Új privát üzeneted érkezett!

jaj köszönöm nagyon aranyos vagy!

igyekszem nem aggódni...próbálom megmagyarázni magamnak, hogy ez normális, meg hogy nem tud szivárogni a magzatvíz, mert egy zárt burokban van...meg ott a nyákdugó stb....

hogy vagy ma? dolgozol? sok a meló?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Lányok mára vagyok kiírva, de eddig semmi jele, hogy fiacskám szeretne találkozni velünk.
Szóval egy csomó vizsgálat vár rám a kórházban. Remélem segít!
Szorítsatok, hogy ma már ne kelljen hazajönnöm! :lol:

Nézegettem a manókás képeket és úgy irigyellek Titeket! :) Remélem hamarosan én is közétek tartozom majd!
zsula
 
 


Gégéé: Nincs olyan sok munka de nagyon lassú vagyok így nehezen megy. Nincs kedvem semmihez meg aludni szeretnék meg ilyenek :)
Azért elvagyok :) Te hogy vagy ma?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

 
 

Zsula: Egy hatalmas drukk neked (nektek) mára :) Légyszí valahogy értesíts bennünket ha tudsz hogy mi újság ha nem gond.
És hányra mész milyen vizsgálatra?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok csajok!!

Ma reggel néztem az iwiwen,egyik közös ismerősünk írta meg,hogy 2008 09. 03-án 00.03 perckor született 2890grammal és 50cm-rel :lol: :lol: (remélem,hogy nem tévesztettem össze senkivel,de ennek kicsi az esélye :oops: :oops: )

Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


zsula szorítunk...reméljük a vizsgálatok kicsit megbojgatnak, és megindul a dolog....

trundike szegény; elhiszem, hogy álmi vagy. én itthon takarítgatok, csak szépen, lassan; én is nagyon könnyen elfáradok, ráadásul tegnap voltam a védőnéninél, megjött a vérképem, és vashiányos, és vérszegényke lettem, úgyhogy most turbózi kell a raktáraimat:)

lehet már kérdeztem, de meddeig dolgozol? nem is mész táppénzre, hanem "csak" a tgyas?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


wow flacsikriszti; szerintem nem tévesztetted össze, hiszen már eléggé időszerű volt...basszus Marci 3 perccel lecsúszott a szülinapomról :D :D :D :D :D


hatalmas gratu:) ahhoz képest, hogy túlhordta, egészen kicsi súlyú babóca lett:)

trundike a te babádnak mennyi a becsült súlya?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Kriszti: Juj! Akkor köszi az infót. Mivel már régóta nem jelentkezett Tucsinke így elkézelhető, szóval akkor

Tucsinke:
Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek :) Jó babázást, sok soktejcit és örömöt :) :)
Élménybeszámolót és képeket várunk, persze türelmesen :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Gégéé: Én is szedek vasat mert az én vérképem is romlott ez is normális úgy látszik :)
Szeptembert még végiggyűröm úgy ahogy aztán kb 1 hónap pihi babócáig.
De a munkahelyemen már nem igazán stresszelnek, csak elalszom :) A család az stresszel a sok butaságával de mind1 ...
Nem megyek táppénzre mert az nekem nagyon nem éri meg, szóval... Ez van
Az én babócám 26 héten (??) talán 1 kg 30 dkg volt. Állítólag nagy baba, majd elválik.
Tietek?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Lányok!
Tucsinke írt, melyben megerősíti az infót hogy Pongrácz Márton 00:03-kor 2890 grammal és 50 cm-rel az éjszakai gyorssal megérkezett a baba :) Anyuka is jól van.

SMS-ben gratulálok nekik mindannyiunk nevében :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Lányok: Tud valaki rácsos kiságyat (akár használt is) jó áron?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Trundike olyan jó, hogy megszületett Marci:) tökre örülök. Rácsos ágyat én sajna nem tudok, de az ikeában asszem, 6 vagy 8 ezerért láttam; illetve ha nem idegenkedsz tőle nézz körül a vaterán, vagy tesz-veszen...

nekem a 23-24. hét közötti mérésen azt mondta a doktor úr, hogy kb. 770 grammos a baba...a tied tényleg nagynak tűnik, nem mintha értenék hozzá :) :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


MIVEL STRESSZEL A CSALÁD trundike???????????????

akkor nemsokára te is leteszed a lantot...helyes; nem irigyellek, biztos nagy már a pocid...hány kilót híztál? én sajna már 8at...pedig ennyit terveztem összesen hízni...de majd leadom...gondolom.. :?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!!!

