Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányokű!

Ma jöttünk haza a kórházból végre!!!!!!!!!!! :D
Nagyon köszi a gratulációkat. :D
Minden rendben, szépen eszünk, azt hiszem kicsit hasfájósak leszünk. Már most megy a nyűgösködés a kakilások előtt.
A mellem sem igazán bírja még a strapát. Eléggé kisebesedett. Az még nem is lenne gond, de néha már egy egy mirigy vérzik is és szegény prüntyi sajna azt is eszi. Azt mondták a dokik hogy nagy baja nem lesz, csak nehezebben emészti meg a gyomra a tejet. Na de ezek nem nagy gondok egyenlőre, reméljük nemsokára már ezek is elmúlnak. Hihetetlen milyen pici.
A Bömi egyenlőre nagyon aranyos, nagyon nagy dumás lett ezalatt a pár nap alatt amíg nem voltam itthon.
Majd próbálok feltölteni képeket.

Pusza nektek.

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi dejó hogy jöttél!
a melled probáld kenni szopis kenceficével ,nekem is véresre szivta máté anno!
Menyivel született hogy picinek mondod?
nagyon várjuk ám a képeket! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: 2950 g és 47 cm :D

Csucsu: akarom, kérdezni a mérleggel kapcsolatban, hogy akkor kölcsön tudnátok-e adni, mert ha esetleg kell még az ismerősötöknek, akkor kölcsönzünk egyet. Azért nem bírom ki hogy ne mérjem le néha hogy mennyit eszik. Nyugodtabb lennék, ha tudnám.

Puszi
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 

 
 

szép sullyal született!
szilvi a szomszédomnak is van digitális mérleg ha esetleg csucsuék nem tudják oda adni! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csumi csajok,megjöttem egy pillanatra csak :lol:

BUCSEK HATALMAS GRATULA A MANÓHÓZ :lol:

a héten nem nagyon leszek még,el vagyunk havazva,vasárnap óta minden nap a szájsebészeti klinika vendégszeretetét élvezzük atival,de ez hosszú....majd egyszercsak :lol:

minden oké,remélem nálatok is,mejd jelentkezem!
pápusza mindenkinek addig is :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: De jó , hogy jöttél. :) Szájsebészetre jártok? Hú ez nem jó. Atinak van valami baja?
Gyere ha tudsz.

Szilvi: Hivtuk tegnap a lányt persze nem az ővé már a szám. Figyú a héten biztos elkérem tőle mert tudom milyenek. Eladnak mindent még azt is ami nem az ővék.És azért a digitális márleget hamar eltudják adni. remélem nem adták el a mérleget. Egy hete kértem tőle vissza azt mondta át hozza. Azóta semmi.
De a héten meglesz. Ha addig kell mérleg akkor 1hétre a Nita elhozza a szomszédjától.

Kép
csucsu05
 
 


Nita: Mi volt a dokinál tegnap??

Kép
csucsu05
 
 


csucsu csináltak uh-ot egy pillanatra felörültem mert az uhos csaj azt mondta ez lehet kis terhesség de a szülésznőm azt monda nem az csak hormonprobléma
most hajkurászom a dokimat mert kell a pecsétje hogy tudjanak vért venni/toxoplazma meg valami másik virus/t akarnak kiszürni!
Aztán ha megvan az eredmény már kapom is a gyógyzsert és utána lehet probálkozni
Mérleg,csak nem adták el a mérlegeteket az nagyon nagy bunkoság volna! :?
nori mielőbbi gyógyulást atinak!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu csináltak uh-ot egy pillanatra felörültem mert az uhos csaj azt mondta ez lehet kis terhesség de a szülésznőm azt monda nem az csak hormonprobléma
most hajkurászom a dokimat mert kell a pecsétje hogy tudjanak vért venni/toxoplazma meg valami másik virus/t akarnak kiszürni!
Aztán ha megvan az eredmény már kapom is a gyógyzsert és utána lehet probálkozni
Mérleg,csak nem adták el a mérlegeteket az nagyon nagy bunkoság volna! :?
nori mielőbbi gyógyulást atinak!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu csináltak uh-ot egy pillanatra felörültem mert az uhos csaj azt mondta ez lehet kis terhesség de a szülésznőm azt monda nem az csak hormonprobléma
most hajkurászom a dokimat mert kell a pecsétje hogy tudjanak vért venni/toxoplazma meg valami másik virus/t akarnak kiszürni!
Aztán ha megvan az eredmény már kapom is a gyógyzsert és utána lehet probálkozni
Mérleg,csak nem adták el a mérlegeteket az nagyon nagy bunkoság volna! :?
nori mielőbbi gyógyulást atinak!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Hát nem tudom. csak remélni tudom , hogy nem adták el. Mert volt rá példa.
De akkor nagyon mérges leszek. Persze atlscit nem veszik fel. Mondjuk ez a sogornőm sogornője. tehát minden kitellik tőlle. Lehet most őket is befűtőtték. Na de ami az enyém az az enyém.

Kép
csucsu05
 
 


és nem tudod hol laknak? :roll:
elhiszem hogy akkor ideges leszel! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csumika!
hát egy marha nagy cysztát találtak atinál,most 8 egézséses fogát kell gyökérkezelni,kettöt kihúzni,és csak ezek után tudják megmüteni...eltart egy darabig ez a szutyok... :cry:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


szia nori!
Szegény Ati ,vannak fájdalmai?
Mielőbi gyógyulást kívánok neki!
Atikának nagyon sok boldog születésnapot kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

csucsu tominak is nagyon sok boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


per pillanat nem fáj neki,ma már ment dolgozni,jövö hétig nem akar látni dokit :lol: akkor kezdödnek a kezelések!

köszi nita :lol:
atikát tegnap szülinapja alkalmából vittem labotba,1 értéke magas,de állitólag nem vészes 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Még olvasni is rossz volt ami az Atival történni fog. 8fogát kell győkérkezelni? Az nem semmi. Amúgy itt Halásztelken a kisgyát utcánál van egy dokinő ő "istenien" csinálja a győkérkezelést. És még a lovét sem várja . Márha azt sima doki is megtudja csinálni. Vagy egy csinálja az össze s melót?

Atikát miért vitted vércételre? Ha egy tér el az nem vészes. Hisz nagyon kevésnek tökéletes ne izgulj.


Nita: Dehogynem tudom hol laknak. Ott is voltunk és ott kértem el. Kijöttek a kapuba és mondták jó áthozzák. Majd mégegyszer taliztunk pont kint voltak az utcáb és mondtam 1-2 és megszül az ismerösöm. Erre ők oké áthozzák. De kérdem én ha megvan és én 2X is ott voltam akkor miért nem ment be érte?? Hát dühit a dolog az biztos.

Kép
csucsu05
 
 


gyártelepre jár fogászatra,egy csajhoz,aztán vissza a szájsebész...nem ugyanaz csinál mindent!
Atikának csak azért kellett labor,mert semmi baja :lol:
alap ellenörzés, évente egyszer nézik,biztos ami biztos!mondjuk igy mi is nyugodtabbak vagyunk!a trombocyta száma magasabb picit,de nem vészes!
én is csináltattam labaort,mert nekem nagyon régen volt nézve,és valami nem stimmel!a vizelettel van valami,jópár érték magasabb a megengedettnél,délután leviszem fodornak,nézze meg!
remélem semmi komoly :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


csucsu én se értem mért ne4m megy be érte és adja oda!
gondolom többször nem mész oda?!
de ha mégis addig maradj ott még oda nem adja! :roll: :?
nori mit kapott kisati még szülnapjára a laboron kívűl?! :roll: :lol: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita. Egy szőke laboros nénit:) Mármint Atika azt kapott:)
Na csak viccelek.

Nóri: Tényleg Atika mit kapott az első szülinapjára?

Kép
csucsu05
 
 


csucsu jó vicc volt! :lol:

előre is Boldog Névnapot kívánok neked! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


7 végén lesz tartva a szülinapja,és igazából nem tudjuk mit vegyünk neki,mert annyi játékja van,hogy már nem is tudom hova rakni!
valaki valami jó ötlet??? :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


amúgy fenyvesen már volt tartva egy szülinapja,anyuéktól autókat,és ruhákat kapott és ez volt a tortája :lol: Kép

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Schaibli Attila [Atika,Bébib... (24) Üzenek




Barátnőmnek kis Csucsunak nagyon boldog névnapot kivánok!
Puszi.
Atika




augusztus 29., 09:40

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Sziasztok!

Csucsu: hát ez a mérlegmizéria :( Bocsi nem akartam macerát okozni neked. De azért remélem nem adták el, mert az tényleg nagyon gáz lenne tőlük.
Kiderült, hogy a Gábor egyik rokonáéknak is van mérlegük, és kölcsön tudják adni. Úgyhogy ne izgulj, ha nem tudják odaadni.

Nita: akkor már nincs sok a babaprojekig. Hajrááá!

Nóri: én is sok boldog szülinapot kívánok Atikának!
Ez az ajándékkérdés tényleg nagyon nehéz dolog. Megveszi az ember az ezeregyedik játékot meg a 256. ruhát. :(
Mi vettünk neki egy csattogós lepkéhez hasonlító bohocót. Azt lehet tologatni és forognak rajta valami golyók. Meg másneses rajzolótáblát, és formabedobót. Ezek apróságok de nagyon szeretett velük játszani.
Aztán járássegítőt kapott még azt hiszem.

Nálunk minden rendben. A kis prüntyie nagyon jó kislány volt eddig. Egész nap eszik és alszik. Álmában meg nagyokat nyög és dolgozik a pukikon. Nem tudom, hogy a hasfájós sírás később alakul-e ki vagy már most is kellene sírnia. De ha ennyivel megússzuk akkor hálát adok istennek.
A szopizással volt egy kis gondunk, az egyik mellem egy kicsit begyulladt és egyhén, de belázasodtam. Teljsesen beparáztam, hogy elmegy a tejci, teljesen összeplöttyedtek a melleim. Ráadásul teljesen kisebesedett mind a két mellbimbóm, ami minden alkalommal vérzett mint a fene. Nagyon rossz volt nézni, ahogy bukja vissza a babus a véres tejet.
De úgy néz ki hogy rendeződnek a dolgok. Már alakul a mellbimbóm, meg két napi non-stop fejés után a tejci is több úgy néz ki.

Ha addig nem jelentkeznék Csucsu én is Boldog névnapot kívánok neked.

Puszi mindenkinek
Bucsek.

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Az jó ha tudsz szerezni mérleget. Sajnálom nagyon, hogy behülyitettelek. De nem is értem, hogy léteznek ilyen emberek. Persze azóta mélyen hallgatnak. Sajnos ők a sogornőm sogornője. Mivel bvelük nem vagyunk jóba gondolom osztják az észt és szivatnak. De ami az enyém az az enyém.
Az jó ha már van tejcsid és alakul a dolog. Szabina hasfájós volt. Tehát ha a babának fáj a hasa az bömböl de nagyon.
Ha megvan amérleg azért szólok ám. Hogy viseli nagybátyó a tesót?


Nóri: Ne vegyél túl nagy ajándékot mert még nem igazán értékelik ilynekor. Kicsi apróság elég. Igazából az első szülinap még nem a babának szól hanem a szülőknek. Tudom mert mi is nagy bulit csaptunk és közben gyerek nem is értette miről van szó.De kell ünnepség az biztos.
A lepke meg ilyenek jó dolgok.

Nita: köszike:)
és a többieknek is.

Nita: Na megvolt a vérvétel?

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok !
Megvolt a vérvétel de csak két hét mulva lesz meg az eredmény! :? :roll:
Nori szerintem is elég kisebb ajándék még a korának megfelelően!
szilvi jo hallani hogy több a tejci!!!!!!!!!Nekünk is hasfájos volt a mátés és bizony este 7-től este 22 oráig üvöltött! :? :roll:
Ha lesz időd és kedved teszel fel képeket Adélról na meg Ádámrol is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jó reggelt csajok!
játékot vettünk atikának,és kapott még jópárat,meg ruhákat!
nem csináltunk belöle túl nagy ügyet,majd jövöre :lol:

amúgy szigethalmon vajon van bölcsi szerintetek? 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nori én ugy tudom van bölcsi de magán!
de csucsu éehet joban tudja!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: Szigethalmon van bölcsi ami fizetős. Van Tökölön áéllami bölcsőde. De oda csak akkor mehet illetve mindenhova ha oda vagytok bejelentkezve. Tehát államiba nem csak fizetősbe. Szabina is ment volna a tökölibe be is tudtam volna jelentkezni de a nő megmondta 50-en várnak előttem. Viszont elég szigorúan ellenőrzik mert ki is mennek a házhoz tényleg ott lakik e az ember. mert régen csak bejelentkeztekvalahova de nem laktak ott. Én is ezt akartam csinálni de a nő mondta 50-gyerek van előttem.
Van Csepelen is bölcsi.
De miért menne bölcsibe Atika??

