Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa: sokat kellett várnod?nem hivtak előre?

Aida: szép a pelenkázó.Én ha az oldalamon fekszem akkor bökdös a baba hogy nem jo neki,én sokat fekszem a hátamon,akkor az baj,

000kata
 
 


000Kata
Elég sokat vártam, persze nem hívtak előbb be :?
Áhhhh, ezek nem foglalkoznak azzal,h valaki kismama,meg veszélyeztetett terhes és feküdnie kell. :?
Na mindegy,nem is idegesítem magam rajta :twisted:
A pocakomnak betett az álldogálás :( ugy görcsöl, hogy csak na :(

Aida
Jól tudod, hanyatt fekve nem olyan jó az elátottsága a babának :roll:

Viszont én is napközben a hátamon fekszem,mert ugy kényelmes,oldalt nem. Mert nagyon húzodik a pocakom akkor.
Oldalt csak éjjel alszom el :roll:

Látod ezen már én is gondolkoztam,hogy akkor most hogy is lenne a jó :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Juhú Ancsa 31 hetes terhes! Már lassan nem is lesz koraszülött az a babó, ha kíváncsi lenne a külvilágra. Nagyon irigyellek! Baja már biztos nem lesz. ;) A pocigörcsnek viszont üzenem, hogy tessék békén hagyni Téged!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

 
 

Ancsa: sajnizom hogy görcsöl a pocid,pihikézz.hányadikos a kislányod?most ment elsőbe?és a kisfiad ovis?

000kata
 
 


Aida
igen, most már a 32 hétben járok :D bizakodom
még 5 hetet fekszem biztosan,aztán nem, de ha így fájdogál a pocim, akkor nem lessz más választásom,mert így ha akarnék se tudnék mozogni.


000Kata
Lányom most mennt 2.-ba :D
Kisfiam még ovis,mert évvesztes, ő majd jövő szeptemberben megy elsőbe :)

Remélem elmulik,mert nagyon görcsöl a pocim most az álldogálástól :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: akkor már nagyok a gyerköcök :lol:
Vigyázz magadra,nem segitene egy kád meleg fürdő és lazulj egy picit hátha jobb lesz.

000kata
 
 


Fájva görcsöl a hasad Ancsa? Érzed, hogy kemény is? Vegyél be magnéziumot és szinte mozdulatlanul fekve nézz meg egy vígjátékot. A mozdulatlan fekvés megnyugtatja a méhed, a vígjáték pedig az idegeket, és eltereli a figyelmed. Remélem nem lesz gond. Ha esetleg van otthon banán, akkor majszolgass el egyet, nekem az is be szoktt válni. A banán a természetes magnézium forrás. Na meg a B vitamonok és folsav meg kálium. ;)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Tegnap jöttünk haza a kórházból. Köszi mindenkinek a gratulációkat!
A szülés gyors volt. Amikor este megnézett a doki, akkor már 3 ujjnyi voltam. Egész nap 10 perces keményedéseim voltak. Akkor beküldött a kórházba és a szülésznőm gépre tett. Aztán sétálgatni kezdtünk. Ez volt kb fél 10-kor. Mire jött a dokim, addigra már 2-3 perces fájásaim voltak. Ezek már fájtak. 11-kor burkot repesztett. Rögtön elkezdődtek az 1 perces fájások igen erősen. Ez már nagyon fájt. Ekkor ráültem a labdára. Majd jöttek a tólófájások és negyed 1-re meg is lett a baba. A kitolás is csak kb 5 perc volt. 2 fájásra kint is volt a picúr.
Most már csak a gátsebem fáj, de holnap kiveszi a doki a varratokat és talán akkor jobb lesz.
Laura nagyon jó baba. Sokat szopizik és alszik is rendesen, csak egy picit fáj a hasa.
Majd később visszaolvasok.
_________________

gwini
 
 


gwini. Gratulálok :lol: Kapunk képeket?jó hogy hamar meglett a baba,nagyon fáj a gátseb?Van tejcsid rendesen?

