Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ancsa:Remélem,hogy nem lessz semmi baj.Nagyon szurkolok nektek!!!Babónak üzenem,hogy még maradjon szépen bent,mert nagyon jó ott még neki!!Már készen van a lakás :D Holnap kezdünk el össze pakolni és pár cuccot már át is viszünk.Vasárnap estére már szeretnénk beköltözni.Csak egy a gáz,hogy ott még nincs internet :cry: És nem tudom,hogy mikor lessz.Anyuéknál meg jövőhéten már kikötik,mert ők is költöznek el.Páromat már nyaggatom egy ideje,hogy intézze már el,de ő ráér :cry: De ma mondta,hogy elintézi nemsokára így bizakodom,hogy nem sokáig kell net nélkűl lennem,mert nagyon fogtok hiányozni nekem!!!És izgulok is nagyon értetek,hogy minden rendben legyen.De még nem búcsúzkodom :D Kíváncsi vagyok az orvosod mit fog rá mondani.

Gwini:Gratulálok Laura babához!!Sok erőt és sok-sok tejet kívánok neked!!

Tünci:Engem is nagyon meg hatott amit írtál :cry: Kitartást!!!!

Remélem mindenki jól van!Vigyázzatok magatokra és a babókra!!!

Jó éjszakát mindenkinek!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek :lol:

Én is nagyon örülök,hogy gwini már tul van a szülésen és már babázik :lol: remélem majd hoz nekünk képeket is a szépséges Laura babáról :lol:

Aida
Lassan te is közeledsz már a 100. nap felé :lol:
Pocid hogy van?

dawn
Nagyon szorítok értetek! Rendben lessz minden,meglátod!
Nagyon- nagyon drukkolok,hogy még jó sokáig maradjatok így 2&1-ben!+++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:
És ennyire komoly a baj,hogy most már teljesen biztos,hogy végig bennt kell feküdnöd?

000Kata
Hogy vagy?

Timi
Nagyon csini vagy! Nem látszanak rajtad a kilók! :lol:
És a hasad is nagyon szépen növekszik :lol:

Reni
Nagyön örülök,hogy lassan már költöztök! És nyugisabb lessz az életetek! :lol:
Annak viszont nem,hogy egy jó darabig nem hallunk majd felőled! :(
Nem tudom felétek hogy van,de mifelénk pár nap alatt bekötik az internetet.
Anno én is csak betelefonáltam /BELTÁV/ már aznap postára is adták a szerződést és kb 5 nap mulva jelentkezett is a kolléga hogy bekötné az internetet :lol: Ennyi volt.
Remélem ti is találtok olyan szolgáltatót /egyépként a BELTÁV Pesten is van,működik / aki hamar beköti és akkor minél előbb tudsz majd hírt adni magadról! Örülnék neki :lol:
Te is hiányozni fogsz nekünk! :cry: De vigyázz magadra és a babóra! Ez a legfontosabb. :lol:

Tünci
Továbbra is sok-sok erőt kivánok neked!

Petra
Remélem igazad van és nekem is gyorsabban telnek majd a napok így a 30. hét után, de egyenlőre nekem nagyon lassan telnek. Vagyis annak tűnik.
Te hogy vagy? És Barnabás?
Remélem hamarosan kialakul az otthoni napirendetek a babával és neked is lessz majd időd kipihenni a fáradalmakat.
Ha tudsz,rakhatnál nekünk képet majd a kislegényről még! :lol:

Tegnap megvolt a lányom évnyitója, olyan csini volt , és olyan nagy lett már, és ugy elfogott a nosztalgia :shock: eszembejutottak a szülőszobai események ,amikor előszőr megláttam,amikor előszőr megfoghattam és megnyugodott a mellemen, olyan jólesett örömömben sírni :cry: Ugy emlékszem mindenre ,mintha tegnap lett volna, és tessék, 2 hét mulva már 8 éves lessz :shock: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Mindenkinek kellemes hétvégét kivánok!!!!!

Mi jol vagyunk,ma is pakolászunk még ugyhogy lehet hogy ma nem leszek max este bekukk.
Mindenki vigyázzon magára és sok pihi!!!

000kata
 
 

 
 

ancsa:
Köszi jól vagy. Ugyanaz a helyzet. Görcseim nincsenek már jó pár napja, keményedések fordulnak elő napi 5-6-szor. Semmi extra. Telegetnek szépen lassan a napok. Jövőhéten kedden megyek Kismama klubba a kórházba. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


000kata
Óvatosan a paklolászással! Vigyázz magadra!

