Új privát üzeneted érkezett!

de jó ötlet! találkozzunk Szeliden! holnaptól már jobb idő lesz, kinek milyen nap jó? hétközben-hétvégén?

már csak a könyvek vannak hátra, ami 65 doboz, szóval még elleszünk egy darabig a pakolással...

Szilvi
hortenzia
 
 


de jó ötlet! találkozzunk Szeliden! holnaptól már jobb idő lesz, kinek milyen nap jó? hétközben-hétvégén?

már csak a könyvek vannak hátra, ami 65 doboz, szóval még elleszünk egy darabig a pakolással...

Szilvi
hortenzia
 
 


de jó ötlet! találkozzunk Szeliden! holnaptól már jobb idő lesz, kinek milyen nap jó? hétközben-hétvégén?

már csak a könyvek vannak hátra, ami 65 doboz, szóval még elleszünk egy darabig a pakolással...

Szilvi
hortenzia
 
 

 
 

sziasztok,

nekünk max a hétvége jó, kocsi nélkül sajna hétközben nem tudok Szelídre kijutni :-( Mi a Duna partra járunk esténként.

Vasárnap jöttünk haza Miskolcról, ha minden jól megy a hétvégén jön anyu is és marad pár hétig.

A lényeg: ha tudtok jó fogorvot kérleg írjátok mega nevét és hol a rndelője itt kalocsán, fontos lenne és sürgős is, én a főorvosnőhöz (Bánhidi)vissza nem megyek, mert úgy remegett a keze hogy a fúróval elvágta a szám szélét.... no comment
na megyek mert a kisfiam tombol a bezártságtól!

Üdv
Kati
eszikati
 
 


sziasztok,

akkor legyen a hétvége, mi istenigazából amúgy is mindig kinn vagyunk 6-tól 7-ig, ugyanott, ugyanúgy, vagyis csúzda és katicás karúszók :)

van Kalocsán képkeretező? fogorvost sajnos még nem ismerek itt, de majd a férjemnek is kellene, szóval figyelem én is a tippeket :)

Szilvi
hortenzia
 
 


Sziasztok!

Kati!Én a Csanádi Tündét tudom neked ajánlani.:)Az illyés Gyula utca elején van a rendelője.Ha felmész a neten:Kalocsa és környéke kalocsa.... a googleba akkor ott talán a rendelési ideje is fent van.:)

Szilvi!Mi két naponta vagyunk kint,lestelek benneteket,de ma figyelmesebb leszek.:)Remélem kijutunk ma is.Felhívtam az ANTSZ-t és nagyon kézségesen elmondták,hogy a vízminősége jó,a hiresztelésekkel szemben.:)

Remélem mindenki jólvan már(Kis és nagy betegek)túlvagyunk a mandulagyulladáson és torok gyulladáson mi is...:)

Minden jót nektek!:)

Kép
Kép
timcsy76
 
 


sziasztok,

Timi, a fogorvost én is köszönöm, kipróbáljuk :) remélem, kiméletes!

Ilyen szélben viszont nem megyünk ki mi sem, Z. a múltkos megfázott kicsit, de semmi komoly. Ha estére csendesül a zél, akkor kinn leszünk, holnap, vasárnap talán már jobb idő lesz.

"Boldog viharnapot!" (Micimackó)

Szilvi
hortenzia
 
 


Sziasztok!
Jó régen jutottam már ide.
Kisfiam szépen gyarapodik már 4,5kg és 55.5cm hosszú.1 hónap alatt sikerült 75 dkg-ot híznia.
Noémi nagyon szereti és sokat "babusgatja".Féltékeny ha más megnézi vagy megsimogatja.Tegnap is rászólt a Dédire,hogy ne tologassa,mert az Andris az övé.Már 2 hete napközben szobatiszták vagyunk.Még a délutáni alváshoz sem kap pelust.Este azért még adok rá,de sokszor az is száraz reggel.
Nyaralni sajnos mi most nem tudunk menni.Marad az udvari pancsoló egyenlőre.:)

Szilvi:kitartást a kipakoláshoz.Érezzétek magatokat jól ezen a környéken.:)

Kati:Én dr Zahorecz Lászlót ajánlanám.Ő a Rossmannal szemben rendel.Hétfőn,szerdán és pénteken délelőtt rendel,kedd csütörtök délután.Ha jól emlékszem 8-14-ig ill.13-18-ig.Nekem ő mentette meg a fogamat amit a bátyai fogorvos eltolt.

