Új privát üzeneted érkezett!

Aprooka: De jó, hogy jöttél. Jó sokat vajúdtál akkor de a lányeg, hogy egészséges a kicsi és minden rendben. A szopizás rendeződni fog. Ha ma megy a Marika néni mond el neki mi a helyzet és segit majd. Jó tanácsokkal lát el.Nekem még a szopizást is megvárta és megmutatta hogy is kell mert nekem sem sikerült. De aztán csak rossz herlyzetbens zoptattam és azt kipróbáltuk melyik a legjobb a Szabinának.
Összeségében ezek nem nagy gondok hidd el 1-2hét és beáll a napi renszer a baba is megszokja az új közeget.
Komolyan mondom ha kell valamiben segítség szólj nyugodtan és segitek!
Addig is mig a kicsi alszik próbálj te is pihenni. Az első időszak ilyen zűrős hidd el mindenkinél. Hisz össze kell szoknotok a kicsivel.
Puszi.

Kép
csucsu05
 
 


Köszönöm.
Volt Marika néni, de olyan békésen aludt, végre 3 napja először majdnem 4 órát, így csak azt a tanácsot kaptam, hogy ne adjam fel. :wink:
Olyan furin féloldalasan próbál meg rátalálni, és amikor meg beegyenesítem, van, hogy még szív is 2-3 x aztán kiköp, ordít.

Most tudok először fekve szoptatni a sebem miatt, mintha így könnyebb lenne, csak félek, hogy éjszak úgy bealszom... :oops:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


aprooka jó,hogy vagy,gratula mégegyzser a kicsihez!!!!!!
Én is szivesen segítek ha kell!!!!!! :oops: :lol:
azt jol teszed hogy akkor pihensz amikor a baba is,hidd el pár nap hé és beáll a baba napi ritmusa is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Aprooka: És Marika nem ajánlotta , hogy szoptasd hátha valami más helyzet bevállna? Amúgy Marika néni szimpi volt?
A Natáliához fogtok járni? Az itteni gyerekorovos ő.

Kép
csucsu05
 
 


Nóri: te pedig nem is jelentkezel . persze tiuom a Balcsinál sütetted a hasad:) Pihenjetek sokat:)

Kép
csucsu05
 
 


Nekem nagyon szimpi Marika néni, sok jó dolgot mondott.
Sztem az, hogy melyik szopi-helyzet válik be, úgyis saját magamnak kell kitapasztalnom, mindig más eddig.

A gyerekorvos nem hívott még, elvileg tegnap vagy ma jön.
Remélem, mert már nagyon ideje lenne.
Más gyerekorvos nincs is, így gondolom ő marad. Még nem találkoztam vele.
Vélemény???

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka. A Marika nénit én nagyon szeretem csak nagyon sok babája van ezért néha elúszik. Sokan nem szeretik de én mindig meg voltam vele elégedve sőt mai napig ha meglát a ZSbainát megsimogatja beszélget vele stb,..
A doktor nénivel sincs bajom. Sokan szídják őt. Igaz sűrűn nem voltunk nála de amúgy nekünk semmi panaszunk nincs. Inkább az Önkormányzatra van panasz , hogy elnézik egy gyerekorvos legyen Halásztelken. Felnőtt doki van vagy 5 . Szóval Ő is el van foglalva de szerintem rendes. Biztos meg yakkor ma vagy holnap hisz hivatalból ki kell menni. Amúgy nálunk anno a gyerekdoki dec25-én jött ki hisz 24-én mehettünk haza. És karácsony ide vagy oda ő jött. Ünnepek alatt nem kellet volna, hogy jöjjön.Néha majd nem fogod érteni a beszédét mert édekesen beszél magyarul. (orosz) Nekem ez volt vicces , hogy néha füleltem mit is mond:) :)

Amúgy az éjszaka most , hogy telt???

