanugy elnézné. Szóval nekik hiszek,főleg h tudom a fogantatás napját. :lol:
Azután kerestem csak saját dokit :roll: és ő az egyetlen aki szerint a mensim szerint jó a szülés időpontja,tehát ahhoz képest meg nem kisebb a babó 1 héttel, csak a Nov.4-hez képest találta kisebbnek,ezért is küldött máshoz Uh-ra,hogy más doki szerint hány hetesnek felel meg a terhességem. :roll:
De szerintem ez hülyeség,hiszen nekik is van egy protokoll,ami szerint kiszámítják a terhesség korát :lol: és gondolom mindegyik ugyanaz szerint számítja ki,hiszen jól néznénk ki ha nem így lenne :shock: :lol: Szóval mindegy, nekem Nov.4 és kész, bárki bármit is mondd :lol:

000Kata
Nekem se nagyon akar nőni a pocim mostanában :shock: kezd idegesíteni már.Remélem azért nő a babóca odabennt :roll:

Tünci
ne haragudj a testedre :( inkább tiszteld,mert majd meglátod, nemsokára egy egészséges gyermekkel fog megajándékozni téged! :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


A kórházban azt mondták, hogy ha fél éven belül teherbe esnék, az szinte biztos kudarc..kb egy évet mondtak, de hogy jobb lenne, ha a két császár között legalább két év lenne..úgyhogy legkorábban jövő ilyenkor próbálkozhatunk, ha addig nem talál ki mást az orvos..Elmúlok 30 éves addigra... Kép
Aida szemtelenül fiatal!!!!!! Kép :D
egy hét múlva megyek dokihoz, remélem addigra elmúlik a menzi..

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünci
Egyik ismerősöm is hasonlóan járt mint te,de nála más volt a gond, és ő 33 hetesen veszítette el a kislányát :cry: megcsászározták.
Neki fél évet - 1 évet mondtak a következő teherbeesésre,tehát nem 1 év mulva álltak neki az ujabb babaprojektnek,hanem 1 év mulva már ujra terhes is volt.
De gondolom ezt is orvosa is válogatja,ki mennyi időt tart jónak :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


tünci:
Édesanyám 31 éves volt amikor megszült, egészséges kisbaba voltam 3200 g-mal. :D Szerintem ez ne aggasszon. Az igaz, hogy én fiatal vagyok, így hozta az élet én már 17 éves korom óta vágytam a gyermekemre. Sokat álmodtam vele. Biztosan azért jött ilyen korán. Remélem most már nem gondolja meg magát a sors. Amúgy azért annyira nem vagyok szemtelenül fiatal, nővérem első kislányát is pont annyi idősen szülte, mint ahogy én ki vagyok most írva Noel babával. Ki hogy.. Mondjuk azt észrevettem sajnos, hogy a mai lányok/asszonyok már nagyon eltolják a szülést. :(

Amúgy biztos vagyok benne, hogy neked is tünci lesz még időben egy csodaszép kisbabád! Úgyám!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Még nem is mutogattam meg, milyen édes kisrucikat kaptunk nővéreméktől Svájcból! Íme:
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ezt meg még én vettem régebben:
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ígérem, hogy hozok képeket hamarosan.
Az a baj, hogy Laura éjjel is 2-3 óránként szopizik, így elég fáradt vagyok. Meg hát muszáj a vállalkozásommal is foglalkoznom. Tudjátok, kismamaruhákat készítünk és forgalmazunk. Most ráadásul fel kell fejleszteni, mert a párom otthagyja a munkahelyét okt. végével. Nagyon kevés ideje van ránk, így inkább ezzel a vállalkozással akar többet foglalkozni, hátha meg tudja keresni ezzel is a fizetését és így többet leszünk együtt. Meg a programozó suliját is be akarja fejezni, ami a munka mellett nem megy.

gwini
 
 