Aida
Ez remek! :lol: Maradjon is így! :lol:
Én is szívesen mennék ilyen kismama klubba, de nem kockáztatok,maradok itthon és fekszem :?

Képzeljétek, az előbb egymás után 2-szer is olyan erős haskeményedés-görcs jött rám, hogy rendesen fájt és alul éreztem a szorítást a hasam alján leginkább,és kellett vagy 40 másodperc mire ellazult a hasam :shock: megmozdulni nem tudtam :shock:
Remélem elmúlik ,mert ez már nem sima fájdalommentes haskeményedés volt. :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Gwini: nagyon gratulálok!!!!!! :D
Aida, örülök hogy jól vagy!
Ancsa, vigyázz magadra! Ha görcsölsz, azonnal menj az ügyeletre! Ha szükséges, ott kapsz visszatartó injekciót!
Én maradok a kórházban :(
Legnehezebb, hogy nem vagyok az 5 éves lányom mellett. És persze a szobatárshoz való alkalmazkodás sem túl könnyű :?
De most a legfontosabb, hogy Babókám minél tovább a pocakban maradjon még!
Mindenki vigyázzon magára!
dawn
 
 


Sziasztok!

Megszületett Szabó Laura pénteken 0:15 perckor!!! Nagyon szép! Gwini és a kis Laura jól vannak. Szerencsére gyorsan lezajlott a szülés, a burokrepesztéstől számítva 1 órán belül megvolt.

A részleteket Gwini elmondja később.

Egyébként minden tiszteletem az anyukáknak, nagyon nagy dolog világra hozni egy babát.

Tomi, a kétszeresen is boldog apuka

gwini
 
 


Sziasztok!

Ancsa:Mi a T-Comnál rendeljük meg a netet.Párom azt mondja,hogy szerinte hamar befogják kötni.Hát én is remélem :)Remélem,hogy nem lessz semmi baj.Üzenem a kiscsajnak,hogy még legalább maradjon bent 7 hétig!!És most hogy vagy?Elmúltak a keményedések?Remélem igen.

Aida:Örülök,hogy jól vagytok és,hogy már nincs olyan sok keményedésed és,hogy elmúltak a görcsök.Remélem már így is marad.

Dawn:Sajnálom,hogy bent kell maradnod :cry: Kislányod azért be mehet hozzád?Sajnálom,hogy távol vagy tőle. :cry: Igen a leg fontosabb,hogy babó még jó sokáig maradjon bent!Te is nagyon vigyázz magadra!Kitartás!!!

Képeket remélem hoztok majd :D Sok boldogságot kívánok nektek!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


gwini, minnél hamarabb képeket Lauráról! :)

Én meg ma elszóltam magam. Most megint sok keménykedésem volt. Olyan gyengék, de van sok. Most bepótolja az elmúlt napokat. :( A mai nap így legalább 10 keményedés simán van.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Na már jobb, megint puhi a hasam. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Köszönjük Apuka a hírt! :lol: örülök,hogy mindketten jól vannak! :lol:
Várjuk nagyon a képeket Laura babáról! :lol:

Aida
Ma hogy vagy?

Reni
A keményedéseim megvannak, elég sürűn jönnek, de tegnap óta még nem volt olyan erős,mint az a 2,amit írtam is, hogy fájt rendesen. :?
Igaz lassan telnek a napok, de bizakodom,hogy egy darabig még így egybe maradunk a kisasszonnyal :) REMÉLEM!

dawn
:( sajnálom hogy a kórházban kell lenned és hogy távol vagy a kislányodtól :( ez ilyenkor nagyon nehéz, én is sírtam amikor bementem és alig láttam a lányomat :cry:
Pontosan most mi is van veled? Gondolom kivizsgálnak.
És mondtak már valamit?

Megyek, eszem valami gyümölcsöt, mert megkívántam :lol:
Jók legyetek!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


ancsa:
Jól vagyok ma, éjjel keménykedett olykor a hasam, de ma jobb.

Mai pocak:
Kép

Tegnapi kókuszgolyó:
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ápával:):
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Szép a pocakod! :lol: És nagyon aranyosak vagytok együtt a pároddal :lol:

A kokuszgolyót mind megetted? :lol:
Most én is megkívántam :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Köszi!

