Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Látom, rég nem írt senki :(

Kata!

Üdv köztünk! :D Miért csak nosztalgia? (bocs, ha nem akarod leírni, nem muszáj).

Velünk semmi különös nem történt, majd hétvégén ;) Párom szülei leléptek nyaralni, és kihasználjuk, hogy csak miénk a ház ;) Gyakoroljuk az együttélést :lol:
moli*andi
 
 


Beu! Ígérted hogy jössz!!!! Tessék jönni is, nem csak bejelentkezni!!!
moli*andi
 
 


Sziasztok!

Kata
szeretünk ám nosztaligázni :). Végülis cím alapján...

Velünk sem nagyon történt semmi. Amolyan megjövés előtti állapot van, szóval most szünet kicsit. De majd egy hét múlva! Vagy kettő :).

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

Sziasztok,

Hajni,
Végülis igazad van. :D Annak idején milyen találó címet adtam a topiknak! :lol: Bár nem gondoltam volna, h lesz olyan, amikor csak a nosztalgia marad... :cry: Mármint akkor, amikor még nem vagyok 100 éves! 8) Igaz, 100 évesen meg már a memóriámmal lesznek gondok... :roll:

Andi,
Azért nosztalgia, mert szakítottunk és jelenleg szólóban nyomom... :( És kezdem unni a vibrátort... 8) :?

Szóval ííírjatok sokat, h ha egyszer még pasiközelbe kerülök, akkor legyen honnan ötleteket merítsek! :D

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kata
ezek után minden újdonságnak fog számítani, nem kellenek az új ötletek egy darabig :). (bocsi)

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajniiii,
Kössssszzziiii, tudtam, hogy Rád számíthatok! :lol:
Szerencsére a memóriámmal - egyelőre - nincs gond! :wink: Csak eszembe jutnak a dolgok, ha odajutok, nem? 8)
Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Jóóóvannna! De nem bírtam ki :).
Várjuk ám azokat a sztorikat is, hogy "megfogta a kezem", "adott egy puszit", stb.

Már lassan úgy érzem, három hónapja vérzek. Iszonyatosan kívánós vagyok. De lassan vége :).

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Andi???? Legálább te írjál a hétvégéről. Milyen lesz együtt élni????

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Hétvége jól sikerült! ;)
Csütörtöktől hétfő reggelig együtt voltunk, anyósék nyaraltak (nem is hiányoztak :lol: ).

Csüt este csak úgy lájtosan volt, mivel párom még aznap dolgozott, és a nyomi időtől elég kábultak voltunk.
Aztán péntek este a Cool tv-n néztem egy műsort, nem volt benne szex, csak majdnem. Vmi válogatás volt erotikus műsorba, és a csaj lábbal izgatta a pasit. Más nem is volt köztük. Párom meg erre odajött, lefeküdt az ágyra, és pont lábra esett az a bizonyos testrésze :oops: És kipróbáltam újonnan megszerzett tudásom :lol: Utána 69 zteünk ;)
Szombaton du-n volt, csak ebéd után lefeküdtünk delelni, és simogattuk egymást, meg nyúlkált a szoknyám alá, és a többit úgyis kitaláljátok ;)
Vas. este megint lájtosan volt csak ;)

Nekem vhogy jobban bejön, ha csak így elvagyunk, és simogatjuk egymást, és úgy alakul ki a szex. Na jó, néha nem :lol:

Kata!
Tényleg van vibrátorod??? Engem vhogy érdekelnek az ilyesmik, függetlenül attól, hogy van párom. De sztem sose venném rá magam, hgoy vegyek is :roll:

Hajni!
Akkor nem sokára te is elárasztasz minket a történeteiddel! ;)

Vica, Beu???
moli*andi
 
 


Hajni,
Ne aggódj, fordított szituban én sem fognám vissza magam! :wink:
Nálatok mikor lehet már akciózni? :P
Olyanok, amiket írtál, vannak azért :wink: :arrow: na de hoool van az még a szextől?! :roll: :lol:

Andi,
Szupi lehetett a 7végétek! :D
Én is imádom az ilyen simogatós - majd lesz vmi dolgokat! De néha nagyon jó az is, amikor egymásnakesés van. 8)
Tényleg van vibrátorom. :D Még akkor vettük, amikor együtt voltunk a pasimmal. Előtte is töprengtünk azon, h kellene venni, de egyik évben kimentünk az erotika kiállításra és ott beleszerettem egybe. 8) Megvettük és azóta is imádom! :wink:

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kata
gondoltam, hogy nem sértődsz meg ilyeneken.
Tegnap óta már lehetne akciózni, ha egyéb elfoglaltságaink nem vennék el az egész esténket (gyerek).
Valahol olvastam, hogy a szex a nézéssel kezdődik. Szóval máris beljebb vagy :).

Andi
istenem, egy hétvége kettesben a férjemmel...
Milyen rég volt már, hogy csak így kialakult simogatásból.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Tegnap végre sikerült letenni időben a gyereket, úgyhogy jutott időnk egymásra is. Csak egy gyors, szokásos akció volt, de én annyira kívánós voltam már, hogy szinte mikor hozzámért már a csúcson voltam. Hihetetlen. Pedig az egész úgy kezdődött, hogy hagylak aludni, látom nagyon fáradt vagy, befordulok alvópozícióba, csak odanyomom a popsim. Na, innentől nem volt alvás.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:14-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Na mi van veletek? Itt a nyár és mindenki apácáskodik? Csak mi szorgoskodunk?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Mi a párommal ezen a héten nyaralni voltunk :D Egy hajón szálltunk meg, nagyon romantikus volt ;) De csak szerdáig élvezhettük a "szabadságot", mert megjött, persze pont most. Késett vagy hat hetet :? De legalább nem vagyok terhes :roll:

Szóval nagyon jó volt. Első nap mikor odaértünk, rögtön fel is avattuk az ágyat :oops: , aztán este megint, aztán kedden, és szerda du-n is :oops: :oops: :oops: És utána számomra véget ért a móka, de azért a párom nem maradt kényeztetés nélkül ;) :oops:

Vica!
Örülök, hogy azért jó volt! Tudod, minden jó, ha a vége jó ;)
Azért attól, hogy nálunk még nincs gyerek, nincsenek ám sűrűn ilyen simogatós összebújós szexek. :( Nem is tudnám megmondani, előtte mikor volt... :roll:

Kata!
Néha az én érdeklődésemet is felcsigázza egy-egy "segédeszköz", de én nyuszi vagyok hozzá, hogy vegyek is :oops: Pedig a párom tuti benne lenne :lol:

Hajni!
Aha, aludni :lol: :lol: :lol: Én a szextől ált felébredek, és utána pedig olyan jókat alszok :lol:
moli*andi
 
 


Na, és akkor két körkérdés:

1. Ti OTT szőrtelenítitek, vagy csak a bikinivonalt? És ha igen, hogyan?

2. Mi a véleményetek a piercingekről? (ezt csak úgy kíváncsiskodásból kérdem. Nekem csak a köldökömben van, és ennyi elég is)
moli*andi
 
 


Sziasztok,

Hajni,
Szeretnék már azért beljebb lenni! :wink: :oops:
A popsiodanyomás.... :lol:

Vica,
Igen, van ilyen érzés, vannak pozitívumok, de egy idő után már nem akkora buli... :roll:
Ja és az ellenérveim:
- a vibrátort nekem kell kezelni... (nincs az, h akkor én fekszem, neked meg hajrá! :P )
- én vagyok fáradt ahhoz, h én dolgozzak a magam örömére...
- ilyen bajom sosem volt (mármint, h én ne akarjam... ) :oops:
- a zokniért ott a pont! 8)
- sör így is van a hűtőben ... :arrow: én szeretem... :oops:
(Ja, és remélem, h megtaláltam! :wink: )
Uhh, azt én is utálom, amikor rákészülök (tem), aztán vmin megcsúszott a dolog! :? De csak jutott azért a jóból! :wink:

Hajni,
Szorgoskodtok? És hooool vannak a részletek?! :lol:

Andi,
Mááázlisták vagytok! Ééén is akarooook nyaralni! Pláne egy pasival! :D Az sem zavar, ha hét közepén megjön. :lol: (bocs!)

