Új privát üzeneted érkezett!

Tudom, hogy a foreveres samponhoz nem juthat hozzá gyógyszertárban, csak arra gondoltam, hogy hátha nem olyanról beszélgettek és mezei patikában is lehet kapni :) Csak annyit tudok róla, hogy aloe verás :)

Kép

Kép
sildi83
 
 


még mindig fülig ér a szám :D :D :D (ma megint elkéstem a munkahelyről, de szerencsére a főnök csak délre jön, igy minden oké :D )

Sildi! köszi, de most olvastam vissza, hogy nálad 5. héten 0,31cm-es petezsákot talált a doki, az 31mm, szóval akkor a 12mm mégse olyan nagy?? :? nem baj, ha nem ikrek, akkor is van egy bébike aki növöget :D

júli 18. az utolsó mensi, és aug.11-én teszteltem +at, (de előző mensim jun.23-tól volt, ami a ciklust 26napossá teszi, szóval nem tudom, nem értek hozzá, csak a naptár szerint ha 26 napos, akkor aug.12-én kellett volna jönnie)

megint nem tudok munkára koncentrálni...nehéz ez, mikor a dusseldorfi iroda könyvelője rugdossa a hátsómat az emailjein keresztül... hmmmm majd szépen lassan, komótosan csinálgatom :D :D

hát sampontémához nem tudok hozzászólni, mert apa nálunk csak WU2-t hajlandó venni, 'mer az ócccóó' :lol: :lol: :lol:

Kép
tünemény
 
 


Tünemény: 0.31 cm az nem 3 mm? Aggódok is, hogy miért csak akkora volt, de remélem már szép nagy és van szívhang is meg minden.

Kép

Kép
sildi83
 
 

 
 

jajjjjj de megbuktam most matekbol....en annyira tizen millimeterekben gondolkodam h egybol harmincmillisre gondoltam...szoval akkor a 3mm-hez kepest tenyleg nagy a 12...talan tenyleg tobben vagyunk :D :D :D :D

Kép
tünemény
 
 


Méretek miatt ne aggódjatok lányok!

Most olyan picik, hogy elég, ha csak egy kicsit rosszabb a gép, vagy egy kicsit arrébb teszi a pontot, ahonnan mér...
Pár hét múlva kiderül, hogy valóban annyi idős-e a baba, mint a mensi szerint kellene, vagy esetleg öregebb, vagy fiatalabb pár nappal. A legtöbb embernek nem a 14. napon van peteérése, így a baba sem pont akkora, mint a nagy könyvben meg van írva.
És hát azok amúgy is csak átlagok. Átlag pedig nagyobb és kisebb értékekből adódik!

Tehát csak arra gondoljatok, hogy a babák szépen fejlődnek!
Vendég
 


Hajhullás mégegyszer:
A terhesség alatt a hormonok hatására az embernek erősödik a haja, és nem hullik. A természet ezt viszont visszaveszi a szülés után. Azért tűnik aggasztónak a helyzet, mert a hónapokon át raktározott hajszálak egyszerre hullnak ki.

Semmi sem tart örökké, a dús hajkorona sem, sajnos...
Vendég
 


catherine:

nekem Patrik előtt is hullott a hajam de most olyan szinten hogy fésülködésnél a mosógép csupa haj.hajmosásnál még rosszabb.mikor ki huzom a hajamból a vizet kb 30-40 szál jön ki.és egymás utánn töbször is.a fésümet napi szinten tisztítom a hajamtról és annyi van benne hogy simán tudok belőle egy gumi labdányi golyót összesodorni.

ez pedig már szerintem nem egészséges.
és azért másfél év alatt illett volna kihullania a benn maradt hajamnak.meg mikor Patrikkal terhes voltam is hullott csak egy kicsit enyhébben mint előtte.tehát nem is sok maradt benn :? :? :? :? :? :?

Kép
Kép
ettike
 
 


ja és a baba méreteken tényleg kár aggódni.
nekem is "kicsi"volt tüneményéhez képest és én is ideges voltam miatta,meg amiatt hogy nem hívtak vissza de látod sildi szépen nőtt a babum. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ettike
 
 


Ettike!

