Új privát üzeneted érkezett!

Nikole: drukkolok a teszteléshez :D

Barnabás sem babakocsizik már, helyette nálunk is a motor van. Na meg persze felveteti magát. Megéri ám a pénzét, úgy tud kérlelni, hogy vegyem fel, hogy nem lehet neki ellenállni. Miután felvettem meg szokott ölelgetni és puszilgatni és olyan édes. :lol: Így általában eléri a célját. Én is tartok attól, hogy mennyire lesz nehéz két gyerekkel. de azért már Barnus is elmúlt két éves, ha hamarosan összejön a baba, akkor három éves lesz, mire megszületik.

Kisvirág: én is a MÁV-ban fogok szülni valószínűleg. Most már Állami Egészségügyi Központ a neve. Barnust a Péterfyben szültem és én is választhattam szülőszobák között. Bár ettől eltekintve nem volt túl szerencsés a szülésem. Kicsit parázok is a másodiktól.

Bea te mikor tesztelsz? Nem szept. elején véletlenül mint én? Lehet rosszul emlékszem.
Ki tesztel még akkor?

Én is csatlakoznék az allergiások táborába. Nekem nagyon erős változata van, szenvedek is rendesen. Nálam májustól szeptemberig tart és állandóan dugul az orrom. Nekem a június a legrosszabb. Ezt a Calcimust én is ki fogom próbálni. Én pezsgőtablettát szoktam inni reggelente.

Jó éjt mindenkinek

Kép
nyanya77
 
 


nem nagyon lehet ellenálni ahogyan ránk tudnak nézni azzal az ártatlan kis tekintetükel! :lol: :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Olvaslak titeket, és annyira irigykedek!!!! Szeretném már én is átérezni milyen is, amikor a kérlelő kis szemek rámnéznek... :)

Szeptember elején tesztelek, ha nem jön meg a tesztelés napján.. mint legutóbb :(

Pizzacsigát sütöttem vacsira. Csináltam hozzá fokhagymás tejfölt is.. Most valami hihetetlenül büdösek vagyunk :D

Nikole: drukk-drukk!!! Tessék szépen folytatni a sort!!! :wink:

Jó éjt mindenkinek!

Bea
abeatrix
 
 

 
 

bea hol vagy hogy lehet olyan pizzacsigát szerezni? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska:sajnos ezt lekésted... mindet megettük :lol:
Ám a receptet szívesen megosztom :wink:
abeatrix
 
 


nagyon megköszönném ha megadnád a receptet!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nikole: mizu??????

Nita: nagyon cuki a szövegük ezeknek a törpéknek. Én azt imádom mikor azt mondja, hogy „szerintem” :) Mint aki nagy véleménnyel van a világról :lol:

Nyanya: igen most már Állami Eü kp. a neve, de én még mindig máv-ozom :) Ki az orvosod ott?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kutyafüle: mi volt ma a dokinál?

Zsu: te mikor mész dokihoz?

Encike: és te mikor mész a dokihoz? Egyébként írt neked a szakbarbár.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nikole hol vagy? Mizujs??????

Én 28-án este megyek dokihoz! Olyan messze van még!
Úgy szeretnén mindenkinek elújságolni, de meg akarjuk várni a dokit, aztán elmondjuk a családnak. Barátok majd később.
Ti hogy tervezitek?

Nézegettem testvérbabakocsikat a Brendonban. Olyan nagyok, nem lehet könnyű velük közlekedni. Pedig lehet, h szüks. lesz rá, mert Emma gondolom még fog kocsizni 2 évesen. :? Amúgy mi is emeleten lakunk, tetőtérben, egész nap fel-le rohangálok gyerekkel meg nélküle is! Próbálok óvatos lenni azért.

Enci rég jártál itt! Tessék jönni!

Zsu
svs
 
 


Zsu: Enci Bogácson nyaral. Azt hiszem ma jönnek haza. ;)
Igen ilyenkor nehéz várni napokat a dokiig :) De hát muszáj. :)
Hát nekem már elég sokan tudják, de inkább barátok, kollégák. A családba csak anyu tudja, mert Kendével rögtön az elején baj volt és hát neki mindenképp el akartam mondani. Nem akartam úgy járni, hogy kórházból hívom fel, hogy babát várok.
A szerdai doki után szerintem elmondjuk apósnak is, meg a férjem öccsének. Az én tesóméknak egy picit később tervezem elmondani a hírt. De majd ahogy az élet hozza, mert elég kisvárosba lakunk és ugye a hírek gyorsan terjednek és ciki lenne, ha mástól tudnák meg.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Akkor Enci igazoltan hiányzik! :wink:
Hol laktok?