Még van a kókuszgolyóból, elég tömény, sokat nem szeretek belőle enni egyszerre. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Én se :D de terhesen most nagyon édesszáju vagyok :D
Éjjel-nappal megenném :shock: ha megtehetném,persze :)

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Hehe. :) Én mindig is édesszájú voltam, nem csak terhesen. Sok csokit, kekszet, édességet falok fel. De most próbálok mellette gyümölcsöt is. Tegnap vacsira is csak gyümölcsöt fogyasztottam.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Én nem :lol: Én inkább a savanyu dolgokat szeretem, max évente 2-zer kívánom meg az édességet :shock: :lol:
Na de most terhesen, csorog a nyálam egyfolytában valami fincsi sütiért, édességért :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Na most megijedtem:
"Amennyiben a szülők nem házasok, apasági nyilatkozatra van szükség, ha az édesapa a nevére szeretné venni a gyermeket. Ebben az esetben a várandós anyuka és a leendő apuka besétálnak ahhoz az önkormányzathoz, amely az édesanya lakcíme szerint illetékes."

Eszerint személyesen be kell sétálnom az innen 180km-re lévő önkormányzathoz (mert állandó lakcímem Orosházán van) vagy esetleg lehetséges az ideiglenes lakcím szerinti önkormányzathoz is menni? Mert ugye ennyit nem autókázhatok, orvosi tilalom, én meg nem akarom megszegni. Vki tud erről vmit?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ancsa:Remélem,hogy egy jó darabig nem lessz ilyen keményedésed mint az a 2.Remélem a keményedések is elfognak múlni.Szurkolok nagyon,hogy a kiscsaj még maradjon bent jó sokáig.Én annyira már nem kívánom az édességet tegnap jöttem rá,hogy az émelygés az édességtől van így enni már nagyon nem fogok egy darabig.

Aida:Nagyon aranyosak vagytok a pároddal :D Remélem neked is elmúlnak a keményedéseid.Fincsi lehetett a kókusz golyó :P Sajnos nem tudok segíteni neked az apaságival kapcsolatban,mert mi úgy fogjuk intézni,hogy bejelentkezek páromékhoz így ezzel nem lessz gond.Szerintem érdeklődj utánna minnél hamarabb,mert anyósom megérdeklődte az apaságit és azt üzenték nekem,hogy minnél hamarabb intézzem el.Mert ugye sajnos sose lehet tudni.Nem tudom,hogy tudod-e,de a nőgyógyásztól igazolást is kell kérni az apaságihoz,hogy tényleg terhes vagy és a fogantatás időpontját is kérik.Azt se felejtsd el elkérni,mert anélkűl nem csinálják meg.

Lányok!

Sajnos én most elköszönök tőletek,mert ma költözünk és nem tudom,hogy mikor jutok legközelebb net közelbe :cry: Remélem minnél hamarabb.Jövőhéten csütörtökön megyek vissza a nőgyógyászhoz és remélem kiderűl a vérzés oka is végre.És szept.12.én meg megyünk a Genesisbe :D Már nagyon várom.Majd ha tudok teszek fel képet.Remélem sikerűl most jó képeket csinálni a kis drágámról :D

Nagyon vigyázzatok magatokra és a babókra!!!Pihenjetek nagyon,nagyon sokat!!

További szép hétvégét kívánok mindenkinek!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Aida: szépen nő a pocid :lol: és aranyosak vagytok együtt a pároddaal.milyen guszta kokuszgolyokat csináltál,most megkivántam. :lol:

Ancsa:hogy vagy?már nem keményedsz?phenj sokat.

mi jol vagyunk,olyan jó volt a hétvégém már majdnem teljesen kész minden,és szép lett nagyon :lol: A babuci sokat mocorog :lol:

Remélem a többiek is jol vannak.

Mindenki vigyázzon magára és pihenjen sokat :lol:

000kata
 
 


Jól el vagytok tűnve! :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Na jóéjszakát eltűnt banda! :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hát a költözés az most elmaradt,mert párom ismerőse nem ért rá.Na de majd most hétvégén :D És van egy jó hírem is :D A héten intézzük el a netet és lehet mire költözünk már jönnek is bekötni :D Úgy,hogy mégse szabadultok meg tőlem :lol:

Ancsa:Hogy vagy?Remélem minden rendben van és csak azért nem írsz,mert pihensz.