Lindi:Dani nagyon aranyos és jól megnőtt.
Néha én is szeretnék egy kicsit "szabad lenni":)

Kép
Kép Ők életem értelmei!

További szép hétvégét mindenkinek!

Móni
kreony
 
 


Sziasztok! :)
Móni!Annyira édesek a gyerkőceid! :)
Szerencséd van Noémivel,hogy így szereti a kistesót!Aranyos! :)


Szilvi!Könyvek a helyükön már?Jólvagytok? :D

Lindi!Jó neked,hogy így eltudsz menni ide-oda.Dani igazi kis helyes srác! :D Biztos jólérezte magát,mert látszik a kis pofiján! :D Veled mizú?

Kati?Ti jólvagytok?Megérkezett anyukád? :D Fogorvos ügyileg?


Mindenkinek kívánok kellemes napokat!


:D :D :D :)

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!


Nagyon édesek a gyerkőceitek :)
Hogy bírjátok a meleget? Bár holnaptól pont lehülést mond, de igaz mondta ezt már a hétvégére is :)

Mi jól vagyunk. Áruljuk a házat, de sajna nem nagyon kapkodnak rá. Pedig ha sikerülne eladni végre külön mehetnénk férjemtől és beadhatnánk a válást. Addig meg csak kibírjuk valahogy.

Igen egy 3,5 éves gyerek mellett már könnyebben mozog az ember. De míg kicsi volt, mi se mentünk sehova, lehet ez is volt a baj, mert egymásra nem volt időnk.

Lindi
lindika
 
 


Lindi! Hol van a házatok?És ha lehet ilyet kérdezni,mennyire tartjátok?Ja és persze mekkora?Nekünk tervbe van a ház vétel....
Nemtudtam,hogy ennyire komoly a helyzet... :(


pussz mindenkinek! :)

Kép
Kép
timcsy76
 
 


dr. Zahorecz hétfő, szerda 13-19-ig, kedd, csütörtök 8-14-ig, péntek 8-10-ig. Én is őt ajánlom mindenkinek jó szívvel. Idős, de barátságos és nagyon ügyes keze van. Több helyről hozzá küldik azokat is, amit más doki elcsesz.
Jó nyaralást mindenkinek!
Puszi

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


sziasztok,

köszi szépen azt hiszema Zahoreczet próbálom meg, szeretném ha rendben lennének a fogaim mielőtt bevállaljuk a kistesót, István előtt is megcsináltattam és így a terhesség alatt sem romlottak.

Lindi! Annyira sajnálom!!! Azt hittem talán még megmenthető a kapcsolat... a lényeg hogy amennyire lehet békében váljatok, hogy Dani minnél kevésbé sínlődje meg... nem is tudom mit mondhatnék... ha van kedved bármikor szívesen látlak hogy kidumáljuk a dolgot...

Móni! Olyan édesek így együtt a gyerkőcök :-) Nekem most it lesz vagy 3 hétig anyukám úgyhogy jóvilág nekem is és Istvánnak is. Sokat járunk a Dunára esténként, de nem bánom hogy ma regelre kicsit lehűlt a levegő.

Ja és voltam múlt héten a munktársaimmal bulizni!!!! Olyan jó volt kikapcsolődni! Az egyik kolleganőmég nyaralójában volt "osztályértekezlet" :-)))) Azon nevettünk hogy az Istvánnal való terhességem is a legutóbbi ott tartott buli után derült ki és mondták ha véletlenül most is kiderülne hogy jön a kisteső hát az már gyanús lenne :-))))))

Na megyek met István éppen szétszedi a házat és az éjjel anyué volt most én ügyelek!