Hatalmas Gratula Mártonnak és anyukájának!!!

Lara köszönjük a beszámolót én is legörbítettem a számat kicsit, várom már hogy ilyenben legyen részem még ha fáj akkor is!
Gyors felgyógyulást és kellemes babázást!

Éjszaka nem sokat aludtam nem ment valamiért és bokszmeccs is volt a pocakomban :D Ma kicsit lightosabban mozgok itthon kicsit főztem, kicsit varrtam mindent apránként. :D

KépKép
winchi
 
 


Winchi egy hónap múlva akár meg is születhet a babád...

elhiszem, hogy türelmetlen vagy...én is....

én valamiért délután mindig jobban alszom, mint éjszajka...szerintem azért mert a párom ott hortyog-szuszog, és egy idő után totál felhúzom magam, hogy ne máááá, ő már rég alszik, én meg még mindig nem:)

tegnap nekem is boxmeccs volt, vagy disco :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Tucsinkének nagyon nagy gratuláció!
Sok-sok örömet, jó egészséget, és rengeteg tejcit!


Trundike rendes tőled,hogy mindannyiunk nevében gratulálsz!

Zsula, értetek is izgulunk, hajrááááá!

Gégéé: Boldog szülinapot, így utólag is!
Voltak nálad Trundike táncos fiúi? :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Látom ma nagy a forgalom!
Tücsinkének gratu!
Sajni nálam a belső méhszáj teljesen zárt.. szóval most naponta kuksolhatok a kórházban... :(
zsula
 
 


jaj zsula sajnálom...próbálj ki teákat, meg szexet, meg sok guggolást, meg lépcsőzést:)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Tucsinke!

Gratulálok Marcihoz!!!

Gégé! nagyon boldog születésnapot.

Zsula! szorítok. Bocsi többre most nincs időm.
bende
 
 


köszönöm a jókívánságokat!!!! :D nagyon jól esnek:)

nálam nem voltak táncos fiúk, de majd megkérem a férjem, hogy táncoljon nekem :P

nektek szokott fájni a buksitok? nekem ma délután tökre fáj...

remélem jól vannak a babácskák, mind kinnt, mind bennt!

ma már nem leszek, majd holnap!!! sok puszi

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gégéé
Kösz a tippeket! :)
Csípős kaján már tegnap átestem. :9 A sexet meg valahogy nem kívánom. :shock: Már csak azért sem, mert ma a doki megpiszkálta a méhszájat és vérzek egy kicsit tőle... :cry:
De párom épp most ajánlotta fel ismét.. :oops:
Estére meg iszom málnalevél teát.. Mindent bevetek! :roll:
bende
Olyan szépek vagytok picinyeddel, csak álmélkodok a képeken.
Nyugodt babóca?

Ja amúgy én is gyarapítom a suttogók táborát. Párom meglepett a könyvvel.
zsula
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok ma?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Zsula!
Köszönjük a bókokat, igen nagyon nyugodt baba! Azt mondták ez az jutalmam, amiért a szülés hosszú volt.
Szülésindításra én a szexre esküszöm... :oops: Nálunk ez vált be. Én 3 oldalt olvastam a suttogóból...Miután azt javasolta, hogy kaja után játszak a gyerekkel, letettem. Van, hogy szopi után úgy beájul, hogy böfi közben is csak lóg az apja vállán...Ő elalszik szopi után magától még akkor is ha ki vannak pattanva a szemei mikor leteszem.

Gégé! Mi jól vagyunk. Hajnalban 3.30-kor ébredt a leányzó, aztán 7.30- kor, azóta újra alszik.
bende
 
 


Akkor igencsak jó baba!