Kata:Örülök,hogy jó volt a hétvégéd remélem a többi napod is az lessz :D

Aida:Hogy vagy?

És képzeljétek a novemberi topicban Écike írta,hogy megszületett a babája a 26.hétre :shock: De jól vannak és a baba is szépen gyarapodik és hál istennek egészséges.Remélem így is marad.És 850grammal született :shock:

További szép napot kívánok mindenkinek!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok

Tőlem se szabadultok :lol: nem tüntem el, csak a párom itthon maradt és délelött beszélgettünk egy csomót mindenről :D

Reni
De jó :lol: akkor legalább nem tünsz el innen egy időre és hallunk felőled :lol:
Hűha, 26. hétre? Én is jó egészséget kívánok nekik! :lol:
És mi volt az oka,hogy ilyen korán megszületett?

Aida
Én is éppen most akarom elrendezni az apaságit, így sok infom nincs róla hogyan is megy, meg gondolom ez is változó megyénként is :? ugyhogy szerintem érdeklődj utána minél hamarabb te is!

Az visztont biztos, hogy a dokitól kell kérni hozzá valami igazolást, és azt majd kérik a polgálmesteri hivatalban.
De azt én se tudom,hogy azonkívül még mit kérnek :?

Nekem változatlanul sokat keményedik , szurkál a hasam :( már nagyon várom a Pénteket hogy beszélhessek a saját dokimmal.

Vigyázzatok magatokra és a babókra! :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Nekem ma a bal oldalon szúrt a pocim, de ilyen már máskor is előfordult. Arra tippelek, hogy a belem csinálja. De nem kellemes. A pulykahusi meg tök lassan sül. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Lovaszkata!
merre vagy? rég írtál!
remélem minden rendben van! :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Most jöttem hazavoltam a háziorvosnál a táppénzes papiromért.már másfél honapja táppénzen vagyok és még nem kaptam egy forintot sem.Ti értitek ezt?

000kata
 
 


Szia Kata!

Mert a táppénz utólagos elszámolású, amit most kaptálaz nagyjából két héttel ezelőtti két hétről szól,plussz ha a munkahelyed valamelyik napjához köti az adott hónapnak azt hogy meddig számoljael..szóval így a kifizetés csúaszhat elég sokat..én majd a mostani fizetéssel kapom meg az utolsó táppénzt, pedig pont egy hónapja szülési szabadságon vagyok..Szóval türelem..
tünci28
 
 
 


Sziasztok, csak hírrel jöttem!
Kaptam egy üzenetet lovaszkatától
Sajnos bevitte a mentő Esztergomról Pestre :( Magas a vérnyomása és görcsöl.
Nem is tudják vissza vinni Pestről Esztergomba,mert ott nincs koraszülött osztály!
Kapott sok infuziót és gyógyszert!
A baba feje is nagyon lennt van már. Megint görcsöl. Szegény Kata fél. :(
Üdvözöl mindenkit!

Ha megtudok róluk valamit még, azonnal írok!

Nagyon szorítok nekik. Remélem hamarosan jobb hírekkel jelentkezik!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


tünci: köszönöm szépen.én nem a munkahelyről fogom kapni,mert ez magácég,hanem az OEP-töl.Akkor is igy van?

Lovaszkata: reméljük nem lesz baj.Szoritunk!!!

000kata
 
 


000Kata
Általában onnantól számítva,hogy beérkezik az OEP-hez a táppénzes papírod, általában 30 nap az átfutása, de elhúzodhat 46 napig is, vagy akár azon túl is a kifizetés,ha például gond van a papírokkal :roll:
De hivatalosan ha minden papírod rendben van, akkor max 46 nap mulva már utalnia kell az OEP-nek! :roll:

Előszőr én is kb 1,5 hónap mulva kaptam pénzt, utána már jött rendesen havonta, csak figyelni kell rá,hogy mindíg időben adja le az ember a táppénzes papírokat :roll:
Én mondjuk a munkáltatómnak küldöm, ő aztán továbbküldi az OEP-nek,mert a munkáltatóm nem kifizetőhely.
De gyakorlatilag megtehetném azt is, hogy egyből az OEP-hez küldöm a táppénzes papíromat , és csak a fénymásolatot juttatom el a munkáltatómnak igazolás céljából. :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: a Lovaszkata már a 33 héten tart,ugye?reméljük nem lesz baj.Te jol vagy?