Akkor keress fel egy jó fodrászt!
Ők tudnak okosat mondani.
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap Cegléden voltunk strandolni. Nagyon jó volt. Egy kicsit én is fürcsiztem a medencébe. Remélem nem lesz baj. Szerintetek?
Nektek van valamilyen tűnetetek? Nekem a cicifájáson kívül semmi. Ez baj szerintetek?

Ettike: köszi a gratot. :) Nagyon boldogok vagyunk. Sajnálom, hogy téged csak 4 hét múlvára hívtak vissza. :( Hajhullásra nincs sok ötletem. Vasat szedjél szerintem.

Tünemény: mi egyidősek vagyunk. Furi, hogy a te petezsákod 3-szor akkora, mint az enyém. Lehet tényleg többen lesznek a pocaklakóid.
Nekem is az utcsó mensim júli 18. És 26 naposak a ciklusaim. És nekem is aug. 12-13 körül kellett volna megjönnie, de csak 15-én teszteltem. Addig vártam. Szóval nem tudom mi lett volna, ha én is 11-én tesztelek, de gondolom halvány + .:)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szia Kisvirág!

Tényleg, egyidősek :D !!! De jó, már van egy kicsikéd! Szerintem lehet hogy a kis strandolás nem árthat, főleg hogy ha nem a forróvizes 'ázó' medencébe voltál... nekem is kicsit fáj a cicim, meg néha olyan érzésem van, mintha megjönne, meg fájdogál a hátam, (pl most, hogy főztem egész nap), meg délutántól irtó fáradt vagyok. meg elpityeredek, irtó gyorsan :lol: vagy például apát idegesitem, hogy ez se jó, meg az se amit csinál, és már mondta a mi Lucánknak, hogy Luca szüless már meg, mert addig anyád ilyen hülye lesz... :lol: :lol: hát annyira fel tudom kapni néha a legkisebb hülyeségen a vizet, hogy még én is csodálkozom... :roll: :roll: de apa irtó türelmes

ti mikor mentek megint dokihoz? én már nagyon várom hogy megtudhassam mi is történik odabent :D irtó izgi, de soha nem gondoltam volna, hogy ilyen nagyon jó dolog kismaminak lenni :D

Kép
tünemény
 
 


sziasztok.

virág:

vasat pici korom óta szednem kell.ha nem szedem pár napig akkor alig állok a lábamon.ugyhogy az nem segít a hajhulláson.
nekem is csak a cicim(mit cici,tőőőgy)fáj meg a derekam.

viszont ma egész délutánn fáj a hasam,hiába vettem be már 3 magne b6-ot :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: és nem is enyhén hanem elég kellemetlenül.
Patrikot átt is vittük anyumékhoz ha ne adj isten rosszabb lenne és be kéne mennünk a kórházba.de nem így lessz,pihizek eggyet és reggelre kutya bajom sem lessz.

na megyek is feküdni.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!!!Csatlakozhatnék??? Ma tudtam meg a nagy hírt, de csak hétfőn a doki után kezdek el neki igazán örülni. Ez volt az első hónapunk.Nagyon kegyes volt hozzánk a Jóisten!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Tünemény: nem mentem be a gyógyvízbe, csak a hűsi vízbe voltam pár percekig. Igyekeztem nem sokat bent lenni. Most hogy írod, ma láttam egy esküvői menetet és majdnem elbőgetem magam :) Meg én is ingerültebb vagyok. Szegény fiam néha csak néz miért üvölt az anya. De próbálom kontrolálni magam :)
Egyébként első terhességemnél meg apát szekáltam folyton, de nekik az a dolguk, hogy ilyenkor türelmesek legyenek :lol:
Te mikor mész újra dokihoz? Mert én 25-én szerdán. Lesz vérvétel, meg uh.

Ettike: jót röhögtem a „tőgyön” nekem is már akkora :) Apa meg csak vigyorog. Nagyon vigyázz magadra. Jól tettétek, hogy a fiad átvittétek az anyudhoz, mert így tudsz pihizni.
Akkor nincs ötletem a hajhullásra. Fodrász nem mondott rá semmit?