Bevallom nekem tetszik a suttogó; bár még nincs gyerekem...
Barátnőmmel megállapítottuk viszont, hogy újszülötteknél néha nem lehet alkalmazni...például a szopi utáni ébrenlétet...de most, hogy 9 hetes a babája, gyakran ébren van szopi után...ha leteszi a kiságyba, akkor nézeget, meg mosolyog:)

de minden baba más!

ha az enyém az apukájára fog hasonlítani, akkor ő szopi után azonnal el fog ájulni, mert apukája is, kaja után hétvégén, kábé még le sem nyelte az utolsó falatot, már alszik is :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok! :)

Néztünk rácsos ágyat. A Fő utcán nyílt egy új bolt a Nicita (vagy valami hasonó navű) a Színházzal szemben. Babahordozó 10500-ért már van. Máshol 28 ezer alatt nem láttunk, viszont ágyuk 11500 a Brendonben meg volt 9900-ért ami nagyon tetszik, szóval érdemes vol tmindenhol körülnézni :)
Vettünk is a Brendonban egy kádra akasztható nagy szűrős (azaz a víz alul kifolyik) játéktartót. Csúcsszuper, az ára meg bagatel volt. Azt hiszem 2500 körül volt. Nekem nagyon bejön mert állandóan tele volt a fürdő a játékokkal :)

Gégéé: Szerintem ez én babám egy héttel előrébb jár, mert megnéztem a babák optimális méreteit a neten, és akkor egy egyhéttel idősebb baba adataival szépen megegyezett. Ezért is gondolom hogy korábban fog jönni a babám :)
A család össze vissza szervezi a proramomat. Vigyem őket ide meg oda... Mert az nekem is jó kis elfoglaltság. Nekem nem kell ilyenek elfoglaltság.
Én sokat híztam bár ebben azért benne van az is hogy cigi után lelassult az anyagcserém. Próbálok már odafigyelni a súlyomra, meg hogy miből emnnyit eszem és mikor.

Winchi: Nekem is este mocorog jobban a kis francoska :) Állítólag ez nem jelenti azt, hogy születés után este nem fog aludni. Én ilyenkor mindig próbálom elaltatni kisebb nagyobb sikerrel.

Ancsi_pancsi: Nincs mit :) (Remélem tényleg nem baj) Amúgy veled (veletek) mi újság? Hogy vagytok?

Zsula: Kitartás! Nagyon izgulok érted!!! Kíváncsi leszek mikor akar majd kibújni a Manócska. Az összebújást sokan ajánlják mint kellemes szülés megindítót, bár ha annyira nem vonz akkor tény hogy valami mást kell bevetni, de úgyis babócád dönt :)
Csuriba a kezem, hajrá :)

Bende: nekem is megvan a Suttogó (azazhogy megvolt, valahogy eltűntek). Vannak benne oko sdolgok, és vannak bizony olyanok ami hülyeség (már pardon) Minden könnyvben lévő tanácsot szűrök. Spock-os könyv sem az igazi szerintem az meg túl szigorú!
Szóval, én szeretem a könyvet mindamellett hogy tényleg vannak benne butaságok jócskán, de melyikben nincs?
Anyai szívnél és megérzésnél nincs jobb a tanácsadó.
Szerencsés vagy hogy nyugodt ki sbabát kaptál, de lehet hogy a te kiegyensúlyozottságod és nyugalmad miatt ilyennyugodt nem? Tudja hogy biztonságban van és nagyon jó anyukája van :)
Én idegbeteg voltam sajna (szerinte depi) úgyhogy együtt bőgtünk a kisfiammal egy első pár hónapban :( De már jól vagyunk :D

Jó sokat írtam, bocsánat

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Lányok: Bocsánat a fogalmazásért! Kicsit nevetségesre sikeredett de remélem azért érthető :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok!

Még mindig egy részletben közlekedünk ketten a fiammal. :) Doki szerint bármikor elindulhat a folyamat. Csak ki kell várnom.. Ami a legnehezebb az egészben!

Suttogó: ahogy haladok előre a könyvben, van jó pár dolog, ami egyáltalán nem tetszik. Már miért ébreszteném fel gyerkőcöt 3 óra alvás után, ha nem kell neki enni???!!!! Ez nekem kínai. na mindegy.

Trundi
Nikica bababolt. Várpalotán régóta van üzletük. Mi náluk vettünk babakocsit, 13 ezerrel olcsóbban, mint máshol. Pierre Cardin, aluvázas és esernyőre csukható. Meg pihenőszéket is ott vettünk, 8000 Ft-ért. Nálam nagyon bejöttek, rucik is jóval olcsóbbak, mint máshol. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Ja és van honlapjuk is!
nikicabababolt.hu.
Bocs a reklámért! :oops: :oops:

bende
Asszem az általad javasolt módszer ma apa miatt nem fog megvalósulni. Valami ledöntötte a lábáról (na nem én) és lázas. szóval inkább a közelébe sem megyek! :oops:

Holnap ismét kórház és vizsgálatok hada.. :cry: Követem tücsinke példáját úgy tűnik.
zsula
 
 


Sziasztok!

Zsula szorítok nektek! Kitartás!
Mondom ezt én aki már most türelmetlen :D

Elvoltam ma a véreredményemért, megint egész jó lett kirívó számok nincsenek benne, hétfőn este megyek dokihoz majd meglátjuk ő mit szól hozzá.

Nikica bolt: Én a neten találtam meg őket klassz a honlapjuk és megörültem amikor Fehérváron is megnyitottak. Sokat néztük hogy milyen kocsink legyen aztán végül náluk rendeltük meg 40 ezerért babahordozóval együtt, holnap hozzá házhoz a futár már izgulok :D :D :D
Ha meglesz teszek fel képet róla.
A boltban a csaj teljesen korrekt volt, sztem mi visszatérő vendégeik leszünk.

KépKép
winchi
 
 


Én is most fedeztem fel a nikicát! sajnos zárásra értünk oda és nem mentem be. Jól láttam, hogy elég pici, tehát babakocsival nem nagyon lehet bemenni?
Tegnap kipróbáltuk a kengurut. Szerencsére már most is tudjuk használni, mert fektetni is lehet benne a gyerkőcöt. El is vittem világot látni. Eddig csak a babakocsi kupoláját látta:)Annyira aranyos volt, nézelődött, figyelt... aztán felszálltam a buszra és elaludt:( Direkt azért vittem így, hogy ne aludjon, mert majdnem egész nap durmolt és féltem az éjszakától. Leszálltam a buszról felébredt :) Szóval most már buszozhatunk is:))) Babakocsival nem mertem.
Egyébként annyira bevált eddig a babakocsi, hogy azt elmondani sem tudom. Fordulékony, nem ráz túlságosan, Niki imádja, szuper! Egyébként jó, hogy fordulékony, mert- ezt csak most vettem észre- rengeteg olyan ember van, aki lehajtott fejjel közlekedik és csak az utolsó pillanatban néz fel. Ilyenkor azt várnád, hogy neki egyszerűbb oldalt lépni, de nem megy egyenesen és vagy felborít babakocsistul, vagy Te kerülöd ki. A zebrákat is utálom, mert minden gyalogos a babakocsijárónál lép le, vagy lép fel a járdára. Már ahol van ilyen :x Ettől függetlenül, annyit sétálunk, hogy szerintem egy centivel alacsonyabb vagyok, annyit kopott a lábam. Mindenki azt kérdezi, hogy Niki, hogy bírja a hosszú sétákat- én meg nem értem mi ezzel a probléma, hisz ő csak fekszik :))

Még egy örömhír, rááltam a mérlegre és végre 6-sal kezdődik a súlyom. Igaz még csak pár dekával vagyok kevesebb mint 70, de már ez is valami.

Nem örömhír: szülés után 6 héttel tegnap megjött a mikulás. ( szeptemberben :twisted: ) igény szerinti szoptatás mellett. szerintem az, mert szorít a hasam, étvágytalan vagyok...egyebek. Mit szólsz ehhez Gólyanéni???
Szülés után két- három héttel elállt a vérzés, azóta semmi, most meg nem is barnás hanem piros. Igaz elég kevés. Vagy még nem lendült bele igazán.

Cumi! Beküldtem a gyártó nemzetközi vevőszolgálatára a képet- magyar e-mail címet nem találtam- és két nap múlva kaptam is választ. Hát reklámot nem csinálnak velünk- továbbra is nekünk kell eltartani a gyereket :)- de kinagyították és kitették az iroda falára a képet. :)
Zsula! gyorsan gyógyuljon meg a párod, hisz mindjárt többen lesztek. Betegen hogy fog Veled szülni?
Trundike! én még csak a megérzéseimre hallgattam, semmilyen könyvet nem olvastam el. Ellenben most néztem, hogy celebanyuka Gombos Edina, őrülten fénymásol a könyvekből és mappába rendszerezi a fejezeteket, hogy ne kelljen könyvben lapozgatni, ha valamit nem tudnak. :shock:
bende
 
 


Hű most én is sokat írtam, bocsi!!!

Most én is reklámolok egyet. Olyan szuper ruhákat túrok mindig a Falközben, hogy újat még nnem is vettem a Nikinek. Egyetlenegy hátrány, hogy a babaruhák az emeleten vannak, így babakocsival kicsit nehézkes. Múltkor egy nagy halomért 4 ezer FT-ot fizettem. 4 hosszúujjú, 3 kisgatyó, 2 ing, meg 2 body. Ráadásul mind márkás. Nem mintha érdekelne, mert a címkéket az összesből kivágom. :) de azért gap ruhában jár ( fekszik ) a gyerek :)
bende
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy másnak is bejön a nikica. :) Tényleg szuper jó dolgaik vannak és jóval olcsóbb, mint máshol.

Bende
Párom már jobban van, remélem nem esik vissza. Talán az idegesség jött ki rajta, mert már nagyon várja a picit. :)
Neked is van kengurud? Mi is vettünk, bár anyukám ellenezte a dolgot. De nekem úgy tetszik, olyan aranyosak benne a gyerkőcök! :)

Na hamarosan indulunk megint a kórházba a szokásos vizsgálatokra.

Szép napot mindenkinek!

ZsuLa
zsula
 
 


Sziasztok Lányok!Én is itt vagyok ám :D Tücsinke:Gratulálok nagyon jó egészséget és sok tejcsit kivánok nektek :D Volt nekem is egy móri szobatársam neki kisfia lett Benjamin és 2 nappal szülés elött derült ki hogy kisfiú lesz.Zsula:Kitartás már nincs sok hátra a nagy találkozásig :wink: Bende:Már én is alig várom a sétákat mondta a védö néni hogy a teraszra már kimehetünk aztán hétfön már mehetünk sétálni is! :D Mi tegnap voltunk varratszedésen mondta a doki bácsi hogy nagyon szép a seb még kicsit huzódik mikor felkelek de már nem vészes de tegnap nagyon elfáradtam voltunk a tescóba is.Hanna nagyon ügyes volt fejtem neki tejcit Anyú meg üvegböl megetette.
Vendég
 


Sziasztok!

Bende!
Én is olvaslak ám mindig titeket, csak most úgy érzem nem sok keresnivalóm van itt.. :cry:

Mindig sírdogálok, amikor baba érkezik..tudod nehéz ez..
tünci28
 
 
 


Helló lányok!
Ismét köztetek! Ma már 2111 voltam és vettek magzatvízmintát is. Szerencsére rendben minden.

Szia Lara!

Azért óvatosan még a nagybevásárlással! Pihengess amikor csak teheted!Hanna babád nagyon édes és már majdnem copfot is csinálhatsz neki! :)

Tünci28
Már mi az hogy nincs itt keresnivalód?! Szerintem könnyebben túl leszel a megpróbáltatásokon, ha együtt tudsz örülni velünk. Könnyebb feldolgozni.
zsula
 
 


Sziasztok Csajok!

Bende: a Falközben már jártam én is, amikor még Jázmin a pocimban volt. Tényleg szupi cuccok vannak ott. És nem is drágák. Jó minőségűek. Én is kivágom a cimkéket mindenből. Annyira irritálja a kis bőrüket. Mondjuk az enyémet is....:)
Mi is sokat sétálunk, amikor jó idő van.
Azt a képet én is kiraktam volna plakátnak. Annyira édes.

Ez a Nikica nekem is felkeltette az érdeklődésem, ha legközelebb Fehérváron járunk, benézünk. Úgyis kezdjük kinőni a ruhácskáinkat.

Lara: én is voltam tegnap dokibácsinál. Olyan rendes volt....
Szerencsére minden rendben. Eltűntek az évek óta hurcolt cisztáim!!!!!!
HURRRRÁÁÁÁÁ!
Azt hittem, hogy sosem szabdulok meg tőlük.
Azt mondta, fogamzásgátlót nem szedhetek, egy hónap múlva csinál egy rákszűrést, és tesz fel spirált.
Mondjuk már nem is akarok többet dilibógyót szedni. Félek tőle..
Áginak megmutattuk Jázmint, tetszett neki nagyon. Azt mondta, hogy vigyünk képet, csináltak tablót a "dokibácsi gyerekeiről".
Szerintem majd vigyetek ti is.

