Új privát üzeneted érkezett!

ancsa:
Örülök, hogy megvagy még, de a görcsöknek üzenem, hogy tessék békén hagyni Téged, mert irgumburgum lesz!

dawn:
:( Sajnálom és jobbulást, pihenj sokat, ha már kórházra vagy ítélve és beszélgess sokat a babónak.

gwini:
Na mikor szülünk már?? :D Minden nap úgy jövök, hogy vajon gwini babója előbújt már. Már nagyon nem lenne koraszülött. :)

Én ma jól vagyok, leszámítva, hogy reggel 9 óra óta kopácsol vki a társasházban és ez eléggé örjítő. :( Most jön a figyelemelterelő ebédfőzés:) sárgaborsó főzeléket csinálok.

Olvastam egy tök jó lehetőségről:
http://www.elintezzuk.hu/probaby.aspx

Én úgy gondolom, hogy az anyakönyvi kivonat+TAJ+lakcím mindenképp érdemes, mert azok rettentő sok időt és energiát vesznek igénybe. Persze ki hogy. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok.

gwimi: na hogy vagy?ugy izgulok :lol: :lol: :lol:

visszatérve az értékekre,lehet hogy akkor már nem fog annyit nőnie a buksija ,nem??

Ancsa:örülök,hogy jol vagy már aggodtunk.

aida: tök jó ez a lehetőség,nem is hallottam hogy van ilyen.jó főzést :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

lovaszkata:Köszi az infót :D Akkor a sok pihenés megtette hatását :D Most már akkor se fogok ugrálni jó lenne,ha így maradna még egy jó darabig.Örülök,hogy neked is jobb lett a méhszáj :D Köszönöm szépen :D Akkor,ha 29 hetesen ekkora a súlya akkor ugye nem lessz nagy súlyú baba?Vagy ezt még nem lehet meg mondani ilyenkor?Na majd úgyis megyek szept.12-én a Genesisbe kíváncsi leszek addigra mennyit gyarapodik a súlya :D Remélem lessz időpont arra a napra,mert már nagyon kíváncsi vagyok a kis drágámra :D Hát igen szülésnél az lessz :shock: Mert az én babóm fejmérete is a 32.hétnek felel meg,de sebaj a lényeg,hogy egészséges legyen.És örülök,hogy jól vagytok :D

Ancsa:Az nem jó,hogy nem vagy jól :( Örülök,hogy elmúltak a görcseid.Remélem ez már így is marad.Hát remélem,hogy nem annak a jele.Én nem hallottam ilyenről,de lehet,hogy van.Minden esetre nagyon remélem,hogy nem lessz semmi baj.Szurkolok nagyon!!!!Mikor mész orvoshoz?Nagyon szépen köszönöm ez jól esett a kis lelkemnek :oops: :D Bizti a te babód is szépen fejlődik ne aggódj.Ha mész dokihoz csinál neked UH-t?Nagyon vigyázz magatokra!!És pihenj,pihenj,pihenj!!!!

Gwini:Akkor úgy nézki,hogy Laura baba jönni akar kifelé?De már időben vagy és így már jöhet ugye?Mert nekem azt mondta tegnap a védőnő,hogy a 36.héttől már bármikor kijöhet.És neked a súlya alapján nem is lessz koraszülött :) Írj majd,hogy mi a helyzet nagyon izgulok :D

Dawn:Nagyon sajnálom :( Remélem,hogy minden rendben lessz.Nagyon szurkolok!!!!Remélem minnél több ideig bent tudják tartani a babót.Jobbulást!!!

Remélem mindenki jól van!

Vigyázzatok magatokra és a babókra!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 

 
 

Sziasztok!

Nekem ismét távozott valamennyi a nyákdugóból. Keményedések reggel óta 10 percesek. Hívtam a szülésznőt és azt mondta, hogy még várjunk. A dokimat majd 3 körül kell hívnom. Mivel holnap nem lesz elérhető, ezért mondta, hogy ma mindenképpen hívjam fel, hogy hogy állok a fájásokkal.

gwini
 
 


Gwini:Akkor lehet,hogy ma már meg lessz Laura baba?Mikor kell hívni ilyenkor a mentőt?Vagy ez mindenkinél más?

Kép
Kép
reni_24
 
 


gwini:
Nagyon szurkolok!! Laura talán meglesz ma vagy holnap??