Kép
csucsu05
 
 


nori tényleg atikát bölcsibe akarod adni????? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk mi is, csak szenvedek az egyik mellemmel. Na de mindegy egyszer majd csak ez is rendben lesz.
Csak szegény Bömit sajnálom, mást se lát egész nap, csak, hogy szoptatok meg fejek. Nem csodálom ha féltékeny.
Azért már alakulnak nála a dolgok. Nem adok oda semmit, rakd le a prüntyit, ne fejd a tejcit nem kell a prüntyinek stb.
Szóval nem lesz egy gyaloggalopp már most látom.
Azért próbálok a maradék időmben vele foglalkozni.
Szerintetek mikortól lehet vinni sétálni a babust. Jó lenne már egy kicsit kimozdulni.
Ma volt a doktornéni is végre. Bár sok mindent nem mondott.
Hát képet egyenlőre nem tudok küldeni, nem sikerül a kicsinyítés :( De a Gábor rakott fel az iwiw-re egy párat. Frucht Gábort kell keresni az ismerősök között. Ott megtudjátok nézni. :shock:

Nálatok minden rendben? Mindenki jól van? Állítólag megint terjed a hányós vírus :(

Puszi mindenkinek
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Hú nem vagy könnyű helyzetben. A Bömit is meg lehet érteni hisz eddig csakő volt a fontos. De ez természetes ahogy reagál. Aki azt mondja ilyen helyzetben a nagy gyerek nem féltékeny az nem is mond igazat. Valljuk be mi is azok lennénk. Ő még nem érti miért nem vele foglalkozol mindig mint eddig. És ez idő mig megszokja.
Én bevallom a Szabinát ahoyg hazahoztuk a kórházból másnap vittem sétálni. Én hülyeségnem tartom, hogy nem lehet. Hál istennek Szabina nem is beteges. Pedig a séta neki még rizikós volt mert télen suületett. De a levegő kell. Előszőr csak 5percre vittem ki az utcában sétálni. Majd egy hét után 10. És utána 20. 1hónap múlva már másfél órát sétáltunk. Ismerd meh Halásztelek mozgalmat folytattunk. Nem volt olyan ház amit ne ismeretem volna már kivülről. Mert Szabina a kocsiban aludt nagyokat. Ha mozgott alatta a babakocsi 3-4órát is aludt egyhuzamban. ha nem akkor bizony sirt. Mert úgye hasfájós volt. De ha babakocsiban volt akkor semmi sem számitott.
A dokinéni és a védőnő is azt mondja nem szabad rögtön kivinni sétálni.
De most nincs rossz idő napközben használd ki. Persze ne engedd , hogy bárki is hozzá nyuljon és akkor baj nem lesz ha sétáltok.

Megnézem a képet mindenképpen:)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
hát atival kezdünk besokallni kicsit,hogy ebben a kicsi lakásban ennyien vagyunk,igy hát fel szeretnénk pörgetni kicsit az eseményeket,hogy Atikát -fájó szívvel-de beadnánk bölcsibe,én mennék melózni,és akkor már fel tudnánk venni lakáshitelt,aztán meg jöhetne a kishugi.mert hát mégegy babával már tényleg nem férnénk el!annó dolgoztam a Marriott hotelba,ahol a fizu sem volt rossz,gondoltam oda kéne visszamennem!jóban vagyok a volt fönökömmel,aki igaz már nincs ott,mert kilépett 13év után,és most ö is babázik,tegnap volt itt nálunk,aMarriott teljesen át van szervezve,igy nem biztos hogy jó lenne ott,de sok kapcsolata van,igy megpróbál valami jól fizetö normális melót szerezni nekem,ha nem is ott,akkor máshol! :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: És nem tud valaki vigyázni Atira? Mert azért a bölcsihez kicsi nem? Vagy nem féltenéd?
Mondjuk megértem mert valóban a pénz jó jön. Mit csináltál a hotelban?
És ott nem kell állandóan éjjel is dolgozni? tehát nem lennél sokat külün a kicsitől?
Ati meg gondolom nincs bejelentve, hogy az ő nevére legyen a hitel?
Megértem amúgy a döntést mert a mai világban sajnos luxux a babával otthon maradni a 3éves kortáig. Csak úgye a bölcsi fizetős és 40ezreket kérnek el az se semmi.
A családtól sokaltál be?
Nehéz együtt élni más generációval az biztos.

