Új privát üzeneted érkezett!

Itt vagyok. reggel már 7kor a fülsézeten voltam. Mire lementa sor 9.30lett. Utána mentem a keresztfiamért mert itt lesz egy hetet.
Most értünk haza

Kép
csucsu05
 
 


örülök hogy it vagy már!
akkor most se fogsz unatkozni két gyerkőccel! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita. ESküszüm kettővel jobb mint egyel. SZabina most a uncsitesóján csüng még a hangját sem hallani. :)
Kell neki egy kistesó tényleg :)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Hali!

Csucsu mit mondtak a füledre. Leszedték a kötést?
Akkor most a héten nem is érsz rá, vagy azért össze tudjuk ereszteni a gyerekekeket valamikor?
Mennyi idős az uncsitesó?

Pusza
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek. A kötést levették igen. Most minden nap menni kell reggel gyógyszeres csikot tesznek bele. Tominak már 1hete azt teszik és most kezd javulni neki. Az uncsitesó aki itt van 13,5éves. De lemegy a kicsik szintjére. JAjj de olyan édes mert a kishugát aki 6éves most nem hoztam el. Illetve most a nagyfiú akart jönni. A kislánynak nem mondták el, hogy a Jóti hozzánk jön mert akkor sirt volna, hogy ő is jön. (bár felőlem jöhetett volna) Ezért kitalálta az anyja , hogy a bátyja lement a boltba. Erre most hivott a sogornőm, hogy a kislány ki van akadva, hogy a JÓti nem kapja meg a boltban amit kell vennie?? Hát olyan jót nevettem. Aztán most az ANyja megmondta hol a bátyja és kiakadt a kiscsaj. De ő is jön majd mert az anyukája megy kórházba 3-4napra.

Talizhatunk persze max hangosabban kell beszélni mert néhe nem hallok jól. A másik fülem valahogy nem veszi át mindkettő szerepét. Tomi is igy van nem mindent hall meg. SZóval vicces mert ha a két süket beszélget:):)

Pocid, hogy van? Már nem fáj? Mikor mész dokihoz?

Kép
csucsu05
 
 


csucsu én is könnyebbnek érzem mikor itt van a szomszédbaba akkor valahogy a Máté is nyugisabb! :lol:

bucsek jó volt a mai játszotér csak csucsuék hiányoztak! :lol:
össze kéne hozni egy közös talit nem míg egyben vagy?! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bucsek : aférjed megy focizni a tOmival? Mert szerdán ha van kedve mehetne. 20.15kor van meccsük és kb 1/28kor lenne a tali. Mez van azt a Tomi viszi mindenkinek. (felső+sort) Csak sportszár kell . A Tomi úgyis kocsival megy elvinné őt is ha menne.

Kép
csucsu05
 
 


Helló!

Csucsu: köszi a hasam jól van. Ma egyáltalán nem fájt, úgyhogy este elmerészkedtem a Tescoba. Most viszont mintha megint érezném egy kicsit. Szerdán megyek legközelebb dokihoz, kíváncsi leszek mit mond.
Ha a kis csucsu füle jól van, gondoltam medencézhetnének egyet ebben a melegben, azt hiszem egész hétre 35 fokot mondtak. Ti is átjöhettek ha gondolod, legalább a gyerekeknek is környezetváltozás.
De csak ötlet, lehet más is a progi.

Aranyosak ezek a gyerekek. Hát a 6 éves kislányt már biztos nem lehet ilyen dumával átejteni, hogy boltba ment a tesó. Már 2-3 évesen is szörnyen okosk, nem hogy 6 évesen.
A te ágadról vagy a Tomi ágáról uncsitesók? Remélem nincs nagy baja az anyukának, hogy kórházba megy.

Hát foci téren nem tudom mi lesz. Említettem a Gábornak, hogy lehetne menni, fel is csillant a szeme de mikor mondtam hogy bajnokságokat játszanak akkor megrettent. Azt mondta azt mindíg nagyon komolyan veszik. Ő meg már rég nem játszott. Lehet, hogy mondom majd neki, hogy egyszer nézze meg csak úgy, hogy játszanak. Mintha azt mondtad volna, hogy aug 20.-án is szokott lenni valami, itt Halásztelken.
Na majd meglátjuk.

Nita: jó volta a mai játszó, tényleg csak a Csucsuék hiányoztak, nekem kicsit leégett a vállam.

Pusza
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Párod ne butáskodjon már. Ez nem olyan komoly bajnokság.
Ha nem birja a strapát amit kétlek akkor kér cserét. Most szerdán kevesebben is lesznek elkellene egy ember.
HA fél nyolcig haza ér és nem mész szülni miért nem megy el?? VAn egy ember akinek a nevével lehet focizni mert anno beirtak egy embert ha netán valaki megy. Elvileg kell nevezés gyakorlatilag meg mindig megy valaki aki beugró. Pláne nyáron.
Most lesz vége a bajnokságnak ha tetszika párodnbak akkro csináltatnak neki isnevezést. Ami semmi extra csak egy fényképes igazolás.
Szóval ne izguljon már emiatt. Vanegy fiú aki nagyon jó fej de pl: ő két bal lábas:) Mégis mindig játszik. Ez nem NB 1:)
Oké talizhatunk 9re megyek fülészetre utána leszek.

Kép
csucsu05
 
 


Bucsek: Az én ágamról uncsitesók. Van egy bátyám. Tamásnak van egy huga és egy báryja. Ott 5uncsi tesó van. Összesen 7uncsitesója van Szabinának.
Hasi sérve van. Azt kell műteni. Amúgy a kislánya igen okos nemis értem miért ezt mondták?
De a nagyfiú sokat szokott vásárolniés az Apja is a közelben dolgozik tehát valószinű ezért vette be a dumát.

Nálunk is lehet fürdeni csak a viz nálunk 1,20 mély. Abban ha nem fél a BÖmi akkor gyertek át. Igaz van uszógumink is.
Nekem még gyári uszúgumim is van. Bár én most nem fürdök a fülem miatt.

Kép
csucsu05
 
 


Helló!

Ok akkor majd üzizz ha úgy érsz haza, és ráértek. Vagy esetleg délután. Majd meglátod. Holnap de. megyek dokihoz, de du itthon vagyunk szerintem.

Na pusza
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: meg is jártuk a dokit, voltunka közértben is és taliztunk a Bömivel meg a Mamáddal.

Kép
csucsu05
 
 


Bucsek: akét gyereket nem tudom kiszedni a vizből. Igy játszóra nem tudunk menni max este. 6kor. Ha úgy jó. Vagy gyertek ti át.
Mert a vizipókok élvezika jó időt kint.

Kép
csucsu05
 
 


Bucsek: Én hivhatlak ha foglalt a telód:)
Kivel csacsogsz ennyit?
Nita is most hivott , hoyg menjünk játszóra de nem mentünk mert nagyon meleg van . A gyerekek bent vannak a vizben kiszedni nem tudom. Mindjárt Szabinát teszem le aludni még egy fél óraát hadd fürödjön aztán csicsi van. Délután felőlem lehet talizni.
Nitáék is jöttek volna de már nem sok értelme lenne fél óra múlva megy aludni alánykám. 2től nekünk jó amúgy.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
hazajöttünk a játszorol!rossz volt hogy nem voltatok! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NIta: Nem volt meleg? Mert délben nagyon meleg van . Körmösnél is volt a Máté veled, hogy ilyen hamar megjártad?
Bocsi a telóban nem tudtam beszélni közben a szabina éppen le akart esni a lépcsőről.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu nem volt olyan meleg pont kellemes volt,árnyékba voltunk!
A körmösnél nem volt ot a Máté hanem zoli odahozta mikor végeztem!
Semmi baj!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: A mai dokihoz sok sikert! Gyere nagyon jó hírekkel. Hányra mész?

Kép
csucsu05
 
 


Nita: Hun vagy megjártad a dokit már biztosan. Mi újság? a doki mit látott bent?

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!nem baba!
de hála égnek baj sincs!
valósznű nem volt pém de meg fog jönni mert 8 mm-es a nykh-a!de ha 21.éig nem jön meg akkor 25.-én ujra uh és kezdődik a kivizsgálás!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Az jó ha nincs baj.

Kép
csucsu05
 
 


én is ezt mondom hála égnek nincs nagy baj! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinál CTG-n jól elkéstem, mert az M0-n araszolás volt, le tudtam menni dunaharaszti felé, de úgy meg jó nagyot kellett kerülnöm. :( A dokim már várt, mondta hogy üljek be a CTG-re utána megvizsgál. Lehet, hogy elmegy műteni, de várjam meg. Hát elment úgyhogy ott dekkoltam. Délre végeztem :( Hát nem sok változás történt múlthét csütörtök óta. Mondhatni semmi. Úgy néz ki jól érzi bent magát a kiscsaj.

Ma aláírtuk végre a hátzerveket. El se hiszem, hogy történik valami konkrét is ez ügyben.

Nita: örülök, hogy nincs baj.