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


gwini: :lol: dejo akkor lehet hogy ma meglessz. :lol:
és a 10 perces fájásaid már nagyon fájnak?drukkolunk.

000kata
 
 


Sziasztok!

Most ritkulnak a keményedések. Nem hiszem, hogy ma meglesz a baba. Ez attól is függ, hogy mit mond erre a doki. Ha este meg akar nézni és esetleg tegnap óta tovább nyílt a méhszáj, akkor este lehet,hogy beindítja. :roll:
Nekem a Nórival is pár nappal hamarabb ment el a nyákdugó, de már pontosan nem emlékszem. Én nem bánnám, ha inkább péntek után bújna csak ki ez a kismanó, mint előtte.

gwini
 
 


Reni!
Csak 5 perces rendszeres fájásokkal kell bemenni a kórházba, vagy ha elfolyik a magzatvíz.

Kata!
Ezek a 10 percesek nekem nem fájnak, csak egy picit kellemetlenek. Ezek csak pocakkeményedések.

gwini
 
 


Van 2 percem,beugrottam megnézni benneteket! :lol:

Bocsi h nem reagálok mindenkinek! De tényleg csak 2 percem van.

gwini
:shock: hűha, kezd izgalmas lenni :lol: most hogy vagy?
Neked milyen volt a nyákdugó, ami távozott?

Én is izgulok, ezmiatt a színtelen kocsonyás állagu valami miatt ami belőlem jött ki , mert állítólag a nyákdugó is lehet ilyen :oops: utánanéztem.
A barnás váladékozás pedig állítólag a méhszáj kinyílását is jelentheti :oops: ugyhogy a pulzusom az egekbe van az izgalomtól :? kár hogy nekem nincs szülésznőm, akivel beszélhetnék ez ügyben és meg is tudna vizsgálni,amíg nincs a dokim :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: ha ennyire aggodsz menj el az orvoshoz én biztos elmennék és legalább megnyugszol.

gwini:
drukkolunk!!!! :lol: :lol: :lol:
izgulsz?félsz a szüléstől?drukkolok hogy könnyű és gyors szülés legyen.Vigyázzz magadra és irj!!! :lol: :lol: :lol:

000kata
 
 


Ancsa: ha ennyire aggodsz menj el az orvoshoz én biztos elmennék és legalább megnyugszol.

gwini:
drukkolunk!!!! :lol: :lol: :lol:
izgulsz?félsz a szüléstől?drukkolok hogy könnyű és gyors szülés legyen.Vigyázzz magadra és irj!!! :lol: :lol: :lol:

000kata
 
 


000Kata
Szabin van a dokim, így nem tudok menni hozzá,csak jövő héten!

A kórházba meg nem megyek be,mert itt szakbarbárok vannak és nem akarok a kezük alá kerülni :shock:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!
Még szoktalak Titeket olvasni, nagyon szorítok Nektek!!
Ha esetleg segít, az a nyákos nagyon nyúlos kb.:féltenyérnyi cucc a nyákdugó, utána már nem barnás a váladékozás hanem inkább nyúlós piros véres, bár nekem akkor már nyitva volt egyujjnyira a méhszájam..azt mondták ha nem jöttek volna görcsök a nyákdugó távozásával is lehet még egy két hét a szülésig.vagy akár több is ha erős a méhszáj..csak hát a nyitott méhszáj ingerelte a méhet görcsre, aztán már tudjátok mi lett...

nagyon szorítok dawn nak,sajnos nem jó hírekkel jött...
tünci28
 
 
 


tünci: hogy vagy a körülményekhez képest?

Ancsa: oké,csak ne hogy baj legyen.Pihizz sokat-sokat.

000kata
 
 


Szia Kata!
Néha azt hiszem talán megy tovább az élet, máskor meg ugyanott vagyok mint az első napon..a saját szavaimmal nem is mindig tudom elmondani.ebben a versben benne van minden...

Azt hittem, az idő majd
gyógyír lesz a sebeimre,
s hogy minden éj majd mind nyugodtabb
álmot húz a szemeimre.

...hogy szívem örjöngő tánca
lassan lecsendesül,
s testem a megszokott tempóban
munkába lendül.

Azt hittem, tényleg azt gondoltam, ...
naívan nyugtató szavakat mormoltam.
De már kezdem érteni, s egyre tisztábban,
Te már valóban nem élsz e földi világban.

A gyászos rémálom szertefoszlik szürkén,
képeivel kegyetlen valóságot szülvén.
S én nem tudom, hogy aludni volt jobb vagy ébren lenni most...
... az elázott párnacsücskét gyűrvén...
tünci28
 
 
 


tünci:
Sajnálom. Az idő minden sebet begyógyít! Legyen az kicsi vagy nagy, felületi vagy mély, az idő a lelki seb gyógyító mestere, kitartást tudok csak kívánni, amíg az idő lassan jár.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Tünci: még a könnyem is kijött.Nagyon sajnálom,kitartást :cry:

000kata
 
 


Tünci: még a könnyem is kijött.Nagyon sajnálom,kitartást :cry:

000kata
 
 


Tünci: még a könnyem is kijött.Nagyon sajnálom,kitartást :cry:

000kata
 
 


Köszönöm a drukkokat! Jól esik!
Mindenkinek a legjobbat!
dawn
 
 


No, gwini utoljára 2-kor írt. Csak nem előbújik Laura?? Tud vki vmit?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


ancsa, remélem veled meg minden oké!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 



Sziasztok. Most kaptam a hírt gwinitől, kórházban vannak, már 3 ujjnyira nyitva van! Hamarosan érkezik Laura baba :lol:
Megy a drukk gwini! +++++++++++:lol:
:lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Húúúúú, DRUKK-DRUKK-DRUKK hajrá gwini, ügyi vagy!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Aida,000Kata,
Hogy vagytok?

dawn
Nagyon sajnálom,hogy kórházban kell lenned! :(
És ennyire sulyos a helyzet, hogy végig bennt kell maradnod?

Tünci
Nagyon sokat gondolok rád! :(
Örülök,hogy olvasol minket és a többiek nevében is köszönöm,hogy drukkolsz nekünk!!
Tudom,hülye kérdés, de szeretném tudni mi van veled, hogy vagy.
Csak a legjobbakat kívánom neked!

Köszönöm az információt, utánanéztem és beszéltem orvossal is, ő is azt mondta nekem, hogy ez a barnás-rózsaszínes váladékozás a méhszáj nyílás jele :?
Most már bő 1 ujjnyira vagyok nyitva ,de még ráírta a kiskönyvembe a 2111-et, de csak jóindulattal , mert még nem nyíltam ki teljesen 2 ujjnyira :( babóm feje lennt van már, de a doki szerint bíztató hogy még nem rövidült meg jobban és hogy most megint elmúlt ez a váladékozás . Hát nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy a saját dokim mit fog mondani erre.
Bevallottam,hogy a napi 6 magnézium helyett, többet vettem be, vagyis 7-et és akkor kezdtek elmulni a görcsök,így javasolta hogy maradjak a napi 7 magnezzi citritnél.

Reni
Most másnál voltam,mert a dokim szabin van, de szept.5-én megyek a saját dokimhoz.
Ti hogy álltok a lakással?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Köszi én jól vagyok. Már pár napja egyre jobban. Az éjszakáim gondtalanul telnek, leszámítva a 2-3 mellékhelyiség látogatást, keményedést leszorítottam napi 5-6-ra ami tök jó, ahhoz képest, hogy régebben volt 15-20 is egy nap.

Egyetlen gondom az az, hogy mióta nem szedem a MagneB6-ot valóban elmúlt a hasmenésem. De most az ellenkezője tört rám... :? Ha mégis sikerült az meg előtte hascsikarással jár. :( Ilyenkor néha megijedek, hogy remélem nem vmi más, de általában a belem csinálja.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziaszitok

DRUKK GWININEK,SZORITUNK!!!

Ancsa akkor pihizz sokat!!!!

000kata
 
 


ancsa, azonnal értesíts, ha van vmi gwinivel!! Ha fél 8-kor már 3 ujjnyi volt, akkor már jócskán a kitolásnál vagy babázásnál tarthat szerintem. Vagy már a vajúdás legvégén. Ha ez utóbbi igaz, akkor sok erőt küldök neki, mert az a legkimerítőbb!!

Ja és ancsa, kata jól mondja, tessék pihenni ezerrel!! Bár a Te babádnak már egyre több esélye van. Most olvastam, hogy egy 30 hetes baba már képes a kinti életre. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


persze hogy írok azonnal ha megtudok valamit, csak párom most épp elment itthonról és elvitte a telefonomat magával :( most vettem csak észre :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ancsa2727 2008.08.29 10:22-kor.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!
privát ment...
tünci28
 
 
 


Ancsa:
jol vagyunk köszönjük :lol:
megy a pakolászás,takaritás ezerrel.te hogy vagy?tényleg pihizz sokat,nehogy baj legyen.