Kutyafüle: szeva. Üdv itt. Én is csak most csatlakoztam a lányokhoz. Te mikor mész dokihoz?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kutyafüle:

grat a babához.persze hogy csatlakozhatsz :wink: :wink: :wink:

szerencsére poci fájás elmúlt.igaz még este bevettem egy magnét de azért szerdán elmegyek dokihoz.tuti ami 100 alapon.az a dolga hogy megnyugtasson nem?

Patrik most is mamázik csak most anyós vitte el délelőtre.így most is pihizek majd.

lehet hogy azért fájt a pocim mert egész héten én rohangáltam Patrikkal?párom este 6-reggel 6.ig dolizott így ő nem tudott segíteni.viszont ha azért akkor a jövőhetem sem lessz jobb mert akkor reggel 6-tól este 6-ig dolgozik apjuk :( :( :( :( :(
még hétvégén is :( :( :(

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék én is,most vagyunk 7 hetesek,illetve 2 nap múlva 8.

elvileg 26 mm a petezsák és 13mm a csöppem maga.

Hétfön kezdjük a vérvételes-fogászatos-ekg-s procedúrát.izgulunk ezerrel,hogy minden rendben legyen :)
harita
 
 


Sziasztok!Virág én hétfőn szeretnék menni,ha nincs szabin. Addig a férjem merő ideg.Ilyennek még sosem láttam :shock: Persze én is izgulok,hogy ne legyen méhen kívüli és rendben találjon mindent.És én szoktam parásabb lenni. Te voltál már?Mikor?Mit mondott?Mit látott?
Ettike!Köszönöm az üdvözlést! Fáj a pocid? Hol?Hogy?Nekem is szúrkál.A jobb oldalon.Ezért félek,hogy nehogy méhen kívül legyen.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Üdv köztünk Harita!Mesélj kicsit magadról!:)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mit is mesélhetnék...:)

23 éves vagyok,párommal tavaly novemberben házasodtunk össze,2 év "járás" után (de nem szeretem ezt a szót :) )

Sajnos nem első baba,de az előzőt el kellett vetetnünk,mert egész egyszerűen nem volt hova rakni. Tudom,szörnyen hangzik,de higyjétek el,nem volt más megoldás.

De most itt a nagy lehetőség mindannyiunk számára,és szörnyen boldogok vagyunk :D

Persze a kezdő kismamák és kispapák minden félelmével és optimizmusával együtt megyünk egymás agyára már most kicsi férjecskémmel :D
harita
 
 


Ettike: örülök, hogy a pocifájás elmúlt. Lehet, hogy csak a méhed nő, meg a szalagok nyúlnak. De azért tényleg menj el dokihoz, hogy megnyugtasson.
Sajnálom, hogy ennyit melózik a párod. Sajna én is sokat vagyok itthon egyedül Kendével, így tudom milyen, ha rohangálni kell utána. Sőt mi már nem babakocsizunk, és ha a séta közbe elfárad cipelhetem a seggét. Meg mi a 4-en lakunk és nincs liftünk, és ha nincs kedve felgyalogolni, akkor a 4-re is cipelhetem fel. Remélem a tesó jól kapaszkodik!

Harita: üdv itt. Boldog babavárást neked!

Kutyafüle: drukk holnapra, hogy ne legyen szabin a dokid. Én is egy kicsit féltem nehogy méhen kívüli legyen. Én már a héten kedden voltam dokinál. Látott egy 4 mm petezsákot. Majd most szerdán megyek megint.
A szurka a méhed növekedését jelzi + hogy kezdenek nyúlni a méhszalagjaid.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok:)

Üdv minden új Kismaminak:) Tegnap lagziba voltunk, most eléggé álmos és fáradt vagyok, viszont alig várom a holnapi uh-t :lol: Annyira remélem, hogy minden rendben lesz!

Elképesztő, hogy milyen gyakran kell pisilnem. Kezdek aggódni, hogy ez már nem normális...