000kata
 
 


gwini:
Gratula Laura babához! :) Hasfájás ellen pocisimi. És ügyi vagy a gyors szülés miatt! És hogy fájdalomcsillapító nélkül ment. ;) Én nem lennék ilyen ügyes.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Még régebben gröni is írogatott ide. Egy ideje nem ír. Mit tudtok róla?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Igen,de most egy ici-picit már jobb.
Természetesen már vettem be magnéziumot, mert ugye én napi 7-et szedek .

Gröni
Állítólag ritkán van gépközelben,de mindíg olvas minket.
Remélem jól van!

Gwini
Jajj de jó hogy már végre otthon vagytok :lol:
Gratulálok mégegyszer Laura baba születéséhez! :lol:
Várjuk ám a képeket nagyon! :lol:


Vigyázzatok magatokra :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Most nekem is nagyon-nagyon enyhe fájáskáim vannak, ilyenkor fogalmam sincs, hogy ez honnan jön. A méhem tök puhának érződik így teljesen érthetetlenek ezek a fájások. Bár alig érzem őket. Néha mintha a vesém tájékáról, néha meg a derekamból jönnének. Ilyen már volt múltkor is.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ötlet hogy mi lehet a bajom?? Aggódnom kéne ezek miatt?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Szia Aida!
Ha a pocid puha, akkor talán a lazuló izületek, főleg ha muszáj feküdni, még jobban fáj..nekem legalábbis az utolsó hetekben nagyon fájt az egész csípő-derék tájékom..
De ez csak egy tipp..
tünci28
 
 
 


Na erre én is gondoltam tünci.. :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Noel baba csinálja a helyet magának. :D
tünci28
 
 
 


Szerintem is ahogy nyúlnak a szalagok,ízületek,azt érzed!
Ne aggódj,ez teljesen természetes! :lol:

Én is érzem és néha majd bexarok /már bocs/ mert mondjuk annyira szur a forgóm,h nem tudok rálépni se vagy ugy megyek csak,mint aki be van sza...va :lol:

A hátam alja, a derekam teteje is elég sokat fáj, szur,pláne amikor hanyatt fekvésből felakarok kelni,vagy az oldalamra fordulni :roll:
És akkor még hol a vége, mi lessz majd később :shock: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


petra:
hogy vagytok?van sok tejcsid?milyen az anyaság?mesélj
Raksz fel még képeket?

000kata
 
 


Ide is csak gyorsan írok egy életjelszerűséget! :oops: Gépem elkerült az ágy mellől, így sajnos nem tok sem írni, sem olvasni csak nagyon-nagyon ritkán! Minden rendben van, de ülni nem tok sokáig!

Friss anyukáknak sok boldogságot kívánok, kismamiknak kitartást továbbra is!

Ancsa!

Régebben felhoztad a privi cserét, ha gondolod elküldhetnéd priviben a számod és akkor én is tudnék írni, ha esetleg nem vagyok gép közelben vagy ha ne adj Isten történne valami váratlan és rólatok is többet tudnék!

Mindenkinek nagyon drukkolok innen a háttérből, sokat gondolok rátok és örülök, hogy a helyzethez képest mindenkivel rendben van minden akármennyire is ijesztget a babóca! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Elküldöm gröni,persze :D
Jó hogy jelentkeztél. :D

Vigyázz magatokra!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Jó minőségű, olcsó kismama-szoptatós pizsamákat (nem hálóing) keresek olcsón. Nincs valami ötletetek?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ancsa:Én is nagyon szorítok lovaszkatáéknak!!Remélem hamar haza engedik.Hát nem semmi,hogy lehetnek ilyenek én ezt nem értem egyértelmű,hogy feküdnöd kéne és nem sorban állni.És azt se értem,hogy ilyenkor mért nem lehet megbízni valakit.Hát nem semmi még jól megis várakoztattak :cry: Remélem nem lessz semmi baj.Pihenj!!Még helyet se adtak át neked? :evil:

Aida:Mi jól vagyunk hál istennek.Ma egy kicsit sokat mentem és fáj is a hátam,de ezenkívűl nincs semmi.Hát én ilyet nem hallottam,hogy ne lehetne háton feküdni.Én azt olvastam,hogy a jobb oldalon nem szerencsés feküdni,mert úgy nem kap elegendő oxigént a babó és én.Én csak is háton tudok aludni meg pihenni.Mert,ha bal oldalamra fekszem akkor alig kapok
levegőt :cry: De én általában félig ülve alszok el.Nekem is van néha ilyen,hogy mintha a vesém fájna.Én se tudom,hogy mitől lehet,de holnap megnézetem a Genesisben.Meg csütörtökön kiderűl a vizelet vizsgálat eredménye is.