Az én vonalzóm 5 hét 4 napot ír, és 241 nap hátra, a tiéd 1 nappal kisebb terhességet és mégis uannyi van hátra?? Ez most hogy van:? (Bár papírok nekem ápr. 23, de gyak. 28-a lesz inkább a dátum).

http://bd.lilypie.com/YZHSp2.png

Lányok, nincsenek jó kis egyszerű, gyors receptjeitek? Olyan lusti vayok főzni! :oops:

Zsu
svs
 
 


MEg szabad kérdezni, h mi volt a gond Kendénél?

Zsu
svs
 
 


Zsu: nem tudom miért ezt írja ki a vonalzó. Szerintem én meg előbb fogok szülni. Kendét is a 37+4 napon szültem :) Vele fenyegető vetéléssel kerültem kórházba. 6 hetesen elkezdtem vérezni és befektettek. Utána szinte a szülésig feküdnöm kellett, mert mindig volt valami bajom. (korán olyan 22-23 hét körül nyílni kezdett a méhszájam) De remélem a mostani terhesség alatt nem lesznek ilyen gondjaim.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Hú, szerencse, h nem volt gond! Drukkolok, h most simán menjenek a dolgok!
Én meg lehet, h átcsúszok majd májusba (pedig nem szeretném), Emma is jól bírta odabent! Júli 1. helyett 5-én született!

Zsu
svs
 
 


POZITÍV!!!

Én a szüléskalkulátor szerint május 3-án szülök, de inkább előbb, mert Marci 37 hétre jött :roll: Ő is problémás volt kicsit, remélem ez a babóca kicsit nyugisabb 9 hónapot ad nekem :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Éljen- éljen!!!!!!!!! :D Ne aggódj, ez a terhesség biztos nyugisebb lesz!

Zsu
svs
 
 


Jajj,de jó Nikole!!!!Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hurrá!!!!!!!5 kismamit hozott már az augusztus!!De jó!!!
Lányok,ne is írjátok a komplikációkat,mert én már most kivagyok.Mikor megtudtam szombaton,éjszaka alig aludtam,kattogott az agyam,hogy hogy fejezem be a sulit.Megmondom őszintén a legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna,hogy elsőre összejön. Így én telibekapom a vizsgaidőszakot. Aztán ma reggel felhívtam a sulit,és az a procedúra, hogy írni kell egy kérvényt, hogy márciusban mindenből elővizsgát tehessek. Ezzel nagy kő esett le a szivemről. Azt ne mondjátok, hogy halaszthatok is,mert nem lehet, ugyanis az utánunk következő évfolyamnak más vagy szakmai közép vagy felsőfokú nyelvvizsga kell.Erre meg esélyem sincs. Így ha törik,ha szakad,meg KELL csinálni a vizsgákat. Arra,hogy feküdnöm kell végig nem is gondolok.Bár azért vizsgázni csak fel lehet kelni. Arra meg hogy kórházban kellene feküdni még rémálmaimban sem,mert rettegek a kórháztól.Még ha látogatóba megyünk is rosszul vagyok.Szédülök, elfehéredek,és csak akkor leszek jól,ha már kívül tudom magam rajta.Én már a szülés napjaitól is rettegek a kórházban,de az remélem más lesz.
Majd este megyünk dokihoz,és hát remélem a legjobbakat, hogy nem lesz baj.
Bocsi hogy hosszú voltam.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!
Már itthon vagyunk, nagyon jo volt.
És mit olvasok, igaz csak átfutottam, de látom, hogy Nikolenak pozi a teszt.
Hát nagy gratula!!!!

Kik is a kismamik ebben a hoban?

Holnap megyek dokihoz, de felhivom, hogy nincs e még szabin.
encike 2
 
 


Azta!
Miről maradtam le!!!???
Kutyafüle, Zsu!
Ez aztán a pozis honap, gratula csajok!!!!

Úgy látom beinditottam a lavinát, csak igy tovább!
Nálam jön a hányingeres idő, brrrrrrr!!!

