Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
szerintem normális a 35 fokos testhő!!!!!!!! :lol:
szerintetek ma mért van olyan jo kedvem? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Mi újság?? Olyan rossz!Én nem is gondoltam volna.Mióta belevágtunk a babaprojektbe egyre csak bújom az oldalakat, hogy mi hogy történik, ha érezhet az ember valamit,akkor azt mikortól,stb.Ez így idegbaj. Remélem hamarosan elmúlik,és megszokom a gondolatot,hogy próbálkozunk és majdcsak lesz valami. Érdekes,ma visszaolvastam Szöszkét.Ő már az ovuláiót követő 3.napon érzékeny volt a szagokra.Ez olyan érdekes!! Kíváncsi vagyok mi lehet vele.
Régen annyira élt a topic,most meg olyan csönd van. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nitácska.Mert Laptetűd van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

 
 

ma már a 2. laptető és tök véletlen! :D
egy jó tanács ne olvass ilyen oldalakat mert be is képzelhetd magadnak vagy bebeszéled és annál rosszabbb a csalódásod!
tapasztalat! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Remélem jót jelent Nitácska.Már Nektek sem kell sokat várni a kezdésre.
Szóval akkor ezt mindenki átéli egyszer? De jó,hogy ilyeneket írsz,azért jó a tudat.
Olyan kedvetlen vagyok mostanában.Nincs kedvem semmihez,sem a melóhelyen,sem itthon dolgozni.Olyan rossz. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok.Vagyok én is,de többnyire csak esténként ám....
szerintem elég jól "élünk" csak Encikén kívül mindenki váró üzemmódban van..
Kutyafüle,ne aggüdj én éppen ilyen voltam múlt hónapban,mindent elolvastam,megnéztem,mikor hol mi történik az emberben,és bíztam nagyon,hogy elsőre sikerül....de megjött,most nyugiban vagyok,de lehet mire megint projektolunk beindulok ismét....
Nitácska nagyon jó a vonalzód....tetszik....
Elüthetnénk valami jó témával az időt míg nem babásodunk,hisz azt mindenki tudja mindenkiről,hogy mikor jön meg vagy nem,mikor van pé....de semmit se tudunk egymás foglalkozásról,ki hol,milyen házban vagy ép lakásban lakik,vagy mi szeretett volna lenni mikor kicsi volt...egy kicsit lehetne személyesebbé tenni az oldalt...tudom nem témába vágó,dehát ezek a babók nem akarnak sietni....vagy ki,hogy ismerkedett meg apával...vagy nem tudom...de ez csak egy ötlet,üvöltsetek le ha nem akarjátok,ez most csak úgy beütött...
Na legyetek jók,majd még jövök...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!

Vernike: erről a luteal fázisról én is csak akkor hallottam először amikor hőzni kezdtem. Szerintem jó ötlet ez az ismerkedés, legalább nem csak a babákon forogna az agyunk.

Nita: örülök, hogy minden rendben talált a doki. Drukk, hogy nemsoká megjöjjön és akkor hajrá projekt ;)

Bea: én a fiamra másfél évet vártam, és már most is a 18. ciklus. És azt hiszem épp az eszem. Nem tudnál mit csinálni, beletörődnél, és járnál a dokik nyakára.

Judi: az lh tesztnél olyan erősnek, vagy közel olyan erősnek a teszt csíknak, mint a kontrolnak. Én a hó bármelyik napján is csináltam mindig ott volt a vékony 2. csík.
Én nagyjából érzem a pém. Általában van egy kis tojcsifehérjés folyásom pé előtt 1-2 nappal. Aztán szurka van. A hőm meg megugrik 2 tizedet.
Nem tudod feltenni a hőgörbéidet?

Kutyafüle: szerintem vegyél másik hőmérőt. Ez irtó alacsony.

Nyanya: nekem a tiéd is alacsonynak tűnik.

Kérek drukkokat, mert egyenlőre nekem nem jött még meg.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág megy az óriási drukk...nézd csak....


DRUKK

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!

Az mesélős dolog nekem is tetszik Jó ötlet! :wink:

Képzeljétek, az eddigi 36.5-36.6-ról ma reggel 36.2-re esett a hőm! Lehetne ilyen korán a pé? Kíváncsi vagyok, hogy holnap fel fog-e menni, vagy se... És most akkor ez hogy is van?? Mintha olyat olvastam volna valahol, hogy a pé előtt/után 1 nappal leesik a hő.. Leginkább az dereng, hogy utána, ezért nehéz eltalálni a pontos napot. Vagy nem így van? Javítsatok ki, ha tévedek..
Azoknak, akik most kezdtek el méregetni, és még nem tudják, mi hogyan is megy/mehet, itt egy oldal mindenféle hőmérsékleti görbékkel: http://babatervezok.otthona.net/
Persze azoknak is jól jöhet, akik már tapasztaltak :wink:

A táblázat, amit csináltam magamnak 36.3-ig volt megrajzolva.. gondoltam, ez alá úgysem megy, mint ahogy nem is ment régen, amikor mértem (igaz, akkor nem volt pé-m). Most csinálhatok újat.. Na nem mintha bánnám! :D

Kisvirág: óriási drukk megy! Mikor tesztelsz? :D

Na megyek dolgozni.. :(

Legyetek jók! :wink:
abeatrix
 
 


Nekem tetszik a mesélés.Vernike!!!Kezdd Te!!!!És akkor tudjuk mi is, hogy mit meséljünk.
Kérdezhetek valamit lányok?Én nem akarok hőmérőzni,inkább,ha nem jött ösze,akkor veszek LH tesztet.A patikus hölgy szerint sokat tud segíteni.Ti miért hőmérőztök?Az macerásabb,és kevésbé pontos,bár olcsóbb sokkal.???

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk a Balcsiról, de most csak bejelentkezni van időm, mert Marci épp szétszedi a lakást, ha lesz időm visszaolvasok, és reagálok is. Remélem van már babócás azóta köztünk :wink: Én várakozóállásban vagyok ismét, még egy hét. Nagyon nem telik az idő ilyenkor...

Kép
Kép
nikole
 
 


Izgat a vonalzó téma.Lássuk csak!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Eléggé le vagyunk lassulva ma lányok!

Nekem is nagyon tetszik a beszélgetősdi :D Vernike tényleg kezdjed el te mi meg majd folytatjuk.

Köszi a hozzászólásokat a hőmérős témához. Kisvirág azt hiszem megfogadom a tanácsod és veszek ma du. egy hőmérőt. Ja és persze drukkolok ezerre. :lol:
Ma reggel 35.8-at mértem. Szerintetek higanyosat vegyek?

Kutyafüle nekem is van LH tesztem és eddig mindig ugyanazt mutatta... Bár lehet tényleg nem akkor volt a peteérésem. Azért majd most is használni fogom, hátha bejön.

Mindenkinek jó 7végét és pozitív tesztet kívánok.

Kép
nyanya77
 
 


Hali!

Alacsony testhőmérsékletű csoporttársak! Szerintem nagy gond nem lehet, ha ilyen alacsony a hőmérséklet, inkább így legyen, mint 38 fölött, lázasan. Bár a topic miatt a 37 fok körüli hő lenne számunkra ideális, hosszabb távon... :wink: Én azért kipróbálnék egy másik hőmérőt is...

Kutyafüle, azért hőmérőzök, mert így nyomon tudom követni a szervezetem reagálását, és látható, hogy van-e pé vagy nincs. Nálam most épp ez a gond, hogy vagy nincs, vagy nagyon eltolódik a cikluson belül, vagy....tényleg nem jó a hőmérőzés... :shock: Viszont az LH-tesz sem mutat egyértelműen semmit. Mindenesetre, ha egy ideig vezeted, tudsz következtetéseket levonni. Az is igaz, hogy pontatlan lehet, ha kevesebbet alszol, ha más időpontban méred, ha felkelsz előtte és aztuán méred....

Kisvirág, NEKED NAGY DRUKKKKKK!!! :) Piri kerüljön el messzire!!!
Megpróbálom felrakni a hőmet, aztán, ha időd engedi, levonnál belőle következtetéseket? Meg persze ha bármelyikőtök tud a hőmre valamit mondani, akkor megköszönném nagyon.

Bea, én úgy tudom, hogy peteérés kezdetekor leesik a hő, és talán akkor van ovu, amikor az ezt követő 1-3 napban hirtelen megemelkedik a hőd, és csúcsot mutat... legalábbis én így tudom, de javítsatok ki, ha tévednék!

Verinke! Várjuk a beszélgetős topicindítást topicon belül!!! :)

Hétvégén pihenjetek, hőmérőzzetek, és a legfontosabb: hívogassátok a gólyát!! :wink:

Kép
judi79
 
 


Hali!

Itt a hőm, remélem megtekinthető.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/e ... 58400_.png

Kép
judi79
 
 


Sziasztok.Ma megint nagyon belendültetek....nagyon örülök,hogy így fogadtátok a mesélést...ígérem este el is kezdem de most grill partyra vagyunk hívatalosak és baromira el vagyunk késve(ez ilyen korai mert babások is lesznek :( )De amint hazaértünk már el is kezdem kis történetemet nektek...
addig üdv.midenkinek..
ja az én hőm minden nap 1 tizeddel feljjebb megy...gőzöm sincs mit jelent....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


kutyafüle mere laksz?ha nem messze tőlem szivesen csinálok neked kedvet! :lol: :lol: :lol:
vernike szerintem jó ötlet,ugyis azt árulja el a másik ami szeretne amit nm azt nem! :lol:
kisvirág megy a drukk neked is!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitácska!
Messze laksz tőlem,mert én szolnoki vagyok. De a kedvet köszönöm.Ma lett egy kicsi.1.Szépen kitakarítottam a lakást(már csak a vasalás van hátra),rendbetettem magam(hajfestés,stb,már csak a körmömet kell megcsinálni)2.A férjem megkapta a csapatától egy régóta húzódó fizetését.3.Nyertünk a lottón!!!A Skandin 5-ösünk lett.Az 4200Ft-ot fizetett.Én még sose nyertem 800Ft-nál többet,azt is vagy úgy 3 éve.Nem lottózom rendszeresen,de most bejött.És a számok nekem nagyon kedvesek voltak,nem vaktában lövöldöztem! :lol: Szóval ez egy klassz nap volt,dacára hogy egész hétvégén szalma vagyok.Edzőtábor...

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


na örülök ha kicsit is de jobb kedvre derűltél!!!!!!!!!!!!!! :lol:
kár hogy ily messze lakunk egymástol! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Mi újság veletek?Sikerült tegnap befejezni mindent.Ma már csak összehajtogatom a jóillatú,tiszta ruhákat!Imádom az illatukat.
Már megint babás dologról álmodtam.Szerintem meg fogok kattanni,mire összejön. :P :shock: De holnap csinálok egy tesztet.10 nappal ovu után már lehet, és kiváncsi vagyok.De tudat alatt is érzem, hogy negatív lesz,de akkor legalább abbahagyom az idióta reménykedést.
Nézitek az Olimpiát?Én imádom,naprakész vagyok folyamatosan. :P

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na a végére értem :shock: Nem semmi mennyiség volt, de két hét alatt legyen is :lol:

A legfonosabb: Encike nagy-nagy gratula a pozi teszthez!!!!!! Olyan jó neked, én is akarok már tesztelni!!!!! És persze pozit...

Bevallom őszintén, hogy nem nagyon tudtam ezt a rengeteg infót megjegyezni, így reagálni is elég nehéz...

A hővel kapcsolatban én úgy tudom, (amiért nekem soha nem jött be Marcinál :cry: ), hogy akkor már késő, mikor elindul felfelé. Szóval amikor leesik, akkor kell akciózni, de nekem nem mutatott olyan nagy leesést, így mindig lemaradtunk róla, mert csak arra eszméltem, hogy elindult felfelé. Nekem ezt a dokim mondta... Most nem is próbálkozok vele, mert ugye teljesen kiszámíthatatlan, hogy mennyit alszok, hányszor kell Marcihoz felkelni, és azt sem tudom kisakkozni, hogy mikor kel pontosan, hogy előtte még legyen időm az ágyban megmérni a hőm. Ja, és azt mondják a higanyos lázmérő a legjobb erre a célra, és szájban, nyelv alatt mérve. Nekem sajna ezeket betartva se jött be. Én ennyit tudok erről, sok szerencsét hozzá mindenkinek. Én maradok az LH tesztnél és a dokimnál, aki szokott peteérés ultrahangot csinálni, ha el tudok menni hozzá.

Na most megyek, mert míg főztem délelőtt Marci szészedte a lakást, úgyhogy most rámolhatok. Délután meg megyünk anyukámékhoz, megtartani amájus üóta összegyűlt szülinapokat és névnapokat... Remélem nem kerti partyt szervez, mert itt elég borús az idő. Hol esik, hol nem.

Ja és Kutyafüle: (én is szolnoki vagyok)

És képzeljétek, most olyan 50 % esélyt érzek, hogy lehet van baba. A pocim alja, szinte folyamatosan szúrkál és feszül, pedig még kb. 1 hét mire meg kellene jönnie. Mondtam páromnak, de ő csak annyit mondott, hogy ne keltsek benne hiú reményt, de azért már kiszámolta, hogy ha most terhes lennék, mikorra jönne a baba... Jaj, olyan rossz, mert ha megjön, annyira le leszek lombozódva :cry:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!
Ki várja pirit azt kivánom ne jöjjön még jo sokáig!!!

Jo ez az ismerkedös téma. Mi 7. éves házasok vagyunk. Ismerkedés: ő igazoltatott az utcán, mivel rendőr és én arra bicajoztam, egyszerüen megtetsztettem neki és ö "nyomozott" utánam. De jelzem akkor még foglalt voltam, egy kollegája volt akkor a barátom. És kinek a vállán sirtam ki a szerelmi bánatom??? Hát a jelenlegi párom oldalán, mert addigra már egy társaságba is keveredtünk. Remélem érthető amit irtam.
Aztán 98-ban vidékre került szolgálati lakásba, ahová már 1 évre én is kiköltöztem. 2 évig együtt laktunk, majd 2001-ben összeházasodtunk, aztán rá 2 évre született Dorina, majd Niki és most várjuk a 3. babánkat.
Kerts házban lakunk és imádom ezt a házat.
Foglalkozásom ruházati elado, Debrecenben végeztem, majd Szoboszlon érettségiztem.
Nagyvonalakban ennyi. Ha kérdés van kérdezzetek!
encike 2
 
 


Sziasztok.Reggel én is bepótoltam az este elkésett beszámolómat,de mire elküldtem volna anyukám kiporszívózta a netet a modemból...
Encike én is csak ennyire gondoltam...mindenki azt ír le amit szeretne...
Mi 2,5 éve ismerkedtünk meg a párommal,kinéztem őt a munkahelyem ablakából,mert oda ér ki nekik a kertjük vége az ovihoz.Aztán kinyomoztam tel.számot ment sms,tali,mozi,vacsi ahogy meg van írva....rá egy évre karácsonykor eljegyeztük egymást és tavaly júliusba volt az esküvőnk.
Én 2 éve diplomáztam Sopronba óvónőként és 3 éve dolgozom itt a faluban az oviban.A párom az audiba dolgozik és 34 éves,én pedig 25 leszek.Van két még facér bátyám...és mivel tvaly nagyon rosszul sikerült lakhelyet választanunk,most szüleimmel és testvéreimmel lakunk és közbe építjük kis házunkat...
Hát ennyi a rövid lényeg,írjon akinek kedve van....
Legyetek jók,nálunk holnap bucsú lesz,már nagy a készülődés.
Csak az idő lenne jobb egy kicsit....
Mindenki vigyázzon magára és babásodjon gyorsan.Nálam vége van pirinek indul az akció,akár van pé akár nincs.Ha mindíg együtt vagyunk (na nem egyfolytába)csak eltaláljuk majd...

Jó hétvégét mindenkinek!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


nikole megy a drukk hogy baba legyen,de ha megjön akkor se törjél le majd sikerűl legközelebb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

akkor jövök én is beszámoloval! :oops:
szóval az én kicsi páromat buszmegálloba ismertem meg!
ő Bkv-nál autobuszvezető és én általába arra sétáltattam a kutyukat vagy a hugommal vagy egy barátnőmmel!Egyszer a barátnőm cigit kért tőle és elkezdtünk beszélgetni ezután minden nap taliztunk mentem vele buszozgatni sépen össze szövödött barátság let majd 6 hónap után összejötünk és immár 5 éve leszünk együtt!
Másfél évvel megismerkedésünk után megfogant a kis pöcsösünk Máté!!!!!!!!! :lol: :lol:
Én Dolgozni Hervisbe és Interspárba voltam de az gyakorlat volt mivel sulis voltam!
Reméelm ennyi elég ha kérdésetek van kérdezzetek!
encike nagyon helyes a történetetek! :lol:
vernike a tiéd is nagyon jó! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vernike mi is most kezdjük az akciót... Szerintem mihozzánk egyidőben jött ez a csúúúúf piri...nekem 11-én. Hajrá nektek is :lol:

Nikole küldök neked nagy-nagy DRUKK-ot!

Én is elmesélem a kis történetem :lol:
A miénk igazi internetes szerelem. :oops: 7éve ismertük meg egymást, elkezdtünk dumcsizni, aztán ő talit kért. Nagy vonakodva elmentem és iszonyú jól éreztem magam a társaságában. Neki szerelem volt első, nekem második látásra. Tudjátok a szeme... :lol: Egy évvel később eljegyzés, majd összeköltözés és 4 éve esküvő.
A mi kis Barnusunk két éve született és most dolgozunk a másodikon. :lol:
Én angol nyelvtanár vagyok, de Barnus születéséig ügyfélszolgáltam egy könyvkiadó cégnél.
Megismerkedésünk előtt 2 évig Angliában éltem és hazatérésem 2. napján már párocskámmal beszélgettem :D

nekem is nagyon tetszenek a kis történetek :lol:
Verni ez egy jó ötlet volt :lol:

Jó éjt mindenkinek

Kép
nyanya77
 
 


nyanya érdekes a ti megismerkedésetek is!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Úgy fest már csak én lógok!:)
Szóval én 26 éves vagyok,és asszisztens és könyvelő vagyok egy cégnél.:)Mellette utolsó éves főiskolás.
A mi történetünk.Mi 7 éve ismerkedtünk meg egy strandon,bár mivel egy gimibe jártunk látásból ismertük egymást.Belelökött a vízbe,annak dacára hogy figyelmeztettem nem bírok víz alá kerülni,mert bemegy az orromba.Ennek ellenére bátor volt,és megtette.:)Aztán 1,5 év múlva szünet jött a kapcsolatban,mert túl fiatalnak találtam.Ő most 24 éves. :oops: Másfél évig csak barátok voltunk,de nem volt jó külön,így újra összejöttünk. Két éve házasodtunk össze. Mostanra a diplomámon kívül minden készen áll egy kisbabára. Már csak jönnie kell. Nahát Nicol Te is szolnoki vagy?Merre laktok?Csak úgy kiváncsiságból.
Na megyek aludni,mert jó sokáig húztam.Ez az utolsó éjszakám egyedül,jól ki akartam használni,és eddig néztem a Sex és New York-ot. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


kutyafüle mit értesz azalatt hogy ez az utolsó egyedűl töltött éjszakád? :oops: :shock:
Érdekes lehetett a megismerkedésetek! :lol: :lol: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt mindenkinek...de jók ezek a történetek,úgy örülök,hogy megírtátok őket...Mindenkinek más és más,de a vége találkozik a babavárásnál...
Kutyfüle párja azt hiszem valami edzőtáborba van és ma jön haza...ha jól emlékszem....
Nálunk ma meg bucsúúúúúúú van...sok fini kaja este bál...tudjátok azért örülök neki ennyire,mert az év egyetlen napja szinte,hogy kimozdulunk és tavaly nem volt olyan jó,de most pénteken már összebeszéltünk a csapattal és együtt megy mindenki.
Kutyafüle szerintem az ég világon nincs abban semmi,hogy fiatalabb a párod nálad,az enyém meg 10 ével idősebb majdnem... :oops:
Nikole mikor tesztelsz???Nagyon szorítok!
Nyanya77:Hajrá babóóóóó!!!!!!!
Mindenkinek szép napot!!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!
A férjem edzőtáborban volt csütörtöktől ma délig.És kihasználtam ezt az időt,hogy nem kell menni shova,nem akar csinálni semmit és maratoni Sex és New York nézést tartottam. Ő egy résznél többet nem bír megnézni belőle egyszerre.:) Én akármennyit.:)
Sajnos a mai teszt is negatív lett.Ha volna valami,azt a mai kimutatta volna.Hát ez van.Már csak várom pirit,hogy jöjjön,had legyek túl rajta. Csak rossz,mert semmi előjele nincs. Csütörtökre várom,és ilyenkor a melleim már le akarnak szakadni.Hát semmi.Remélem nem tolódik ki megint.Néhány hónapja még 50 nap körül volt,aztán két hónapja beállt 34-re.Aztán veszek LH tesztet,és nem bízzuk a véletlenre.Hátha.De azért olyan szomorú.:(

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle még ne add fel...ráérsz akkor,ha már megjött piri.Kitartás...én drukkolok még neked...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!

Most a tesóméktól írok. Bedöglött az otthoni monitor. Lehet holnap kapunk kölcsön egyet. Holnap reggel tesztelek, mert piri még sehol.

Puszi: Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!!!

Én még lógok a sztorival. :oops:

26 éves vagyok(a férjem 27). Mi 8 éve ismertük meg egymást az egyetemen. Már az évnyitót is végigröhögtük. Előbb barátság volt, aztán rájöttünk lehetne ebből több is. Tulajdonképpen szerelem volt ez első látásra, csak nem jöttünk rá. :D Most több, mint 7 éve vagyunk együtt. Lánykérés(igazi romantikus szülinapi meglepetés volt) és esküvő(óriási buli 60-70 fővel :D ) 2006-ban(nem kapkodtuk el :D ). Most pedig aktívan küzdünk, hogy babás legyek :D Ez a 3.hónap, és nagyon bizakodunk.

Az elmúlt pár napon mért hőadataim:
Kép

Látni, hogy leesett a hőm, és kezd visszamenni.. Mit gondoltok? Lehetett a leesett értéknél pé-m? Vagy túl korai lenne? 28 napos ciklusaim vannak (+/- 1 nap). Remélem szépen emelkedik tovább a hőm, és fent is marad jó sokáig!! :D

Mindenkinek 2csíkos tesztet, pirit meg ne is lássunk minimum 40 hétig!! :)

Bea
abeatrix
 
 


húúúú mekkora a csend!!!

Én épp bedobtam a hozzávalókat a lángoshoz a kenyérsütőbe. Nálunk az lesz a vacsi. Most dagasztja a kis aranyos.. Utána süthetem olajban... minden büdös lesz.. :( Dehát ha egyszer szeretjük?! :D
abeatrix
 
 


Jöttem búcsúzni....
a párom mint kiderült nem szeretne még babát...
mindenkinek mihamarabbi zebrásodást kívánok....
vigyázzatok magatokra... :( :( :cry: :cry:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Verni ez most komoly????
De hát akkor miért nem szólt előbb??
Nagyon ki vagy most borulva?
Ha gondolod és esetleg megkönnyebbülsz tőle írd ki magadból.
Mi meghallgatunk :cry: :cry:
nyanya77
 
 


De jok ezek a történetek, nagyon tetszik!

Bea!
Én még a pét nagyon korainak tartanám, de minden lehetséges.

Vernike!
Kérlek ird meg mi a baj? Mi ez a hirtelen változás?
Nagyon sajnálom!

mi jol vagyunk, állandoan aludnék, de ha tehetem alszok is.
encike 2
 
 


Verni: ne hagyj itt így minket!!! :( Biztos valami nagyon rossz dolog történt(azon felül, hogy nem szeretne babát)... Tényleg jót teszt/tenne, ha kiírnád magadból... Igaz egy barát is jó szolgálatot tehet, ha van.. Igazán sajnálom... Mennyire 100% a dolog? Nem csak hirtelen felindulásból mondta? Annyi a kérdés.. ne hagyj itt minket!!!
abeatrix
 
 


Sziasztok!

Most nem tudok visszaolvasni, mert amit kaptunk kölcsön monitort nagyon vibrál és kiesik a szemem tőle. De mivel megígértem jövök a hírrel:

Hát......... POZITÍV. :lol:
Köszi a drukkokat!
Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág!!! Ez aztán a zebrás teszt!!! :D :D :D Nagyon-nagyon örülök, gratuláció!! Vigyázz nagyon magatokra!!!
Ezek szerint Te és Enci benne lesztek az áprilisi babavárók között? De jó Nektek!! :D :D

Vernike, Veletek mi történt? Meglepetten olvastam soraidat! :(

Kép
judi79
 
 


Enci és Virág!

Meséljetek már nekünk légyszi, hogy mit éreztetek a dpo és a teszt között eltelt 2-3 hétben?? Voltak jelek, vagy csak egyszerűen piri nem jött és a teszt kimutatta a csodás okot??

Kép
judi79
 
 


Kisvirág nagy-nagy gratula neked!!!!!!! És már három kismamink van. Igaz az egyik eltűnt :cry: , de remélem azért visszatér, mert beindult a sor!!!

Vernike: Mi történt??? Az egyik hónapban mi is összekaptunk a párommal és ő is kijelentette, hogy akkor talán halasszuk ezt a baba ügyet, de amikor idő volt, alig várta, hogy belevágjunk ismét. Hátha nálatok is "csak" erről van szó. De engem is nagyon megviselt akkor, tudom.

Én most nagyon magam alatt vagyok, amíg napokig úgy éreztem, most lehet van baba, ma úgy érzem, hogy tuti nincs :cry: Persze semmi jele se az egyiknek, se a másiknak, de ma depis hangulatom van nagyon :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
nikole
 
 


Ja, és a történetünk, hát a mienk elég bonyolult és hosszadalmas lenne, így csak címszavakban: kollégák voltunk, de én már eljöttem onnan mikor összejöttünk, 5 éve. Lánykérés Párizsban, esküvő, ahogy megálmodtam, nászút Máltán, csodálatos, utána egyből megfogant Marci, szóval ahogy a nagykönyvben meg van írva :lol: Most már csak a második babócás álmunk kellene, hogy teljesüljön :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Kisvirág annyira örülök :D :D Gratulálok!
Olyan jó látni a kis csíkos tesztet :D

Nikole romantikus lehetett a lánykérés Párizsban. :D Nekem Corfun kérte meg a kezem a párom egy gyönyörű türkizkék öbölben vizibiciklizés közben... :lol:

Vernike: ne menj el tőlünk ilyen hirtelen :(
nyanya77
 
 


Virág!
Itt is nagy gratula!

ugylátom beinditottam a sort!
Csak igy tovább!

Mikor még nem tudtam, hogy terhes vok annyi érzésem volt, hogy sokat kellett pisilnem. Se hányinger, se más. Egy éjjel arra keltem, hogy nagyon fáj a hasam, de lehet akkor ágyazodott.
encike 2
 
 


Virág! Hatalmas gratula!!!!

Vernike! Azért ne keseredj el és ne tűnj el teljesen, m a 2009-es év még hosszú, a párod meggondolhatja magát és bármikor kopogtathat az a gólya!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Virág!!!!! Nagyon nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D Jujj de jó!!!! A szám a fülemig ér! Gondolom a tiéd is! :)

Nagyon vigyázzatok magatokra kismamák! ;)

Verni, ha erre jársz írj pár sort! légyszi...
abeatrix
 
 


Bea!
Vigyázunk!

Szép álmokat!
encike 2
 
 


Összeseszedem magam és holnap reggel jövök...talán már jobb a helyzet..

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Szia Vernike!

Jó, hogy itt vagy... Várom, hogy miről számolsz be holnap.

Szép álmokat mindekinek!

Bea
abeatrix
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?