000kata
 
 


ancsa: köszönöm szépen.nekem se kifizetőhely a munkahelyem én se tőlük kapom.és neked az Oep küldi a pénzt a cimedre?vagy ez hogy van?

000kata
 
 


000Kata
Igen,már a 33. hétben van, ha jol tudom,akkor mindjárt belép a 34. hétbe, ez azért nagyon bíztató már :lol:
Én nagyon szorítok nekik is, drukkolok 1000-el +++++++++++ :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


000kata
Én megadtam nekik a számlaszámomat, és kértem,hogy oda utaljanak :roll:
ha nem adsz meg számlaszámot,akkor automatikusan a címedre fogják küldeni :roll:
Csak az lassabban jön meg, meg általában csücsül rajta a posta :twisted: legalábbis én így tapasztaltam és azért is kértem számlaszámra :roll:

Áhhh, keményedik a pocakom sokat :?
És te hogy vagy?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: köszönöm szépen.
Sajnálom hogy keményedik a pocid,pihensz sokat?
nem beszéltél az orvossal hogy ez mitől lehet,és hogy nagy baj e?nem segit a magnézium?Reméljük nem lesz semmi baj,de már egyre közelebb vagy a terhesség végéhez már mindjárt a 31. hétbe jársz.Ez tök jó :lol: de azért még maradjon bent a babó.

000kata
 
 


kata:
Ancsa már a 31. hétben jár ;) hisz betöltött 30 hetes és 6 napos. Nem sokára a 32. hétben jár majd! :D

ancsa:
Nekem is keménykedik sokat sajnos. Ill. ki tudja mi a sok. Neked mennyit keményedik?

lovaszkata:
Sok pihenést és csak jókat kívánok!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


000Kata
Aida jól mondja, 2 nap mulva már a 32. hétben járok majd, ha minden igaz. :roll:
Nemrég más dokinál voltam, a saját dokimhoz Pénteken megyek :roll:
hát kíváncsi leszek mit mondd, de igazán jó lenne ha csinálna valamit,amitől elmulnak ezek a panaszok,mert már a 6.héttől görcsölök, és idegileg kikészít az állandó aggódás is :(

Aida
állítólag 1 óra alatt a 3-4 haskeményedés még belefér :roll:
ami ennél több, az már nem jó :?
Régebben tettem fel erről 1 cikket is,ide a topicba, :roll:

Nekem kb 1 óra alatt van 6 haskeményedésem vagy 8 :( most éppen.
ez bizony sok :? és még mennyi lenne, ha nem szednék ilyen sok magnéziumot? :shock: bele sem merek gondolni :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


De ez fekvés mellett?? Az tényleg sok. Nekem napi 15 körül volt most. Ilyenkor ha csak fekszel akkor elmúlik? Nekem néha a fekvésben mozgásra is érzékeny. Olyankor jobb meg sem mozdulni. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida
Ez fekvés mellett van :?
Amint felkelek, mondjuk enni,pisilni, rögtön betonkemény lessz a hasam :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sajnálom ancsa! De már nincs sok. Sőőt a Te babád már nagyon életképes. :D Pár hetet még kihúzol és nyugodt szívvel jöhet a kicsi. Milyen jó lesz utána, mi? ;)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ancsa:Valami olyasmit írt,hogy volt neki egy műtétje ha jól emlékszem tavaly és attól gyenge lett a méhe :cry: És így csak úgy magától beindult a szülés :cry: Próbálták vissza tartani,de sajnos nem sikerűlt.Amikor megcsászározták a babó már a szülőcsatornában volt.Nagyon szurkolok nekik,hogy minden rendben legyen!!És nagyon meg döbbentett,mert írta is,hogy semmi tünete nem volt végig teljesen zárt volt a méhnyaka meg minden.Csak hirtelen erős görcsei lettek. :cry: Nekem is szúr néha a pocakom,de szerintem a babó csinálja,mert olyankor általában mocorog a kis drágám :D Meg aggaszt,hogy beszoktam görcsölni várom már a csütörtököt,hogy megkérdezzem a dokit,hogy ez vajon mitől lehet.Remélem a keményedések és görcsölések nem okoznak semmi bajt.Nagyon szurkolok,hogy minden rendben legyen!!

lovaszkata:Nagyon szurkolok,hogy ne legyen semmi baj!!!Megy a drukk!!!