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sildi: teljesen normális, hogy sokat kell pisilned ;) Drukk a holnapi uh-hoz. Tuti rendben lesz minden.
Ja látom egri vagy. Ha most nem lenne pocakbébim, akkor most Egerbe lennénk apával és dolgoznánk az ügyön. :) Annó a fiam is Egerben fogant ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ezek szerint ez a város kedvez a foganásnak :lol: :lol: Bár nálam még Poroszló is sanszos :D

Kép

Kép
sildi83
 
 


Tünemény: nyugi, én is elviselhetetlen vagyok azóta. Szegény párom, néha már úúúgy sajnálom... De megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül vele :lol:

Kép

Kép
sildi83
 
 


Tudnátok nekem segíteni? A munkaviszonyom kb. a baba születésekor fog megszűnni. Ilyenkor mi a teendő, ami a gyed-et illeti? Mert az olvastam, hogy a munkáltatónál kell igényelni. És ha nekem akkor már nem lesz munkáltatóm?

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sildi!

Először úgyis TGYÁS-t fogsz kapni. Az kb 6 hónap, és már 4 héttel a várható szülés előtt elkezdheted. Utána jön a GYED 2 éves korig, és utána még 3 éves korig jár a GYES.
Szerintem ha nincs munkáltatód, akkor a Magyar Államkincstárnál kell igényelni.

De részletesebben itt olvashatsz az összes támogatásról:

http://www.magyarorszag.hu/allampolgar/ ... am20060213
Vendég
 


Nagyon szépen köszi az infókat, én annyira tapasztalatlan vagyok még ebben. Abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán jár majd nekem a gyed. A táppénz ideje is beleszámít a biztosított időbe? Meg valahol olvastam, hogy az is, ha nappali tagozaton tanultam 2 éven belül.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sildi a táppénz beleszámít a biztosítási időbe, de a ledolgozott 180 napba nem.

Catherine: te értesz ezekhez a tb-s dolgokhoz? Te most mész táppénzre? mert ugye te is most gyesen vagy. Vagy most mit teszel?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Azt olvastam, hogy a gyed feltétele 180 nap biztosított idő. De most akkor azt nem tudom, hogy ennek ledolgozottnak kell.e lennie vagy sem :roll:

Kép

Kép
sildi83
 
 


Kisvirág!

Én táppénzre megyek, mert az több, mint a GYES. És ugye ha terhes vagy, ugyanúgy megvan a védettséged, nem rúghatnak ki.
De még várok vele pár hetet.
Vendég
 


Sildi!

"megelőző két évben legalább 180 napon át biztosítottnak kellett lennie"

Tehát csak biztosított, nem ledolgozott.
Vendég
 


Catherine: és táppénz előtt te elmész szabira? Mert volt aki azt tanácsolta, hogy előtte vegyek ki pár nap szabit. De nem tudom mi értelme van, mert ugye nem lesz meg a 180 nap ledolgozott idő se így se úgy. És akkor neked is a korábbi béredből számolják majd a táppénzed? És a gyeded a minimálbér 2-szerese lesz? Ja és apa elmegy gyesre nálatok? Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de már nagyon belekeveredtem ebbe a témába.

Sildi: a biztosított 180 nap más, mint a ledolgozott 180 nap. Nekem nincs ledolgozott 180 napom, de mivel gyeden/gyesen voltam eddig így ezért a biztosításom folyamatos.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok Kismamik! Üdv az újaknak is!

Remélem a jövö heti uh-k meg vizsgálatok majd jót fognak mutatni nektek is!!! Az én oldalam is szurkált, vagyis olyan volt, mintha meg akarna jönni, csak közel se olyan erős, de a doki mindent rendben talált, jó helyen volt :D