Kép
csucsu05
 
 


szilvi nyugodtan kiviheted már sétálni Adélt!
Mátét én már 2 hetes korába kivitem pedig hideg tél volt!
csucsu is kivitte Szabinét!az a lényeg ahogy csucsu is mondja ne enged hogy odahajoljanak és hozzányuljanak! :roll:
ja és gyönyőrű lett Adél!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu semmi extra gond nincs a családdal,csak elegem van,hogy egy ekkora lukba ennyien nyomorgunk,a szobánkban alig férünk el....elég....
sajna nincs kire biznom atikát.ha bébiszittert fogadok,az sem olcsóbb,de vad idegenre sem akarom rábizni,ami szerintem érthetö.
pultos voltam,de átvariálták az egészet,igy az nem jöhet számitásba.amúgy a volt fönököm el tudná intézni a csak délelöttös müszakot nekem.mivel angolul nem beszélek,igy a felszolgálónak nem tudok oda elmenni!
Ati nincs bejelentve,a tb-t is maga után fizeti,igy én jöhetnék számitásba ezen a téren!
jó lett volna itthon maradni atikával,de sajnos nem tehetem meg!majd talán a következö babával,ami addig nem lesz,mig nem tudunk saját kecót szerezni!és nem akarok 10év korkülönbséget se a bébik között.

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Megértelek és igazatok van, hogy lépni akartok. Nem is normális, hogy ennyien laktok eg ylakásban. Menjetek csak külön. Meglátod az élet milyen szép és más lesz. Akkor kelhetsz akkor fekhetsz vagy csinálhatsz bármit amikor akarod.
Lépjetek azt mondom. max az Atika hamar megszokja a közösséget. Ettől nem lesztek rossz szülők. Sőt szerintem tök jó, hogy ennyire akartok előre haladni.
És jó, hoyg délelőttős lehetsz. Igy Atika sem lenne egész napa bölcsiben.
Nézelődtél már amúgy bölcsiket??

Kép
csucsu05
 
 


neten mézegettem,de semmi extra,majd útra kelünk atival,és személyesen nézünk szét,és informálódunk,az a legjobb!

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Hát kiváncsi vagyokmit tudtok intézni. Sok sikert hozzá:) Ird majd meg mit intéztetek.
Nagy Ati hogy van? Foga?
És Anyukád?

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
Képzeljétek Máté már kis ovis ! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: ezek szerint sikerült elintézni az ovit. Mondtam én neked, hoyg az ovo néni mondta most mindnekit felvesznek mert bővitik az ovit.
Mikrotól megy akkor? Mennek hozzátok is akkor család látogatásra?
Melyik csoportba fog járni?

Nóri: Hát elvagyok áljulva a Kis Atitól. Sokat nőtt és nagyoncuki ahogy már önálló életet él. És a menése hát csuda édes:)
A kék szemeiről nem is beszélek:)

Kép
csucsu05
 
 


azt mondta az ovónő hogy februártol vihetem már beszoktatni!
melyik csoportba fog menni azt majd novemberbe tudjuk meg! :lol:
gondolom majd novemberbe fognak jönni látogatni! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita: gratula Máténa az ovihoz.
Most voltatok benn ugye? Nem mondtak valamit arról hogy mennyi hely van még?
Én is beíratnám a Bömit, hátha nem tudunk jövő szeptemberig elköltözni.
Lehet, hogy jövő héten elmegyünk arra, bár ezt már egy ideje mondom, de most már tényleg.
Kit kell keresni, vagy csak az ovodavezetőt kérted?

Csucsu: mizu nálatok? Jól vagytok?
Képzeld meséltem anyuéknak, hogy ti laktatok a Laciék mellett. Van egy lakásunk a CBA melletti házsoron amit ki szoktunk adni. És állítólag kb 2 éve a Tomi tesójáék vették ki. Nem sokkal később született babájuk mint nekem, és vettek egy lakást az új telepen. De anyuék szerint most az apósodéknál laknak.
Ők lehetnek azok?