Kép
csucsu05
 
 


Köszi, most már jobban...4-5 órát sikerült aludni. Azt hiszem kicsit el van tévedve a a kincsem, mert most meg 11 óta szunya van. éjszaka azért 2,5 óra volt a max alvás.
Talán ráállunk mi is a déli alvásra.
A gyerekorvost meg nem tudom elérni. Pedig már kedd óta itthon vagyunk....na jó, szerda, mert kedden este jöttünk.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: Szólj a Marika néninek ő találkozik vele minden nap. Amúgy nekünk nem is én szóltam hanem a MArika néni. Hivd fel és mond meg nem éred el intézkedjen már ha lehet.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
ma elhunyt a nagymamám! :cry:
aproka csucsu jol mondja szolj nyugodtan marika néninek ő segít!
a gyerekorvost én nem szeretem nagyon ellenszenves!
a beszéde viszont vicces első alkalommal nagyon figyeltem mit is mond! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, részvétem! Nekem áprilisban ment el, pedig nagyon várta a 10. dédunokát....hozzá minden nap menni kellett már évek óta Pátyra, felváltva apuval, tesóimmal, etetni, és a végén már mindent csinálni.
hihetetlenül erős volt, drukkoltam, hogy még augusztusig velünk legyen, de visszagondolva jobb ez így. Csak nagyon hiányzik.
Miért nem szimpi a dokinéni??

Volt tegnap a gyerekorvos, nekem szimpi, csak pár apróságot mondott. Sárgaság múlik, még 1-2 hét max, mert enyhe.
Picit kötött jobb csípő, de észrevehetetlen. Nem leszünk balerínák, kicsit kell tornázni majd. És picike fitymaszűkület, ami minden kisfiúnál van. Bennti doki szerint 7. hónapig nem kell vele foglalkozni, dokinéni szerint húzogassam. Talán néha fogom, de kínozni nem akarom. De ezek apróságok, amúgy minden endben, erős és már emelgeti a fejét. a dokinéni is teljesen ledöbbent. :lol:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


aprooka ilyen pici babának még nem szabad huzogani a kukiját!rér majd 6-7 honaposan de akkor is csak finoman!
Én épp az ilyen hülyeségei miatt nem szeretem a dokinénit!
más orvost megkérdezel és ő is azt mondja h még nem szabad!

Meg akármiért viszem a gyereket tegyük fel kiütéses erre azt mondja egy kis vírus mást se tud mondani!
de kénytelenek vagyunk hozzá menni mert ahogy csucsu is írta csak ő az egyetlen gyerekorvos htelken!
hogy telt az éjszakátok? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Aprooka: Nekem a doki nénivel nincs semmi bajom. Mondjuk minket csak 2X látott eddig. Mikor hazajöttünk és egyszer voltunk megfázva.
Szóval sok tapsztalatom nincs. Más doki van a környéken. Tököl, Csepel, Szigethalmon is. Sokan oda viszik. De én azt mondom olyan nagyot hibázni nem lehet mivel ugyanarra az egyetemre jártak:)


Jajj lányok én éjjel nem sokat aludtam. Fájt a fülem. Ma reggel már mentünk is a klinikákhoz ott van fül-orr-gége ügyelet. A doki néni fiatal szimpi volt. Nagyon kedves volt és elhűlt milyen csúnya a fülem. Holnap is kell menni. Nagyon fájt és megsimogatott amikor vége volt a vizsgálatnak mert látta, hogy tényleg fáj. Remélem holnapra már javul. Hallójárat gyulladásom van.

Kép
csucsu05
 
 


Ja és a fitymaszükűlethez nem értek. Lányom van:)
Na azt hiszem én a második babára is lányt szeretnék. POnt a fityma szükűlettől félek. Láttam már kisfiút (szabina unokatesóját) akinek 1évesen huzgatták és orditott a kicsi.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu azthitem már elmult a fülfájásod?!
sok gyógypuszit küldök rá!!!!! :lol:

Mátté is mikor kiseb volt mentünk mérésre ere mondta hagy nézze meg a fütyköst erre szegénynek akkorát rántott rá azt hittem olyat ráverek a kezére!
DE hála égnek nekünk nem volt fitymaszűkülete de öcsémnek volt anno és szegény akkor a kínok kínát élte át! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu azthitem már elmult a fülfájásod?!
sok gyógypuszit küldök rá!!!!! :lol:

Mátté is mikor kiseb volt mentünk mérésre ere mondta hagy nézze meg a fütyköst erre szegénynek akkorát rántott rá azt hittem olyat ráverek a kezére!
DE hála égnek nekünk nem volt fitymaszűkülete de öcsémnek volt anno és szegény akkor a kínok kínát élte át! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak csütörtökön lementem a Bömivel meg az egyik barátnőmmel a Velencei-tóra.
Voltam csütörtökön dokinál. Minden rendben volt. Akkor még egy újnyi tágulat.
Most azt mondom nem tudom mi lesz. Este elmentünk az egyik haverunkhoz házavatóra ( képzeld Csucsu ez a fiú is nagy koktéleverő, csak úgy folyt a nyálam ahogy láttam hogy csinálja a jobbnál jobb koktélokat. Azért egy-két alkoholmenteset csinált nekem is :) ), aztán megnéztem egy filmet kb fél 1-ig majd 3 körül arra keltem, hogy fáj a hasam és azóta egyfolytában, úgyhogy egy szemet nem aludtam. Kíváncsi vagyok mi lesz, ha nagyon eltűnök akkor kórházba vagyok. Drukkoljatok, hogy minden rendben legyen.

Csucsu: köszi a férjed részéről a felajánlást. Reméljük nem kell ugrania :-)

Apróka: Örülök, hogy itthon vagytok és a körülményekhez képest jól vagytok. Egy-két hét és már nem is fogsz emlékezni, hogy döcögött az elején a szopizás stb. A babák nagyon ügyesek és hamar megtanulják a dolgokat.
Ettől a fütyihúzogatástól én is féltem, a mi gyerekorvosunk is azt mondta hogy nem kell húzogatni. Még most is azt mondja pedig a Bömi már 2 éves. Ő mindíg felhúzza ha jön és megállapítja hogy minden rendben. Ő azt mondja, hogy nagyobb kárt teszel ha húzogatod és véletlenül bereped, mert akkor hegesedik. Volt olyan, hogy alíg mozgott a bőr, meg is ilyedtünk, de aztán magától elvállt. Most egyáltalán nincs letapadva. De az az a kérdés amiről ahány orvos annyi féle vélemény. El kell dönteni, hogy neked melyik a szimpi és úgy csinálni.

Nita: Részvétem a nagymamádnak.

Pusza mindenkinek
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


Bucsek: Hú na akkor valószínű hamarabb meglesz a kiscsaj:) Mindenesetre ha bármi segitség kell szólj és megyek érted viszlek a kórházba. Már ha a párod nem ér addig haza. Mikor kellmenni legközelebb dokihoz? Nem hivod fel, hogy fáj a hasad vizsgáljon meg? Lehet haza sem enged már. Mert nem véletlenül fáj ám a hasad az biztos.

Kép
csucsu05
 
 


JAjj lányok a fülem megint egész éjjel fájt illetve lüktetett. :(:( 12kor éjjel 1kor és hajnali 4kor is fent voltam. :( Ma 9-re megyek vissza a fülészetre de remélem már ez a gyulladás lemegy róla. Birom a fájdalmat magas a fájdalom küszöböm de ez már sok volt.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu reméljük hamar elmulik mostmár a fülfájásod!!!!!!!!! :lol:
bucsek lehet tényleg hamarabb kibujik a lányzó?! :lol:
valaki séta? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Én max a kórházba megyek. Most reggeli aztán irány a klinika.
Hogy hogy ilyen korán fent vagy?

Kép
csucsu05
 
 


hvott a természet így kénytelen voltam felkelni! :roll:
a füled miatt mész korházba? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen. Tegnap is voltam meg ma is vissza hivott a dokinő.

Kép
csucsu05
 
 


reméljük mostmár el tudja mulasztani valamivel a fülfájásod!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Tominka már 8napja kezelik pont ezzel
Kb 1hét mire helyre jön. Bár nekem azt mondta az kevés lesz.
Minden nap egy újabb csikot tesz bele ami leviszi a gyulladást. Kaptunk gyógyszert is. Na még jó, hogy itthon van medónk. Az biztos többet nem játszunk a viz alatt.