A válaszaim:
1. én gyantázom (ált. magamnak, ritkán eljutok kozmetikushoz is - ott kicsit gyorsabban megvan) szinte az egészet. Vagy legalábbis amennyit csak bírok. A maradékot borotválom... :?
2. Én nem szeretem a piercingeket és nem is igazán tetszenek... Igaz, nekem tűfóbiám van, szóval lehet, hogy nem mérvadó a véleményem ilyen ügyben. :D Ráadásul félnék, h beleakad vmibe és kiszakad (na, attól is ájulnék... :? )

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Na végre!

Andi
én is irigykedem. Nagyon romantikus lehetett. Azért én a párom kényeztetését is szoktam élvezni rendesen.
Azért használjátok ki míg nincs gyerek. Ráértek még utánna "csak" egymásnak esni :).

1. Én borotválom, nem sok marad, már ha van időm. Nem vagyok túl szorgos e téren.

2. Én sem vagyok híve, nem túl sok szépet láttam.


Kata
kitartás.
Pospsinyomás (mielőtt félreértitek). Nekem mindig úgy kényelmes aludni, a párom bármelyik oldalán fekszem is, hogy háttal vagyok neki. Szóval ez a kiflis alvást jelenti.
Nincsenek részletek, nem tudok mit írni. Csak átlagos hárompózos akció volt. Azóta meg semmi. Asszem kezdek kicsit ingerült lenni :(.

Na szaladok, mert a gyerek az összes DVD-t lepakolta a földre és most autózik velük :).

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
Köszi - nagyon türelmes típus vagyok. :D De megéri! :wink:
Éééértettem ám a popsiodanyomást! 8)
Milyen az az "átlagos hárompózos akció"? :shock: (Melyik a harmadik? :? ) :D
Elég nagy pangás lett itt megint... Ugye nem miattam? :roll:
Eszti ilyen ügyes, h autót "gyárt" DVDkből? :D Küldd már át, nálam is elférne egy autó... :lol:
Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Kata!!!
Te csak maradj itt! Nem miattad nem írok, hanem nincs miről. Különös nem történt mostanában, csak olyan átlagos akcikók ;) - elég sűrűn - mivel kihasználva a maradék nyári szünidőmet, mindig együtt vagyunk.

Ez a hárompózos engem is érdekel ;)
moli*andi
 
 


Kata
melyik a kettő?
Szerintem annyira nem örülnél, ha átküldeném Esztit :). Irtó eleven egy nőszemély.

Az első a lovaglós, a második a hátamon fekszem, a harmadik a négykézláb állok. Nem olyan unalmas ám mint leírva :).

Most jut eszembe, nem is írtam le nektek, hogy megint volt teraszos akciónk. Még kihasználtuk az utolsó meleg estét. Úgy imádom. Annyira jó érzés, mikor a párom forró, a szellő meg hűt, hmmmm....
Utánna elképzeltem, hogy valaki kihívja ránk a rendő bácsikat. Hívnám anyámat éjszaka, hogy gyertek már kicsit vigyázni a gyerekre, mert dolunk van :). Vicces lenne nem?

Andi
azért engem érdekelne mi az átlagos nálatok.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
Nálunk a kettő úgy jön ki, h a középső kimarad (nem bírom a passzív részt... :oops: :wink: ). :D És tényleg nem unalmas! 8)
Na, széééép, elfelejted nekünk elmesélni az izgalmas dolgokat?! :( Végülis kerten belül mindenki azt csinál, amit akar, nem?! Vagy az is közszemérem-sértésnek számít?! :shock: Az nem csak közterületen van?!
És Esztit nyugodtan küldd! :) Imádnám! (pont gondoltam rá, h szabadidőmben - hahaha - gyerekfelügyeletet kellene vállalnom....)
Andi,
Nagyon eltűntél... Az 'átlagos' is érdekes! :lol:
Többi csajszi?!
Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kata
egyedülálló apukák gyerekének a felügyeletét? :)
Nem vagyok járatos az ilyesmiben, ha egyszer bevisznek érte, akkor majd megkérdezem neked, ok?
Ezer éve nem láttalak MSN-en, pedig jó lenne már dumizni valami normális emberrel :).

