Új privát üzeneted érkezett!

Bea! Ez alkat függő, van akinél már a 2. hónapban is látszik, van akinél még a 3.-ban sem. Én husi vagyok, így nálam később látszódott.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


hát én elég vékony vagyok(174cm, 52-53kg). A férjem már most mosolyog, hogy úgy fogok kinézni, mint aki egy jókora dinnyét lop :lol: A cickónövekedést azonban már várom :lol:

Csajok én úgy izgulok... nagyon hosszú lesz a holnapi nap+éjszaka... Viszont örömteli az izgalom, úgyhogy nem panaszkodok (de tényleg óriásit fogok koppanni, ha nincs babóca, sebaj! Vállalom!!!! :D )
abeatrix
 
 


bea sok sikert és mindenkinek aki tesztelni fog!!!!!!!!!!!!!!!!
virág örülök,hogy nem vagy olyan rosszul! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok

Csak egy röppke percre ugrottam fel...ma délután!!!nem reggel, 3db tesztem is halvány-pozitív lett. Nem tudom elhiggyem-e, vagy sem.

De azt mondják a halvány csík is csík...
De azért még nem merek örülni, van még egy teszt, reggel újra.
Ha az is pozi akkor dokit kell keresnem.

Nah elteszem magam holnapra, reggel újra jövök.

MIndenkinek a legjobbakat!!!!!Csakis, mindenből!! :wink:
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi ez szuper!!!! A halvány csík is bizony pozitív eredményt jelent!!! :D de jó!!!! Még 1 kismama!!!!!!!!!!!! :D Reggel írj, hogy mi lett az eredmény! :wink:

Jó éjt!
abeatrix
 
 


pingi hatalmas gratula a pozitív teszthez!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

:cry: Én ezt komolyan nem értem.

Korábban még soha nem volt egy halvány pozi tesztem sem.
Tegnap több is, reggel épp akartam csinálni egy ráerősítést, és azt láttam, hogy megjött. Akkor most mi történt? Mit mutatott a teszt? Vagy mit rontottam el? :cry: :cry:
pingi
Veresegyház
 
 


pingi nem vérezgettél a teszteléskor?mert az hamis eredményt mutathat!de lehet elment a baba!darabos a vprzésed vagy erőssebb kicsit a megszokotnál? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia

Nem darabos, de érdekes, hogy barnásan szokott indulni egy napig és aztán telipiros színnel beindul.
Most meg rögtön vérvörös volt a WC papír...

De amúgy semmi szokatlan...
Amikor teszteltem még semmi nyoma nem volt mensinek.
pingi
Veresegyház
 
 


szerintem mindenképpen hívd fel az orovsod mert lehet hogy baba volt! :( nem akarlak ilyesztgetni! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Huhh, nem tudom szavakkal elmondani mit érzek, és milyen gondolatok röpködnek a fejemben...

Most elmentem betétet cserélni.
Volt rajta kevés tiszta piros vér + némi nyálkás darabka, de mintha most elállt volna.

Azt hiszem fel kell hívnom az orvost, csakmensikor sosem szoktam hozzá menni...

nitacska egyébként köszönöm a válaszokat, ma délelőtt egyenlőre csak te tartod bennem a lelket ebben a bizonytalan helyzetben...még akkor is ha amit írsz az nem feltétlen a legjobb hír :cry:
pingi
Veresegyház
 
 


ha kevés darbkát találtál az bab lehetett! :cry: de lehet a lányok jobban tudják!
tudom mit érzel,sajnos én kétszer is átéltem! :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pingi4
Szerintem is menj orvoshoz és minden kiderül.
Tényleg pozit a vér is mutat, lehet ezért volt halványka.
Nem fáj a pocid?
encike 2
 
 


pingi majd meséld el mi volt vagy mit mondot a doki!? :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Tesztelőknek sok-sok +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++energiát küldök!!

Kismamiknak jó közérzetet és aranyos pocaknövesztgetést kívánok!

Újonnak csatlakozók, üdv közöttünk!!