Üdv

Kati
eszikati
 
 


Timcsi!

A Tóth Mike utcában lakunk, sorház, 100m2 és az irányára 15 millió. Fel van újítva, bár egy festés ráférne :) 3 szoba, kettő fönt, egy lent, nagy étkező, konyhával együtt, két fürdőszoba.
lindika
 
 


sziasztok,

az utolsó doboz is kipakolva!
huh, de jó árzás, ás milyen fáradtak vagyunk!
Zakariás egy tündér, ahogy kibirta ezt a nagy rohanást, mert az utóbbi két-három hét nagoyn kemény volt.
Ki is van éhezve ránk, egész nap rajtam lóg, de végre tudok is figyelni rá.

Tegnap a nagy vihar előtt volt itt egy kisebb zuhé, és megázott mellettünk a kukoricaföld, ettől aztán olyan főttkukorica-illat lengte be a kertet, mintha kifőzde lennénk :) vicces volt

Lindi, ha tudok vevőt, hozzátok zavarom. De azért Kalocsán maradtok, ugye?

Móni, nagyon édesek a gyerekek! És gratulálok Andráshoz, szépen gyarapszik! Mi is a szobatisuztaság-projekten dolgozunk, de nagyon hullámzó, volt már bilibe minden, aztán másnap újra a pelusáért könyörgött. Furi, de hagyom, hadd csinálja a saját tempójában.

Heni, Zorinnap hogy birjátok a meleget? Emlékszem, Z-vel az első nyár szenvedés volt, csak 6 után jártunk ki, igaz, ő kisebb volt akkor, mint most Zorin.

Timi, azóta nem voltatok a tónál?
A hétvévén megint kánikula lesz, összehozzunk egy nagy találkozót ?

puszi
Szilvi
hortenzia
 
 


Sziasztok!

Lindi!Köszi az infót! :D Tökéletes lenne.... :D


Szilvi!Voltunk kint,csak mi a kisstrandra szoktunk menni,de majd írok ha megyünk elötte és tényleg összefuthatnánk.... :D


Pussz mindenkinek! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Egész jól tűri a meleget a kisfiam. Bár többnyire mi is csak este sétálunk. Délelőtt csak, ha dolgunk van a városban. Ma délelőtt voltunk kint Meszesen egy kicsit.
Ki tud valami jó receptet céklából babának. Unokahúgom (védőnő) azt ajánlotta, hogy adjak neki, de nem tudom, hogy készítsem el.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!

Remélem nem bánjátok, hogy így ismeretlenül írok nektek, de egy programot szeretnék ajánlani, ami talán érdekel benneteket.

Most hétvégén (júli 12.) lesz Baján a Halfőző Fesztivál. Ha ellátogattok egy kis halászlé kóstolásra, sétáljatok át a Petőfi-szigetre a Sütigyárba, ami kifejezetten a gyerekenek szervezett, nagyon aranyos program. A gyerekek színes muffin és mázeskalács házikók között, játszva készíthetnek sütiket a különböző állomásokon. Aki minden állomáson végigmegy, a végén még ajándékokat is kap. Közben pedig lehet egy kis desszertet isenni a halászlére:)
Ezeken a linkeken meg tudjátok nézni a részleteket:

www.sutigyar.hu
www.bajaihalfozofesztival.hu

sziasztok, Ildi
koviildi
 
 


sziasztok,

Heni, én apró kockákra vágva, krumplival együtt főztem meg, és turmixoltam le anno. Etetés előtt bugyoláld be Zorint, mert minden piros lesz :) Attól függően, mit eeszik még, adhatsz hozzá csirkét, még egy kis fokhagymát is, Z. imádta, de ez gyerekfüggő. Én a sót és cukrot kihagytam teljesen.

Timi, hol van az a kisstrand?

Egyébként arra gondoltam, hogy össznépileg is strandolhatnánk, aki csak rér és el tud jönni, hm?