Kép
csucsu05
 
 


Tominka= Tominak.

Bucsek: Délelőtt rád csörgök mi van veled:) Lehet már szülsz közben:)

Olyna jó érztés most az Aprroka is megszült jön a bucsek és van egy topic ahol beindult a babásodás. Foylamatosan jönnek a tezstekkel. Jajj már én is szeretnék babás lenni. Igaz abban a topicban valahogy járvány van:) És én ezt a járványt el is szeretném kapni:)

Kép
csucsu05
 
 


jo volna tényleg ezt a babásodos járványt elkapni! :lol:
nemsoká jönnek ők is sétálni velünk! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó sétát. Mi meg indulunk a kórházba. Utána meg megyünk a barátnőmhöz Biatorbágyra. :)
De ha már ott vagyunk benézünk az outlet centerbe is:)

Kép
csucsu05
 
 


jó utat nektek!mi mikor sétálunk?már junius ota nem taliztunk! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Pár képet felteszek. Még egyenlőre csak mobilos képek...
Akkor fütyit békén hagyom.....nekem fel sem tűnt, olyan magasra tud pipilni, tegnap a fülét is becélozta, szóval nagy gond nem lehet. :wink:

picit szörcsögünk, mivel ugye párommal totál betegek vagyunk, azért remélem Prücsi nem kapja el....még orrcseppet sem tudtam venni. Ahhoz képest, hogy város vagyunk, a gyógyszertár ki sem nyit hétvégén. szégyen..... :evil:
Ma mi megyünk sztem egyet sétálni valamikor. Még ki sem szagolt a herceg a friss levegőre, pedig tuti jót tesz majd neki....

Születés után:
[img][img]http://i205.photobucket.com/albums/bb299/aprooka/SP_A0263-1.jpg[/img][/img]

Pár naposan:
[img][img]http://i205.photobucket.com/albums/bb299/aprooka/Kp005-1.jpg[/img][/img]
[img][img]http://i205.photobucket.com/albums/bb299/aprooka/Kp002-1.jpg[/img][/img]
[img][img]http://i205.photobucket.com/albums/bb299/aprooka/Kp004.jpg[/img][/img]

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


csucsu, jobbulást a füledre, tényleg ramaty lehet! :?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


aprooka mikor mentek ki sétálni?talizhatnánk ha gondolod? :lol:
ja és gyönyörű baba a levike!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Aprooka: Jajj de szép a kisfiad:) Tündéri:) Nekem szép nagy babának tűnik. Lehet írtad de mennyivel született és hány cm?
Kis náthát nem kap el a kicsi ne félj.
Igen hallottam ha jó magasan tud pisilni akkor nagy baj nem lehet. Én azt olvastam, hogy 3éves koráig nem kell húzogatni. De a sogornőúm kisfiának is azt mondta anno a gyerek doki aki csepeli, hogy húzogassa. Ahány orvos annyi féle vélemény.
Szerintem most hagyd ezt a témát ráér nektek még az. Marika nénit kérdezd meg ő biztos rutinosabb.


Nita: Nem tudom mikor sétálunk. Valóban nehéz össze hozni.
Bucsekkal megvolt a séta?

Kép
csucsu05
 
 


Köszönjük. Végül csak kerti séta lett belőle. Mert még a nap bántja a szemét, árnyékban is. Ismerkednek a kutyival. Kicsit féltékeny az eb, de imádja közben....
Levi 3200 gr és 57 cm, jó hosszú voltés tegnap este pucéran végre 3190-re mértük. Szóval hízásnak indult. Már van kis tokája is, alig lehet megmosni alatta. :wink:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aprooka: Az jó ha már kezdi vissza szedni a kilókat. Az eb irigység ismerős a mi vizslánk is féltékeny volt egy pár napig de utána senki nem mehetett a Szabina közelébe úgy örizte alvás közben. Sosem ugatott a babakocsi mellet nehogy felkeltse őt. Pedig nem szóltunk rá hisz kutya ha ugatni kell hadd ugasson. De a kutya magától tudta. És azóta is nagy a szerelem. Imádják egymást.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu nem sétáltunk mert nem tudtam kimenni nem voltam jol! :?
jövőhéten megyek uh-ra végre!!!!!! :lol:
mit mondot az orvos aq füledre? :roll:
aprooka épp azt akatam mondani,hogy előbb szoktasd szépen fokozatosan mindíg töbet a levegőhöz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: adoki most lekezelte és tett a fülemre szép nag ykötést. Még az utcára sem megyek igy ki az biztos. A fél fejem be van kötve. Holnap reggel leveszik és akkortól járhatok ecsetelésre.-