Puszi
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi nyugodtan menj el van még hely az uj részbe!
a vezetőovónővel beszéltünk nagyon kedves és aranyos volt! :lol: szolj ha tudod mikor mész elmehetek veled!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kösz Nita. Ok majd szólok valamelyik nap szerintem, ha jó idő lesz elmegyünk. :)

Kép

Kép
bucsek
 
 


ok szilvi várom a hívásod! :lol:
amugy jol vagytok? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek: Igen ők azok. Sajnos:(
Nem részletezem de sem az apósékkal sem a Tomi tesójákkal nem vagyunk jóba. A Tomi bátyjának az új barátnője csinált egy kis családi viszályt.KIcsit bekavart. ami most már tavaly október óta tart. Azért is adtuk el a házat amúgy a Béke utcában. Csak nem akartunk ezt hangoztatni. Nem vagyok túl büszke rájuk, hogy ismerem őket.
És sajnos már a tomi sem büszke rájuk. Tavaly december óta nem is látták az unokájukat. Van másik 6 őket nem érdekli a SZabina. Na ezért nem is vagyok rájuk büzske. Mert akárki lehet rossz ember egy 2éves gyerek nem hiszem, hoyg bárkinek is nem hiszem, hogy ártott volna. Fúrcsa egy család az biztos. De mi itt az új helyen 3-ban boldoh vagyunk minden féle gonoszkodástól távol.
És ez a fontos:)
Apudéknak mond meg nem nem iosmerem őket:) Mármint a Tomi rokonságát. Komoylan mondom a Tomi a kakukktojás köztük. Ő jó szivű, nem irigy teljesen más ember.
Max azt köszönhetem meg neki, hogy a Tomi megszületett mást nem igen.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu ne is törödj velük éljetek szépen 3-man boldogan!/nemsokára 4-en/ :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu: tényleg az a fontos, hogy te a kis családoddal szeressétek egymást és boldogok legyetek :) . Az összes többi ember csak másodlagos. Persze az a legjobb ha jók a rokoni kapcsolatok. De még mindíg jobb a helyzet így mintha mondjuk az anyósodékkal jönnél ki jól, a férjedet meg mondjuk már nem szeretnéd annyira és az idegeidre menne. Szóval ne törődj velük, ők vesztenek nagyobbat azzal, hogy nem látják az unokájukat felnőni.

Nita: a hogy vagy kérdésedre válaszolva, hát kezdem elveszteni a türelmem. Ezzel a szoptatással nem jutok egyszerűen dűlőre. Nagyon idegesít. És egyszerűen nem értem. Minden alkalommal úgy jövök ki a kórházból, hogy a csecsemősök el vannak ájulva, hogy milyen melleim vannak, meg nekem aztán nem lesz gonodom a szoptatással. Aztán tessék, a Bömi nem volt jó evő, és ráadásul befelé fordult az alsó szája mindíg, azért szenvedtünk sokat. Most meg a jobb mellem ugye. Hogy miért nem tud rácuppanni normálisan :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Eddig azon a mellemen bimbóvédővel szoptattam mert tiszta seb volt, és gondolom azért sem jött a tej normálisan mert a seb teljesen elzárta a tej útját. De így a bimbóvédővel meg tök nem szív hatékonyan. Most levágtam a bimbóvédő végét, de így meg nem tetszik neki, csak kapálódzik. Aztán nagy nehezen a végén rácuppan. Évezredenkét egyszer azért sikerül valahogy jó csinálnia és azért hallom hogy úgy szívja ahogy kéne. De ez idáig csakkkk kétszer fordult elő :( :( :( :( :(
Szóval néha kezdem feladni. Tudom, hogy most azt mondod, hogy örüljek, hogy legalább nekem össze jött a baba, és ne síránkozzak, de ez valahogy mégis olyan nehéz ez így mert szeretném szopiztatni a babát :evil: :evil: :evil: :evil:
Na mindegy bocsi hogy így kikeltem magamból, de ma eléggé a mélyponton vagyok, és jó legalább leírni.
A férjem nem szól semmit, ha mondom neki, hogy mi van ő úgy látja hogy nincs semmi baj, csak mindíg találok magamnak valamit amin lehet idegeskedni. Azért nem tudom mit szólna ha neki kéne ezen végigmennie. Na mostmár tényleg abbahagyom

Puszi
Szivi

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi semmi baj nyugodtan írd ki ami bánt!
kened krémmel a melled?
a férfiak nem tudják min mennek keresztül a nők ilyenkor!
én sajna egy honapig tudtam szoptatni a Mátét pedig én is nagyon szerettem volna tovább!fejtem meg minden folyamatosan ..aztán elapadt és a zoli meg azt mondta azért mert lusta voltam szoptatni...ezel ő is örületbe kergetet engem!
Ne add fel valahogy csak sikerűl rájönnie Adélnak a szopira!
:roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?