képzeljétek! láttam új épitésű maglódi családi házakat a neten, apa mondta, menjünk, nézzük meg őket, hát felültünk a távolsági buszra, (kiderült visszaútra már nem lesz elég a pénz), kijutottunk, láttuk, de nem olyan amit szeretnénk, beszéltünk is néhány ottlakóval, jönnénk vissza, stoppolni próbáltam de mindenki úgy hajtott el mellettünk, jól megbámulva persze, mintha tele lettek volna. visszagyalogoltunk a buszmegállóhoz, apa kért egy egy százast egy fiatal fiúcsapattól, meg egy házaspártól , és ők megszántak minket (elég nagy csoda manapság) és odaértünk a buszmegállóhoz, ahol egy órát kellett volna még várni, igy megint felálltam stoppolni, és a harmadik kocsi megállt!!!! irtó rendes volt a srác és kőbányáig elhozott minket onnan meg már metróval pont hazaértünk...hát jó kis kaland, és persze 'könnyű' kis séta volt :D

apa úgy fél, hogy mi lesz, ha ikrek lesznek (ő nem hiszi, hogy többen vannak) mert fél, hogy az egyikük vagy mindkettő visszamaradott lesz, és gond lesz majd...tényleg fél szegénykém, és ma megint mondta hogy ő nem akar ikreket :( :roll: :roll: én viszont nem bánnám, ha többen vannak is...meglátjuk 10 nap mulva

most már eszünk és apa itt áll a tányérokkal, puszi !!!

Kép
tünemény
 
 


Tünemény: milyen kalandokba bonyolódtok :lol: Nem semmik vagytok :) Hát bevallom ikreket én se akarnék. Néha az egy is sok volt. :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


:lol: :lol: Kisvirág, elhiszem, főleg majd ha nagy lesz a pocid, biztos nehezebb lesz Kendével is (nagyon tetszik a neve egyébként! jót választottatok!)

a táppénzről jut eszembe, hogy már kicsit több mint egy éve dolgozom a mostani cégnél, és egy kolleganő már több mint egy éve táppénzen van (vagy minek mondják ezt, mert annyit látok csak, h a cégünk fizeti az egy harmadot, szóval gondolom táppénz) és ez a második baba. lehet hogy nekem is ezt kéne meglépni, mert a fizum elég magas, és nagy kiesés lenne.

egyébként ha találnánk egy jó kis pest közeli helyet, ahol tudnánk szocpollal családi házat venni, akkor lehet hogy meglépnénk még baba előtt...de elég elgondolkodtató, mert nem olyan rossz dolog az, hogy a közlekedés, boltok, minden itt van a közelben...szóval most filózunk.... :? :? :? :? :? jó lenne egy kis kertes családi ház, de lehet hogy unalmas lenne?? vagy egyedül érezném magam??? (én panelban nőttem fel, igy nincs nagy tapasztalatom kertes házi élet terén) :? :?

na megint regényt irtam, puszi, ja és apa olyan türelmes volt mikor bementünk egy könyvesboltba babás-mamás könyveket nézegetni

:lol: :lol: csak olyan jó olvasgatni róla mi is történik odabent, meg most hogy nézhet kis a kicsike :lol:

Kép
tünemény
 
 


Sziasztok!
Gratulálok mindenkinek a babához! Én is szeretnék csatlakozni hozzátok. 8 hetes terhes vagyok egy hete voltam először orvosnál, akkor már látszott a szívverése. :D Minden rendben egészséges terhesség. A szülés időpontja április 2.
orsi5
 
 


Orsi!

Gratulálok!

Kisvirág!

Ha nekem az alapbéremből számolják, akkor is jól járok, mert a maximumot kapom.
Apa nem megy GYES-re. Semmi értelme nem lenne. Kell, hogy dolgozzon, mert egy csomó költségünk van.
Szabadság? Még nem tudom. Lehet, hogy nem ártana kivenni, mert akkor a teljes fizetés jár. Erre még nem gondoltam.

Tünemény!

Ha megszületik a baba, akkor rájössz, hogy egy gyerek is mennyire felforgatja az életeteket. Kettővel szerintem nagyon nehéz lehet. Én örülök, hogy nem lettek ikerim.

Vidékre költözés: Mi 8 hónapja költöztünk ki és vettünk egy családi házat. Előtte a XII. kerületben béreltünk lakást. Az is nagyon kjó volt, de össze sem hasonlítható ezzel. Semmi pénzért nem mennék vissza.
Vendég
 


Sziasztok. Csatlakozhatnék én is?! Bár én kicsit hamarabb fogok szülni ha minden igaz. Feb.23. Rita
háfi
 
 


Gratulálok minden újonnan csatlakozónak!