Aida!
Azzal kapcsolatban amit feljebb írtál, én nem tudom de a dokik is olyan furcsák ebből a szempontból..Mi több mint öt évig nem védekeztünk és több orvos is mindig azt mondta, hogy olyan fiatal vagyok még, csak legyek türelemmel..Aztán amikor betöltöttem a 26-ot, akkor mondtam, hogy elfogyott a türelem és végre találtam olyan orvost aki hajlandó volt kivizsgálni.aztán még utána is mennyi idő eltelt...
Na meg a férfiak!!10-15 évee még huszonévesen akarak gyereket, családot, mostmeg a legtöbb szerintem a harmincas éveiben gondol csak rá..csak közben a nők is harmincasok lesznek...
Ha újra kezdhetném én se várnék 21-22 éves koromnál tovább..
Szóval irigyellek..Mikor a fiad ballagására mész,csini fiatal leszel, én meg botladozok a járókerettel. :roll:

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Ancsa!

Izgulok ám én is érted és mindig benézek, figyellek benneteket! Most talán mintha más lenne a kisasszony fekvése, mert nem kellemetlen az ülés, így többet leszek!

Aida!

Nagyon édesek a rucik! Bízom benne, hogy te is olyan vagy, mint én és ahogy belépsz a 3. trimeszterbe megszűnik minden bajod! Nekem most nagyon kellemes időszakom van, nem fáj semmim, aludni is tudok, pisilni talán egyszer kelek! De a lényeg, hogy haladsz előre szépen és minden egyes nappal közelebb vagy a kis Noelhez! :wink:

Kata!

Nekem sem volt olyan húde, de eddig haránt volt baba, mintha befordult volna valamelyik irányba és most szépen kigömbölyödtem! Eddig inkább széles volt! :roll: Én is észre vettem, hogy másképp mocorog! Olyan nagyon nyugisan mászkál bennem, a nagy lökések lassan megszünnek! Remélem tartjuk a sorrendet és mindenki időben fog szülni! :wink:

Tünci!

Olvaslak odaát és nagyon megtudlak érteni! Én is így éreztem! :( Valóban jobb megvárni a fél évet, bár ismerek olyat aki császár után (ott is korababa volt) 3 hónappal babásodott és szépen kihordta végig, nem volt gond! Egyelőre gyógyuljon a lelked, az sajnos több időbe og telni! De látom, hogy ha kicsit is, de napról-napra jobban vagy! Persze vannak hullámvölgyek, azok meg is maradnak! Nálam még most is előfordul, hogy megsiratom a babákat! Örömmel olvastam, hogy amit ajánlottam blogot olvasod! Azzal, hogy olvastam Őt valahogy gyógyultam én is, bár nekem nem kellett eltemetnem a babáimat, nektek sokkal nehezebb! :cry:

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni!
Igen, a lelkemnek még lehet hogy több idő is kell..talán ezért mondta az orvosom az egy évet..azt mondta semmiképp sem lehet úgy babát vállalni, hogy egy másikat még gyászolok..

KépKépKép
tünci28
 
 
 


tünci:
"Mikor a fiad ballagására mész,csini fiatal leszel, én meg botladozok a járókerettel." - ezen azért elmosolyodtam, látom a humorérzéked kezd visszatérni. Ezt meg sem hallottam!! Mint mondtam édesanyám 31 évesen szült engem és amikor a ballagásom volt, akkor még az ő fekete nadrágját kunyeráltam, mert egy méretünk volt és a legkevésbé sem járt járókerettel. Sőt, szerencsére most sem jár, ha már nem is egy méretet hordunk. A lényeg ez nem igaz, a 30-as évei elejében járó kismama és később anyuka nagyon szép és legalább több élettapasztalata van mint egy magamfajta fiatalkának. :roll:

gröni:
Jó lenne! :D De most akkor mikor is kezdődik az a bűvös 3. trimeszter? Erről volt szó egy másik topikban.. Mindenki mást mond. Nekem van egy terhességes könyvem, nem régi kiadás és abban a 26. hétbe lépve gratulálnak ahhoz hogy most már a 3. trimeszterbe léptünk. Vki a másik topikban meg most lépett a 28. hétbe és most írta h éljen eljött a 3. Nem értem. Mind1 én bízom a könyvbe! :D Kb. amúgy is a 26. hét a kétharmada a 40nek. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ja és gröni én is minden napnak és hétnek úgy tudok örülni, de úgy! :D Mindig van egy célom. Eddig a 24. hét betöltése volt. Most hogy ez megtörtént a következő a 28. hét betöltése. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Tünci!