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást, de megkezdődött a suli, így kevés időm van.

Hajni!
Teraszosért irígy!!! Még ha fel is jelentene a szomszéd néni... :lol:

Átlagos: hát olyan átlagos :lol: Ált féloldalt vagyunk, én nem szeretek teljesen vízszintbe lenni (ahogy Kata írta, nem szeretem a passzív részt :lol: ), vagy hátulról kifli pózba vagy én felül ő meg ül kényelmesen, neki támaszkodva az ágy támlának. ;)

Kata!
Én is arra gondoltam, mint Hajni, hogy egyedülálló apukák gyerekének felügyeletét kéne elvállalnod. Ha már a gyerek elaludt, felügyelhetsz az apukára is :lol: :wink:

Mi most megint ritkábban találkozunk a suli miatt. Tegnap együtt voltunk, délután egymásnak estünk :oops: Aztán még fürdés előtt a fürdőszobában is :oops: (de ott már csak hátulról volt egy gyors, míg én a kádban kapaszkodtam).

Vica, Beu???????????
moli*andi
 
 


moli*andi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:15-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica
szerintem nektek is van hátsó kert. Különben meg a végén össze kell szedni a jegyek árát és még jól is jártatok :):). Én a konyhapultot próbálnám ki, de általában nem jutunk ki a konyháig :).

Andi
érdekes én nem szeretem az oldalfekvős pózokat. Nem elég mély. Vagy csak mi vagyunk bénák. A rajta ülőst meg azért, bár benne szerepel az átlagosban, mert elfárad a lábam.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:15-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!
"Apa kedvencét" mi is szoktuk, bár mi se túl gyakran. És nem székben, csak ágyon fekve. Persze így nem tudok lehajolni, de így is jó neki (jobb, mintha előre felé lennék :oops: ). És így kicsit kényelmesebb, mint széken.

Hétvégén meg már megint a fürdőszobában akcióztunk :oops: De most a mosógépen :wink: (még jó, hogy Ő magas, így pont kényelmes neki ez a póz).
moli*andi
 
 


Vica
érdekes, én kismamaként is szerettem. És a gyerek sem tiltakozott ellene. De bizti függ attól is, hogy hogy fekszik éppen.
"Apa kedvencét" mi még nem próbáltuk, de ha ennyire fárasztó fel sem hozom, nem ám rákap az ízére :).


Andi,
nekem a mosógépes akció másnapjáról nincsenek kellemes emlékeim, igaz az én párom nem túl magas. De szerintem már leírtam valamikor.

Nálunk a tegnap előtt éjszaka jó volt. Egy gyors akció, jól ki is fáradtam, erre fél óra múlva ébren volt a gyerek. Képzelhetitek másnap milyen jól éreztem magam, hogy szinte semmit nem aldutam utánna. És nem értettem mitől olyan fáradtak az izmaim :).

Kép

Kép
vkhajni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:15-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


ooo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 17:43-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:16-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


ooo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 17:44-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Zsófi
de jó, hogy jöttél. Ebbe a topikba is kell a frissítés, mert már lassan mindent kibeszélünk. Mi is várjuk az oktató részleteket.

Vica
elég tudományosra sikeredett a hozzászólásod :).

Annyit beszéltek a vibrátorról, lassan azt kérek karácsonyra :lol:

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Zsófi, üdv köreinkben érezd jól magad, és hozz minél szaftosabb témákat, sztorikat! Mi bírjuk, és ki sem tagadunk ezért :lol: :wink:

Engem is felcsigáztok már ezzel a vibrátor dologgal. Nekem a párom mondta már régen is, hogy vesz egyet, de én kézzel-lábbal tiltakoztam, mondván nekem jó a hús-vér :lol: De most már lehet, nem tiltakoznék annyira :lol:

Nálunk tegnap volt összebújós, mivel baromi hideg van, én meg nagyon fázós vagyok, így csak a paplan alatt hancúroztunk. :wink: De nagyon jó volt, a meleg teste jól feltüzelt :wink: :lol:
moli*andi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:17-kor.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


ooo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 17:46-kor.
Vendég
 


ooo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 17:49-kor.
Vendég
 


Szia Zsófi!