Kép
csucsu05
 
 


Helló lányok!

Még semmi, egész nap fáj a hasam meg a derekam, úgy mint amikor meg akar jönni. De egyfolytában nem időszakosan. A Bömivel is valahogy így volt. Mindíg hajnal 1-kor jöttek a fájások, aztán 6-kor elmúltak, és következő nap ismét. Kb 3 nap után folyt el a magzatvíz.

Csucsu: szerdán kell legközelebb dokihoz mennem. Szerintem addig kihúzom, aztán majd meglátjuk. Ahogy nézem levelezhettünk volna éjszaka is. 3 óta én sem aludtam egy szemet sem.
Én is nagyon remélem, hogy nemsokára összejön a pocaklakó neked is és Nitának is. Nagyon drukkolok.
Hát ezt a fülgyulladást jó elkaptad. Jó progi minden nap menni a fülészhez. Reméljük minél hamarabb rendbejössz. Nagyon idegesítő tud lenni az biztos. Majd próbáld ki a kövirózsacseppet ha gondolod. Teljesen természetes és nekünk sokat segített már egy párszor.

Apróka: nagyon szép baba Levike. Kicsit hasonlít az én Bömi fiamhoz ennyi idősen. Mikor ilyen kisbaba képet nézek mindig bezsongok, hogy már én is akarom látni az én kis Prüntyőkémet.

Ha még holnap is egyben leszek valaki játszó?

Pusza
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


szegénykém! :(
de holnap megszabadulsz a kötéstől és utána nemsoká meg gyógyul a füled! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Az még sajna nem biztos , hogy a kötés nem kerül vissza. Sajnos már a gyulladás tovább terjedt.
Kaptam antibiotikumot amit nem merek bevenni hátha babás vagyok.
Tudod csak pozítívan:)


Bucsek: NA akkor nemsokára meglesz a kistesó:) Ne félj akkor babázhatsz megint:)
Figyú mindenképpen küldj egy sms-t ha megszültél:)
Játszótér? Hát ha kötésem van akkor nem. Gyertek akkor át Bömivel.
Vigyázz magadra és a kis leányzóra is:)

Kép
csucsu05
 
 


bucsek én tudok menni játszóra csak küldj egy smst hánykor talizzunk!
csucsu még mennyi idő a menzidig? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Nem tudom: 6-7nap
azt hiszem
de én a Jónásban bizok ami 3hete volt:)

Kép
csucsu05
 
 


sok sikert csucsu! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát valamiben hinni kell. Aztán ha mégsem akkor majd legközelebb.

Kép
csucsu05
 
 


igen hinni mindíg kell valamiben! :lol:
én abban hiszek,hogy hamarosan lesz kistesója a Máténak! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!jóreggelt akkor valaki játszó?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló!

Csucsu: úgy írtam tegnap, hogy nem frissített a gép, úgyhogy nem láttam, hogy van kötés a füleden. Úgy tényleg elég merész lenne a játszóterezés. Szegény, hát nem írigyellek. És hova kell járnod naponta ecsetelésre? Remélem nem a világ másik végére.
Mindenképp küldök sms-t :), bár most eléggé úgy néz ki, hogy semmi. Este aludtam mint a bunda negyed kilencig. És a hasfájás teljesen elmúlt. Úgyhogy tényleg csak jóslók voltak a fájások.

Pusza
Szilvi

Kép

Kép
bucsek
 
 


csucsu merre vagy? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu merre vagy? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu merre vagy? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?