Ez tapasztaltam, tapasztalom én is! Nem tudom túltenni magam! :( Pedig ha akkor minden rendben most ez a baba nem lenne! Elég vegyes érzéseim vannak, de próbálok ezen már nem agyalni, örülök ennek a babának és a többi babától próbálok végleg búcsút venni! Nagyon nehéz! :cry:

Aida!

Én megközölöm! :lol: Úgy tudom, hogy a 27. héttől van! :roll: Én is ilyen célokat tűztem ki, eddig bejött! Jól csinálod! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Sziasztok!

Ancsa:Nagyon szépen köszönöm akkor majd elkűldöm neked mailben a képet :D Vigyázz magadra nagyon!!Sajnálom az elesést még jó,hogy nem a pocidra estél.Bizti a november.4 a jó pláne,hogy tudod mikor fogant a kiscsaj :D Én ugyanígy vagyok a november.20-al.Én is bizti vagyok benne,hogy az a 40.hét :D

Aida:A buksi miatt szerintem felesleges aggódnod,mert az én babóm buksija is kicsit nagy,de a Genesisben megnyugtattak,hogy nincs semmi baj szép okos buksija van.Csak annyi lessz,hogy kicsit jobban kell majd vele dolgozni szülésnél.És csak pár nappal nagyobb a buksija nem hiszem,hogy óriás feje lenne a babódnak.Ezen kár aggódni.Én is 2300grammal születtem és időre jöttem.És megnőttem idekint :lol: Én úgy vagyok vele,hogy nem baj,ha 3kiló lessz a drágám majd megnő idekint :D Mert ugye most már az átlagos születési súly 3-4,5kiló.Ha picikét kisebb lessz az se baj a lényeg,hogy egészséges legyen.

Tünci:Nagyon sajnálom és kitartás!! :cry: Én is biztos vagyok benne,hogy mindent megtettek a babádért és ezért senki nem hibás főleg nem te!!Én egyik ismerősőm első gyerekét 34 évesen szűlte.És most 40 éves és második babáját várja.Nem leszel elkésve.Meg azért kell egy kis idő ahoz,hogy boldogan tudd várni a babádat.Én anyum régen úgy járt,hogy 5 hónapos terhesen kiderűlt életképtelen lessz a baba és hát őt is nagyon megviselte az egész és neki kellett pár év amíg feldolgozta az egészet.És most van egy egészséges kishugom aki nemsokára 6 éves lessz :D Biztos vagyok benne,hogy neked is így lessz :D Az én anyumat a kishugom megfiatalította és 30 évesen nem leszel öreg egy babához.Én anyum 38 évesen szülte kishugomat.Persze nem ugyanaz mint a te eseted,de hasonló.Ma már sokan 30 felűl vállalnak gyereket.Ha majd meglessz a babád hidd el,hogy nem fog érdekelni a korod :D

lovaszkata,dawn:Remélem jól vagytok és minden rendben van.Nagyon szurkolok nektek!!!!

Gwini:Örülök,hogy jól vagytok és minden rendben van :D Várjuk majd a képeket :D Pihenj néha.Bár tudom ilyenkor nehéz.

Kata:Hát nem semmi :shock: Hát elhiszem,hogy mérges vagy én is az lennék.A könyvelő nem semmi ám :evil: Jól seggbe kéne lökni :lol:

Timi:Örülök,hogy minden rendben van veletek :D Így tovább.Pihenj azért sokat!