Pusza
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


szilvi elvégre még 10 napja van a kicsjszinak!ha meg jolérzi magát és nincs baj hagy maradjon még kicsit!
majd szolj ha van kedved átszora menni akár délután mindegy! :lol:
csucsu merre vagy?pirivel hogy állsz? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Szia itt vagyok. Piri nincs. Ma viziparkban voltunk Ráckevén. Tök jó volt.Este értünk haza későn pedig 9-kor már ott voltunk.:) Jajj nagyon jó volt. Szabina is élvezte. Szabinának is kellet venni mindehova jegyet hogy kapjon ő is sok szinű karszalagot:) Beszarás volta kiscsaj annyira jól érezte magát.
Fülem jól van nem fáj igaz füldugóval csúszdáztam.

Bucsek: Ne félj jönnek a frontok most hamarabb fogsz szülni. Papiron 10napod van mondjuk az sem sok bár a végén már én is alig vártam Szabina kint legyen végre.
Gratula a háztervekhez:) Innentől már pörögni fog minden a ház témában is nem?
Igaz most a baba az első és szépen lassan felépül a házatok is:)

Kép
csucsu05
 
 


mi is megyünk majd ha megint lesz jóidő csak a Mogyórodi aqvaparkba!!!Már nagyon várom!!!!!!!!! :lol:
annak viszont nagyon örülök,hogy már nem fáj a füled!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: A mogyóródin mi is voltunk az nagyobb és szupi is de ott mindig nagy a tömeg. És itt a belépő 3000,ft ez a fullos jegy ezért mindent igénybe vehetsz. Tepidáriumot ami fnatasztikus és a szaunát, gőzkabint mindent. A mogyóródi meg mikromi voltunk akkor volt 5000Ft. Most nem is tudom mennyi a belépő. Igaz, hogy nagyons ok csúzda van. Ennek az az előnye, hogy közel van, nincs nagy tömeg és folyamatosan lehet csúszkálni nem kell várakozni órákat.
Hú mikor mi voltunk volt, hogy egy csúzdára több mint másfél órát vártunk. Összeségében ez is jó hely noha a mogyoródin több a csúzda.
De gyerekkel ez pont jó hely.
A fülem azért nem 100% os mert kicsit érzékeny és nem is pukkadt ki. Tehát nem tudom milesz de hétfőn újra doki szerintem.

Kép
csucsu05
 
 


a mogyorodin hétköznap 4900 a belépő hétvégén 5200!
amikor mi voltunk hála égnek nem voltak sokan!
örülök hogy jol éreztétek magatokat!
Többiek merre vagytok,bucsek aproka? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Mi 4éve voltunk akkor is ennyi volt a belépő. Igaz akkor csak a hajdúszoboszlói volt meg és a mogyóródi . Azóta van már több is nem érdemes az árat emelni hisz egy négytagú családnak igy sem olcsó.
Az érdekes, hogy én voltam már Görögországban, Olaszországban, Spanyolországban is vizi csúzda parkban ott ennél olcsóbbak az árak pedig a külföldi árak drágábbak.
Magyarország az árakban szeret első lenni. csak a fizetésekben nem:(

Bucsek: csak nem szülsz már??

Aprooka: Biztos most a baba köt le. Ami természetes.
Milyenek a napjaitok?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Neeem szülök még, itt vagyok és egyben. Csak miután csütörtökön azt mondta a doki, hogy ugyan úgy állok mint múlthéten, lemerészkedtünk anyósékhoz Dombóvárra. Azért beraktuk a kocsiba a kórházi táskámat is, ha esetleg lenne valami, itt legyen. Biztos örültek volna a nagyszülők ha az unokájuk Dombóváron születik, a dokim viszont nem hiszem, de úgy tűnik ezen már nem is kell izgulni, mert lassan megyünk haza és idáig nem történt semmi.
Legközelebb szerdán megyek NST-re, ha addig semmi.
Mondtam a dokinak, hogy jön a hidegfront, meg a telihold, úgyhogy lehet, hogy itt fogunk sorakozni pénteken, de úgy tűnik ezek a frontok meg teliholdak engem nem hatnak meg túlzottan, de nem is baj, akkor mindig tömeg van a szülőszobán. Jobb két front között bemenni, amikor nyugi van és nincs sorbanállás a szülőágyért. :)

Csucsu: nem is tudtam, hogy ráckevén ilyen szupi hely van, ha most nem lennék terhes és tudnék csúszdázni, biztos elmennék megnézni a Bömivel. Szerintem meghalna a helyért, amilyen csúszdamániás most. :)
Kirántottam az egyik tököt pénteken, nagyon fini volt. Még egyszer köszi őket. :)

Nita: szerintem, majd csak csütörtök körül megyünk játszóra legközelebb, mert ma lemegyünk a Velencei-tóhoz a telkünkre, anyuékhoz. Szerdán meg aug 20.

Na pusza nektek.
Bucsek

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Jó van akkro egyben vagy még. Na bigyázz magadra azért mert csak a végén vagy már nagyon. Ez éltessen nemsokára megpuszilgathatod a kicsi lányodat akinek a neve még nem eldöntött:)
Tényleg a név kárdés megoldodott már? :) Vagy majd a szülőszobában kitaláljátok?
sok puszi csütörtökig is :)
Tök még van bőven..... :) Sőt a padlizsán is szépen növöget:)

Kép
csucsu05
 
 


szilvi akkor majd megyünk csütörtökön,ha egybe leszel még addig!!!!!!!!!!!!!
tegnap én is csiáltam rántott tökt és még a Máté is megette!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Ma kitartást a temetésre.

Bucsek: Vigyáz magatokra.

Nóri: Balcsin vagytok még? Nagyon eltüntél ám !!! Tessék valami életjelet adni!!! :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu nagyon rossz volt a temetésen!Mama élettársát nagyon sajnáltam annyira sírt szegény!
Meg nagyon furcsa volt a mama házába lenni miközbe ő már nincs köztünk!
Szilvi mi van veled jol vagytok?kislány kibujt már?
Aprooka és ti hogy vagytok?jol telnek napjaitok?
Nóri adj jelet magatokrol,nagyon hiányoztok már!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Sajnos egy temetés mindig rossz és mindenkinek. :( Ez az a dolog amit nem akarok érteni és megszokni, hogy ez az élet rendje.

Bucsek: Egyben vagy??? Bár gondolom az üzit küldtél volna ha már meglenne a kislány.
Vigyázz magadra nagyon és tényleg már csak 6nap van a kíírt időpontig.
Hú de izgi:)

Apooka: T eis írja már ha tudsz a kicsi mellet.

Nóri: Dá dá lesz ha nem adsz életjelet :)

Kép
csucsu05
 
 


Most kaptam az sms-t.

MA MEGSZÜLETETT 14ÓRA 39kor FRUCHT ADÉL!
Anyuka és a baba is jól van:)

GRATULÁLUNK BUCSEK!
:) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
csucsu05
 
 


szilvi hatalmas gratula a kis Adélhoz!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt lányok!

Tegnap mindenem fájt. Elmentünk állatkertbe. Igaz vidámparkba is akartunk menni de oda nem jutottunk el. Mert 4kor jöttünk ki a ZOO kertből.
Nagyon nagyon jó volt egy babanetes lánnyal mentünk neki is van 1gyereke és a két gyerek nagyon jól el volt. Ők még mentek tovább cirkuszba is mert meg volt már a jegy. Mi meg , hogy nem volt már jegy igy elmegyünk egy másiknapon cirkuszba és előtte megyünk vidámparkba.
Elfogadnak üdülési csekket is és az van bőven:)

Többiek merre vagytok???

Bucsek: Remélem a kis Adél jól érzi kint magát?:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu örülök hogy joléreztétek magatokat!Nekünk is jo volt a tegnapi nap de jol el is fáradtunk kint az ügetőn ráadásul egyik köcsög ló jó bokánrugott,iszonyatosan fájt/fáj! :? :(

szilvi gyere amint tudsz !várunk nagyon!

aprooka nori jelentkezzetek! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Jó meleg volt tegnap akkor ti is kifogtátok a meleget. Az nem jó, ha fáj a bokád.

Kép
csucsu05
 
 


meleg volt nagyon folyamatosan locsoltuk magunkat ,így ki birtuk!
de a lovak legalábbis némelyik tiszta zizi volt!
hála égnek járni tudok! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita. Mi is mikor haza értünk csobbantunk egyet a medóban. Aztán gyorsan spuriztam is Aloe Verázni.

Kép
csucsu05
 
 


tényleg tudtál már meg valamit arrol a aloeverás dologrol amit multkor mondtál? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Igen. Van katalógusom a jövő héten már megjön nekem a Maca. Ha megjön akkor megmondom mennyi az ára mert euroban van és az aktuális árfolyam alapján alakul az összeg.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu ezer köszönönet mégegyszer!
többiek merre vagytok?Nori,Aprooka,Szilvi? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri balatonon, Aprooka: babázik és Szilvi lehet már itthon van. :)

Kép
csucsu05
 
 


s mindjárt vége a nyárnak
:(

Kép
csucsu05
 
 


szilvi már tuti otthon van!
a délpestiből ha nincs semmi baj akkor a 4. nap hazs engednek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen biztos otthon van már. csak úgye nekimost meg kell szokni, hogy bővült a család. És gondolom a Bömi is most több törödést igényel a kistesó miatt:)

Kép
csucsu05
 
 


Igen biztos több törödést igényel most Bömi amíg megszokja a kishugit! :lol:
Nori gyere és mesélj!
Jó volt látni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?