Pingi, először örömmel olvastam soraidat, aztán írod, hogy mi történt.... :( remélem semmi komoly, majd jelezzél, hogy mit mondott a doki!

Vernike, nem vagy egyedül, legalább ketten vagyunk, akik az áldott állapot csodás érzése előtt állunk... mondjuk nálam gondok lehetnek.... :( sajna ma van a 41. nap, mikulás elkerült, hő fenn, tesztek negatívak 5 perc múlva és 5 óra múlva is....pedig többet is kipróbáltam :( Szerintem orvoshoz kell mennem, mert az elmúlt 17 évben ilyen sosem volt még.... sajnos nem értem az okát. Utálok orvoshoz járni :evil: :evil: persze ők segítenek rajtunk ha baj van, meg azt is ők mondják meg, ha baj van. Mint tavaly a P3-mas eredményemet...... úgyhogy jövő hétre időpontot kell kérnem.
Mindegy, majdcsak lesz valahogy!

Jó 7végét mindenkinek!

Kép
judi79
 
 


Sziasztok!Bocs,hogy elvesztem,csak tengernyi a melóm.
Üdv az újaknak,mielőbbi babásodást nektek!!!
Pingi!Szerintem is menj el orvoshoz,mielőbb.Muszáj megnéznie!!!!!!Ha baba volt ne adja Isten,akkor meg főleg!!!!!
Bea,Nyanya mi a helyzet??????Tiszta izgalomban vagyok már értetek.
Én ma voltam UH-n.17mm a petezsák,és látszott benne a szikhólyag is. 20-án kell visszamenni. Visszaminősített 5+6-ra,azaz egy héttel a hosszú ciklus miatt,ahogy gondoltam,szóval májusra írt át. Nikole!Nem akarlak elkeseríteni,de van esély,ha nemis az együtt szülésre,de az együtt bentfekvésre. :lol:
Én azért szeretnék egy ágyasban lenni,mert hányás fóbiám van.Ha valaki azt csinálja én kikattanok,üvöltök,visítok,stb. Én mondjuk nem emlékszem rá,csak mesélték. Borzasztó érzés nekem is és mindenkinek,aki körülöttem van ilyenkor. Vagy nem szoktak már abban a szobában hányni?Császisokat nem raknak össze normál szülő kismamákkal?
Mindenesetre a doki megnyugtatott, hogy minden rendben, jó ütemben fejlődik,és ne olvassak fórumokat :lol: ,mert az egyéni és egyéb eltérések miatt bezizegnek a kismamák(lásd.én :D ) és felesleges aggódni meg nem történt és nem létező dolgokon.
Bocsánat,hogy hosszú voltam.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hát azt hiszem igazatok van és az orvos elkerülhetetlen.
Főleg, hogy azóta hogy írtam nem jön semmi...bááár
Azt is hallottam hogy baba mellett amikor meg kellene jönni szokott lenni pecsételés (mert a beágyazódáskor lelökődhet némi "anyag"), de az nem vörös. Vagy az is lehet?

encike2:nem fáj a pocim, csak sokat járok pisilni, és a fejem fáj (de azt sikeresen az időre fogtam)

kutyafüle:a hányás fóbia nekem is ismerős...semmitől nem vagyok rosszul illetve nem megy el az étvágyam csupán a hányástól (ha látom, ha hallom, ha érzem a szagát...) Szóval megértelek.
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Ma du. megjött piri... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Most nagyon magam alatt vagyok, már kisírtam magam :cry:

Megint 26. napra :evil:
Megint esélyem sem volt pozi tesztben reménykedni, mert holnap vettem volna meg :cry:

Kép
nyanya77
 
 


Úúúú, nagyon sajnálom nyanya77. :cry:
Teljesen együttérzek veled.
pingi
Veresegyház
 
 


Nyanya, nagyon sajnálom!!! De ne add fel légyszi, új hónap, új esélyek!!!

Lányok, aki közületek esetleg Bp-re jár orvoshoz, kit ajánlanátok és főleg melyik kórházat tartjátok most a legjobbnak, vagy hová jártok? Légyszi írjátok meg, akár priviben is!

Kép
judi79
 
 


Szia judi79

Én a 13. kerületben Sári Gabriellához járok.
Nincs sok tapasztalatom, csak egy éve lakok itt, és párszr voltam nála. Kedves, rendes, tapasztalt.

Egy dolog zavaró, hogy angyalkámnak szólít időnként, de ez valószínűleg abból adódik, hogy tini-nőgyógyász is... :lol: Afféle berögződés lehet.

Töbikenek: fejlemények vannak.
Vérzés elállt még délelőtt azóta semmi.
Hazajöttem, teszt újra: pozitív, erősebben mint az eddigiek.
(bennem még mindig él a remény)

Illetve egyik barátnőmnek elsírván bánatomat, mesélt egy sztorit, amiben a főhős (egy rokona) majdnem az egész terhességét végigmenstruálta.
Tulajdonképpen ígyis úgyis el kell mennem orvoshoz jövő héten, de azért remélem már semmi nem több nem távozik belőlem.

Kivel mi újság? Nagy a csend ma...
pingi
Veresegyház
 
 


Nyanya,nagyon sajnálom,de ne csüggej!!!Lesz az pozitív,és biztos nagyon hamar!!!!
Pingi!Egyre inkább azt mondom menj el!!!Muszáj látnia orvosnak!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nyanya :cry: tudom mit érzel, és sztem mindegyikünk együttérez veled. de ne izgulj bizti összejön hamarosan, csak hinni kell hogy terhes leszel, nem erőltetni, csak magadban biztosnak lenni, hogy babázni fogsz hamarosan. ez segít, azt mondják.
most én is ezt teszem. próbálok pozitív lenni (bár nem mindig sikerül, ma is pl: nagymamámnál elpityeredtem, hogy nekem semmi nem jön össze... :cry: ) szóval, azt mondták mondogatni kell magadban hogy hogy
lesz és úgy lesz majd.
bocs, elég hosszúra sikeredett.
Pingi! sztem is menj orvoshoz minnél hamarabb, mert ha baby van és vérzel, az bizti nem ok. én remélem hogy van pocaklakód és nem lesz semmi gond!
Nekem holnap ovu!!!!de ma api éjszakás :(
majd holnap pótoljuk!:lol: :lol:

Kép
kissedi
 
 


Ja Pingi! és pihenj sokat, ne emelj és hajolgass sokat!

Kép
kissedi
 
 


judi én a 20.kerbe a délpesti korházat ajánlom és a szinte andrást nekem is ő a dokim és nagyon aranyos! :lol:
pingi lehet hogy te azt látod nem vérzel de lehet mégis és az hamis eredméynt mutathat!
holnap menyj mindenképp dokihoz akár sztkba vagy mindegy csak lásson orvos!Mert ha meg baba van akkor gondolom adni fognak terhességmegtarto gyógyszert! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Megérkeztem,sikerült a vizsgám...igaz 3 órán át tartott...
De látom semmi jó hír nem kerekedett ma...Nyanya,ne add fel,szörnyű lehet...de tudod mit?Szeptemberbe majd egyszerre tesztelünk pozitívat,nekem is mostanába kell megjönnie,a köv.hónap a mi hónapunk lesz!!!oksi??
Pingi!!!Irány a doki!!!
Judi79,ne aggódj,nem lesz gond,gondolok rád sokat!!!Jó lenne együtt babásodni veled is!!!(ne hari,te vagy a győr környéki ugye?Annyi az eszem mint egy döglött hintalónak :cry: :cry: )
Legyetek jók kismamik és vigyázzatok magatokra,elteszem magam holnapra,már lassan 24 órája,hogy nem aludtam... :cry:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Pingi: drukkolok ezerrel, h minden rendben legyen!
Mindenképpen jelentkezz, ha van vmi hír!!! Próbálj meg azért pihenni is!

Judi: nehezet kérsz, mindenkinek más fontos egy dokiban és/ vagy egy kórházban. Nekem jó emlékeim vannak a János kórházról, noha azért nem volt minden tejfel. Itt nagy eséllyel részesülsz a következőkben: beöntés, gátmetszés, oxitocin infúzió, burokrepesztés. Nem hagynak sokáig vajúdni, ha nem halad a szülés, inkább császároznak. Éssss alig 1 évesek és állítólag szuperek a szülőszobák.
Amúgy a dokimat is csak ajánlani tudom, nekem jó volt!

Ha mondjuk gyertyafényes, háborítatlan szülést képzelsz el, lehetőleg minél kevesebb beavatkozással, akkor biztos nem a János való neked, talán inkább az István vagy a Szt. Imre. De pl. a Szt Imrében eléggé korlátozva van a látogatás, ha jól tudom az Apuka is nehezen láthatja csak a babát. Plusz mivel ők nem szeretik a császárt, sokszor csak nagyon nehezen döntenek mellette, akár 24 órát is hagynak vajúdni. Ezt sem minden kismama szereti.
Persze mindezek doki,- és helyzetfüggők is, de azért adnak egy képet a kórházakról.
Ha elmondod, h neked mi tűnik fontosnak, akkor könnyen el tudjuk mondani, h a "mi" kórházunkban/ dokinkál mi a helyzet!

Zsu
svs
 
 


Vernike: gratula!!!!!!! 8)
Pihenj és gyere majd!

Zsu
svs
 
 


Az orvosom nem elérhető...biztos nyaral.
:( Csak hogy minden összejöjjön!
Nem tudjátok véletlenül, létezik ambuláns nőgyógyászat is?
Van erről valakinek tapasztalata? Érdemes azzal megpróbálkoznom?
pingi
Veresegyház
 
 


verni gratula a vizsgádhoz!
svs a szent istvánt én nem ajánlanám senkinek!
januárba én majdnem otmaradtam a hülye nővérek miatt! :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok köszönöm vígasztaló soraitokat. Amíg mi vígasztalunk mást nem is tudjuk, hogy ez milyen jól esik.

Tudom én, hogy nincs veszve semmi, hisz még csak a második hónapja próbálkozunk, csak hát én sajnos nagyon beleéltem magam. :roll:
Mivel Barnus elsőre összejött annó én nagy naívan úgy gondoltam, hogy a második babát is 1-2 hónapon belül összehozzuk.

Lehet nem is lett volna jó, ha most jön össze, mert akkor egy hónapban született volna Barnabással. Az pedig nem lett volna túl jó. Ráadásul a választott lánynevünk is májusban van.

Vernike én is gratulálok a vizsgádhoz és szerintem is tök jó lenne együtt zebrásodni :D

Kép
nyanya77
 
 


nyanya köv honapba sikerűlni fog a baba!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vernike: Óriási gratula!!! mondtam én :wink:

Nyanya: el se tudod hinni, mennyire sajnálom, hogy nem sikerült ebben a hónapban.. :( Igazuk van a többieknek, a következő hónap a tiétek lehet :wink:

Nekem van magas hőm, 30.napom(28 napos ciklusaimmal), barnázásom, és egy negatív tesztem... :( Kicsit fájdogál a pocim, cickófeszülés nuku(mensi előtt mindig szokott..). Kissé aggódok.. Azt hiszem ma többnyire pihenni fogok. Már amennyit tudok, mert tortát kellene sütnöm az egyik barátunknak a szülinapjára, még ma átmenni hozzájuk és felköszönteni. Szóval ennyit a pihenésről... Azért majd igyekszem...

Pingi: szerintem is nyomás a dokihoz. Vagy már voltál? Van vmi fejlemény? Neked hányadik napon lett pozi a teszt?

Bea
abeatrix
 
 


és nem is jól írtam... ma a 31. napom van...
abeatrix
 
 


Sziasztok

Úgy tűnik mindenkinek elkel most egy kis bíztatás, lelkesítés, vagy támogatás.
Illetve gratuláció, mert ugyebár vernikének sikerült a vizsga!! :lol: :lol:

Bea:nekem mindig 29 (max 30) napos a ciklusom, és az első halvány pozitív tesztem 26. nap reggel lett (azt hiszem de már teljesen összekavarom a napokat), aztáááán a 27. napon délután történt, hogy egymás után több teszt is pozi lett. Utána meg amiket írtam, vérzés a 29. napon, majd elállt...aztán amit még nem írtam ma, a 30. napon reggel félve mentem mosdóba, mert éreztem hogy a tegnapi haspuffadásom alább hagyott (ez szokott lennni amikor megjön), és sajnos úgy tűnik megjött. Most vagy téves pozitív tesztjeim voltak, vagy pedig megtermékenyülés volt, de nem maradt meg. Ami ki tudja eddig hányszor történt így már, csak észre sem vettem mert nem teszteltem agyba-főbe. Szóval ha ma nem lett volna piros akkor irány a doki, mindegy hol és ki csak doki, de így csak a jövő hét elején megyek.

Nem tudom mit tegyek babe ügyben...azt mondják 6 hónap az amikor legkésőbb egy egészséges nőnek és párjának sikerül a projekt, én eddig 4-nél tartok. Nagyon naiv voltam amikor azt hittem mi sem egyszerűbb mint teherbe esni...
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok

Pingi, nagyon együtt tudok érezni veled... Nekem is megjött. :cry: Bőgtem egy sort, és mostmár jobb egy kicsit.. na nem sokkal, de egy kicsivel.. Ennyit a mai pihenésről. No sebaj, legalább rendberakom a lakást.. ha lesz hozzá lelkierőm..

Szóval Nyanya, Pingi, kitartás!!

Vernike: úgy látszik nem szabadulsz tőlem. Együtt leszünk mi babásak.. :wink:
abeatrix
 
 


pingi nem tudsz előbb orvoshoz menni mert ez nemjáték,nehogy baj legyen belőle :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Olvastam egy könyvben,hogy a hajfestést kerülni kell a 12.hétig. Nekem a doki azt mondta festhetem nyugodtan.Henna alapút nem találtam, a leggyengébb szer az 1,9%os(az átlag festék 6%-os) tartós szinező. A fodrászom is ezt javasolta,mikor kérdeztem,és igyekeztem nagyon gyorsan lemosni.Én nemigen tudom a hajfestést kikerülni,mert szőkés-vörös a hajam és FEKETÉRE van festve évek óta 3 hetente. Próbálom ritkítani,de nagyon csúnya,amikor nő le.Szerintetek okozhatok ezzel bajt,vagy csak ez is egy a számtalan felesleges félelmem közül,és ha azt mondja a doki,hogy lehet,akkor ne parázzak rajta?
Pingi!Persze,hogy van ambuláns nőgyógyászat,és MENJ EL MA!!!!!!!Bocs,hogy ezt mondom,de ez akár méhen kívüli is lehet(nem ijesztgetni akarlak).Kolléganőmnek is az volt,és utolsó percben műtötték meg. FUTÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Pingi: Igazuk van a lányoknak.. Tényleg el kellene menned a dokihoz mihamarabb(értsd: ma, azonnal)!!!!!!!!!!!!
abeatrix
 
 


Oké, elég meggyőzőek voltatok, én meg nem leszek eszetlen, megyek dokihoz.

Ha hazaértem jelentkezem!
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi, mi újság? Remélem semmi komoly és feleslegesen küldtünk a dokihoz... :roll: Feltétlen írj, hogy mi volt!!!!
abeatrix
 
 


pingi mi volt a dokinál,jelentkezz már nagyon izgulunk éred!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, megjöttem!

Nos.
Helyszín: MÁV Kórház nőgyógyászati ügyelet.
Gondoltam egyúttal megnézem magamnak a helyet, szimpatikusnak találtam a Kórházat, gondoltam maj ott szeretnék szülni.
Na a lényeg: első sokk: betegfelvételnél, kérdések tömkelege, miért jöttem, tünetek/panaszok. Kedves uriember faggat. Majd kinyomtatja a betegfelvevő lapomat és mit látok???
Spontán vetélés vérzéssel...ááááááá, mondta hogy azzal ne törődjek ami ott van majd a doki megmondja.

A doki (nő), kérdezi mi a panasz.
Elmondom neki (is), a következő kérdése: Mit keres itt ha menstruál? :?:
Döbbenet. Elmondom mitől tartok, meg jobb azért megnézni stb..végül hajlandó megvizsgálni. Eredmény:

Sem méhen belül sem azon kívüli terhesség nem látható, illetve (ami legalább jó hír) odabent minden oké, semmi rendellenes.
Majd rövid, kioktaó formájú tájékoztatás arról, hogy mikor hogyan és hányszor kell tesztelni, és legközelebb ne rohanjak orvoshoz, stb... :cry:
(szerintem rosz napja volt, de nekem eléggé megdöbbentő volt ez a fajta bánásmód a legnagyobb aggodalmai közepedte).

Majd azért a végén hozzátette, ha két héten belül sem jön meg rendesen a mensi ahogy mindig szokott (mennyiség, minőség), menjek vissza, mert ha esetleg netalán babás vagyok az most még úgysem látszik. :roll:

Nah én márpedig oda többet vissza nem megyek.
Akkor maradok a saját nőgyógyászomnál, aki bár néha anygalkámnak szólít, de így soha nem beszél velem (és tud mosolyogni!!)
Köszönöm nektek, hogy így aggódtatok. Olyan jól esik, amikor olvastam amiket írtatok végre mosolyogni tudtam..az orvoslátogatás óta először. :)
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi: de jó, hogy nincs baj... :) bár a pozitív teszteket nem értem... :( Én úgy tudtam, hogy álnegatív lehet, de álpozitív nem.. no mind1 :roll: A lényeg, hogy jól vagy! A dokinak meg gondolom az volt a baja, hogy "okosabb" akartál lenni.. Azt nem csípik.. Csakhát ha az embert nem veszik komolyan, akkor nem szabad hagyni magunkat. Az én dokim olyan, hogy inkább megvizsgál. Tudja, hogy 1. meglátjuk ha van vmi baj, 2. megnyugtatja a nőket, hogy legalább megnézte :D Jujj de jó, hogy nincs baj!!!!! :):):):)
abeatrix
 
 


pingi de az a jó az egészbe hogy nem vetélés nem méhenkívüli!!!!!!!!!!!
reméljük rendbe jössz!
a pozi teszteket akkor a véezgetés okozhatta! :? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bea nagyon együtt érzek veled. :cry:

Pingi örülök, hogy voltál dokinál és minden rendben. Annyira utálom, ha a dokik bunkók, hogy hihetetlen :evil: Az ember totál kiszolgáltatott helyzetben van ilyenkorm, ők meg beszólnak és kioktatnak. :evil:

Nekem az első terhességem előhozott egy betegséget, amivel az utolsó pillanatban mentem dokihoz és úgy viselkedett velem, mintha kapca rongy lennék. Szinte meg sem vizsgált, elhajtott a kérdéseimmel. Így egy magánklinikán kötöttem ki férjem egészségpénztárának köszönhetően, azóta is oda járok 3 havonta kontrollra.

Bocs ha kicsit hosszú voltam. :oops:

Ma egyébként kicsit helyre raktam a lelkivilágomat. Elmentem shoppingolni :lol: Mindenkitól pénzt kaptam a szülinapomra és ma vettem magamnak ezt-azt. :lol:

Pingi, Bea és Vernike a szeptember a mi hónapunk lesz :lol: :lol:

Kép
nyanya77
 
 


nyanya engem kihgyatál! :( :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita ne haragudj :oops: :roll:

nem direkt volt ugye tudod??
nyanya77
 
 


Sziasztok!

Pár napig tuti nem jövök. Kende beteg (hány-megy a hasa, lázas, taknyos, nyűgös…) Nekem meg az allergia miatt bedurrant a szemem, így próbálok nem netezni, mert az csak ront a szememen. :( Jövök, ha jobban látok.

Puszi: Viri

Ui: sajnálom, hogy minden hétvégi tesztelős kismami jelöltnek megjött :( :( :( Drukk továbbra is!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


nyanya persze hogy tudom!csak poénkodtam én is! :wink: :lol:
virág neked meg kendének is mielőbbi gyógyulást!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?