Kata:Az nem semmi.Bár ez nem meglepő,mert az OEP nem arról híres,hogy gyors :(

Ma nekem is elég kemény a pocim egésznap :cry: De persze pihentem ezerrel így most kicsit jobb.Remélem holnapra elmúlik.Képzeljétek el kishugom megint beteg :cry: Egyszerűen nem hiszem el épp,hogy egy hetet ment talán oviba és félek is nehogy elkapjam tőle :cry: Kiszeretném húzni úgy novemberig,hogy nem betegszem le meg persze utánna is. :) Most épp megfázott :( Remélem éjszaka nem fog belázasodni,mert anyám szerintem nem jön ma este haza.És én meg nem alszok vele így nem fogom észre venni,ha belázasodik :cry: Remélem nem lessz semmi,mert így is alig alszok már kb.1 hete :cry: Nem tudom miért pedig a babó annyira nem rugdos,hogy amiatt ne tudnék aludni.Meg megint sűrűbben kell wc-re járnom.Anyum azt mondta,hogy bizti a babó miatt,mert hát ugye azért már van súlya :D Na jó ennyi elég most belőlem nem untatlak titeket :lol:

Remélem mindenki jól van!

Jó éjszakát kívánok nektek!!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Nem tudjátok mi lehet dawn-nal??
aggódás, aggódás... :(
tünci28
 
 
 


Sajnos nem tudok róla semmit :cry: Remélem,hogy nincs semmi baj!És azért nem ír,mert nincs net közelben.Drukkolok neki nagyon,hogy minnél tovább bent maradjon a babuci!!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok, megint hoztam hírt Lovaszkatáról
Norbika 2210 gramm, 34 hétnek felel meg, jó a szívhang, jó az áramlás. Vérnyomása most lejjebb mennt. Ha nem lesznek görcsei, akkor megy haza! :lol:

Továbbra is szorítok nekik!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok, szép jó reggelt mindenkinek! :lol:

Ma mennem kell Táppénz felülvizsgálatra :(
Egy csomó ember betömörrül a rendelőbe, ülőhely nincs, át nem adják a helyet :? biztosan jót fog tenni a görcsölös pocakomnak majd a 2-3 óra állás :( meg annyi ember között biztosan sikerül elkapnom valami bacit is, mert hajlamos vagyok rá,hogy mindent összeszedek.
De kötelező elmennem, ugyhogy muszály.
Csak azt nem értem miért köteleznek,amikor fekvő beteg vagyok ,még a táppénzes papíromon is rajta van , és az is hogy ki sem járhatok.
Nem tudom miért nem elég nekik az igazolás, amit a nőgyógyász ad, hogy táppénzen tartson a háziorvos.
Nektek is kell menni ilyen felülvizsgálatra?

dawnról nem tudok semmit, de biztosan fog írni, ha lessz rá lehetősége.
Nagyon szorítok nekik is! Megy a drukk dawn! :lol: +++++++++++

Most mennem kell, ha végeztem a felülvizsgálattal,akkor majd jelentkezem.
Vigyázzatok magatokra!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Hogy van mindenki? :) Remélem jól. Ma mentem volna Kismama Klubba, de mégsem megyünk inkább itthon pihenek. Pedig jó lett volna. :( Csak olyan messze van a kórház..

Tegnap meglicitáltam a pelenkázónkat. Ez a típus:
http://brendon.hu/ProductSearch/viewer. ... =1&whid=25

Csak én használtam néztem, felárért.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


én is megjöttem :) irattam magnéziumot az orvossal,mert mindjárt elfogy :?

elhiszem hogy nem mertél elmenni ha messze van :?
ezek szerint jó üzletet csináltál ? :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa, Remélem jó üzlet! ;)

Mindenhol azt olvasom/látom/hallom hogy 20. héttől nem szabad háton feküdni, mert olyankor nem jut elég oxigén a babának. Na már most. Én éjjelente mindig szépen a hátamra fordulok és nappal is jórészt úgy pihenek. Háton fekve a legkisebb az esély ált. a keményedésre. Azt mondják bal oldalon kell pihenni, így a növekvő méh nem nyom semmit és a baba is kap elég oxigént. Ha én bal oldalon pihenek az rendszeres keményedésekkel jár általában. Mi a teendő? Mit tegyek? Hétfőn rákérdek az orvosomnál, de addig is ötleteket várok.

Csütörtökön mehetek cukros lötyit inni, meg álldogálni a váróban. :?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?