De jó lehetett nektek délután!!! Én meg persze a suliban ülhettem :?

Engem meg ledöntött a nátha, fáj a fejem, folyik az orrom kegyetlenül - már csak ez hiányzott hétvégére. Na, de majd két orrfújás között :lol:

Egyéb helyre: gondolom a popsi szexre gondolsz. Mi régebben kipróbáltuk, volt is egy párszor, de azóta sem. Állati nagy türelem kell hozzá, nagyon lassan, finoman kell csinálni, és hát az eleje elég rossz (nekem), mert ugye onnan ált. kifele jönnek dolgok, és így az izomzat próbálja kilökni a szerszámot. De utána mikor teljesen bent van, akkor meg jobb is, mint a hagyományos lukba :wink:
De én lemondtam róla, nincs türelmem :oops:
moli*andi
 
 


ooo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 17:47-kor.
Vendég
 


ooo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 17:48-kor.
Vendég
 


Vica
nekem is nagyon tetszett a bekiabálósdi. De szerintem normális esetben sincs rajta, hogy két szoknyát, egy blúzt, meg két melltartót rejt a csomag.
Egyszer még lány koromban, olyan 15-16 lehettem, játszottam az Ifjúsági Magazin egy játékán, ahol 50 db óvszert lehetett nyerni. Soha életemben nem nyertem, de ezt természetesen sikerült :). Az akkori pasim nem mert velem eljönni a postára, én meg azt sem tudtam, milyen gyorsan írjam alá a papírokat, hátha leolvassák az arcomról mi lehet benne :). Hozzá kell tenni, hogy akkor is és azóta is gyűlölöm az óvszert, úgyhogy még el is kellett osztogatnom :).

Zsófi
én nagyon örülök, hogy ennyit írsz.
Ha visszaolvastál láthatod, hogy a popsi szexet, én nem próbáltam (bár kicsit izgatja a fantáziám), a párom nem nem is nagyon hajlandó rá, így szerintem ez kimarad az életemből. Igazából nem bánom. Tudod, amit nem ismersz az nem is hiányzik.
Szerintem vibrátort én is netről, vagy újságból rendelnék, hisz egyet sem pórbáltam, így nekem nincs sok különbség köztük, esetleg méretben, de azt sem tudnám nekem mekkora az ideális. Olyat meg boltban sem lehet, hogy "kipróbálhatnék egy nagyobbat is?".
Szülés utáni első akciónknál nekem az volt az első kérdésem, hogy nagy feje van e a gyereknek. Én nem éreztem különbséget.
Érdekes, mi nem merünk belemerülni a dolgokba, ha a gyerek ébren van. Igazából azért, mert szar félúton abbahagyni. Attól egyátalán nem félek, hogy ránknyit/átjön/kijön a gyerek, hisz úgy akarom nevelni, hogy ez egy természetes dolog és a szerelem jelképe. Ne értsétek félre, nem azt mondom, hogy direkt előtte dugunk.
Extrém helyek: az utcára néző lépcsőfeljáró, házibuli közepén a mosógép, meg a jó kis teraszunk. De szerintem ezeket már leírtam.

Ezt most jól neked címeztem, aztán félúton hatökör lettél. Bocsi :).
Különben nagyon tetszett a nagyis történeted. Nálunk szinte soha nem kerül szóba a szex. Pláne nem ennyire mélyen.

Andi
jobbulást neked, és most hanyagoljátok az orális szexet, különben nem tudsz már jönni mesélni nekünk :).

Na osonok, mert assssszem így is elég sokat fecsegtem.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


ooo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 17:50-kor.
Vendég
 


Zsófi

írjál nyugodtan. Ide úgyis csak akkor jövünk szerintem, ha időnk van. Szóval van időnk olvasni, sőt évezzük is szerintem az új dolgokat.
Teljesen egyetértek veled, én sem ítélek el semmit (remélem nem jött le úgy valamelyik hozzászólásomból), max megjegyzem magamnak, hogy ez nagyon furi és nem foglalkozom vele. De ettól még lehet jó.