Gwini:Örülök,hogy már végre otthon vagytok :D És örülök,hogy jó baba :D Én is várom a képeket :D Sok tejcsit kívánok!!

Gröni:Örülök,hogy minden rendben van.

Holnap végre megyünk a Genesisbe :D Már nagyon várom :D Remélem azért alukálni fogok tudni.Remélem,hogy a kis drágaságom meg mutatja magát és nem fog elbújni.Örülök,hogy azért mindenki jól van.Mi is jól vagyunk.Babó sokat mocorog,feszereg :D Ma kicsikét sokat mentem és fáj is a hátam rendesen,de remélem elmúlik holnapra.

Vigyázzatok magatokra és a babókra!!!!

Jó éjszakát kívánok mindenkinek!!!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok, szép jó reggelt mindenkinek! :lol:

Dawn írt

Sajnos nincs internetközelben Jól van ő is és a baba is.
Várja,hogy leteljen a 3,5 hónap a kórházban :(
A méhszája 1 ujjnyira kinyílt :( Görcsei nincsenek. És a mióma gyulladása lement.
KITATRÁS Dawn
Szorítunk neked! Remélem sikerül internetközelébe kerülnöd :D

Aida
Hát én megmondom őszintén ,hogy én kifejezetten nem akartam drága holmit vásárolni a kórházba,mert egyrészt szülés után már bocsi,de összevérzi az ember a hálóinget,pizsamát és direkt olcsót vásároltam,amit nem sajnálok eldobni.
Bugyiba is vettem eldobhatós bugyit , a DM-ben csak 550 Ft 5 db :lol:
Szerintem nem érdemes drágát venni,de te tudod mit szeretnél venni.

Reni
Látod, engem ilyenekkel szivattak hónapokon keresztül :twisted:
érdekes más kismamáknak meg nem kell járni ilyen felülvizsgálatokra.
Érdekes ez az OEP, ugy látszik erre van pénzünk :?
Megy a drukk mára,hogy a kis drágád megmutasa magát!+++++++++++ :lol:
Gyere ám a hírekkel,meg a képekkel! Nagyon várjuk :lol:

Megyek reggelizni,mert farkas éhes vagyok :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Én azt tapasztaltam,hogy a nők nagyon bámulják a hasamat, sőt olyan is volt, aki a hátam mögött megszólt, hogy milyen nagy darab vagyok,mert hallottam :? Mostanában nagyon érzékeny vagyok, ne nevessetek ki, de nekem ez nagyon rosszul esett.
Ez igaz is h nagy darab vagyok most ,de akkor is bunkóság egy kismamát megszólni.
Itt lakik nálunk a házban , majd meglátom ő milyen nagy darab lessz terhesen :D Nagyon szíven ütött a beszólása, ugyhogy egyhamar nem fogom elfelejteni :)


Tegnap este végre sikerült hazahoznia a páromnak a baba szekrényt :lol: :lol: Remélem hamarosan összerakja , aztán ha ki lessz takarítva,amit ugye neki kell ,mert nekem még feküdnöm kell :? azután már lehet mosni a babaruhákat :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa:
hát ez a beszolás jó bunkóság volt,de ne törödj vele.Ennyi hülyét :cry: nagyon csinos kismama vagy ,mással meg ne törödj!!!! :lol: :lol: :lol:

Dawn: kitartást!!!!

Aida: a korházi cuccrol én is ezt gondolom,nem hiszem hogy utánna fogod használni még.vagy ha szeretnéd akkor olyat vegyél.

Reni: tök jó ma mozizól :lol: Várjuk a képeket :lol:

000kata
 
 


000Kata
Nem törődök vele,csak rosszul esett,ott,akkor :(
Te hogy vagy?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Lányok.. Mintha nem olvastátok volna el, amit írtam. :)

1. OLCSÓT (!) keresek. :) Pont ezért.
2. Egyébként meg speciál nem is a kórházi tartózkodásomra szeretném most ezt venni, hanem utánára, hisz itthon is kell szoptatni. ;) Még elég sokáig remélem. És én mindig pizsiben alszok.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Nekem még nem látszik annyira meg ugye nem is megyek sehova, így nem érzem úgy, hogy az emberek megnéznének.
Viszont 2 napja az egyik házban lakó rákérdezett, hogy csak nem picurka lapul odabent? Mondtam, hogy de. Kérdezte mikorra várható. Mondtam, hogy december, erre elkezdett hüledezni, hogy áh max. 3-4 hónapos terhesnek nézett, meg biztos nem eszek eleget és így nem nő a baba rendesen. :? Elárulom. Eszek és a baba is nő. Kicsi vagyok genetikailag.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ezek a tegnapi enyhe mensziszerű alhasi-deréktáji fájások nem igazán szűntek meg. Már nem tudom, hogy szólni kéne-e az orvosnak vagy én vagyok túlparanoiás. Azért bizonytalankodok, mert a pocim közben puha, nekem ez nem tűnik görcsszerűnek, de mégis a menszifájásokhoz hasonlít, ami meg azért nem jó.. Help!?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ancsa: köszönöm jol vagyok,bár elég rosszul aludtam az éjjel,sokszor felébredtem,forgolodtam.Meg ha hanyatt feküdtem és kinyujtottam a lábam begörcsölt a pocim jobb oldalt.De amikor az oldalamra feküdtem el is mult vagy ha felhuztam a lábam.Szerinted ez mi lehet?

Aida: akkor féélreolvastunk :D bocsesz.Én se szeretem a hálóinget ,szerintetek mindegy hogy mibe vagy a korházba,vagy kötelező a hálóing???Aida,nem lehet hogy csak nyulnak az izmok,ahogy nő a méhed?nekem azt mondták amikor ilyesmit éreztem.De ha nagyon aggodsz inkább hivd fel az orvosod és beszéld meg vele.

000kata
 
 


Hívni tök felesleges, ált. nem veszi fel. :) De írtam neki, remélem nem két nap múlva (ilyen is volt már) válaszol.. Amúgy tegnap is erre jutottunk, én hinni szeretnék abban, hogy csak az fáj.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!A fehérvári kórházban ált. szóltak érte ha valaki pizsiben volt, nem szeretik a dokik.Gondolom a vizsgálat előtt akkor várniuk kell 3 másodpercet míg leveszitek..:)
tünci28
 
 
 


Aida
Szerintem is ahogy nyúlnak az izületek,azt érzed :roll:
De hogy megnyugodj,beszélj az orvosoddal :)
Mint olvasom,már írtál neki :D
Írj majd mit mondott :roll:

Nekem meg az előbb megint olyasmi vízszerű folyásom volt, mint a multkor :?
Remélem ez most sem a magzatvíz :?
Csak hirtelen jött, 2 tenyérnyi :? de pukkanást nem hallottam,ami ugye jelemmző a burokrepedésre,ugyhogy bízom benne hog nem az volt.
Azóta , 1 órája figyelem, és nincs semmi vízszerű :roll:
Majd írok,ha hogy alakul ez a dolog :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


tünci: köszönjük :lol:

Ancsa: csak nem a magzatviz,figyeld.

000kata
 
 


Ancsa:
Gondolok Rád. Azért még maradjatok egyben.

Nekem meg elmúltak a menszi jellegű fájások, most szurkál lent bal oldalon. De úgy tudom ez nem gond.. :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ancsa, megvagy még??

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Még mindíg semmi különös azóta sem,ugyhogy remélem csak vízszerű folyás volt :wink:
Olvastam is,meg tudom is,hogyha a magzatvíz folyik el,utána max 24-48 órán belül beindulnak a fájások is maguktól :roll:
Nekem eddig semmi ilyen nincs, legalábbis eddig nem keményedett többet a pocim,mint szokott :roll:
Megyek,eszem valami gyümölcsöt :lol:

Aida
Én a Ricardo üzletben vettem magamnak elöl gombolós hálóinget ,900 Ft volt 1 db :roll: na meg pizsomát is vettem,mert én azt szeretem és nem érdekel tetszik-e az orvosoknak majd szülés után vagy sem, nekem fontos,hogy kényelmes ruhába legyek.

Ha tőlem elvárják,hogy 2-3 órát is várjak egy dokira, akkor ők is várhatnak 2 percet,mire leveszem,ha megakarnak majd vizsgálni :D

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa, örülök, hogy jól vagy. Gyümölcsre meg én is megéheztem. :) Eszem is.

A Ricardo üzlet merre van?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida!
privi ment..
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Dawn:Örülök,hogy minden rendben van veletek.Nagyon szurkolok,hogy minden rendben legyen és,hogy a babó még bent maradjon jó sokáig!!!

Ancsa:Hát ez nem semmi :shock: Nem is tudok hírtelen erre mit írni csak annyit,hogy ez magyarország :evil: És ne törődj a bunkó emberekkel.Ő is lessz majd terhes akkor majd te fogod ezt mondani rá úgy,hogy hallja is :lol: Az én pocimat is eléggé megbámúlják,de már nem érdekel.De így legalább át is adják már a helyet :D És remélem,hogy nem magzatvíz volt az.Drukkolok nagyon!!!

Én is olyat fogok majd bevinni amit nem fogok sajnálni.Én tuti hálóruhát viszek majd be.Kb.fél 2-re értünk haza.Jó meleg van kint :cry: Pedig már reménykedtem,hogy végre itt az ősz aztán mégse.Kis drágám nagyon aranyos volt persze végig szinte aludt :lol: Meg azért kicsit bújkált is,de azért jó képek készűltek róla:DÉs képzeljétek már 1cm-es haja van :lol: Minden rendben van vele hál istennek :D Kis pufók:D1265gramm.Méretei korának megfelelőek csak a kis buksija picit nagyobb,de nem vészes.Szép kerek,okos feje van :D Méhlepénnyel is minden oké.

Kép Kis pufi arc:D
Kép Alszunk :D
Kép Mosoly :D
Kép Még mindig alszunk :D

Remélem mindenki jól van!

További szép délutánt kívánok mindenkinek!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Aida
Ricardo üzlet minden városban van tuti :lol: én legalábbis mindenfelé láttam :roll:
Mondjuk én itt Tatabányán vettem , de szerintem van Pesten is :D

Tünci
Hogy vagy?

Reni
Szuper képek :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon édi a kisfiad és szerintem sulyban is ok :lol:

Majd jöhet udvarolni a kislegény a lányomnak :wink: :lol:
Na meg 000Katáé is , Aidáé :lol: Tudjátok,mindíg a nő dönt :lol: :lol: :lol:

Csak viccelődtem ám, nehogy megsértődjetek :lol:

És a méretek? Feje, combocskája mekkora most?
Méhlepény hányas fokban érett?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa:A méhlepény 0 fokban érett.

Méretei:BPD:7.52cm
OFD:9.79cm
HC:27.49cm
AC:23.91cm
FL:5.42cm

Nem tudom írtam-e :oops: De már fejvégű fekvésű :D Meg is lepődtem,hogy már ilyenkor :shock: :D De mondta a csaj,hogy tudja a dolgát :D