Virág!
Igen olvastam a választ barbártol, de tényleg nem tudom mi tévő legyek. Nem tudod milyen a fizetőse, meg hol vehetem fel vele a kapcsolatot? De lehet, hogy előbb a főnökkel egyezkedem, aztán meglátom mi legyen. Te hogy döntöttél?
encike 2
 
 


Nicole!gratulálok!kívánok nektek is jó egészséget, és minden jót!!!!
de jó, tökre örülök. ez nagyon jó átlag erre a hónapra!
Most mi jövünk.... :lol: szeptemberben mi következünk! halljátok:nitácska,nyanya és a többiek! hajrá
pozitív tesztet kívánok!!!!!!!!!!

Kép
kissedi
 
 


nikole neked is gratula!

megvolt az uh!minden rendben tuti hogy hormonproblémám van!holnap felhívom a dokimat mert kell a pecsétje a papírra mert kell a vérvételhez!6Néznek toxoplazmát meg valami másik vírust is!
aztán a dokim mondja h milyen gyógyzsert kell szednem!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Hát ,sajnos még túl picike volt és nem látta.Jövő pénteken kell visszamennem. Azt mondta,hogy akkor már valszeg lesz szívhang is.Feltéve,hogy nem lesz addig baj. De azt mondta,hogy bizti terhesség,mert a méhnyálkahártya vastagsága és egyebek ezt támasztják alá. Ennyi a hír.Imádkozom továbbra is,hogy minden rendben legyen.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


kutyafüle minden rendben van csak még nagyon pirinyo!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaaaaaaaaaaaaj de jóóóóóóó :lol: :lol:
Gratula az 5. kismaminknak :lol:
Nekünk többieknek fel kell kötnünk a gatyánkat, hogy folytatni tudjuk ezt a sort!

Kutyafüle ne aggódj, minden okés :D

Kisvirág nem volt semmi az első terhességed. Remélem ez sokkal-sokkal könnyebb és nyugisabb lesz. Atalay doktornő a dokim. És a tiéd?

Én már most lesegetem magam, hogy érzek e valami változást, pedig ha terhes is vagyok most még nem érezhetek semmit. Úgy érzem most a második hónapban kicsit jobban görcsölök a témán. Pedig nem kéne tudom.

Kép
nyanya77
 
 


Sziasztok!Gratulálok nikole,és nagyon irigyellek.Kívánok nagyon jó kismama állapotot...kitartás,nem lesz senivel semmi gond,mindenkinek egészséges kisbabája lesz.
Pihenjetek sokat kismamik és ne idegeskedjetek semmin,mindenki nagyon jó anyuka lesz....két gyerekkel tényleg sokkal könnyebb...én is jobban szeretek 20 gyerekkel lenni mint 5-el!!!
Jaj lányok,eltelt az 5 hét szabin,hétfőn indul újra a meló,pénteken még vizsgám is lesz....már nem sokáig bírom....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


lányok nemsokára mi is kismamik leszünk! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Este van, megint be tudok nézni ide és mit látok????
NIKOLE: Óriási gratula!!!!

Nagyon-nagyon jóóóó!!!! Egyre több kismamánk van!
Tényleg bele kell húznunk...

Nyanya: én a hétvégén veszek egy tesztet, vagy 2-t. :lol: Ha 2-t veszek, akkor vasárnap, vagy hétfőn ellövök 1-et. :D Gondolom, hogy nem bírom ki csütörtökig.. :) Akkor (nem) kellene megjönnie.
Ki mikor tesztel? Ki lesz a következő? :wink:

Kismamik: nektek mikor jött az első "többet pisilős nap"? Nekem a mai a 7. nap a pé után(fertilityfriend szerint,szerintem hamarabb volt). Ma 5-ször voltam pisilni, pedig 2-3 alkalommal megyek csak normál esetben. De nem akarok beképzelni semmit, lehet csak az allergia miatt van. :roll:

Kellemes estét!
abeatrix
 
 


Vernike: mit nem bírsz sokáig?? azt hiszem, lemaradtam valamiről.... :oops:
abeatrix
 
 


bea probáld elerelni kicsit a figyelmed ...szerintem ne keresd magadon a tüneteket mert ha csalodsz annál rosszabb! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na igen... ez igaz... el is teszem magam holnapra.. a pihenés mindenképp jó :)
abeatrix
 
 


jóéjt szép álmokat! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nikole!!! 5. kismamink, nagy GRATULA! NAGYON-NAGYON JÓ HÍR!!!
Nagy álmodozással és kívánságok közepette olvasgatom soraitokat! Bárcsak, bárcsak, mi többiek is beléphetnénk a csíkosok táborába!
Nem semmi ez a hónap, hetente két kismami!!! :D Csak így tovább!