Szilvi
hortenzia
 
 


sziasztok, Heni én is krumpli mellé adtam a céklát, először nézd meg hogy a kaki milyen lesz mert a cékla nagyon megfoghatja a székletet bár szerencsére én ezt Istvánnál nem tapasztaltam :-) Ja igen ha valamit cukrozni akartam akkor vettem a gyógyszertárban gyümölcscukrot és abból raktam bele de azt tapasztaltam hogy az elején jobban szerette a natúr ízeket a kicsi fiam csak miután kedves anyósom elkezdte adni neki a túró rudit stb akko már érdekes módon nem volt olyan finom a natúr zöldség és husi... persze én tehetek róla hogy a gyerek rossz evő... na hagyjuk is a témát mert csak felhúzom magam rajta. Bocs.

Isteni még a póréhagyma cukkini és krumpli öszefőzve vagy vízben vagy egy kis anyatejjel dúsítva és egy pici szerecsendió fűszernek! Ezt krémlevesnem mi is imádjuk de a gyerek is szereti kicsikorától!

Mi biztosan nem megyünk Szelidre tegnapra ideértek a melósok és a házat csinálják kívülről, ja és az uram sem lesz itthon így kocsi sincs :-( Majd legközelebb!

Megyek főzöm a kávét a a jó embereknek, remélem hmar elkészülnek, mert az udvar kész csatatét pedig már aránylag rendben volt tartva :-(

Üdv
Jó mulatást hétvégére!

Puszi
Kati
eszikati
 
 


Sziasztok!


Szilvi!Ha ujtelek felöl jössz,nem jobra kanyarodsz hanem balra és az első utca elötti kis sikátorban kell lemenni,ide nemtudsz autóval behajtani. :D Nem fizetős és nagyrészt kicsi gyerköcők vannak én szeretem ezt a részt. :D

Kati!Kitartás otthon neked! :D


Na megyek mert gyerkőcöm igen aktív!!! :D :D :D :D

Pussz!

Kép
Kép
timcsy76
 
 


dr. Zahorecz augusztus 20-ig szabin van.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


sziasztok, köszi heni az infot. Itt van ugyan anyukám de így sincs időm szinte semmire, érthetetlen... Istvánnak szerintem dupla energiája van ha ketten vagyunk vele :-)

Ma másfél éves a nagyfiam, megyünk szurira utána 6 éves koráig nyugi :-)


Voltatok Szeliden? Sikerült talizni hétvégén valakiknek?
Megyek mert megyünk piacra manókával.

Üdv
Kati

Kép
eszikati
 
 


Sziasztok!

Végre ide jutottam írni és nem csak olvasni.Jól vagyunk szépen növekedünk.(4850g)
Noémi sokat babusgatja.A múltkor mondjuk megharapta a kezét.

Veletek mi újság?Gyerekek nem betegek?

Sikerült a hétvégi szelidi találkozó?
Íme a legújabb fotó a fiatalemberről!:)


Üdv mindenkinek!
Móni Kép Andris
kreony
 
 


sziasztok,

sajnos, senkivel sem találkoztam Szeliden :( de talán ma ... jó meleg lesz, aztán holnap megint lehűlés.

Móni, András, nagyon szép kisfiú, okos a tekintete! Valamiért a harapás nálunk is nagy sláger, ismét, lehet, hogy a hátsó őrlők jönnek kifelé éppen, csak nem tudom megnézni.

Kati, kitartás anyósodhoz, de leglább segit is valamit. Kicsit felszabadulsz ilyenkor? A munkások végeztek már?

Kijön ma valaki a strandra?

Szilvi
hortenzia
 
 


Sziasztok!

Apa és Noémi tegnap voltak Szeliden a sógoromékkal.Este pillanatok alatt elalud úgy elfáradt a nagy fürdésben.Én nem mertem el menni az Andrissal,de a párom mondta,hogy volt kint nála kisebb gyerek is.

Kati:Munkával ,hogy álltok?

Többiekkel mi van?

Üdv mindenkinek!
Móni Kép Tesók
kreony
 
 


http://www.kismamablog.hu/hozzataplalas ... s#more-302
Kati, nézd meg, itt ír a kukoricáról is.
A tápszer egyenlőre nem ízlik a picurkámnak. Iszonyú büdös és keserű, nem tudom ő mit érzékel belőle. Valószínúleg ki kell próbálnunk másikat.

Ja, csajok van 2 kuponom Libero Up&Go pelenkához, de csak jóliusban érvényes (250Ft). Érdekel valakit vagy dobjam ki? Esetleg valami más a dm-es júniusi füzetből? Sok megmaradt.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!
Végem van,hogy nincs jó idő!Noéminek nagy bűntetés,hogy nem mehet ki az udvarra.Szinte egésznap "tombol".

Heni:Nem tudom milyen tápszert kaptatok,de annak idején Noémi sem ette meg.Utána át váltottunk a Humana Baby Fitt banánosra.Azt megette.Ezt 1 éves korig írja fel a gyerekorvos receptre.Kicsit drágább is mint más tápszer,de hypoallergén is egyben.

Üdv mindenknek!

Móni
Kép jó a kedvem
kreony
 
 


Milumil HA2 kaptunk. Azt a banánosat Kati is dicsérte, úgyhogy valószínűleg azt is kipróbáljuk, mert 3 alkalommal próbálkoztunk ezzel, de nem eszi, csak löki el a cumisüveget. Most még van hekyette tejcsi, de az már lassan elfogy teljesen. Addig kell találni valamit helyette.
Kép a tejpéppel nagyon jól kikenhetem magam
Kép ez a kép magáért beszél

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Heni, Z. 10 hónaposan kapott tápszert, a Milumilt dobhattuk, ki, rá se nézett, nem tudom, mi lehet benne, ami ennyire nem ízlik nekik, aztán a HUmana és a Beba a Nestletől bejött neki, de ő a natúrt szerette. Tényleg nem olcsók, sajnos, viszont nagyon táplálók. Egyébként én adtam neki Sinlacot is gyümölccsel (banánnal pl.), amit imádott, ez szintén Nestle, és mivel szentjánoskenyérkivonat, ezért tele vitaminnal, ásványokkal, nyomelemekkel, és nem allergizál. Gabona helyett irta fel a doki, mert gluténmentes.

Móni, nem is csodálom, hogy Andrással nem jöttök ki, azért ő még pici, én sem vinném, de tényleg vannak ilyen picik kint, mindig csodálkozom a bátor szülőkön. De Z. imádja, és egy egyórás pancsolástól olyan jót alszik, hogy csak na.

Újra itt a meleg! :)

Szilvi
hortenzia
 
 


Sziasztok!

Móni!Nagyon aranyosak a képek,vagyis a babyk!
Megértem Noémit a rossz ídő miatt,mi is csak szenvedtünk,de ma bepótoltuk,mentünk egésznap..:) :D

Heni!Zorin nagyon aranyos! :D Tápszer ügyben nemtudok állást foglalni,Beni még mindig szopik,, :D


Szilvi!Sajnos az ídő vagy a sok dolog mindig közbeszól,de remélem azért tényleg sikerűl összefutnunk... :D


Kati!Jóvolt látni benneteket,igaz Istán egy kicsit nyügi volt a közértben.Talán nemkapott meg valamit? :D Miújság otthon?Halad a meló? :D Lindi!Miújság?Jólvagytok? :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!
Mi is kint voltunk ma amennyit csak lehetett.Andris is jót aludt a kocsiban.

Heni:Nagyon édes a legény a képeken.Látom a hasát nagyon szereti is mindent megtesz,hogy tele legyen.:)

Kati:Munkával készen vagytok?
Lindi:Veled mi újság?Otthoni helyzet változatlan?

Üdv mindenkinek!

Móni
Néhány új kép Andrisról:
Kép
Kép figyelek ám Anya!
kreony
 
 


sziasztok, gyors bekukk, mert nemsoká hozza nagyi Istvánt, ma náluk aludt :-) A melósok még itt vanak, ma talán már alapoznak és ha az idő isúgy akarja akkor a héten be is színezik a házat! Remélem így mert mer az udvar most kész életveszély.... vasak, állványok, hungarocel mindenhol...
Andris gyönyör!!!

Heni, próbálkozz a humánával, de ezt már személyesen is elmindtam :-) olyan jó hogy ha sétálgatok Kalocsán már nem érzem magam totál idegennek, hanem én is meg tudok állni beszégetni ismerős anyukákkal!!! Hála Nektek! Heni te tudod hogy ez Istvánnal nem olyan egyszerű de azért jó összefutni!

Timi, István mindig panaszkodik ha oltban járunk és nem kaphatja meg a teljes kinder szelet illetve túró rudi készletet :-)
Beni is nagyon nagyfiú, hihetetlen hogy nőnek!

Na megyek várom a gyermekem és felügyelem addig is a melósokat hogy ne legyen minden tiszta malter!

Puszi
Kati
eszikati
 
 


Sziasztok!

Nagyon édesek a gyerekek, Heni az a krumplis kép nagyon szuper :)

Köszönöm az érdeklődéseteket, kezdek kilábalni a depiből. Pénteken akarok bemenni a bíróságra papírért, jó lenne már túlleni rajta. Bár mondták fél év, nyugodjak meg nem megy olyan gyorsan :( Főleg a házeladás, úgy néz ki engednünk kell az árból, és hitelre venni másikat, csak szerintem ebbe férjem nem fog belemenni :( De nekem már elegem van abból, hogy így élünk.

Hányást, hasmenést megúsztátok? Állítólag az van a városban. Anyósom már túl van rajta, férjem meg most mászott bele, várható hogy mi is elkapjuk, bár Danira ráférne egy hasmenés, nem kéne beöntésre vinni. Persze anyámék kiakadnának, mert most készülnek nyaralni, biztos jól jönne nekik egy kis vírus :-P

Lindi
lindika
 
 


Sziasztok!

Mi van veletek?
Mi jól vagyunk és Andris is szépen nő.A meleget nehezen viseli,keveset alszik.Noémi továbbra sem féltékeny.Péntek óta van autónk,így most már én is könnyebben ki tudok mozdulni majd ha megszoktam már a kocsit.Eddig a szüleim kocsiját kértük el ha szükség volt rá.Az egy kombi nagy autó ez meg egy Wolsvagen poló.Parkolni nagyon jó vele!:)

Lindi:Remélem minél hamarabb rendeződnek a dolgaitok és te is tiszta lappal tudsz indulni.

Kati:Munkások készen vannak már?

Heni:Megoldodott a tápszer gondotok?Meleget,hogy viselitek?

Szilvi:Megszoktatok már az új helyen?Kész vagy teljesen a berendezkedéssel?

Timi:Beni jár már?Ő,hogy viseli a meleget?

Edit:Veletek mi van?Már rég hallottam felőled?Adél jól van?

További szép napot mindenkinek!
Néhány kép az ifjúságról!:)

Kép :P
Kép
Móni
kreony
 
 


sziasztok, lányok

Móni, a meleget én is nehezen viselem, pedig ez a ház még hűvösnek számít, nem csoda, ha Andris is. Még Z. is nagyobbat alszik, amint bejön egy hűvösebb idő. Berendezkedtünk már teljesen, sőt, dolgozunk is jó egy hónapja, aztán nemsokára nyaralás.

Nem felejtettem ám a házavató bababulit, csak megvárnám a hűvösebb időt, szerintem mindenkinek jobb lenne a 20-25 fok, mint a 30 felett. Addig strandolunk, és árgus szemekkel lesem az ismerős arcokat, de pl. hétvégén olyan tumultus van, hogy le sem veszem a szemem Z-ről, mert ő meg rohan egyik gyerekkupactól a másikig, és rabol mindent: biciklit és kannákat főleg.

Heni, tényleg, bevált a tápszer?

Kati, munkások? Képzeld, nálunk a sittet elásták a kert végében, nem is tudom, mi a fenét csináljak vele. Pedig mondtuk, hogy hivunk sitteskocsit, de nem akarták. Jobb azért, ha valaki folyton őrzi őket.

Lindi, papirok beadva? Általában nyáron szünetelnek a bíróságok, de szeptemberben felpörögnek. Házeladás? Van érdeklődő?

Ja, és kezdődik lassan az olimpia, korán reggel kelés és szurkolás. Nézi valamelyikőtök?

Szilvi
hortenzia
 
 


Kép Z a strandon
hortenzia
 
 


Kép Clint Eastwood a kamerába néz
hortenzia
 
 


Sziasztok!

Papirok beadva....csak a "hülye" ház nem akar elmenni...és ez most nagyon megnehezíti a dolgunkat. Végre kezdhetnénk új életet, és ehelyett minden nap el kell viselnem férjem beszólásait. Én már 14 millióért is eladnám a házat, csak végre külön lehessünk.
Szilvi ez az utolsó kép nagyon tündéri. A többi is persze :)

Editék jól vannak, dolgozik ezerrel, Adél meg mamázik, haza se akar jönni állítólag :)

Lindi
lindika
 
 


sziasztok, a gyerkőcök gyönyörűek! :-)
Kész a ház! Mármint a szigetelés :-) Nagyon szép lett, bár én még szerettem volna az ablakok köré valami egyszerű díszlécet de a férjem nem :-( De így is szép, a melósok szerint mogyoróbarna :-) Persze alábazat majd talán jövőre, a terasz szétverve, szóval attól még messze vagyunk hogy a HÁZ teljesen kész legyen de azért már szépülünk! Most erősen el is gondolkoztunk rajta hogy talán mégis vissza kellene mennem dolgozni mert anyagilag egy csőd a ház felújítása... szóval még aza is lehet hogy a kistesó projekt majd eltolódik pár évvel ha egyáltalán akkor bevállaljuk. Kicsit irigykedem mert barátnőm kisfia ma egy éves és most tudták meg hogy útban a kistesó, pedig ők még nem akartak. Hát ilyen ez, akkor érkeznek amikor ők akaranak :-) nekünk egyenlőre nem jött össze :-( Így elkezdtem a munkahelyemen izzítani a dolgokat hogy talán Szekszárdra átvennének... de ez elég nehz ügy lesz, szóval a jövő bizonytalan

Na a panaszáradatnak vége!

Szilvi, mi sajna nem Szelídra járunk hanem a Duna partra, nekünk az sokkal közelebb van.

Lindi, szurkolok hogy minnél hamarabb vége legyen az egésznek, bár a bíróságok még a nyári szüneten kívül is k****va lassúak :-(

Remélem a ház elmegy hogy legalább külön költözhessetek!

Heni, tápszer ügyileg mi újság?

na megyek holnap nagytakarítás! Az ablakok nagyon koszosak pedig még vigyáztak is a melósok, egalább is amíg kint áltam mellettük :-)

Pusza mindenkinek!

Kati
eszikati
 
 


Sziasztok!

Móni!Nagyon édesek a gyerkőcök! :D
Beni még nem jár :( lusta,segítséggel nagyon katonásan lépked de egyedűl még nemmer.A melegtől nagyon szenved,nemtud elaludni,amúgy is a fogzás még mindig megizzaszt minket,szegénykém még mindig kinlódik.
Egyfolytában jár a szája,gagyog énekel,tisztán kimondja,hogy cici :D

Szilvi!Látszik Z-n,hogy milyen kiegyensúlyozott gyerkőc!Nagyon aranyos :D !

Kati!Kitartás a felboruláshoz! :D Majdcsak rend lessz végre! :D

Lindi!Ha szépen megtudtok eggyezni,hidd el hamar vége lessz!Kitartás! :D Lakás ügyileg mi is úgy vagyunk,hogy amíg nemadtuk el a mienket addig nemis tudunk nagyobban gondolkodni,vagyis lépni.De te most nehezebb helyzetben vagy :( Szorítok neked!

Mindenkinek üdv! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Jelentem, a babnános Baby Fit bevált, de csak este eszik abból is valamennyit, eddig 160 volt a legtöbb, nem erőltetem, inkább kipótolom neki kanalas ennivalóval, azt szívesen eszi. Gyümölcsöt is már csak falatokban, pépek nem nagyon kellene már neki. Szeret rágni, bíbelődni a falattal.
A meleget jól viseljük, nálunk hűvösek a szobák és a nagy melegben bebújunk.
Kisfiam felállt, már kb. 2 hete. Azóta egész nap csak állna, mindenbe belekapaszkodik és próbálkozik, többnyire sikerrel. Van már mikor csak egy kézzel kapaszkodik. Rács mellett körbejárja a járókát. Négykézláb pedig rohan úgy, hogy néha csak a fal állítja meg. Szépen ül egyedül, azóta sokkal jobban lefoglalja magát a játékokkal.
Azt hiszem ennyi. Mindenkinek további szép nyarat!

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


sziasztok!

mi van veletek?Senki nem ír már?

Móni
kreony
 
 


hahó,
olimpianézésben voltunk, Z. már szépen mondja, hogy vizilabda és úszó bácsi :)
meg kicsit nyaraltunk is, és hát strand, strand, strand...

Szilvi
hortenzia
 
 


Sziasztok!


Ma elkezdtük az ovit, sajnos ahogy vártam bőgve. Az utóbbi időben nagyon anyás lett Dani, de ez érthető, hisz szinte mindig velem van, kivéve ha melózok. Azért remélem nem így fog menni minden nap!

Puszi a manókáknak!

Lindi
lindika
 
 


Lindi, gratulálok a nagy ovisnak! És szurkolok, hogy hamar megszokja. Volt egyébként beszoktatás?

Szilvi
hortenzia
 
 


Sziasztok!

Szilvi Dani már tavaly is volt ovis januártól, így most nem kellett beszoktatni. Minden reggel úgy megyünk, hogy nem akar oviba menni, de minden délután úgy jön el, hogy jó volt. Viszont egyre több rosszat tanul. Most kezdődik a megőllek, lelőllek....időszak, és ezt elég nehéz megmagyarázni neki, hogy ezek nagyon csunya dolgok.

Timcsi bocsi, hogy elsőre nem tudtalak hova rakni, de nincs fent képed, meg hát egyébként is az arcmemóriám....hm...azt inkább hagyjuk :)
lindika
 
 


Sziasztok!

Lindi!Semmi baj!Örülök,hogy találkoztunk! :D
Nekem könnyebb dolgom volt,ígyhát leszólítottalak!Remélem nemharagszól! :) ?


Remélem az összes babó jólvan!!!! :lol:

Pusszka mindenkinek!



Apropó:Tudom nem itt a helye de azért kérem a segítségeteket!Eladó a Pikoló babakocsim,szürke alapon sárga,sportos,de téliesíthető,lábzsák és esővédő van hozzá.20ezer ft

Ha valakit tudtok,hogy keres légyszi szóljatok!Köszönöm! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!

Végre sikerül írnom is nem csak olvasni.
Jól vagyunk,szépen növögetünk.Már 5830g 63 cm nagy a fiatalúr.Még mindig szopik,de már 2x kapott egy pár kanálka almapépet.Megette,de után követelte a cicit.:)
Vasárnap lesz a keresztelője,kíváncsi vagyok,hogy fogja tűrni a ceremóniát.A múltheti a lagzit nagyon jól viselte,amíg szólt a zene aludt,de amint abba hagyták már fent is volt.Az éjszakákat nagy többségben végig aludja.
Noémi továbbra is babusgatja.Nagyon szereti tisztába tenni,meg a popóját kenegetni.Igaz még mindig nem dolgozta fel,hogy már nem ő van egyedül.Ez nála egy kis hisztiben nyilvánul meg,de most már talán túl megy rajta.

Lindi:Dani majd csak beleszokik újra az ovis életbe.
Néhány új kép a fiatalokról!:)
Kép Andris
Kép Vidáman
Kép
Kép

Üdv mindenkinek!

Móni
kreony
 
 


Sziasztok!


Móni!!!!!Nagyon cukik! :D Annyira édesek!




pussz!

Kép
Kép
timcsy76
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?