Köszönöm mindenkinek a gyed-es kérdésekre adott választ, azt hiszem végre kezd tisztulni a kép :)

Ma délután fél 6-ra megyek az orvoshoz, már számolom a perceket :D

Kép

Kép
sildi83
 
 


Haspuffadásra tudtok valami hatásos módszert? Estére úgy nézek ki mintha 4-5 hónapos terhes lennék. Ráadásul már az úszógumim is szépen alakul.
orsi5
 
 


sziasztok.

üdv az ujjaknak.

sildi:

szurkolok a dokihoz.

engem ez a gyed dolog nem érint.én ezekutánn is sima gyest kapok.

én nem tudnám elképzelni az életem falun.itt helyben van minden,faluról meg mindig buszozni kéne.
persz később mi is szeretnénk egy kis kertes házat de majd csak akkor ha a gyerekek nagyobbak lesznek.
pl.itt a vidéki buszokra nem is lehet babakocsival felszálni(max sportal)tehát emiatt is kilőttük a családit mikor lakást kerestünk.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sildi! szoritok, hogy mindent rendben találjon az orvos! majd ird meg mit mondott :D

nekem is puffad a hasam, és én is egy előrehaladottabb terhes nőre hasonlitok...bár nekem mindig voltak hasfájós, aranyeres problémáim, de sok vizet iszom, meg gyümölcslevet, meg egy rostkészitményt, ami azért segiteni látszik...

Etti ti a 4.-en laktok? gondolom a babakocsit a lenti tárolóban hagyjátok...vagy fel kell cipelned??? mi a másodikon lakunk, tároló nincs, és fel kell majd mindig vonszolni a kocsit a lakásba...az a baj, hogy ahány kocsit megnéztünk, mind dögnehéz, igy baba is, kocsi is, bevásárlás is...szóval le a kalappal a gyakorlott anyukák előtt, mert ilyenbe nem nagyon gondoltam még bele, de már látom mennyi nehézségbe telhet nap mint nap egy kis séta a friss levegőn...

Kép
tünemény
 
 


Amíg Beni használta a kocsit, mi is a másodikon laktunk lift nélkül.
Nézd mag a Peg Perego Pliko P3 babakocsikat. Bár az szerintem a legtöbb embernek csak használtan megfizethető. Az talán az egyik legkönnyebb.
Vendég
 


Sziasztok!

Orsi és Háfi: üdv a csapatban! Boldog babavárást nektek!

Catherine: nem tudom mennyi volt az alapod, de valahogy van benne egy csavar, ha előtte gyeden voltál. Nekem azt javasolta a szakbarbár itt a neten, hogy vegyek ki pár nap szabit, hogy dobjon az átlagon, hogy a max gyedet kapjam. A korábbi bérem alapján én is a maxot kaptam. Úgy tudom, hogy szülés előtti 1 évnek az átlagát veszik, abba volt ugye gyes idő is ami lehúzza nagyon az átlagot, azt hiszem ez miatt is érdemes elmenni szabira, hogy dobjon valamit az alapon. De mondom nem vagyok teljesen tisztába a dolgokkal. Szerintem hívd fel a munkahelyeden a tb-sedet és kérdezd meg tőle mit javasol.
Egyébként a párod a 8 órás bejelentett melója mellett mehet el gyesre ;) Nem kell neki a munkát abbahagyni.

Sildi: majd gyere a hírekkel!