Gröni:Örülök,hogy jól vagy.Sajnálom a cukrot :cry: Biztos minden rendben van a babóval.

Mi jól vagyunk hál istennek :D Bár ma kicsit kiakadtam,mert párom megkapta a fizetését :shock: Kemény 21ezer forintot :shock: :evil: Bement ma és utánna jár,hogy mi a helyzet,mert 50ezerrel kevesebbet kapott mint amennyi jár neki :shock: :evil: Így most totál ideges vagyok,mert ennyi pénzt nem nagyon lehet beosztani egy hónapra :evil: Tegnap meg persze megvettük a kiságyat,de ha tudom akkor még vártunk volna vele.Így most elég rossz a helyzetünk.Ráadásul tegnap jó sokat mentünk és én délutánra totál kikészűltem :cry: Még jól megis szédűltem :cry: Még jó,hogy párom fogott így nem estem el.Persze kiderűlt,hogy elfelejtettem reggelizni :oops: :cry: Babóval minden rendben van :D Sokat mocorog :D De már szinte semmilyen fekvő helyzet nem tetszik neki :cry: De azért még éjszaka tudok aludni :D Persze rend szerint reggel 6 fél 7 környékén mindig felébredek így estére totál elfáradok.Tök jó,hogy végre nyugalom van körülöttem :D A vérnyomásom is tökéletes volt ma reggel ami anyuéknál nem igazán volt meg.Persze pihenni igazából holnap fogok,mert párom megy melózni.Így a holnap a semmit tevésé :lol: Bocsi kicsit sok lettem :oops: :lol:

Majd még jelentkezem :D Nagyon vigyázzatok magatokra és a babókra!!!!

További szép napot!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


reni:
Sajnos nem 1-2 nappal előzi meg a feje a többi értéket, lásd:

24+1 adatok:

BPD: 66mm, ennek megfelelő terhességi kor: 26+6
FL: 42mm, terhességi kor: 23+3
AC: 192mm, terhességi kor: 23+4

Azaz mint látod a többi adata még csak el sem éri a vélt korát, a buksikája meg igen csak messze előre szárnyal.

De hétvégén mi is megyünk genesisbe ott megkérem nézzék meg a fejét hogy tágabb agykamrákat hord benne vagy csak sok-sok észt. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida:Sorry elolvastam,de akkor is azt mondom,hogy nincs semmi baja a babódnak ez tuti a mi buksink a 29héten 30-31hetes buksinak felelt meg és a Genesisben a Csilla mondta,hogy nincs semmi baj csak szép okos buksink van :D Na de majd,ha te is mész neked is tuti ugyanezt fogják mondani :D Meg a babók fejecskéje nagyobb is egy darabig mint a testük.Na de nem okoskodok tovább majd megnyugszol,ha elmentél a Genesisbe :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Aida
Édik a rucik :D
Tényleg jóval előébb jár a fejmérete a többi hétnél,de ne aggódj ez miatt, biztosan minden rendben van, csak neki lehet hogy kicsit nagyobb a feje,mert mondjuk ezt örökölte a családban valakitől :)
Meg aztán eddig lehet h a feje nőtt jobban,ezután meg lehet a lábacskái fognak jobban fejlődni :D Szóval nyugi,biztosan minden a lehető legnagyobb rendben van :D

Gröni
Ez remek hír,örülök neki, ha most már végre többet adsz hírt magadról :D Cukorral most mi a helyzet? Diétázol?
Amugy ne aggódj ez miatt, mert pont ellenkezőleg van, a cukros kismamáknak inkább nagyobb babájuk szokott lenni :shock: nem kisebb. Ugyhogy biztosan szépen fejlődik a kisasszony :D

gwini
Örülök,hogy jól vagytok. És nagyon várjuk a képeket! :D

Tünci
Kitartás! Szorítok érted!neked!