Az orálról ne is beszéljünk. Annyira oda vagyok érte. De érdekes, hogy kapni annyira nem szeretem, mint adni, imádom a torkomban érezni a nyomást még másnap is. Különben le én sem nyelem, sőt a számba sem engedem. Nekem az állagával van gondom. Kérdezetem is a páromat, de ő azt mondta, hogy most képzeljem el, hogy utánna neki még meg is kellene csókolnia. Szóval ebben szerencsére nincs eltérés a gondolkodásunkban.

Ez a jelmez dolog érdekes lehet. De szerintem inkább vicces, mint izgató. Mármint nekem. Mondjuk nem próbáltam, lehet még jó sülne ki belőle :).

Nagyon jó hétvégénk volt. Szombaton éjjel volt egy szokásos akció. Aztán vasárnap délután, mikor a gyerek aludt egy nem annyira szokásos. A szokatlanabb pózok: állva háturról zárt lábbal, meg hason fekve zárt lábbal. Érdekes, hogy alig ér be, mégis milyen izgató.

Ja még akartam írni, hogy nálunk sem sír a gyerek már olyan sokat, de kb 5 percig játszik egyedül és utánna meg kell keresni minket.
Én eddig nem is gondoltam arra, hogy a hangomtól meg is ijedhet, pedig lehet benne valami. Tegnap a kutyus sem tudta mi bajom van, ott ugrált körülöttünk, hogy kit kell megmenteni :).

Na elküldöm mielőtt a gyerek is ír nektek valamit.

Itt vagyok, úgyhogy írjatok sokat.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!
Jövök én is,ha nem bánjátok....
23 éves vagyok,13 hónapja házas,a férjem katona volt,külföldön tartózkodott sokáig!Rózsaszín szőrös bilincs nekem van,sőt,rózsaszín vibrátorom is.....
Visszaolvasok,és jövök!!!!
Vendég
 


Várunk nagyon. Látom te sem fogod vissza magad :).

Tényleg Zsófi, a szörtelenítős és a testékszeres kérdésre nem is válaszoltál.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Melinda, üdv itt! Örülök, hogy Te is jöttél! Írj sokat :)

Orál: nálunk elég sokszor van, van hogy csak úgy van végig, de legtöbbször csak az előjáték része. Piros betűs napokon pedig én azzal kényeztetem a párom ;)
Én sem nyelem le, de ha fürdőszobában csinálom, akkor a számba jöhet, de utána gyorsan ki is köpöm :oops: (nekem ezt a párom kéri, tehát őt nem zavarja, h utána megcsókoljon :oops: ).

Hajni, az összezárt lábast mi is szeretjük :)

Hétvégén azért volt nálunk is akció, mert elég hamar kilábaltam a betegségből (párom mézes pálinkával itatott :lol: ). Inkább csak szokásos volt, vas. meg keresztbe. Vagyis nem egymáson voltunk, hanem csak "ott" értünk egymáshoz, amúgy merőlegesen voltunk egymásra. Nem tudom, érthető-e? :roll:
moli*andi
 
 


Andi
ahogy hallom sok pasi kéri, úgyhogy én örülök, hogy két ilyen kivétel valahogy mégis egymásra talált.
Még jó, hogy kifejtetted a keresztbe dolgot, mert hirtelen el nem tudtam képzelni. Különben érthető, mi is szoktuk időnként.

Tegnap én is kaptam igéretet egy nyalókára, igaz egy Magnum fagyi helyett, de gondoltam az is megteszi. De a sajna a gyerek "megette" a nyalókámat, ugyanis képes volt este fél 11-ig fentmaradni. Szóval így jártam.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni, bocsi, de jót nevettem azon, hogy a gyerek "megette" a nyalókádat :lol: Én se szeretem, ha vmire nagyon készülök, és vki v vmi keresztbe húzza a számításaimat :?

De lassan (talán már jövő hónapban) kész lesz a ház, és külön lakunk, csak mi :D Alig várjuk, már tervezzük, hogyan is avatjuk fel a ház különböző pontjait :lol:

Zsófi, Melinda, Vica tessék írni! :) És persze ez titkos olvasóinkra is vonatkozik :lol: 8)
moli*andi
 
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?