Nita, Nyanya, Bea, Vernike, Kissedi, Jucc - remélem senkit nem hagytam ki - szóval nekünk hajrá a babásodáshoz!!!

Kismamik! Ha tudtok, hozzatok képeket, hadd gyönyörködjünk!!! És várunk minden beszámolót az érzéseitekről, a változásokról!

Nyanya, én is hasonlóan állok hozzá a kismamisághoz, nézegetem az esetleges változásokat magamon, hátha.... De nem akarok még tesztelni. Ma van a ciklusom 31. napja, 28-36 nap között váltakozott a ciklusom az elmúlt fél évben, így elég nehéz kiszámolni, mikor kellene tesztelni! Vasárnap előtt nem akarok tesztelni, bármennyire is szeretnék!!! Te mikor tesztelsz? Nekem szurkál az alhasam, hol itt, hol ott, de nem tudom, hogy ennek lehet-e jelentőséget tulajdonítani. Egyéb tünet nem igazán van.

Bea, lehet,. hogy mi egyszerre tesztelünk. Neked vannak megérzéseid, egyéb tüneteid? Már úgy izgulok...!

Kutyafüle, nem lesz semmi baj, biztos, szép babócát fog látni legközelebb a dokid!

Encike, remélem könnyen átvészeled a rosszulléteket. 6-7. hét körül szokott először jelentkezni?

Lányok hajrá, és vigyázzatok magatokra!

Kép
judi79
 
 


Hello lányok!
kismamák, nem izgulni, örülni és vigyázni magatokra. minden rendben lesz. ha izgultok rosszabb. (mondom én aki bolhából elefántot csinál :roll: )
én nem hiszem,hogy tesztelek. minek :?:
nekem az elmúlt hónapban kegyetlen peteérésem volt. egy hétig úgy szurkált a hasam, hogy azt hittem besz...akkor voltam uh-n és azt mondta a doki,hogy jó nagy érett petéim vannak. akkor belelhúztunk :lol: , de rendesen meg is jött. úgyhogy nem igazán van gondom tesztelésre. hátha a köv. nem jön meg... :roll:
most is egyébként szurkál a hasam. de sztem fel vagyok fázva, mert pisilni is naponta vagy 6-szor megyek. amúgy én sem megyek egy nap vagy 3-szor. hát kitudja. vagy már csak bebeszélem, mert olyan jó lenne :cry:
de reménykedünk!!!!a remény hal meg utoljára :wink:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Pár napig haldoklom és mire jövök!!!Majd' mindenki bebabásodott!!! :D Húúú,de jó!!! :D Húúú,de irígy vagyok!!! :D
Mindenkinek hatalmas gratula!!!!!!!!És köszönöm mindenkinek a jobbulás kívánságokat!

Nekem vasárnap megjött,de új hónap kezdődik,új reményekkel és páromnak egy orvosi vizsgálattal,meg majd én is megnézetem magamat.Lesz mit tenni,lánykám jövő héttől elméletileg ovis,úgyhogy megkezdjük a beszoktatást.

Most már fogok jönni többször,kismamiknak mindjárt keresek egy nagyon jó oldalt és fel is teszem Nektek!
jucc 74
 
 


Niki: ne aggódj, még tényleg nagyon az elején vagyunk! Én csütörtökön megyek, majd megírom, h mi volt!

Lányok: bíztató jel lehet a fáradtság. Én hihetetlenül fáradt vagyok mindenhez. Emma után rohangálni sicns erőm, nem tudom, h hogy bírom ki még csüt-ig, amikor is (ha minden ok) megmondjuk anyuméknak, és akkortól legálisan lustizhatok egy kicsit!

Nita: ez a hormon dolog most jó hír, h azt írod, minden rendben? :oops: :roll:

Encike: neked egy lányod van, ugye? :oops: Ő lesz a második? Fiút szeretnétek?

Zsu
svs
 
 


Megtaláltam,nagyon jó és szép,nézegessétek meg!Végig lehet nézni a babók fejlődését a kezdetektől:-)

http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38
jucc 74
 
 


Bea! Nekem a pisilős dolog a hét végén kezdődött.Azaz 5 hetesen. Előtte nekem nem volt több pisi,mint máskor.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Lányok,akik már a második picurt várjátok,nektek hanyadik héten látszott sima uh-n bármi is a megvastagodott nyálkahártyán kívül???Petezsák vagy bármi.Én olyan ideges vagyok.Nem kellett volna azt már látnia????

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nikole! Gratula neked is!!!

Kutyafüle! 6 hetes korban tudnak szívhangot kimutatni. Itt nyomon tudod követni, h mikor mi változik:
http://www.babaszoba.hu/topics/9month/week/6

Én meg most nem tudom mi van velem: annyira fáj a hasam mint még soha, állandóan pisilni kell, de valszeg "csak" felfáztam. Ha nem múlik, jövő héten doki, h minden rendben van-e. És takaríthatnékom van folyamatosan, pedig azt úgy UTÁLOM!!!
Anyósékkal arra az elhatározásra jutottam, h beveszem a lesza.om tablettát és csak röhögök az egészen, nem hagyom magam felhúzni.
A babaügyön még nagyon erősen gondolkodom, m nagyon szeretnék, de így nem tudom h szabadna-e... Mindegy, ha jönni akarna, akkor úgyse tudok mit tenni...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Niki: én kb. annyi idősen voltam először dokinál Emmával, mint amilyenek most mi vagyunk. Hüvelyi UH volt (gondolom most is az lesz :? ), és csak annyit mondott, h minden ok. 8-9 hetesen mondtak nekem először méretet.
Neked hasi UH volt? :roll:

Zsu
svs
 
 


Sziasztok!

Nikole: szuper!!!!!!!!!! Gratulálok!!!! Mikor mész dokihoz?

Enci: voltál dokinál? Mit mondott? Nekem elég jó esélyeim vannak a max gyedhez, még akkor is, ha most elmegyek táppénzre. Egyébként én is ezerfelé intézkedek most ebben az ügyben.

Nita: örülök, hogy minden okés volt az uh. Remélem mihamarabb kiderül, hogy mi a probléma a hormonjaiddal és hamar babás leszel ;)

Nyanya: nem ismerem ezt a doktornőt. Én a Várady dokihoz.

Bea: én azt ajánlom neked, hogy várd meg a mensid első napját, mert előtte nem biztos, hogy kimutatja a teszt. Ne stresszeld magad feleslegesen.
Nekem a sok pisilés a teszt előtt kb 1 héttel már jelentkezett. De! A mensi előtt is többet jár pisilni egy nő!!!!!

Jucc: piri miatt :( Akkor te most mész majd vissza dolgozni????

Kutyafüle: én a múlt kedden voltam először uh-n. Akkor voltam 4+4 napos. És a doki látta a 4 mm-s petezsákot. Igaz elég nehezen vette észre, de ott volt és a méhnyálkahártyám is 22 mm volt. Ami terhességre utal. Az első babámat először 6 hetesen láttam meg és akkor már ketyegett a szíve. De ne aggódj minden rendben lesz veletek!!!!

Pruci: nyugi lesz nemsoká babád! Lehet hogy már ott csücsül a pocidba. Most te hol állsz a ciklusodba? A pisilés jó jel lehet!
Valahol lemaradtam mi a gond az anyósodékkal? És miért nem tudod, hogy szabad-e a baba???

Csajok én holnap megyek dokihoz. Annyira várom már, hogy mit fogunk látni. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


És kisvirág,neked hűvelyi Uh-val nézte vagy simával?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Igen Zsuzsa hasi.De én annyira félek.Mert sehol egy petezsák,pedig aznap 5+2 napos voltam.Mondjuk hozzátartozik ugye,hogy az én ciklusom 34 napos. De most erősen gondolkozom,hogy kerítek mihamarabb egy másik dokit,akinek van hűvelyi uh-ja.Vagy túlaggódom ezt is mint mindent az életemben?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Jövő vasárnapnál előbb én nem hiszem, hogy tesztelek (főleg ha megint előbb megjön, mint a múltkor). De logikusabb lenne, ha megvárnám a hétfőt. Az ugyanis a 29. nap és az elmúlt két hónapban 29., ill. 26. napra jött piri.
Úgy döntöttem most inkább nem is foglalkozom az egésszel.

28-án megyünk 4 napra a Balatonra és már nagyon várjuk. Inkább erre koncentrálok. Drukkoljatok, hogy jó időnk legyen. Barnabás imádja a vizet :D

Bea szerintem ne tesztelj a mensid első várható napjáig. Előbb nem hinném, hogy kimutatná a teszt és Nita jól mondta, nem jó elkeseredni.

Kisvirág várom a holnapi beszámolódat :D

Kismamik ha tudtok rakjatok fel uh képet, azokat olyan jó nézegetni :lol:

Kép
nyanya77
 
 


Köszi csajok a gratulációkat, teljesen meg vagyok zakkanva, annyira hihetetlen, hogy lesz még egy babócánk. Na nem mintha nem ezt szerettük volna, de akkor is olyan fura érzés :roll:

Tegnap beszéltem a dokimmal, és azt mondta, hogy pénteken menjek, de nincs már hely, így marad a jövő hétfő este. És az még olyan soká van :cry: Nade majdcsak kibírom valahogy.

Kutyafüle: ne aggódj, az csak árt a kicsinek, már most is. Bizti minden rendben, ha nem lenne, akkor a dokid is tuti másképp reagált volna. Ott van az a petezsák, csak még nagyon pici, nyugi!!!

Én erre a pisilős dologra Marcinál egyáltalán nem emlékszem, de most van. Tegnap is elindultunk sétálni, erre vissza kellett fordulnunk :oops: Fáradtnak fáradt vagyok, de nem is alszom olyan jól, biztos az izgalom, és fájogat a hasim. Remélem csak azért, mert nagyon dolgozik bent kis Zigi.

Jucc: nagyon jó ez az oldal, majd átbogarászom!!! Párommal már meg is néztük, hogy nézhet most ki odabent a kisember :lol:

Kissedi: én is jártam így, hogy ott volt az érett pete, mégsem jött össze, de látod, ami késik... :wink:

Nita: örülök, hogy minden rendben, remélem ez a hormonprobléma gyorsan megoldódik, és szeptemberben jöhet a babó!!!

Kép
Kép
nikole
 
 


Niki: nyugi, gondolom nem véletlenül csinálnak hüvelyi UH-t ilyenkor. Az közelebbről, így jobban látja a helyzetet!

Nikole: Te most gyed-en vagy? Valahol úgy hallottam, h ha a gyerkőc 2 éves koráig pocakba kerül kistesó, akkor megkapjuk az első tgyást. Tudsz erről valamit?
Jó soká lesz neked is a doki, viszont akkor már tuti lesz szívhang is, nem?
Ja, én is rosszul alszom, mióta kiderült! :roll:
Vmi nem stimmt a vonalzóddal, kevés nap van hátra.

Nyanya: neked drukk a jó időhöz, és.........+++++

Zsu
svs
 
 


svs azt mondják többen is hogy a hormon problémát können rendbe lehet hozni mint a szervi bajt!
most 33mm-es a méhem és 7.5mm es a nykh-a :roll:
kutyafüle hasi uh-val még tuti nem láthatja mert ahhoz még nagyon pici!ilyenkor csak hüvelyivel látnak még valamit is!szóval ne idegeskedj!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :lol:
nikol már én is akartam szolni hogy kevés nap van hátra a baba születéséig mint ahány hetes vagy!remélem érted amit írtam :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kutyafüle: nekem hüvelyi uh-m volt. És az én ciklusaim 26 naposak szoktak lenni. Lehet ezért látott már valamit. Ja ha hasi uh-d volt akkor pláne nem láthatott semmit. Úgyhogy nyugi minden okés odabenn!

Nikole: ugyanez volt velem is. Teljesen összezavarodtam. Kellett egy hét mire feldogoztam, hogy igen tényleg most baba lakik a pocimba.
Az első héten én se tudtam nyugodtan aludni, de most már igen :)

Megpróbálok holnap kérni képet, remélem adnak :)

Lilypie vonalzósok: Be kell írni az utcsó mensi idejét és a szülés várható idejét is, és akkor számol jól a vonalzó. Nekem is először rosszul csinálta. ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


haliho!

Ma voltam uh-n és 9 mm petezsák látható, mely 6 hátnek felel meg. Annyira hihetetlen, de örülönk neki!

Pisilés már pé után éreztem.
Ki vagyok akadva, hogy nem adnak képet a piciről sőt video se készithető, ki van irva. Annyira szemetek!
encike 2
 
 


itt is gratula a babához! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?