Zsula: kitartás. Lesz kivel értesíts minket?

Tünci: Elhiszem, hogy nem könnyű minket olvasni, de szívesen látunk bármikor. Elkezdtem olvasni a topikod, de nagyon nehéz...
bőgtem rajta, pedig nem jutottam el sokáig. Ha tehetném leülnék, és fognám a kezed....
Akartam írni oda a másik topikba, de még nem sikerült.


Trundike: itt vagyunk, csak mostanában sok a meló itthon, meg Jázmin is elég jól leköt. Már 4600 gramm. Megint 25 deka körül hízott egy hét alatt. Jó a tápanyag. :) Apa itthon lesz hétvégén, lehet megyünk majd a nagyszüleimhez...már várom. Nagyon hiányoznak.

Szép hétvégét mindenkinek!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Zsula mi újság? Megvárjátok a holnapi hidegfrontot?

Turizni én is szoktam magunknak is több jó cuccot találtam már pl. páromnak adidas meg reebook pólókat, és a múltkor a manónak is édes kordnadrágocskát túrtam komoly 160 forintért :D Én még a karavánt szeretem de nem a széchenyi úton ami van hanem a piac térnél egy 10 emeletes alatt van még egy. Sztem az kevesebbeknek esik útba jobb cuccok vannak.

Megjött tegnap a verdánk a Nikicától :D

KépKép
winchi
 
 


És még mindig egyben! :) Ha így folytatom tényleg megvárom a hidegfrontot..
ancsi-pancsi
Párom elvileg tud majd írni. De ne várjatok tőle csodát, nem túl bőbeszédű. :)

Ma kb 6-an voltunk túlhordásosak a kórházban.. van aki már egy hete szenved..
Holnap megyek megint és megint amnioszkópos vizsgálat vár rám, bár szívem szerint kihagynám..

Jó hétvégét mindenkinek és vigyázzatok babácskákra, meleg lesz!!

ZsuLa
zsula
 
 


Sziasztok Lányok!Ancsi:Örülök hogy minden rendbe neked milyen cisztáid voltak?Nekem is van mert pcos vagyok :( Aztán majd 5 hét múlva kiderül hogy mi a helyzet.Milyen szépen gyarapodtok mindenképp vigyél képet a tablóra erröl a gyönyörüségröl elhiszem hogy Áginak is tetszett :D :D :D De jó ti már tudtok menni mindenfelé na de pár hét múlva már mi is :D Nektek is jó hétvégét és jó utat a nagyszülökhöz!Zsula:Kitartás remélem besegítenek a frontok :wink: Teszek fel képket!
Vendég
 


Kép Kép Kép
Vendég
 


lara
Hanna baba olyan édesen alszik!
Hamarosan én is csatlakozom hozzád és végre boldog anyuka leszek!
Ma reggel végre történt egy kis előrelépés.. elment a nyákdugóm.. szóvalalakul valami! :)

Szép napot nektek!
zsula
 
 


Szia Zsula!De jó akkor már nincs sok hátra lehet hogy ma lesz a nagy nap szorítok nagyon :wink:
Vendég
 


Lara: gyönyörű Hanna baba. Milyen édesen alszik. Még mindíg nem tudok betelni a nagy hajával. Bár Jázminnnak is hajjal született, de ez a frizura felülmúl mindent. Meg lehetne zabálni...Jajj, az ember egész nap csak nézegetné. Látom Hannának is szépen kikerekedett a pocikája :)
Nekem petefészek cisztáim voltak. Nagyon sokat szenvedtem velük. Műtét is volt pár éve...

Zsula: te is hamarosan anyuka leszel!! Kitartás..

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Doki is megerősítette a hírt.. hamarosan csatlakozom hozzátok!!! :lol:
Méhszáj: 2222! :shock:
Szóval márnincs sok hátra! :)
zsula
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Zsula: Akkor hajrá :) Izgulok érted és drukkolok hogy minden simán menjen :)

Lara: Hanna baba egy gyönyörűség :)

Mostanában annyira nincs kedvem semmihez. Ti is így vagytok ezzel? Ez az idő is... Borzasztó.
Aludni akarok!!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


sziasztok!
bocsánat, hogy eltűntem, de jött a család, meg én is mentem barinőmhöz! vasárnap meg moziba mentünk a férjemmel, megnéztük a trópusi vihar elnevezésú filmet, hát nagyon vicces volt, csak ez a hangtechnika....az elején csak úgy ugrált szegény baba...igyekeztem letakarni a hasam...