Reni
Megkaptam az email-t, meg is csináltam és el is küldtem neked, megkaptad?
Csak azért kérdem,mert valami hiba üzenet jött vissza :shock:
örülök,hogy meghozta eredményét a nyugalom és jobb a vérnyomásod is :D

Ha minden igaz, Csütörtökön hozzák a kiságyat nekünk,de nem tudom apának mikor lessz ideje összerakni,mert maszekol mostanában esténként ugyhogy lehet csak jövő hét lessz belőle :roll: A szekrényt már összerakta, most már csak nekem kellene kimosnom a babruhákat és elpakolni benne :lol: de hát várok,hátha valamelyik nap nem fog ennyit keményedni a hasam és akkor neki mernék állni pakolászni a babrucikat :(

Megyek enni,mert farkas éhes vagyok. :lol:
Jó étvágyat a most ebédelőknek :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Aida!

Szerintem emiatt tényleg ne aggódj! A mi Dóránknak keskeny a feje, pár nappal kisebb, mint a kora, viszont a többi, főleg az AC, a 24. héten 27 hetesnek felelt meg, az Fl 26 hét pár naposnak! Mindig idősebbnek mérik a koránál, itt nem szokás átírni a terhességi hetet, mint Tatabányán Ancsának! :roll:

Ancsa!

Most olvasom, hogy elestél! :shock: Basszus, vigyázz magadra :!: Tényleg te már elég tapasztalt vagy! Szoptatásról semmit nem tok, hogy mit lehet enni, nem enni! Épp ma ittam kávét és mondtam apjuknak, hogy szülés után valszeg csak ezen élek és beugrott, hogy ja persze, akkor a baba sem fog aludni! :shock: Vagy nem így van? Mi az ami átjut az anyatejbe? :roll: Minden?

Cukor: Védőnő aszongya ilyen értékkel pont az a kategória vagyok, ami még nem túl magas, nem kell gyógyszer, inzulin csak diéta és pont ez veszélyes a baba anyagcseréjére és nem fejlődik rendesen ha nem tartom be! :roll: Doki viszont azt mondja, hogy két hetente mérjem, abszolut nem vészes, igazából nincs is gond, de azért diétázzak! :roll:

Reni!

Jajj ti szegények, és ez most a szó legszorosabb értelmében! :shock: Mi is voltunk így párszor, hogy pár tíz ezerrel kevesebbet kaptunk, de nem ennyivel! :shock: Meg kell rugdosni valakit, hó közben is van átutalás! Pont ebben az időszakban szúrnak ki veletek! :evil:

Kép

Kép
gröni
 
 


Aida: nagyon édik aucik.A méretek nekem is ez volt a 29 héten a buksija azt irta hogy a 32 hétnek felel meg .én is félek de mindenki megnyugtatott majd kérdezz rá ha mész a genesibe

ancsa: vigyázz magadra olvastam hogy elestél :cry:

000kata
 
 


ma voltam a teve utcába a táppénzt intézni 46an voltak elöttem.Durva nem?nemrég értem haza és délelött indultam.Tiszta kemény a pocim :cry: kitöltöttem egy csomo papirt de nem volt elég mindenféle papirokat kérnek,jövedelem igazolás stb...mintha az én dolgom lenne :cry: namind1 mehetek majd ujra :cry:

000kata
 
 


Unatkozom!! Nagyon. :( :? :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Csak gyors bekukk,reagálni csak később tudok.
Hírrel jöttem.

Lovaszkata már otthon van,jól van,nincsenek görcsei. :lol:
Méhszája C:1000-es lett. Szorítok nekik,hogy kihuzzák még egyben egy jó darabig +++++++++++++++++++ :lol:

Dawn nem írt, de remélem hogy hamarosan hírt ad magukról :roll:

Lányok,még 4 nap és elérem az 50. napot :lol: :lol: :lol:
Juhéjjjj, ugy örülök neki,mint nemrégen a 100. napnak :lol:
50 után a 30 nap lessz a célom :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?