Tünemény: mi lakunk a 4.-en. A kocsit a tárolóba tudom hagyni szerencsére.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Megnéztem a kocsit, nem rossz, de nem semmi, hogy egyik-másik mennyibe kerül...ok, lehet őket mózessel használni meg átalakithatók, de szerintetek egy gyerkőc nem nyúz szét egy kocsit, mire nő egy kicsit...vagy az az egy kocsi kiszolgálna minket??? mert akkor nem úgy veszünk, hogy majd jó lesz ez 3éves koráig, és talán még pénzt is spórolunk. annyi pénzt el lehetne költeni egy babaszobára, hogy ezt nem is gondoltam volna :lol: jó kis biznisz :lol:

ma jön meg az új ágyunk, ez lesz az:
http://www.agyakhaza.hu/index.php?mp=108
már alig várom, mert a mostani állandóan összecsuklik (pedig csak alszunk rajta :lol: ) jó lesz végre egy jót aludni :D

apa tálalta az ebédet, megyek is, puszi

Kép
tünemény
 
 


Sziasztok!
Annyira rég írtam, hogy már biztos nem is emlékeztek rám, az újaknál pedig ez csak természetes. (mármint hogy azt sem tudják, ki vagyok)
2 hétig szabin voltam, és szerencsére gép sem volt a közelemben (na jó, múlt héten hétfőn néhány órára... :cry: )
Én ma léptem a 8. hétbe, dokinál még nem voltam, mert a szabadság előtt még túl korainak találtam, most meg a dokim van szabin. Jövő hét szerdára van időpontom. Alig várom, addigra remélhetőleg már integetni fog nekünk :lol: :lol: :lol:
Van egy nagy fiam, aki hétfőn kezdi az első osztályt. (7 éves lesz szeptemberben). Nagyon örül a kistestvérnek!!!! Állandóan puszilgatja :D :D :D
Vele amikor terhes voltam, a 12. héten véreztem, akkor ki is derült, hogy alul-elől tapad, pont a legrosszabb helyen, így onnantól kezdve veszélyeztetve voltam. A 7. hónapban már nyilogatott a méhszáj, és utána rettentő szigorú fekvést követően a 37.hétre megszületett, teljesen egészségesen, kifejlődve.
Ezt azért írtam le, hogy ahogy olvastam, többen vannak, akiknek vigyázni kell, feküdni. Előttem mindig a fiam lebegett, és könnyedén viseltem a fekvést, pihenést!!!!!!!!!!!
Azért remélem, hogy most jó helyen tapad ez a kis babus!!
Szeretnék addig dolgozni, amíg csak lehet, saját vállalkozás lévén...
Azért persze vigyázok!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
eda7
 
 


Tünemény! Megnéztem az ágyatokat, nagyon jól néz ki, szép, izléses!
Remélhetőleg kényelmes is lesz!! BÁr az a matracon múlik igazán!!! :D :D :D
Jó nagy, többen is el fogtok majd férni. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
eda7
 
 


Sziasztok! :)

Üdv minden újnak és boldog babavárást kívánok! :)

Igérem este visszaolvasok és írok mindenkinek (legkésőbb holnap mhelyről),de engedjetek meg egy kérdést.

Ha nincs embrió,csak az üres petezsák,akkor meddig lesz pozitív a teszt,meddig termelődik a hcg?

Amúgy szerdán 11-re megyek egy másik dokihoz,nála eleve jobb a gép is,bár a remény elszállt,de vhogy mégis minden vacak cérnaszálba kapaszkodom. :oops:

Kép
tina09
 
 


Még amikor két hete itt jártam, voltak ismert nevek számomra, pl: Zsibima, Sziszi stb. velük mi lehet?
Most csak 2-3 oldalt volt időm visszaolvasni, tudom sajnos, hogy voltatok többen, akiknek ez a baba még nem az a baba.
Nagyon szomorú ez, de gondoljatok arra (én ezzel próbálnám magam nyugtatni), hogy valami oka volt a babának. Lehet, hogy nem volt egészséges, és jobb ez így. Lehet, hogy a pociban nem jó helyen tapadt, stb. Ha minden rendben lett volna, akkor biztos, hogy szépen fejlődött volna tovább.
Nem szabad feladni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Volt több ismerősöm is, akiknek elment a baba, és rá rövid időn belül csodás gyermekük született!!!!
Minden baba tudja, hogy mikor szeretne a világra jönni!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
eda7
 
 


Tina! Sajnos azt nem tudom, hogy meddig, de szerintem a női szervezet tudja, hogy mikor van más állapotban!!!
A reményt ne add fel, és keresd fel a másik dokit. Nagyon szorítok!!!

Kép

Kép
eda7
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: