Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zsu!!!!! EZ FANTASZTIKUS!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Óriási gratula!!! Mindenről számolj be! :)

Nagyon beindult a társaság. :) Ez jó!! Pozitív hangulatot eredményez!

Csajok, nekem megint előjött az allergiám.. :( folyik az orrom, egész nap tüsszögök, és a szemeimet ki tudnám kaparni a helyéről... Egyszóval borzasztó. Remélem azért nem lesz gond a babaprojekttel ebben a hónapban. Olyan jól beindult a sor.. jó lenne csatlakozni hozzátok, kismamák!

Mindenkinek kellemes estét/éjszakát!

Bea
abeatrix
 
 


megint laptető... jelent ez valamit?? :)
az előző laptetőn Virág tesztjéről írtam, itt pedig a legfrissebb kismamánkról.. Remélem a következő laptetőn lesz még1 anyukánk :wink:
abeatrix
 
 


Jó reggelt!Még mindig semmi.Csak görcs kitartóan(bár most enyhe,este elég komoly volt),le fognak szakadni a melleim(de szép is leszek!!:D) és megint hányinger(kávé és Gravida után).Kajálnék is-nem is. Összeszedtem volna egy jó kis vírust?Most van valami hányós-hasmenős vacak.
Szegény Beatrix! Tudod mire vagy allergiás?? Szedsz rá valamit? Megyek szurkolni a kajak-kenus döntőre.Utána jövök.Remélem lesz valaki!:)
Hajrá fiúk-lányok!!!!!!!!!!!!!EVEZZETEK!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

 
 

Bea: sajnálom az allergiádat! Parlagfű? Szedsz rá valamit? Anyukámnak a Zyrtec nevű gyógyszer vált be!

Kutyafüle: tényleg furi tünetek, ha nega lett a teszt! :roll: Látom ma sem vagy jobban. Mikor jött meg utoljára?

Nita: le vagyok maradva. Mikor kellett volna neked megjönnie?

Judi: A görbékhez nem értek, de jól hangzanak a tüneteid!!!! :wink: Mikor tesztelsz??

Teri: kirartást a köv. évhez, remélhetőleg az utolsó! Felkészültél?

Virág: szinte egyszerre leszünk kiírva. :lol: Menzi szerint nekem ápr. 23, de mivel a ciklusaim hosszabbak voltak, inkább 28-a. Kislányt szeretnétek?
Enci: Ti?

Nikole: Te mikor tesztelsz??

Vagytok néhányan tesztelés közelben!!
Mennek ám a drukkok mindenkinek!!!!! :D

Köszi a gratulációt lányok! Olyan aranyosak vagytok!
Nem éreztem semmit, csak egyszerűen nem jött meg 19-én, amikor kellett volna (dehogy kellett volna :wink: ). Péntek reggel csináltam egy tesztet (úgy remegett a kezem, h épphogy sikerült megcsinálnom). Azóta tisztára be vagyok rezelve, h mi lesz, h fogom bírni 2 gyerekkel!
A kínai szerint fiú……. :lol: (ez esetben Barnabás)!!!

Megmutizom:
Kép

Amúgy a nyaralás jó volt, nagyokat pancsoltunk. Sajna Emma taknyos lett, még most is az :? , de remélem hamarosan vége lesz!

Basszus már a kajakosoknak sem megy! :evil: Nézitek?

Zsu
svs
 
 


Sajnos nem.Ez olyan szomorú!!!! Még hátha a kajak 2-es lányok!!!!!
Zsuzsa!Nekem júli 19-en volt meg utoljára.A kalkulátor szerint 21-én,szerintem tegnap kellett volna jönnie. Jobbulást Emmának!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


GYŐZTÜNK!!!!!!!!!!!!
Szép volt csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szép volt csajok!!! :lol:

Akkor nem jött meg és a teszt is negatív? :roll: Sztem várj még pár napot és utána csinálj még1et!

Zsu
svs
 
 


Pozitív lesz!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Pozitív lett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hűha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dejó!!!!!!!!!!!!! Óriási gratula!!!!!!!!!!! :) Meg se kellett várni a következő laptetőt :D SZUPER!!!!!!!! A jelek nem csalnak :wink:

Egész feldobódtam!!! :D
abeatrix
 
 


Sziasztok!

Egy napra kiteszema lábam és két + teszt. JUHÉÉÉÉ!!!

Zsu és Kutyafüle: nagy gratula mindekettőtöknek!

Zsu: én is ápr. 23-ra vagyok kiírva. :)

Kutyafüle: szerintem te is ápr.23 körüli leszel ;) Szuper!

Többiek tessék hamar csatlakozni!!!!! Drukk mindenkinek!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok Lányok!
remélem nem gond, hogy betolakodtam. annyira jó végigolvasni titeket. mindenki babásodik? beszállnék a sorba :)
gratula mindenkinek a sok ++++++++ teszthez. remélem nekem is lesz hamarosan.
eddig főleg a férfi meddőséges topicban írtam, de hátha szerencsét hoztok nekem itt.
Hát röviden nálunk annyi a helyzet, hogy apit kezeljük, mert kevés a katona. 10M/ml."csak", ezért clostilbegitet szed. még 40 napig, aztán megyünk vissza számlálásra. remélem minden ok lesz.
addig engem nem vizsgálnak, míg neki nincs jó eredménye.
remélem nem is lesz szükség vizsgálatra nekem :roll:

na minden kismamának jó egészséget kívánok!!!!!!!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok Lányok!
remélem nem gond, hogy betolakodtam. annyira jó végigolvasni titeket. mindenki babásodik? beszállnék a sorba :)
gratula mindenkinek a sok ++++++++ teszthez. remélem nekem is lesz hamarosan.
eddig főleg a férfi meddőséges topicban írtam, de hátha szerencsét hoztok nekem itt.
Hát röviden nálunk annyi a helyzet, hogy apit kezeljük, mert kevés a katona. 10M/ml."csak", ezért clostilbegitet szed. még 40 napig, aztán megyünk vissza számlálásra. remélem minden ok lesz.
addig engem nem vizsgálnak, míg neki nincs jó eredménye.
remélem nem is lesz szükség vizsgálatra nekem :roll:

na minden kismamának jó egészséget kívánok!!!!!!!

Kép
kissedi
 
 


Niki: ez ám a nem semmi!!!!! Éljen az újabb bébike!!!!!!!!! :lol: Hogyhogy máris csináltál egy új tesztet, meggyőztünk?

Lányok, mikor mentek dokihoz? Vagy már voltatok?
Én 28-án este megyek, már előre izgulok!
Szívhang mikortól van (nem emlékszem :oops: )? A 6-7. héttől? Talán már hallani is fogjuk!

Kissedi: üdv neked és hajrá!!!!!!!!!

Zsu
svs
 
 


svs nekem juli végén kellet volna megjönie de nem jött!most a honap végén lesz megint esedékes a menzim! :roll:
kutyafüle neked is gratula a pozi teszthez!!!!!!
én mikor jövök?????? :roll: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bizony-bizony Ti győztetek meg!!!!!!Így amint Kovács-Janics páros éremátadása megvolt ettem két tesztet.Az első nagyon komolyan pozitív lett.Na akkor megcsináltam a másikkal is,de arra csak ké csepp jutott.Sebaj,látszik szépen.Próbálok feltenni képet.
Ezzel a kiscipőcskével mondtam el a férjemnek.Határtalanul boldog volt. :lol: Én hétfőn szeretnék menni dokihoz,hogy megnézze a helyén van-e,mert aggasztanak a görcseim.Remélem minden rendben lesz,és velünk marad,és egészséges lesz. Kép Kép [/img]

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle! neked is hatalmas gratula!!!! Jaj de jó, gyűlnek a babók!!!

Most irigykedek ám nagyon! De azt hiszem én most egy kicsit elhalasztom a babaügyet. ma nagyon összevesztem apával. Nem tudja megérteni, h utálok náluk lenni és nem bírom elviselni amikor anyós rázza a gyereket és nem érti meg h én ezt nem szeretném, m nem így akarom nevelni és csak azértis csinálja. Bármire mondom h azt ne, rögtön vágja a pofákat és direkt az ellenkezőjét csinálja. Nem érti meg azt sem, h nálunk nem szokás állandóan a nagyszülőknél lenni, ezért is anyósék állandóan b..ogatnak h miléyen ritkán viszem oda a gyereket (a heti egy alkalom sztem nem ritka, na mindegy...)Úhogy most nagyon ki vagyok rájuk akadva, a bőgés határán állok, és amíg ott kell élnem közöttük, addig nem szeretnék idegbetegen babát várni.
Bocsi a kifakadásomért, majd lenyugszom, és akkor majd lehet h másként gondolom.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!2 napig nincs az ember és már sorra babásodik mindenki.Szívből gratulálok az új kismamáknak!Jó kis babás hónap volt ez...megírnátok,hogy pontosan melyikőtők mióta próbálkozik a párjával?Elveszettem a fonalakat... :oops: bocsi.
Velünk nem tudom mi lesz.....nálunk is megy a harc Teri....anyósomról nem is szólok,miatta vagyunk ott ahol vagyunk és még neki áll feljebb...
Minden kismama pihenjen sokat és vigyázzon magára nagyon.
Ja,dokinál nem voltam,temetésre kellett mennünk,a főnökömmel meg konkrétumokról nem beszéltünk....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Szia Vernike!Merre jártál,hogy nem voltál? Vernike,tudod,nekünk ez az első hónap volt.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle,igazad van,és nagy szerencsétek,hogy elsőre összejött.
Háááát,2 napig ácsaink voltak,meg megrakták a kőművesek a közfalainkat.állandóan ott vagunk,nem megyünk semerre....ez a baj úgy is....Hát nagyon irigyellek...Mit szeretnétek?Fiút lányt?Nevetek már van?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Én inkább kislányt,a férjem meg kisfiút.A kislány név mindkettőnknek favorit:Lara.A fiú kettő lesz,mert az egyik családi hagyomány:Dániel.A másik hozzá nálam Roland a befutó,a férjemnek tetszik,de nem olyan lelkesen,mint a Lara.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


kutyafüle úgy irigyellek!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, ne feledd el, hogy 9 nap múlva startol a projekt.És amikor a Jóisten úgy látja elküldi Nektek a kistesót! :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


nem felejtem el de olyan jo hogy mindenki babásodik már és ilyenkor kicsit nehezebben viselem a dolgot!
tudom hogy nekem is lesz hamarosan pozitív teszem!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nikole: reméljük nem jön meg neked se! Hú a hőd nagyon alacsony. Ki fogsz hűlni.

Judi: amint lesz egy képem már teszem is fel. Sajna a dokim magánrendelőjébe nem tud képet adni :( A has és mellnagyobbodás, alvás jó jel. Meg a has szurka is bejön valakinél. Nekem még most sincs szagundorom, meg hányingerem se. Az nem mindig jelentkezik az elején.

Bea: én is küzdök az allergiával, de nem merek semmit bevenni rá, így marad a tüsszögés, orrfolyás és szemvakarás. :(

Zsu: én maradnék a fiú mellett, apa lányt akar. De végülis mindegy is, a lényeg, hogy minden okés legyen vele. Ti mire vágytok?
Hihi most olvasom, hogy be vagy rezelve, hogy mit fogsz 2 gyerekkel csinálni. Akkor elárulom én is para vagyok már most miatta :)
Én már voltam kedden dokinál 4 mm petezsákot látott. Szerdán megyek újra.

Kissedi: üdv és hajrá. Az én történetemet ismered a pasis topicból. Drukk nektek!

Vernike: hát mi tavaly április óta nyomjuk a bébi projektet és most sikerült. :)

Nita: fel a fejjel! A szeptember a ti hónapotok lesz!!! Millióezer drukk nektek!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


virág köszi ari vagy !!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Kisvirág: az allergiával én is pont úgy vagyok, ahogy te. Gyógyszert eddig se szedtem rá, most meg pláne nem fogok. Inkább szenvedek egy kicsit, de gyógyszert azt nem. Fejfájásra se veszek be semmit. Viszont nekem bejött 1 dolog, mégpedig a kefír. Ugybár a kalcium segít leküzdeni az allergiás reakciót, ezért is adnak a méhcsípés után Ca injekciót annak, aki érzékeny rá. Szóval miután a Ca tablettának valami hihetetlen rossz íze van, elkezdtem kutatni, mi lehetne a megoldás. Rátaláltam a kefírre. 1 pohár kefír nem tartalmaz sokkal kevesebb Ca-t, mint 1 pezsgőtabletta(ráadásul annak az alján mindig marad egy kis Ca, így kb egálban vannak) Az íze sokkal jobb, és egészségesebb is. Reggel benyomok 1pohárral, és 1-2 órára elviselhető az allergia(mondhatni semmit tünet :) )

Képzeljétek, szépen töltögetem a hőadataimat a fertility-n, eddig semmi jel, hogy mikor is van/volt a pé-m. Aztán ma:
Kép

Ez aztán a nagy segítség,nem?! :D Utólag,ráadásul nem 1-2 nappal a pé után szól,hogy ekkor volt. Úgy nézem, hogy pont oda rakta, ahol én is gondoltam. Csak az én hőm egy pöttyet lassan kúszik felfelé. No nem mintha zavarna, csak maradjon is fent jó sokáig! :)

Annyira szívetmelengető, hogy így gyűlnek a kismamák!!! :) Nagyon jó, bár tény, én is irigykedek kicsit... :oops: :) Nem elfelejteni az UH képeket!!! Még ha nem is látunk rajta semmit, csak 1 kis pöttyöt, de akkor is!! Kell, hogy erőt adjon nekünk :wink:

A második babát váróknak csak annyit, hogy az egyik barátunknál 2 gyerkőc van, és az anyuka azt mondja, hogy 2 gyerekkel könnyebb, mint 1-el. Elfoglalják egymást :) Bár nyilván ez nem csecsemőkorra vonatkozik... Hosszútávon mindenképp kifizetődő :wink:

Kellemes napot mindekinek!
abeatrix
 
 


Bea: köszi a kefíres ötletet. Ki fogom próbálni. Ma fél éjjel az orrom fújtam. Kivagyok már. :(
Minden hőmérős program utólag teszi be a vonalat. Sőt ha nem tud dönteni a program be se teszi. Szerintem úgy működik, ha már megemelkedett a hőd és pár napig fent marad akkor kalkulálja ki mikor volt a péd. Egyébként azt is be lehet állítani, mikor voltatok együtt apával és akkor látni fogod, hogy amikorra a vonalat betette, akkor előtte-utána voltatok-e együtt. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


HAJRÁ FIÚK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szurkoljatok ti is!! Rájuk fér!!!
abeatrix
 
 


Szurkolunk ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


hát én nem vagyok egy nagy szurkolóbajnok, de mindjárt lerágom a körmeimet.....
abeatrix
 
 


14:9 :lol: jujj de jóóóóóóóó :D
abeatrix
 
 


na jó, a vége 14:10.. de megvan az aranyunk!!!! :D:D:D:D:D:D
abeatrix
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy írok Nektek, csak olvastam, hogy Ti is allergiával kínlódtok, és ha nem veszitek tolakodásnak, adnék egy tanácsot:
kalcium nem csak pezsgőtablettában van, hanem injekcióban is, Calcimusc injekció a neve.Háziorvos felírja, úgy olcsóbb is.
Valami folyadékba kell beletenni, és meginni, nincs semmi íze.Mi is ezt isszuk allergiára, és tényleg segít.

Judit, jobban vagy már? :wink:

Gratulálok a zebrás tesztekhez, csak így tovább! :lol:
Vendég
 


Luca: ez most komoly, hogy segít a calcimusc szuri??? Mert van is itthon ilyenem, mert annó kellett a fiamnak adni. És mikor érdemes bevenni reggel-este és napi egy ampullát? Köszi a választ. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kutyafüle: nagy-nagy gratula neked is!!!!!

Képzeljétek, nekem is késik már 2 napja, ha reggelig semmi, akkor tesztelek. Drukkoljatok nagyon!!!

De most mennem kell, mert párom már itt ólálkodik, mert kell neki is a gép... Csak annyit írtatok, hogy mire elolvastam, már nem maradt időm írni. Na majd holnap...

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok csajok!

Egy pár napja nem voltam, de most gyorsan visszaolvastam.

ÓRIÁSI gratula Zsunak és Kutyafülének :lol: :lol: :lol:
Ez hihetetlen! Egy pár napig nem vagyok és tessek :D Csak kapkodom a fejem. Nagyon örülök nektek :D

Nekem szept. első hétvégéjén lesz esedékes a tesztelés. Addig is nagyon "igyekszünk" apával... :lol:

Képzeljétek esküvőn voltunk tegnap. Egy barátnőm esküvőjén és nagyon jót buliztunk. Már nem is tudom mikor táncoltam utoljára. Ittam két koktélt, remélem nem ártott. Bár ha jönni akar az a baba úgyis jön. Barnabással úgy volt annó, hogy mikor megcsináltam a pozi tesztet előző héten esküvőn voltunk és még lánybúcsún is voltam.

Most megyünk Barnusért a szüleimhez, náluk volt a 7végén.
Az anyós témához én is hozzá tudnék szólni...

Kép
nyanya77
 
 


Lányok, annyit írtatok, alig tudom visszaolvasni!!! :shock: :shock:
De a lényeg, megint van egy kismamink!!! Kutyafüle, GRATULA! Tényleg szerencsések vagytok, hogy elsőre összejött!!! :D Vigyázz magatokra Te is!
Húúú, de izgi, egyre több kismamink van! Hajrá lányok, és hajrá még egycsíkos sorstársak! Csíkosodjunk!! :D :)

Nikole, lehet, hogy Te leszel a következő! Vagy Bea?? :roll: Én is szeretnék közétek tartozni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll:

Kissedi, Nektek is hajrá! Üdv itt a csapatban!

Virág, sajnos én is szenvedek az allergiától, csak úgy időszakosan. Például tegnap egész délelőtt kínlódtam, már fájt a tüdőm. Aztán elmúlt. Van olyan 5 perc, amikor 20 tüsszentés, aztán napokig semmi. Ha fúj a szél, felerősödik. Együttérzek veled.

Nagy-nagy gratula a férfi vízilabda válogatottunknak!!! Szuperek voltak!!! Én is néztem, őrjöngtem....! :D És gratula az összes érmesünknek is!!!

Kép
judi79
 
 


Köszönöm lányok!!!!
Nikole!Ez nagyon jól hangzik.Megy a drukk holnapra,aztán gyere gyorsan beszámolni a fejleményekről!!! Nyanya ügyeskedjetek ám!!!!!!! Mindenkinek megy a drukk!!!!!!De jó is lenne,ha mind babásak lennénk. Négyen mmeg majdhogynem egy időben szülünk.Illetve ha Nikole csatlakozik,akkor öten.Már ha nem lesz semmi baj.Kezdem átvenni a férjem paranoiáját. :shock: .
Megyek.Nagytakarítok,de inkább csak gatok,mert kicsit fáj a hasam és a derekam,és óvatosabb akarok lenni.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kisvirág, én allergiás vagyok a bögöly csípésére, ezért ha megcsíp a fránya jószág, napi 3X2 Calcimuscot iszom teában. Mindig mindenhova viszek magammal jó pár ampullát, mert nélküle kegyetlenül pocsékul vagyok...
Imádom a vizet, és víz környékén sok a bögöly.És olyan alattomosan csíp, nem veszem ám észre, csak másnap, amikor már hatalmasra dagad a csípés.Ezért, ha látok körülöttem ólálkodni, már iszom is a kalciumot, biztos, ami biztos!

Lányomnak is kijött most az allergiája, Ő 2X1-et iszik.


Nálunk is a gyerekeknek szokta írni a házidoki, szoktuk kérni, hogy írjon kicsit többet...
Vendég
 


Nita: megértem, h türelmetlen vagy, de hidd el a várakozásotok meghozza a gyümölcsét!!!!!

Teri: légy nagyon erős és ne hagyd, h anyós megrontsa a kapcsolatotokat! Nagyon drukkolok, h jövő ilyenkor már teljesen Pesten lakjatok és ezzel megoldódjanak a gondok!!!!!!!

Vernike: Ti akkor csak átmenetileg függesztettétek fel a projektet, ugye??? Valahogy erről lemaradtam! :oops:

Niki: A Dániel nagyon szép név, de a többi is tetszik!

Virág: ezek szerint nem csak én parázok a 2 gyerkőctől? Annyi kérdés van bennem, h hihetetlen. Persze nem vagyok bizonytalan cseppet sem, de tudom, h nem lesz könnyű sem a terhesség sem az utána levő kb. 9 hónap.
Meg kicsit aggódom, h a sok ugrabugrlásban nehogy ártsak ketteskének! :? Te hogy oldod ezt meg?

Nikole: drukklunk a teszthez!!! Majd gyere és mesélj!!!

Bea: az nem jön be, h a várható menzesztől visszaszámolsz 14 napot? Kb. akkor kell lennie a peteérésnek, nem? :roll:

Nyanya: köszi! Jaj, én is úgy mennék esküvőre, de idén nem volt egy sem, jövőre meg nem biztos, h tudok majd menni!

Pocakosok: Ti hol fogtok szülni, tudjátok már? Én a Jánosban szültem Emmát, most is ott fogok! Azóta vannak vadiúj szülőszobák, tök kíváncsi vagyok rájuk. (Mivel és 4 ágyas szülőszobában szültem teltháznál, képzelhetitek! :roll: )


Ja és persze: Szép volt fiúk!!!! 8)

Zsu
svs
 
 


éljenek a fiuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
holnap megy uh-ra és vérvételre!!!!!!!!!drukkoljatok!
Már csak 8 nap és mi is probálkozhatunk!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nikole: egyébként szokott neked késni? Remélem nemleges választ írsz. Drukkkk a reggeli teszthez. Érzel egyébként valamit?

Nyanya: hát én nem sűrűn iszom, de ebbe a hónapban megittam egy koncert alkalmával 4 féldecis jégert. És babás lettem. Lehet kellett ez is hozzá :lol:

Judi: részvét az allergia miatt. :( Neked se semmi.

Luca: köszi a segítséget. Este iszok is egy ampullával. :) Egyébként én is allergiás vagyok a csípésekre is. :(

Nita: millióezer drukk még mindig!

Zsu: mondom, hogy parázok már most mi lesz kettővel. De úgyis kialakul majd akkor ha már kézzelfogható a kis drága :) Bennem is sok a kérdés. Sok mindenről le kell szoktatnom addig Kendét. Nehéz lesz, de megoldom :) Hát nem könnyű megoldani a pocakosodást. Nekem tán annyival könnyebb, hogy már elmúlt 2 éves. Nincs babakocsizás, de van helyette az „anya hopp” (vegyél fel) az utcán, meg mi a 4-en lakunk és nincs lift, így oda is fel kell cipelnem. Kicsit aggódok, hogy mi lesz a tesóval, mert Kendével is veszélyeztetet voltam. Remélem most nem leszek az, mert gőzöm nincs hogy oldanám meg a fekvést.
Én Bp-n a Máv kh-ba fogok szülni. Ott van az orvosom. Kendét a Schöpf-Merei Ágost Kórházba szültem. 3 ágyas szülőszobába, és mikor már javába vajúdtam szólt az orvosom, hogy várjak, mert nincs szabad ágy a szülőszobán, Köszike mondtam. Úgyhogy a folyosón sétáltam elég sokáig mire lett szabad ágy. Úgyhogy tudom milyen teltházba szülni. Ja és az osztályon se volt hely. Úgy volt helyem, hogy délelőtt hazament egy csaj és du. kaptam meg az ő ágyát. Király mi? Remélem most nem így lesz.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


virág köszi neked is a drukkot! :lol:
mi is szokunk le a babakocsirol,már elég sok helyre anélkül megyünk inkább a kismotorját vagy bevásárlo kocsiját hozza!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: a motor nálunk is menő. Csak néha azt is cipelni kell, na de olyankor mondom neki vagy te vagy a motor, a kettőt nem vagyok hajlandó cipelni :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


ismerős mátéra is rájön a dili néha leteszi a motort és cipelni kell!de sajna neki hiába mondom hogy vagy a motor vagy ő nem mindíg érdkli!
de ezek ritkák hála égnek! :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kisvirág: nem szokott késni, történelmet írna, ha a 30. napon vagy utána jönne meg, mert nekem olyan 25-27 naposak a ciklusaim. Szóval remélem nem csap be most a szervezetem. És már kb. 1,5 hete szúrogat a hasam, és émelygek is napjában többször. Marcival elég hányós voltam, szóval ez lehet jel is. Szóval gyanús, már nagyon várom a reggelt. Gondolom nem alszok ma sem sokat...

Én is félek, hogy mi lesz velem 2 gyerekkel, mert Marci ráadásul egyáltalán nem nyugodt, sőt, és ugye ő még csak 17 hónapos, szóval neki még nem nagyon megy a kismotor, és cipelni is kell még. Mi is a 3-on lakunk :roll:

Ja, én még választhattam is melyik szülőágyon akarok szülni, és a kórtermek is pangtak, de nem bánom, sőt. Nem irigylem a sorbanállásos szülést :roll:

Kép
Kép
nikole
 
 


megy a drukk neked reggelre! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nikole: nagyon drukk reggelre! Gyere gyorsan majd a hírrel. De tuti + lesz ;) Egyébként Kende se egy nyugodt gyermek. Remélem a tesó az lesz. :)

Nita: nálunk is soká tudatosult a kis buksijába, hogy vagy a motor vagy ő :) Néha tök jó fej. Mondja, hogy ő cipeli a motrot, anya meg őt. Van esze mi? :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


okos gyerek az biztos! :lol:
Máté is olyan édes volt a multkor!
elvoltunk vásárolni és az apja hozza fel az emeletre a cuccot és ilyet szol az apjának:segíthetek?!azthittem meghalok a nevetéstől,annyira édesen mondta! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?