Zsula szorítok!

Lara..nagyon szépséges a babácskád!!! (irigyszmájli)

ancsi_pancsi, örülök, hogy eltűntek a ciszták.

trundike: hízás, cigi dettó szerintem. jó neked, hogy már így sejted, hogy előbb jön a baba...
család; engem meglátogatnak néha, aminek egyrészt örülök, másrészt néha kiborulok, hogy olyan jó, hogy meglátogat valaki, akit ugrálhatok körbe, meg nyalhatom előtte, meg utánna a lakást. A párom is néha annyira fáradt, hogy totál nincs türelme hozzám; látom rajta, hogy néha kivan attól, hogy én itthon ülök a rózsaszín felhőmben...de összességében aranyos, kedves, rendes velem...csak hát a türelem mostanában nem az erőssége... Én úgy képzelem, hogy valószínű lesz olyan, amikor majd együtt bőgök a babával, akkor majd felhívlak jó?:)

Ja csajok: hülye kérdés: hol van a falköz; illetve a nikicának mi a nyitvatartása????

puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Fal köz: a várkörút meg a Távírda között van.
http://www.utcakereso.hu/map3/index.php ... t=fal&num=

A nikica nyitvatartására sajna nem emlékszem pontosan, 9től van nyitva meg szombaton is délelőtt azt hiszem.
Ha arra jársz láthatod a verdánk: Giraffe Club B10 szürke narancs szinben :D

A Hajasbabát még apának is megmutattam és nem értette, hogy születhet egy baba ennyi hajjal :D
Mondtam, hogy ezt senki nem tudja előre nekünk is lehet hajasbabánk de tök kopasz gyerekünk is :D

Zsula merre jártok? Már babázol? :D

Trundike én csodállak hogy még bírod a melót én rájöttem már az egy hét alatt, hogy jó nekem itthon, nem unatkozom. Én is álmos vagyok de mellette meg élvezem, hogy végre hűvösebb van a hétvégét nehezen bírtam.

KépKép
winchi
 
 


Gégéé: Olyan jó olvasni hogy másnak is van ilyen gondja mint nekem. Te már nemvágysz néha egy szál cigire?
Én azt hittem túl vagyok rajta, erre átmentünk a tesómékhoz - mivel felújítják a lakást - és ott találtam egy szál cigit a dobozban. Káva + cigi... jujjj... de kibírtam csak meglepett hogy még mindíg ott van a kísértés :(
Meddig lesz ez még így?
Nyugodtan hívj ha gondolod priviben megírom a számom, legfeljebb mindannyian bőgni fogunk. :)
Falköz: Petőfi utcával szemben van a Várkörútról nyílik.

Winchi: Most szívom hogy ezt is bevállaltam. Itt ülök a gép eklőtt és semmihez nincs kedvem. Nyűgös vagyok aludni akarok, piheni akarok!!!

A mi hajas babánk:
Kép
Ő az én kis nyomi, szöszi hajas babám. Barnika. És lám nagyfiú lett belőle :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


De hogy nyomi!!!!! Édes hogy milyen szöszi volt már kicsinek is :D :D

Kiváncsi vagyok, hogy a mi babánk "milyen szinű" lesz, párom sötétbarna kicsit kreol bőrrel én meg szőke világos bőrrel. Esélyünk van egy vöröskére is :D :D :D

Trundike kitartás!!!!!!!!!

KépKép
winchi
 
 


Winchi: Igyekszem köszi :) Hát én nyomikának láttam de megszépült :)
Barni tiszta apja már a vonásait tekintve de az én színeimben. Én vagyok szőke (hajfestés előtt az voltam) és kék szemű. Kislányom remélem barna szemű, és hajú lesz, ráadásul göndör mint az apukája de ki tudja.... :)

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Lányok: Kérdezi akartam. CSNK-ba kedden 15:30-tól kismama torna lesz. Volt már ott valaki? Mit kell vinni? Mennyibe kerül?

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?