000kata
 
 


Tünci
Válaszoltam! Remélem megkaptad,mert néha nem mennek el a privik valamiért :?

000Kata
Jobban vagyok,keményedik a hasam sokat,de legalább már nem görcsöl /kopp-kopp/ és egyenlőre ez a barnás-rózsaszínes folyásom is elmult , remélem nem is jön vissza még vagy 7 hétig!
Megyek is,beveszem a következő adag gyógyszeremet

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa:
örülök hogy már legalább nem görcsölsz,és elmult a folyásod.Reméljük igy is marad.Vigyázz magadra nagyon.Gwiniről nemtudsz valamit?

000kata
 
 


Ancsa:
örülök hogy már legalább nem görcsölsz,és elmult a folyásod.Reméljük igy is marad.Vigyázz magadra nagyon.Gwiniről nemtudsz valamit?

000kata
 
 


Ancsa!
megkaptam, köszi..vigyázzatok magatokra és a babákra!!
tünci28
 
 
 


Kép 31. hét

hirtelen megnött pocakkal

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


sziasztok
mi jól vagyunk. Törpe sokat mocorog, vándorol. pihenek de közbe végzem a dolgomat is. dokimhoz csak 9.-én megyek, mert szabin van.
mostanában alig eszek és hizok!!!!!sok folyadékot iszok és utánna is megugrik a mérleg :cry: :cry: .
ti hogy vagytok ezzel?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timirosicka: én is kevesebbet eszek,lehet a melegtől is.te eddi hány kgot hiztál összesen?Szép a pocid :lol:

000kata
 
 


Reni: minden rendben? miért nem irsz?remélem jol vagy és csak pihizel.

Ancsa: te jol vagy?

000kata
 
 


köszi :lol:
+14kg :cry:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timirosicka: nem is látszik rajtad.

000kata
 
 


Csajok,merre vagytok???Remélem mindenki jol van

000kata
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan benéztem most reagálni sajna most nem tudok,mert mennem kell hugomért oviba :cry:

Gwininek nagyon,nagy drukk!!!!!!!!!!!!!!!

Ha vissza értem reagálok mindenre!

Addig is vigyázzatok magatokra!!!

Ancsa:Minden rendben lessz!!!Csak pihenj és ne izgulj tudom nehéz,de a babó miatt muszály!!

Reni

Kép
Kép
reni_24
 
 


Timi
Tényleg nem látszanak rajtad a kilók! Ügyi vagy.
Szépen nött a pocakod.

Gwiniről még nincs hír,eddig nem írt :(
De remélem hamarosan jelentkezik,hogy mi van velük

Reni
Pihizek és bizakodom! :)

Tünci
Akkor oké ha megkaptad! Te is vigyázz magadra!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Gwini:
Remélem minden rendben zajlott a szülésnél, és már babázhatsz is!Várjuk a híreket!!

Ancsa: Már én is sokat gondoltam rád, mert rég nem hallottunk felőled..Nem lesz semmi baj, meglátod. Szép lassan telnek-múlnak a napok-hetek, észre sem veszed és közeledik kiírt időpont...Nekem úgy tűnt annak idején , hogy 30.hét felett mintha gyorsabban ment volna az idő..

Dawn: ha esetleg gép közelébe kerülsz, jelentkezz feltétlen! Kívánom, hogy babuci még jó sokáig odabent lubickoljon a pocakodban, és veled is minden rendben legyen..

Timi: csinos vagy, nem látszik a 14 kg, és a ruhád is tetszik! :)

petra79
 
 


Kép

Megszületett Laura baba! 2870 grammal és 48 cm! Gyors szülés volt, de fájdalmas!



Gratulálok Laura babához és sok-sok tejcit,erőt ,egészséget kívánok nektek Móni!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


GWINI GRATULÁLOK!!!!SOK TEJCSIT ÉS BOLDOGSÁGOT NEKTEK!!!

000kata
 
 


Ez a fránya telefonom nem mutatja az időpontot,hogy ki mikor küldte az sms-t!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Gratulálok Gwininek!! Sok-sok tejet és erőt egészséget Laurának!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?