Nagyon szépen köszönjük a dicséretet :D Oké még lehet,hogy szavadon foglak :lol: Azt mondta még a csaj,hogy kis vasgyúró lessz :D Már olyan bicepsze van :shock: :lol: Nagyon aranyos :D Meg a combocskája is husos :D Kis formás baba.Nem túl dagi és nem túl vékony :D Már nagyon várom,hogy a karjaimban tarthassam végre.A fájdalom se érdekel már.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni
Ok :lol: szavamon foghatsz :lol:
Tényleg szépek a méretei :shock: :lol: tuti vasgyuró lessz :lol:
Elhiszem,hogy várod már hogy a karodban tartsd :D
Én is egyre többet gondolok rá mostanában,hogy már milyen jó lenne ott tartani :D de legalább lennék már a 36-37 hétnél :roll:

Szerintem minden kismama ilyen :D hosszu azért ez a 9 hónap,nem? :roll: nem csoda hát, ha az ember a végefelé már nagyon türelmetlen és várja azt a pillanatot,amikor már a karjában tarthatja a kisbabáját :D ha lenne hozzá tehetségem, megtekerném a napokat előre, :lol: ugy legalább a 37 héthez biztosan :lol: :lol: :lol:
Na, lelövöm magam, :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Ancsa!
Most voltama háziorvosnál, nagyon aranyos volt, kértem hogy tartson még táppénzen, de végig se mondtam, már válaszolt is hogy persze, persze..egy tündéri 40 év körüli hölgy,úgyhogy persze bőgtem, mert olyan kedvas és együttérző volt..

Megnézte a hasam,m ert szerintem elég furcsán néz ki, de a párom bíztatott, hogy majd javul..Hát a doki néni nem bíztatott..A sebszélek hullámosak és a heg olyan mintha árkot vlyna függőlegesen..azt mondta ez bizony már így marad, csak majd a heg világosabb lesz..
elkenődtem, mert most aztán már akkor nő se vagyok, anya se...
próbálok arra gondolni, hogy le van tojva, ha minden jól megy legkésőbb két év múlva úgyis felvágják újra, majd akkor tegyék rendbe,nem? :(

HÁt ez van...

Láttátok a novemberi topikban azt a 850 grammos kisfiút??Jaj, én annyira sírtam!Az a 100 gramm különbség Viola életét jelenti..Most fennt hagyom a vonalzót,már ennyi idős lenne..

Nektek kitartást!!!

PUszi:Tünde

KépKépKép
tünci28
 
 
 


MÉg azt akartam mondani, hogy amikor annak idején megcsináltama vonalzót, elsőre az angyalkát választottam...
és Ő most már tényleg az...
tünci28
 
 
 


Ancsa: édi vagy amiket irtál :lol: örülök,hogy még nem a magzatviz volt.Vigyázz ám magadra :lol:

Reni:a képek nagyon édesek :lol: megnézték a vesédet?minden ok?

Aida:veled mi zus?jol vagy?

olyan rossz egész nap egyedül hogy már belebolondulok :cry: :cry: :cry:

000kata
 
 


Tünci
Örülök neki hogy a házidokid rendes .
Ne törődj a heggel,majd idővel elhalványodik.
Minden jól fog menni, és hidd el 2 év mulva ahogy írtad, már lessz egy gyönyörűszép és egészséges gyermeked. Kitartás addig is.
Szurkolunk neked!
Ne mondj ilyet! Dehogyisnem vagy nő!!!!! Az vagy. És nemsokára anya is leszel,majd meglátod! :D


000Kata
Együttérzek veled :?
Most hogy beindult a suli-ovi, én is tök egyedül vagyok itthon :?
Így aztán hogy a kutya se szól hozzám,még rosszabb feküdni és itthon lenni :?
De neked nem kell feküdnöd,ugye?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: hát amikor mindig keményedett a pocim,azt mondták,hogy szigorú ágynyugalom,de dolgoztam is.Most már hálistennek nem keményedek csak nagyon ritkán igy nem kell feküdnöm,de azért pihennem kell.

Tünci: igaza van Ancsának.de hogy nem vagy nő és nemsokára anya leszel meglátod!Kitartást,tudom nem könnyű.. :cry: :cry: :cry:
ujra vágják a pocidat?

000kata
 
 


Kata:azt mondták az orvosok, hogy mivel nem csak a bőrt, hanem a méhemet is hosszában vágták, ezért igen kis esély van a normál szülésre.. :(
tünci28
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?